Panters-dames gingen ten onder in marathonduel tegen Cito Grote overwinning van RHC-heren Bombardementen Veenendaal leverden geen resultaat op Fortitudo zegevierde VVJ kwam vlak voor tijd nog naast Renswoude Zes ponyclubs namen deel aan streekwedstrijd Amateurvoetbal Rhenen" sterker dan Amerongen: 23-18 Hemur-Enge moest voorrang verlenen aan Vinken CANDIA VERSLAGEN DOOR HARD ZEBRA'S Salamanders-heren bevochten draw tegen Goor: 1-1 Geweldige conditie van DTY SVMM en HDS deelden de punten De Koning viel uit in competitierit Herenformatie nog niet ingespeeld Grebberuiters succesvol Heren Lawntennis Dames Korfbal Hockey Handbal Korfbal OENK OVERAL, EN ALTIJD WEER. AAN HET KIND IN 'T VERKEER Onaangenaam Wielrennen MAANDAG 29 SEPTEMBER 1969 VEENENDAAL De volleybalcompetitie is voor Panters van start gegaan met twee zeer spannende wedstrijden. De heren zagen kans na een 1-2 achterstand toch nog een 2-2 geljjk spel uit het vuur te slepen tegen de jonge formatie van Shot 2 en de dames speelden een marathonwedstrijd tegen het Zeister Cito. zy moesten toezien dat de gasten in de laatste set de volle winst veroverden (2-3). De dames speelden een goede party volleybal, terwijl de heren nog duideiyk inge speeld moeten raken. De heren waren nog niet in de gele genheid geweest wedstrijden te spelen, waardoor het in dit eerste competitie- treffen niet al te best liep. De op rou tine drijvende formatie draaide aan vallend wel aardig, maar de zuiverheid liet te wensen over. Shot 2, een jonge en zeer snelle ploeg, begon direct al aan een daverend offensief en Panters liep een forse achterstand op. Lang zaam maar zeker kwam het weer te rug tot 77 maar Shot eiste de set met 815 voor zich op (01). In de tweede set raakte Panters ingespeeld en vooral in de aanval kvan men krachtig voor de dag. De aanvallers Thedo Tuinstra en Henk Leskens, maar vooral ook veteraan Roel Sipkema sloe gen, grote gaten in de Culemborgse de fensie en Panters liep weg naar 11—5. Er was voor Shot ge^n houden meer aan en Panters wón vrij 'gemakkelijk met 15—7 (11). Shot kwam in de der de set weer gevaarlijk terug. De jon ge ploeg bleek over enkele bijzonder snelle aanvallers te beschikken, die met cross-slagen de Veenendaalse ver dediging in verwarring brachten. Shot won deze set dan ook verdiend met 715 en stond voor met 12. In de laatste set heeft Panters zich geen ne derlaag laten opdringen. Men vond de concentratie terug en via de tussen- tanden 42 en96 rukte de ploeg op naar 1310 en het pleit scheen te zijn beslecht. Shot kwam dank zij enkele ff AMERONGEN. Begunstigd door fraai weer heeft tennisclub „Rhenen" gisteren op de twee gloednieuwe ten nisbanen van sportpark „De Burgwal" In Amerongen weer de traditionele jaar lijkse wedstrijden tegen de Amerong- se tennisclub gespeeld. Rhenen toon de zich de meerdere en won met als eindscore 2318. 