Servische schonen kregen in Resteren hartelijk onthaal GEMEENTE LIENDEN ZEER ENTHOUSIAST IR 300 JAAR OUDE INGENSE VEERHUIS WORDT TOT DE GROND TOE AFGE BROKEN Recreatieproject van acht miljoen - botel: 400 bedden; jachthaven 800 ligplaatsen - Betuwse dorp Ingen Veel belangstelling... E CHEVROLET VAN DER KOLK VEENENDAAL N.V. Eerste paal voor laboratorium van de KEMA BURGERLIJKE STAND ZONDAGSDIENSTEN Veer Belasten Mannenhoofd Toestemming Verstandiger MARKTEN 0 V.A.B. P KIRPESTEIN AMERONGEN V.A.B. KIRPESTEIN Permanent FORD-show in showroom KESTEREN VRIJDAG 12 SEPTEMBER 1969 „Inderdaad", aldus de reactie van burgemeester J. C. Hoftijzer, „gaat het hier om een miljoenenzaak. Van onze kant is er enkel enthousiasme..." Hij bestempelde de initiatiefnemers, die hij inmiddels persoonlijk heeft leren kennen, als „zeer voortvarend" en hij zei ervan overtuigd te zijn dat dit pro ject „een schokeffect" teweeg zal bren gen. Met andere .woorden: de bouw van VEENENDAAL Artsen: zaterdag 13 september: W. Rem- me, Markt 10, tel. 12061. Zondag 14 september: J. Schilperoort, Kerkewijk 40, tel. 12134. Apotheek: Zuider Apotheek, Slot. de Bruïneplein. Wijkverpleging: Groene Kruis, zr. G. Vreeman, De Grote Pekken 240, tel. 10360. RHENEN Arts: 13 sept.: dr. Stegeman, Herenstraat 69, tel. 2315; 14 sept.: dr. Almel^inders. Herenstraat 59, tel. 2432. Apotheek: voor spoedgevallen apotheek Deys, Fred. v. d. Paltshof. SCHERPENZEEL Arts: W. C. van Vulpen, Dorpsstraat 192, Scherpenzeel, tel. 03497-1220. (Van zaterdagmorgen 9. uur tot maandag morgen 8 uur). AMERONGEN, ELST en LEERSUM Arts: dr. Ossendorp, Amerongen, tel. 03434-1678. Wijkverpleging: Amerongen: zr. D. Renyl, Kon. Wilhelminaweg 67, tel. 1759 (tot za. 12 uur, daarna zr. Rijs- berger, Leersum). Leersum: zr. Rijsberger, Kon. Juliana- laan 50, tel. 1423 (tot ma. 8 u.). EDERVEEN, RENSWOUDE en DE KLOMP Arts: dr. Ter Velde. Oude Holleweg 4, Renswoude, tel. 08387-450. OPHEUSDEN Arts: dokter Tromp, Dodewaard, tel. 08885-213. Wijkverpleging: zr. Budding, Dodewaard tel. 08885-218. RESTEREN Arts: dokter v. d. Veen, Lienden, tel. 03443-220. Wijkverpleging: zr. C. de Jong, Ochten, tel. 3444-257. RHENEN en VEENENDAAL Tandartsen: Voor spoedgevallen bellen: 08385-19049. dit botel zal de doorbraak van de Betu we als opkomend recreatiegebied in eens gestalte kunnen geven en zal in het recreatieve vlak een grote stimula tor kunnen zijn. Vandaar ook dat bij de heer Spies, die op het punt staat het veerhuis aan de Amsterdamsq, ondernemers te verko pen, niet alleen commerciële motieven tot zijn besluit het pand met de bijbe horende opstallen en omliggende grond te gaan verkopen hebben geléid. Hij zegt: „Ik liep eigenlijk al jaren lang rond met het plan hier iets te gaan beginnen. Iets voor het toerisme. Dat heeft me altijd al aangetrokken. Ik heb ook al veel contact gehad met de heer De Vries, de directeur van de Streek-VVV. Op de pont hier laat ik de zomerdag folders uitdelen om de streek meer in de belangstelling te brengen". De heer Spies kwam via zijn accoun tant in contact met de Amsterdam mers, die hem binnen een half uur ver telden welke grote plannen zij precies rond het veerhuis wilden realiseren. „We liepen hier even rond de gebou wen en toen een van de heren zei dat die allemaal tegen de vlakte zouden moe ten, dus ook het veerhuis waar mijn fa milie al 68 jaar woont, kreeg