Fusie tussen Kulan en v.v. Veenendaal? Geslaagde winkelweek in Opheusden Gouden huwelijk G. J. van Zetten won Jan v. Schaffelaarprijs Forumavond over „Mens. Ruimtevaart en Geloof' G.S. willen subsidie dorpshuizen hoger HONK VAN „DE WEERWOLF" ZOU ZIJN AANGESTOKEN Boerderij ,Het Hof' in Leersum afgebrand Brandweer moest machteloos toezien GERUCHTEN NIET TEGENGESPROKEN Ruzies Moeilijk er Cabaretavond van NPB in vol Dorpshuis 11 Toneelstuk van „Ons Genoegen Geen reclame VALLEI? Belt ,7.301:: 10550 v"ïo"; 11070 Veel belang stelling voor kaart- en biljartavond Succes voor Grebberuiters Melitta-show voor de NPB Verhoging maximum met ruim f 11.000,- Inwonertal Ingebouwd Slopen J a arver gadering CPB Kesteren BURGERLIJKE STAND W. Schuilenburg won Macro-rit Winst W interprogr am GMvL bekend J. Worst won Shetland-pony LEERSUM De veel besproken boerderij „Het Hof' in Leer sum, voormalig domicilie van beatclub „De Weerwolf" is in de nacht van zaterdag op zondag tot de grond toe afgebrand. Er bestaat een ernstig vermoeden, dat de boerderij is aangestoken. In Leersum gaat zelfs het gerucht, dat het een represaillemaat regel betreft naar aanleiding van het raadsbesluit de boerderij te slopen. Ds. Jonkers spreekt voor NCVB-leden MAANDAG 20 OKTOBER 196? VEENENDAAL ln Veenendaalse voetbalkringen doen momenteel hard nekkige geruchten de ronde over een ophanden zijnde fusie tussen de zondag- KKVB-club Veenendaal en de zaterdagafdelingsclub Kulan. De bedrijfsclub van SKF zou de zaterdagafdeling van Veenendaal worden. Daarmee is dan voor het eerst sinds vele jaren een combinatie gevonden om het exorbitant grote aantal plaatselijke voetbalclubs te verminderen. Van beide kanten wordt het bericht dat er „iets gaande is" niet tegengesproken, maar enig commentaar wenst zowel voorzitter Hannink van Veenendaal als waarnemend voorzitter Van de Berg van Kulan niet te geven. „Ik vind het jammer dat er nu al over gesproken wordt", zegt de heer H. W. Hannink, die in juli van dit jaar werd gekozen tot nieuwe voorzitter van Veenendaal. „Er is eigenlijk nog geen zinnig woord over te zeggen. Na tuurlijk heb ik ook wel geruchten ge hoord, maar ik wens er voorlopig nog geen commentaar op te geven. U kent overigens mijn standpunt wel inzake fusies van voetbalclubs". In een interview in ons dagblad ver klaarde de heer Hannink enkele maan den geleden nog dat hij beslist niet te gen samengaan van clubs zou zijn. „Gelet op het aantal inwoners zou door een aantal fusies de plaats Vee- nendaal op voetbalgebied heel wat ster ker uit de bus kunnen komen. Een di rect voordeel zou dan zijn dat er meer toeschouwers komen en dat geeft fi nancieel ook meer mogelijkheden. De kansen die er liggen worden niet ge grepen door kleine ruzies en rivaliteit die nergens op slaat. Als men dat eer der had ingezien waren er nu niet zo veel clubs in Veenendaal", aldus de heer Hannink in het betreffende artikel. Ook de heer J. van de Berg, waarne mend voorzitter van Kulan zijn de ge ruchten ter ore gekomen. „Er is nog niets over te zeggen, we zijn alleen in formatief bezig. Sommige geruchten zijn gewoon lachwekkend. Verder wil ik er niets over zeggen". Voor Kulan ligt de zaak in elk geval wat moeilijker als bedrijfsvereniging van de SKF-kogellagerfabriek, waar de voetbalclub een onderafdeling is van de personeelsvereniging. Vermoedelijk is het ook deze status die het gerucht in de hand werkte als OPHEUSDEN De winkelweek ge organiseerd door de Opheusdense win keliers is weer voorbij. De winkeliers hebben goede zaken kunnen doen, terwijl aan de vele dui zenden bezoekers bonnen zijn uitgege ven en het