Ajax nam revanche op Hannover '96 en bereikte volgende ronde jaarbeursbeker Touwtrekken om Zoetemelk als je trouwt is een paar honderd gulden extra altijd meegenomen sparen verstandig en handig Clay-Frazier op laatste moment uitgesteld Swift-combinatie weer clubkampioen West-Duitsland won oefenduel tegen Bulgarije: 0-1 Prognose betaald voetbal Europa Cup-strijd op vele fronten Europa Cup I Europa Cup II Europa Cup III Post/Duyndam in zesdaagse Berlijn Al zesmaal 13 goed in de toto Ben Lesterhuis bleef net onder record KNAU neemt (nog) geen stelling in zaak-De Noorlander BALS VERVULDE GLANSROL IN AMSTERDAMSE DOEL Afstandsschoten Toch voorsprong Sneller succes Brokkeliger PSV-RAPID IN KLEUR OP TELEVISIE Feijenoord AC Milan Ann Jones weg bij Mc Call Motta winnaar Onttroond Goede prestaties in Berlijn Dynamischer Afscheid DONDERDAG 25 SEPTEMBER 1969 AMSTERDAM Om de tweede ronde van het toernooi om de jaarsbeurs- stedenbeker te bereiken heeft Ajax de kwaliteiten van zijn doelman Bals hard nodig gehad. Hoewel de overwinning tegen het matige Hannover '96 ruim uit viel, 30 als vervolg op de nederlaag van 21 in Hannover, heeft Bals een aantal zeer opmerkelijke reddingen moeten verrichten. De verdediging van Ajax liet tegen de simpel spelende Duitsers nogal wat gaten vallen, waardoor Heynckes, Zobel en weer Heynckes helemaal vrij voor Ajax' aanvoerder kwa men. Bals doorstond deze moeilijke momenten met glans en verdiende daar mee de bewondering van 24.000 toeschouwers. Johan Cruyff in duel met zijn vaste Hannoveraanse schaduw Stiller. DRONTEN Sinds zijn overwinning in de Ronde van de Toekomst is Joop Zoetemelk het doelwit geworden van de leiders van fabrieksploegen, die een dergelijk jeugdig talent graaf in hun formaties willen opnemen. Ook woens dag bij het clubkampioenschap in Oost- Flevoland verdrongen de gegadigden zich rond de blozende Zuidhollander. Er werden afspraken gemaakt voor verdere informatieve besprekingen. Oud-Tourwinnaar Jan Janssen polste hem namens Jean Stablinski, ploeglei der van Sonolor-Sauvage en nodigde Zoetemelk uit om vrijdag in zijn riante LUXEMBURG ACMilaan heeft zich woensdagavond geplaatst voor de tweede ronde van het toernooi om de Europese beker voor landskampioe nen. De Italianen versloegen Avenir Beggen in Luxemburg met 03, na een 01 ruststand. De doelpunten wer den gemaakt door Combin, Sormani en Rivera. Er waren 12.000 toeschouwers. MADRID De Spaanse kampioen Real Madrid heeft woensdagavond in Madrid Olympiakos Nicosia met 80 verslagen in de eerste wedstrijd van de openingsronde van het toernooi om de Europese beker voor landskam pioenen. De ruststand was 30. De doelpunten werden gescoord door Amancio, Gento, Grosso, Fleitas, Gran de en Pirri. Er waren 40.000 toeschou wers. NICOSIA FC Lierse heeft woens dagavond de tweede ronde bereikt van het toernooi om de Europese be ker voor bekerwinnaars. De Belgen ver sloegen op Cyprus Hapiel Nicosia met 01, nadat zij de thuiswedstrijd al met 101 gewonnen hadden. Denul scoor de voor 2500 toeschouwers in de 15e minuut. ZAGREB De Belgische eerstedi- visieclub Charleroi heeft zich woen visieclub Charleroi heeft zich woensdagavond geplaatst voor de twee de ronde van het toernooi om de jaar- beursstedenbeker. Charleroi versloeg FC Zagreb in Zagreb met 13 en de Belgen hadden de eerste wedstrijd al met 21 gewonnen. Voor Charleroi scoorden: Bertoncelo (30) en Bissot (51 en 70). Muttmacher zorgde voor de Zuidslavische treffer (62). Er waren slechts 1.500 toeschouwers. KOPENHAGEN Hvidovre Ko penhagen verloor met 1-2 van FC Porto in de eerste wedstrijd in de ope- ningsronde van het