ANTWOORDEN, WAARHEDEN EN NIEUWE VRAGEN Mens, ruimtevaart en geloof gesprekstof tijdens boeiende forumavond van N.P.B. S.G.P. wijst samengaan met C.H.U. af A.R, en Erkende penozejongens vormden driemansbende OMZETVERDUBBELING IN DE KOMENDE VIJF JAAR VESTIGING OP INDUSTRIETERREIN II FIRET GROEIT DOOR EN BLIJFT IN VEENENDAAL Schoolkampioenschap tafeltennis gestart Vrijkaart je Zes weken cel voor dronken automobilist 10550 ¥r»3o3u°; 11079 Weinig last van toestand op Veenendaalse arbeidsmarkt Driehoek won van „Hertog" Derde prijs voor brandweer Rhenen Belt Vroege gast at Kerstbout op Cuneralaan rijp voor sanering Verschil Respect V ragen Kijkgrijp-diefstal berecht Verdubbeling Verloop Produkten WOENSDAG 22 OKTOBER 1969 VEENENDAAl. „Mag de mens zo maar blijven eten van de boom der kennis, zijn we niet bezig boven ons mens-zijn uit te stijgen Twee vra gen die een belangrijke functie had den in de forumavond die de Veenen daalse afdeling van de Nederlandse Protestanten Bond gisteren belegde in de aula van de chr. technische Talma- school, waar rond 50 personen in de gelegenheid werden gesteld met een vrij gemêleerd forum van gedachten te wisselen over de problemen rond „mens-ruimtevaart-geloof". Het zal niet de bedoeling zijn ge weest de bezoekers met afdoende waar heden naar huis te sturen, en het lag dan ook voor de hand dat de behoefte bestond om op een later tijdstip de dis cussies voort te zetten. Dat neemt niet weg dat dat de forumavond bepaald in teressante ogenblikken telde, die, voor al naarmate de tijd voortschreed, een veelheid van onderling verschillende vi sies demonstreerden. De opening van de avond was voor rekening van dr. A. de Wilde, die de problemen rond het onderwerp in zijn inleiding deed opgaan in de driedeling van theologische, godsdienstige en eti- sche aspecten. De overige leden van het forum, bestaande uit kapelaan Th. Escher, de chemicus drs. G. L. G. Wie- laert en de predikanten ds. C. Lang broek, ds. G. C. Vijzelaar en ds. J. Zuurdeeg (voorzitter), plaatsten daar bij vervolgens enkele deels kritische kanttekeningen. Ds. C. Langbroek vroeg zich af of de wetenschappelijk-technologisch ontwik keling onder de „gewone gemeentele den" nog associaties wekt met de „mid deleeuwse gedachte" van zonde en zon demacht, waarbij hij zinspeelde op de torenbouw van Babel zoals die in het Oude Testament is beschreven. SCHERPENZEEL In een ledenver gadering van de Staatkundig Gerefor meerde Partij deelde het bestuur me de dat men zeer afwijzend staat te genover een samenwerking op een lijst met de CHU en ARP. De vergadering stond volledig achter het standpunt van het bestuur. De afwijzing vindt haar oorsprong in de houding van de ze partijen in de gemeenteraad ten aanzien van de principiële vraagstuk ken zoals verruiming openstelling zwembad op zondag, het stichten van een camping, waardoor volgens de SGP de zondagsrust en zondagsheili ging worden bedreigd. De behandeling van het schrijven van het hoofdbestuur over het schrij ven van de commissie bezwaarden ont lokte nog wel enige discussie. Na de be spreking kon men zich achter het standpunt van het hoofdbestuur stel len. Hierna werd de kandidatenlijst voor de verkiezing van de provinciale staten besproken. Na de pauze sprak de heer J. Blees gemeenteraadslid uit Apeldoorn over het onderwerp „Door kwaad en goed gerucht". Spreker constateerde dat de SGP zich in deze stromversnelling be vindt. „De gehele maatschappij ver schuift van de fundamentele waarden, die eeuwenlang de samenleving be heersten. De vraag komt aan de orde wie ben ik onderdanig. Wij hebben een gezond verstand en we weten te veel, zo menen we en zo wordt voor velen dit woord tot een museumstuk. De ont kerstening schrijdt voort. God wordt uit het leven weggedaan, maar daar aan