ik wel even een koude douche". Er werd uiteraard gesproken over de verkoopprijs. Volgens de heer Spies is men het daar nu over eens; de ver koop is verder slechts nog een formele zaak. „Met het bedrag", zegt hij, „dat we overeengekomen zijn, ben ik best te vreden". Het terrein, dat zal worden verkocht, beslaat een oppervlakte van 4 ha. Daar van is ongeveer een halve hectare be bouwd. Het botel bestaat uit een groot re staurant op de begane grond en twee verdiepingen die grotendeels bestaan uit appartementen. Er komen vier wo ningen bij voor het personeel van het veer. De heer Spies, die de veerdienst ook in de toekomst zal blijven exploite ren, gaat in een bungalow wonen, die aan de linkerkant (gezien vanuit In- gcn) zal worden gebouwd. De geprojecteerde jachthaven zal plaats kunnen bieden aan 800 boten. Verder zal aandacht worden besteed aan alle mogelijke verdere accommoda tie voor de watersportliefhebbers. Een van de initiatiefnemers zei giste ren telefonisch vanuit Amsterdam: „De wijze van exploitatie van dit grote wa tersportcentrum staat nog niet hele maal vast. Dat moet nog tot in details worden bekeken. Daarmee zal zich een groot hotelconcern gaan belasten..." KESTEREN Het was gisteravond weer uitzonderlijk druk rond het voor malige Stationskoffiehuis in Kesteren. Die grote drukte werd nu niet veroor zaakt door buitenlandse arbeiders en het mannelijk geslacht van de autochtone bevolking, die op gezette tijden massaal naar het gebouw in Kesteren al „treffend" betiteld als het „Maagdenhuis" menen te moeten optrekken om daar te trachten iets op te vangen van de „schoonheid" van de 43 Servische meisjes en vrouwen die er sinds kort zijn geïnstalleerd, doch ditmaal was het een „officiëler" gezelschap dat zich interesseerde voor de buitenlandse^werk krachten. Om acht uur werd namelijk het tehuis voor de Joegoslavische arbeidsters offi cieel geopend en vertegenwoordigers van de gemeente Kesteren en Veenendaal en een groot aantal andere genodigden kwamen daarbij de buitenlandse gasten en uitbundig welkom toeroepen. Onder de genodigden bevonden zich onder meer de burgemeester en wet houders v. d. gemeente Kesteren, wet houder E. C. Diepeveen van Veenen daal, een attaché van de ambassade van de republiek Joegoslavië, de heer Nov^kovicz, leden van de wervings- en organisatiecommissie buitenlandse vrou wen, vertegenwoordigers van de com missie bijstand buitenlandse arbeiders district Veenendaal en het bestuur van de Fabrikantenvereniging. Er heerste een feestelijke stemming in het voormalige koffiehuis, waar zo af en toe een mannenhoofd voor de ramen verscheen om al dat „schoons" uit het verre land te bespieden. Het Joegoslavische gezelschap had alle po gingen in,het werk gesteld om de gro te, grijze recreatiezaal zo fleurig mo gelijk te maken door een groot aantal vaasjes met bloemen te verspreiden over de lange tafels en er klonk vro lijke Servische muziek uit een krake rig microfoontje. In het gebouw waar enkele jaren ge leden Turkse arbeiders wat sombertjes hun avonden trachtten door te komen, liep mevr. Evelina Olande Van Leen- Mihic, hoofd van de huishoudelijke dien'' sociaal wer'- r toH:. trols rc nd lussen de meisjes en vrouwen, die met name in de Veenen^aalse textiel- en sigarenindustrie zijn tewerk gesteld. Hollandia-dircclcur de heer Van der Ree hield in zün functie van