.ja inderdaad leerling- verplegenden de minister van financiën douane-ambtenaar VERTEGENWOORDIGER 'S KOONINGS JAGHT Wij zijn op zoek naar. MINNESOTA(NEDERLAND)NV mann. en nrouwel. kunnen helpen. Het is fijn werk om geestelijk gehandicapte kinderen te verzorgen, leiding te geven, tot ontplooiing te brengen. Het is heerlijk om dat op het prachtige landgoed ,,'s Koonings Jaght" te kunnen doen. die de kunst verstaan onze schakelpanelen Inwendig van keurige draadbundels te voorzien. Daar komt ook secuur montagewerk en vaak veel elektrotechnische kennis bij kijken Voelt U Iets voor zo'n baan in een goed geoutilleerd bedrijf? Wij bieden een salaris dat boven het ge middelde ligtl Wij adviseren UMaak even een telefonische afspraak met onze heer Van Leeuwen. Bel 08330-5646 van Brinkman Germeraad N.V. Industrielaan 18 - Dieren. Uw verzekerings-adviseur is een vakman. U bent niet voor niets bij hem te rade gegaan. Hij kent de praktijk, hij kent z'n vak. Maar verzekeringen worden met de dag ingewikkelder. Levensverzekeringen zijn er met en zonder winstdeling, op guldens- of aandelenbasis, met of zonder belastingaftrek. Ook op schade-verzekeringsgebied zijn er talloze mogelijkheden. Daarom roept uw verzekeringsman graag de steun van een specialist van een grote maatschappij in. Maar kan hij - met één telefoontje - beschikken over specia listen op élk (nieuw) verzekeringsgebied? Ja. Want er is de AGO, de nieuwe naam, waaronder de Algemeene Friesche, de Groot-Noordhollandsche en de Olveh samenwerken. Gerenom meerde maatschappijen, die elk al een traditie van deskundigheid hebben en mede daardoor wellicht voor elkaar bestémd waren. De AGO heeft u sterke punten te biedensnelle offertes, snelle toezending van polissen, grote deskundigheid op elk verzekeringsgebied, een complete ver scheidenheid van alle verzekeringen. Dat de AGO snel uitbetaalt is vanzelf sprekend. Vraag er uw verzekerings-adviseur maar eens naar. Tussen haakjes, u weet toch wat het Latijnse woord "ago" betekent? "Ik doe". Dat is niet zo toevallig. Bij de AGO vindt u "doe-ers", geen praters of belovers. Algemeene Friesche Groot-Noordhollandsche Olveh AGO Mi COMPANY Uw verzekeringsman weet alles van alle soorten verzekeringen. Ook van de nieuwste I 'Inn.. inr mi«l»it»i roept «ollicitoelen op voor de functie van ter plaatsing bij de Zeehovendiensten te Rotterdam en Amsterdam en aan de Oostgrens Aanstellingseisen: leeftijd 20 t/m 27 jaar; goed gezichtsvermogen (bril geen bezwaar); lengte tenminste 1.70 mtr.; MULO-opleiding strekt tot aanbeveling. wooden wordt: bij indiensttreding een aanvangssalaris van f672,- per maand; na 1 jaar f706,- per maand; toelage voor onregelmatige dienst; vakantie-uitkering 6% van het jaarsalaris; eventuele huwelijkstoelage f69,- per maand; AOW-premie voor Rijksrekening; na volledig kosteloze opleiding volgt benoeming tot Assistent (max. salaris f1019,- per maand); hierna eventueel benoeming tot Assistent A met een max. salaris van f1142,- per maand; verder goede promotiemogelijkheden; uniform; tegemoetkoming in pensionkosten mogelijk. Mondelinge en schriftelijke sollicitaties bij: a. de Inspecties der Invoerrechten en Accijnzen te Arnhem, Lobith, Nijmegen en Winterswijk; b. de Gewestelijke Arbeidsbureaus. Er kan ook in de avonduren worden gesolliciteerd bij: a. de Inspecties op maandag 20 en donderdag 23 oktober o.s. van 7.00-8.00 uur; b. de Gewestelijke Arbeidsbureaus op het avondspreekuur of na telefonisch overleg. Ook kan bij deze instanties een brochure worden aangevraagd. 's Koonings Jaght, een bijzondere ge meenschap voor geestelijk gehandi capten, is uiterst modern ingericht. Met pasgebouwde paviljoens, waar de kinderen in kleine groepen wonen, werken en naar school gaan. Met comfortabele woningen voor (leer- ling)-verplegenden, zowel meisjes als jongemannen. 's Koonings Jaght heeft een eigen op-, leiding voor zwakzinnigenverplegen- de, die zowel door vrouwelijke als mannelijke leerlingen kan worden ge volgd. Koningsweg 8,Arnhem-Schaarsbergen Alles wat je wilt weten over 's Koo nings Jaght (het werk, de mogelijk heden, de huisvesting), is te vinden in de brochure met fraaie foto's, die je op aanvraag met plezier wordt toe gezonden. Schrijf even een briefkaart aan of bel de Directrice (tel. 08308- 455), waarmee je een afspraak kunt maken voor een bezoek. Want je bent welkom op 's Koonings Jaght. 's Koonings Jaght is een van de projecten van de Stichting Het Sociaal Paedagogisch Centrum m Den Haag, een stichting op algemene grondslag. sst de kunt U niet missen - geen dagi Kent u de 3M Company? Signalement: progressief, expansief. 3M-Fabrieken in 16 landen maken samen meer dan 40.000 produkten. Vanaf talloze Scotch-tapes tot razend knappe micro- filmapparatuur, isolatiematerialen, sierlinten, medische artikelen en kopieerapparatuur. Vele van die 3M- produkten zijn geboren in de centrale laboratoria te St. Paul, Minnesota USA, waar ook ons hoofdkantoor is gevestigd. Aan research worden jaarlijks miljoenen dollars besteed. In zo'n modern, levend bedrijf liggen prachtige kansen voor mensen met capaciteiten, een enthousiaste persoonlijke inzet en gevoel voor colle gialiteit. De variatie in het produktenpakket schept boeiende mogelijkheden. Komt u eens kennismaken? Ja. Hij weet hoe bij-de-tijd de AGO is. Leeuwarden - Burmniahws Amsterdam - HerengraeM 180-182 Den Haag - Kafawdak 1 VERZEKERINGEN 3m Voor onze afdeling produkten voor de detailhandel hebben wij met ingang van 1 december a.s. plaats voor een vertegenwoordiger met enige ervaring in de verkoop van merkartikelen. Zijn leeftijd20 tot 30 jaar. Hij moet in het bezit zijn van een ULO-diploma en eveneens van het rijbewijs BE. Bij voorkeur woon achtig in of in de omgeving van Arnhem, Apeldoorn, Deventer of Zutphen. Zijn werk: de verkoop en de sales-promotion van diverse Scotch-Brite produkten en andere artikelen uit het 3M-pakket, interessant voor de non food sector van het levensmiddelenbedrijf en voor dro gisten. Zijn rayonGelderland en Overijssel. Er staat een auto tot zijn beschikking, terwijl eveneens voor een grondige produkt- en verkooptraining zal worden gezorgd. Bent u geïnteresseerd in de verkoop van merkartikelen met een vertrouwde naam? Werkt u bij voorkeur in een jong en groeiend verkoopteam? Solliciteer dan naar deze interessante functie onder de letters RP 3520. Rooseveltstraat 55, Leiden tel.(01710) -34541

De Vallei | 1969 | | pagina 8