Kessler hoopt nog steeds op plaats voor Nederland in finale wereldkampioenschap KNSB slaat slaatje uit kaartverkoop ABN Spaarbiljet 1969175. Algemene Bank Nederland Dullens wil zijn voetbaltalenten op 'n andere manier gebruiken Nederlandse dravers hebben goede papieren voor landenwedstrijd tegen België f.100.- groeit naar f.150.- FBO wekte wrevel sectiebestuur op DOS kreeg boete van 2000 gulden Nederland-Engeland in Amsterdam Orsolic door k.o.-zege Euronees kampioen Biljartkampioenschap ereklasse 47/1 in twee etappes Wereldrecord voor Japanner Ohushi in vijf en een kwart jaar Autoraces Zandvoort Nog altijd kans Niet eens met FBO Voetbalsupporter veroordeeld Supporters moesten betalen! ALS COACH OF ALS TALENTENJAGER Adviseren Telefoontjes Regeling Liever in sfeer blijven U bent welkom bij de I" SPORT IN 'T KORT -VRIJDAG 26 SEPTEMBER 1969 ZEIST Georg Kessler, de coach van de Koninklijke Nederlandse Voet bal Bond, is nog altijd optimistisch ge stemd voor wat betreft de kansen van het Nederlands elftal om in Mexico deel te nemen aan de eindronden van het wereldkampioenschap voetbal. Kessler, die gistermiddag uit Bulgarije terugkeerde en rechtstreeks doorging naar het KNVB-sportcentrum in Zeist, verklaarde dat Nederland wel degelijk mogelijkheden heeft gehad om in de eerste ontmoeting de Bulgaren te ver slaan. „De Westduitsers", aldus Kessler, „hebben getoond hoe de Bulgaren ver slagen konden worden en zij hebben duidelijk mijn eigen tactiek bevestigd. Zij pasten dezelfde tactiek toe als wij, namelijk de tegenstander geen gelegen heid geven in zijn eigen spel te komen, zijn eigen ritme te vinden. Wat ons èn tegen Bulgarije èn tegen Polen niet ge heel gelukte, lukte de Duitsers wel". Het werd, zover wij gisteren al meld den, 0-1. De Bulgaren kregen zeer weinig speelruimte en de Duitsers toonden zich op het beslissende moment bijzon der besluitvaardig. Van anderhalve kans benutten zij er één en dat was voldoende voor de overwinning". Kessler verklaarde, dat het Bulgaarse elftal op hem een goede indruk had ge maakt, hoewel de vleugelverdedigers hem toch enigszins waren tegengeval len. „Wij hebben nog altijd een kans om Mexico te bereiken", aldus Kessler, „maar zullen dan eerst Bulgarije moe ten verslaan. We zullen ons elftal nog beter voorbereiden dan voor de wed strijd tegen Polen". Op de vraag, hoe hij dat dacht te doen antwoordde Kessler, dat er twee driedaagse bijeenkomsten zullen wor den gehouden en wel op 14. 15 en 16 oktober en op de drie dagen voor de wedstrijd, die op 22 oktober wordt ge speeld. „Voor mij", aldus Kessler, „bestaat er pas zekerheid voor het al of niet be reiken van het eindtoernooi, wanneer de laatste wedstrijd in de voorronde is gespeeld". Kessler noemde het vreemd, dat men in Nederland reeds nu zo positief zegt, dat Mexico voor het UTRECHT De Utrechtse voetbal vereniging DOS is door de bond een boete van tweeduizend gulden opgelegd wegens de houding van het, publiek bij de competitiewe&itijd tegen Telstar op 31 augustus. Het publiek nam in deze ontmoeting een dreigende houding tegenover de scheidsrechter en de spelers van Tel star aan, kwam het veld op en gooide met bierflesjes. Het bestuur van DOS overweegt te gen de straf beroep aan te tekenen. In elk geval zal voorzitter Kernkamp deze zaak morgen aan de orde stellen op de vergadering van de FBO. waarin de betalende clubs zijn verenigd. Nederlands elftal al niet meer bereik baar is. Daarover is men volgens zijn zeggen trouwens ook in Bulgarije ver wonderd. „Vergeet niet", merkte Kessler met nadruk op. „dat de Polen erop gebrand zijn Bulgarüe in Warschau te verslaan. De wedstrijd Polen-Bulgarije is juist op de dag, waarop het vijftig-jarig