VEENENDAAL WIL OUDE VERORDENING INTREKKEN Nakeuring van films niet meer acceptabel Verbouwing lijkt op nieuwbouw VAN DER KOLK VEENENDAAL N.V. Korpschef wil huis zelf kopen Biljarten en biertappen horlogeri van manen Wisselbeker voor Chr. Nat. School III Bella Vista weer open Salamander Oratorium Hoogvliegers Wj V ersteeg Intrede Contactgroep Jeugddienst Hommel- makers Gespreks groepen Aktie Openbaarheid Lezingen Bedankt Ambtsdrager Kerkbouw Jubileum Adviezen Klein tekort Postagentschap in Overberg half uur langer per dag open CHR. SCHOOL HEROPEND J.DOMP N.V. Cursussen in slreekhuis- houdschool VAN WOUT BLAUWKOUS Permanent FORD-show in showroom Niemve cursus voor Plattelandsvrouwen BURGERLIJKE STAND 250.000 PIANO'S, VLEUGELS EN ELEKTRONISCHE ORGELS VERLATEN DIT JAAR DE FABRIEKEN. VRIJDAG 26 SEPTEMBER 1969 In een liefdadige bui hebben we, als ge meenschap, onze bejaarde plaatsgeno ten een gebouwtje bezorgd om een deel van de vrije tijd op aangename wijze weg te kunnen werken. Ik weet niet precies hoe lang het gebouwtje, bij het volk bekend als het o-cee-bee. er al staat. Het kan tien, het kan ook vijftien jaar zijn. In ieder geval meen ik me te herinne ren, dat er in de eerste jaren van het bestaan, na het o-cee-bee niets meer kwam. Wie bij het ontspanningscen trum was aangekomen had de be bouwde kom achter zich gelaten. Het is moeilijk om onszelf daar op dit VEENENDAAL Met het oog op de veranderingen in de huidige maat schappij. mede als gevolg van de in voering van moderne publiciteitsmedia Ls een plaatselijke nakeuring van films niet meer acceptabel. Dit staat in een voorstel van burgemeester en wethou ders, waarin het college pleit voor het intrekken van de Nakeuringsverorde- ning Bioscoopwet. Volgens die verordening heeft een plaatselijke commissie van toezicht op bioscopen o.a. de taak om films die niet aan bepaalde voorwaarden vol doen, uit de gemeente te weren. In de praktijk is deze vrij milde vorm van censuur met name de laatste tijd nauwelijks uitvoerbaar gebleken, zoals in De Vallei al eerder werd geconsta teerd. moment nog een voorstelling van te maken. Dat je nog maar enkele tien tallen jaren geleden op een goeie honderd meter afstand van het zoe mende centrum hooigras onder de zo len had. Toch was het zo. En het o- cee-bee maakte toen beslist enige in druk tegen een achtergrond van agra rische percelen die zich uitstrekten tot aan de bebouwingsgrens van de ge meente Wageningen. Zo stond daar enige jaren een modern gebouwtje op een hoopje op geworpen aarde. Een soort sjaletje op een terpje. De oude heertjes zaten er lekker uit het voetengetrap en te gelijkertijd op een afstandje dat zelfs met enkele ouderdomskwaaltjes wel te overbruggen was. Vrij snel is er een nieuw decor achter het gebouwtje opgezet. Met iedere sectie wooneenheden die in de nieu we wijken omhoog kwam begon het o-cee-bee meer aan gezicht te verlie zen. De laatste jaren staat het er wat onduidelijk bij. Het lijkt op een herin nering aan een tijd van pionieren. Wie niet beter weet zou het kunnen ver slijten voor een optrekje dat er even voor een tijdelijk doel is neergezet om naderhand weer meegenomen te kunnen worden naar bijvoorbeeld een IJsselmeerpolder die aan ontginning toe is. Maar het is niét geschikt voor transport naar elders. Het is steen voor steen opgebouwd en het zal noodgedwongen definitief worden geliquideerd. Graaf machines grommen er al vijandig om heen. Albert Heijn moet stevig op zijn benen komen te staan. „Zonde van zo'n gebouw", zei iemand, die evenals ik de graafmachines het zand uit de bek stond te kijken. „Ik vraag me af of het wel nodig is^ om zoiets tegen de vlakte te gooien, 't Is warempel nog nieuw. Ze moeten er daar", hij draaide z'n sigaar achte loos in de richting van het gemeen- paleis „ze moeten er toch wel reke ning mee houden", zei hij, „dat het geld van ons allemaal is. En dat is te duur om ermee te leggen knoeien Ik begreep zonder