Hierden hield Musketiers in spannend duel op 1-1 GVVV overspeelde IJmuiden na rust STV-Climax leed zijn vierde nederlaag in successie (4-6) Schotloos SKF verslagen (1-4) HDS-verloting Statistiek van het Kesteren startte met gelijk spel LANGBROEK-KULAN KWARTIER GESTAAKT iiÉB&Z" Sports Spii nters Salamanders-dames verloren oefenduel Verzwakt Merino's slachtoffer van Wagenings SKV zaterdagvoetbal GO AHEAD GING TEN ONDER IN VEENENDAALS GEWELD: 2-0 ROEL SCHOEMAN RAAKTE OPNIEUW GEBLESSEERD Met 3 invallers naar 1-3 zege Verrast Geïntimideerd Overspeeld Kansloos Tafeltennis STV Climax 1-AMVJ 2: 4-6 STV Climax 2-Tios 1: 7-3 Korfbal Hockey MAANDAG 20 OKTOBER 1969 HIERDEN Musketiers heeft zaterdag in de moeilijke uitwedstrijd tegen Hier den een 11 gelijk spel behaald. Het is een hard. maar sportief voetbalduel ge worden. dat zich op een klein en moeilijk bespeelbaar terrein voltrok. Musketiers startte overtuigend en drukte Hierden in de verdediging. In de zevende minuut kwam Musketiers al dicht bij een doelpunt, toen linksbinnen Heikamp hard inschoot. Zijn schot werd echter prachtig gestopt door de Hierdense goalie, die deze middag in uitstekende vorm was. Enkele minuten later redde hij opnieuw subliem door de bal voor de voeten van linksbuiten Heikamp weg te halen. Hierden zou echter het eerst scoren. In de vijftiende minuut verzuimde halfspeler Ditewig de bal weg te wer ken en de Hierdense rechtsbinnen maakte hiervan gebruik door van grote afstand hard in te schieten. De Muske tiers-goalie werd volkomen verrast (1-0). De Elstenaren lieten zich evenwel niet ontmoedigen en maakten in de Met een ontstellend hard schot knalt Nico Diepeveen (rechts) DOVO naar een 10 voorsprong O De acrobatische toeren die DOVO's in ternational op de foto hieronder uit haalt leveren geen doelpunt op DOVO op weg naar eerste klas VEENENDAAL DOVO's nieuwe verdediger Gerard Schinkel heeft het za terdagmiddag op het Panhuis-complex niet moeilijk gehad in de wedstrijd te gen Go Ahead-Kampen, de vereniging die Schinkel vorig seizoen moest laten gaan naar DOVO. De apatisch, maar uiterst betrouwbaar achter de verdedigingslinie opererende Schinkel sloeg koelbloedig de weinig gevaarlijke attaques van zijn vroegere makkers af en zowel Kiel als de brier van Schinkel kreeg nagenoeg geen kans voor het doel van Van Harde veld. Go Ahead-Kampen maakte bepaald geen indruk in Veenendaal. In de eerste helft werd de gasten alle moed reeds ontnomen en slechts korte perioden wa ren zij gevaarlijk met hun uitvallen. DOVO's frontlinie demonstreerde bij vlagen schitterend spel en uiteindelijk ging Go Ahead ten onder in het Veenendaalse geweld. Door een doelpunt van Diepeveen in de eerste helft en een treffer van invaller Dick van de Boven ka-nip, tien minuten voor het eindsignaal, greep DOVO de overwinning. De ongeveer drieduizend toeschou wers hebben een interessante ontmoe ting bijgewoond. Althans voor wat be treft de verrichtingen van I)OVO, dat soms tot sublieme, fantasierijke combi naties