PSV KRIJGT IN AS ROMA MOEILIJKE TEGENSTANDER Feijenoord treft met AC Milan een van sterkste clubs in Europa Cup-toernooi Celtic lootte tegen Benfica Weekend-sport op radio en t.v. Scholte versloeg Belg Schrauwen Candia favoriet in duel tegen enthousiast Ultrajectum ARSENAL WIL NIET TEGEN ESTUDIANTES VOETBALLEN Ik ben het grootste kopieerwonder sinds de uitvinding van het karbonpapier. Vanavond kom ik op TV. Binnenkort kunt u in'live'met me kennismaken* KARSTENS WINNAAR 18 x 13 goed in toto Voetbalprogramma „Oldtimers" strijden om hoogste eer Yan Beek forceerde een remise bij DCE Gemengde gevoelens Reacties van spelers Moeilijke tegenstander Geen zwakke clubs Data verwisselen Boksers naar het buitenland ENGELS VOETBAL OP TV Weinig winstkansen voor Veenendaal Saestum-Veenendaal Geen toestemming Afdeling Utrecht Jeugdige lifter verongelukt VAN DER GRINTEN N.V. sr Boeren in de E.E.G: vragen: „Redt de landbouwprijzen Biljarten Dammen. BON ZATERDAG 4 OKTOBER 1969 Landskampioen Feijenoord heeft met A.C. Milan, dat op 28 mei in Madrid door een overwinning met 4-1 op Ajax voor de tweede maal de Furopese beker veroverde, ongetwij feld een van de sterkste clubs in het toernooi getroffen. De Rotterdam mers vielen daarmee van het ene uiterste in het andere. Immers, KR Reykjavik, dat met 12-2 en 4-0 werd verslagen, was een van de zwakste deelnemers. P.S.V., dat zich via overwinningen (2-1, 4-2) op Rapid Wien voor de achtste finale van het toernooi voor de bekerwinnaars plaatste, heeft ook een Italiaanse tegenstander getroffen. De Eindhovenaren krijgen A.S. Roma, dat getraind wordt door Helenio Herrera, als tegenstander. Bij Feijenoord, dat in het deftige Rhone hotel in Genève waar de loting verricht werd, vertegenwoordigd was door o.a. manager Guus Brox, werd de naam van de nieuwe tegenstander met gemengde gevoelens ontvangen. Toch zag Guus Brox de toekomst niet al te somber in: „Wij kunnen nu in ieder geval in de tweede ronde niet struikelen over een zwakke tegenstan der. Ik vind het een grote eer om tegen dit AC Milan te kunnen spelen. Het is voor ons een groot voordeel dat wij eerst uit en dan thuis spelen. Omdat liet zelfvertrouwen van onze spelers de laatste tijd enorm gestegen is, geloof ik zelfs dat Feijenoord in staat is AC Milan uit de tweede ronde te wippen". Trainer Ernst Happel, die met de spelers van Feijenoord in Rotterdam de loting via de radio hoorde, was dui delijk onder de indruk: „AC Milan is de sterkste ploeg in Europa. Het eni ge wat wij kunnen doen is rustig af wachten en niet in paniek raken. Ik zal de Italianen de komende weken nog wel een paar maal gaan bekijken". Theo van Duivenbode, de Feijenoor- der, die op 28 mei nog in het Ajax- team tegen AC Milan speelde, acht zijn nieuwe club niet bij voorbaat kansloos. „Dat Ajax in Madrid met zulke forse cijfers verloor, kwam doordat de ploeg zo aanvallend speelde. Er moesten toen wel gaten vallen. Die aanval van AC Milan is heus wel te stoppen. Dat blijkt in de Italiaanse competitie, waar de bekerhouder maar heel weinig doelpun ten scoort". LEIDEN Gerben Karstens heeft vrij dar in Leiden een inter-clubwed- strijd gewonnen, die werd gereden ter gelegenheid