Antilliaanse vakbonden overwegen acties Inbreker schoot op politie en sprong door twee ramen Gladstone Mild als u de zachtste wilt Tijd dringt in suikeroorlog tot een wapenstilstand Rotterdamse coaster terug van hulp verlening aan hongerend Biafra 25 king si/u filters f 1.75 Vele Tsjechen hier verwacht Dienstweigeraars uit Vledder maken tournee per hus langs drie ministers thuis NA ARRESTATIES OP CURACAO NVV„Er wordt daar met vuur gespeeld Leraren zoeken bijval per advertentie Grindschip zonk na botsing met meerpaal Scheepsbouwer wellicht toch voor Indon. rechtbank Bioscopen waren te duurboete Duitsers vragen Nederlanders inee te betogen tegen N.P.D. Brunssum krijgt Korlin-fabriek Reed politieman onnodig hard toen hii meisje aanreed Klacht tegen Haarlemse reehter wordt in Den Haag behandeld Prijzenslag woedt nog voort maar OVER EN WEER WANTROUWEN WEER EN EUROPA UEBROT TERUG Meer geld nodig voor nuimmoet-onderwijs99 EERST PR AT EIS GEEN REACTIE NOG MEER TWINTIG PEJSDELVAARTEIS GEMAAKT R(I DE-KRUISV LAG VERDEELD IMPORT SLIJTERS DUPE Auto tegen gevel: chauffeur dood WOENSDAG 20 AUGUSTUS 1969 CURASAO Bijna alle vakbondsleiders van de Nederlandse Antillen waren gisteravond bijeen na de arrestatie van twee vakbondsmensen op Cura9ao, Onga Kwie en W. (Papa) Godett. De heer Ong a Kwie staat bekend als een uitermate gematigd man. Zijn ar restatie heeft op de Nederlandse Antillen en bij het Nederlands Verbond van Vakverenigingen grote beroering gewekt. 55 De heer Godett staat bekend als ex treem links. Hij is al eerder met de po litie in aanraking geweest en veroor deeld voor niet-politieke delicten. Beide arrestanten zijn bestuurslid van een politieke partij, die na de on lusten op 30 mei is opgericht. De partij neemt deel aan de verkiezingen, die be gin september op de Nederlandse An tillen worden gehouden. Als reden voor de arrestatie van Go dett wordt opgegeven: „opruiing" en ..ordeverstoring". De heer Ong a Kwie zou in mei een auto in brand hebben gestoken. Dc gouverneur van de Nederlandse Antillen mr. N. Debrot, zal morgen naar Curacao terugvliegen. I-Iy was met verlof in Nederland en heeft dit on langs voor een medisch onderzoek ver lengd. De tijdelijke premier van de Antillen, de heer J. Sprockel, verklaarde gister avond goed voorbereid te zijn op even- Ctuele moeilijkheden op Curacao. „Het wettig gezag moet worden uitgeoefend", was zijn commentaar op de arrestaties, „wij zijn in staat aan alles het hoofd te bieden". De heer Sprockel is premier gewor- DEN HAAG In een open brief, die vandaag in de advertentiekolommen van negen landelijke dagbladen is ver schenen heeft de Raad van leraren zich tot de ouders van middelbare scholie ren gewend. Daarin wordt gezegd dat de regering te weinig geld beschikbaar stelt voor een goede uitvoering van de Mammoet wet. De raad vraagt begrip voor even tuele acties van leraren. Tn de brief wordt een aantal voorzie ningen opgesomd, die volgens de lera ren op korte termijn nodig zijn. Twee deklassers die zijn blijven zitten en daarna onderwijs volgens de Mammoet wet ontvangen, moeten extra wiskun deles hebben. Ook de scholenbouw moet worden aangepast aan het wer ken in kleinere groepen. Lesmateriaal moet worden vervangen. De raad wil, omdat de regering daar voor geen geld ter beschikking stelt, po gingen in het werk stellen om daarin verandering te brengen. Vanmiddag vergadert de raad in Gou da over het houden van een demonstra tieve actie. Volgende week dinsdag ver gadert in Utrecht een andere groep lera ren, waarvan een deel wil staken. De advertenticampagne van de Raad van leraren kost 25 mille en wordt be taald uit de contributie van de vier aan gesloten vakorganisaties. c5 WIJK BIJ DUURSTEDE Het on geveer 700 ton metende motorschip „Schokland" uit