Stijl is de weg naar het succes en kan al beginnen op de trap van de vele onderwijsinrichtingen, die dezer dagen het nieuwe jaar hebben geopend. De Franse modekoning Jacques Esterei toonde op het dek van de Nieuw-Amsterdam zijn nieuwe collectie. Hier staat hij temid den van zijn mannequins, v.l.n.r.Eliane, Christians, Binelos, de baas zelf, Marie Do, Desirée en Dioier. Na de geruchtmakende kaperij van het TWA-vliegtuig, dat door ter roristen naar Damascus werd gestuurd, verspreidde het persagent schap Midden-Oosten deze foto: het is Laila Khaled, een schone «aapster, zou je kunnen zeggen. Niet alleen op de maan ook bij Heerhugowaard (en waar nog meer in ons land kon de ze foto worden gemaakt. Zou het dirigeren van een meisjeskoor nog moeilijker kunnen zijn dan het dirigeren van een land President Nixon mocht het proberen toen het meisjeskoor Sing-Out hem verwelkomde bij zijn aankomst in Colorado Spring, waar hij de nationale gouverneursconferentie zou bijwo nen. Adolf von Thadden, voorzitter van de ultra-rechtse NPD, beklaagde zich in Nordhorn tegenover honderd Nederlandse journalisten over de kritische benadering van hem en zijn partij in de Nederlandse pers. Mercedes kwam voor de dag met drie „vliegende nonnen" (Wankelmotor, 260 km p.u.), die in In Utrecht onthulde Michiel Helfrich een borstbeeld van zijn grootvader, admiraal Helfrich. Ook „Als ik groot ben, dan Maar niets staat op de radio- en televisietentoonstelling te Parijs kunststof met glasfiber zijn gestoken. De auto komt voorlopig niet in de verkoop. de straat waaraan het beeld staat is naar de admiraal genoemd deze knapen in de weg om het maanpak maar vast aan te trekken. Afscheid, in Maassluis, van de vroegere Karei Doorman het vliegdekschip is de reis naar zijn nieuwe vaderland, Argentinië, begonnen. De Weense operettecomponist, prof. Robert Stolz begint vanuit Valkenburg een tournee door ons land, 6amen met zijn echtgenote. De Amerikaanse generaal Andrew J. Goodpaster (midden), de nieuwe commandant van de strijd krachten in Europa, inspecteerde bij zijn driedaagse bezoek aan Engeland een erewacht van de luchtmacht

De Vallei | 1969 | | pagina 11