van de 3 oktoberviering (Leidens ontzet). Aan deze wed strijd werd deelgenomen door de ners van Olympia (Amsterdam), de Bataaf (Halfweg), Swift (Leiden), West- land Wil Vooruit, de Spartaan (Den Haag) en de Kampioen (Haarlem). De clubprij; ging naar Swift (Karstens, Zoetemelk en Zoet). Olympia kreeg de tweede prijs. Uitslag: 1. Karstens 80 km in 1 uur 48 min.; 2. Zoetemelk; 3. Moret; 4. Al- dershof; 5. Harry Jansen; 6. Cor Schuuring; 7. Bertou. De NOS-t)elevisie zendt morgen voor de eerste maal in het nieuwe seizoen het programma „Studio Sport" via Ne derland 2 in twee gedeelten uit. Het eerste deel, waarin uitsluitend reporta ges van voetbalwedstrijden voorkomen, wordt van 19.35 tot 20.20 uur uitgezon den, het tweede deel van 22.10 tot 22.45 uur. Onder meer wordt aandacht besteed aan: het Europese kampioenschap biljar ten (libre) te Nuenen; de Grand Prix de l'Arc de Triomphe (paarderennen); de zaalhandbalwedstrijd Sittardia - Lissabon om de Europa Cup; het Nederlands kampioenschap 50 km snelwandelen; de korfbalwedstrijd Ons Eibernest - Blauw Wit; de basketballwedstrijd Flamingo's— DED; de hockeywedstrijd Laren-Kampong. In „Langs de Lijn', het sportpro gramma van de NOS-radio dat van 14.30 tot 17.00 uur en van 18.10 tot 18.30 uur via Hilversum I wordt uitgezonden, wordt onder meer aandacht besteed aan enige voetbalwedstrijden, zowel amateurwedstrijden als ontmoetingen in de sectie betaald voetbal. Voorts kan men luisteren naar verslagen van: het Europese kampioenschap bil jarten (libre); het internationaal indoor concours hippique in Leeuwarden; uitslagen van de paardekoersen op Mereveld en in Wolvega; uitslagen van hand- en korfbalwed strijden. In het Rono programma „Sport voor Sport", dat tussen 18.30-19.25 uur wordt uitgezonden, komen naast het betaalde voetbal twee belangrijke amateuront moetingen aan de orde: SC Assen Sneek en GermanicusEmmen. Verder wordt aandacht besteed aan het internationaal indoor concours hip pique te Leeuwarden en de internatio nale atletiekwedstrijden te Groningen. De gebruikelijke reeks uitslagen en verslagen completeert het programma. Ook Eddy Pieters Graafland geeft Feijenoord wel een kans. „Wij hebben in het verleden toch wel bewezen ook internationaal een rol te kunnen spelen. Ajax heeft in Madrid weliswaar een grote nederlaag geleden tegen Milan, maar Feijenoord is nu eenmaal anders dan Ajax. Misschien lukt het ons wel om de Italianen te verslaan". Ben van Gelder, secretaris van PSV, was van mening dat A.S. Roma een moeilijke tegenstander is. „We hadden het beter kunnen treffen, maar beslist ook slechter. A.S. Roma staat op de lijst van Europese clubs in de hoge middenmoot. Wij worden misschien iets lager aangeslagen, maar veel ver schil kan er toch niet zijn. Voorlopig zullen we ons echter maar niet al te veel illusies maken. Kurt Linder had volgens de heer Van Gelder een voor uitziende blik gehad. „Onze trainer had Rapid Wien als tegenstander voor de eerste ronde voorspeld, en ditmaal had hij „gegokt" op AS Roma". De tegenstanders van de Eindhove naren worden beide gecoacht door grootheden. Van Gelder daarover: „Het is wel opvallend, eerst moeten we te gen een ploeg