be staan van de Poolse voetbalbond wordt herdacht en dat is voor de Po len een extra stimulans. Maar uiter aard hebben de Polen ook de hulp van het Nederlands elftal nodig. „En die hulp zullen we proberen te geven", zei Kessler grimmig, „want daarmee hel pen we tenslotte ook onszelf. Hopeliik staat het Nederlandse publiek als één man achter ons elftal. Dat is dan ver plicht om de best mogelijke prestatie te leveren en dat kan winst betekenen". Bij de informele persbijeenkomst, die donderdagmiddag in Zeist werd gehou den. vormde de vergadering, die de Nederlandse Federatie van Betaald Voetbal Organisaties voor morgen heeft uitgeschreven een frequent onderwerp van gesprek. Tijdens die bijeenkomst zullen verstrekkende voorstellen wor den behandeld. De kritiek van de le den van het sectiebestuur betaald voet bal op de handelwijze van de FBO was tweeledig. In de eerste plaats vinden de KNVB-bestuurderen de plannen van de nieuwe organisatie, waarin de clubs uit het betaalde voetbal zijn verenigd, weinig reëel. Dat geldt voornamelijk voor de wens dertig miljoen gulden als „achterstallige uitkering" van de sporttotalisator te ontvangen. Na lang durige onderhandelingen tussen de KNVB en de overheid bleek in het ver leden een uitkering van twee-en-een- half miljoen gulden het hoogst bereik bare. Moeilijk verteerbaar is ook, dat nu eindelijk tussen de KNVB en de Neder landse Omroep Stichting een overeen stemming is bereikt over een financiële vergoeding van uitzendingen en de FBO nu namens de clubs als partner wil gaan optreden. Een andere grief van de leden van het sectiebestuur is, dat zij geen uit nodiging hebben ontvangen om even tueel als toehoorder op de bijeenkomst in Utrecht aanwezig te zijn. ROTTERDAM De voetbalwedstrijd Nederland Engeland, die op woens dag 5 november wordt gespeeld, zal worden gehouden in 't Olympisch Sta dion te Amsterdam. Dit heeft het be stuur van de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond besloten. Zoals bekend, heeft de return plaats op woensdag 14 januari in het Londense Wembley-sta- dion. WENEN De Oostenrijker Hans Orsolic heeft woensdagavond in Wenen de Europese titel in het weltergewicht veroverd door een ko-zege op titelver dediger Jean Josselin uit Frankrijk. Orsolic, de vroegere Europese kampi oen in het lichtweltergewicht, sloeg Josselin in de vierde ronde knock out. AMSTERDAM Omdat de nieuwe promotie- en degradatieregeling pas de ze winter ingaat zal het kampioenschap van Nederland ereklasse 47/1 in twee etappes verspeeld moeten worden. Nu zijn er namelijk nog negen rechtmatige kandidaten voor de acht beschikbare plaatsen. Onder de nieuwe regeling had de KNBB minder geklassificeerde ere- klassers gehad en had men met uitno digingen het aantal finalisten kunnen volmaken. Vrijgesteld van de voorwedstrijden, die in Eindhoven worden gespeeld, zijn titelhouder Hans Vultink (Groenlo) en de Brabander Lambert van Nijnatten (Steenbergen), die op grond van zijn prestaties in het vorige kampioenschap direct is geplaatst. De zeven liefheb bers voor de andere zes finaleplaatsen zijn: Lambert van Leur (Oss), Jean Bessems (Cadier en Keer), Janus Ja cobs (Amsterdam), Henk de Kleine (Mierlohout), Toon Mol (Amsterdam), Louis Rijvers (Den Haag) en Hans Sundquest (Dordrecht). De finale van dit kampioenschap wordt van 6 tot en met 9 november in het Gelderse Hengelo gehouden. LONDEN Een 22-jarige Engel se voetbalsupporter is in Londen tot twee en een half jaar gevange nisstraf veroordeeld wegens het plegen van geweld bij de wedstrijd tussen Uniteds en Newcastle Uni ted, die op 23 augustus werd ge speeld. De jongeman had een politie agent aangevallen en de rechter vond, dat het nu maar