Hoge rente speelt B.N. G. parten Bouwfonds wil grond overdoen aan anderen Bouwkosten stegen met veertien procent Veenendaal: een uitdaging Hemur Enge-teains zonder punten winst Flessehals verleden tijd Dertig mille brandschade in werkplaats Paling werd duur betaald Bertram Terpstra Mijnwerker of priester Sportfokkers exposeren Aanbiedingsbrief met reductie Biljarttoernooi voor bejaarden Voordracht voor C.P.B. C.P.B. besprak erfrecht Kosten hoger dan baten Kinderjury bij Lampegiet Brandweer hielp Wj verhuizing van korps lid Veel schade bij botsing C.P.B.-bestuur wordt groter Spreekuur van burgemeester Bromfietser stak onvoorzichtig over Huisdammers speelden gelijk Voorlichtings avond voor huisvrouwen „Zaterdag- gaven vliegers"''' duiven mee naar Neufvilles Kosmopoliet Verenigingen gaan verhuizen Gezinsverzorging bij bejaarden en zieken N.B.M. vervoert bejaarden gratis naar plezierboot WOENSDAG 17 SEPTEMBER 1969 VEENENDAAL De omvang van de ongeregeldheden op Lampegieters- avond mag in vergelijking met voor gaande jaren maandagavond minder zijn geweest, het schade-bedrag dat er het directe gevolg van was betekent een nieuw record. Bij de brand in de werk- en opslagplaats van de firma Van Hees werd namelijk voor circa dertig duizend gulden schade geleden. In de werkplaats bevonden zich tal van in reparatie zijnde muziekinstru menten en andere apparaten die ge heel door brand werden verwoest. Een voorlopig onderzoek dat gisteren is in gesteld wijst in de richting dat vuur werk, dat door een openstaand raam naar binnen moet zijn gegooid, de brand heeft veroorzaakt. De firma Van Hees was tegen brandschade verzekerd. VEENENDAAL Op zaterdag 20 september houdt de pluimveevcreni- ging PVO te Veenendaal haar jaarlijk se Jongdierendag achter café Vonk. Er zullen verschillende rassen pluim vee ter keuring worden voorgebracht. De dieren zullen worden gekeurd door een der voornaamste keurmeesters A. van Nederland, de heer Dol uit Lisse. Ook de bekwame konijnenkeurmees ter A, de heer Verkelst, zal zaterdag aanwezig zijn. Allen die belangstelling hebben voor de Jongdierendag zijn welkom, ook niet-leden. De keuring begint 's mor gens om 10 uur. Nieuwe leden kunnen zich melden bij de secretaris G. J. Voerman, Middel laan 53 Veenendaal. LEERSUM Politieke groeperingen die hun leden op de hoogte willen bren gen van gegevens over de begroting kunnen de begeleidende aanbiedings brief voortaan tegen gereduceerd tarief krijgen. Daarvoor is het nodig dat de leges verordening wordt gewijzigd. Normaal moet een bedrag van drie kwartjes per bladzijde worden neergeteld. Uit de raad kwam vorig jaar de suggestie voor de aanbiedingsbrief in zijn geheel f 0,75 te berekenen. Het college van B. en W. heeft deze suggestie overgenomen en in een voorstel aan de raad verwerkt. RHENEN De biljartvereniging „De Driehoek" organiseert een biljartkam pioenschap voor Rhenenaren van 60 jaar en ouder. Dit toernooi wordt ge houden op 30 september in café „De Driehoek". Er kan zowel 's middags als 's avonds worden gespeeld. Iedereen krijgt een prijsje aangeboden. De eige naar van het café biedt de deelnemers bovendien de eerste twee consumpties gratis aan. Wie wil deelnemen kan zich opgeven tot 27 september, geheel gratis, op één van de volgende adressen: café ..De Driehoek", Bejaardencentrum „De Tollenkamp" en bejaardensociëteit, p.a. de heer I. Overweel. OVERBERG De afdeling Overberg van de Chr. Plattelandsvrouwen Bond vergadert donderdagavond 18 september voor de tweede maal in het pas begon nen seizoen in de school aan de Haar- weg. Uitgenodigd voor deze vergade ring is de bekende Amsterdamse voor drachtkunstenaar de heer J. B. Ooster- welder. De vergadering kan ook