r iPMS wammm Ontmoeting bij de Rijksweg E-8 in aanleg: de treinen passeren al onder een van de viaducten bij Apeldoorn. Koning Constantijn en koningin Annemarie van Griekenland In Rome, korte lijd voordat hun zoon in ballingschap zou worden geboren. 'wfri Ma dagenlang zoeKen vond men in de Scheveningse haven de auto, die hier maandag in het water reed. Ook het stoffelijk overschot van de chauffeuse werd in de wagen aangetroffen. Een mini-theater uit 1880 van het Toneelmuseum in Amsterdam brengt het motto van de vijftiende Kinderboekenweek in beeld, die op 15 oktober begint. Dat mot to is: Kind en Theater. De Finse dienstplichtig soldaat Bernt-Johan Fërling ontwikkelde een traangas- schuim, dat barricades opwerpt voor een tijd van tien tot zestien uur. Alleen met speciale kleding kun je door die barricades heenkomen. Voorlopige indicatie voor gebruik: bij rellen en opstootjes. Alwéér telefoon voor de Australische krantenmagnaat Rupert Murdoch, hier In huiselijke kring. Hij kwam in het nieuws door zijn voorgenomen publikatie van de memoires van Christine Keeler over haar avonturen in hoge Engelse regionen. De Amsterdamse raad verwelkomde het nieuwe en laatste gemeenteraadslid van Provo. Tegelijk met Roel van Duyn (links op de foto, maar dat dacht u mis schien al) werd het PSP-raadslld W. Wolf geïnstalleerd. Gouverneur mr. Debrot (links) feliciteert in Willemstad W. Go dett, nadat deze de gelofte als lid der staten van de Nederland se Antillen had afgelegd. Deze op een grillig rotsmassief lijkende massa is het voorschip van de Griekse vrachtvaarder Martha, die bij een aanvaring in de buurt van Texel zware schade opliep. Het schip ligt nu afgemeerd bij de Amsterdamse Droogdok Maatschappij. ,,De week van het bed" en dan nog wel internationaal, in Wiesbaden. De ten toonstelling werd mede gehouden omdat bed en slaapkamer, volgens de orgam satoren, door de woningnood van de laatste twintig jaar wat op de aohtergrond zijn gekomen.

De Vallei | 1969 | | pagina 13