stafmedewerker vertegenwoordiger detailhandel A1U N.V. Afd. Personeelszaken 13e jaarbeurs van het oosten Martens Caravans Martens Caravanbouw |>omïnenk KONINKLIJKE MARINE In de produktie-afdelingen van onze rayongarenfabriek hebben wij nog plaats voor een aantal in 3-ploegendienst (zonder zondagsdienst) zutphen17,/.24sept werkdagen 14 22 u op zaterdag 10 -18u zondag gesloten NV in en om de hanzehal te zutphen^ ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER GEHEEL GESLOTEN VOORTENT |>oramenb Verkoop van politiekleding, dekens, kribben, schroot, dakpannen, stenen enz. PHARMACEUTISCH WERELDCONCERN in 't gebied Amersfoort, Apeldoorn neutrale auto f 11.000,- (aanvangssalaris) Wij zoeken een jonge, aktieve medewerker, die ons door zijn inzet bij de uitbouw van onze marktpositie behulpzaam is. Uw taak zal zijn de detailhandel - in uw eigen ver- koopgebied - bij hun verkoop te ondersteunen en te stimuleren, o.m. door de goede plaatsing van onze produkten en door uw adviezen. U krijgt bij ons een training in de modernste verkoop methoden. Daarom is ervaring in de detailhandel wel nuttig maar geen absolute vereiste. U dient tussen de 21 en 26 jaar oud te zijn. een goede algemene ontwikkeling te hebben en woonachtig te zijn in Amersfoort/Apeldoorn of omgeving. Wij bieden u een goed aanvangssalaris. Het hangt daarna uitsluitend van uw eigen prestaties af. hoe snel u uw topsalaris van 14.500.- bereikt. Een extra ver dienste is mogelijk d.m.v. een aantrekkelijk premie systeem. U krijgt een Opel Kadett Caravan tot uw beschikking^ die ook privé gebruikt kan worden. Over de sociale voorzieningen behoeft u zich geen zorgen te maken: deze zijn uitstekend. In verband met de aard van de werkzaamheden gaat de voorkeur uit naar personen tot de leeftijd van 30 jaar. Bruto aanvangssalaris (vanaf 23-jarige leeftijd) Verdere salarisverhoging bij toenemende functie-ervaring. Na drie maanden kan uw salaris gestegen zijn tot ca. f 838.- per maand en na 2 jaar zelfs tot ca. f. 975.- per maand. Behalve de vakantietoeslag van 6% per jaar ontvangt U bij de AKU een Kerstgratificatie (2% van het jaarinkomen) en een winstuitkering afhankelijk van de bedrijfsresultaten (over 1968 was dit 8%). Vervoer met eigen busdiensten. Onze afdeling Personeelszaken geeft U met genoegen nadere inlichtingen over het werk bij de AKU. U bent op iedere dinsdag en vrijdag welkom bij de AKU van 8-10 uur. Bovendien iedere dinsdagavond van 7-8 uur. Gecombineerde Trein-Toegangsbewijzen aan 40 N.S.- stations verkrijgbaar. Deze TT.-Biljetten geven belangrijke korting op treinreis en beursentree. Op 15000 ma exposeren bedrijven en Instellingen uit het gehele land. De deelnemers komen uit alle sectoren van handel en industrie, waarbij vele primeurs zullen worden getoond. Ook zijn tal van buitenlandse vertegenwoordigingen aanwezig. UITGEVERIJ M.A.G. N.V. Brinkpoortstraat 2, Deventer vraagt voor haar verkoopboekhouding een Haar taak zal bestaaji uit het zelfstandig verzorgen van de uitgaande correspondentie met onze cliënten, het behouden van de verkoopboekhouding en het maken van de daarbij behorende over zichten. Het spreekt vanzelf dat voor deze functie een goede type vaardigheid noodzakelijk is. De salariëring is overeenkomstig de belangrijkheid