Polen rekenen op zege Selectieploegen van Oost en Noord aan elkaar gewaagd4-4 Sjouke Tel in Benelux-ploeg Eclatant succes voor mevr. Benedictus-Lieftinck Wedstrijden om Europa Cup III Stand van zaken tot nu toe Bondscoach laat niets los Verlies voor PSV UITSLAGEN CHIO OOK BENNO HUVE ONDER BEHANDELING Kans wel groot Slechte stemming Koude oorlog Terug „Ausputzer" Minder spectaculair Beter Zwolsche Boys mag niet spelen VRIJDAG 5 SEPTEMBER 1969 Meespelen van Cruijff is nog altijd niet zeker CHORZOV In het grauwe Silezië- stadion, waar zondagmiddag de voor Oranje zo belangrijke voetbal-in terland tegen Polen wordt gespeeld, hebben de kandidaten voor het Neder lands elftal gistermiddag om even over vieren getraind. Dat gebeurde voor het eerst na aankomst op het vliegveld van Krakov. Er lagen toen nog zo'n dikke tachtig kilometer voor de boeg alvorens de plaats van bestemming per bus was bereikt: het Sileziëstadion waar straks ruim honderdduizend toeschou wers in kunnen Volgens de schattingen van de Poolse voetbalbond zijn op dit moment een tachtigduizend toegangsbe wijzen verkocht. Men twjjfelt er ech ter niet aan, of het stadion zal zondag uitverkocht zijn. Dan zullen om precies te zijn 102.000 heetgebakerde Polen proberen hun land genoten naar de overwinning te schreeu wen. De Nederlandse bondscoach Geor ge Kessler, heeftiets bedacht om het publiek niet helemaal tegen zich ,te krij gen. Uit Nederland werden vijftien rood- witblauwe ballen meegenomen, die voor de aanvang van de wedstrijd door de spelers van het Nederlandse elftal in de tribunes zullen worden gegooid. Een fijn psychologisch stuntje. Maar of het zal helpen? Wij betwijfelen het. Tijdens de training zaten enkele honder den Poolse nieuwsgierigen naar de ver richtingen van de oranjekandidaten te kijken. Er werd luid gehoond als Cruyff een kans miste. Er werd zwak geap- plaudiseerd toen Wery met een kanjer van een schot tijdens het oefenpartijtje doelman Van Beveren versloeg. aangekondigd heeft dat zijn ploeg de ontmoeting met Nederland niet kan ver liezen, schijnt nu toch ook wel enige zorgen te hebben. Lubanski, een van zijn topspelers, blijkt niet helemaal in vorm te zijn en de stemming onder verschillende spe lers is van dien aard, dat er weinig voor nodig is om een fikse ruzie te krij gen. De kleine Koncewizs, wiens heengaan na de harde nederlaag van 4-1 tegen de Bulgaren werd geëist, liet alle stor men over zich heen komen en bleef. Hij bereidde zijn spelers consciëntieus voor op het komende duel, dat niet verloren mag worden. Mocht Polen door Neder land worden uitgeschakeld dan heeft Koncewizs wel zijn eigen doodvonnis ge tekend. Twee coaches, die op een vulkaan le ven: Kessler en zijn Poolse confrater. Kessler doet deze dagen tegenover Pool se journalisten nogal nors. Hij geeft wei nig of geen commentaar op hun vragen. Hij speelt de underdog en vindt het al lemaal allang best. Ook de Polen hebben echter belangd- stelling voor Cruyff. Ook voor hen is het belangrijk te weten te komen of de Ajacied zondag meespeelt of niet. De koude woedt nog steeds voort. Bonds coach Kessler kan vndaag een tip van de sluier oplichten. CHORZOV In de sombere stad Chorzov waarboven de rook die door de fabrieksschoorstenen omhoogkrin- gelt blijft hangen, weten ze te ver tellen dat Nederland zondagmiddag in Polen een flink pak slaag krijgt. De inwoners steken vier of vijf vin gers in de lucht als zij Nederlanders gewaar worden. Ze zijn hier nogal optimistisch. En zij baseren dat optimisme op de mening van de Poolse bondscoach, Koncewizs, die, ondanks de zorgen, die ook aan hem zijn gaan knagen, heeft voorspeld dat zijn jongens re vanche zullen nemen voor