toernooi om de jaarbeursstedenbeker. LISSABON Sporting Lissabon versloeg in Lissabon ASK Linz (Oostenrijk) met 40. BERLIJN Het Nederlandse koppel Post-Duyndam zal deelnemen aan de zesdaagse van Berlijn, die van 2 tot 8 oktober wordt gehouden in de Deutsch- landhalle. In totaal gaan er veertien combinaties van start. Behalve Post- Duyndam zijn nog gecontracteerd: Schulze-Oldenburg (WD1), Sercu-Ver- schueren (Bel.), Louis en Frits Pfen- ninger (Zwi.), Perurena-Rodriguez (Spa.), Renz-Fritz (WD1.), Gilmore- Lawrie (Aus.), Van Lancker-Mourioux (Fra.), Bugdahl-Kemper (WD1.), Ran- cati-Damiano (Ira.), Porter-Gowland (GB), Glemser-Roggendorf (WD1), De Loof (Bel.), Daler (Tsj.sl), Tschan-Ben- newitz (WD1.). bungalow in Putte een onderhoud met de oud-wereldkampioen te hebben. Het staat inmiddels vrijwel vast, dat de neo-prof Harry Jansen bij Sonolor in dienst zal treden, hetgeen de situatie voor Zoetemelk iets aantrekkelijker zou maken. „Want om helemaal tussen al lemaal Fransen in te zitten, is niets voor mij", zo zei Zoetemelk. Ook Ton Vissers maakte namens Wil lem II-Gazelle zijn opwachting. Hij komt maandag aan de beurt, wanneer Zoetemelk naar Valkenswaard gaat om met de bazen van deze firma te onder handelen. Om de situatie voor Zoete melk nog ingewikkelder te maken, kwam ook clubgenoot Gerben Karstens met de suggestie dat hij vrijdag, wan neer Karstens over zijn eigen contract met Peugeot's sterke man in Parijs gaat praten, de naam Zoetemelk in het geding zal brengen. Alleen Caballero is tot nu toe op de achtergrond gebleven. Manager Frans van der Enden is wel geïnteresseerd maar hij zei: „Ik heb gehoord wat de eisen van Zoetemelk en zijn raadgevers zijn en fancy-prijzen willen wij niet betalen". Steunend op een zuinige voorsprong van 21 uit het eigen Niedersachsen- stadion begon Hannover '96 tegen Ajax verdedigend. Zeer verdedigend zelfs, want het duurde een half uur voor Bals de eerste op zijn doel gerichte bal moest keren. Dat was slechts een incidentele onderbreking van de macht van Ajax, dat echter veel moeite had met de laatste verdedigingslijn van de Hannoveranen. Voor Ajax bleek het niet moeilijk een sterke greep op het middenveld te krijgen. De Duitsers lie ten hun aanvallers Heynckes, Skoblar en Brune tamelijk geïsoleerd, erop re kenend, dat Siemans, Mayer en Cebi- nac het gat tussen de versterkte ver dediging en de aanvallers met lange rushes of zuivere passes zouden kun nen overbruggen. Ajax kon, ondanks het goede werk van Rijnders en Mühren, op het mid denveld niet meer produceren dan een aantal afstandsschoten, dat de weinig overtuigende doelman Podlaski weinig problemen bezorgde doordat de rich ting van de schoten net niet goed ge noeg was. Die pogingen van afstand werden afgewisseld met hoge voorzet ten van Swart, waarmee Dick van Dijk net niet voldoende kon doen. De kan sen die desondanks dichter bij doel ontstonden (Cruyff, Keizer, Swart) bleven ongeplukt doordat de fel ingrij pende verdedigers Stiller en Bohnsack geen tijd tot overdenking gaven. Halverwege de eerste helft nam Ajax toch een voorsprong. Na een af geslagen aanval van de Amsterdam mers ging Hannover wat nonchalant door en daardoor kon Cruyff de bal op een stille plek van het middenveld ver overen. Cruyff liep rechtdoor en vuur de van 20 meter naar de rechter bene denhoek. Onhoudbaar en dus 10. Hannover deed daarna een paar stap pen naar voren en na een lange drib bel van Handura werd Bals in de 30e minuut voor een flinke moeilijkheid ge plaatst. Twee minuten later moest de voortreffelijke doelman van Ajax de volkomen vrijstaande Heynckes van de gelijkmaker afhouden. Het