's Morgens had Amerongen een 511 voorsprong genomen, maar .s middags keerde het tij en wist Rhenen na veel spanning met 18—7 te winnen en daar mee de ontmoeting met 2318. Het ge hele programma kon worden afgewerkt en alleen de laatste partij, een gemengd dubbel moest wegens duisternis wor den gestaakt. Er zijn hoofdzakelijk dub bels gespeeld in deze ontmoeting, waar in altijd het accent ligt op de sfeer. De uitslagen zijn als volgt: DE: mevr. N. de Haan mej. A. Meijer 62, 6—0; mej. R. Livingston mej. G. de Vries 36, 65. DD: mevr. E. van Dongen/mej. R. Livingston mej. A. Meijer/mej. G. de Vries 63, 26; mej. I. Scheers/ mej. E. Fortuin mevr. C. Koops/ mevr. E. Warns 16, 65. HD: H. Visch/S. Stevens— F. van Os/W. Groters 4—6, 3—6; H. Kemper man/P. v.d. Schaaf H. de Ridder/ J. W. Dorpema 46, 56: B. Veenen- daal/P. v.d. Schaaf G. Meijer/C. Eijffius 4—6. 1—6; J. v. d. Pol/L. Mul der H. de Ridder/G. Groters jr. 6—1, 63: O. de Kroon/G. Vink D. Kop pen/P. Wiggemanse 62, 61; B. Vee- nendaal/J. v.d. Pol W. Koops/J. W. Dorpema 63, 65; M. Timmermans/ H. Kooreman P. Wiggemanse/L. Holzschuker 61, 64; L. Mulder/M. Timmermans G. Meyer/E. Peere boom 64, 46; G. Vink/H. Kooreman L. Holzschuker/F. van Os 46, 63. GD: mevr. L. Lodder/P. v. d. Schaaf mevr. E. Wams/D. Koppen 16, 6 2; mevr. S. van Solfhout/H. Kemper man mevr. C. Koops/G. Groters jr. 63, 06; mej. L. Visch/B. Veenen- daal mej. A. Meyer/G. Meyer 64, 36; mevr. S. van Silfhout/B. Veenen- daal mej. M. van Stuyvenberg/C. Eijffius 46, 64; mevr. E. van Don- gen/M. Timmermans mevr. C. Koops/ W. Koops 56, 16; mej. R. Li- vingston/B. Veenendaal mej. M. van Stuyvenberg/G. Groters jr. 64, 46; mej. A. van Rijn/R. Lodder mej. G. de Vries/J. W. Dorpema 63, gest. Na afloop van de geslaagde „tennis meeting" dankte de voorzitter van de tennisclub „Rhenen", de heer S. Ste vens, de Amerongers voor de gast vrije ontvangst en liet zijn woorden van een presentje vergezeld gaan. verdedigingsfouten van Panters echter terug tot 1312, maar Panters won de set toch met 1512 (22). De dames hadden het zeer moeilijk tegen Cito uit Zeist. De Zeister equipe werd vorig seizoen kampioen in de hoofdklasse, maar kon in de promotie competitie geen promotie naar de ere divisie behalen. Panters was echter op geen enkele wijze geïmponeerd van de faam en in de eerste set al waren de ploegen goed aan elkaar gewaagd. Na dat Panters een voorsprong van 86 had genomen ging Cito door naar 912. Na diverse spannende momenten won Cito de eerste set met 1015 (01). In de tweede set een overrompelende start van Panters. Men liep uit tot 72 en Cito moest toezien hoe de jonge Pantersploeg de overhand verkreeg. Door geweldige aanvallen van Wil Schoenmaker, Margriet van der Grift en de weer op het oude nest terugge keerde Wil Vink liep Panters uit naar 114 en 136. De Veenendaalsen won nen tenslotte met 158 (11). Ook in de derde set had Panters aan vankelijk een flink overicht. Door een vloed van goede aanvallen liep het weer weg naar 71 en 84, maar langzaam maar zeker kwam de geroutineerde Ci-# toploeg terug. Via de standen 86 en 99 liepen mej. D. Beckers c.s. Pan ters voorbij en ineens was de cadans weg bij de Veenendaalse ploeg. Cito won de derde set met 915 en stond voor met 12. In de vierde set een hard vechtende Pantersploeg. Eerst moest het weer toe zien dat Cito op 49 kwam, maar tf/en begon men Cito onder zware druk te zetten. De geroutineerde Zeister dames konden er niets tegen doen en moesten toezien dat Panters punt na punt nader bij kwam. Na de stand 1111 bleef Oa- ters doordrukken en Cito scoorde geen enkel punt meer. Panters won verdiend met 1511 en had de stand gelijk ge bracht (22). In de vijfde en