wil de SGP niet meedoen", aldus de heer Blees. Met een woord van dank sloot voor zitter J. Methorst deze goed bezochte vergadering. RHENEN In het Betuwse Dode- waard werden brandweerwedstrijden georganiseerd, waaraan werd deelge nomen door talrijke korpsen uit de om geving. Het object was uitgezet in een werk plaats van de betonfabriek van Ro mein. De jury bestond uit leden van liet korps Dodewaard, dat zelf niet meespeelde, aangevuld met drie jury leden van elders. Na afloop reikte de burgemeester Van Dodewaard de prij zen uit, die als volgt vielen: 1. Wageningen 543 pnt; 2. Kesteren 476 pnt; 3. Rhenen 474 pnt; 4. Eist (U) 473 pnt; 5. Achterberg 467 pnt; 6. Lent 461 pnt; 7. Ochten 456 pnt; 8. Hüissen I 456 pnt; 9. Heteren 455 pnt; 10. Hüis sen II 436 pnt en 11. Opheusden 351 pnt. De be vel voerder sprijs ging naar Ochten. In de onderlinge strijd van Rhenen, Eist en Achterberg ging de wisselbeker naar Rhenen en de bevel- voerdersprijs naar de commandant van Eist, de heer J. van Rotterdam. Drs. Wielaert, geïntroduceerd als bui tenkerkelijke, greep deze gelegenheid aan om te verklaren dat hij het niet eens is met de opvatting dat de mens „oneindig klein" is, en zich niet zou mogen „schuldig maken aan verstou ting", zoals in sommige kringen de voortschrijdende ontwikkeling van de wetenschap wordt ervaren. „Zit er in al die vragen, naar wat de mens mag en niet mag niet een te beperkt mens beeld?", zo vroeg hij zich af. Ds. Vijzelaar haakte hierop in met een uiteenzetting van de gebeurtenis sen van Babel. „De spraakverwarring moet niet als een straf worden gezien", zei hij, „maar als een zorgvol ingrij pen van God, wanneer de mens boven zichzelf uitgrijpt, en zijn plaats op de wereld als mens dreigt te vergeten". Ook kapelaan Escher gaf zijn mening: „In de ogen van God is de mens al groot. Als Hij het de moeite waard vindt om mens te worden, dan moeten we toch wél wat zijn..." Eén vraag uit de zaal hield de ge dachten extra lang bezig: mag de mens blijven eten van de boom der kennis? Dr. De Wilde maakte de vragensteller erop attent dat gesproken dient te wor den van „de boom der kennis van goed en kwaad", wat een wezenlijk verschil oplevert,» en ds. Langbroek vatte zijn mening samen in de woorden: „Als we God geen God meer laten, en de mens geen mens meer, dan is de grens duide lijk bereikt". In een later stadium gaf hij uiting aan zijn vrees dat de menselijke we tenschap mogelijk zou kunnen wor den gebruikt om het geloof en de in houd van de Bijbel te elimineren uit het menselijk denken. Hij waar schuwde voor het gevaar dat de anti christ zich op deze manier kan drei gen te manifesteren, mede als gevolg van de God-is-dood-theorie die op ba sis van wetenschappelijke gegevens terrein zou kunnen winnen, wanneer verkregen kennis op foutieve wijze wordt toegepast en uitgelegd. Drs. Wielaert zei bij de beantwoor ding van een vraag uit de zaal, dat vol gens hem geen sprake is van een „klei ner worden van God", als gevolg van de hogere vlucht van de wetenschap. „Hoe meer men ontdekt, hoe groter de bewondering en het respect wordt, be wondering en ontzag voor de ongeloof lijke manier waarop de wereld in el- klaar zit." De gedachtenwisseling bepaalde zich niet tot ruimtevaart. Onmiskenbaar daarmee samenhangende kernproble men werden aangesneden, zoals ont wikkelingshulp. Men vroeg zich af of, etisch bezien, niet onevenredig veel geld aan het ruimteonderzoek wordt ge- De forumleden, v.l.n.r.: kapelaan Th. Escher, ds. G. C. Vijzelaar, ds C. Langbroek, ds J. Zuurdeeg; drs. G. L. G. Wielaert en dr A. de Wilde. spendeerd, terwijl op aarde nog zoveel nood en ellende is. Een kernvraag was voorts, of door het in 't zicht komen van onmetelijke ruimten, zonnestelsels en melkwegstel sels de almacht van God niet in het