UCI-bestuur stelt limieten voor tijdsduur en afstand van etappewedstrijden Philip Morris Deen Frey verbetert wereld-uurrecord Grand Prix voor Rindt Voetbal in het buitenland WIJ WILLEN UW WENSEN WETEN Rob Hartoch won openingspartij Drie Nederlanders naar EK dammen DE GRAAUWE HENGST ZOETEMELK DERDE HILL BRAK BEEN Essa wijd en zijd hartelijk ontvangen. Geen wonder! 25 stuks 1.75 het Nederlandse paard dat zegt met een onvervalste Franse tongval. Spanje Engeland Duitsland Wilskracht Gevolgen Schaken Fel Geen risico Vast Ondraaglijke spanning 11.60 12.10 Grote reputatie België Italië Er zijn50.000,'gulden en 100.000 tijgertjes voor hen die snel een gratis wenskaart halen bij een Esso dealer. MAANDAG 6 OKTOBER 1969 Scholte veroverde ongeslagen de Europese in het libre NUENEN Henk Scholte stortte zich in de armen van zijn charmante echt genote en bleef minutenlang uithuilen. Wat hij en vrijwel niemand meer in de propvolle biljartarena in Nuenen nog had geloofd, was werkelijkheid gewor den. Met een serie van 172 in de nabeurt had de Eindhovenaar in zijn laatste partij tegen Jean Marty een remise geforceerd en daarmee ongeslagen de Europese titel veroverd. De spanning van het laatste uur, van dagen, van we ken ontlaadde zich in een stortvloed van tranen. Scholte was overgelukkig met dit kampioenschap. Het deed hem wellicht meer dan de zeven voorgaande Europese titels waarbij die in Estoril in 1961 en Valencia in 1965 „eveneens in deze specialiteit van onze landgenoot waren". De Eindhovenaar immers had ook in de organisatie van dit kampioen schap het leeuwendeel van het werk verricht, een druk, die steeds zwaar der was geworden naarmate het toer nooi vorderde. Zo moest Scholte zater dag tussen zijn twee partijen in nog alle prijzen gaan kopen en ook eigen handig de invitaties voor het slotban- ket uitschrijven. Nu was het niet zo dat hij bij deze „akkefietjes" geen hulp had kunnen krijgen. De perfectio nist Scholte ivilde echter de touwtjes in eigen handen houden en dat werd hem bijna noodlottig. HENK SCHOLTE vreugdetranen GENèVE Het bestuur van de In ternationale Wieier Federatie (UCI) heeft dit weekeinde tijdens een bijeen komst in Genève besloten limieten vast te stellen voor de tijdsduur en afstand van etappewedstrijden. Dit teneinde de gezondheid van de renners tfe bescher men. Het UCI-bestuur hoopt tevens het kwaad van de doping hierdoor in te perken. Bepaald is: a. Wedstrijden voor professionals: de Ronde van Frankrijk en de Ronde van Italië mogen ten hoogste twintig da gen in beslag nemen. De Ronde van Spanje zestien, de Ronde van Zwitser land zeven. Voor alle andere etappe wedstrijden is het maximum op zes da gen gesteld. Hierin mag slechts een zondag vallen. Dagelijks mag voorts niet meer dan 200 km worden afgelegd. Over de ge hele wedstrijd genomen mag het par koers gemiddeld per dag niet langer zijn dan 180 km. b. Wedstrijden voor amateurs: de na tionale ronden mogen twaalf dagen du ren, de overige wedstrijden ten hoog ste zes. De maximale afstand, die per dag mag worden afgelegd, bedraagt 170 km, het gemiddelde over de gehele wedstrijd 140. De limieten, die het bestuur van de /UCI heeft gesteld voor meerdaagse wedstrijden van profs en amateurs, hebben bijvoorbeeld voor de Ronde van Frankrijk verstrekkende gevolgen. Zo wel in 1968 als in 1969 bestond de Tour de France uit 22 etappes. Vorig jaar moesten de renners nog 4665 kilome ters afleggen, dit jaar werd het traject met ruim 500 kilometer bekort tot 4110 kilometer. Nu de Ronde echter ten hoogste twintig dagen mag duren en de gemiddelde lengte van de etappe de 180 