beslissende set (een gelijk spel is in de hoofdklasse niet mo gelijk) nam Cito het initiatief geheel in handen en heeft dat in de hele set be houden. Nadat Panters met 20 had voor gestaan liep het gedecideerd weg AMERONGEN Het eerste twaalf tal van Hemur-Enge speelde zaterdag een vrij goede wedstrijd tegen Vinken I uit Vinkeveen. Na een 0-3 achter stand zorgde Henk van Veenendaal met een gaaf doelpunt voor 1-3, maar de rust ging in met een 1-5 voorsprong van Vinken. Na de rust ging het beter bij de ^Amerongers. Het plaatsen werd beter, het schieten ging zuiverder en de ver dediging was vrijwel niet te passeren. Vinken 1 was echter de betere ploeg en won dan ook met 4-7. Wim Masse- link zorgde met een prachtig afstands schot voor het 2e doelpunt en Arie van der Heijden en Else Eimers lieten de andere doelpunten voor zich aanteke nen. Hec 2e twaalftal verloor met 10-2 van Antilopen in Leusden. De doel punten bij Hemur-Enge werden ge maakt door Jan van de Klift en Gerrie van Ree. De junioren verloren met 3-1 in Nij- kerk van Sparta. Gerard van Os nam het enige doelpunt voor zijn rekening. In Putten speelden de A-adspiranten een slechte wedstrijd tegen Meeuwen. Meeuwen won verdiend met 4-2. Rerdi van der Heijden was de schutter bij Hemur-Enge. De adspiranten B verloren met 1-0 van SKF uit Veenendaal, en de pupil len gingen met 7-0 in Bunnik tegen Midlandia ten onder. Zaterdag speelt het le twaalftal uit tegen RDZ uit Zeist. Het 2e twaalftal is vrij. De junio ren spelen om 4.00 uur thuis tegen Wel gelegen uit Utrecht, de adspiranten A komen om 2.45 u. thuis tegen Sparta uit Nijkerk en de adspiranten B zijn vrij. De pupillen binden de strijd aan met SVMM uit Maarn. Wil Schoemaker scoort weer een punt voor Panters in het duel tegen Cito. naar 47. Bij de score 412 leek het hopeloos voor Panters, die echter nog op 712 kwamen. Cito ging door en maakte de set uit met een 715 voor sprong en had de strijd met 23 ge wonnen. Voor Panters overigens een veelbe lovende start in de competitie van deze hoofdklasse. De ploeg heeft inhoud, vecht fel en bezit goede technische kwa liteiten om in de hoofdklasse goed mee te komen. RHENEN Tijdens pony-wedstrij den, georganiseerd door de landelijke rij vereniging „Voorwaarts" in Kootwij kerbroek, hebben de Grebberuiters enkele successen geboekt. Jan Jansen behaalde een eerste prijs bij de B-dressuur. Karei van Luimen werd derde bij de L-dressuur en het viertal won een vierde prijs. De in- structrice van de pony ruiters, mej. N. van Straaten van Nes, kan met voldoe ning op de resultaten van haar pupillen terugzien. RHENEN Candla '66 is met een 21 nederlaag teruggekomen uit Hil versum. waar tegen een keihard spe lende „Zebra"-ploeg niet viel op te tor nen. Al na vijf minuten kreeg Candia een vrije trap tegen omdat de scheids rechter hands had geconstateerd. Ze bra's maakte daarvan direct gebruik en doelman Van Ingen kreeg het nakijken. 