kwam. Interessant was ook scheidsrechter Postma, die doodkalm en met behulp van veel bezwerende gebaren het duel leidde. Hij maakte eenmaal een fout en dat was een ferme ook. Dat was toen vlak na rust Van Brux- voort zijn opponent Van Keulen onder uit haalde en de arbiter een indirecte vrije trap toekende aan de gasten, die duidelijk een penalty hadden verdiend. DOVO .heeft Go Ahead in -.de eerste helft op belangrijke wijze geïntimi deerd. De Veenendalers waren, op een periode van tien minuten na, heer en meester en raasden steeds het straf schopgebied van Go Ahead binnen. Beijer en Houtriet stuwden enorm achter de vuurlinie, waarin vooral Die peveen, Van Kooten en Gerritsen opvie len. Visscher was niet in vorm en hij werd in de tweede helft dan ook vervan- IJMUIDEN Ondanks het feit dat GVVV in de uitwedstrijd tegen IJmuiden met drie invallers moest uitkomen hebben de Veenendalers een 13 zege behaald. In een matige eerste helft ging de strjjd vrijwel gelijk op, maar na rust kwam GVVV bijzonder sterk terug en de 10 ruststand werd binnen een half uur gewij zigd in een 13 score, ruim voldoende voor de volle puntenwinst, waardoor GVVV opschoof naar de derde plaats op de ranglijst. Hoewel IJmuiden geen bijzonder sterke tegenstander is stond daar te genover dat GVVV met een nogal ge wijzigde formatie binnen de lijnen moest komen. Jan van Hunnik, nog geblesseerd van de wedstrijd tegen Geinoord, werd ver vangen door Jan van Manen. De plaats van Gerard Hoedeman werd voortref felijk bezet door Jan Kampert, terwijl Henk Ditewig de nog steeds gebles seerde Cees Hardeman verving. Het was dan ook aan het feit dat er zoveel invallers waren te wijten dat de GVVV- formatie aanvankelijk wat stroef speel de. Het ging te voorzichtig en in feite speelden de blauwwitten bepaald geen beste eerste helft. In de 10de minuut ondernam Piet van de Bovenkamp een fraaie solo actie die hij met een goed schot be sloot. De bal Werd echter door de lat gekeerd. Ook IJmuiden kon bepaald niet imponeren en het was dan ook min of meer een verrassing toen in de 35ste minuut linksbuiten J. Verwoerd erin slaagde de thuisclub een voorspring te bezorgen (1-0). Het tweede deel van de wedstrijd gaf een volkomen ander beeld te zien. GW kwam zeer sterk terug en IJmuiden werd totaal overspeeld. In de 35ste minuut ondernam Piet van de Boven kamp een solo, passeeerde enkele tegen standers met verbluffend gemak en rondde z'n aanval met een doeltreffend schot af, waarmee de score op 1-1 kwam. Nauwelijks tien minuten later bracht Jan van de Bovenkamp de stand op 1-2. Uit een dieptepass pikte hij de bal op en kwam onverwacht alleen voor de keeper. Even treuzelde de GVW-er, maar de toestormende back kon niet voorkomen dat Van de Bovenkamp als nog scoorde. In de 75ste minuut loste Jan van Manen van zeker 20 meter afstand een fraai schot dat eveneens doel trof (1-3). Daarmee was de weerstand van IJmui den gebroken en GVVV nam verder geen risico. Keeper Barend Ditewig kreeg overigens bijzonder weinig