onder leiding van „voet balprofessor" Karl Rappan en nu te gen de „volgelingen" van de roem ruchte Helenio Herrera". De Italiaan se Braziliaan maakte een aantal jaren geleden furore als oefenmeester van Internazionale, dat in die periode twee maal beslag legde op de Europese be ker voor landskampioenen. Wegens zijn straffe regime en de te hoge finan ciële eisen, gevoegd bij het feit dat In ter's sucsessen minder groot werden, ter's successen minder groot werden, Milanese topclub hem. In tegenstelling tot het vorige toer nooi om de Europese beker voor lands kampioenen zijn er ditmaal in de twee de ronde geen uitgesproken zwakke clubs meer. Van het gezelschap van 16 ploegen valt alleen Galatsaray enigs zins uit de toon. De Turken zijn ech ter toch moeilijk te verslaan en wellicht maken zij tegen de een na laatste te genstander van Ajax, Spartak Trnava, een kans. De achtste finales leveren voorts een aantal ware topduels op. Zo komt de Schotse kampioen Celtic, die in 1967 op Portugese grond de beker won door in de finale Internazionale met 2-1 te verslaan, wederom naar Lissabon voor de confrontatie met Ben fica. De Schotten begonnen het toer nooi zuinig met een 2-0 score tegen FC Basel en het treffen met de Portugezen is dan ook volkomen open. Standaard Luik, dat na een jaren lange overheersing van Anderlecht, de Belgische titel heeft overgenomen, komt uit tegen Real Madrid. Hoewel de Madrileense equipe de laatste jaren enigszins aan kwaliteit heeft ingeboet, is zij toch waarschijnlijk een te moei lijke tegenstander voor de Belgen, die nochtans bekend staan als betere Cup- fighters dan rivaal Anderlecht. De Brusselaars stuitten in hun tijd ook herhaaldelijk op Real. Saint Etienne, dat in de eerste ronde verrassend de Westduitse kampioen Bayern München uitschakelde, ontmoet Legia Warschau en heeft de kans voor het eerst sinds jaren een Franse ploeg toegang te ver schaffen tot de kwart-finales. Evenals de Nederlandse vertegen woordigers in de beide Europese be kertoernooien, spelen ook de Schotse ploegen Celtic en Glasgow Rangers hun uit- en thuiswedstrijden op dezelfde dag Zij zullen, naar men mag aannemen, trachten de data te verwisselen, of voor een der duels een vervroegd tijd stip aanvragen. In het Europese toernooi voor beker winnaars heeft de Belgische ploeg Lierse SK het evenmin getroffen met zijn tegenstander: Manchester City, dat vorig jaar kampioen van Engeland was en dat uitgeschakeld werd door Fehnerbace in het toernooi voor lands kampioenen. Voorts biedt de loting van de beker winnaars weinig spectaculaire wed strijden. Alleen in de ontmoetingen PSV AS Roma en Glasgow Rangers Gornik Zabrze (Polen) lijken enige eventuele favorieten voortijdig op el kaar te stuiten. De loting voor het toernooi van de landskampioenen had het volgende re sultaat: Dynamo Kiev (Rusl.) Fiorentina (It); Leeds United (Eng.) Ferencva- ros (Hong); Vorwërts (O. Did.) Ro de Ster (Z. SI); AC Milan (It) Feijenoord (Ned); Spartak Trnava (Tsj.Sl.) Galatasary (Turk); Celtic (Schotl) Benfica (Port); Legia War schau (Polen) St. Etienne (Fr); Standaard Luik (Belg) Real Ma drid (Sp). BEKERWINNAARS: Olympique Marseille (Fr) Dyna mo Zagreb (Z SI); Ifk Norhköping (Zwe) Schalke '04 (W Did); Glas gow Rangers (Schotl) Gornik Zabrze (Polen); AS Roma (It) PSV (Ned); Göztepe Izmir (Turk) Cardiff City (Wales); Magdeburg (O Did) Aca demica Coimora (Port); Lierse SK (Belg) Manchester City (Eng); Lev- ski Sofia (Buig) St. Gallen (Zwits). De achtste finalewedstrijden worden op 12 en 26 november gespeeld. De clubs, die als eerste genoemd worden NUENEN De uitslagen van de derde ronde van de strijd om het Europese kampioenschap libre, die vrij dag in Nuenen werd voortgezet, waren: Hitzinger (Oos.) Dufetelle (Fr.) Galvez (Spa.) Jacobs (Ned.) w 0) 3 38 500 3 5 5 <T> 16 288 100 OTQ (T> 3 5i a 2. K 7.60 500 4 296 125 6 4 4 1.50 Schrauwen (Belg.) 262 6 162 43.66 Scholte (Ned.) 500 6 496 83.33 Marty (Fra.) Hose (W.-Dl.) 500 5 470 100 32 5 20 6.40 De stand na de derde ronde: punten h.s. alg. gem. 1. Scholte 6 496 88,23 2. Marty 6 470 88,23 3. Schrauwen 4 494 84,13 4. Hose 4 354 64,50 5. Galvez 2 373 88,50 6. Dufetelle 2 288 57,64 7. Jacobs 0 89 11,23 8. Hitzinger 0 22 7,06 DEN HAAG Een zestal Neder landse amateurboksers zal volgende week in West- en Oost-Berlijn deelne men aan internationale toernooien. John van Schadk (weiter) en Rudi Koop- mans (zwaarwelter) komen van 6 t/m 10 oktober uit in een toernooi dat ter gelegenheid van het 50-jarig bestan van de Berlajnse boksbond in West-berlijn wordt gehouden. Gerrie te Paske (veder) Anthony Richardson (zwaarwelter), Jimmy Verstappen (halfzwaar) en Hen- ny Thoonen (zwaar) starten van 8 t/m 11 oktober in Oost-Berlijn. spelen op 12 november een thuiswed strijd. Overigens is het niet zeker dat alle wedstrijden op deze data worden gehouden. Dat geeft in Nederland in elk geval problemen omdat zowel Feijenoord als PSV eerst een uitwed strijd speelt. Onmiddellijk na de loting zou het bestuur van de UEFA vergade ren over dergelijke problemen. DEN HAAG De cijfers van sporttoto acht van het afgelopen weekeinde waren: aantal deelne mers: f 825.039,bruto inleg: f 1.765.762,20: prUzenbedrag f 794.593,—. Eerste prUs: f 238.377,90 (18 meldingen - bruto f 13.243,20); Tweede prijs: f 158.918,60 (394 mel dingen - bruto f 403,30); Derde prijs: f 238.377,90 (3.523 meldingen - bruto f 67,60); Extra prijs: f 158.918,60 (1.843 meldingen - bruto f 86,20). Een keer per maand, namelijk op de dinsdagavond, zal de AVRO-Televisie een uitzending wijden aan het Engelse League-voetbal. Een samenvatting van een wedstrijd, die in de Engelse com petitie werd gespeeld, kan men meema ken op dinsdag 7 oktober van 21.10 tot 21.55 uur, via Nederland 2. De samen stelling en presentatie van „AVRO's Sportpanorama" zijn in handen van respectievelijk Bob Bremer en Ruud ter Weijden. 99 BONN/BRUSSEL Het presidium van de overkoepelende organisatie van boerenbonden (COPA) in de E.E.G. heeft de huidige voorzitter van de Europese ministerraad, minister Luns, en de voorzitter van de Europese Com missie Rey, in een telegram verzocht onmiddellijk maatregelen te nemen teneinde het stelsel van de landbouw prijzen in de gemeenschap te redden. VËENENDAAL Het Rhenense Candia '66 heeft in de derde klasse C-West 1 nog slechts twee punten uit zijn drie wedstrijden behaald. Vorige