hebben speciaal Achterhoekse hoerenmeubelen voor u laten maken d CITROËN Binnen 15 tellen klaar: CfölcAe (Kun je doen als je met z'n 124en bent) De Graafschap Ruurlo ONDERHOUDSMONTEURS ELEKTRICIEN MACHINESMEERDER PRODUKTIEMEDEWERKSTERS V SENATOR Die echte ambachtelijke meubelen met liefde gemaakt en afgewerkt voor ménsen die oog hebben voor iets moois en sfeervols. Meubelen van stoer en massief eikenhout. Geloogd of donker eiken. U vindt ze - natuurlijk! - op de toonzaal van de Graafschap in Ruurlo waar 124 Oost- Nederlandse woninginrichters een prachtige collectie ge zellige meubelen samenbrachten. Zoals deze boerenmeubeleneetkamertafels met opklap baar blad; ronde en vierkante salontafels; 5-kaps stoelen (u weet wel, met die gezellige hoge rugleuningen) met biezen zitting. En ook bijvoorbeeld een open haardvuur stoeltje met biezen zitting. Exclusief in de toonzaal van de Graafschap. Alle prijzen keurig en overzichtelijk er bij vermeld. Want in deze toonzaal krijgt u alleen maar aangename verrassingen Dominesteeg 14. Temidden van de Gelderse kastelen. Ook op donderdagavond van 6 tot 9 uur geopend. Zaterdags de gehele dag geopend. Zondags gesloten. Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. if (7&c£e -een senoritas om mee voor de dag te komen: Keurig bandje, in cellophaan» van a tot z een verzorgd sigaartje - geurig en mild. En dan 20 stuks voor 2.10.om direct te kopen! BOXAL VEENENDAAL N.Y. 1 "V lets heel bizonder»; OW -ONTVETTE WOLLEN KLEDEN I Origineel, lekker ruw, rustiek] In diverse maten,, zelfs tot 4 x meter. Hefema$§§|| handgeknoopt, helemaal „het einde V' Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. 2 3 Het begon allemaal met één Ampèremeter. En thans - 50 Jaar na Citroën's eerste auto- doet het nieuwe dashboard van alle typen D/DS heel even denken aan een paneel uit Houston Control. Mag ook wel als een DS met injektiemotor 190 km/u haalt, met gewone handbesturïng geen centimeter uit bochten wijkt, zonder de minste inspanning loepzuiver op koers blijft en met het grootste gemak de grootste snelheid zonder het kleinste risico tot nul reduceert. a "v»' Zulke autoprestaties (noem het rijcomfort) vrógen om drie overzichtelijke, ronde klokken. Om wat extra controlelampjes. Om een toerenteller. Om afleesbare remafstanden die aan de snelheidsmeter zijn gekoppeld. Maarwat is een controlelampje méér dan wat glas met een gloeidraadje? En wèt als dat ragdunne draadje breekt? Dan denkt u dat alles aan boord in orde is. Dat zal ook wel, maar Citroen neemt het risico niet. Vandaar de controle op de controle met een enkel knopje. Waarmee de lampjes even gaan branden voor de zekerheid dat alles goed funktio- neert in zeker de meest geavanceerde auto die er is. Eén uit de serie D/DS. D spécial D spécial contort D super 11.995.- nu 13.290.— nü 13.990.- en de melkman brengt het u nog thuis ook. Lekker yoghurt limonadesiroop 20 stales 2J0 afd. pers .zaken, Rozenstraat 19, Veenendaal. Tel. 08385-19014. Boxal/Veenendaal N.V. behoort tot de Boxalgroep met o.a. bedrijven in Zwitserland, Frankrijk en Duitsland. De Boxalgroep is een onderdeel van het Zwitserse wereldconcern "Schweizerische Aluminium A.G." (Alusuisse) te Zurich. Boxal vervaardigt aluminium verpakkingeno.m. bussen voor de levensmiddelenindustrie en spuitbussen voor cosmetica, insecticiden, etc. Sollicitaties mondeling of schriftelijk bij Wij hebben dringend behoefte aan Binnen onze onderhoudsafdeling worden afwisselende werkzaamheden ver richt ten dienste van het produktieapparaat. Een voltooide LTS-opleiding strekt tot aanbeveling. Voor installatie en onderhoudswerkzaamheden. In deze functie is het di ploma LTS elektrotechniek vereist, terwijl het diploma V.E.V. hulpmon teur tot aanbeveling strekt. Voor deze plaats zoeken wij iemand, eventueel elders gepensioneerde kracht, met meerjarige ervaring, die in staat is zelfstandig werk te ver richten. Voor produktiewerkzaamheden in de dagdienst. Het feit dat aluminium verpakking voor steeds meer produkten wordt aangewend, is aanleiding tot verdere uitbreiding en versterking van ons bedrflf.

De Vallei | 1969 | | pagina 19