nadere verduidelij king zijnerzijds dat hij het bejaar- densoosje veel te jong voor de sloop vond. om maar niet te spreken van de rode-kruiskazerne die er pas later tegenaan is geplakt. De man vertelde dat hij tegen zo'n maatregel in opstand zou komen, om dat het jarenlange zakendoen hem had geleerd om zuinig met de duiten om te springen. En iets wat men par ticulier niet doet, kan de overheid zich volgens hem, zeker niet veroor loven. Ik heb het wel gewaagd om hem even het voorbeeld te schetsen van de vele neringdoenden, die om de paar jaar een compleet interieur uit hun winkel slaan omdat hun inrichting niet meer voldoet aan de eisen die door de tijd worden gesteld. Maar hij kon met geen mogelijkheid de vergelijking tus sen dergelijke verbouwingen en het slopen van het ontspanningsgebouw zien. „Een zakenman verbouwt van de winst die hij eigenhandig heeft gemaakt en over een paar jaar voor dat doel heeft gereserveerd en dat alles in de hoop en met het risico dat hij door die verbouwing nog meer winst zal ma ken", betoogde hij. „Slaagt ie niet in z'n opzet, dan gaat dat van z'n eigen boekje. De gemeenschap zal zich er niks aan gelegen laten liggen." En toch meen ik dat met het o-cee-bee hetzelfde wordt beoogd, al moet je het een beetje groter zien. Het zou een onrendabel pukkeltje in het nieu we winkelcentrum worden. Daarom mag het van mij. De bejaar den /.uilen straks wel ergens onder dr flatjes een stootje kunnen maken en een kaartje kunnen leggen. Wel gaat er een gelegenheid voor brui loften. partijen en dergelijke van on ze plaatselijke voorraad af. En dat terwijl we steeds meer ruimte nodig hebben... Wout Blauwkous. Veenendaal is tot nu toe, samen met twee andere plaatsen in Nederland, 'n uitzondering geweest: nergens elders bestaat een plaatselijke nakeuring. De verordening is in het leven geroepen in 1961, toen als gevolg van een grens wijziging een vroeger deel van de ge meente Renswoude bij Veenendaal werd gevoegd. Renswoude kende een soortgelijke verordening, die echter in gevolge de toen gehanteerde Grenswij- zigingswet op 1 januari 1962 zou ver vallen. Handhaving van de verorde ning werd in die tijd voor Veenendaal, dat toen het Luxor Theater binnen zijn grenzen kreeg, wenselijk geacht. Het voorstel om de verordening in te trekken impliceert overigens niet dat de commissie als zodanig wordt opge heven. De leden daarvan blijven be last met het toezicht op de naleving van een aantal artikelen van de Bio scoopwet, o.a. op de inachtneming van de toelaatbare leeftijdsgrenzen. Op de agenda voor de (eerstvolgende gemeenteraadsvergadering (op 2 okto ber) staat voorts een voorstel tot In trekking van een eerder genomen be sluit, om een dienstwoning te kopen voor de nieuwe korpschef van politie, de heer K. Huiskamp. De heer Huis kamp heeft meegedeeld het huis aan de Schimmelpenninckstraat liever zelf te kopen, en B. en W. hebben er geen be zwaar tegen. Een krediet van f 25.000,- vragen bur gemeester en wethouders in een aan vullend voorstel voor het treffen van voorzieningen bij het terreinencomplex van de voetbalvereniging „Veenendaal". In september nam het college een voorstel terug waarin een krediet werd gevraagd van f 9.000,-. Dat geld zou ge bruikt worden voor verharding van het toegangspad naar en de aanleg van een parkeerterrein bij het sportcom plex. Het voorstel werd teruggenomen omdat als uitvloeisel van de verbeterin gen een intensief gebruikte wandelrou te (Lunenburg, langs het complex Bergweg) zou worden afgesloten om 't parkeren van grote aantallen auto's bij de Salamander tegen te gaan. Het be houd van de wandelroute komt, aldus 't raadstuk, het college wenselijk voor. Bovendien is men nu van oordeel dat de oorspronkelijk voorgestelde puinver- harding op het toegangspad niet vol doende zal zijn. Het college voelt meer voor asfaltverharding, voor zowel par keerterrein als geheel nieuw aan te leggen pad. Voor de Chr. Oratoriumver. moet