voorzit ter van de wervings- en organisatie commissie buitenlandse vrouwen de of ficiële openingstoespraak. „Wij zijn er verheugd over dat burgemeester D. J. Pott van Kesteren toestemming heeft willen geven om de Joegoslavische gastarbcidstcrs hun intrek te laten ne men in dit gebouw", zo begon de heer Van der Ree zijn speech. „De burge meester stelde weliswaar vele eisen, maar hieraan hebben wij voldaan zo dat we vanavond het tehuis kunnen openen. Wij zijn daar erg dankbaar voor, want om buitenlandse werkkrach ten naar Nederland te halen is niet zo'n zware opgave, maar het probleem huisvesting manifesteert zich hierbij altijd onmiddellijk. Namens de Vee- ncndaalse fabrikanten en onze commis sie zeg ik u daarvoor hartelijk dank." De heer v.d. Ree bracht vervolgens dank aan de secretaresse van de Fa brikantenkring mej. Var} Buren, die zoveel gedaan heeft voor de meisjes en de vrouwen. Hij wenste mevrouw Van Leen en haar gezin (dat zich bin nenkort in de omgeving van Koteren gaat vestigen) veel sterkte toe bij haar werk als sociaal begeleidster van de 43 vrouwen en betitelde haar als een Burgemeester D. J. Pott tijdens zijn toespraak tot de buitenlandse gast arbeiders. „goed gastvrouw". Daarna sprak hij - in beduidende mate transpirerend - de gasten uit Joegoslavië in hun eigen taal toe <$i dat werd beloond met een driftig ap plaus van de buitenlandse dames. Burgemeester D. J. Pott vond het verstandiger-zijn toespraak stukje voor stukje te laten vertalen door mevrouw Van Leen. In zijn speech zei hij onder meer dat hij hoopte dat de gasten zich gauw thuis zouden gaan voelen in zijn gemeente. Hij wees er nog eens op dat Kesteren de verantwoordelijkheid draagt voor hen en dat zij wanneer er moeilijkheden zijn zich onmid dellijk via mevrouw Van Leen met de gemeente in verbinding moeten stellen. „Ik wil er tot slot mijn blijdschap nog eens over uitspreken dat de Veenen- daalse fabrikanten erin zijn geslaagd de meisjes en vrouwen naar Nederland te krijgen", aldus Kesterens eerste bur ger. Terwijl de over het algemeen donkere ogen van de meisjes gericht waren op de attaché van de Joegoslavische am bassade in Nederland en de andere mensen die een gesprekje begonnen met de gastarbeiders, verschenen achter de niet geheel gesloten gordij nen opnieuw enkele nieuwsgierige man- nenhoofden Coöp Veluwse Eiervciling Barneveld Aanvoer 989.^53 stuks, stemming rede lijk. Prijzen (in guldens per 100 stuks): Eieren van 52/53 gram 9.53-9.62; 56/57 g 10.81-11.59; 60/61 g 11.56-12.80; 64/65 g 12.13-13.39. Eierveiling Barneveld Aanvoer 422.41 stuks, stemming rede lijk. Prijzen (in gul'dens per 100 stuks): Eieren van 51/52 gram 9.78-9.9lf; 56/57 g 11.75-11.83; 61/62 g 12.01-12.80; 66/67 R 12.66-13.30. Belgische eieren Aanvoer 218.520 stuks, stemming kalm. Prijzen (in guldens per 100 stuks): Eie ren van 56/57 gram 11.01-11.34; 61/62 g 11.60-11.73; 66/67 g 12.32-12.50. Eierrrtarkt Barneveld Aanvoer ca. 2.050.000 stuks, handel klei ne redelijk - grote traag. Eieren van 50/58 gram f 9.70-12.50 per 100 stuks, kg- prijs f 1.94-2.16; eieren van 59/65 gram f 12.90-13.65 per 100 stuks, kg-prijs f 2.15-2.10. Witte eieren 25 tot 75 cent lager. 