Amsterdam, beladen met grind, is dinsdagmiddag om half- zes in de voorhaven in *Vijk bij Duur stede. bij de invaart naar de Prinses Irenesluizen in het Amsterdam-Rijnka naal gezonken. Het motorschip, met aan boord schip per Van Veen, zijn vrouw en twee kleine kinderen, kwam uit de richting Tiel. De schipper heeft bij het invaren bij de sluis onder Rijswijk een van de meerpalen aan de achterzijde geraakt. Met een groot gat in de boeg, zag de schipper kans de rivierkruising over te komen naar de zogenaamde voorha ven. Een drietal parlevinkers was behulp zaam om de „Schokland" buiten de vaarroute te brengen aan de Wijk.se zijde De vrijwillige brandweer van Wijk bij Duurstede rukte met de blusboot uit en begon met pompen, doch men kon niet verhinderen, dat het schip om zeven uur tot op de bodem zonk. De schipper en zijn gezin zijn opge vangen in Wijk bij Duurstede. Er zijn geen persoonlijke ongelukken gebeurd. DEN HAAG Het is niet uitgeslo ten dat de Nederlandse scheepsbouwer Van den Bos toch voor een Indonesische rechtbank zal moeten verschijnen. Hij werd in het begin van dit jaar in Sorong gearresteerd op verdenking van wapen- en alcoholsmokkel. Ook zou hij zich schuldig hebben gemaakt aan ondermijnende activiteiten ten nadele van Indonesië. Op verzoek van de Nederlandse am bassade in Djakarta, is de heer Van den Bos vorige maand vrijgelaten. Hij heeft de beschuldigingen steeds als on zin bestempeld. Mocht hij toch voor een rechtbank moeten verschijnen dan zal de Nederlandse ambassade proberen voor een advocaat te zorgen. den nadat de regering van de Neder landse Antillen begin juni aftrad we gens de tussentijdse verkiezingen, die in september worden gehouden. Gister avond laat ontving de heer Sprockel een delegatie van zes vakbondsleiders, die haar bezorgdheid kwam uitspreken over de arrestaties van de heren Ong a Kwie en Godett. Een staking b(j de Curagaose Mijn- maatschappij was toen van de baan; een algehele staking werd overwogen, maar uit vrees voor bloedvergieten, wilden de vakbonden eerst praten met de overheid. De onlusten eind mei wa ren het rechtstreeks gevolg van een sta king. Het NVV in Nederland zei gister avond naar aanleiding van de arresta ties op Curagao: „De arrestaties wek ken op zijn minst de indruk dat op Cu ragao nog steeds met vuur wordt ge speeld door lieden en groeperingen die zich van de ontplofbaarheid van de si tuatie nog steeds niet bewust zijn". DEN HAAG De Stichting Federatie voor Vluchtelingenhulp acht 't niet uit gesloten dat binnen afzienbare tijd op nieuw een groot aantal Tsjechoslowa- ken zal proberen in Nederland onder dak te krijgen. De voorzitter van deze stichting, prof. dr. C. L. Patijn. vindt dat de vrees bij veel Tsjechen, dat op 15 september de grens zal worden gesloten, niet onge grond is. Deze datum zou gelden als li miet voor de terugkeer van Tsjechoslo- waakse toeristen naar hun land. Vorig jaar, toen op 21 augustus troe pen van het Warschaupact Tsjechoslo- wakije binnendrongen., zijn een kleine duizend Tsjechoslowaken in ons land achtergebleven. Van hen zijn er ruim honderd geëmigreerd. Bijna driehonderd keerden terug naar hun land. Morgenmiddag wordt in Utrecht een demonstratie gehouden, georganiseerd door de SVG, PSP, PPR en de jonge ren in de PvdA. De demonstratieve tocht, van het Vre- denburg naar het St. Janskerkhof is bedoeld als solidariteitsbetuiging met de Tsjechoslowaken, één jaar nadat hun land werd overweldigd door Ruslau en zijn bongenoten. VLEDDER De dienstweigeraars in het kamp Vledder in Drente willen vanavond bezoeken brengen aan de ministers Udink, Klompé en Polak. Dit besluit is gistermiddag genomen. De jongens zullen om vier uur per bus uit Vledder vertrekken. Zij kunnen dan omstreeks half acht bij minister Udink in Rotterdam