1—0. De grote inzet van Zebra's leverde ln de een en twintigste minuut het tweede doelpunt op. Van Ingen had weliswaar de val in eerste instantie weggestompt, maar de gastheren waren iets sneller en het was 20. Candia was in het geheel niet aange slagen. De ploeg van Te Kulve zette de Hilversummers onder steeds grotere druk, maar tot de rust kwam er geen doelpunt meer uit. Jan ten Braak scoorde wel via de lat en alle spelers zowel van Zebra's als van Candia waren van mening dat de bal uit het midden gespeeld moest worden, maar de scheidsrechter had geen doelpunt gezien en liet doorspe len. Acht minuten na de hervatting deed Jan ten Braak over links een uitval. Uit zijn afgemeten voorzet werd door Joh. Eibers ingeschoten (21). Zebra's ging steeds harder spelen, maar de Candianen lieten zich niet ontmoedigen. Het spel golfde op en neer. Vooral in de laatste tien minuten werden er aan de lopende band vrije trappen afgevuurd op het Zebra-doel. De gelijkmaker zat in de lucht, maar het bleef 21. VEENENDAAL De herenploeg van de Veenendaalse hockeyvereniging Sa lamanders heeft op het Panhuis-com plex met 1-1 gelijk gespeeld tegen het sterke Goor. Het damesteam oefende tegen een Wageningse selectie en zege vierde met maar liefst 8-0. De jeugdploegen speelden zaterdag beide een uitwedstrijd. De jongens won nen met 3-4 van Kromhouters, terwijl de meisjes een 2-0 nederlaag te incas seren kregen van NUmegen. Hoewel de uitslag 't niet deed ver moeden is het duel tussen Salamanders dames en de Wageningse formatie toch een leuke wedstrijd geworden. De Veenedaalse ploeg was in het benutten van kansen nauwkeuriger en scoorde achtmaal. Jorien van Oostrom nam vijf doelpunten voor haar rekening, ter wijl Gerlinde en Karin Hopman en Cora Witters eenmaal doelpuntten. Het competitietreffen tussen Sala manders en Goor eindigden onbeslist. Het was een vrijwel gelijkopgaande strijd, waarin Goor voor rust een 0-1 voorsprong kon nemen door een fout in de Salamanders-defensie. In de tweede helft deden de teams ook niets voor elkaar onder. Om beur ten ging men in de aanfal en drie mi nuten voor het einde kwam Salaman ders naast Goor door een doelpunt van Frans Albers. Daarmee kregen de Veenendalers iets te veel. RHENEN Opnieuw hebben de he ren van handbalclub RHC met ruime cijfers gewonnen. Nu werd „Amers foort het slachtoffer van de Rhenena- ren die achttien treffers op hun naam brachten. De aanval van de Rhenena- ren was zeer goed op dreef. Zowel vóór als na de rust werd negen maal gescoord. RHC heeft nu al vier ruime zeges in successie. De combinaties van RHC werden snel uitgevoerd en iedereen was bijzon der goed op schot, behalve Jan van de Pol, die voor rust het doel van Amers foort niet kon vinden. Na rust daarente gen schoot hij vijfmaal raak. Toen bleek dat Willem van Buytene een ge vaarlijk schutter was, kreeg hij een mannetje bij zich, maar toch nam hij vier doelpunten voor zijn rekening. In de tweede helft (De ruststand was 92) overklaste de RHC-ploeg de Amersfoorters door een betere conditie en betere speltechniek, wat duidelijk werd uitgedrukt in de cijfers 187. De vijf goals Van Amersfoort in de tweede helft kwamen voort uit de freeweeling- verdediging van RHC, die het rustig AMSTERDAM Zaterdag speelde SKF zün vyfde wedstrqd in deze com petitie tegen lijstaanvoerder DTV in Amsterdam. De Amsterdammers speel den een goede partij en vooral door hun uitstekende conditie boekten zij een 8-3 overwinning op de Veenendalers. De thuisclub probeerde het meteen met felle aanvallen, maar de SKF-ers waren niet van plan zich onder de voet te laten lopen. Toch was het