kilometers niet mag overschrijden, zul len de organisatoren hun parkoers nog eens met 500 kilometer moeten inkor ten. De Ronde van de Toekomst, die als de nationale Franse ronde kan wor den beschouwd, zal twaalf dagen mogen duren, hoewel deze Ronde van Frank rijk voor amateurs de laatste jaren was ingekort tot een tiendaags evenement. In die twaalf dagen mag de totale ron de 1680 kilometer lang zijn. De Tour de l'Avenir van 1968 ging over 1573 kilo meter, die van dit jaar over 1898 km. Een belangrijke wijziging is ook de toelating van de deelnemers in het we reldkampioenschap op de weg. Tot dit jaar mocht ieder land tien renners af vaardigen, aan deze regeling wordt niet getornd, maar een aantal sterke wie- Iernaties krijgt de gelegenheid zijn ploeg uit te breiden. Startgerechtigd zijn namelijk de drie hoogstgeplaatsten uit twaalf klassiekers, namelijk Parijs- Tours en de Ronde van Lombardije van dit jaar en voor volgend jaar Mi- laan-San Remo, Parijs-Robeeke, de Waalse Pijl, het kampioenschap van Zürich, de Ronde van Vlaanderen, Pa rijs-Brussel, Luik-Bastenaken-Luik, Rund um den Hennigerturm en twee nog aan te wijzen wedstrijden. Het startrecht wordt ook gegeven aan de wereldkampioen van het vorige jaar en de nationale wielerkampioenen. Zeker van deelneming aan het wereldkam pioenschap van 1970 zijn op basis van dit nieuwe reglement dus nu al wereld kampioen Ottenbros en de eerste drie uit Parijs-Tours van vorige week, de 'Belgen Herman van Springel, Frans Verbeeck en iloger Joncmans. RAACH In de Oostenrijkse plaats Raach is zondag het tweede Europese zonetoernooi begonnen, waaraan wordt deelgenomen door Robbie Hartoch. De Nederlander won in de eerste ronde van de Noor Jakobsen. Uitslagen Jakobsen (Noorw.) - Har toch (Ned.) 0-1; Ivkov (Z.-Sl.) - Sigur- jansson (IJsland) Anderson (Zwe.) - Hecht (W.-Dld.) afgebr. Düball (W.- Dld.) - Matanovic (Z.-Sl.) afgebr.; Duck- stein (Oost.) - Portisch (Hong.) afgebr.; Lahti (Finl.) - Drimer (Roem.) afgebr.; Jansson (Zwe.) - Adamski (Pol.) Yi-Vz... Radulov (Buig.) - Westerinen (Finl.) 1-0; Uhlmann (O.-Did.) - Zwaig (Noorw.) ZiVa; Espig (O.-Dld.) - Smejkal (Tsj.- Sl.) 54-%; Camilleri (It.) - Barczay "(Hong.) DEN HAAG Drie Nederlanders zul len van 1 tot 8 december, deelnemen aan de strijd om het Europese dam kampioenschap, dat in Rome wordt ge houden. Het zijn Ton Sybrands, Cees Varkevisser en dr. Douwe de Jong. Toen hij tijdens die enerverende fina le na één van zijn vier missers naar zijn stoel terugkeerde, fluisterde Scholte ontredderd: ,,Ik kan niet bil jarten van de zenuwen". Het pleit voor zijn wilskracht, dat hij aan die drei gende psychische inzinking weerstand bleef bieden en in zijn nabeurt de moed kon opbrengen om nog eenmaal tot het uiterste van zijn kunnen te gaan. De 37-jarige Scholte, een van de zorgen kinderen van de Nederlandse biljarte- rij, het „manusje-van-alles" van dit Nuenense kampioenschap, had op het nippertje de fel begeerde titel aan Ton- nie Schrauwen ontrukt. Deze kleine Vlaming had namelijk, nadat hij zelf de Westduitser Hose in vier beurten had verslagen en tegen Marty het eerst de 500 had bereikt, een bijzonder goede kans op het kampioenschap ge had. Wanneer Scholte namelijk in de nabeurt gefaald zou hebben dan was Schrauwen met een beter algemeen gemiddelde dan de Eindhovenaar en Marty kampioen geworden. Dan had Schrauwen zonder meer ook zijn re- tourtje naar het wereldkampioenschap in Linz, dat daar van 20 tot 23 novem ber wordt gespeeld, zeker gesteld. Nu moet de Vlaming eerst nog weer in het Belgische kampioenschap aantreden om daar zijn uitzending waar