een ruimer subsidie beschikbaar komen. Het bedraagt sinds 1962 f400,- en B. en W. stellen nu een verhoging voor tot f1000 per jaar. De kosten die aan de uitvoe ringen van de vereniging zijn verbon den, zijn de laatste jaren zo gestegen, dat zonder hogere inkomsten geen spra ke kan zijn van voortzetting der acti viteiten. De Sterke Arm is toe aan de laatste fase van voltooiing, en voor de bekosti ging daarvan vragen B. en W. de raad een krediet. In verband met de voort gang van de werkzaamheden aan de bouw van de SIB-bejaardenflat bij het politiebureau moet o.m. de laatste dek laag worden aangebracht, terwijl ook parkeergelegenheden, trottoirs en plant soenen moeten worden, aangelegd. RH ENEN Gisteravond werd in ca fé „De Driehoek" de finale om het per soonlijk clubkampioenschap biljarten gespeeld. Dit kampioenschap werd af gewisseld door een biertapwedstrijd, waaraan door zestien deelnemers- (sters) werd deelgenomen. Tappers met ervaring waren hiervoor uiteraard uitgeloten. Het biljartkampioenschap werd ge wonnen door de heer P. Gennissen, met op de tweede plaats de heer F. Eibers en als derde de heer P. Allerbeste. De drie heren mochten uit handen van de heer Schrijvershof, eigenaar van café „De Driehoek", een mooie prijs in ont vangst nemen. Onder aanmoedigingen werd daarna aan de biertapwedstrijd begonnen. On der veel gelach kwam bij sommige deel nemers meer bier op de tapkast terecht dan in het glas, maar dat mocht de pret niet drukken. Er werd door de jury zowel aandacht besteed aan de manier van tappen als aan de presen tatie. Uiteindelijke winnaar werd de kampioen van vorig jaar de heer W. Verwoert met 102 punten. Hij mocht opnieuw de wisselbeker in ontvangst nemen. Tevens werd op deze gezellige avond een verloting gehouden, waarmee prachtige prijzen te winnen waren. Een woord van dank aan de drie jury leden is zeker op zijn plaats. Die jury werd gevormd door de heren R. Hen- sen, Van Eden en F. Heidingsveld. Ook de heer Schrijvershof heeft zich bijzon der ingespannen om deze avond sfeer te geven. Op 30 september is er een le denvergadering in café „De Driehoek", die om acht uur 's avonds aanvangt. VEENENDAAL Onder flinke be langstelling werd donderdagavond een noviteit op zakelijk gebied in Veenen daal geïntroduceerd: een schoenenmo deshow in de zaak van de firma Ver steeg aan de Hoofdstraat. Talrijke bekende mannequins betra den het plankier om de vele geïnteres seerden het laatste op het gebied van de schoenenmode te laten zien. Het he le scala werd afgewerkt van eenvoudi ge stappers tot hoogvliegers en de voor het merendeel aanwezige dames heb ben ervaren dat men ook in Veenen daal in dit opzicht goed uit de voeten kan. De firma Versteeg, die deze show mede organiseerde ter gelegenheid van 't 70-jarig bestaan, is ook van plan' t een en ander op poten te zetten, waarvan de gehele bevolking kan profiteren. In dit opzicht adviseerde men het kopend publiek vandaag vrijaf te nemen waarbij men het niet alleen bij „hoog vliegers" op de grond liet, maar ook de blik omhoog wil laten slaan. ADVERTENTIE Keikewijk 128 Veenendaal Telefoon (08385)12244 ADVERTENTI t SOLA elite HOOGSTRAAT 28, VEENENDAAL van dagen (f 1500,-), kosten kerk telefoon (f 1900,-) en de bijdrage aan de Stichting Interkerkelijk So ciaal Centrum Leersum e.o. (5300 gulden). Aan collectegelden kwam bijna 7300 gulden binnen. Zestien dames en twee heren zijn nog steeds actief in de contactgroep van de hervormde gemeente Rhenen. Deze groep onderhoudt contacten met mensen die graag naast 't pre dikanten- en ouderlingenbezoek ook nog eens praten met „gewone" ge meenteleden. Hiervoor komen in de eerste plaats in aanmerking bejaar den, chronisch zieken en eenzamen. Deze mensen ontvangen een keer in de maand bezoek van één van de leden van de groep. Daarnaast krij gen ze op hun verjaardag of op bij zondere feestdagen een bloemetje of iets dergelijks. Op deze manier wor den regelmatig