DTV dat na ca. 10 min. de leidfng nam (1-0). De SKF-ers voch ten echter verbeten terug. Toen v. Dijk goed doorgebroken was werd hij zwaar gehinderd en dat betekende een straf- worp. Van Schoonhoven zette zich op de stip en schoot feilloos in (1-1). DTV vergrootte zijn voorsprong tot 4-1 en pas vlak voor rust had SKF een antwoord klaar toen v.d. Pol met een afstandsschot 4-2 scoorde. Na rust ging het bij de SKF-ers wat moeilijker. Het plaatsen en opbrengen van de bal ging steeds slechter en hier van profiteerde de thuisclub en bracht de stand op 6-2. SKF kwam nog een maal terug door een mooi schot van schuin achter de korf door v. Rossen (6-3), maar op nieuw liep DTV weg van zijn Veenen daalse tegenstander door nog tweemaal te scoren (8-3). aan ging doen. De overige schutters waren A. Bekker (2x), C. v. d. Pol (4x), H. v. Walsum, H. Kok. N. Swarts (ieder lx). Zaterdag spelen de RHC-heren een vriendschappelijke wedstrijd tegen de concurrent uit de zaalcompetitie „Fide- litas" in Amersfoort. Dit ter opluistering van een pupillentoernooi, waar ook de pupillenteams van RHC van de partij zijn. De overige uitslagen zijn als volgt: RHC 2 - Oranje 3—5; RHC-junioren 1 SS VU 52; dames senioren - UHV 94, RHC-dames jun. - Fortissimo 18 en RHC-dames A - WWV 0-17. VEENENDAAL Opnieuw heeft Veenendaal een nederlaag moeten slikken. Op het Salamander-sportcomplex gingen de leerlingen van oefenmeester Zei ler gistermiddag met 1-2 ten onder tegen het Culemborgse Fortitudo, een har de, ongeveer gelijkwaardige tegenstander. Het is een spannende wedstrijd geworden, waarin echter van fraai voetbal geen sprake is geweest. Het zwakke punt in het team van Veenendaal was weer de afwerking van de aanvallen. In de tweede helft heeft Veenendaal constant aangevallen, maar de bombarde menten op het Fortitudo-doel leverden geen resultaat op. Henk Imbos, die niet meer mag voetballen, was vervangen door Henk Stuyvenberg, die het in de geelblauwe frontlinie goed deed. Veenendaal keek al in de eerste mi nuut tegen een achterstand aan. Schans miste de bal en Hazendonk had geen enkele moeite om keeper Blankespoor te verschalken (01). MAARN De streekderby SVMM- HDS is geëindigd in een 1-1 gelijk spel. HDS was blij met de halve winst, maar gezien het spel kwam de Leer- sumse ploeg een overwinning toe. Het veldspel van HDS was een paar klassen beter, maar ook nu weer was de voor hoede niet opgewassen tegen de harde SVMM-defensie. Jan van de Berg was deze middag belast met de bewaking van de Maarn- se topscorer Klimge en hij voerde zijn opdrachtgoed uit. De kleine HDS-spdl groeide uit tot de ster van het veld. De scheidsrechter leidde zeer zwak en toonde zich met name anti-HDS. Cor rie Schuilenburg en Wim van Rhenen werden verschillendeg malen „in de grond geboord", maar de scheidsrech ter liet gewoon doorspelen. Al gauw keek HDS tegen een achterstand aan. Vanaf de linkervleugel werd een als voorzet bedoelde bal verkeerd door de HDS-keeper beoordeeld (1-0). HDS kwam echter terug. Vele aan vallen werden op het Maamse doel on dernomen en na een half uur was het Wim van Rhenen die vanaf de rand van het strafschopgebied feilloos in schoot. (1-1). Na de rust een veel sterker HDS. SVMM kwam met de rug tegen de muur te staan, maar doelpunten werden