te ma ken. Zeker van Linz zijn *nu Henk Scholte, Jean Marty en de Spanjaard Gose Galvez, die door een geforceer de slotpartij tegen Dufetelle (de Span jaard ging van acquit uit) nog juist de boven hem staande Westduitser Klaus Hose van de vierde plaats ver drong. Naast de strijd om het kampioen schap speelde hét gevecht om dé vier plaatsen voor Linz het toernooi was inderhast opgezet om voor Nederland, lees Scholte, een dergelijk retourtje te veroveren een belangrijke rol. Van daar, dat er in dit weekeinde feller werd gestreden dan men mocht ver wachten. Soms laaiden de hartstochten hoog op, bijvoorbeeld toen Galvez za terdag tegen Marty en Scholte in to taal drie beurten kreeg en slechts een punt scoorde. Omdat Hose na een ne derlaag tegen Jacobs tegen Hitzinger geen fout maakte dreigde de Spanjaard, nota bene de Europese titelhouder, uit geschakeld te worden voor het wereld- toernooi. Zijn gefoeter maakte echter weinig indruk op de Nederlanders, die alle aandacht steeds nadrukkelijker richtten op Scholte. Want de Nederlandse kampioen, die aanvankelijk tevreden scheen te zijn met de al zekere reis naar Oostenrijk, bleef maar winnen. Hij had het moei lijk tegen Dufatelle, die terwille van zijn landgenoot Marty via een ijzeren verdediging de kracht van Scholte pro beerde aan te tasten, maar in die opzet na zeven moeilijke beurten had gefaald. 183-500 voor Scholte. Daarna kwam de altijd spannende partij tegen Galvez, de man, die enkele jaren geleden in Vigo de laatste wereldtitel in het libre onder de neus van Scholte had wegge kaapt. Scholte nam geen risico en stootte van acquit in een glanzende omloop ineens door naar de 500. Maar ook Marty en Schrauwen, die vrijdag twee punten opScholte waren achter ge raakt, hadden zaterdag geen steken meer laten vallen. Marty won van Gal- ADVERTENT1E vez en kreeg van zijn ex-profcollega Dufatelle drie gemakkelijke aanvangs- stoten en de zege cadeau. Schrauwen zag uiteraard Hitzinger niet staan en had ook geen moeite met Janus Jacobs. Het resultaat was, dat Scholte aan de slotronde begon met een voorsprong van twee punten op Marty en Schrau wen, maar met een ruime achterstand in moyenne op de Belg, zodat de Ne derlander minstens remise moest ma ken om kampioen te worden. Toen Schrauwen vrij spoedig (in vier beurten) zijn aanspraken op de titel nog eens had onderstreept, concen treerde de aandacht zich op het duel tussen Scholte en Marty. Daarin had de Fransman na drie beurten een to taal van slechts 66 caramboles en was Scholte bezig aan de serie americaine. Hij had het moeilijk. Weliswaar had de Eindhovenaar na zeven punten de bal len in de positie voor de serie ameri caine maar voor hem in de verkeerde richting. Hij moest dus eerst nog ke ren. Dat gaat duizendmaal g'oed, en een keer fout. Zoals enkele jaren ge leden in het Europees kampioenschap in Cairo, toen Scholte in de finale even eens tegen Marty in dezelfde situatie verkeerde, bij het keren een foutje maakte, miste en daardoor het kam pioenschap verspeelde. Nu gelukte het wel en Scholte ging op pad. Tot na 168 de arbiter het rit me onderbrak om de positie van de ballen nauwkeurig te bekijken. Er kwam een loupe aan te pas. Het von nis was zwaar: vast. Scholte ging kij ken en meende dat de ballen vrij la gen, maar de arbiter, dezelfde die vrijdag door Schrauwen ervan was be schuldigd dat hij voor Scholte een vast liggende bal voor los zou hebben ge steld, bleef bij zijn beslissing. Scholte moest opnieuw van acquit. Het ging goed, maar de glans van het spel van de Eidhovenaar was verbleekt. Na 326 was het weer „vast" en nu miste