wachten is nu op de trek king. Hoogtepunt van de winkelweek was ongetwijfeld de openlucht markt die gehouden werd op woensdag en don derdag. Beide dagen trokken veel be zoekers alhoewel de eerste dag dit jaar het drukste was. Ofschoon er relletjes werden ver wacht tijdens de marktdagen is dit er niet van gekomen. Toch moesten tij dens de 2e marktdag enkele verkeers borden het ontgelden. Ook werd een paar maal vuur gestookt van fiets- en autobanden, maar een treffen tussen jongelui en politie bleef uit. Ook zater dagavond was het rustig in het dorp Opheusden. KESTEREN Vrijdag werd voor de leden van de Ned. Plattelands vrouwen bond een cabaret opgevoerd in het Dorpshuis te Kesteren. Het was een bijzondere leuke en ont spannende avond, ook voor de heren die deze avond bijwoonden. De grote zaal van het dorpshuis was totaal bezet, waartoe ook de ongeveer 70 dames en heren van de afdeling uit Dodewaard toe bijdroegen. Burgemeester D. J. Pott en wethouder R. de Jongh waren eveneens aanwezig. De volgende vergadering van de Plat telandsvrouwen zal zijn op 17 nov. a. s. waarbij de heer Kaldenbij, slager uit Opheusden een demonstratie zal ge ven van vleesbereiding. RENSWOUDE Zaterdag voert de toneelvereniging „Ons Genoegen" een stuk „De vergulde prinses" op. De re gie is in handen van Mevrouw Brunt- Speelziek. De toneelvoorstelling vindt plaats in gebouw „Rehoboth". zou de SKF-maatschappij „zo maar" voetbalvereniging Veenendaal hebben opgekocht. Daarbij worden al fantasti sche bedragen genoemd die, zoals de heer van de Berg het terecht noemde, „belachelijk" zijn. Toch lijkt een fusie tussen Veenen daal en Kulan niet onaantrekkelijk. Veenendaal heeft de laatste jaren ver schillende spelers verloren die naar het zaterdagvoetbal zijn overgestapt, een steeds meer voorkomend verschijnsel. Het zou voor de oudste club van Vee nendaal gunstig kunnen werken op het ledenbestand indien er, evenals vroe ger, een zaterdagafdeling naast de zon dagsector aanwezig is. Voor Kulan lijkt een samengaan met Veenendaal eveneens niet ongunstig. Immers een derde deel van de leden van Kulan is niet werkzaam bij SKF, waardoor deze club toch al geen beslo ten karakter meer heeft. Bovendien zal de club voor de SKF-fabrieken geen re clame-object kunnen zijn zolang Kulan niet verder komt dan het afdelings voetbal, waarbij evenwel nog te betwij felen valt of deze fabriek er wel een reclame-object in ziet. Het is echter niet ondenkbaar dat een mogelijke fusie van Veenendaal en Ku lan verdere gevolgen krijgt in Veenen daal. Ook andere bedrijfsclubs zien wellicht voordelen in een sterke combi natie. Voorlopig zal er eerst op korte ter mijn een „zeer geheime" vergadering worden gehouden van Veenendaal- en Kulan-vertegenwoordigers. u dan «van a.u.b. voor Vaanondaat Zatard. v. 16.30-17.30 Voor Rhanan 3328 Nwa Veenandaaheweq 159 SCHERPENZEEL De kaart- en biljartavond voor de Scherpenzeelse be jaarden trok ook vrijdagavond weer veel belangstelling. Namens het bejaarden-comité was de heer Schimmel aanwezig die een be drag van f 310,- in ontvangst kon ne men. Hij bracht in een slotwoord dank aan de organisator de heer E. v. d. Wetering en zijn medewerkers, alsme de aan de eigenaar van Hotel „Bos- zicht" voor het beschikbaar stellen van zijn zaal. RHENEN Tijdens de ruitersportdagen in Barneveld van 16, 17 en 18 oktober (Het gouden ei), won de heer G. J. van Zetten (23) van de ryvereniging De Greb beruiters de Jan van Schaffelaarprvjs, hetgeen een bijzonder goede prestatie mag worden genoemd. De heer Van Zetten op „Diana" liet meer dan tien deelnemers en concur renten achter zich. Tenslotte