9.30 en 18.45 uur ds. Aangeenbrug. Oud Geref. Gemeente: 9.30 en 19 uur leesdienst. KESTEREN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Vermaas (Huizen), 18.30 uur ds. P. Koeman (Bruchem). OPHEUSDEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 18.30 uur ds. Muilwijk. Geref. Gemeente (Syn.): 10 en 18.30 uur leesdienst. Geref. Gemeenten (Ned.): 10 en 18.30 uur ds. Van Beek. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. J. van Noort, 18.30 uur ds. G. Kaastra. Dorpshuis: 10 uur jeugd- kapel. Geref. Kerk: Geen opgave. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. R. G. van der Voet (Hil versum). OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 uur eerw. heer J. M. Meijer, 18.30 uur ds. C. van Viegen. Oud Geref. Gemeente: 10 en 13.30 uur leesdienst. 16 sept., 19 uur dhr. v.d. Meer. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 18 uur ds. J. van Malestein. ADVERTENTIE VEENENDAAL CITY-MOTOR* - EDK Geboren: Willemijntje, d.v. G. Veld huizen en J. Schreutelkamp; Paul Jo- han, z.v. P. H. van der Stigchel, en C. C. M. Rijnbende. Getrouwd: J. Heitbrink, en C. N. den Hollander. Overleden: Gewit Henken, 76 jaar; E. G. van Schooten, 79 jaar. ARNHEM De commissaris der koningin in Gelderland, tevens presi dent commissaris van de KEMA, heeft gistermiddag de eerste paal geslagen van een nieuw kortsluitlaboratorium in de Rosandepolder bij Arnhem. Het la boratorium, dat in 1971 gered moet zijn, krijgt de naam van prof. De Zoe ten, pionier van het nu verouderde eerste laboratorium op het KEMA-tcr- rein. In het kortsluitlaboratorium worden vier bijzondere genevatoren geïnstal leerd, waarmee de krachtigste kort sluitingen die in grote elektrische cen trales^ mogelijk zijn worden nagebootst, e kortsluitingen dienen voor de ont wikkeling en vervolmaking van auto matische schakelaars, die in geval van sluiting het defecte deel van een cen trale moet uitschakelen. Daarmee beschikt de KEMA nu over het grootste gespecialiseerde laborato rium ter wereld; reeds nu komen uit alle delen van de aardbol deskundigen om te profiteren van de KEMA-outilla- ge en ervaring. VEENENDAAL CITT-MOTORR - EDK Telefoon (08385)12244 ADVERTENTIE Kerkewijk 128 Veenendaal Zondag 14 september 1969 VEENENDAAL Ned. Herv. Kerk: Oude Kerk 9.30 uur 17 uur ds. Wis- gerhof. Juiianakerk 9.30 uur ds. Jongerden; 17 uur ds. Vroegindcweij. Vredeskerk 9 en 10.30 uur ds. Van As- senbergh: 17 uur ds. Van Kooten van Harderwijk. Sionskerk, 9.30 uur ds. Vroegindeweij; 17 uur ds. Van der Krift. Poortkerk 10.30 uur ds. Wisgerhof; 18.30 uur ds. Vroegindeweij. Bejaardencentrum 9 uur ds. Wisgerhof. Veeneind 15 uur de heer Van Rossum van Scherpenzeel. Dijkstraat 14.45 uur ds. Van de Haar te Achterberg. Herv. Gemeente „Sola Fide" Brugkerk, 10.30 uur drs. Bruno de Roeck en 18 uur ds. Nijeboer. Geref. Kerk: Brugkerk 9 uur ds. Blanken; 16.30 uur ds. Engelkes te Amersfoort. Petrakerk 9.30 uur ds. Engelkes; 17 uur de. Blanken. Ger. Kerk (Yrijgniaakl): 09.00 uur: leesdienst, 15.00 uur: ds. Kok (Amerongen). Chr. Geref. Kerk: Bethelkerk, 9.30 en 17 uur kand. Moerr dijk te Apeldoorn. Pniëlkerk, 9.30 en 17 uur ds. Brons. Ger. Kerk (Vrijgemaakt): 09.00 uur: lezing; 15.00 uur: ds. Kok. Amersfoort. Geref. Gemeenten (Ned.): 9.30 en 18.30 uur leesdienst. 17 sept. 19.30 uur ds. v.d. Woestijrte (H.D.). Geref. Gemeente (Syn.): 9.30 en 17 uur leesdienst. 17 sept.: 19.30 uur ds. J. C. v. Ravenszwaaij. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur mevr. ds. Schol tenIterson. R.