ongeveer honderd mensen bezocht. In het kader van de vredesweek zal a.s. zondag om zeven uur in de Rhenense Cunerakerk een jeugd dienst worden gehouden. Voorgan ger is ds. Goldschmeding, gerefor meerd predikant te Rhenen. In de dienst zullen ook enkele protest songs worden gezongen. De definitieve plaats van het cei. trum staat al vast, n.I. op de hoek van de Valleiweg, Anjerlaan en Pa paverstraat. Het nieuwe diensten centrum wordt, zoals het woord al zegt, niet een specifiek kerkgebouw zoor zondagsgebruik. Het zal zo doel matig mogelijk worden opgezet waar door het de gehele week door kan worden gebruikt en niet alleen voor kerkelijke zaken. Mén denkt ook aan jeugdwerk, bejaardenzorg en aan het verhuren van vergader ruimten. De kerkvoordij van de hervormo gemeente te Eist laat in het kerk blad een klacht los over allerlei on gerechtigheden die in het kerkge bouw worden achtergelaten. Niet al leen laten de kerkgangers papier slingeren maar het meer jeugdige volkje plakt ook kauwgum onder de banken. Rechtstreeks het snoe pen verbieden doet de kerkvoogdij niet. Als er gesnoept moet worden, zegt het college, laat men de papier- Mes dan we< - hij zich steken. De nieuw-benoemde voorgangei der hervormde gemeente te O ver berg, de heer S. Andringa, zal waar schijnlijk op de eerste zondag in no vember zijn intrede doen. De heer Andringa werd benoemd in de vaca ture ontstaan door het overlijden van de heer G. G. van Vrouwerff. De parochie-adviesraad van de pa rochie van de R.-K. kerk te Veenen daal heeft de gespreksgroepen ver zocht zo spoedig mogelijk van star te gaan. De adviesraad heeft voorge steld om samen te spreken over de zelfde onderwerpen, die tijdens dt winteractie van de hervormde ge meente „Sola Fide" en de gerefor meerde kerk onder het motto „On1 wikkelingshulp" worden behandeld De gespreksleiders zullen de toe spraken, die tijdens bijzondere dien- ten in beide kerken worden gehc :'en thuis ontvangen. 1 De hervormde vrouv De kerkeraad van de gereformeer de kerk te Rhenen zal zich nog na der beraden over de vraag of de ker- keraadsvergaderingen in het vervolg in 't openbaar zullen worden gehou den. Ds. H. van der Schaaf te Dor drecht heeft bedankt voor het be roep van de chr. geref. Bethelkerk te Veenendaal. Tot diaken van de hervormde ge meente Eist is gekozen de heer M. van Baaien. Bij de Raiffeisenbank te Rhenen is een speciale rekening geopend, waarop, bijdragen kunnen worden gestort voor het nieuwe diensten centrum der hervormde gemeente dat in Rhenen-hoog moet verrijzen. De hervormde vrouwengroep te Rhenen heeft 2 lezingen op haar programma staan. Om te beginnen komt op 21 oktober ds. Hoekstra uit Rotterdam spreken over de vrouw in het ambt en op 25 november is het dokter Rienstra die een lezing zal houden. In het kerkblad van de hervormde gemeente te Veenendaal is een grote financiële actie van de kerkvoogdij aangekondigd. In de eerste week van november a.s. zullen alle ge meenteleden aan huis worden be zocht. De kerkvoogdij staat voor verschillende kapitale uitgaven, o.a. twee wijkcentra (één in west. en één in de wijk „De Engelenburg"), nieu we orgels voor de Vredeskerk en de Oude Kerk' en nog diverse andere hoognodige zaken. Dit alles vergt 'n investering van rond 1 miljoen gul den. Ds. Jac. Vermaas, emeritus-predi kant en bijstand in het pastoraat der hervormde gemeente te Huizen (NH) heeft zijn veertigjarig ambtsjubi leum gevierd. Ds. Vermaas was van 1956 tot 1962 hervormd predikant tc Veenendaal. De rekening van ontvangsten ei uitgaven over 1968 van de diaconie van de hervormde gemeente te Ame- rongen vertoont een tekortje van 30 gulden. De uitgaven beliepen een totaalbedrag van bijna 14.250 gul den. De grote uitgavenposten zijn ge weest de ondersteuningen in geld (bijna f 1100,-), kolen voor ouden Ds. S. P. van Assenbergh van de hervormde noordwijk te Veenendaal wil het komende catechisatie-seizoen starten met een avond voor