na twee maal barrage met de heer P. Klaassen uit Voorthuisen wist de heer Van Zet ten foutloos uit de strijd te voorschijn te komen. Hij moest onder andere over een hoge en zeer brede oxer en over een zeer hoge muur. Het duizendkoppige publiek tij dens de wedstrijden bezorgde de heer Van Zetten en zijn paard een ware ova tie voor deze prachtige prestatie, te meer daar hij voor het eerst zoge naamd Z-ruiter is geworden en meteen al de „Jan Schaffelaarprijs" in de wacht wist te slepen. Als bijzonderheid geldt nog, dat „Diana" veertien dagen geleden ziek was en Van Zetten niet eens aan alle nummers heeft deelgeno men om zijn paard te sparen. In de dressuur klasse L-2 won Ria Vonk van de Grebberuiters de vierde prijs. In het springconcours voor be ginners was het Louis van de Pol die de tweede prijs won. Bij het L-springen won Jan Kleyn een eervolle plaats. VEENENDAAL Met een receptie in De Korenbeurs vierden de heer en mevrouw Van de Boven kamp zaterdag hun 50-jarige bruiloft. De heer H. v.d. Bovenkamp (72) en zijn vrouw G. v.d. Bovenkamp-v.d. Weerdhof (71) hebben altijd in Veenendaal gewoond. De brui degom werkte 54 jaar lang bij D. S. v. Schuppen, waarvan achttien jaar als nachtportier. Bovendien was hij enige jaren onbezoldigd rijksveldwachter. Hij ontmoette zijn vrouw voor het eerst in het bedrijf, waar ook zij in die tijd werkzaam was. Het echtpaar heeft negen kinderen, van wie een is overleden. In totaal zijn er 21 kleinkinderen en 1 achterkleinkind. Het echtpaar is nog goed vitaal, hoe wel de bruid momenteel wat sukkelt met de gezondheid. „We maken er geen drukte van", zei gisteren de heer v.d. Bovenkamp, „we houden gewoon een gezellige dag met de familie". SCHERPENZEEL Op woensdag avond 22 oktober om 7.45 uur houdt de afdeling Scherpenzeel-Woudenberg van het Ned. Bond van Plattelandsvrouwen in Marktzicht in Scherpenzeel haar maandelijkse vergadering. Naast het bespreken van de Provin ciale landdag op 6 november in Bos- zicht komt men van Melitta om de da mes nog eens de nieuwste dingen te la ten zien op het gebied van koffiezetten. VEENENDAAL Dinsdag 21 oktober a.s. om 20.00 uur zal in do aula van de christelijke technische Talmaschool, Industrielaan 16, Veenendaal op initiatief van de NPB een discussie-avond worden gehouden, voor een ieder gratis toegan kelijk, over het belangrijke thema Mens, ruimtevaart en geloof. In het forum hebben zitting genomen de dominees C. Langbroek, G. C. Vijzelaar en A. de Wilde, de kapelaan Th. Escher, de socioloog J. E. A. Rutten en de che micus G. L. G. Wielaert. Gesprekleider is ds. J. Zuurdeeg. Na een kerninleiding door het forum, kan een ieder vragen stellen aan het forum en deelnemen aan de te houden discussie over het onderwerp. UTRECHT De Gedeputeerde Staten van Utrecht willen de provinciale subsidie voor sociaal-culturele centra (dorpshuizen) verhogen naar aanleiding van de in voering van de BTW en de in 1969 te verwachten loon- en prijsstijgingen. In een voorstel aan de Provinciale Staten verzoeken ztf het maximumbedrag per 1 ja nuari 1969 van f 60.000,te verhogen tot f 71.190, De recente aanmerkelijke verhoging van de rijkssubsidie-maxima in dezen was voor het college aanleiding zich na der op de provinciale subsidie voor dorpshuizen en met name op het daar voor gestelde maximumbedrag te bera den. De sinds 1966 geldende rijksma xima werden onlangs met 371/2 procent verhoogd. De regering hield daarbij re kening met een stijging van de bouw kosten in de afgelopen drie jaar, de kwaliteitsverbetering van de gebouwen in die periode en met de hogere inves teringskosten per 1 januari 