-K. Kerk: Salvatorkerk zaterdag 18.45 en zondag 9 uur en 11 uur H. Mis. Leger des Heils: 10 uur Heiligingssamenkomst en 19.30 uur Verlossingssamenkomst. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. P. Zijlstra, 18.30 qur ds. P. C. de Bruyn (Wagenjngen). Geref. Kerk: 10 uur ds. P. van Strien, 18.30 uur ds. J. P. Bos. Geref. Gemeente: 10 uur dhr. B. Roest. Vr(je Evang. Gemeente: 10.30 uur ds. W. E. van Petegem (Ver.- gebouw, Vlieterweg). R.-K. Kerk: 8.15 uur H. Mis (Ver.-geboüw Vlieter weg). RHENEN Ned. Herv. Kerk: Cunerakerk, 9 uur dr. H. Bout (Utrecht) Bergschool: geen opgave. Geref. Kerk: 10 uur ds. J. Goldschmeding. 17 uur ds. J. C. Jonkers (Renswoude). Oud. Geref. Gemeente: 10 en 18 uur leesdienst. 18 sept.: 19 uur ds. Gebraad. (Jcref. Gemeente: 10 en 17.30 uur ds. v.d. Bijl (Katwijk a. Zee). Geref. Gemeenten (Ned.): 10 en 17.30 uur leesdienst. Ned. Prot. Bond: 19 uur mej. dra. J. Ph. Feikema (Drie bergen). RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 18.30 uur ds. v.d. Peut. Geref. Kerk: 10 uur ds. Jonkers, 18.30 uur ds. Jon kers (bev. ambtsdragers). EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. J. Bouw (Ede), Doop. 18.30 uur ds. Joh. Bos (Lunteren). Geref. Gemeenten (Ned.): INGEN Een botel van drie verdiepingen met een capaciteit van ongeveer 400 bedden en een bijbehorende jachthaven met circa 800 ligplaatsen een project, waarvan de bouw op acht miljoen wordt geraamd deze gigantische recreatieve voorziening zal bij 't Ingense veer, op de plaats waar nu al 300 jaar het veerhuis (huidige eigenaar de heer F. H. Spies) staat, worden gerealiseerd. Daarmee krijgt de Betuwe een watersport-eldorado van een omvang, zoals er nog maar enkele in Nederland zijn. Op papier is het plan nu vrjjwel rond. de initiatiefnemers (een Amsterdams con cern, waarin architecten, bouwers en exploitanten samenwerken) hebben al een bespreking gehad met vertegenwoordigers van het Liendense gemeentebestuur en het wachten is nu nog op de benodigde ambtelijke medewerking van gemeente en provincie. De verwachting is evenwel, dat de vereiste vergunningen op korte termijn zullen kunnen afkomen, zodat wellicht begin volgend jaar al met de bouw zal kunnen worden begonnen. Dumas; A. van Hattum en H. Schut; D. C. J. Andes en A. H. M. Faasse; P. J. de Groot en G. van Mourik; E. J. Gorter "en J. Klomp; A. E. van de Braak en C. van den Enden. Getrouwd: R. van Maanen en M.van Donkelaar; P. A. van Schie en L. Poot; R. Watimena en E.Pesulima; J. Wijnand en W. E. Kapel; F. P. Ekkebus en H. A. M. Otten; J. Boüman en J. L. Boelaars; J. W. van Rhce en A. T. van de Vrie; G. van den Hoek en E. van den Berg; B. Fluit en T. Withaar; G. Guicherit en P. F. Jongman; G. Bloemendal en J. W. van Donkelaar; T. H. A. Ovink en W. J. Boer; J. J. M. Smit en E. W. M. ten Brinke; j. W. M. Lens en M. H. Kok. Overleden: A. C'. Joele, 70 jr.; E. J. Rotte 86 jr.; E. v. Wijk, geh. gew. m. D. v.d. Steeg, 73 jr.; J. Slakhorst, e/v C. Hardeman, 59 jr; R. Soeten- daal, 87 jr.; M. Soetendaal e.v. W. v. Engelenhoven 76 jr.; C. v.d. Lustgraaf 81 jr.; A. H. v.d. Giessen, geh. gew. m. C. E. Vermaas. 