door niet-leden worden bijgewoond. VEENENDAAL Het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten ziet zich genood zaakt zijn activiteiten in Veenendaal op zijn minst tot een minimum in te krimpen. Volgens de Veenendaalse consulent van het bouwfonds is er zonder meer sprake van een impasse. Er bestaat te weinig belangstelling voor de, re latief iets duurdere woningen, de hoge rentevoet belast de grond in de loop der jaren te zwaar, men raakt z'n huizen niet meer kwijt. Voorlopig, geduren de deze impasse, zijn van het bouwfonds dan ook geen nieuwe activiteiten te verwachten. Het gebrek aan belangstelling voor de produkten van het bouwfonds heeft er inmiddels toe geleid dat wordt over wogen om percelen grond weer te ver kopen, die in 1963 werden verworven. Hierbij doelt men op een perceel aan 't Poortjesgoed in De Engelenburg, waar negen woningen zouden moeten komen. Het wachten is op de aanne mer die het project overneemt. Vooral de hoge rentevoet drukt zwaar op de voorgenomen bouwplannen van het fonds. Bovendien is het een voorna me nadelige factor dat de bouwkosten gedurende het afgelopen jaar met rond veertien procent zijn gestegen, waartoe de BTW het hare heeft bijgedragen. Het B.N.G. blijft echter op de markt. Zodra een redelijke aanbieding wordt gedaan zal de gedragslijn worden her zien, aldus consulent A. v.d. Kooij. In de „Engelenburg" bouwde het fonds intussen een vijftigtal woningen, die vlot van de hand gingen. Enkele jaren geleden was de vraag aanzienlijk groter dan nu. Op het ogenblik heeft het B.N.G. in Veenendaal alleen nog bemoeienis met de bouw van vijftien bungalows met ga rage aan de Gabriël Metsulaan, langs de spoorlijn bij de Rembrandtlaan. Drie zijn er voltooid en bewoond, een vierde staat in de steigers. Het ziet ernaar uit dat dit project inderdaad helemaal zal kunnen worden afgerond. De belangstelling voor dit type wonin gen overtreft die voor andere ruim schoots. En dat ondanks het feit dat de bewoners zich daar bewegen tegen een decor dat in niets aantrekkelijk is: de enorme schroothopen bij het spoorweg emplacement. RESTEREN De prijzen van de aan gevoerde produkten bij de veiling te Resteren waren als volgt: BRAMEN: 61-67 per doosje a 250 gram. ZOETE RWETSENI 43-66 II 32-41. REINE VICTORIA: I 75 II 33-49. JAMES GRIEVE: 65-75: 15-18 I 75- 85: 20-23. GOUDREINETTEI 65-75: 25-29 I 75- 85: 32-35 I 85-95: 40. COX'S OR. PIPPIN: I 55-65: 19-24 I 60-70: 30-36 I 70-75: 37-39 I 75-80: 42- 45. ZOETE BLOEMEE: I 60-70: 29-41 I 70-08: 42-47. CLAPP'S FAVORITE: I 55-65: 26 I 65-75: 34-37. BEURRE HARDY: I 60-70: 59 I 70-80: 64. IJSBOUTEN: I 50-60: 40 I 60-65: 45 I 65-75: 46. Donderdag 18 september a.s. geen vei ling. M.i.v. volgende week tot nader or- ,der 3 x per week veiling n.l. op maan dag, woensdag en vrijdag!. Prijzen genoteerd in centen per kg, tenzij anders is vermeld. RESTEREN Maandag jl. kwam de Christelijke Plattelandsvrouwen Bond na een vakantie van twee maan den bijeen in het Dorpshuis. Mevrouw Van Sijpveld gaf na een korte inleiding het woord aan mej. N. Zijlstra, die een zeer interessante cau serie hield over huwelijksgoederen recht en erfrecht. Zij onderstreepte daarbij de belangrijkheid om vooral tijdig voor een testament te zorgen of een overdracht van bedrijf e.d. notari eel vast te leggen waardoor veel onge rief kan worden voorkomen. LEERSUM Belastingplichtigen die tot dusver een aanslag straatbelasting ontvingen van minder dan een gulden zullen iin de toekomst van betaling wor den vrijgesteld. Dit is gedaan omdat dt totale kosten voor het vervaardigen van een aanslagbiljet precies een gulden be lopen. VEENENDAAL Verkeerde behan deling van de paling is er oorzaak van dat drie