de neder lagen, die zij tot nu toe in de voorronden van het toernooi om de wereldtitel hebben geleden. De Polen in Chozov hebben al voorpret. Zij laden zich op om zon dagmiddag, evenals hun elf landge noten op het veld, op de tribunes te exploderen. In de oude gammele trams, die zich voorzichtig en steu nend een weg zoeken over de rails in de straten en in de al even oude autobussen is de komende interland het gesprek van de dag. In de stad Katowice, op nog geen steenworp afstand van Chorzov doet men al evenzeer mee aan de gewaag de voorspellingen. Goed, dan mogen de Polen favoriet zijn, het zal niet de eerste keer zijn indien een dood- geverfde winnaar het onderspit delft. Men houdt er hier geen rekening mee. Triomfantelijk worden deze da gen vier of vijf vingers omhoog ge stoken. Zelfs één tegenpunt kan er niet af... FOREST HILLS Voor de tweede achtereenvolgende dag heeft de regen donderdag verhinderd dat de op het programma staande partijen van het internationale open tennistoernooi van Forest, Hills werden gespeeld. De kam pioenschappen, die normaal op zondag zouden zijn beëindigd, worden met een dag uitgebreid tot maandag, omdat de organisatoren het resterende program ma niet konden comprimeren tot drie dagen. NUNSPEET Op het sportpark „De Wiltsangh" in Nunspeet werd gister avond een selectiewedstrijd gespeeld tussen de gecombineerde amateur teams van de districten noord en oost. Het weinige publiek heeft een aardige en attractieve wedstrijd kunnen zien, waarin de punten broederlijk werden gedeeld. Oost had een 3-2 voorsprong bij de rust, waarna de einduitslag 4-4. werd. Voor de rust waren de oostelijken aanmerkelijk sterker, terwijl in de tweede helft de noordelijken sterker waren. Na de rust verscheen bij oost doelman Hoeve onder de lat, terwijl op het middenveld Stemerdink werd ver vangen door Docter. De verwisseling van spelers betekende een verzwakking. Na 3 minuten spelen kon Noord al de leiding nemen toen Abma (Sneek) door Van 't Veen (Victoria Boys) in het strafschopgebied ten val werd ge bracht. De toegekende strafschop werd door linksbuiten Oldenburger (Emmen) onberispelijk bezat. Tien minuten later had Noord bijna een grotere voorsprong genomen, maar de bal verdween na het schot van Gritter (A.C.V.) achter (het door doel man Doornebosch (de Graafschap) ver laten doel.) Oost kwam op gelijke hoogte toen de bal na een hard schot van grote afstand afgevuurd door de zeer goed spelende halfspeler Spijker (Hengelo), in de hoek verdween. Een prachtig doelpunt, waar aan doelman Jantzema (Schoonoord) geen schuld had. Nadat deze Jantzema enkele fraaie reddingen had verricht moest hij na een half uur capituleren voor een prach tig doelpunt van Tip (Spc. Enschede). Door een treffer van Gritter (A.C.V.) kwam Noord weer op gelijke hoogte. Enkele minuten later nam Oost op nieuw de leiding; vanuit het middenveld werd de bal naar voren gespeeld, Ries Hoeve van VVOG plaatste de bal keu rig in het doel. Na de rust waren, zoals wij reeds ver meldden, enkele spelers gewisseld. Na 6 minuten nam Oost een grotere voor sprong. En voorzet van H. Kiel werd door Tip keurig afgewerkt. De oostelijken zakten hierna terug en gaven het middenveld uit handen- het geen door de hard werkende Noorde lijken goed werd uitgebuit. Voorlopig kon de oostelijke verdediging nog overeind blijven, maar doelman Hoeve (V.V.O.G.)) moest vaak handelend op treden bij schoten van Oldenburger (E- men) en Meuken (Velocitas), maar na een half uur moest hij de bal toen uit In ganzepas achter de bal aan tijdens de voetbalwedstrijd Noord tegen Oost. het net halen. Abma scoorde toen on houdbaar. De Noordelijken drukten door en Oost moest