met water verzachter verrijkt uw tafel prachtig glanzend met Mlele -leverancier de Heer Ploeger van Modern in Rotterdam zegt: „Het aantal laagschuimende wasmiddelen neemt met de dag toe. Geen wonder, dat de huisvrouw soms niet meer weet wat ze nemen moet. Als vakman adviseer ik All voor de moderne wasautomaat, want er is er niet één met All te vergelijken. Biologisch All is niet te overtreffen in voorwas en hoofdwas. All bevat waterverzachter en afgeremd schuim. Het is dus zéér, zéér veilig. Voor het wasgoed, maar vooral ook voor die dure machine die toch zeker ook recht heeft op een veilig wasmiddel. Voor mij is All dan ook het beste van alle wasmiddelen". Waarom is AU nu eigenlijk niet te overtreffen Omdat er in All meer enzymen (veilige biologische vlekkenopeters) zitten dan in welk ander wasmiddel oolc Voorwas. Bij de voorwas gaat het om enzymen. De vele enzymen van All zorgen er in deze wasfase voor, dat meteen al enorm veel vuil en vlekken uit het wasgoed verwijderd worden. Dat kunt u zien aan het weggepompte sop. Hoofdwas. In het begin van de hoofdwas (tot 60° celsius) kunnen All's enzymen opnieuw hun werk doen. Hierdoor lukt het All de hardnekkigste vlekken, die nog in het wasgoed zijn achtergebleven helemaal af te breken. En dat is nu juist de unieke eigenschap, waardoor All een grote voorsprong neemt op alle gewone wasmiddelen. Hierna (tot 90° celsius) zorgt All dankzij zijn rijke samenstelling voor een perfecte afwerking en een vlekkeloos, schitterend wit eindresultaat. Met All wordt het wasprogramma van uw wasautomaat maximaal benut. Van minuut tot minuut. -AU4-. elf unieke artikelen om uw tafel nog mooier te maken DONDERDAG II OKTOBER 196? lllillS ém1 Biologisch All?Het kampioen wasmiddel in voorwas en veilig AU 192.10k.300 Sportief 1 -rij, 2-knoops kostuum in anthraciet. Grove krijtstreep, net even anders. Met vest 17 Q Wevenit jurkje van dartele eenvoud. Jeugdig, charmant, tikje geraffineerd. In diverse modekleuren. o r\ 36 - 42 Oy.- bervoets Bona Exclusieve ontwerpen, superieur materiaal. Spaar de zegels op de kuipjes, leder kuipje brengt u dichter bij een nieuw en rijk bezit. Spaar mee. Kijk in de folder. Uw leverancier heeft hem. 11 artikelen om u gelukkig te maken.

De Vallei | 1969 | | pagina 10