ge drang zou komen. Dr. De Wilde had echter in zijn inleiding de algemene opinie al dicht benaderd toen hij de na druk legde op de „onbegrijpelijke grootheid van God". „Het bidden wordt zelfs nog zinvoller vanwege zijn nu steeds duidelijker wordende onbegrij pelijke macht". Niemand van de aanwezigen zal gis teravond definitieve, afdoende antwoor den hebben verwacht. Het is er dan ook niet van gekomen. De veelheid van af zonderlijke, waarheden riep opnieuw vragen op, of lieten geen ruime voor de beantwoording van de resterende. Daarom wordt overwogen over hetzelf de onderwerp nogmaals een forum avond te beleggen. De waarde van de bijeenkomst van gisteravond vatte fas. Zuurdeeg samen met de woorden: „We hebben ons op een goede manier bezig gehouden met een aantal wezenlijke vragen van ons mens-zijn". VEENENDAAL „Elke keer als hjj in persoonlijke moeilijkheden raakt volgt er een explosie van inbraken". Dat zei gisteren de officier van justitie bij de Arnhem se rechtbank, mr. F. Leusink, van de 32-jarige chauffeur B. H. Ruzie met zijn vrouw, waarmee hij zowel zijn dochtertje als zijn huisje in Terborg kwijt raakte, waren ditmaal de aanleiding geweest. Toen de chauf feur de wijk zocht in Arnhems rosse buurt, het Spijkerkwartier had het niet lang geduurd of zijn nieuwe vrienden sleepten hem mee van de ene kraak naar de andere. Onder de deskundige REiySWOUUDE De Arnhemse rechtbank heeft gisteren de 34-jarige machinebankwerker Joop van E. uit Renswoude, die op 21 december van het vorig jaar terwijl hij laveloos ach ter het stuur zat een botsing veroor zaakte waardoor een inzittende van de andere auto zwaar werd gewond, ver oordeeld tot tien weken gevangenisstraf waarvan vier voorwaardelijk, met an derhalf jaar ontzegging. De gasten uit het café van waaruit Van E. zijn gevaarlijke rit was begon nen hadden zich herinnerd dat hij „on telbare glazen" bie rhad gedronken. De Renswoudenaar reed door na het ongeluk, waarbij de echtgenote van de bestuurder wiens auto Van E. tegemoet kwam zo ernstig werd gewond dat ze nu nog bed moet houden. De officier van justitie eiste twee we ken geleden tien weken gevangenis straf onvoorwaardelijk en anderhalf jaar ontzegging. u dan even a.u.b. voor Veenendaal Tot 17.30 uur Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3328 Nwe Veenendaalseweg I59 VEENENDAAL Firet N.V. in Veenendaal bestaat morgen tien jaar. Op 23 oktober 1959 startte het bedrijf toen nog onder de naam Hollantor N.V. aan het Verlaat in Veenendaal met de produktie van vezelvliezen, in vak kringen non-wovens genaamd. Onmiddellijk kondigde zich een sterke expansie aan. Bedrijfsuitbreidingen volgden elkaar in snel tempo op. De laatste mogelijk heden daarvoor zullen binnen afzienbare tijd worden benut. Vandaar ook, dat bij de directie van Firet N.V. nu reeds plannen in studie zijn om vermoede lijk nog voor 1972 een vestiging op het industrieterrein II in Veenendaal te realiseren. Eén ding staat namelijk voor de directie vastFiret N.V. blijft in Veenendaal In het Apollohotel te Amsterdam, op dezelfde plaats waar tien jaar geleden het startschot voor de huidige Firet N.V. werd gegeven, vond gisteren een bijna feestelijke persconferentie plaats. Directeur J. D. van de Velde hield een korte toespraak, waarin hij zich bij zonder o'ptimistisch uitliet over de toe komst van Firet N.V. Wanneer de prognoses niet bedriegen, staat het Vee nendaalse bedrijf de komende vijf jaar 'n stormachtige ontwikkeling te wach ten. De voorspellingen van directeur Van de Velde logen er beslist niet om. „Wij plannen ruwweg de komende vijf jaar een verdubbeling van de huidige totaal omzet (1969: 25 miljoen gulden) van de duurzame non-wovens voorzover het de bestaande produktgroepen betreft. Daarnaast penetreren wij echter in steeds