alle hens aan dek roepen om de voorsprong te behouden. In deze periode speelde de Oostelijke aanvalslinie beduidend zwakker, en vooral Kiel viel sterk terug. Opnieuw kwam Noord gelijk en deze treffer kwam weer op naam van Abma. In de laatste minuten zetten Oost nog een fel offensief in, maar dat le verde geen doelpunt op. Spijker kon met veel moeite door doelman Jantzema worden gestopt. Uitblinkers bij Oost wbren ongetwij feld Spijker (Hengelo) en Tip van Spc. Enschede. DEN BLAAG Sjouke Tel, een van de leden van de groep atleten die zich in verband met de affaire-Westphal niet beschikbaar wensten te stellen voor ver tegenwoordigende ploegen van de Ko ninklijke Nederlandse Atletiek Unie (KNAU) is gekozen in het Benelux- team, dat het komende weekeinde in Oslo tegen Noorwegen uitkomt. De Westphalgroep bestaande uit Mie- ke Sterk, Corry Bakker, Sjouke Tel, Rudo Lievense, Fred van Herpen, Chris van der Meulen en Chris Mooy wil in het komende seizoen weer -normaal voor interlandwedstrijden in aanmerking komen. Rudo Lievense zei over de stap groep: Wil Westphal zal onze training blijven verzorgen. Wij willen weer nor maal meedoen en uitnodigingen krijgen voor centrale trainingen en dan zullen we daaraan gehoor geven. Ons nieuwe standpunt houdt niet in dat de groep uiteen is gevallen. In de toekomst zul len wij onze wensen en verlangens lang de normale weg kenbaar maken." De KNAU heeft het gebaar van de groep gisteren beantwoord met het aan wijzen van Tel, die de plaats van Ad de Jong inneemt op de 4 x 100 meter. On derwijzer De Jong kon zich niet vrij maken voor Oslo. LEEUWARDEN De eerste divisie club Cambuur heeft gisteravond op eigen terrein in een oefenwedstrijd de eredivisieclub PSV met 1-0 verslagen. Voor de Eindhovenaren vormde de Finse nationale doelman Larsnassman een onoverkomelijk struikelblok. Tij dens dit duel, dat door 8500 toeschou wers werd bijgewoond, scoorde De Groot twintig minuten voor het einde het beslissende doelpunt. Van links naar rechts de Feijen- oorders Piet Romeijn, Coen Mou- lijn en Wim van Hanegem, die voor het vertrek naar Polen de kranten nog even doornemen. m v wmMMmmm CHORZOV Bondscoach Kessler laat de Nederlandse voetballiefhebbers nog in spanning. Enkele weken geleden verklaarde hij de opstelling van het Nederlandse elftal, dat zondag in de voorronden van het wereldkampiienschap voetbal tegen Polen speelt, eerst één minuut voor de aanvang van de wedstrijd bekend te maken. De bondscoach is gistermorgen met de geselecteerden naar Polen vertrokken. Hij heeft de keus uit zeventien spelers. mmmmmmmmmmmm g 8mmrnm - duel Cruyff speelde dus ook mee. Met zijn kwetsbare enkel schijnt het op het ogenblik wel te gaan. Hij deed alsof er niets aan de hand was en de moge lijkheid, dat hij tegen Polen zal mee doen, is groot. Indien er zich geen com plicaties voordoen zal Kessler misschien toch nog vandaag het elftal bekendma ken. Terwijl Oranje zich in Sileziëstadion warm draaide, bevonden de Poolse trai ner Koncewies en zijn mannen zich op ruim zeventig kilometer van Chrzov, dat midden in een industriegebied tegen Katowice ligt aangevlijd. Koncewizs, die Dressuurproef om de Prijs van Xeno- phon: 1. Mevrouw Benedictus-Lieftinck (Ned) op Turista 769 punten, 2. Horst Kohier (O-Dld) op Neuschnee 763 pun ten, 3. Kurt Capellmann (W-Dld) op Granit 722 punten, 4. Lorna Johnstone (G-Br) op El Farrucco 716 punten, 5. Wolfgang Müller (O-Dld) op Marios 704 punten. Internationaal jachtspringconcours om de Prijs van de Kralingse Plas: 1. Hauke Schmidt (W-Dld) op Esparta- co 97,3 sec., 2. Ann Blackhouse (GB) op Brigadier III 98,6 sec. 3. Stefan Grodzicki (Pol) op Biszka 101,9 sec. 4. Fritz Ligges (W-Dld) op Alk 102,2 sec. 5. Barbara Simpson (Can) op Australis 103,4 s ec, 14. Hans Brugman (Ned) op Sky High 117,1 sec. Internationaal jachtspringconcours om de prijs van de Scheepvaart: 1. Willibert Mehlkopf (W-Dld) op Fi- delus 0 strafpunten 48,3 sec, 2. Hauke Schmidt (W-Dld) op Causa 4-45,8 sec. 3. Herman Schridde (W-Dld) op Heure- ka 4-49,9 sec., 4. Manfred Kloess (W-Dl- op Der Lord 4-50,3 sec., 5. Thierry Storme (Bel) op Roi de Cretteville 4- 54,9 sec., 7. Harrie Wouters van den Oudenweijer (Ned) op Rameau 4-63,8 sec., 10. Antoon Ebben (Ned) op Kai- rouan 4-75,2 sec., 12. Jan Maathuis (Ned) op de Saint 4-82,6 sec. Internationaal springconcours om de Prijs van Erasmus: 1. Ann Blackhouse (GB) met Cardi nal II/The Brigadier III 151,9 sec., 2. Hauke Schmidt (W-Dld) met Wolfdie- ter/Causa 154,9 sec., 3. Martin Kozicki (Pol) met Bronz/Blekot 161,7 sec., 4. Hanryk Hucz (Pol) met Chrosna/Dige- ta 164.4 sec., 5. Willibert Mehlkopf (W- Dld) met Perser/Fidelius 167,4 sec., 8. Harrie Wouters van den Oudenwejjer (Ned) met Abadan/Rameau 177,0 sec. Oranjeformatie zal uit duel in Polen volle winst moeten halen CHORZOV De grote vraag, die de Nederlandse voetbalwereld op het ogenblik beheerst is, welke spelers Kessler straks zal kiezen voor de interland tegen Polen. Veel zal afhangen van het systeem, dat de bondscoach van plan is te laten spe len en welke tactische richtlijnen h(j zijn spelers daarbij zal meegeven. Kessler gaat ervan uit, dat de Po len zondagmiddag in Chorzov alles op de aanval zullen gooien. Bij een neder laag kunnen zij zich voor de eindron den van het wereldkampioenschap in Mexico als uitgeschakeld beschouwen. Trouwens, ook op de schouders van de Oranjespelers ligt dé zware. tógik een zege te bejjfaleiV. De bondscoach'moet dus uitgaan van twee gedachten, waarbij het accent toch op de defensie zal dienen te liggen. Er zijn verschillende mogelijkheden. A. Het 433-systeem. B. Het 1423-systeem. In het laatste geval zou dat betekenen dat het Nederlandse elftal met een „ausputzer" gaat spelen. Wie zullen de uitverkorenen zijn? Kessler laat daarover nog een waas van geheimzinnigheid hangen. Wij geloven, dat het volgende elftal in Chorzov in he veld zal komen- Van Beveren; Romeijn (of Drost), Israël, Eijkenbroek en Suur- bier; Rijnders en Groot* Wery, Cruyff, Van Hanegem (of Veenstró) en Mou- lijn. Cruyff, Groot, Van Dijk en Drost (v.l.n.r.) leggen een kaartje. ROTTERDAM Mevrouw C. Benedictus-Lieftinck heeft gisteren op de tweede dag van het internationale Concours Hippique in het Kralingse Bos te Rotterdam voor een eclatant Nederlands succes gezorgd. Zij zegevierde met Turista in een sterk bezet veld in de Pry's van Xenophon vóór de Oostduitser Hans Kohier met Neuschnee en de Westduitser Kurt Capellmann met Granit, die in voorgaande ja ren meer dan eens winnaar werd. Daar een dressuurwedstrijd voor de meeste bezoekers van 'n concours hippi que minder spectaculair is dan een springconcours, en mede daardoor min der belangstelling krijgt, volgde gister morgen slechts een gering aantal lief hebbers de prestaties welke de liefst 24 deelnemende combinaties in de bui tenmanege van de Rotterdamse Jockey club voor de internationale jury lever den. De drie onafhankelijk van elkaar werkende, juryleden gaven eenparig de door de zevenjarige Tsjechische hengst gedemonstreerde proef de hoog ste waardering met respectievelijk 259, 254 en 256 punten (totaal 769 pt.) De verrichting van Kohier met Neu schnee werd gehonoreerd met 763 pnt., en Capellmann met Granit vergaarde 722 punten. Wanneer men bij dit alles in aanmerking neemt dat mevrouw Benedictus Turista nog geen twee jaar berijdt, dan kunnen de Nederlandse