1969 door de invoering van de BTW en de te ver wachten loon- en prijsstijgingen. Bo vendien werd de voorheen geldende toe slag van 10 procent voor multifunctio nele bouw in de subsidie-maxima inge bouwd. In zijn voorstel wijst het college van gedeputeerde staten erop dat de provin ciale subsidie voor sociaalculturele cen tra nog pas in 1968 verdubbeld is. „De ze verhoging liep", aldus het college, „gedeeltelijk vooruit op die van de rijks subsidie, zodat thans slechts ten aan zien van de stijging van de investerings kosten door de invoering van de BTW en de loon- en prijsstijgingen in 1969 van achterstand sprake is". Tot op heden was aan de provincia le subsidie een vast maximumbedrag verbonden. Nu achten gedeputeerde sta ten het wenselijker deze begrenzing af hankelijk te stellen van het inwonertal dan daarvoor opnieuw een vast maxi mumbedrag te creëren. „Dit geeft im mers hetzelfde effect", aldus gedepu teerde staten, „terwijl hierdoor voorko men wordt dat bij iedere kostenstij ging van enige betekenis het maximum bedrag dient te worden opgetrokken. Als begrenzing van de subsidie zouden wij dan ook willen uitgaan van het be drag dat op grond van de rijksschaal correspondeert met een inwoneraantal tot 10.000". In deze begrenzing (f 71.190) is even als bij de rijkssubsidie de extra-sub sidie voor meervoudig gebruik (multi functionele projecten) ingebouwd. On derstaand staatje geeft een overzicht van de door gedeputeerde staten van Utrecht voorgestelde nieuwe maxima le subsidies voor dorpshuizen. Investerings kosten prov. (subsidie- subsidie Inwonertal grondslag) (15*/.) 500 128.800,— 19.320,— 501 1.000 161.000,— 24.650,— 1.001 2.000 193.200,— 28.980,— 2.001 3.000 225.200,— 33.780,— 3.001 4.000 257.400,— 38.610,— 4.001 5.000 289.600,— 43.440,— 5.001 6.000 321.800,— 48.270,— 6.001 7.000 354.000,— 53.100,— 7.001 8.000 383.200, 57.930,— 8.001 9.000 426.400, 63.960,— 9.001 10.000 474.600, 71.190,— 10.001 11.000 522.800,— 71.190,— 11.001 12.000 571.200,— 71.190,— 12.001 13.000 619.400,— 71.190,— 13.001 14.000 667.600,— 71.190,— 14.001 15.000 724.000,— 71.190,— Naast deze subsidies voor de bouw en eerste inrichting van sociaal-culturele centra blijven de reeds bestaande pro vinciale toeslagen voor hobbyruimte, fundering en decoratie gehandhaafd. KESTEREN Vanavond komen de dames yan de Christelijke Plattelands- vróuwen Bond bijeen voor de jaar lijkse algemene ledenvergadering. Hierbij zal mejuffrouw Gehrels uit Tiel, Economisch-Sociaal Voorlichtster, een lezing houden. Tevens wordt er een bestuursverkie zing gehouden. De vergadering vindt plaats in het dorpshuis aan de Nedereindsestraat. De brand in Het Hof moet zondag ochtend omstreeks drie uur zijn uitge broken. De brandweer werd om half vier gealarmeerd, maar toen zij bij de brand arriveerde was er geen redden meer aan. Het droge rieten dak vormde een gemakkelijke prooi van de gretige vlammen. Binnen korte tijd stond de beatboerderij in lichterlaaie. De brand weer, die zich voornamelijk moest be perken tot het treffen van veiligheids maatregelen moest toezien hoe de boer derij tot de grond toe afbrandde. Vele nieuwsgierigen sloegen in het nachte lijk duister de brand gade. VEENENDAAL Geboren: Harmen Robertus, z.v. G. J. Brinkman en G. Blankesteijn; Margaretha, d.v. J. Kanis en P. P. Sterkenburg; Jacob, z.v. J. v. Ingen en W. Klomp; Willem Herman, z.v. W. M. Willemsen en J. van Doorn; Jannetje Hendrika, d.v. J. Willemsen en H. M. Bouw; Barbara, d.v. G. Spook en E. Obbes; Marco, z.v. J. V. van der Eist en E. Pellicaan; Digna Cornelia, d.v. J. Dijkshoorn en E. B. Broeks; Ger- rit-Jan, z.v. J. van