werk te verrichten mede door het voortref felijke spel van Jan Kampert. KESTEREN Vrijdagavond speel den de heren van de afdeling volley bal van sportvereniging Kesteren hun eerste competitiewedstrijd. De Keste- rense ploeg eiste in de ontmoeting met „De Smash" uit Beneden-Leeuwen 2 van de 4 sets voor zich op, een uitste kende prestatie. Heren 2 kwam tegen het Ochtense Olympia uit een verloor dit duel. De drie sets werden alle een prooi van de tegenstanders van Keste ren. De twee Kesteren-teams ontmoe ten deze opponenten vrijdagavond op nieuw. gen door old-timer Van Hall, die weer eens de basis legde voor een doelpunt. Met name Van Kooten en Diepeveen konden elkaar uitstekend vinden en van dit tweetal kwam ook het eerste gevaar. Diepeveen werd op maat be diend door zijn collega en zette scherp voor. Er was echter niemand aanwezig om de bal in het lege doel te schieten. Go Ahead werd overspeeld en kwam na 17 minuten dan ook achter te staan. Een wervelende 1-2 combinatie tussen Van Kooten en Diepeveen werd door laatstgenoemde afgerond met een kei hard schot, waartegen doelman Cre- mer geen verweer had (10). Even later gaf Van Kooten 'n dieptepas9 op Gerrit sen die hard naast schoot. Bert Vis- scher schoot op enkele meters van het Go Ahead-doel hoog over. Tien minuten kwam Go Ahead bij wie Henk Kiel kansloos was, on danks het feit dat hij geen vaste be waker had flink terug. Het werd duidelijk dat DOVO iets te veel had gevergd van zijn krachten en het moest even de eer laten aan Go Ahead, bij wie A. Kiel en I'lender nog het meest imponeerden. Maar slechts driemaal moest keeper Van Hardeveld in deze fase ingrijpen en dat bewees de zwak te van de voorhoede van de gasten. De laatste minuten voor rust werd DOVO weer oppermachtig en de ploeg had op 2-0 kunnen komen, voordat zij de kleedkamer opzocht, maar Henk van Kooten schoot net naast. Aanvankelijk leek het er in de twee de helft op dat Van Hall die door trai ner Hol was ingezet voor Visscher, geen versterking was, maar na een tiental minuten raakte de Veenenda- ler goed op dreef en gaf aan de lo pende band scherpe voorzetten. Go Ahead kwam vlak na rust sterk? terug en lanceerde enkele levensge vaarlijke uitvallen, maar de DOVO- verdediging was in uitstekende vorm. Schinkel pareerde alle attaques en Van Ingen en Beijer gingen bijna 45 mi nuten lang sterk mee in de aanval. Van Kooten miste na ongeveer tien minuten wederom een kans op een tweede doelpunt. Gerritsen ontfutselde Cremer de bal en zette voor, doch Van Kooten kopte voor een leeg doel tegen de paal. Aan de andere kant werd Van Keu len onderuit gehaald, maar de arbiter zag er geen strafschop in. Nog enkele minuten bleef Go Ahead fervent aanvallen, maar toen nam de thuisclub het initiatief weer over. Go Ahead-goalie Cremer verrichtte welis waar enkele schitterende reddingen, maar in vele gevallen had hij ook on voorstelbaar veel geluk. Granietharde schoten van Gerritsen en Diepeveen keerde hij, maar klemvast was hij niet, hetgeen veel