dichtst bij een treffer in die eerste helft was ech ter Van Dijk, die in de laatste minuut van zeker 20 meter met een schot vol van de wreef de lat bonkend raakte. Na de rust had Ajax sneller succes. Overigens met volledige medewerking van doelman Podlaski, die de bal in de tweede minuut uit een ver en zeker niet te moeilijk schot van Swart van zijn lichaam over de doellijn liet sprin gen. Na het tweede doelpunt van Ajax heeft Hannover weinig overtuigend te genspel meer geboden. Onmiddellijk na de treffer van Swart voorkwam doelman Podlaski tegenover Cruyff dat ADVERTENTIE Dat kan als je zo vroeg mogelijk begint te sparen met de Zilvervloot. Wanneer je er mee kunt beginnen? Op iedere werkdag tussen je 15e en 21e verjaardag; oud-militairen zelfs tot en met 23 jaar. Je spaart 6 tot 9 jaar een bedrag van ten minste f 30,- en ten hoogste f 300,- per jaar. Na afloop van de spaarter- mijn (bij huwelijk al na ten minste 3 jaar sparen) ont vang je over de totale inleg plus rente een belasting vrije premie van 10%. Wie bijv. 9 jaar f 25,- per maand inlegt, krijgt maar liefst 'n dikke f 3.500,- terug (f 2.700,- inleg, zo'n f 500,- aan rente plus een premie van ruim f 300,-). Daar kun je heel wat mee doen! Vraag een brochure aan het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid, afdeling Voorlichting be zitsvorming, Postbus 51, Den Haag. Ajax de strijd al definitief besliste. Maar nadat Zobel in de negende mi nuut de beste kans van de wedstrijd had gemist - hij schoot vrij voor Bals tegen de Amsterdamse doelman op - was Hannover verslagen. Het verweer van de Duitsers werd brokkeliger. De vervangingen, Ritter voor Skoblar en Zobel voor Cebinac, bleken geen versterkingen. Ajax conti nueerde zijn overwicht uit de eerste speelhelft gemakkelijk en kon zonder bezwaar iets directer gaan spelen, na dat in de eerste helft de aanvallen uit de verdediging uiterst behoedzaam, ta melijk traag en volstrekt risicoloos wa ren opgezet. Doordat Ajax in zijn meer directe speelwijze weinig nauwkeurig plaatste, werd de strijd rommeliger en veel minder aantrekkelijk. Met uitzon dering van een goede aanvalsactie in de 22e minuut. Daarin kreeg Keizer een gave kans van Van Dijk. De links buiten achtte de mogelijkheid voor Cruyff groter, maar die stuurde de bal door naar Mühren. Het snelle, gladde en zeer doordachte samenspel werd door Mühren kil voltooid: 30. Het laatste gedeelte van de strijd bevatte geen enkele hoogtepunt meer. De ploegen verschenen in de volgen de opstellingen: Ajax: Bals; Suurbier, HuLshoff, Va- sovic en Krol, Rijnders en Mühren; Swart, Cruyff, Van Dijk en Keizer. Hannover 96: Podlaski; Looff, Bohn sack, Stiller en Hellingrath; Siemens- meijer en Bandura; Cebinac, Heync kes, Skoblar en Brune. Scheidsrechter: Taylor (GBr.). Toeschouwers: 24.000. PHILADELPHIA Een gevecht tus sen Cassius Clay, oud-wereldkampioen in het zwaargewicht en Joe Frazier, een van de boksers die op de titel aan spraken maakt, is in Philadelphia op het laatste moment uitgesteld. Beide boksers waren al omgekleed toen de directeur van het gymnasium, waar het gevecht zou worden gehouden, de strijd afgelaste. De reden: onvoldoen de controle op het publiek. Clay, die op borgsom is vrijgelaten na een veroordeling tot vijf jaar ge vangenisstraf wegens dienstweigering, wilde hierop het gevecht in een park naast het gymnasium houden. Frazier, die eerder door Clay een „langzame bokser met platvoeten, die geen enke le kans maakt" was genoemd, ging op deze uitdaging niet in. Na zijn dienstweigering in april 1967 werd Clay, die momenteel Mohamed Ali heet, zijn wereldtitel ontnomen. Frazier