meer nieuwe gebieden, waar van de omzet additioneel zal zijn". Wat de toekomst van de non-wovens betreft onderscheidde de directeur duurzame non-wovens en de disposa bles (wegwerpartikelen). „De toekomst van de disposables is gemakkelijker te overzien dan die van de duurzame non- wovens. Wij weten namelijk waar dis posables kunnen worden toegepast, ter wijl opwekking van de latente vraag door promotionele middelen bepalend is. De markt voor textielachtige dispo sables zal in ons marktgebied rond 1974 zijn uitgegroeid tot 150 miljoen gulden. Het zou denkbaar zijn weggooi-eind- produkten te verkopen, die alleen uit non-wovens bestaan, zoals bijvoorbeeld lakens en slopen. Wij denken in dit marktgebied in de komende 5 jaar een belangrijke positie te kunnen opbou wen", aldus de directeur van Firet NV. Van de overspannen toestand op de Veenendaalse arbeidsmarkt merkt Fi ret NV maar heel weinig. Men kan zelfs nog een strenge personeelsselectie toepassen. Directeur Van de Velde: „Als je als bedrijf de naam hebt, dat het een eer is bij je te werken, merk je weinig van de overspannen arbeids markt. Het sociaal beleid bij Firet is afgestemd op hetgeen in een procesin dustrie vereist is. Zo streven wij er naar operators meer dan een functie te geven, waardoor niet alleen uitwissel baarheid mogelijk is, maar vooral ook om de operators inzicht te geven in het gehele proces". Het meedenken van het Firet-perso- neel (in 1959 30, thans ruim 300 in ge tal) wordt overigens door de directie sterk bevorderd. „De gehele maat schappelijke ^ontwikkeling van laten meepraten, meedenken en meebeslis sen speelt Firet in de kaart", aldus de heer Van de Velde, die om een en an der te illustreren een aantal voorbeel den noemde. „Wij hebben een bedrijfsraad, die volgens de vakbonden beter functio neert dan de meeste ondernemingsra den. Firet heeft als enig bedrijf een vrouwenraad, waarin zitting hebben de echtgenotes van de werknemers. Het werk- en sociaal klimaat wordt hier door bevorderd. Verder kent het be drijf diverse personeelsgroepen, die problemen bestuderen en een oplossing adviseren". Ook de sfeer in het bedrijf werd door de directeur geschetst. „Een ideeënbus werd door de bedrijfsraad unaniem af gewezen als zijnde verouderd". Motief: „Wij hoeven niet met geld te worden gestimuleerd om mee te denken". On danks de krappe arbeidsmarkt kent Fi ret slechts een personeelsverloop van 2 procent. Ook heeft nog nooit een pro- duktie-installatie stilgestaan om welke reden dan ook; zelfs niet tijdens een griepepidemie. In een van de zalen van het Apollo hotel was door de heer J. van Harde- veld een kleine tentoonstelling inge richt van Firet-produkten. Zijn sinds de start van Firet NV reeds veel nieuwe produkten met succes gelanceerd, het laat geen twijfel, dat dit nog slechts een begin is. Vele nieuwe ontwikkelin gen staan reeds op stapel, terwijl an dere nieuwe projecten worden voorbe reid en opgezet. Het huidig produkten-gamma omvat o.a. de volgende produktgroepen: bouwsector: isolatievilten voor wand en zwevende vloeren, afdekvlies voor akoestische plafonds, stucvlies; kunst stof fenindustrie: overlays; confectie-in- dustrie: tussen voering, disposable (be schermende) kleding, schouderwatten; schoenindustrie: schoenvilt, tussenvoe- ring; hygiënisch-medische sector: weg- gooilakens, slopen, schorten, jassen, mondmaskers, handdoeken, washand jes, verband, afdekking luiers, maand verband; woninginterieursector: oneïer- tapijt, tapijt; veeteelt/agrarische sec tor: melkfilters; particuliere huishou ding: tussen voering voor zelf kleding maken, droogdoekjes, spoeldoekjes, poetsdoekjes, stofzuigerzakken e.d.; le derindustrie-schoenindustrie drager voor kunstleer, grondstof voor synthe tisch leer; diversen: filters voor