gevaar opleverde voor Go Ahead. Roel Schoeman was deze mid dag weer de grote pechvogel en moest wederom met een hoofdwond naar de kleedkamer. Nieuwenhuis viel bij Go Ahead uit en even later werd Zand bergen er door de Kampense oefenmees- ter uitgehaald. Het doel van Go Ahead werd in het laatste kwartier gebombardeerd en een doelpunt kon niet uitblijven. Doelman Cremer was zeer fortuinlijk in zijn red dingsacties, doch tien minuten voor het einde kon zelfs Vrouwe Fortuna hem niet meer helpen. Klaas van Hall vloog langs zijn tegenstander, zette op maat voor en de voor Schoeman ingevallen Van de Bovenkamp kopte de stand moeiteloos naar 2-0. Door deze zege blijft DOVO leider in de tweede klasse D. De pupillen van trainer Hol zijn duidelijk op weg naar de eerste klasse! VEENENDAAL Voor de 4de maal in successie leed het 1ste team van STV-Climax een nederlaag. Na een mooie 4-2 voorsprong zakten de Vee nendalers volkomen in elkaar en konden in geen enkele zet meer tot winst ko men. Het 2de team haalde echter door een knappe 7-3 overwinning op het Arnhemse Tios de eerste punten binnen, terwijl het 4de team in de Heilig- Landstichting z'n tweede grote over winning boekte door Flamingo's met 9-1 te verpletteren. In de 1ste wedstrijd gaf Vos de speel ster Aukje Wijnia te veel de gelegen heid haar gevaarlijke aanval te gebrui ken en verloor met 15 21 en 18 21. Hierna wist, een strijdlustige v. Welg de soms fantastisch „blockende" v. Hark op pure snelheid de baas te blij ven (14 21. 21 16 en 21/17). Vermeer won de 1ste game van de veel praten de Mulder maar zag de 2de game na een 20/17 voorsprong toch nog met 21/23 verloren gaan, waarna ook de beslissende game met 19/21 naar de Amsterdammer ging. In een goed gespeeld dubbelspel won nen Vermeer en v. Wely in 3 games van Mulder en mej. Wijnia (21/16, 13/21 en 21/19). Hierna gaf v. Wely mej. Wijnia met 21/11 en 21/17 geen schijn van kans en toen Vos prachtig verdedigend de sterke aanval van Mul der in bedwang wist te houden (17/21, 21/9 en 21/13) leek STV-Climax op ro ze te zitten. Eep Vos in duel met een tegenstan der van AMVJ. Een zonder enig zelfvertrouwen spe lende Vermeer was deze middag ech ter duidelijk te zwak voor v. Hark en ook v. Wely kwam tegen Mulder net iets snelheid te kort (19/21, 21/17 en 15/21). Vermeer won van mej. Wijnia de eerste game gemakkelijk (21/13), maar werd in beide volgende games volkomen door z'n tegenstandster over klast (10/21 en 9/21). Toen Vos in de slot- partij ook al niet opgewassen bleek te gen v. Herk en met 16/21 en 17/21 het onderspit moest delven was de nogal teleurstellende nederlaag een feit (4-6). De STV-Climax reserves boekten een fraaie zege daar het Arnhemse Tios met geroutineerde krachten als Tar dijn en Muller een gevreesde tegen stander is. Vooral v. Dam bewees dat z'n vorm in opgaande lijn is. Hij wist al z'n opponenten een nederlaag te be zorgen en stond zelfs geen game af. Ook De Kleuver voldeed goed. Hij wist z'n ex-leermeester van de jeugd- LANGBROEK