hij. Marty kwam aan de tafel, maar bil jartte zonder overtuiging. Hij kon geen kampioen meer worden, nu Schrau wen had gewonnen. Hij had in het ach terhoofd de affaire van Sevilla, waar Schrauwen vorig seizoen samen met Wijnen en Galvez tegen hem had sa mengespannen. Daarom verwonderde het niet, toen de Fransman na 327 ca ramboles miste. Hij liet geen „schiet- jë" liggen, maar ook geen onoverko melijke hindernis voor Scholte, die de ze kans echter niet kon uitbuiten. Toen Marty daarna de ballen weer vrij snel aan de band speelde, deed hij toch maar zijn sportieve plicht jegens Schrauwen en maakte zijn 500 vol. Zijn sympathie ging echter duidelijk uit naar 'n titel van Scholte, want toen onze landgenoot met lood in de schoe nen aan de nabeurt begon, fluisterde Marty: „Ik hoop maar dat Henk de re mise tot stand brengt". Scholte had weinig aan deze steun. Hij stond alleen in de arena en moest nu tonen, dat hij het kampioenschap waard was. On der, haast ondraaglijke spanning begon de Eindhovenaar aan zijn krachttoer. Na 40 had hij de ballen aan de band, maar nog was het einde lang niet na bij. Elk foutje zou onmiddellijk fataal worden. Zorgvuldig spelend echter greep Scholte deze laatste kans wel en stootte door tot het einde. Schrauwen, die buiten de zaal de gang van zaken had afgewacht, hoorde aan het kla terende applaus, dat zijn wens niet in vervulling was gegaan. Eindstand: 1. Henk Scholte (Ned.) 13 pnt. h.s. 500 112.50 alg. gem.; 2. Tonny Schrauwen (Belg.) 12 pnt. h.s. 500 130.48; 3. Jean Marty (Fr.) 11 pnt. h.s. 487 110.07; 4. Jose Galves (Sp.) 6 pnt. h.s. 500 114.61; 5. Klaus Hose (Did.) 6 pnt. h.s. 377 78.53; 6. Roland Dufatelle (Fr.) 4 pnt. 415 56.03; 7. Ja nus Jacobs (Ned.) 4 pnt. 466 35.48; 8. Otto Hitzinger (Oos.) 0 pnt. 36 8.58. ADVERTENTIE vieux etalon vieux brandy per hele liter MEXICO CITY Bijna een jaar nadat Ole Ritter in Mexico City het wereld uurrecord op zijn naam had gebracht met 48.653 meter, heeft zijn landgenoot Mogens Frey ook het amateur-werelduurrecord verbeterd. Mogens Frey reed zon dag in Mexico 47.513 meter in een uur en verbeterde daarmee het oude record met 558 meter. De Mexicaan Radames Trevino was sinds 16 maart 1969 houder van het record met 46.955 meter. Le HAVRE De Grote Prijs van Frankrijk, een tijdrit over 50,2 kilome ter in de omgeving van Cabourg (Nor- mandij) is gewonnen door de wereld kampioen Leif Mortensen. De Deen was op het zware parkoers met flinke hel lingen ruim een minuut sneller dan de Fransman Thevenet en gebruikte bij na twee minuten minder dan Joop Zoe temelk, winnaar van de Ronde van de Toekomst. Uitslag: 1. Mortensen (Den) 50,2 km in 1 uur 8 minuten en 37 seconden (gemiddelde snelheid 43,896 km per uur); 2. Thevenet (Fra) 1.9,33; 3. Zoe temelk (Ned) 1.10,24; 4. Tomas Petters- son (Zwe) 1.10,41; 5. Lechatellier (Fra 1.11,54; 9. Stee (Pol 1.12,55; 12. Kur- mann (Zwi.) 1.13,24. De Belgische renner Rony Dewitte heeft zondag de Grote Prijs van Four- mies, over 238 kilometer, gewonnen. Jan Krekels eindigde op de tweede plaats, ruim twintig meter voor Harrie Steevens. In de sprint van de groep, die 25 seconden achterstand had op Dewitte, werd Schenpers achtste, Jans sen tiende, Van Katwijk twaalfde en Dolman veertiende. WATKINS GLEN De tiende en voorlaatste wedstrijd in het wereldkam pioenschap der coureurs-, de Grote Prijs van de Verenigde Staten op het circuit van Watkins Glen, is gewonnen door de Oostenrijker Jochen Rindt. Jackie Stewart, die al zeker is van de wereldtitel en die ook in de Verenigde Staten als favoriet gold, staakte de strijd in de 42e ronde wegens