lucht-, olie-, waterfiltering, chafers voor de au tobandenfabricage, omwikkeling elek trische kabels, matrasafdekmateriaal, accu-separatoren, boekbindmateriaal. De lijst is in feite veel langer, maar hier wordt volstaan met een indicatie van de voornaamste produkten die op commerciële schaal worden vervaar digd. leiding van een erkende penozejongen vormde zich een driemansbende, waar in H. de rol kreeg toebedeeld overal met een koevoet de weg naar buit te forceren. Overal reed het drietal heen. Ze kwa men in Ede bij de breigoederenindus- trie Nowede, en in Veenendaal bij „de Kijkgrijp" aan de Hoofdstraat. In Arn hem „bezochten" zede Christelijke academie voor lichamelijke opvoeding en het servicestation ÏJsseloord. In Rheden braken ze in bij het restaurant De Wildwal. Waar ze kwamen trof men de volgen de dag een flinke ravage aan. „Ze zijn vaak niets ontziend te werk gegaan", al dus de officier. Nu heeft H., naar zijn zeggen, schoon schip gemaakt. Wel bleef mr. Leusink zitten met een paar kraken in Terborg en Didam, maar H. bleef er bij dat hij daar niets mee te maken had. De officier eiste elf maanden gevan genisstraf waarvan twee voorwaarde lijk, wat de raadsman ontlokte: „Dat is wel een uitschieter. Vijf maanden lijkt me genoeg. Hij wil graag weer aan het werk. Zo lang zitten wordt uit zichtloos". Over veertien dagen doet de recht bank uitspraak. RHENEN De familie W. Bo- venschen, wonende aan de Kastan jelaan in Rhenen, is zwaar geu- peerd. Achter de woning had men een forse Vlaamse reus zitten, die werd opgefokt xoor de Kerstda gen. Maar de reus zal nimmer tot kerstbout worden verheven, want een vroege gast heeft er inmiddels een fijne maaltijd aan gehad. Het was overigens een ongenode gast, een uit Ouwehands Dierenpark ont vluchte Gnet-kat, een klein soort roofdier. Bij het dierenpark kwam een te lefoontje binnen, dat er met een schepnetje een halfwas poema was gevangen in het kippenhok. Of men het dier maar vlug wilde komen ophalen. De vangploeg ging op weg. Bij het zien van de vangst bleek er geen sprake te zijn van een halfwas poema. Die had men trou wens op het park niet gemist. Maar men was er wel twee Gnet- katten kwijt. Vlug werd de kat in een kistje gestopt en thuis ge bracht. Daar bleek plotseling de andere weer in de ren te zitten. Hij had zich tijdens de afwezigheid van zijn vriendje verstopt! De familie Bovenschen zit nu- zonder kerstbout. maar de heer Ouwehand heeft beloofd ervoor te zullen Zorgen dat er tegen het eih- de van het jaar beslist wel wild braad op de kersttafel bij de fami lie Bovenschen aanwezig zal zijn. VEENENDAAL Eiermarkt Veenen daal, 21 oktober, aanvoer: 47.000 stuks. Prijs grote eieren f 11,00-f 12,00; kleine f 7,00-f 10,00. Alles per 100 stuks. Han del traag. RHENEN In de biljartwedstrijd „Driehoek" 1 - „Hertog" 1, die door het eerste team van de Rhenenaren met 7-0 werd gewonnen, was het spel van de heer J. Schrijvershof een klas se apart. Hij maakte zijn partij uit in dertien beurten, met een hoogste serie van zeven en veertig caramboles, wat neerkomt op een moyenne van 17,52. Het tweede team verloor met 5-2, on danks het goede spel van H. J. v. Apel doorn en Lahey met een moyenne van respectievelijk 3,44 en 6,32. Het derde team kwam met een 8-4 overwinning uit de bus. Een goede par tij speelde de heer J. van Baaren met een moyenne van 2.72. Het vierde team verloor met 2-7 met een goed moenne van de heer J. Ter- schegget, die voor de enige twee winst punten zorgde. Het vijfde en zesde team verloren respectievelijk met 0-9 en 4-5. RHENEN Met het oog op de sa nering van het oude woningbestand aan de Cuneralaan werden door de ge meente in het verleden reeds diverse woningen ter plaatse aangekocht waar onder vier woningen aan de zuidzijde van deze laan. Deze woningen maken deel uit van een blok van zes. Burgemeester en wethouders delen de raad nu mee dat zij in de gelegen heid zijn ook de laatste twee woningen aan te kopen. Volgens normen van het "Ministerie van Volkshuisvesting worden deze woningen als „slecht" gekwalifi ceerd. Er vond een schatting plaats door de heer G. M. van de Brink te Ede, en op basis van deze taxatie werd met de huidige eigenaar van de wonin gen overeenstemming bereikt over een koopprijs van f. 15.000.