eens moest zijn afgelopen. Hij zei. dat voor geweldpleging bij voetbalwedstrij den voortaan geen geldboetes meer zullen worden gegeven, maar dat de schuldigen onmiddellijk naar de cel worden gestuurd. SCHIPHOL Enkele Nederlandse reisbureaus uiten hun verbazing over een geheel nieuwe methode van han del In entreebiljetten, die de Koninklij ke Nederlandse Schaatsenrijders Bond gaat toepassen bij de distributie van toegangskaarten voor de komende we reldkampioenschappen in het Bislet- stadion te Oslo. De KNSB, die van de Noorse schaatsbond de toezegging heeft ontvangen voor enkele duizenden kaart jes ten behoeve van de Nederlandse supporters, heeft besloten deze niet voor de normale toegangsprijs, die daar op vermeld staat, van de hand te doen, doch er per persoon per dag een toe slag van een rijksdaalder op te leggen ten behoeve van het KNSB-trainings- fonds. Tevens wordt de reisbureaus me degedeeld, dat bovendien nog een gul den extra per kaart per dag in reke ning zal worden gebracht „voor porti en administratiekosten." Voor reisbureaus, die bijvoorbeeld voor de beide dagen (14 en 15 februari) waarop de wereldkampioenschappen op de schaats worden gehouden, 500 kaar ten hebben aangevraagd, betekent dit derhalve, dat zij op de nettoprijs van de kaarten in totaal 1000 maal f 3,50, dus f 3500,- aan toeslagen ten bate van de KNSB zullen moeten betalen. Men kan in de kringen van de reisbureaus, zonder daarbij het oor aan het sleutel gat te moeten leggen, duidelijk kritiek op deze gang van zaken horen. Men vraagt zich af, tot welke gevolgen zo'n voorbeld kan leiden. Als bij belangrij ke sportevenementen de bonden de dis tributie van de kaarten tot zich trekken is het niet meer dan logisch en efficiënt dat deze bonden voor hun moeite per kaart een klein bedrag aan kos ten in rekening brengen, maar dat zij er ten eigen bate een willekeurige toeslag op gaan leggen wekt bij de reisbureaus weerzin, ook al zullen die de toeslag zelf doorberekenen aan de supporters. Georg tisch. Kessler: nog steeds optimis- WARSCHAU De Japanner Masashi Ohushi heeft donderdag in Warschau tijdens het wereldkampioenschap ge wichtheffen het wereldrecord trekken in de halfzwaargewicht-klasse gebro ken. Hij bracht 152,5 kg omhoog en ver beterde daarmee het oude record van de Rus Vladimir Byelayev (150,5 kg). De uitslagen zijn: Half zwaargewichtklasse Drukken: 1. Russel Knipp (VS) 162,5 kg (wereldkampioen); 2. Hans Betten- Bourg (Zwe.) 162,5 kg (Europees kam pioen). Trekken: 1. Ohushi (Jap.) 152,5 kg (we reldkampioen); 2. Ozimek (Pol.) 145 kg (Europees kampioen). Stoten: 1. Bakos (Hong.) 185 kg (we reld- en Europees kampioen). Drie olympische oefeningen: 1. Ohushi (Jap.) 487,5 kg (152,5 - 152,5 - 182,5) wereldkampioen; 2. Bakos (Hong.) 487,5 kg (160 - 142,5 - 185) Europees kampioen. ADVERTENTIE dat is een samengestelde interest van 8% per jaar! de Inkomstenbelasting verschuift, en dat kan fiscaal voordeel opleveren en bovendien krijgt u, als u meedoet met het Algemeen Premie Spaar- plan, 'n extra premie, omdat er 5 jaarwisselingen in de spaarperiode vallen elk kantoor van de ABN kan u alle inlichtingen verstrekken over de finan ciële voordelen van het ABN spaarbiljet 1969/75 In hun bovenwoning aan de Haag- In hun bovenwoning aan de Haag straat te Sittard zegt Jeannie Dullens „Als Willy de trap opkomt hoor ik aan het kraken van de knie dat hij het is. Sinds die operatie in december 1966 kan hij nooit meer stilletjes lo pen". Willy Dullens (24) strekt vanuit zijn diepe fauteuil voorzichtig het rechter been. Zijn knie kraakt als een stuk hout, dat langzaam breekt. Jeannie schiet in een lach. „We hebben samen genoeg gehuild", zegt Willy met een