personen zaterdag met ernstige voedselvergiftiging in het Julianazie- kei.huis moesten worden opgenomen. Tot deze conclusie is de Keuringsdienst van Waren gekomen na onderzoek van de vis. die na de vcrgiftigingsverschyn- selen in beslag werd genomen. De vis werd zaterdag op de markt verhandeld door V. uit Monnikendam, die naar uit het onderzoek is gebleken, de paling onvoldoende heeft gekoeld toen deze uit de rokerij kwam. Boven dien had de venter zijn waar de gehele nacht op de auto laten staan, wat ge zien de weersomstandigheden de kwali teit nadelig heeft beïnvloed. OVERBERG Ook voor Overberg is Lampegietersavond een jaarlijks te rugkerend evenement en dit kinder feest bij uitstek zal plaats hebben vrij dagavond 19 september. De leiding is deze keer in handen van de dames Geurts en Boks. Hier kun nen de kinderen zich alsnog opgeven tegen een inschrijfgeld van f 1,- per kind. Na een lampionrondgang over de pleinen zullen de kinderen bezig ge houden worden met spelletjes, waarna in de sportzaal van het kamp, voor dit doel spontaan ter beschikking ge steld door de directie, de groepen zul len worden beoordeeld door een kin derjury, bestaande uit Gert Jan van De len. Maria Therèse Geurts en Elaine Roopman. Het bungalowproject nabij het Rem- brandtpark heeft nog alle kans van slagen ondanks het uitzicht dat men vanuit de woningen heeft op de enorme schroothopen. RHENEN De familie Van Dijk aan de Hogesteeg 21, die gisteren ging ver huizen naar Maarssen, waar een nieuwe boerderij wordt betrokken, heeft over burenhulp niet te klagen gehad. Die hulp werd verleend door leden van het vrijwillige brandweerkorps, waarvan de heer Van Dijk een gezien lid was. Zij kwamen met enkele tractoren voorrij den om de volgeladen wagens naar Maarssen te trekken. VEENENDAAL Dinsdagmorgen ontstond vrij veel materiële schade als gevolg van een botsing tussen een vrachtauto en een personenwagen op het kruispunt Groeneveldselaan-Grote Pekken. Beide wagens kwamen frbn- taal met elkaar in botsing toen de vrachtwagenbestuurder te ver naar links voorgesorteerd stond met de be doeling de Grote Pekken op te rijden. De bestuurder van de luxe auto A. van A. uit Apeldoorn remde wel, maar zijn wagen gleed door. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. VEENENDA ^L De leden van de af deling Veenendaal van de Chr. Platte landsvrouwen Bond gaan zich door - dagavond 18 september in „de Koren beurs" verdiepen in de Viëtnamese oor log. Dit onderwerp zal worden ingeleid door drs. H. Hiensch uit Veenendaal, waarna het in bespreking zal worden gebracht. Op de agenda voor deze ver gadering staat verder een bestuurs verkiezing. Het huidige vijfkoppige be stuur is van mening dat uitbreiding van het aantal bestuurszetels alleszins is gerechtvaardigd in verband met het stijgende ledental. Als kandidaten zijn gesteld de dames J. van Doorn-Veld- huisen en G. Roelofsen-Blankestijn. RHENEN De burgemeester van Rhenen brengt ter openbare kennis, dat hij vrijdég 26 september 1969 verhin derd is spreekuur te houden. Rhenen, 18 september 1969. De burgemeester voornoemd, L. Bosch v. Rosenthal. RHENEN Gisteravond stak de 21- jarige bromfietser Van H. uit Achter berg nabij de Grebbesluis plotseling de rijbaan over met het gevolg dat hij werd geschept door een passerende automo bilist afkomstig uit Ede. De bromfiets was totaal ontzet, de personenauto ver toonde aan de linker voorzijde een forse deuk en kon niet meer rijden. De onfortuinlijke knaap kon zich van het gebeurde niets meer herinneren. Ver moedelijk liep hij een hersenschudding op. RENSWOUDE Maandagavond vond in café „De Zwaan" een ontmoeting plaats tussen de huisdammers uit Rens- woude en Scherpenzeel. De krachtsver houding liep niet veel uiteen gezien de einduitslag (1313). De individuele uitslagen luidden als volgt: Renswoude - Scherpenzeel J. Ph. Sopar - D. J. Yprenburg 20; J. v. d. Vliert - J. Visser 11; M. H. v. Raaij - H. G. Valkenburg 1-1; G. Val kenburg - A. Stuivenberg 11; J. Ver meulen - G. Pul 11; J. Hardeveld - J. N. v.d. Vliert 02; W. Oosterbeek - L. v.d. Burgt 02; W. Brunt - J. v.d. Peppel 20; G. v. 