week moesten de Rhenenaren met een 2-1 nederlaag genoegen nemen in een bikkel harde wedstrijd tegen titelkandidaat De Zebra's. Op het Candia-eomplex is morgen Ultrajectum uit Utrecht te gast, een zeer jonge formatie die als nummer drie op de ranglijst staat geklasseerd met vier punten uit drie duels. Ondanks het feit dat de Utrechters een geweldig enthousiasme aan de dag leggen in hun matches geloven wij niet dat zij in staat zijn het meer gerouti neerde Candia '66 verlies te bezorgen. De thuisclub gaat o.i. dan ook een overwinning boeken voor eigen publiek. De opstelling van de Rhenenaren luidt: doel: Van Ingen; achter: Evers, Van Baal, Van Beek, Nellestijn; mid den: Krechting, Soestbergen, Van Es trik; voor: Brouwer, Van Veenendaal en Ten Braak. Ook Veenendaal heeft tot op he den slechts één zege behaald in de vierde klasse H-West 1. Door een arbi trale blunder gingen de Veenendalers vorige week ten onder tegen Fortitu- do uit Culemborg (dat daarmee aan kop kwam in deze afdeling) en voorlo pig met de formatie van trainer Zei- 3e klasse D-West 1: AalsmeerHolland Candia '66Ultrajectum CDNDe Zebra's Amsvorde-^DEV Stichtse BoysZeist HerculesVriendenschaar 4e klasse H-West 1: Fortitudo—JSV SaestumVeenendaal Zwaluwen Vooruit—EMS VreeswijkUtrecht MSV '19—De Meern SVFMinerva AFDELING UTRECHT le klasse A: Veense BoysBDC EMMKampong Amf. Boys—DVSA Vesting—VVZA SoesterbergHoogland 2e klasse B: De MeeuwenRoda '46 FAK—Wijk bij Duurstede VSK—Oranje-Wit RUCBarneveld Patria—DVSU 3e klasse A: Kieviten—SVMM BilthovenHooglanderveen Maluku MudaAusterlitz ODI '58Gooise Boys Achterveld—SIOS HDSASV '65 LONDEN De Engelse eerste divi sie club Arsenal heeft een poging van Estudiantes, wereldkampioen der club teams, om de slechte betrekkingen tus sen de Argentijnse en de Engelse voet balwereld te verbeteren, van de hand gewezen. De Argentijnen, die verleden jaar af spraken met Arsenal en Birmingham niet nakwamen, hebben Engelse clubs verzocht om deze maand wedstrijden tegen hen te spelen op basis van ver goeding van onkosten. Bob Wall, secretaris van Arsenal, zei: „Estudiantes is geen attractie voor de Arsenal-supporters meer. Wij kunnen er niet zeker van zijn dat de Argentij nen hun verplichtingen nakomen. Als Estudian'. afspraken maakt met een andere club, zullen wij de voet balbond vragen de wedstrijd niet te laten doorgaan. Laat Estudiantes ons eerst maar eens betalen wat de club ons schuldig is: 4000 pond sterling (35.400,voor de normale kosten en bovendien nog 25.000 pond sterling als vergoeding voor verwachte winst." Estudiantes, dat woensda^ tegen AC Milan speelt, in een wedstrijd om de wereldbeker, heeft van de Italianen geen toestemming gekregen om meer dan één wedstrijd te spelen tijdens het verblijf van de Argentijnen op het Apennijnse schiereiland. De, betrekkingen tussen de Argentijn se en Engelse voetbalwereld verslech terden toen Rattin, aanvoerder van Ar gentinië in de wedstrijd tegen Engeland van het veld werd gestuurd tijdens het wereldkampioenschap voetbal, dat in 1966 in Engeland werd gehouden. Ier figureert. Ook na de wedstrijd van morgen komt daar waarschijnlijk geen veran dering in, want in de uitwedstrijd