— per woning. Aan de raad wordt nu een krediet gevraagd van f.30.000.— om over te gaan tot de aankoop. Op grond van de be schikking geldelijke steun krotverwer- ving kan de gemeente f.2000.-- per woning subsidie krijgen van de rege ring op deze aankoop. RHENEN De TROS is voor de televisie met een gloednieuwe quiz begonnen en de heer Ouwehand van het bekende dierenpark op de Grebbeberg heeft het geweten Onderdeel van deze quiz was het laten horen van een geluid. De kijkers moesten raden of het een brullende tijger, een brullende krokodil of een brullende Ko van Dijk was. ,,Wist ik veel", zei de heer Ou wehand, ,,ik had de bewuste avond bezoek en heb toen geen televisie gekeken. Toen het eerste telefoontje na die quiz binnenkwam, moest ik me dus helemaal laten uitleggen wat er aan de hand was. Ik heb toen geadviseerd op te geven dat het geluid afkomstig moest zijn van Ko van Dijk, omdat, een tijger en een krokodil niet brullen. Na dat eerste gesprek ratelde de télfoon de rest van de avond aan één stuk door. De volgende dag heeft het kantoorpersoneel er van 's ochtends tot 's avonds druk werk mee gehad om steeds op nieuw dezelfde vraag te beantwoor den. Als het werkelijk een brullen- lende Ko van Dijk is geweest, dan krijgt hij van mij een vrijkaartje voor het dierenpark"aldus de heer Ouwehand. VEENENDAAL In de gymnastiekzaal van het „oude Lyceum" aan de Tuinstraat zijn gisteren de poule-wedstrijden gespeeld van de eerste Veenendaalse Scholieren Kampioenschappen tafeltennis. Tijdens de morgenuren kwamen de leerlingen van de lagere scholen in actie, die in flinken getale waren opgekomen, al liet ongeveer een derde deel van het opgegeven aantal deelnemers verstek gaan. Favorieten voor de eerste vier prijzen zijn Bert Vos klein maar dapper zijn 9-jarige broer Johnny die ook al keihard kan smashen, Jaap van Spanje en Steven van de Steeg. Bij de overgebleven 12 meisjes (bij wie 7 deelneemsters van CNS I) is de strQd nog volkomen open. In de B-klasse was er meer animo en bijzonder fel werd gestreden om de punten. Hier zullen zich voor de eerste plaatsen waarschijnlijk aandienen de talentvolle Schoeman, Wim van de Weerdhof, Van Nieuwamerongen (allen van de LTS) en Piet Roelofsen. Zowel in het spelpeil als in de deelna me zat een duidelijke climax. Van de C-klasse jongens, ouder dan 14 jaar, schreven slechts twee deelnemers af terwijl er al enkele zeer fraaie partijen gespeeld Werden. Maarten Bosschaart is hier de grote favoriet, maar Harry Schoonhoven, Arie de Man, Bert de Gooyer en Jan Stuivenberg zullen zeker wel proberen daar een stokje voor te steken. Bijzonder prettig was ook dat diver- se leerkrachten hun leerlingen kwamen aanmoedigen, waarbij tevens bleek dat op verschillende scholen reeds bijzon der hard was getraind. Vandaag begint ook *de puntentelling voor de door de gemeente Veenendaal beschikbaar gestelde wisselbekers. Elke wedstrijd die gewonnen wordt levert 1 punt op voor de school van de winnaar. Bij de lagere scholen lijkt de strijd vol komen open maar bij het voortgezet on derwijs is de LTS lich favoriet. Nu al is vast te stellen dat de organi serende vereniging STV-Climax met. het scholierentoernooi duidelijk in de roos geschoten heeft, gezien het grote enthousiasme van de jeugdige deelne mers.

De Vallei | 1969 | | pagina 3