al zijn groepen catechisanten, waarbij ook de catechisanten van de middenwijk (ds. J. J. van der Krift) aanwezig zullen zijn. Dat gaat gebeuren op donderdagavond a.s. in gebouw „El- theto". Uit de catechesanten zal 'n forum worden samengesteld, dat di verse vragen als „waarom ga ik graag, c.q. niet graag naar de cate chisatie", „welke verbeteringen kunnen er in het geven van on derricht worden aangebracht", enz. zal beantwoorden. Ds. Van Assen bergh heft er wel de vinger waar schuwend bij op, want verkeerde adviezen, zo die mochten komen, zullen door hem niet worden opge volgd. VEENENDAAL Burgemeester I» Bode. reikte gisteravond in de kantine van de brandweerkazerne de prijzen uit die verbonden waren aan de ten toonstelling van de Koninklijke Neder landsc Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde. De door de gemeente Veenendaal ter beschikking gestelde wisselbeker ging naar dc Chr. Nat. School III aan dc Gerard Terborgb- straat (op de foto een aantal leerlin gen met een der leerkrachten, de heer J. C. van Riezen). Behalve deze hoog ste prijs werden nog vele andere uitge reikt, waarbij burgemeester Bode werd geassisteerd door drs. Jansen, voorzit ter van de Veenendaalse afdeling van de Maatschappij. De tentoonstelling is vanavond nog open tot tien uur. KESTEREN Dezer dagen kwam de Bond voor Plattelands Vrouwen weer voor het eerst in het nieuwe sei zoen in vergadering bijeen. De pre sidente mevrouw Stuivenberg-van der Vlist opende de vergadering weer en heette de 5 nieuwe leden welkom. Er wordt een nieuwe cursus gehouden met als onderwerp: Gast en gastvrouw zijn. Deze cursus bestaat uit drie lessen. Ook wordt er een handwerkclub opgericht o.l.v. de dames Schepers en Van der Made. De tuincommissie heeft een middag georganiseerd te Doetinchem. waar de heer Bmersfe een lezing zal houden over het 'V.Thijssenpark te Amstelveen. Op 17 okCblaer kunnen de dames genie ten van het cabaret: The two women show. De echtgenoten en eventuele in- troducées zijn eveneens van harte wel kom. Mej. Snoek, hield nog een lezing met als onderwerp: Wikken en Wegen. De dames werden in verschillende groep jes verdeeld om zo in een goede dis cussie te geraken. Tot slot bedankte mevrouw Stuivenberg de dames die met de kankercollecte rond waren ge weest. De opbrengst daarvan is onge veer f 1000,-. OVERBERG Het hulppostkantoor wordt, blijkens een mededeling van de PTT, omgezet in een zogenaamd Plat telands Postagentschap. De maatregel len brengt voor het publiek geen ingrij- brengt voor het publiek geen ingrjj- voormalige kantoorhouder van het hulppostkantoor in Overberg, de heer Ulricht. wordt in verband met ziekte blijvend vervangen door zijn echtge note. mevrouw W. Ulricht-Van Raven- swaay, die officieel is aangesteld als postagente. De openingstijden van het Plattelands Postagentschap in Overberg zijn per dag met een half uur uitge breid. Het agentschap is thans geopend van maandag tot cn met vrijdag van 1012.30 uur. Dc Veenendaalse PTT blijft de post in Overberg bezorgen. RENSWOUDE Geboren: Edwin z.v. H. van Kampen en A. van Burken; Marco E. z.v. G H. Nieuwenhuis en M. F. van Egmond, Wijnand z.v. W. de Vries en A. van den Brandhof. SCHERPENZEEL Gistermiddag vond de officiële opnening plaats van de chr. school aan de Glashorst. Schcrpenzeels grootste school voor basisonderwijs werd in een nieuw jasje gestoken het was een verbouwing, hoewel niemand dat btf het zien van de school gelooft omdat de uit 1904 daterende lokalen al lang niet meer aan de eisen voldeden. Alleen het fundament bleef gehandhaafd en tijdens de officiële opening uitten verschillende sprekers de wens, dat dit ook in overdrach telijke zin van toepassing zal blijven. De officiële ingebruikneming werd bijgewoond door tal van genodigden, zoals onder andere het voltallige colle ge van B. en W., gemeente-secretaris, de heer B. van den Brink, oud-burge meester mr. C. P. Hoytema van Ko nijnenburg, de