te gen het Zeister Saestum nummer twee van de ranglijst met een punt achterstand op de koploper zijn wei nig winstkansen aanwezig voor de Vee nendalers. Bij Veenendaal ontbreekt het nog steeds aan een afwerker in de front linie en zolang daar geen oplossing voor gevonden is kan het elftal wel eens in de middenmoot van deze af deling blijven hangen. De geelblauwen treden in de volgende opstelling aan: doel: A. Blankespoor; achter: C. Hen zen, W. Gerritsen, A. Schans, Job Hen zen; midden: T. Lansing, J. Henzen; voor: H. Henzen, St. Rebergen, H. Stuyvenberg en D. van Dijk. In de eerste klasse A van de afdeling Utrecht gaat het Amerongse DVSA aan kop samen met Hoogland. De Amerongse ploeg blijft daar ook na zondag, want in de uitwedstrijd tegen Amersfoortse Boys behaalt zij waar schijnlijk haar vijfde overwinning. De thuisclub is een van de zwakkere teams in deze afdeling en morgen zal dat in de match tegen DVSA ook wel blfj- ken. Het is overigens niet uitgesloten dat DVSA alleen aan de leiding komt, want RHENEN In café „De Driehoek" zyn deze week de selectiewedstrijden voor bejaarden gespeeld, welke werden georganiseerd door B.V. „De Driehoek". Van de 16 deelnemers, die in 4 poules waren ingedeeld, zijn 6 biljarters tot de finalegroep doorgedrongen. Deze groep zal vanmiddag om 14.00 uur strijden om de finale te bereiken, die om 16.00 uur begint. Hieronder volgen de uitslagen in de 4 poules, waarin de „oldtimers" waren on dergebracht. partij punt. moy. Poule A Geurt v. Setten 3 4 0.92 J. Overweel 3 4 0.87 N. Schrijvershof 3 2 0.82 D. Hoverstad 3 2 0.61 Poule B J. W. Ruys A. v. Veenendaal G. Pluijgers A. Hoverstad Poule C T. v. d. Berg J. v. Appeldoorn H. Bayens J. v. Leyden Poule D Gerrit v. Setten A. A. Baars A. v. Thuijt J. v. Thuijt 3 3 3 3 1.13 1.29 0.90 0.85 0.94 0.68 1.22 0.76 4 0.626 4 0.625 2 0.70 2 0.50 De finalegroep wordt gevormd door Geurt v. Setten, J. W. Rufls, T. v. d. Berg, Gerrit v. Setten plus de 2 spelers met het hoogste moyenne, te weten A. v. Veenendaal en H. Bayens. concurrent Hoogland heeft de zware uit wedstrijd tegen Soesterberg voor de boeg 'n in deze competitie uitstekend spelend# ploeg die goede winstkansen heeft mor gen. Oranje-Wit uit Eist heeft in Utrecht tegen VSK alle gelegenheid om een ze ge te boeken. De gastheren hebben slechts een punt behaald uit hun vijf duels en het ziet er niet naar uit dat dat „totaal" morgen wordt vermeer derd. RK Uniitas heeft lm deze afdeling een vrije dag. Het Leersumse HDS verblijft nog steeds in de kopgroep van de derde klasse A. De Leersummers treden mor gen als gastheer op van ASV '65, een elftal dat met een punt voorsprong op de thuisclub aan kop staat samen met Achterveld en SIOS. Het zijn vrijwel gelijkwaardige oppo nenten die elkaar morgen in Leersum ontmoeten zodat een puntenverdeling voor de hand ligt EDEVEEN Deze week werd in het Groenekruisgebouw weer een 6-tal partijen gespeeld in de onderlinge dam- competitie van DCE. De belangrijkste partij was wel die tussen de leider van het klassement J. v. Hierden en B. van Beek die de laatste weken goede pres taties leverde. De partij eindigde na veel spanning in een remise. J. de Koning won van