wordt door de Newyorkse bond als wereldkampioen erkend. Jimmy Ellis is voor de World Boxing Asscociation de titelhouder. HILVERSUM De voetbalwedstrijd tussen PSV en Rapid Wien, die woens dag 1 oktober in Eindhoven wordt ge - speeld, wordt rechtstreeks in kleur via de televisie uitgezonden. Het is de tweede wedstrijd van PSV in de eerste ronde van het tour- nooi om de Europa Cup voor beker winnaars. De televisie-uitzending be gint om 19.56 uur en duurt tot 21.45 uur. De radio zal het treffen tussen PSV en Rapid Wien ook rechtstreeks uitzen den op Hilversum 1 van 20.00 tot 21.50 uur. Van de tweede wedstrijd tussen Feij enoord en K. R. Reykjavik in de eer ste ronde van het toernooi om de Euro pa Cup voor landskampioenen op dins dag 30 september zullen geen televisie beelden worden uitgezonden. De radio zal de laatste vijf minuten rechtstreeks verslaan. De voetbalwedstrijden AC Milan Estudiantes op woensdag 8 oktober zal ook rechtstreeks via de televisie te zien zijn. De uitzending vindt plaats op Ne derland I van 20.55 tot 22.45 uur. DEN HAAG Gisteren waren bij het bureau van de voetbaltoto zes meldin gen binnengekomen van dertien juist voorspelde uitslagen op totoformulier nummer zeven. Twaalf uitslagen wer den door 108 deelnemers goed voorspeld terwijl 1500 meldingen van elf goed ge plaatste kruisjes binnenkwamen. Voor de extra prijs melden zich 919 perso nen. NEW YROK Wimbledonkampioe- ne Ann Jones zal volgende maand haar contract met de national tennis league de profgroep van George McCall, ver breken. De Britse zei woensdagavond in New York dat ze misschien komend seizoen wel in Engeland zal tennissen, maar dat ze geen zin heeft aan de ver moeiende proftoernooien deel te nemen. BARCELONA De Italiaan Gianni Motta heeft de jaarlijkse wielerwed strijd op de Montjuich gewonnen. De wedstrijd bestond uit twee onderdelen: een pelotonsrit en een rijdrit. De pelo- tonsrit werd gewonnen door Felice Gi- mondi, die in de eindsprint Motta ver sloeg. De tijdrit over 2500 meter was voor Motta. Wereldkampioen Harm Ot- tenbros eindigde als laatste. Hij deed 65 sec. langer over de 5 km dan Mot ta. Er waren 80.000 toeschouwers. De uitslag was: 1. Gianni Motta (It.) 5 km in 10 min, 32 sec.; 2. Felice Gi- mondi (It.) 10.36, 3. Luis Ocana (Sp.) 10.42; 4. Raymond Poulidor (Fr.) 10.51; 5. Miguel Maria Lasa (Sp.) 10.55. GRONINGEN De atleet Ben Les terhuis heeft tijdens de wedstrijden om de Nederlandse politiekampioenschap- pen te Groningen het hoogspringen ge wonnen met een resultaat van 2 meter en 5 centimeter. Hij bleef hiermee slechts twee centimeter onder zijn ei gen nationale record, dat hij onlangs in Utrecht vestigde. Lesterhuis veroverde nog drie titels. Op verspringen (6,88 m), kogelstoten (13,13 m) en de 100 meter (10,8 sec.). '\St-Fsp i A,-V mÊm DRONTEN Voor de vierde maal in successie heeft de Swift-combinatie uit Leiden met de renners Karstens, Zoet, Zoetemelk en Zoons het wieler clubkampioenschap op de weg ver overd. Het viertal draaide de 81 kilometer onder de wielen in 1.42.30.2. Ruim twee minuten sneller dan Olympia uit Am sterdam, (1.44.47.8) en de Rotterdam se Leeuw (1.44.59.8). Bij de amateurs onttroonde de orga niserende vereniging IJsselstreek de ti telhouder Peddelaars van vorig jaar. IJsselstreek, onder aanvoering van Fe- BERLIJN De Westduitse discus werpster Liesel Westermann is woens dagavond tijdens internationale atle tiekwedstrijden in Berlijn niet van haar stelregel afgeweken om minstens een keer in een serie van zes worpen een afstand van meer dan zestig meter te overbruggen. Zij kwam in het Olym pisch stadion voor 12.000 