dressuurruiters uit deze fraaie overwin ning stellig moed voor de toekomst put ten. Ofschoon de Nederlandse springrui ters gisteren niet in de prijzen vielen, werden er toch bemoedigende presta ties geleverd. En hoe dicht was Harry Wouters van den Oudenweijer met Rameau bij de tweede plaats in het springconcours om de Prijs van de Scheepvaart, een wedstrijd waarin ze ven hindernissen moesten worden geno men. De Nederlander was met Ra meau en 7 andere combinaties na een foutloos gereden parcours doorge drongen tot de barrage. Het enige wat hij in die barrage be hoefde te doen was met de schimmel andermaal een foutloos parcours te rij den om daarmede, evenals Hans Brug man de dag daarvoor had gedaan, een tweede plaats te veroveren. Voor hem was elleen de als eerste gestarte Duitser Willibert Mehlkopf met Fidelus er in geslaagd het tot vijf hindernissen met een totaal van elf sprongen ingekorte parcours in 48,3 sec. rond te komen zonder daarbij een fout te maken. Op de Pool Wawryniuk met Poprad na (11 ft.) lieten de overige combinaties alle vier fouten aantekenen. Harry Wouters kon zich dus volledig instellen op het rijden van een rustig parcours zonder springfouten, waarbij hij zelfs enkele seconden tijdsover schrijding kon riskeren, 't Lukte niet, want op de viersprong maakte hij 'n fout en hoewel de rest van 't parcours foutloos werd afgelegd, was de tijd van 63,8 sec. slechts voldoende voor de zevende plaats. „Ik ging in de barrage eigenlijk be ter rond dan in de eerste ronde" zei de ruiter uit Loosdrecht na afloop. „Maar Rameau is erg gevoelig in de mond en achteraf heb ik het idee, dat hij te weinig „spanning" kreeg bij het begin van de viersprong. De eerste oxer ging nog, maar bij de tweede wierp hij met de achterbenen de bovenste paal af en jawel hoor, daar ging m'n tweede plaats! Ik reed echt op foutloos." Overigens werd dit nummer een vol ledig Duits succes, want niet alleen be zette Willibert Mehlkopf met Fidelus de eerste plaats, maar ook de tweede, derde en vierde plaats werd door een Duitse combinatie opgeëist. Ook het jachtspringconcours om de Prijs van de Kralingse Plas leverde een Duitse overwinning op. Ditmaal was het Hauke Schmidt die met Espartaco de snelste omloop maak te in het 753 meter lange parcours (97.3 sec). Mevrouw Ann Backhouse-Town- send werd met The Brigadier in 98.6 sec. tweede. In het springconcours om de Prijs van Erasmus, dat met twee paarden moest worden gereden, wisselden bei van plaats, want daarin eindigde me vrouw Backhouse met Cardinal II en The Brigadier als eerste en werd Hau ke Schmidt met Wolfdieter en Causa tweede. Een opstelling in 4-2-4, maar het is vrijwel zeker, dat Van Hanegem (of Veenstra) in teruggetrokken positie zal spelen. Als er met een „auspuzer" wordt aangetreden, dan is deze laatste man in de verdedigingsgordel rond doelman Van Beveren Israel of Eijkenbroek. Een formatie dus met defensieve instelling. Want Oranje kan ervan verzekerd zijn, dat de Polen erop los zullen gaan. Verleden jaar, toen Oranje in Warschau een vriendschappelijke wedstrijd speel de- beukten de Polen de Nederlandse verdedigingsmuur murw. Die muur bezweek echter niet en een gelijk spel van 0-0 was het resultaat. Aan een gelijk spel echter hebben bei de ploegen straks weinig. Er zal ge scoord móeten worden wil Mexico een haalbare kaart blijven. Indien Neder land de poolse stormlopen gedurende het eerste halve uur kan keren, dan be staat de mogelijkheid, dat er meer lucht komt. Dat de druk minder wordt, waardoor de aanvalsspitsen gemakke lijker kunnen worden bereikt. De lan ge pass kan daarbij een voortreffelijk wapen zijn, dat wellicht zondagmiddag van beslissende