Engelenburg en P. van Dijk; Arris, z.v. P, Haalboom en H. C. de Bruin; Carine, z.v. H. Aber- son en A. A. Westenberg; Helena Gijs- beirta, d.v. J. C. van Engelenburg en H. Leijenhorst; Jacob, z.v. J. Leppers en J. M. van der Meijden. - Ondertrouwd: N. van de Boven kamp en A. van Beek; J. J. van de Bovenkamp en H. van de Weerd; V. Evers en J. H. Heij; A. W. Rozeboom en A. M. van Schuppen; G. van Kooten en Y. Heikamp; L. Verkuyl en G. C. J. Schoeman; T. J. H. Dillissen en J. W. Louwers; H. J. van de Sluis en J. Hilbert. SCHERPENZEEL Geboren: Hélè- ne Jacqueline, d.v. J. T. Kraan en A. van Leeuwen. Beeklaan 24; Miranda Natasja, d.v. J. L. Cozijnsen en H. E. Mandersloot, Oosteinde 5. Ondertrouwd: J. Haagsman te Beu- sichem en A. van Eist, Eikenlaan 37. Amerongen Geboren: Huibert Gerrit, z.v. H. van Soelen en C. J. van der Zee; Roland Rijk, z.v. H. van Driel en V. Drost; Angela Maria, d.v. J. D. Buis en P. M van Ee; Hendrina, d.v. G. Sipman en C. H. de Kruiff. Gehuwd: B. van Stroe, oud 24 jaar en G. H. G. van Dam, oud 21 jaar A. Quint, oud 26 jaar en A. G. Wagens- veld, oud 23 jaar A. Kroeze, oud 27 jaar en J. van de Grift, oud 24 jaar Overleden: C. Meijer, oud 89 jaar. Ede: Geboren: Hendrika M. W.,d.v. J. H. Stevens en J. M. F. Heuker of Hoek; Hendrikus J., z.v. H. van den Hoek en I. Franzani; Lodewijk D., z.v. M. de Kruif en Y. A. van Hoorn; Carla J., d.v. R. van Barneveld en A. van der Veen;Johanna C., d. v. P. Müsse en J. C. Muller; Leonardus J. M., z.v. L. J. M. Cornelisse en T. Veltman; Irene C„ d.v. A. J. Moens en M. I. de Ridder; Karin M. T., d.v. J. I. M. van Brakel en M. T. Martijn; Melany, d.v. J. J. Vleeshouwer en R. N. Habiby; Sietse, z.v. K. T. Hitman en E. van der Knaap; Steven J., z.v. G. A. M. Hendriks en A. J. Hoefnagels; Marjon S., d.v. H. C. F. Sündermarm en P. J. van 't Loo; Raymond F. W., z.v. J. T. Bouwmees ter en C. S. G. Kramer; Hendrik, z.v. N. W. van den Broek en H. Stomp- horst; Jolanda H., d.v. H. Weijland en M. G. Wilking; Henderikus J. R., z.v. W, H. van Brakel en D. van Silfhout; Hendrik G., z.v. H. van de Craats en J. Gerritsen; Luutje, d.v. J. Hardeman en C. Verbeek; Adrians H, d.v. M. van Weert en H. P. Severijn; Johannes R. M., z.v. J. R. Rijnders en W. van Ruler; Johanne E., d.v. G. Vroegh en J. I. Meester; Hendrika W., d.v. W. A. K. Rense en M. van Manen; Johanna M. G., d.v. G. Hendriks en H. van Agge- len; Johannes, z.v. J. J. van den Bergh en J. Meurs; Evert T., z.v. E. Morren en G. van Doornik; Monique, d.v. H. Teunissen en N. van Ommeren; Catha- rina S„ d.v. A. ter Beek en A. Bakke- nes. Ondertrouwd: Luis Fernandez Cruz en Christina J. E. van Londen; Anne H. van Tuinen en Hillegonda Z. Klein- lugtenbeld; Norbert J. Pot en Hendrika Liefting; Arend van Kruistum en Rein- tje P. van de Kuilen; Willen de Wilde en Vera M. L. Houtman; Cornelis L. Planjer en Madeion J. H. Eijpe; Peter Lammers en Berendina Roseboom; Wil lem Havenaar en Mechlina van Heus- den; Pieter J. L. Prinsen Geerligs en Cornelia T. Adams; Jan Lubbers en Anthonia M. Blom. Getrouwd: G. van Veldhuizen en G. va,n de Weerd; H. van den Broek en A. van der Lee; A. Bijl en J. van Oos- tenbrugge; J. Teunissen en B. Rijsdijk; J. Geus en M. J. Kamphuys; M. R. van Eek en G. van Ingen; J. W. Mulder en M. Burgers; G. van Hoef en W. Hen- driksen; W. A. K. Laurense en M. J. Hofman; J. Renalda en J. E. Bennink; F. F. van der Made en J. Oosterbos; P. Bosveld en H. Valk; J. van Weiden en E. van de Kleut; J. G. Gast en E. M. Hooijer; J. Oldenhuis Arwert en J. H. M. van Beek; J. R. Klomp en G. v. der Ploeg; E. J. Gorter en J. Klomp; H. van Oevern