In een granietharde ontmoeting in Langbroek heeft de club van die naam de punten gedeeld met het Veenendaalse Kulan (22). Het werd tien minuten voor tijd zelfs zo hard dat de scheidsrechter er niet meer tegen kon. Hij staakte de match, maar een kwartier later mochten de teams toch weer beginnen, nadat de aanvoerders er bij de arbiter op hadden aange drongen de wedstrijd uit te spelen. Het was aanvankelijk een duel op re delijk niveau, waarin Kulan na tien minuten de leiding nam. Eimer ver raste de Langbroek-goalie toen met een schot (01). De Veenndaalse ploeg was tech nisch veel beter, maar zij kon moeilijk een wapen vinden tegen het harde spel van de gastheren. Acht minuten voor het rustsignaal kreeg Langbroek een strafschop toege wezen en die leverde de gelijkmaker op (1—1). In de vijfde minuut na rust nam de thuisclub een voorsprong. Kulan werd nu duidelijk sterker en vocht voor de gelijkmaker. Het duel werd bikkelhard en de arbiter had de grootste moeite met de leiding. Tien minutep voor tijd staakte hij de wedstrijd, maar later liet hij toch de resterende tijd uitspelen. Drie minuten voor het einde kwam Kulan toch nog op gelijke hoogte, we derom door een fraaie treffer van Ei- mers (2—2). selectie, Muller, de baas te blijven en boekte eveneens een zege op v.d. Wol- lenberg. Tegen Tardijn stond De Kleuver met een 18/15 voorsprong in de 3de game er ook uitstekend voor maar hierna won de routine het toch van het jeug dig enthousiasme en Tardijn scoorde vijfmaal achtereen. Bos bleek nog niet over z'n inzinking heen. Hij won alleen van v.d. Walkenberg maar zowel Tar dijn als Muller was duidelijk te sterk voor hem. In het dubbelspel leverden v. Dam en De Kleuver een uitstekende prestatie door in de 3de game een 12/17 achterstand om te zetten in een 18/17 voorsprong en tenslotte met 21/19 te zegevieren. STV-Climax voldeed nu weer volko men aan de (hoge) verwachtingen door in de Heilig-Landstichting Flamingo's een grote nederlaag te bezorgen. (1-9). VEENENDAAL Een schotloos en matig spelend SKF heeft zaterdag bei de punten aan het bezoekende Oos terkwartier moeten afstaan. Reeds voor rust hadden de Haarlemmers een 0-3 voorsprong opgebouwd. Het één plaats lager op de ranglijst geklasseerde Oos terkwartier wist door deze zege de SKF'ers te passeren. Hoewel de eerste aanval van de Vee nendalers fel attaqueerde en zijn beken de afstandsschoten afvuurde, lukte het niet de bal door de mand te boren. De verdediging van Oosterkwartier bleek bijzonder goed op dreef te zijn en SKF kwam niet tot doelpunten. Na ongeveer een half uur was de stand nog steeds 0-0. Oosterkwartier scoorde hierna ech ter in 15 minuten 3 doelpunten door middel van 2 afstandsschoten en een strafworp, die keurig werd benut. Na rust speelde SKF een betere par tij korfbal en het zag ernaar uit dat de achterstand zou worden verkleind. SKF schoot bijzonder veel en het was Breunis v.d. Pol die van afstand 1-3 liet aantekenen. Maar de 3e aanval van SKF miste vele kansen. Men faalde