heer. Bos namens de in spectie en tal van plaatselijke school hoofden. Zij werden verwelkomd door de voor zitter van het schoolbestuur de heer J. Bakker, die dank bracht aan allen die op enigerlei wijze aan de verbouwing hebben meegewerkt. Een speciale ver melding kreeg de architect de heer J. J. van Ede die zich voor de taak ge steld zag om van iets ouds iets mo derns te maken. Bijzonder blij was de voorzitter verder met de aanwezigheid van de heer N. Klei, die tal van jaren leiding aan de school heeft gegeven. Burgemeester J. Heij verrichtte daar na de officiële opening. In zijn begelei dende toespraak bracht hij in de per soon van het ere-lid de heer J. van Steenbergen allen dank die in de 66- jarige historie van de school hun beste krachten aan deze onderwijsinrichting hadden gegeven. Mede door hun toe doen kon twee jaar geleden een tweede school op deze grondslag in Scherpen- zeel-Zuid worden geraliseerd. Beide scholen worden thans bezocht door 390 leerlingen. Net als alle andere sprekers die na hem volgden had de burgemeester moeite mei het woord verbouwing om dat de school in haar huidige gedaante in niets meer herinnert aan het caval.je dat tot dusver aan Glashorst stond. In die zin liet ook de inspecteur van het basisonderwijs de heer Bos zich uit. Na hem werd nog gesproken door ds. Cazander, ds. Bos, en de heren N. Klei, J. Odding en A. van Veldhuizen. De twee laatstgenoemden spraken re spectievelijk namens de school in zuid en namens leerlingen en oudercommis sie. De heer Veldhuizen overhandigde 'S WERELDS GROOTSTE FABRIEK VAN MUZIEKINSTRUMENT*: TECHNICAL ORGELHANDEL IMPORTRICE: AMSTERDAM Pr. Bernhardlaan 2, Veenendaal namens deze groep geïnteresseerden een pick-up en een platenbon. De rij sprekers werd besloten met de heer A. van Gent namens de sinds kort in Scherpenzeel functionerende school op gereformeerde grondslag en doQr het schoolhoofd de heer P. A. de Graag. De acht lokalen, die al sinds 11 au gustus in gebruik zijn, werden daarna bezocht door het gezelschap genodig den, waarbij men de sprekers gelijk moest geven die hun twijfel hadden uit gesproken of dit het resultaat was van nieuwbouw of verbouw. RHENEN Aan dc Streekhuis- houdschool beginnen in oktober of no vember nog enige cursussen in koken, naaldvakken en bloemschikken. Zowel de cursus eenvoudig koken als fijne keuken duurt 12 lessen. De eerste cursus is voor hen, die zich de beginselen van de kookkunst eigen willen maken en is evenals de cursus fijne keuken ook toegankelijk voor heren. De na a ld vakcursus is bestemd voor dames die graag de beginselen van het naaien willen beoefenen, waarbij de mogelijkheid bestaat zich verder te be kwamen in vervolg-cursussen van 20 weken. Naast een verplicht program ma wordt er ook rekening gehouden met eigen wensen. Tenslotte omvat de cursus bloem schikken, die pas half november kan beginnen, het opmaken van vazen en bakjes, het versieren van cadeautjes en kleine verrassingen, kerststukjes en het verwerken van strobloemen. RHENEN Woensdagavond 1 okto ber a.s. om half acht gaat de deur van het instuifgebouw „Bella Vista" weer open en kan de Rhenense .jeugd van 13 tot 21 jaar weer 5 avonden per week in het clubhuis vertoeven. In de afgelopen zomer heeft het ge bouw nogal ingrijpende veranderingen ondergaan en vooral de ontmoetings ruimte-bar is thans zeer sfeervol en heeft een hippe verlichting gekregen. De jukebox is gevuld met de laatste topnummers en de kelderruimte is weer beschikbaar als oefenruimte voor een of meer beatbands. Bezoekers moeten zich als lid laten inschrijven en de contributie bedraagt voortaan f 1,50 per maand. De eerste avond kan iedereen kermis komen maken en is men niet verplicht zich als lid te laten inschrijven. Oók ouders die zich voor 't werk van de stichting Jeugdzorgwerk interesseren en weieens willen zien waar hun kinderen 's avonds worden opgevangen, zijn van harte welkom. t

De Vallei | 1969 | | pagina 9