er niet meer gescoord. H.D.S. heeft zich ech ter goed hersteld na de nederlaag van vorige week en de Leersummers blij ven in de kopgroep meestrijden. HDS-supporters vielen na afloop van het duel in Maarn de scheidsrechter lastig. UTRECHT In de provinciale hoofd stad op het prachtige sportcomplex „Overvecht" was Renswoude de tegen stander van WJ. Na de zege op Eem- nes moest Renswoude in deze moeilijke uitwedstrijd bewijzen er weer bij te be horen. Het heeft er heel lang naar uit gezien dat dit zou lukken want na een 11 ruststand kwam een sneller en technisch beter Renswoude op 12. Het kreeg alle gelegenheid om door te drukken, maar VVJ kwam 3 minuten voor tijd viè een geluksdoelpunt toch nog op gelijke hoogte met de roodwit ter. In de eerste helft viel VVJ gesteund door de sterke wind, steeds weer aan, maar in de eerste 10 minuten waren het ausputzer Hardeman en keeper v. 't Foort die de aanvallen afsloegen. Toen echter back v. d. Veer in snelheid geklopt werd door VVJ-linksbuiten R. Wilschut en J.a Aalbersen in de vrije ruimte sprintend de bal kreeg toege speeld was v 't Foort geslagen (10). VVJ wilde een veiliger voorsprong maar keeper v. 't Foort reageerde uit stekend en kon de doorgebroken Wil schut die van 3-meter afstand inschoot beletten de voorsprong te vergroten. De Renswoude-achterhoede werd danig op de proef gesteld en toen back v. d. Veer onder de bal doorkopte moest Hardeman Aalbertse van een doelpunt afhouden. De Renswoude-spits-spelers de gebr. Veldhuizen die in Lancee en Binnenveld hun persoonlijke bewakers hadden die geen millimeter uit hun buurt gingen probeerden met snelle uit vallen de VVJ-defensie te doorbreken, maar zij hadden vooralsnog geen suc ces. VVJ viel naarmate de tijd vorder de steeds feller aan maar ondanks en kele zeer goede pogingen kwam men niet tot een treffer. Drie minuten voor rust was het. J. Veldkamp die zwaar aangevallen de bal naar v. Leeuwen speelde die in schietpositie stond, maar miste. De afgeslagen aanval werd op nieuw opgezet en het was B. Veldhui zen die een dieptedass gaf op J. Veld huizen. Deze sloeg zajn speciale bewa ker in snelheid en verraste ook keeper Merveld (1—1). Na de thee kreeg Renswoude direct een kans om de leiding te nemen. B. Veldhuizen schoot echter naast. On danks de zeer goed uitgevoerde man dekking van VVJ was het nu Renswou de dat aanval na aanval lanceerde. Na dat keeper Meerveld volkomen mis tastte op een hoge voorzet van v. Leeu wen kon de even weifelende C. Vink er net niet meer bij. B. Veldhuizen was in de 65e minuut zijn bewaker te snel af en ondanks een verwoede poging van Lancee om hem nog te achterha len priemde Veldhuizen de bal in de touwen (12). Renswoude kreeg in de ze fase de kans om de beslissende klap uit te delen want Lancee en Binnen veld trokken nu herhaaldelijk mee naar voren en verwaarloosden de dekking. B. Veldhuizen kwam tot tweemaal toe oog in oog met keeper Meerveld te staan, doch hij wist hiervan niet te pro fiteren. WJ zette alles op alles en drie minuten voor tijd kwam het met wat geluk nog naast de Renswoudenaren (2—2). Onmiddellijk ging Veenendaal mas saal in de aanval, maar de afwerking van de attaques was zeer slecht. Na ca. 20 minuten viel toch de gelijkma ker. Stuyvenberg hinderde de Culem