toeschouwers tot een verste resultaat van 61 meter en 3 centimeter. De Westduitser Gün- ter Nickel behaalde twee overwinnin gen, op de 110 m horden in 13,6 secon den en de 100 meter in 10,5 sec. Bodo Tümmler zegevierde na spannende strijd op de mijl in 3.57.0 voor de Belg Salve (3.57.4). Rainer Schubert liet op de 400 meter horden de uitste kende tijd van 49,7 seconden afdrukken. De poging van de Franse Olympische kampioene Colette Besson om het we reldrecord op de 400 meter, dat zij deelt met haar landgenote Nicole Duclos, te verbeteren, mislukte. De jonge Francaise kwam tot 52,9 secon den, 1,2 seconden boven het wereld record. Op de 800 meter zegevierde de Zweedse Anne Marie Nentzel in 2.05.3. Rita Jahn was oppermachtig op de 200 meter (23,4). De winnende Swift-ploeg in actie tijdens de in Dronten gehouden clubkampioenschappen voor professio nal-amateurs. Voorop Zoetemelk en daarachter Zoet, Karstens en Zoons. dor den Hertog, kwam tot een tijd van 1.44.30.5, hetgeen betekende dat het aan merkelijk sneller was dan de tweede en derde aankomende bij de gecombi neerde ploegen van beroepsrenners en amateurs. Dronten, het kleine plaatsje in ooste lijk Flevoland, was gisteren weer voor één dag wielerstad. Ter afsluiting van het seizoen wordt op de dag van de wie lerclubs in Nederland voor de laatste maal gesproken over een seizoen dat voor velen hoogtepunten, voor anderen een jaar was van grote teleurstellingen. Evert Dolman, die tweemaal een lek ke band kreeg, lachte zijn tegenslag aan het einde van dit seizoen weg met de mededeling, dat hij tweemaal zo vaak bij de eerste tien was geëindigd en dat hij ook financieel zelden zo'n goed jaar had gehad. SOFIA Drie dagen na het gelijke spel (1-1) tegen Oostenrijk in Wenen heeft W.-Duitsland in Sofia de vriend schappelijke wedstrijd tegen Bulgarije met 1-0 gewonnen. Voor beide landen was de ontmoeting een onderdeel van de voorbereiding op de komende wed strijden voor de kwalificatieronde van het wereldkampioenschap. West-Duits land speelt op 22 oktober tegen Schot land en Bulgarije trekt op dezelfde dag naar Rotterdam, waar Nederland voor de laatste kans zal vechten. De Bulgaren waren voor zestigdui zend toeschouwers het meest in de aan val, maar de Duitse ploeg paste een versterkte mandekking toe met Frans Beckenbauer als „libero". Het was de zevende overwinning van de Westduit sers in acht landenwedstrij den tegen Bulgarije. Reeds na elf minuten nam Duitsland de leiding. Wolfgang Ove- rath bediende Bemd Dörfel met een prachtige pass en deze had geen moei te om de uit zijn doel gekomen Simeo- nov te passeren. Bulgarije was daarna voortdurend gevaarlijk, voornamelijk via Dermendjejev en Kotzev. In de 27e minuut schoot Dermenjejev de bal enkele centimeters over de lat. Doel man Sepp Maier stond op dat moment volkomen verkeerd opgesteld... sprong te vergroten. „Verloren zoon" Uwe Seeler, Müller en Vogts hadden echter geen succes. In de laatste minu ten zetten de Bulgaren alles op alles om de gelijkmaker te forceren, maar de stand bleef ongewijzigd. De Bulgaarse bondscoach dr. Bosjkov zei na afloop: „De zege van de Duit sers was gelukkig, maar niet onver diend. De Duitse ploeg speelde beter, was fysiek sterk, overbrugde het mid denveld sneller en werkte met beter gerichte passes. Maar het is beter, dat wij nu verliezen dan tegen Nederland". In de rust verving Mkitkov bij Bul garije Kotzev en kwam Ludwig Müller voor de geblesseerde Schulz in het veld. De acties van de Bulgaren wa ren in de tweede helft dynamischer. Opvallend was het spel van de uiterst offensieve Jakimof, die zijn 51e lan- denwedstrijd