warme blik in de richting van zijn vrouw. De man die in mei 1966 werd uit geroepen tot voetballer van het jaar en drie maanden later in een vriend schappelijke wedstrijd van Sittardia te gen Vitesse een ongeneeslijke blessure opliep, koestert geen wrok tegen de speler die hem tackelde en boven op zijn knie viel. „Het bestuur van Vitesse heeft me aangeboden op kosten van de vereniging een dure medische behande ling te ondergaan. Maar ik heb al zo veel artsen afgelopen. Zelfs de beroemde dokter Weiss in Aken heeft me niet meer kunnen hel pen. Ik vond het al geweldig dat Vi tesse op 5 augustus j.l. in het Ajax- stadion mijn benefietwedstrijd heeft bij gewoond", zegt Willy Dullens.' De opbrengst van die wedstrijd, 170.000 gulden, rust veilig bij een bank. „Ik heb er geen gekke dingen mee gedaan. In die dingen ben ik vrij nuch ter", verzekert Willy. Hij weet nog niet wat hij ermee gaat doen. Een bestuurs lid van Ajax, de heer Tinman, zal hem adviseren bij de besteding van het geld. „Ik krijg heel wat telefoontjes van mensen die wel raad weten met mijn geld. Bijna iedere dag klopt er iemand van een of andere beleggingsmaatschap pij aan de deur. Ik kreeg ook eens een man aan de lijn, die me vertelde dat hij een ar me drommel was en graag wat geld had om iets moois te kopen. Zo belde me ook eens een vent op die wilde dat ik zijn gezin onderdak verschaf te. Een paar verenigingen hebben me bedelbrieven gestuurd". „Er zijn ook ambtenaren van de ziektewet aan de deur geweest. Sinds ik op 8 december van het vorig jaar definitief met het voetballen ben ge stopt, loop ik namelijk in de ziektewet. De ambtenaren vonden dat ik van de opbrengst van de benefietwedstrijd wel jaren kon leven. Ik heb hun duidelijk gemaakt dat de zaken er wel wat an ders voorstonden. Als ik nog tien jaar had kunnen voetballen, zou ik zo'n 45 mille per jaar hebben verdiend. Nog afgezien van de enorme bedragen die de transfers mij hadden opgebracht. Ik heb voor een half miljoen op de transferlijst gestaan. Anderlecht wilde me voor dat bedrag van de Fortuna- Sittardia combinatie overnemen. De tien procent, dus 50.000 gulden zou voor mij zijn geweest. Tel maar op". Er moet in Nederland trouwens een betere regeling komen voor profvoet ballers die een carrière door een on geluk of zo moeten afbreken. Dat ne; - ut niet weg dat mijn vrouw en ik onnoe melijk dankbaar zijn voor hetgeen de Nederlandse voetbalwereld en spe ciaal Ajax voor mij heeft gedaan. Er zullen echter nog meer voetbalcarriè res kapotgaan, maar dan zonder dat er een benefietwedstrijd zal worden gespeeld". zegt Willy Dullens. Hij ziet de toekomst optimistisch te gemoet. Het liefst wil hij coach wor den, of een talentenjager, die veelbe lovende amateurs koopt voor vereni gingen in het betaalde voetbal. „Ik wil proberen mijn voetbaltalenten op een andere manier te gebruiken. Er zijn grote ondernemingen die mij een baantje hebben aangeboden. Momen teel heb ik het erg druk met bespre kingen en onderhandelingen. Ik kan vertegenwoordiger in voetbalschoenen tr worden. Maar liever blijf ik in de sfeer van de vereniging. Ik wil mijn hart verpanden aan een voetbalclub, waarmee ik kan optrekken, die mijn favoriet is en waarmee ik kan leven. Zondag zijn mijn vrouw en ik gaan kijken naar Allemania in Sittard. Wat ebben we daar genoten. Ik ben er rouwens als pupil van 9 jaar rriijri voetballoopbaan begonnen. Als mijn vrouw en ik een fijne wedstrijd zien, is de heimwee naar de grasmat het ergst. Maar dan put ik weer troost uit de benefietwed strijd. Die beschouw ik als een belo ning voor mijn mentaliteit, voor mijn speeltrant. Als ik een „ruige" was geweest, zouden Ajax en Alemannia Aachen niet voor mij hebben