borgse goalie, die in paniek de bal weg werkte. Van Dijk bemachtigde het brui ne monster en retourneerde het hard (1-1). Veenendaal kreeg hierna enorm veel kansen. Henny Henzen trof met zijn schot de paal en tien minuten voor het rustsignaal vuurde Stuyvenberg een schitterende kopbal af. Keeper Wammes stopte de bal fraai. In de tweede helft heeft Veenendaal het doel van de gasten gebombardeerd. De aanvallen werden vaak goed opgezet, maar in het zestien-metergebied lukte het niet meer. Keeper Blankespoor heeft in deze tweede helft vrijwel geen gevaarlijk werk meer te verrichten ge kregen, uitgezonderd in de 65e minuut toen hij voor de onaangename taak stond een penalty te keren uit zijn doel. De strafschop was Fortitudo toege wezen omdat Job I-lenzen, die weer een goede wedstrijd speelde, volgens de scheidsrechter hands veroorzaakt. Keeper Wammes kwam uit zijn doel om zijn collega van Veenendaal te ver slaan (12). Onstuimig viel de thuisclub daarna aan, maar de gelijkmaker kwam niet meer tot stand, ondanks het feit dat zij een serie fraaie kansen kreeg. Veenen daal zal gauw een oplossing moeten vinden voor het schuttersprobleem, wil het geen figurantenrol toebedeeld krij gen in de vierde klasse H-west 1. Henk Stuyvenberg wint een kop duel van zijn tegenstander, maar een doelpunt levert de Veenendaalse actie niet op. VEENENDAAL Zaterdag werd voor de laatste maal in dit seizoen een zaterdag-rit van r. en t.c. „Amersfoort" verreden. Er was een behoorlijke be langstelling en vele renners moesten hun plaatsen fel verdedigen. Bij de amateurs namen Jan Vlastuin en Arnold Voogt reeds in de eerste ron de een kleine voorsprong. Na enige ronden staakte Matti de Koning de strijd. De Tour de L'Avenir- renner verblijft een week in militaire dienst hetgeen zijn vorm bepaald niet ten goede komt. Teun Valkenburg, Leo Stapelbroek en gastrenner Job van Schuppen zetten de achtervolging op de 2 koplopers in, maar ronde na ronde wisten deze hun voorsprong te vergro ten. Jan Vlastuin won de spurt van Ar nold Voogt. Bij de nieuwelingen was het Wim Pater die zeer attent tijdens een passage van de koplopers bij de amateurs wist aan te haken. Enkele ronden hield de dappere nieuweling dat vol. De uitslagen waren: Amateurs: 1. Jan Vlastuin, 2. Arnold Voogt, 3. Teus Valkenburg; 4. Leo Sta pelbroek, 5. Gijs Brouwer, 6. Dick Ver- vloet, 7. Jan Sandbrink. Nieuwelingen: 1. Wim Pater, 2. Jan Cozijnsen, 3. Jan Zwaagman, 4. Mees Wagensveld, 5. Wout v. Eede, 6. Evert Smit, E. Paul van Os, 8. Johan Ossen drijver. Adspiranten: 1, Gert Vink, 2. Job Mandersloot, 3. Dick v.d. Burgwal. A.-Jeugd: Paul v.d. Lustgraaf, 2. Cees Berkhof, 3. Hans Bandenbroek. Veteranen: 1. Wim Dekker, 2. P. Al- mekinders, 3. Wim Bauman sr. RESTEREN Zaterdag werd in Resteren een streekwedstrüd gehouden voor een zestal ponyclubs uit de Neder-Betuwe. Ook de Jonge Batavieren waren van de party en behaalden verschillende successen in deze geslaagde ontmoeting. De uitslagen zijn als volgt: Individuele dressuur: Klasse B I: 1. Arie Driessen met Datty, Lekzoom ruiters 46V* pnt; 2. Koen van Zanten met White Lady, Roskam 45Vs pnt; 3. Ton van Zanten met Kary, Roskam 42 pnt; 4. Gert van Beest met Broomy Jonge Batavieren 40'/» pnt; 5. Lyda van Soest met Suzan Jonge Batavieren 