en N. F. Linschoten. Overleden: Gijsberta Pater,geh. gew. met H. van de Pol, 71 jaar; Rijk W. van de Kuinder, 57 jr; Wijnand Blan- kestijn, 50 jr; Arend J. Hopman, 45 jr; Jan van Dusschoten, 83 jr; Henricus J. van den Berg, 76 jr; Willem C. Metz, 58 jr; Wijtze Woudwijk, 66 jr; Albert Bragonje, 74 jr; Gerrit Mooij, 77 jr; Evertje Veldjesgraaf, 57 jr; Elisabeth Riemersma, geh. gew. met A. Smit, 62 jr;Herman Kampert, 83 jr; Maaike Schouten, geh. gew. met H. A. den Hartog, 88 jr; Armando C. Ammazza- gatti, 24 jr; Jan C. Pol, 67 jr; Anna C. H. Loeff, e/v C.. Navest, 79 jr. RHENEN De Motor- en Autoclub „Rhenen en omstreken" organiseerde gistermiddag een betrouwbaarheidsrit, waaraan werd deelgenomen door twin tig liefhebbers. De inschrijving stond uitsluitend open voor leden van de Macro. Start en finish waren in het verenigingsgebouw van de muziekver eniging „Ons Genoegen". De uitslag was als volgt: 1. W. Schuilenburg; 2. B. van Laar; 3. A. Boskaljon; 4. A. Soetendaal en 5. P.v.Veldhoven. De poedelprijs ging naar J.Looijen. „De Hof" is de laatste jaren in Leer sum veel in het nieuws geweest. Beat club „De Weerwolf" organiseerde er tot ver in de omtrek bekende beat- avonden in. In verband met belas tingschuld moest de club haar activi teiten staken. Tijdens een recente raadsvergadering werd een verzoek behandeld om de boerderij opnieuw voor de jeugd open te stellen. In een rapport van de technische dienst werd echter aangeraden de boerderij te slo pen. De raad legde zich hierbij neer en besloot de boerderij te laten ver dwijnen. Eén van de raadsleden sug gereerde zelfs om er de brand in te steken om op die manier de sloop- kosten te besparen. De rijkspolitie in Leersum stelt thans een onderzoek in naar de oorzaak van de brand. De boerderij, die eigen dom is van de gemeente Leersum was tegen brand verzekerd. Omdat de boer derij op de nominatie stond gesloopt te worden, was de schade tijdens het weekeinde moeilijk vast te stellen. Som migen beweren zelfs, dat de brand voor de gemeente voordeliger is dan wan neer men de boerderij had moeten slo pen. In dat geval zou er dus wel eens sprake kunnen zijn van winst in plaats van schade. SCHERPENZEEL De Gelderse Maatschappij van Landbouw, afdeling Scherpenzeel heeft dezer dagen het win- terprogramma bekendgemaakt. De eer ste vergadering van de Scherpenzeelse afdeling vindt plaats op 23 oktober. Ge durende deze bijeenkomst geeft de heer J. Donkelaar voorlichting over Pluim- veebedrijven, terwijl de heer H. V. Hui zing zal spreken als veevoederdeskun- dige. Op 25 november heeft de G.M.v.L. 'n spreker uitgenodigd, die uitvoerig zal ingaan op het wel en wee van de con tracten, die worden afgesloten voor het opfokken van hennen. Donderdag 18 december is er een film voor de leden en hun echtgenotes. Op dinsdag 20 ja nuari 1970 vindt de jaarvergadering van de afdeling plaats, terwijl voor dinsdag 12 februari het programma van de bij eenkomst nog niet is vastgesteld. RENSWOUDE De hoofdprijswin naar in de verloting van de muziekver eniging „Ons Genoegen" is bekend. De heer J. Worst, Barneveldsestraat, 10 in Renswoude was de gelukkige win naar van de Shetland pony, die hij za terdag kreeg uitgereikt door de voorzit ter van de muziekvereniging de heer E. Zweers. RENSWOUDE Woensdagavond vergadert de Ned. Christen Vrouwen Bond afd. Renswoude in gebouw Reho both. De vergadering begint om 7.45 uur en staat onder leiding van de prcs: dente, Mevrouw Hosang. Voor deze avond heeft het bestu'i Ds. Jonkers uitgenodigd, die hoopt te spreken over Het Hooglied., Verza kingen der kerk**»

De Vallei | 1969 | | pagina 3