gespeeld, zouden er nooit 45.000 mensen voor mij naar het Olympisch Stadion zijn ge trokken..." „Wanneer de bonden op die man een slaatje slaan uit hun machtspositie bij de kaartendistributie, dan houdt dit in, dat Nederlandse supporters, die toch al de reis- en verblijfkosten van zo'n uitstapje moeten betalen, voor de entree in het stadion circa 25 procent meer moeten betalen, dan de Noorse toeschouwers", aldus een zegsman. Volledigheidshalve: inclusief de toe slag van f 3,50 variëren de prijzen, die de KNSB voor de kaarten verlangt, van ƒ12,tot ƒ14,50 per dag. Naar bekend zijn het allemaal staanplaatsen, want in het Bisletstaion zijn geen zitplaatsen. ZAND VOORT Tijdens de autora ces om de Trophies of the Dunes, mor gen op het circuit van Zandvoort, zul len de laatste twee nationale kampioe nen in de categorie tourwagens groep 5 bekend worden. In de klasse tot 850 cc delen Brandsma en Swart met 25 punten de eerste plaats in de algemene rangschikking, in de klasse van 850 tot 1000 cc. Dijkstra en Boshuis, beiden eveneens met 25 punten. Hoofdnummer van de door de Neder landse Autorensportvereniging georga niseerde races is het slotnummer voor sportcars en proto-types van het type Le Mans. In deze wedstrijd over veer tig ronden, waarvoor 26 inschrijvingen werden ontvangen, starten onder meer de Nederlanders Gijs van Lennep met een Porsche 908 Spider en Ed Swart met zijn Fiat Abarth 2000. Het Franse amateurelftal heeft don derdag in Parijs een 3-2 zege behaald op de amateurs uit IJsland. De doel punten voor Frankrijk werden gemaakt door Guignedoux, Kohier en Prost. Voor IJsland doelpuntten Geirsson en Hafsteisson. De Nederlanders Ben Staartjes en Kees Kurper zijn met Red Devil als tweede geëindigd in de vierde race om het wereldkampioenschap zeilen in de Tempest-klasse, die op het Gardameer wordt gehouden. Winnaar werd het Britse duo Clifton Norbury en Colin Turner met Tambourine. Zij legden de race af in 2 uur 24 minuten en 24 seconden. De Nederlanders deden er een seconde langer over. De Sow jet-Unie heeft woensdag met 3-1 gewonnen van Zuid-Slavië in een wedstrijd, die ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de Zuidslavi- sche voetbalbond in Belgrado werd ge speeld. In de zeventiende minuut hielp Dzajic Zuid-Slavië aan een voorsprong. Asatjanin, Nodija en Bisovec zorgden resp. in de 21ste, 37ste en 62ste minuut voor de Russische zege. Het Roemeense elftal bestaan de uit spelers tot 23 jaar heeft woensdag in Boekarest met 2-1 gewonnen van het Westduitse jeugdelftal. Bij de rust was de stand 1-1. Het Nederlandse damesschaak- team, bestaande uit de dames Tuk, Heemskerk en reserve Timmer, heeft woensdag tijdens de schaakolympiade in Lublin (Polen) in het eindklasse ment de negende plaats bereikt. De Nederlandse dames verzamelden der tien punten. Winnaar werd het team van Rusland dat 26 punten vergaarde. Hongarije en Tsjecho-Slowakije bezet ten de tweede en derde plaats met re spectievelijk 20,5 en 19 punten. ROTTERDAM Zonder twijfel komt het team Nederlandse dravers zondagmiddag op Duindigt met voor treffelijke papieren aan de start voor de landenwedstrijd tegen België. Op alle vier fronten heeft Nederland nu paarden die op Europees niveau meekunnen en de naar Europese maat staven strenge rechtspraak in ons land zal het voor de Belgen nu en dan moei lijk maken de guillotine van uitscha keling te ontlopen bij onregelmatig draven. Evenals vroeger het publiek fel met het Nederlands voetbalelftal meeleefde, zo is het publiek langs Duindlgts sin tel- en grasbaan, geneigd fel voor Ne derland te zijn. Logisch want het is een landenwedstrijd. Maar voor pikeurs en eigenaars is vaak de kwestie Koningin en