achtereenvolgens bij twee doorloopbal- len en een strafworp werd onbenut ge laten. Oosterkwartier scoorde van af stand 1-4 met nog ongeveer 10 minu ten te spelen. De stand bleef ongewij zigd en daarmee won Oosterkwartier verdiend. tweeëndertigste minuut gelijk toen de bal via rechtshalf Van Dalem naar linksbinnen Heikamp werd geschoten en laatstgenoemde de kans fraai benutte (1-1). Na de rust is het een spannend dpel geworden, waarin beide doelen in ge vaar kwamen. Maar de verdedigers waren in het algemeen superieur aan de aanvallers. In de Musketiersverdediging verving Van Soest de geblesseerde Z. van Kra nenburg goed en ook debutant Cor Drost kan terugzien op een aardige wedstrijd. Het zag er nog even naar uit, dat Musketiers beide punten mee naar Eist zou nemen, toen linksbuiten Cor Hen zen nog twee mooie kansen werden ge boden, doch beide malen werden zijn schoten bekwaam gestopt door de Hier dense keeper. Als er iemand ontevreden was na afloop van de wedstrijd tussen DOVO en Go Ahead dan was dat wel me vrouw Schinkel uit Kampen. Niet zozeer ontevreden over de uit slag van het voetbalduel, want wat moet je als moeder van twee zoons die eikaars tegenstanders zijn? De verbolgenheid van moeder Schin kel vloeide ook niet voort uit het feit dat zij met haar hond niet werd toege laten op het sportpark, want daar kon nog wel begrip voor worden opge bracht. Maar de manier waarop haar de toe gang-met-hond werd geweigerd ging toch te ver, vond ze. Een bestuurslid van de sportstichting die zich ermee moest bemoeien had ge adviseerd om de hond maar naar het politiebureau te brengen, waar, zoals de dame uit Kampen dacht, men zo'n hond direct zou afmaken. Trillend van woede heeft zij toen maar, in aanwezigheid van de hond, een groot deel van de wedstrijd door gebracht in de kantine van het sport park Enkele commentaren na het duel DOVO-Go Ahead. Een DOVO-sup- porter: ..Twee punten voor ons'. Roel Schoeman: ..Twee hechtingen in m'n wenkbrauw" Een Go Ahead-speler: ,.Twee uien tegen". Totaal overstuur zat de scheids rechter van de wedstrijd Langbroek- Kulan in zijn kleedkamer. Hij was niet meer opgewassen tegen het harde spel van de ploegen in de slotfase van het duel en had de ontmoeting maar ge staakt. Op instigatie van de aanvoerders werd de strijd na enige tijd toch nog hervat, maar de lol was er voor de re feree aï. Ietwat bevend hanteerde hij zijn fluitje in de resterende minuten van het duel." Het gebeurt niet zo vaak dat een aanvoerder één van zijn spelers naar de kleedkamer stuurt. Doet zich wel zo'n geval voor, dan is dat meestal het gevolg van onsportief spel van een voetballer, maar de aanvoerder van Otterlo, Ivens, stuurde zaterdagmid dag een makker uit het veld die zich frequent bediende van kankertaai" (zoals men dat zo treffend weet te be titelen). De stoute uitlatingen van de man gedurende de wedstrijd zijn waar schijnlijk nog decent geweest verge leken met de bewoordingen die hij in de kleedaccommodatie heeft ge bruikt VEENENDAAL Er is