motorpech. Wel iswaar slaagden de mecaniciens erin de Matra-Ford weer in orde te maken, maar Stewart achtte zijn achterstand op de Lotus-Ford van Rindt te groot en begon niet opnieuw. Oud-wereldkampioen Graham Hill moest naar een ziekenhuis worden ver voerd na een klapband van zijn Lo tus Ford. Hill bleek zijn been te heb ben gebroken. Slechts zeven van de achttien wagens, die voor de wedstrijd over 399,1 kilometer aan de start wa ren gekomen, haalden de finish. De uitslag van de wedstrijd over 108 ronden luidde: 1. Jochen Rindt (Oos) met Lotus; 2. Piers Courage (GB) met Brabham-Ford; Op twee ronden: 3. John Surtees (GB) met BRM; 4. Jack Brabham (Aus) met Brabham Cos- worth. Op acht ronden: 5. Pedro Ro-r driquez (Mex.) met Ferrari. Op elf ron den: 6. Slvio Moser (Zwi.) met Brab- mam-Ford. Op zestien ronden: 7. John ny Servoz (Fra.) met Matra-Ford. Het klassement voor het wereldkam pioenschap is: Stewart (GBr) 60 pnt.; 2. Ickx (Bel) 31 punt.; 3. McLaren (NwZ) 26 pnt.; 4. Rindt 22 pnt); 5. Beltoise (Fra) en Hill (GBr) 19 pnt. Het Rotterdamse Libanon heeft in Kiél een internationaal volleybaltoer nooi gewonnen. De Rotterdammers ver sloegen in de finale van dit door FT Adler Kiel georganiseerde toernooi, waaraan ploegen uit zes landen deel namen, het Finse Tuk Helsinki in drie sets. Mogens Frey is in de wereld van de amateur-tijdrijders een renner met een grote reputatie. Ook in Mexico had hij zijn kwaliteiten laten zien. Vorig jaar bij de Olympische Spelen veroverde hij met zijn ploeggenoten Asmussen, Olsen en Lyngerrlark door de diskwali ficatie van West-Duitsland de gouden medaille in de ploegachtervolging. Hij werd bovendien tweede in de persoon lijke achtervolging na de Fransman Rebillard, Hij was bovendien wereld kampioen achtervolging in 1968 en tweede achter Gert Bongers in 1967. De 28-jarige kleine en gedrongen Mo gens Frey reed in perfecte stijl een constant gemiddelde van 27 seconden, met kleine schommelingen naar bo ven en naar beneden, over de ronden van 333 meter. SC Anderlecht Wareghem 7-1; CrossingBeerschot 2-0; FC Luik-Union St Gilles 4-0; Lierse SK FC Brugge 4-0; AS Oostende St. Truiden 2-1; Beringen Standaard 1-2; Charleroi La Gantoise 1-2; Beveren Waas Racing White 5-2; Stand na 5 wedstrijden: 1. FC Brugge en Standaard 8 pnt; 3. Anderlecht, Gaptoise, Beerschot en Beveren Waas 7 pnt. Zaragoza Real Sociedad 2-1; Mal- lorca Sevilla 1-2; Elche Ponteve- dra 1-0; Real Madrid La Coruna 2-2; Barcelona Bilbao 3-2; Granada Sabadell 2-1. Celta de Vigo Atletico Madrid 1-1; Las Palmas Valencia 0-2. LONDEN Everton heeft zaterdag zijn leidende positie in de Engelse Lea gue-competitie versterkt. In een wed strijd, waarin de gemoederen danig verhit raakten, won de ploeg uit Liver pool met 3-3 van Wolverhampton Wan derers. De internationale scheidsrechter. Walker zond Derek Dougan, aanvals leider van de Wolves en van het Noord- ierse elftal, van het veld. Vrijwel ze ker zal Dougan, die in dit prille sei zoen al eerder naar de kleedkamer werd verwezen, nu de wedstrijd in Mos kou tegen Rusland moten missen. Het is een ontmoeting voor de voorronden van het wereldkampioenschap, die op 22 oktober wordt gespeeld. Voor de tweede achtereenvolgende maal ver liet arbiter Walker met politie bescher ming het terrein. Everton vergaarde uit dertien wed strijden 23 punten. Stadgenoot en erf vijand Liverpool, tweede op de rang lijst. kwam tegen Nottingham-Forrest niet verder dan een gelijk spel: 1-1. Het verschil tussen de beide Mersey- side-ploegen bedraagt nu drie punten. Liverpool viel, door een slechter doel- gemiddelde, terug naar de derde