87 jr.; A. Vink. 59 jr J. Elbertsen, 71 jr.; B. Esmijer, 76 jr.; S. Naaktgeboren, geh. gew. m. H. v, Boeijen, 74 jr. Geboren: Wouter J. z.v. H. K. Bud ding en T. J. E. van Dam; Gerritje d.v. M. v.d. Bijl en J. G. van Kleef; Teu- nis z.v. T. van Leijen en A. Vermeer; Marianus z.v. M. Willemsen en H. van de Bijl; Rosemarie d.v. P. van Suili- chem en G. C. C. van Scharrenburg; Arie C. A. z.v. G. H. Kramp en N. M. A. Heijkoop; Jacoba d.v. J. H. Hoefak- ker en A. van Appeldoorn. Ondertrouwd: J. Heikamp (V'daal) en C. Verwoert; K. F. de Blois (Oegst- geest) en J. C. Zandijk; M. J. Torn Broers en I. G. Verwoert; C. J. van de Kolk en J. Franken (Zetten); I. Ver woert en C. J. Heij; H. van Vliet en H. E. van Hattum; H. J. de Haan (Arn hem) en T. M. J. Mason; P. J. Rem- merde (Dodewaard) en M. Heenck. Getrouwd: H. van de Bijl en E. van de Kolk; C. Bitte (Randwijk) en P. J. Verwoert; P. van Lent en M. A. van La- vieren; K. de Jong (Rhenen) en J. E. van der Kieft; J. C. Zaaijer (Lienden) en R. van de Sluis; K. F. de Blois (Oegstgeest) en J. C. Zandijk; J. Hei kamp (V'daal) en C. Verwoert; M. J. Torn Broers en I. G. Verwoert. Overleden: C. C. van de Wardt. 64 jr., echtg. v. D. Budding; M. Nobbe, g.g.m. P. v.d. Vlist; M. v. Eldik, 67 jr., echtg. v. H. van Oort. Geboren: Evert J. z.v. A. J. Kolkman en E. Olden; Candida P. d.v. A. Willem sen en P. C. Geurtsen; Michele, z.v. A. Lunetta en S. Simonetti; Rosemarie P. d.v. P. J. van der Dussen en G. P. van Wijk; Johannes L. H. z.v. M. Verweij en H. J. L. M. Janssen; Natasja M d.v. W Hooijer en A. Kamstra; Eveline A. d.v. J. F. Demmink en E. Spikman; Hendrika J. d.v. D. van Reemst en W. Boode; Jolanda W. J. E. d.v. W Pol n J P. Schuurman; Petronella M. d.v. E. H. Eijbersen en G. E. M. van Wely; Gerard C. z.v. A. C. Barten en G. van Konijnenburg; Martine J. d.v. H. W van Meeteren en J. C. W. van Toorn; Jacobus J. z.v. H. A. de Heus en V. Zomer; Hermine d.v. J. van Omme en H. Bouw; Hendrik T. T. z.v J. Hogen- doorn en A. H. M. Serné; Evertje G. d.v. H. E. Geijtenbeek en J. van Sas; Marianne .T. d.v. J. van den Brink en E. B. A. Vossers; Wouter z.v. W. van Ojik en N. Lentink; Monique d.v. A. J. .1. Brinkman en H. Fluit; Freek W. I. z.v. F. den Engelsman en M. E. An dree; Estherella d.v. A. G. H. van der Zalm en A. Koudijs; Anfré A. z.v. A. C. Heirman en G. Kamstra; Jan, z.v. J. van de Kamp en G. G. van Vrouwerff Femke M. d.v. J. van Dreven en W. J. Lieuwes; Willem, z.v. M. Soetendaal en A. Hazeleger; Jan, z.v. W. van den Broek en A. Verschuur; Nathalie P. d.v. H. van de Kuit en N. L. Lager werf; Jan, z.v. H. Schut en A. van Roe kei; Jantje E. d.v. R. Lugtigheid en M. van den Berg; Everard, z.v. F. Morren en T. van Dasier; Jeroen M. z.v. H. M. J. Berkhout en W. Honing; I-'rank, z.v. J. Groenevold en A. G. van Buren; Hendrika J. d.v. W. Radstaat en J J. Hettink: Adriaan M. z.v. J. de Gier en G. P. Doornenbal; Sara L. L. d.v. J. Loupattv en C. Lopulissa; Wou- tera d.v. A. W. van Harn en G. van de Bijl; Franciscus P. M. z.v. P. H. M. Driesserï en M. J. Moerkerk; Jan, z.v. J. C. Boon en B. Brouwer. Ondertrouwd: C. J. Noortman en H. Ansink; J. Geus eq M. J. Kamphuys; M. Meeuwsen en J. Spies; M. van Do- ckum en J. Schut; J. F. Boogert en L. Franzani; A. A. Christant en M. W. A. .van de Pol; P. Bosveld en H. Valk; M. van Kooten en H. J. van Roekei; P. van Ee en E. H. W. Morren; J. Oldenhuis Arwert en J. H. M. van Beek; J. C. van Vuuren en M. C. Steen bergen; G. J. Teunissen en H. D. van Veldhuizen; G. Brouwer en F. J. Vis- schers; F. F. van der Made en J. Oos- terbos; J. van Veldhuisen en J. P. S.

De Vallei | 1969 | | pagina 5