zijn. De drie eisen, die zij stellen zijn: in trekking van een verdere strafvervol ging tegen de 22-jarige Kees Pot uit Amsterdam, die maandag uit arrest is ontslagen; erkenning van het stakings recht van dienstweigeraars en tewerk stelling onder het ministerie van CR en M. Door dit laatste zou het mogelijk wor den in het kamp Vledder researchwerk te verrichten ln het belang van de vre de. Daarom zullen zij ook een bezoek brengen aan het huis van minister Klompé in Den Haag. Ter verkrijging van 'n betere rechts positie gaan zij vervolgens naar de wo ning van minister Polak van Justitie in Oegstgeest. Eerder deze week was reeds per te legram de bemiddeling ingeroepen van minister Udink. die momenteel waar nemend minister van Defensie is. Hier op is door de bewindsman niet gerea geerd. AMSTERDAM Tusehinski en Nög- gerath's bioscoopconcerns hebben van de Amsterdamse politierechter een on voorwaardelijke boete van vijfduizend gulden gekregen. Zij mochten geen ho gere prijzen berekenen dan die van 1 oktober 1968. Het teveel berekende varieerde van 36 tot 77 cent. Een vertegenwoordiger van de concerns voerde aan, dat de prijzen wisselde per theater en per film. De officier van justitie had voor een enkele bioscoop berekend dat als men met de prijsverhoging een jaar was doorgegaan, de onrechtmatige winst 219.000 gulden zou hebben bedragen. COEVORDEN Dc Aktion Demokra- tische Fortschritt (ADF) in dc Duitse stad Nordhorn heeft aan politieke groe peringen in het Nederlandse grensge- gebied gevraagd mee te werken aan legendemonstraties op 26 augustus. Dan wordt in Nordhorn een grote bij eenkomst gehouden door de Nationalde- mokratische Partei Deutschlands (NPD) die als nazistischgezind beschouwd wordt. Voor de Tweede Wereldoorlog is het ook enige malen voorgekomen, dat Ne derlanders uit het grensgebied meede- monstreerden tegen het nationaal-socia- lisme, aldus de ADF. Hoewel het buitenlanders verboden is zich met de binnenlandse politiek van Duitsland in te laten, worden de Neder landers in de brief van de ADF opge wekt om zoveel mogelijk naar Nord horn te komen. Het is niet uitgesloten dat de Duitse en Nederlandse democratische partij afdelingen in de grensstreek gezamen lijk bezwaren indienen tegen 't houden van de bijeenkomst. GELEEN De steenfabriek van Staatsmijnen in Geleen gaat uitbreiden. De onderneming heeft een nieuwe stof ontwikkeld als toeslag voor beton. In Brunssum zal een nieuwe fabriek wor den gebouwd, die het produkt kor- lin gaat maken uit de daar aanwezi ge klei. Aanvankelijk zal het bedrijf, dat in de tweede helft van 1970 in gebruik komt, werk geven aan zestig man. Als na enkele jaren de produktie is verdub beld tot 200.000 ton zullen er honderd mensen kunnen werken. Drie van de 23 in kamp Vledder ver blijvende dienstweigeraars gaan van middag naar Den Haag voor een ge sprek met de defensiecommissie van de PvdA. Het zijn Jos Koetsier, Joop Duunk en Jan Gouw. De bespreking zal om half drie plaatsvinden. Het verzoek daartoe is gistermiddag door de de fensiecommissie aan de dienstweige raars gedaan. DEN HAAG De Haagse substituut- officier van justitie mr. R. J. Beer on derzoekt een aanrijding waarbij door een politiewagen van de Rijswijkse po litie de U-jarige Sandra de Bruin ern stig werd gewond. Sandra werd 16 mei door de Rijswijk se politieman T. van H. aangereden op een moment dat hij in zijn wagen reed met een snelheid van tussen de tachtig en honderd kilometer per uur. Hij heeft verklaard een Volkswagen te achtervol gen die de maximum snelheid overtrad. Daarom had hij geen tweetonige hoorn en blauw zwaailicht gebruikt. Een aantal getuigen beweert deze Volkswagen niet te hebben gezien. Zij zijn van mening dat de politieman on nodig snel heeft gereden. De vader van Sandra, de