Koningin Juliana ontving op Huis ten Bosch de Goodpaster. V.l.n.r. minister Den Toom, de Koningin, generaal opperbevelhebber van de NAVO, generaal Andrew Jaokson Goodpaster en zijn echtgenote. Dagen lang onttrok de pasgeboren nijlpaardbaby in de dierentuin van de Joegoslavische hoofdstad Belgrado zich aan de publiciteit, door onder water te blijven. Eindelijk lukte het een plaatje van hem te maken. Een hartelijk welkom thuis voor de Amerikaanse ambassadeur in Braziilë C. Burke Elbrick, die ontvoerd was, maar weer naar huis mocht toen de vrijgelaten politieke gevangenen in Mexico waren aangekomen. Sommige vogels zijn gewoon te deftig voor het voertafeitje in de tuin er art niets ander» op dan hen maar thute aan tafel te noden. De nieuwe kinderpostzegels zullen worden aangeboden van 11 novem ber a.8. tot 3 januari. Het ontwerp is van Dick Bruna te Utrecht. Tijdens een geïmproviseerde persoonferentle in Parijs vertelde de Franse jou matlat Georges Penchenier (midden) over rijn wederwaardigheden In Praag, waar hij werd gearresteerd, terwijl hij een radioverslag maakte ven de ongeregeldheden. Winnaar J. Kolvers van de Cor Steyn-trofee mocht in Leeuwarden tevens de zangeres Rika Zarai feliciteren, die op dezelfde avond een gouden plaat kreeg. Na de laatste acties van het Palestijnse bevrijdingsfront wordt het kantoortje van de Israëlische luchtvaartmaatschappij El Al bewaakt door een rechercheur in burger. Op kasteel Drakensteyn boden de 8-jarige Heinrich Peneux en de 14-jarige Ingrid Gevers prinses Beatrix en prins Claus een pop aan, alsmede een grammofoonplaatje, dat verkocht wordt voor de revalidatie van gehandicapte Surinaamse kinderen. De rijkspolitie op Schiphol heeft de bewaking van vliegtuigen van de Israëlische luchtvaartmaatschappij El Al verscherpt na de aanslagen vin de laatste tijd. Twee wachtmeesters met karabijnen houden toezloht bij het uitstappen van de passagiers.

De Vallei | 1969 | | pagina 13