betekenis is. MüNCHEN TSV München heeft in de eerste voetbalwedstrijd voor de ope ningsronde van het toernooi om de Jaarbeursstedenbeker tegen Skeid Oslo voor eigen publiek (slechts vierduizend toeschouwers) teleurstellend gelijk ge speeld (2-2). Bij de rust leidden de Duitsers met 1-0 door een treffer van Fischer. In de laatste tien minuten vielen nog drie doelpunten. Eerst zorgde Johannson (83e minuut) voor de gelijkmaker, vervolgens was het weer Fischer, die „de leeuwen" in dezelfde mjnuut °P winst zette en drie minuten voor het laatste fluitsignaal bracht Sjoeberg de eindstand op 2-2. De return volgt op 16 september in Oslo. SC Charleroi versloeg in de eerste wedstrijd voor de eerste ronde in de Belgische mijnstad FC Zagreb met 2-1. Deze stand was reeds bij de rust be reikt. Voor de thuisclub scoorde Clau de Bissot (7e minuut) en Jean Boulet (38e minuut). Stanko Bubanj (43) was verantwoordelijk voor het tegendoel punt. Er waren 15.000- toeschouwers. Want hoe zwaar het in Chorzov ook zal worden, wij geloven toch niet, dat Oranje helemaal kansloos is. Met een keiharde inzet zal de tegenstander moe ten worden bestreden. En heeft het Ne derlandse elftal het geluk snel een doel punt te maken, dan zijn de perspectie ven, ineens een stuk gunstiger. Vóór alles moet de Oranjeverdedi ging gesloten blijven. Een Poolse tref fer in de eerste minuten zou rampzali ge gevolgen kunnen hebben. CHORZOV Tot nog toe werden er in groep acht van de voorronden van het wereldkampioenschap voetbal de volgende wedstrijden gespeeld: Luxem burg - Nederland 0-2; Bulgarije - Ne derland 2-0; Nederland - Luxemburg 4-0; Polen - Luxemburg 8-1; Bulga rije - Luxemburg 2-1; Nederland - Po len 1-0; Bulgarije - Polen 4-1. De stand luidt: Bulgarije 3 3 0 0 6 82 Nederland 4 3 0 1 6 7—2 Polen 3 1 0 2 2 9—6 Luxemburg 4 0 0 4 0 216 Er moeten nog worden gespeeld: Polen - Nederland (7 sept.)Luxemburg - Bulgarije (15 okt.); Nederland - Bulga rije (22 okt.)Luxemburg - Polen (22 okt.); Polen - Bulgarije (9 november). ENSCHEDE Na Theo Pahlplatz is een tweede kernspller van Twente on der behandeling gekomen van de beken - de Westduitse specialist dr. Weiss: Ben- no Huve, de centrale verdediger van de Enschedese eredivisieclub is naar Aken vertrokken om er tenminste twee we ken te kuren in de kliniek van de Duit se „wonderdokter". De kans dat zijn verblijf in Aken langer zal duren wordt niet uitgesloten geacht. Benno Huve, een van de beste voet ballers uit het Twentse team, kampt al lang met hardnekkige spierpijnen, waardoor hij bijvoorbeeld aan het slot van de vorige competitie enkele wed strijden voortijdig moest beëindigen. In het trainingskamp kwamen de pij nen terug waardoor hij de eerste vier competitiewedstrijden verstek moest laten gaan. Met Huve reisde ook de Hongaar Nagy naar Aken. Hij bleef er echter maar één dag om zich te laten behandelen voor een oude enkelblessure. ZWOLLE Het eerste elftal van Zwolsche Boys zal zondag niet aan de competitie in de 4e klasse H van het district Oost van de KNVB kunnen be ginnen, Ook alle andere teams, inclu sief de junioren, zullen niet spelen. Zwolsche Boys had deze week een ge tekende verklaring moeten overleggen, waarin stond dat het met zijn crediteu ren tot overeenstemming was gekomen en daardoor schuldenvrij zou zijn. De ze verklaring had donderdag in Den Haag moeten zijn. Toen dit niet het ge val was, heeft de KNVB een brief naar de Zwolsche Boys doen uitgaan met de mededeling dat de competitiewedstrijd tegen Wilp zou worden uitgesteld. De Bond in dit geval de sectie ama teurvoetbal wil de Zwolsche Boys nog hoogstens twee weken geven om orde op zaken te stellen.

De Vallei | 1969 | | pagina 13