po sitie. Het in de eerste divisie debute rende Derby County nam de tweede plaats over door een indrukwekkende 2-0 zege op Manchester United. Landskampioen Leeds United ver sloeg Stoke City met 2-1 en staat nu als vierde geklasseerd. Twee straf schoppen, benut door de Ierse interna tional Johnny Giles, brachten Leeds de zege. Leeds heeft 17 punten, zes min der dan, Everton doch heeft tevens een wedstrijd minder gespeeld. Arsenal Coventry City 0-1; Crys tal Palace Newcastle United 0-3; Derby County Manchester United 2-0; Ipswich Town Sheffield Wed. 1-0; Leeds United Stoke City 2-1; Liverpool Nottingham Forest 1-1; Manchester City West Bromwich Albion 2-1; Southampton Tottenham Hotspur 2-2; Sunderland Chelsea 0-0; West Ham United Burnley 3-1; Wol verhampton Everton 2-3. Evenals het vorige seizoen lijkt er ook dit jaar in de hoogste afdeling van het Duitse voetbal, de Bundesliga. wei nig krachtsverschil te bestaan. Na de zevende speeldag is er een kopgroep van acht ploegen, waarvan de laatste, Hertha BSC, slechts drie punten ach ter staat op de eerste, Bayern Mün- chen. De landskampit>en heeft, na de te leurstellende uitschakeling in het toer nooi om de Europese beker door Saint Etienne, bij Werder Bremen meer moeite gehad om de overwinning te behalen, dan de uitslag van 4-1 doet vermoeden. Pas na een half uur kwam Bayern aan de leiding door .konings- schutter" Gerd Müller, waarna verde diger Schmidt het zwakke Werder tien minuten na rust zelfs op gelijke hoog te bracht. Geschrokken brachten de Bayern- voorwaartsen het „kanon" Mül- daarna in stelling, wat met drie tref fers tot groot succes leidde. Rot-Weiss Oberhausen blijft het góed doen. Na de nederlaag van vorige week namen de debutanten de draad onmiddellijk weer op en versloegen het gerenommeerde München 1860 overtui gend met 30. De ploeg die bovendien doelman Ra- denkovic miste, lijkt een moeilijk sei zoen tegemoet te gaan. Via twee doel punten van veteraan Uwe Seeler, gemiddeld tot nu toe een doelpunt per wedstrijd, won de Hamburger SV met 4-1 van Alemannia Aken, dat in de af gelopen competitie op de tweede plaats eindigde. De Hamburgers staan door deze zege derde, met een punt ach terstand op de leiders Bayern en Rot- Weiss. Eintracht Frankfurt boekte een nuttige overwinning op Borussia Dort mund, dat binnenkort fungeert als spar ringpartner voor het Nederlands elftal. De top van de ranglijst is: 1, Bayern München 11 punten (doelgemiddelde 18 •4); 2. Rot-Weiss Oberhausen 11 (16-5); Hamburger SV 10 (17-9); 4. Hanno ver '96 10 (14-9. Rot-Weiss Oberhausen München 1860 3-0; Bayern München Werder Bremen 4-1; Schalke '04 MSV Duis burg 0-0; Hamburger SV Alemannia Aachen 4-1; Borussia Mönchen Glad- bach Eintracht Braunschweig 1-0; Hannover '96 Hertha BSC Berlin 2-1; Eintracht Frankfurt Borussia Dortmund 2-0; 1. FC Köln VFB Stuttgart 3-1; 1. FC Kaiserslautern Rotweiss Essen 0-0. AC Milan en AS Roma, over ruim een maand de tegenstanders van Feyen- oord en PSV in de strijd om de Eu ropese bekers voor landskampioenen en bekerwinnaars hebben hun wedstrij den voor de Italiaanse competitie ge wonnen. AC Milan versloeg zaterdagavond in het San Siro Stadion Verona met 2-0 en AS Roma won zondag op eigen ter rein met 2-1 van Internazionale uit Mi laan. Bologna Palermo 3-1; Brescia Bari 0-0;Cagliari Lazio 1-0; Lane- rossi Fiorentina 1-2; AS Roma Inter Milaan 2-1; Sampdoria Ju- ventus 0-0; Torino-Napels 0-2; C Milan Verona 2-0. STAND: 1. Fiorentina 8 pnt; 2. Ca- gliari 7: 3. Inter 6. ADVERTENTIE ENUW WENSEN HEBBEN WAARDE? ESSO SERVICE GAAT STEEDS VERDER

De Vallei | 1969 | | pagina 10