vijftigjari ge C. de Bruin, heeft de verklaring van de getuigen naar zijn advocaat doorgestuurd. Hij is van mening dat de politie aansprakelijk is voor het onge luk. Hij heeft in de afgelopen drie maanden ongeveer 12.000 gulden onkos ten gehad aan het herstel van zijn 11- jarige dochter. WAGENINGEN De 22-jarige J. N. uit Amsterdam heeft gisternacht in het centrum van Wageningen twee maal op een politieman geschoten. Dat gebeurde nadat hij bij een inbraak was betrapt en in paniek de vlucht had genomen. Hoewel de politie hem op de hielen zat, lukte het de jongeman toch te ont snappen door aan de achterkant van het huis dwars door een raam te springen. Na een tweede sprong door een raam aan de de voorkant van het huis werd hij niet meer gezien. Het wordt niet uit gesloten geacht dat hij daarna hulp heeft gekregen bij zijn vlucht. De schietpartij was het vervolg van een inbraak bij een sigarenmagazijn. De Amsterdammer was daar met zijn twin tigjarige broer G. N. en diens achttien jarige vrouw D. N.-J. naar binnengegaan om geld en sigaretten te stelen. Maar ze maakten daarbij te veel lawaai. Een buurtbewoner waarschuwde de politie. Daarna sloeg het drietal op de vlucht. De politie kon de twee jongste inbre kers snel arresteren. Zij zijn ingesloten. Ook is gebleken dat zij geprobeerd heb ben in te breken in een zaak in kinder kleding. Heet drietal was met een gestolen auto van Amsterdam naar Wageningen gereden. We politie onderzoekt of zij ook wat te maken kunnen hebben met een juwelendiefstal die kort geleden in Wa geningen is gepleegd. Daarbij werd 35 mille aan sieraden buitgemaakt. HAARLEM De Hoge Raad heeft beslist, dat de klachten van de Haar lemse politite tegen de zestigjarige Haar lemse rechter, mr. H. G. R„ wegens belediging, door 't parket van de recht bank in Den Haag aanhangig gemaakt zullen worden. Bij deze rechtbank is al de zaak in behandeling waarbij de Haarlemse rechter ervan wordt verdacht onder in vloed van drank een aanrijding met do delijke afloop te hebben veroorzaakt (op 22 februari van het vorige jaar ln Haarlem). Een zaak tegen een lid van de rech terlijke macht mag niet in het eigen arrondissement behandeld worden .De zaak van het verkeersongeluk is nog niet volledig, omdat de rechter bezwa ren heeft ingebracht tegen de dagvaar ding. In een interview met het Haarlems Dagblad had de rechter verklaard dat de Haarlemse politie bij het onderzoek fouten heeft gemaakt. Dit was voor de hoofdcommissaris van politie en voor twee politie-ambtenaren aanleiding een klacht wegens belediging bij de justi tie in te dienen. ADVERTENTIE I1Ë - ÉSÏMiislÉË Het Maaswaalkanaal zal worden verbreed van zestig tot honderd meter. Over enkele jaren zal het project wor den uitgevoerd. In verband hiermee worden nu alle uit de Tweede Wereld oorlog daterende bunkers en kazemat ten langs het kanaal opgeblazen en ver wijderd. ROTTERDAM Achter het front van de suikeroorlog wordt koortsachtig gewerkt aan een wapenstilstand. De tijd dringt: de weekaanbiedingen van veel kruideniers lopen vandaag of morgen af en eventuele nieuwe campagnes moeten even zo vlug de deur uit. Ondertussen woedt de prijzenslag nog in alle hevigheid voort. op alle manieren een gezamenlijke uit weg te vinden. Over een ding is vrijwel iedereen het nog steeds eens: er moet zo snel mogelijk een einde komen aan deze geldverslindende concurrentiestrijd Verschil van mening bestaat er hooguit over de wegen die naar het fel begeer de einde leiden en over wat de kortste weg is. Het laatste wapenfeit: de Rotterdam se superkruidenier W. de Jong geeft vier pakken suiker voor één cent bij aankoop van drie liter vruchtenwijn (per liter f 3,95). Een stukje oorlogsbuit: de Co-op zou in één week meer dan een half miljoen kilo suiker hebben verkocht (normaal zo'n 150.000 kilo). In dezelfde week is er twintig procent meer sherry ver kocht dan anders in een heel kwartaal. De Co-op biedt en kilo suiker voor één cent aan bij drie gulden drank. Handel en suikerindustrie proberen ROTTERDAM De Rotterdamse kustvaarder Imber heeft in twintig toch ten ongeveer vijftienduizend ton voed sel en medicamenten gebracht naar hongerend Biafra. Het schip keerde gisteren terug in zjjn thuishaven. Kapitein J. Kist (55) uit Almelo, zijn 3 Nederlandse officie ren, drie Spaanse matrozen en de Por tugese kok zagen er diepgebruind uit. Zij hadden ervoor gezorgd dat de coas ter van P. A. van Es (dochter van Phs. van Ommeren) piekfijn in de alumi- niumverf zat. Kapitein Kist vertelde dat hij dit menslievende werk, in opdracht van het Internationale Rode Kruis, graag heeft gedaan. „Als het me weer werd gevraagd, zou ik het nog eens doen". Hij vertrok op 21 december vorig jaar uit Rotterdam. De Imber werd geladen in de Nige- riaanse haven Lagos en op het eiland Fernando Poo. Meestal werden de goe deren overgenomen langszij grotere schepen, die ze hadden aangevoerd. De reis naar een viertal bezette Biafraan- se havens werd in anderhalf tot twee dagen gemaakt. Kapitein Kist gaf toe, dat het soms wel een paar weken duurde voordat zijn schip in de laadhavens kon worden be handeld. „Toch werd er vaak dag en nacht gewerkt". Hij voegde eraan toe dat hem nooit iets in de weg is gelegd. De Imber voer wel altijd met de Rode- Kruisvlag. Hij heeft ook de in beslag genomen Nederlandse coaster Jozina gezien. Die is helemaal grijs geverfd en vaart voor de Nigeriaanse marine. De bemanning van het Nederlandse schip is niet vaak in de gelegenheid ge weest óm te zien hoe ernstig de bevol king van Biafra eraan toe is. Kapitein Kist: „Bij één gelegenheid is mij wel gebleken dat de mensen daar erg veel honger hadden. Het speet hem ook, dat „door diver se omstandigheden" in de havens tijd verloren ging om meer reizen te kun- m Kapitein J. Kist en de acht bemanningsleden van het voedselschip „Im ber", dat uit Biafra in Rotterdam is teruggekeerdzijn dinsdagmiddag door het Rode Kruis onderscheiden met een speciale herinneringsmedaille. De penning werd uitgereikt door de directeur-generaal van het Rode Kruis, de heer A. van Emden (4de van rechts) met de „Imber" als pas sende achtergrond. nen maken. Daartoe behoorden in de laatste drie maanden ook de slechte weersomstandigheden. „Het regent er dan soms ontzettend. Kapitein Kist en zijn bemanning wer den gisteren aan de Parkkade ontvan gen door de heer A. van Emden, direc teur-generaal van het Rode Kruis in ons land. Hij overhandigde de negen zeelie den de speciaal voor deze hulpverlening geslagen erkentelijkheidsmedaille. De heer Van Emden deelde mee dat de internationale organisatie niet op nieuw een schip zal huren. Er wordt nu geprobeerd de hulpverlening weer op gang te brengen met behulp van vliegtuigen. Verder worden enkele Ame rikaanse hulpschepen ingezet. En daarover lijken de kampen ver deeld. Een groep in de suikerhandel met name de grossiers en de vrijwilli ge filiaalbedrijven vinden het genoeg als iedereen afspreekt zich weer aan de oude prijs van 1,17 gulden te houden. De meest voor de hand liggende op lossing en verreweg de snelste. Ieder een vindt bovendien de prijs van 1,17 gulden een volstrekt gerechtvaardigde prijs. Maar het andere kamp wil meer: dat de bron van alle kwaad moet worden weggenomen en nieuwe prijsoorlogen mogen geen kans meer krijgen. Deze groep wil o.a. dat de import van sui ker wordt beperkt. Het zijn vooral de grootwinkelbedrijven, die daar erg op gesteld lijken. Hulp van de overheid is dan onontbeerlijk. Het Centraal Bureau van Levensmid del enbedrij ven heeft die hulp al inge roepen. „Kruideniers doen dat