van deze functie. Sollicitaties zowel telefonisch als schriftelijk kunt u richten aan de heer P. A. Vlaar, Tel. 05700-12993. ff". Nieuw model 1970 is weer te bezichtigen. Prijzen thans vanaf 8600. Koop rechtstreeks van fabriek. U verdient hiermede, zelf Uw dealerkorting. AU tijdelijke aanbieding geven wy bij aankoop van een •aravan een op stormframe gratis. Elke verandering mogelijk naar eigen ont werp. 2 jaar schriftelijke garantie. Vraagt folder. Zaterdags en zondags geopend tot 5 uur. Voorsterweg 75 - Brummen - Tel. 05756-1486 uitgebreid diepvriesprogramma scherpe prijzen en supersnelle service Grote bedrijfszekerheid, Westduits fabrikaat; goedgekeurd door 2 onafhankelijke keurinstan- ties. Apart voorvriesvak, invriescapaciteit 39° C etc. Speciale schuimisolatie, signaleringssysteem, Grote keuze van 105 liter tot 580 liter. Ook kast modellen. Fabrikant-importeur van tlektr. huish. merkartikelen. Industrieweg-Z 24 te Amerongen. tel 03434-1944 De inspecteur der domeinen te Deventer, Singel 14, zal op vrijdag 26 september 1969 v.m. om 10 uur in het openbaar bij inschrijving verkopen: politiekle- ding w.o. schoenen, regenjassen, overjassen, enz., dekens, kribben, meubilair w.o. tafels, stoelen enz., vouwmachine, lichtdrukapparaat, kopieerapparaat, schrijfmachines, televisietoestellen, sloopauto's enz. te Deventer, partijen sanitair, dakpannen, zand- en grindtransporteur te Nieuw Milligen, partij stenen te Brummen, gaskachels te Groenlo, partijen schroot te Apeldoorn, Welsum en Lochem, waterknechtpomp te Loenen, enz. Kavellijst en voorwaarden kosteloos verkrijgbaar bij voor noemde inspecteur. Het onnavolgbare leven van Dirk Dekker verzoekt hen die in staat zijn een gedeelte van een buitendienst - artsenbezoekers in het noorden, zuiden en oosten des lands - verantwoord te begeleiden en te stuwen, alsmede het klinisch onderzoek verder uit te bouwen, te reflecteren naar de functie van Brieven met curriculum vitae en verlangd salaris worden gaarne ingewacht onder nr. bureau van dit blad. Woonplaats bij voorkeur in een straal van 30 km rond Zwolle of genegen daarheen te verhuizen. Strikte geheimhouding is gewaarborgd. Mars Chocoladefabriek N.V., een internationale orga nisatie op het gebied van produktie en verkoop van chocolade- en suikerwaren. Wilt u werken voor een van de snelstgroeiende be drijven in de zoetwarenbranche in West Europa, schrijf dan per omgaandemet bijvoeging van een recente pasfoto, aan Mars Chocoladefabriek N.V., Taylonveg 5, Veghel (N.Br.), Afd. Personeelszaken, onder code VNA. Een leven op zee. Waar mensen en machines een compacte eenheid vormen. In hun element. De zee, onnavolgbaar. Avontuurlijk, afwisselend. En waar je een vak leert. Machinist, radio-radarmonteur, telegrafist om er maar enkele te noemen. Is dat geen fascinerend leven? Dirk vindt van wel. Denk er ook 's over na. Vul de bon in. Hij wijst je de weg naar een andere wereld. De wereld van de Koninklijke marine. Zend deze coupon in een gesloten envelop zonder post zegel aan Koninklijke marine, Antwoordnummer 801, Den Haag. Naam Leeftijd Straat Plaats» -Opleiding- Stuur mij de gratis pocket „Wat je kunt worden bij de Koninklijke marine". per maand Dr. Hartogsweg, Ede, tel. 08380-19003

De Vallei | 1969 | | pagina 18