G. J. v. d. Dik- kenberg die halverwege de partij zijn tegenstander een dam moest toestaan, v. d. Dikkenberg speelde in het eind spel zeer sterk maar zag toch geen kans om er een remise uit te halen. D. v. Heerdt was tegen R. Hevel niet erg op dreef. Ondanks het feit dat hij de partij won, heeft hij doorlopend in moeilijkheden verkeerd en hij mocht blij zijn, dat de partij niet in remise eindigde. J. Slotboom kwam verrassend goed voor de dag tegen de ongeslagen W. Veldhuizen en speelde remise. D. v. Zanten en G. Hazeleger speelden ook een mooie partij. Doordat laatstgenoem de een blunder in het eindspel maakte kon v. Zanten de volle winst grijpen. J. Boeve won tenslotte op gemakkelij ke wijze van W. de Koning die nog steeds zonder punten is. Dinsdag wordt een begin gemaakt met de bondscompetitie. DCE I en II zijn in dezelfde klasse ondergebracht en zullen elkaar reeds in de eerste wedstrijd ontmoeten. DCE I is in dit treffen duidelijk favoriet. WOERDEN Op de weg tussen Woerden en Wilnis is de vijftienjarige D. J. de Geus uit Nieuwkoop om het leven gekomen. De jongen had een lift gehad en stapte uit bij de zijweg naar Nieuwkoop. Bij het oversteken van de weg werd hij aangereden door een be stelauto. De jongen was op slag dood. LAREN Vrijdagmorgen is de 81- jarige mevr. L. H. van Koningsbergen uit Laren op de Hilversumseweg in haar woonplaats, toen ze plotseling overstak, door een auto geschept. Ze werd in be wusteloze toestand naar het „St. Jans ziekenhuis" overgebracht, waar ze des middags zonder bij bewustzijn te zijn gekomen, is overleden. NIJVERDAL De 46-jarige mevr, J. Maneschijn-Nijland uit Nijverdal is in het Prinses Irene-ziekenhuis te Al melo overleden aan verwondingen die zij donderdagavond opliep bij een ver keersongeluk in haar woonplaats. Zij reed toen op de fiets van haar echt genoot mee, die op een kruispunt door een auto werd gegrepen. ADVERTENTIE Mijn naam is 'Océ'1400. Vanavond om 20.15 uur (Ned. I) laat ik u zien hoe ik alles kopieer. Getypte brieven, balpen-brieven, vulpen-brieven. Tekeningen en kaarten. Tijdschriften en boeken. Vanavond demonstreer ik u mijn gemakkelijke bediening. Eén druk op De 'Océ' 1400, één van de 24 'Océ' kopieerapparaten kunt u kopen, huren of huren-per-kopie. kopieert in uw voordeel de knop klaar. En net zoveel kopieën als u wenst. Vanavond ook toon ik u mijn zuinigheid. Ik maak zelfs kopieën op halve grootte. Dus voor de halve prijs Vanavond om 20.15 uur (Ned. I) laat ik u versteld zitten. Verkoopkantoren in: Amsterdam, Den Bosch, Den Haag en Hengelo. mm """"^uTin^lcnfiMJi™stüu^>p! voor overvloedige informatie over de 'Océ' 1400. Ik wil graag alles weten over de 'Océ' 1400. Nog eenvoudiger: Voor informatie kunt u ook bellen 04100-24461. VAN DER GRINTEN N.V., Verkoop Nederland. Aartshertogenlaan 151, Den Bosch. 4/10 Kom kijken in: Leeuwarden, Vereniging 'De Harmonie', 7 en 8 oktober. Groningen, Paviljoen Stadspark, 9 en 10 oktober. Amersfoort, Paviljoen Berghotel, 14 en 15 oktober. Breda, Hotel-Restaurant 'Cosmopolite', 16 en 17 oktober. Maastricht, het Staargebouw, 21 en 22 oktober. Eindhoven, de 'Océ' Showroom, 28, 29 en 30 oktober.

De Vallei | 1969 | | pagina 9