speelde, en de gevaarlijke Asparoechof, die vooral met zijn kop ballen verwarring stichtte in de Duit se verdediging. Bulgarije verscherpte nog het tempo, maar de Duitsers speel den tactisch zeer sterk en bleven met gemak overeind. Bovendien was daar altijd nog doelman Maier, die zich on derscheidde bij inzetten van Asparoe chof en Dermendjejev. Toch hadden UTRECHT Het hoofdbestuur van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie (KNAU) heeft zich woensdag avond in Utrecht beraden over de dis kwalificatie van de tienkamper Edward de Noorlander in Athene. Naar aanlei ding van dit beraad heeft het KNAU- bestuur het volgende communiqué uit gegeven: „Het bestuur acht doping een hoogst ernstige zaak en een overtreding van het bepaalde in artikel 8, lid 13 van het wedstrijdreglement". (In dit artikel is een bepaling opgenomen, waarin het aan atleten wordt verboden om gebruik te maken van doping). „Het beraad heeft geleid tot de conclusie, dat het KNAU-bestuur niet in staat is in het onderhavige geval stelling te nemen zo lang niet alle rapporten en informaties zijn ontvangen. Het bestuur zal zich ter zake wenden tot de IAAF, „van wier council in eerste instantie een uitspraak mag worden verwacht". Een woordvoerder van de KNAU ver klaarde dat De Noorlander gerechtigd is om in wedstrijden uit te komen, zo- Opstelling van het Bulgaarse team: Simeonov; Sjalamanov, Ivkov, Gagane- lov en Davidov; Penev en Dermendje jev; Bonev, Asparoechof, Jakimof (Sje- kof) en Kotzev (Mitkof). Zonnig Flevoland heeft gisteren af scheid genomen van een wielerseizoen, waarin Harm Ottenbros de wereldtitel op de weg bij de profs greep, waarin Zoetemelk als eerste Nederlander de Tour de l'Avenir won en waarin de Ne derlandse amateur-wielrenners, gezien de internationale successen, beslag legden op de wereldbeker voor ama teurs, waarvan vrijwel niemand het be staan kent. De uitslagen waren: Categorie professionals-amateurs: 1, Swift-combinatie (Leiden), Karstens, Zoet, Zoetemelk, Zoons, 81 km in 1 uur, 42 min. en 30.2 sec., 2. Olympia (Am sterdam) Peter Post, Cor Schuuring, Gert Bongers, Hans Jansen, 1.44.47.8. 3. De Rotterdamse Leeuw (Rotterdam) Jan Janssen, Sjef van der Burgh, Ver- weij, Van Straalen 1.44.59.8, 4. Kenne- merland (Beverwijk) 1.46.07.9, 5. Bui tenkist (Helmond) 1.46.25.7, 6, Maas tricht 1.46.51.8. Categorie amateurs: 1. De IJssel streek (Wezep), Fedor den Hertog, Wim en Harm Holstege en Dries van Wijhe, 81 km in 1 uur 44 min. 30.5 sec. 2. De Peddelaars (Hoogeveen), Henk Benjamins, Wicher Vlot, Jans Vlot en Albert Huizebosch 1.44.45.4, 3. De Me teoor (Assen) 1.46.45.6, 4, De Kam pioen (Haarlem) 1.47.35..9, 5. Z.T. en T.V, Zwolle 1.47.55.1, 6. De Hoekse Ren ners fs-Gravendeel) 1.48.4.5. Categorie nieuwelingen: 1. Alcmaria Victrix (Alkmaar), Kamper, Kaandorp Woudenberg en Halier, 43 km, in 1 uur 0 min en 38.8 sec. EREDIVISIE Telstar—GVAV3 DWS—SVV1 NAC—ADO3 FeijenoordMVV 1 DOSGo Ahead 2 FC TwenteSparta 3 PSV—NEC.1 Holland SportAjax 3 HaarlemAZ '671 EERSTE DIVISIE VolendamElinkwijk 1 VolewijckersRCH 3 VitesseHelmond Sport1 HVC—DFC2 VeendamHeracles 1 SC CambuurExcelsior1 Fortuna/Sitt.Willem II 2 FC Den BoschBlauw-Wit3 Fortuna VI.De Graafschap 1 TWEEDE DIVISIE ZFC—Velox3 GooilandEDO1 NOADLimburgia1 PECHeerenveen.3 AGOW—RBC3 VVVDe Baronie1 Roda JCWageningen1 Hermes DVSSC Drente1 L11 C/1. C11 1—C1 111L1 1UJ vJC V 1 UV.11 i IflUUCl 1 lö UI 11 All W Cvlu tl IJ UC11 UI t tC tVUIllCII) «U j i ook de Duitsers nog kansen de voor- lang er nog geen uitspraak is gedaan. Dc wedstrijden met ervoor komen voor op de sporttoto voor zondag a.S.

De Vallei | 1969 | | pagina 15