't Foort - M. Innen- haag 20; B. Valkenburg - J. Jansen 20; A. v. d. Vliert - D. Valkenburg 11; C. Overeem - H. Wels 02; G. J. van Leeuwen - H. B. Wels 02; VEENENDAAL De Veenendaalse afdeling van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen houdt vanavond een voorlichtingsavond in „De Korenbeurs". Er worden dia's vertoond, waarbij ex plicatie wordt gegeven door een ver tegenwoordiger van NV Organon-Oss. Het onderwerp is 't gebruik van me dicijnen in het algemeen, en de anti conceptiepil in het bijzonder. De avond is toegankelijk voor introducees. Ook nieuwe leden zijn welkom. Deze laatsten kunnen ook de feestavond van de af deling op lo oktober bijwonen, waar tevens echtgenoten worden verwacht. VEENENDAAL De leden van de VPV „De Zaterdagvliegers" namen deel aan een Wedvlucht vanaf Neufvilles. Los 9.10 uur. Wind NNO. In concours 149 duiven. Ie prijsw. duif 12.24.37 uur. Uitslagen: G. Versteeg 1-4-5-13-21; H. Schoeman 2-9-15-23-26; J. J. Hey 3, C. W. de Roning 6 11 12 19; G. v. d. Weerdhof 7: T. Anbeek 817-27: R. v. d. Velde 10-20-24; L. Rwetters 14-25; G. v. Wijk 16-28; Gebr. Gijsbertsen 18-29 en R. Mulder Fl. 22-30. In het rayon stonden 875 duiven in het concours. De klassering van de Za terdagvliegers bij de eerste 100 prijs winnende duiven was hier als volgt: G. Versteeg 5-27-31; H. Schoeman 12- 59; J. J. Hey 15; C. W. de Roning 43- 83-88; G. v. d. Weerdhof 44; T. Anbeek 46; R. v. d. Velde 73. VEENENDAAL „Dit is een bepaalde wereld, en als je daarin verzeild bent geraakt, dan zit je goed, gewoon. Maar je moet dus niet een arrogante eigenwijze kerel zijn, want dan maak je het gewoon niet, weet je weP\ Confrontatie met Bertram Terp stra, Veenendaals jongste (22) im- portprodukt, organisator van pro fessie, modieuze manager en disc- jockey. Het „popïestijn" dat vrij dag in een tent aan 't Boompjes- goed losbarst, gekoppeld aan de opening van een nieuwe boetiek aan de Hoofdstraat, is zijn idee. Hij heeft er meer in petto. Eerst een vlot vertelde carrière: „Samen met mijn broer, we woon den in Limburg, ben ik als veer tienjarige jongen in de confectie te recht gekomen. In Limburg hadden we twee kansen: we konden de mijn in of priester worden. Ik was niet katholiek, dus priester werd ik niet en ik had ook geen zin om de mijn in te gaan. Toen ben ik met mijn broer samen naar Holland gegaan. Bij een groot confectiebedrijf kreeg ik een keiharde opleiding in de „prijzenkelder". In die tijd heb ik dus de eerste boetiekkelder opgezet, dat was in Hilversum". Het overige kort samengevat: Terpstra werkte in Düsseldorf, Spanje, Denemarken en Zweden, zette her en der boetieks op o.a. in Callafel bij Tarragona, op 't strand en bij Sitges. Langzamerhand groeide hij naar zijn huidige beroep dat hij omschrijft als „organisator" en dat betekent „zaken opzetten en managing". Zo maakte hij naam, en zo kwam hij ook in contact met de directie van een modehuis-onderneming, die o.a. in Veenendaal een vestiging heeft. „Dat was in Parijs, daar was ik op een beurs", verklaart Terp stra. „Rijk, als je één dingetje hebt gedaan, krijg je dus je aanbiedin gen". Hij vertelt 'över zijnTtot dusvef^ 1 meest geslaagde project, het opzet ten vsn eert 'Entree-zaak. We had den daar onder één dak een schoe- nenbar. een koffiebar, een vaste