het afgelo pen weekend weinig activiteit geweest bij de Veenendaalse hockeyvereniging Salamanders. Zaterdagmiddag werd er een mixed wedstrijdje gespeeld tus sen enkele jeugdformaties en zondag middag kwam het damesteam in een vriendschappelijke match uit tegen Maarn. De Veenendaalsen gingen in deze oe fenmatch met 12 ten onder. De Maarnse ploeg, bestaande uit ou dere en veel meer geroutineerde speel sters, was speltechnisch duidelijk%supe- rieur, maar toch gaf de thuisclub uit stekend partij. Verder dan een doelpunt van Jorien van Oostrum kwamen de gastvrouwen echter niet. WAGENINGEN Een gehandicapt De Merino s heeft bij SKV in Wagenin- gen een 3-0 nederlaag moeten incasse ren. Het feit dat de Veenendaalse club drie spelers van het eerste elftal had geschorst betekende uiteraard een ge duchte verzwakking en SKV heeft daarvan in een sportief duel gebruikge maakt. In de eerste helft ging de strijd vrij wel gelijk op. SKV toonde zich iets sterker maar Merino's gaf goed partij en tot aan de rust bleef het 0-0. Slechts enkele minuten na de hervatting kon de thuisclub een 1-0 voorsprong nemen toen keeper Klaassen door een schot werd verrast. In de 60ste minuut gleed Van Ginkel uit en z'n directe tegenstander maakte geen fout toen hij alleen voor de Vee nendaalse doelman kwam (2-0). SKV werd nu duidelijk sterker maar het was toch opnieuw een glijpartij, nu van keeper Klaassen, die er de oorzaak van was dat SKV de stand op 3-0 kon bren gen. In de slotfase kwam de Merino-ploeg even sterk terug. Een doelpunt van Verheugen werd terecht afgekeurd en even later keerde de lat de bal uit een schot van dezelfde speler. Het lukte de gastenploeg echter niet om de nul weg te werken in het sportieve duel. Tweede klasse A: Rijnsburgse Boys SSC '55 1—1, Huizen—SIZO 4—2, Spij- kenisse—NDSM 0—1. ARC—'s-Gravenz. SV 1—0, Sprang—DOTO 1—3, Quick BoysKozakken Boys 23. DOTO 8 8 0 0 16 25— 5 Huizen 8 5 2 1 12 20— 9 Kozakken Boys 8 5 2 1 12 127 Rijnsb. Boys 8 4 2 2 10 77 Quick Boys 8 4 1 3 9 18—10 SSC '55 8 3 3 2 9 15—12 's-Gravenz. SV 8 4 0 4 8 1613 NDSM 8 3 1 4 7 6—9 Spijkenisse 8 2 2 4 6 109 Sprang 8 1 2 5 4 510 ARC 8 1 0 7 2 3—28 SIZO 8 0 17 1 6—25 Tweede klasse B: Zwart Wit '28Ar- nemuiden 11. Excelsior M.Baren- drecht 3—1, HBSSZwaluwen 13, Da Zwerver—RWH 3—1, De Meeuwen— Noordwijk 11, CSVDTer Leede 00. Noordwijk 8 5 3 0 13 103 Zwaluwen 8 4 2 2 10 129 De Zwerver 8 3 4 1 10 119 Ter Leede 8 4 2 2 10 6—5 Excelsior M. 8 4 1 3 9 148 CSVD 8 2 5 1 9 13—10 Zwart Wit '28 8 3 3 2 9 7—7 RWH 8 3 1 4 7 14—12 Arnemuiden 8 1 4 3 6 911 De Meeuwen 8 0 5 3 5 5—11 HBSS 8 1 2 5 4 8—15 Barendrecht 8 0 4 4 4 819 Tweede klasse C: RijsoordHCSC 4-0, IJsselmeervogelsCJVV 20, Heer- jansdamZuidvogels 00, Geinoord VVOG 1—L, IJmuiden—GVVV 1—3. SHO 7 5 1 1 11 23— 9 IJsselm. vogels 8 5 1 2 11 113 GVW 8 5 1 2 11 16—14 Rijsoord 8 3 4 1 10 15— 8 CJW 8 3 4 1 10 15—13 Heerjansdam 8 2 4 2 8 108 HCSC 8 3 2 3 8 11—16 WOG 8 1 5 2 7 11—11 VRC 7 1 4 2 6 8—10 Zuidvogels 8 1 3 4 5 515 Geinoord 8 0 4 4 4 614 