niet gauw, maar de nood was zo hoog ge stegen dat het nu wel moest", zegt de secretaris, drs. E. Otter. De helpende hand van de overheid kan op drie ma nieren worden toegestoken: een verbod op de invoer, een minimumprijs en een oplossing via de wet op de onderne mingsovereenkomst. De eerste mogelijkheid zou z(jn bui tenlandse suiker te weren, waardoor de Nederlandse suikerindustrie weer met de handel een bindende prfjs kan afspre ken op straffe van uitsluiting van le verantie. De tweede manier duurt lang zie de minimumprijs voor het brood en bekoort lang niet alle partijen. De der de manier is technisch zeer ingewik keld en duurt zo mogelijk nog langer. De grossiers hebben eind vorige week hun oplossing willen forceren door be kend te maken dat iedereen zich weer aan de oude prijs zou houden. Lang niet iedereen stond daar echter achter. Daar mee hebben zij het onderlinge overleg wat in de war gestuurd. Onder de gro te kruideniers is het prestige een woord je gaan meespelen: niemand wil graag als eerste de kans lopen ook als laat ste met de suikerslag op te houden. In die sfeer duurt het overleg en de strijd. Een strijd die niemand wil, maar waar ook niemand mee ophoudt. De vlam men zijn ook naar andere branches overgeslagen. De drankhandel is allerminst geluk kig met de suikeractie van Co-op. De enorme verkoop van sherry en andere dranken heeft de slijters de dupe doen worden van de suikerslag, zo luidt de klacht. De heer J. Noord, voorzitter van de Federatie van slijters: „Deze koppel verkoop is een misdadige tactiek. Ik begrijp niet dat de staatssecretaris niet tussenbeide koml. De heer Noord ge looft niet in het liefdadige karakter van de Co-op-actie: „De winst op sherry en andere dranken ligt boven de 25 pro cent en dat maakt de hele transactie dus voordeliger dan zij lijkt". Ook koffie is betrokken bij de sui keroorlog. De Gruyter en ook andere kruideniers verkopen bijvoorbeeld in combinatie bij één kilo suiker twee pak ken koffie. Verontrust is men in koffie- kringen niet. Bij Van Nelle zei men: Deze affaire is zo waanzinnig, dat ze toch gauw zal zijn afgelopen". LEUSDEN In Leusden is dinsdag avond omstreeks halfnegen een perso nenauto uit de bocht gevlogen, tegen een bermpaaltje gereden en vervol gens tegen de gevel van een huis tot stilstand gekomen. De bestuurder, de heer P. F. de Ruiter uit Soest, was op slag dood. DEN BRIEL Dinsdagmiddag om half zes is de tienjarige zoon van de fa milie Eigenraam uit Den Briel veronge lukt. Hij reed op zijn fiets tegen een trottoirband en kwam daarna onder het achterwiel van een voorbijgaande vrachtwagen terecht. Hij was op slag dood. LITH De vijfjarige G. van Nuland uit Lith is dinsdagmiddag dodelijk ge wond bij een verkeersongeval. Het kind stak plotseling de weg over en werd aangereden door een personenau to. Enige uren later is het in een zie kenhuis overleden. Weerrapporten van hedenmorgen 7 uur. I u c X (- CB 1 O 0) 03 <1J 1 s S C Amsterdam regenbui 23 1 De Bilt onweer 23 0.2 Deelen onweer 23 0 Eelde zw. bew. 23 4 Eindhoven zw. bew. 24 0 Den Helder zw. bew. 21 10 Rotterdam onweer 23 5 Twente geh. bew. 21 0.1 Vlissingen regenbui 22 0 Zuid-Limburg onweer 23 8 Aberdeen regen 20 1 Athene h. bew. 31 0 Barcelona onbew. 28 0 Belgrado 1. bew. 18 0 Berlijn zw. bew. 24 0 Bordeaux mist 28 0 Brussel zw. bew. 25 0 Frankfort mist 23 0 Genève onbew. 24 0 Grenoble onbew. 24 0 Helsinki onbew. 24 0 Innsbruck mist 19 0 Kopenhagen regen 24 0.4 Lissabon onbew. 35 0 Locarno 1. bew. 29 0 Londen zw. bew. 25 4 Luxembur h. bew. 22 1 Madrid onbew. 32 3 Malaga onbew. 28 1 Mallorca onbew. 29 0 München onbew. 21 0 Nice onbew. 29 0 Oslo 1. bew. 25 n Parijs mist 27 0 Rome onbew. 29 0 Stockho! zw. bew. 28 Wenen onbew. 22 n Zürich mist 23 0

De Vallei | 1969 | | pagina 9