disc- jockey. Dat was erg geinig. In die tent heb ik talentenjachten gehou den met een jury van vijftien man, met twee disc-jockeys van. Veroni ca". Noemt namen als Bob Bouber, de directeur van Phonogram, John van Setten, de manager van de Out siders „allemaal grote jongens dus". „We deden daar van alles. Met kerstmis lieten we een kerstman rondlopen met onder zijn rode pak een bandrecorder, en dan was het djingelbel djingelbel, en die liep dan de stad in met twee muzikanten er bij. Rikkert Zuide'rveld en Boude- wijn de Groot, in een ouwe auto, en maar zingen daar in Hilversum Bertram Terpstra over Veenen daal: „Ik ben hier dus als Amster dammer gekomen, en ik vond het een enorm gezellig plaatsje. Het viel alleen op dat er erg weinig te doen is. In ande're plaatsen kun je je ver maken in discotheeks, noem maar Amersfoort, Arnhem, Nijmegen, maar hier heb je niets. De jeugd weet hier van gekkigheid niet wat ze doet. Rijk nou maar eens naar die Lampegietersavond, dat loopt zo gewoon uit op excessen. Ik vind dat er in Veenendaal wat moet gebeu ren. Er moet een leuke discotheek komen, en er moeten meer evene menten komen zodat de jeugd zich kan afreageren". DISCOTHEEK „Als de jeugd vrijdag zelf mee werkt, zodat het een succes wordt met die popshow, en als er geen narigheid van komt er staat daar een apparatuur van 45.000 gulden in die tent dan ben ik van plan me hier helemaal voor te gaan in zetten, en hier elke maand zo'n fes tijn te organiseren. Dan wil ik ook mijn uiterste best doen om in Vee nendaal een leuke discotheek te openen. Dat moet kunnen hier, ik weet het zeker. Veenendaal is eigen lijk een grote uitdaging voor me". Confrontatie met Bertram Terp stra: vlot en gemakkelijk pratend, goed in 't pak, bril met voor de helft groenig getinte glazen, progres sief montuur. Voorlopig blijft hij in Veenendaal als bedrijfsleider van de „Signorv'-boetiek. Daarna staat eigenlijk nog niet zo veel vast. Ber tram zegt tussen neus en lippen door ook al door andere middenstanders te zijn benaderd, die een andere, heel nieuwe aanpak willen. Of hij daar op in zal gaan weet hij nog niet. Er hangt veel af van het sla gen van zijn meest aanstaande ac ties. Bertram Terpstra geeft een stevi ge hand. Hij blijkt zich te verplaat sen in een grote, oude, witte Merce des, met voorin een bordje „pers", kennelijk zelf gemaakt; even terug naar Amsterdam. En Veenendaal? Veenendaal is een uitdaging. AMERONGEN De korfbalvereni ging Hemur Enge heeft een slecht weekend achter de rug. Uit 6 wedstrij den die de Amerongers speelden werd geen enkel punt veroverd. Een dapper vechtend eerste twaalf tal ging met 11-3 ten onder tegen de kampioen le klas van het vorige sei zoen Austerlitz I. In een stofwolk van VEENENDAAL De verbieding van de flessenhals in de Kerkewijk na bij hotel ..De Korenbeurs" begint hoe langer hoe meer gestalte te krijgen. Het tracé is klaar en ook met de as faltering als afronding van de werk zaamheden is een begin gemaakt. Als de weersomstandigheden blijven mee werken is de kans groot dat volgende week de wegomlegging voor het ver keer weer ongedaan kan worden ge maakt. Het zal dan nog wel even tijd vergen verkeersheuvels en wegmarke ringen aan te brengen, maar dan zal ook aan alle ellende een eind gekomen zijn. zand verweerden de Amerongers zich moedig. Austerlitz was echter veel be ter en de rust ging in met 5-0. Na de rust zorgde Wim van Engelenburg voor een tegenpunt, maar Austerlitz beant woordde dit meteen. Arie van Barne- veld zorgde voor 6-2 en Wim van Enge lenburg maakte het derde doelpunt. Het 2e twaalftal ging kansloos ten on der tegen Avanti uit Woudenberg. Gert Vaase en Everstina Vonk zorgden voor de Amerongse doelpunten. Eindstand 