40 pnt; 6. Ineke de Koning met Paula Mini-Batouwers 39'/i pnt; 7. Peter Wen- nekes met Demona Roskam 39*4 pnt. Klasse B 2: 1. Jans Schepers met Kemkes Wilma Jong Batavieren 48 pnt; 2. Mieke Vos met Roosje Lekzoomruiters 45V2 pnt; 3. W. Stol met Brandy Lekzoomruiters 43Vj pnt; 4. Marijke v. Mourik met Paula Mini Batouwers 43 pnt; 5. Rita Meurs met Rosa Jong Batavieren 42 pnt; 6. A. Visser met Thalia Roskam 42 pnt. Klasse L 1: 1. Otto van Doorn met Roosje Waal- zoomruiters 114 pnt; 2. Lyda van Soest met Elna Jong Batavieren 109V2 pnt; 3. H v. Rijswijk met. Roosje Lekzoom ruiters 105V2 pnt; 4. Liesbeth van Beest met Wilma Jong Batavieren 105 pnt; 5. Gert v. Holland met Johnny Jong Batavieren 105 pnt; 6. Jans Schepers met Roosje Jong Batavieren 104 pnt; Dick Vink met Freddy Jong Batavieren 101 pnt. Klasse L 2: 1. Marian de Vries met Carol Lek-^ zoomruiters 98 Va pnt; 2. Kees van Ar- kel met Sunday Penny Lekzoomruiters 92 pnt; 3. J. den Hartog met Flika Lekzoomruiters 91V2 pnt; 4. B. Willem- sen met Vaimor Marian Waalzoomrui- ters 90 pnt. Klasse M: 1. Ditsy van Arkel met Signorita, Roskam 95V2 pnt; 2. Mini Vermeulen met Bow Bell, Roskam 9U/2 pnt. Afdeling dressuur Viertallen: 1. Lekzoomruiters 4 2 met 97 pnt; 2. Jong Batavieren 4 1 met 93V2 pnt; 3. Mini Batouwers 4 1 met 93 pnt. Achttallen: 1. De Roskam Ml met 116 V« pnt; 2. Jong Batavieren 4 1 met 97 pnt; Dankzij de goede instructies van de heer C. v. d. Westeringh uit Herveld, wisten de Jonge Batavieren tot deze goede resultaten te komen. De deel nemende ponyclubs waren: De Roskam (Drumpt); Lekzoomruiters (Culemborg) Jong Batavieren (Kesteren) Rodichem (Brakel); Mini Batouwers (Beusichem); Waalzoomruiters (Ochten). 3e klasse D-West 1: Holland - Hercu les 1-0; Ultrajectum - Alsmeer 0-2; De Zebra's - Candia '66 2-1; DEV CDN 0-0; Zeist - Amsvorde 0-2; Vrienden schaar - Stichtse Boys 2-3. Aalsmeer 3-5 Vriendensqh. 3-2 De Zebra's 3-5 Zeist 3-2 Ultrajectum 3-4 Candia '66 3-2 Stichtse Boys 3-4 Hercules 3-2 Amsvorde 3-4 Holland 3-2 CDN 3-3 DEV 3-1 4e klasse H-West 1: JSV - SVF 0-1; Veenendaal - Fortitudo 1-2; EMS - Saestum 1-1; Utrecht - Zwaluwen Voor uit 1-0; De Meern - Vreeswijk 5-0; Mi nerva - MSV '19 4-1. Fortitudo 3-6 SVF 3-3 Saestum 3-5 Veenendaal 3-2 Minerva 3-4 EMS 3-2 MSK '19 3-3 De Meern 3-2 JSV 3-3 Utrecht 3-2 Zwal. Vooruit 3-3 Vreeswijk 3-1 0 Afdeling Utrecht le klasse A: BDC - Soesterberg 1-1; Kampong - Veense Boys 1-0; DVSA - EMM 3-2; VVZA - Scherpenzeel 0-2; Hoogland - De Vesting 1-0. Hoogland DVSA VVZA Soesterberg Scherpenzeel EMM 2e, klasse B: Roda '46 - Patria 2-2; Wijk bij Duurstede - De Meeuwen 4-0; Oranje-Wit - RK Unitas 2-2; Barneveld - VSK 5-0; DVSU - RUC 2-0. 5-9 BDC 4-4 5-9 Amf. Boys 4-3 5-6 De Vesting 5-3 5-5 Kampong 4-2 5-5 Veense Boys 4-0 4-4 W. b. Duurst. 4-8 Patria 5-5 RK Unitas 5-8 Oranje-Wit 5-4 Barneveld 5-6 VSK 5-1 DVSU 5-6 RUC 5-2 FAK 4-5 De Meeuwen 4-0 Roda '46 4-5 3e klasse A: SVMM HDS 1-1; Hoog landerveen - De Kieviten 1-1; Auster- litz - Bilthoven 5-1; Gooise Boys - Ma luku Muda 2-2; SIOS - ODI '58 10-1; ASV '65 - Achterveld 1-0. Achterveld 5-8 Hooglanderv. 5-5 SIOS 5-8 ASV '65 5-8 HDS 5-7 Maluku Muda 5-6 Austerlitz 5-6 SVMM Gooise Boys Bilthoven De Kieviten ODI '58 5-5 5-3 5-2 5-2 5-0

De Vallei | 1969 | | pagina 12