IJmuiden 8 1 1 6 3 615 Tweede klasse D: DOVO—Go Ahead K. 2—0. WHC—Urk 4—1, SVZW—WZC 10, GenemuidenONS 20, Workum Klazienaveen 11. DOVO 8 6 2 0 14 19— 4 WHC 7 6 1 0 13 17— 3 SVZW T 5 0 2 10 19— 8 Go Ahead K. 8 3 2 3 8 12—11 Spakenburg 6 2 3 1 7 66 WZC 7 2 2 3 6 10—10 Urk 8 2 2 4 6 9—16 Genemuiden 7 2 1 4 5 918 Workum T 0 4 3 4 814 Klazienaveen 7 1 1 5 3 613 ONS 6 1 0 5 2 1—12 Tweede klasse E: Be Quick '28Ex celsior '31 13, Harkemase BoysVVT 2—1, DES—WVF 1—3, DOSK—ACV 2-1, NunspeetBlauw Wit '34 40. WVF 7 6 1 0 13 15— 5 Excelsior '31 7 4 1 2 9 2210 Nunspeet 7 4 1 2 9 159 ACV 7 4 0 3 8 12—13 Oranje Nassau 7 3 2 2 8 912 DOSK 7 2 3 2 7 8—7 Blauw Wit '34 7 3 1 3 7 8—11 Be Quick '28 8 3 1 4 7 11—12 Harkemase Boys 8 3 0 5 6 1013 DES 8 2 2 4 6 8—14 VVT 7 0 0 7 0 8—21 West 1 - Derde klasse B SDVB 1—1, KMVZ—Sparta N Altius 1—0. WOP—DOSC '33—DESTO 0—4. NSC DESTO SSVU KMVZ Sparta N. ADM SDVB Altius DOSC DVS '33 WOP SSVU— 1—0, NSC 0-1, DV^ 11 18— 9 11 12— 5 10 16— 9 9 9—5 8 14— 5 8 4—6 7 10— 7 5 8—12 5 5—17 4 10—15 1 8—24 Oost - Derde klasse A: Apeldoorn DTS 1—2, *t Harde—ESA 3—4, Flevo Boys—OWIOS 0—1, Olympia '28—El- burg 02, SKVDe Merino's 30. ESA 8 5 2 1 12 16— 9 Elburg 7 5 1 1 11 17—10 SKV 7 3 2 2 8 13— 8 OWIOS 7 4 0 3 8 9—7 DTS '35 8 4 0 4 8 12—18 De Merino's 7 3 1 3 7 10—12 Apeldoorn 8 2 3 3 7 78 Lunteren 7 2" 1 4 5 109 't Harde 7 2 1 4 5 14—17 Flevo Boys 7 1 3 3 5 11—15 Olympia '28 7 1 2 4 4 4—10 Oost - Derde klasse B: VIOSDOS '37 11, VoorwaartsOranje Nassau 1—2, BCSV—Vroomsh. Boys 2-4, DETO Sparta 41, BergentheimHHC 12. Bergentheim 8 6 0 2 12 179 DETO 8 6 0 2 12 19—11 Vroomsh. Boys 8 5 1 2 11 1910 BCSV 7 4 0 3 8 12—13 DOS '37 8 3 1 4 7 14—14 Sparta E. 8 3 1 4 7 10—20 Voorwaarts 7 2 2 3 6 1412 HHC 8 3 0 5 6 14—12 Oranje Nassau 8 3 0 5 6 1219 VIOS 8 0 3 5 3 5—16 West 1 - Vierde klasse C: PVF-IJ.F.C. BloemenkwartierDe Volewijckers 1-0, Veluwse BoysJonathan 20. SCZ '58 SDCP 01, HierdenDe Musketiers 1—1. IJ.F.C. 8 6 2 0 14 14— 5 Tersch. Boys 7 5 1 1 11 19— 7 De Musketiers 7 4 1 2 9 24—12 Veluwse Boys 7 4 1 2 9 1710 SDCP 7 3 2 2 8 12—11 SCZ '58 7 3 2 2 8 15—17 Hierden 7 1 4 2 6 810 Bloemenkwartier 6 2 1 3 5 812 De Volewijckers 8 1 2 5 4 615 Jonathan 6 1 0 5 2 4—11 PVF 8 1 0 7 2 8—27 Oost - Vierde klasse A: OtterloKes teren 1—5, VVS '65—Sparta '57 3—5, Redichem—Ostrabeke 24, Bennekom DVOV 6—1, Blauw Geel '55—AZSV 3—1 Blauw Geel '55 7 7 0 0 14 32— 5 AZSV 8 6 0 2 12 26—10 Bennekom 7 5 0 2 10 3012 Sparta '57 6 4 1 1 9 16—14 Ostrabeke 7 4 1 2 9 25—13 DVOV 7 3 2 2 8 17—15 Kesteren 7 2 2 3 6 1115 Redichem 7 1 2 4 4 1823 Otterlo 8 116 3 11—29 Harskamp 6 0 2 4 2 718 VVS '65 8 0 1 7 1 10—49 Oost - Vierde klasse B: OeneIJ.V.V. 1-r-l, SVIElspeet 62, Staphorst Hatto Heim 0—1, CJV'ers—CSV '28 0—3, HTC—DESZ 1—1. SVI 8 4 3 1 11 16— 6 CSV '28 8 4 3 1 11 13— 5 Hatto Heim 8 5 1 2 11 15—14 IJ.V.V. 8 3 3 2 9 11— 7 HTC 8 3 3 2 9 15—13 DESZ 8 2 3 3 7 9—13 CJV'ers 8 2 2 4 6 7—13 Elspeet 8 2 2 4 6 11—18 Staphorst 8 2 1 5 5 712 Oene 8 0 5 3 5 8—11

De Vallei | 1969 | | pagina 10