11-2 voor Avanti. De junioren verloren, met 11 man met 3-2 van Vogel uit Utrecht. Arnold Brinkman en Peter van der Heijden zorgden in deze wedstrijd voor de doel punten. De ploeg die het tot nu toe het beste deed, de adspiranten A, verloren thuis met 2-0 van Antilopen uit Leusden. De adspiranten B moesten met 9-0 de zege in Bunnink bij Midlandia laten en de pupillen verloren met 5-2 thuis van Midlandia. Doelpunten kwamen van Hanneke Bouma en Wijnand Walraben- stein. Een belangrijk deel van deze verloren wedstrijden wijt het bestuur aan de slecht bezochte trainingsavonden. Van de circa 30 seniorenleden komen er 10 a 15 trainen, en dat vindt het He mur Enge-besituur maar een bedenke lijke zaak. Zaterdag 20 september speelt het le tegen Arena I in Rhenen; het 2e gaat op bezoek bij Austerlitz II. De junioren ontvangen Soesterkwartier I; de Ad spiranten A spelen uit tegen RVOA; de adspiranten B tegen Resteren B en de pupillen ontvangen Resteren. LEERSUM Drie verenigingen die tot dusver gebruik maakten van het handenarbeidlokaal van de openbare lagere school gaan verhuizen naar het zuidelijke lokaal van de voormalige ?<leuterschooI. De mogelijkheid om te blijven waar men thans is, viel weg doordat het handenarbeidlokaal moet worden opge offerd aan de bouw van een raadzaal De verenigingen, die hun activiteiten in het schoolgebouw hadden waren de muziekvereniging EMM, de accordeon vereniging „Crescendo" en de afdeling Leersum van de Mij tot Nut van 't Al gemeen, die er de Nutsbibliotheek in ge vestigd had. De verenigingen kunnen ook dit lokaal kosteloos gaan benutten voor hun activiteiten. AMERONGEN De Stichting Inter kerkelijk Sociaal Centrum (ISC) voor Amerongen, Eist, Leersum en Overlang- broek zal in de laatste week van sep tember a.s. in deze dorpen huis aan huis een groene folder met kinderkop je laten verspreiden, waarin bijzonde re aandacht wordt gevraagd voor haar gezinsverzorgingsinstelling. Deze instelling, die bedoeld is voor zieken en bejaarden van alle gezindten, krijgt slechts 70 pet. overheidssubsidie en moet haar jaarlijks tekort van onge veer f 10.000 zelf bij elkaar zien te krij gen. Het doel van deze actie is nu om po- veel mogelijk donateurs te winnen, die jaarlijks ten minste f 2,50 willen geven om het noodzakelijke werk te steunen. De folders zullen in de week van 29 september t/m 2 oktober a.s. worden opgehaald. RHENEN De inschrijving voor deelneming aan de bootreis, die de direc tie van hotel „De Stichtsc Oever" aan alle Rhenense bejaarden zal aanbieden, is thans gesloten. Ruim 200 bejaarden hebben zich voor de tocht opgegeven. Door de bond van bejaarden is aan de directie van de NBM een verzoek gericht om de bejaarden, die zich moei lijk kunnen verplaatsen per autobus te vervoeren naar de aanlegsteiger bij het Veerplein. De NBM heeft toegezegd, dat zij dit vervoer geheel gratis zal regelen. De bus zal om half twee in de middag ver trekken vanaf het viaduct-hoek Rastan- jelaan en stopt op de navolgende pun ten om passagiers op te nemen: 13.35 uur Boslandweg voor huisnummer 20; 13.40 uur Cuneraweg-De Dijk; 13.40 uur Geertesteeg-Cuneraweg; 13.45 uur Huis ten Dale; 13.50 uur Valleiweg tegenovei Vivo; 13.50 uur Van Suylenplein; 13.5. uur Eikenlaan-Prunuslaan; 14.05 uur Ju lianastraat-Nieuwe Veenendaalseweg. Iedereen die van dit vervoer gebruil wenst te maken, dient op de aangege ven tijd aanwezig te zijn bij de stop plaats. Daar het vertrek van de boot is vastgesteld op 14.30 uur, wordt aan ie dere deelnemer verzocht uiterlijk 14.11 uur aan boord te zijn. Men hoopt 's avonds omstreeks 18.30 uur weer van boord te gaan. waarna de bus weer dezelfde route zal rijden.

De Vallei | 1969 | | pagina 3