Vader land nauwelijks in het geding, omdat het hier om een paar regelrecht te ver dienen centen gaat. Dit, om aan te to nen dat er niet al te zeer gespeculeerd mag worden op subliem samenspel. De eerste koers tellend voor de lan denwedstrijd is die voor de drie-jarigen met Henri Buitenzorg, fenomeen van een niveau zoals wij dat bij de drieja rigen nog nooit hadden. Als hij het niet al te bont maakt, kan hij entraine- mentgenote Helene Hannover mooi meenemen naar de tweede plaats. Wel licht haalt de Belg EterneÜe het der de prijsje weg als klein pleistertje op de wonde want bij een puntentelling van 20, 12, 7, 5, 4, 3, 2, 1 pt is dub bele winst garant voor een leuk totaal. Zelfs al zouden bijvoorbeeld de laatste paarden uitgeschakeld worden en we dus de twee en een punt(en) voor de laatste twee nog mislopen. Met Gallant Way en Goodwill zowel op de punten van vorm, klasse en re cord als stevige puntenverdieners bij de vierjarigen en Goudplevier plus Ge neraal Padua als theoretisch nauwelijks minderen, wordt het voor de Belgische ploeg mogelijk wat in te lopen. Daisy Belle en Davioli zijn goed, maar win nen is lijkt ons te veel van hen ge vraagd. Waardoor wij halverwege, als alles gaat zoals het op paoier zou moeten gaan, wel op fluweel zitten. Overigens is de aardigheid van de sport natuur lijk, dat het zo vaak niet allemaal gaat De vijfjarigen komen achter de start auto met waarschijnlijk als favoriet de onverbiddelijke Felix. Faith Hollandia is juist op tijd in vorm gekomen en Harry van Ooyen let wel op dat hij zijn luie lichaam tijdig tot de nodige actie brengt. Fernandel heeft al heel veel gedaan dit seizoen, maar explodeert bij tijd en wijle alsof hij maan den rust had en hem nu eens fijn kan raken. Flamingo Six zien wij niet bij de kop. De Belg Cirio kan een km-tijd van 1.21.- maken, Clipper, Carinus Lin coln en Cicero zijn niet veel minder. Toch moet hier ook nog wel enige winst voor Nederland inzitten. Tenslotte mag Cherie Spencer als klapstuk de koers voor de oudere paar den niet ontgaan, Anton kan tweede worden. Dave Fez en zeker C Alkestis. van E zien wij niet aan de eindstrijd deelnemen al kan Dave op zijn beste dagen driftig doordrukken. Eigenaar Proosten komt hier met twee sterke Belgen: Babar en Beau- jolais, verder is er Ann Williams, die op Duindigt al meer won, en Urasco. Afgezien van de zeer goed mogelijke winst voor Cherie, zouden de Belgen hier wel eens dicht bij de kop kunnen komen. Er schijnt weindg reden om Ne derland geen revanche voor de neder laag van vorig jaar toe te denken. De stand in het totaal van 35 ontmoetin gen: Nederland won 19 maal, België 15 keer en een keer werd het een onbe- Jan Wagenaar jr. in actie met Henri Buitenzorg". slist. De entourage van Nederland Bel gië is goed met enige Belgische paar den in de andere draf-nummers, en twee goed bezette rennen. Om half twee Is de eerste start. Het programma Sterrebeekprijs (2520 m., met trio): Hoss Westlandia Canda's Juweel Helden. Prjjs van Den Haag (2000 m, auto start): Henri Buitenzorg Helene Ha nover Eternelle. Wassenaarse Pauw (ren 2500 m., met trio): Schermer Turquoise Cambrousard. Beneluxprijs (2100 m., autostat): Gal lant Way Goodwill Davioli. Prijs van Amsterdam (2100 m., au tostart): Felix Faith Hollandia (mits gereden door Van Ooyen) Cirio. Out sider: Fernandel. trio: Clara Williams Fernanida D Christianen de Wet. Outsider: Beau- ful Star. Prijs van Duindigt (2100 m., auto start): Cherie Spencer Anton Stal Proosten. Sociëteitsprijs (ren, 2000 m.): Indiar Cress Blason Karim. Armeboer Outsider: Fluitlijster S. Kortri jk prijs (2120 m., voor ama teurs): Happy First Edoublai*/ V am aria P.

De Vallei | 1969 | | pagina 13