Nederlands elftal strandde op Bulgaren: 1-1 sport Kessler: Toch ben ik trots op dit elftal feoctKjMm.% 555 W.-Duitsland via zege op Schotland in eindronden Voor rust kansen niet uitgebuit Hongaren nog kansrijk Russen ook naar winst O.-Duitsland sloeg Wales AC Milan veroverde wereldbeker VOETBALPROGNOSE Kansen Ervaring genoeg Raak Weer omgekeerd Gestreden Nestor Combin gearresteerd De Noorlander heeft nog een kans Hoge prijs Straatgevecht Magne ontslagen DONDERDAG 23 OKTOBER 1969 LA A TSTE STROHALM KNAPTE AF, MEXJCO-DROOM TENELNDE ROTTERDAM De laatste strohalm, die Nederland nog kon grijpen om een reis naar het eindtoernooi van de wereldkampioenschappen voetbal in Mexico te verdienen, is radicaal afgeknapt. Het spel is uit, want ons nationale team heeft geen kans gezien de Bulgaren te verslaan. De strijd eindigde in 'n 1-1 gelijk spel en dat was niet meer en niet minder dan 't nationale team verdiende, maar te wei nig voor Mexico. Inderdaad, het Nederlands elftal heeft een aantal bijzon der mooie kansen gehad om meer dan dat ene doelpunt te scoren. Maar het maakte bepaald geen aanspraak op een overwinning, omdat de Bulgaren zich technisch en tactisch sterker toonden. De wijze waarop het Bulgaarse team erin slaagde de Ne derlandse aanval lam te leggen was uitermate knap. Er werd een perfecte positiedekking toegepast en maar zel den zagen onze landgenoten mogelijkheden om werkelijke openingen in de defensie van de tegenstanders te maken, i In zweefduik kopte Wietze Veenstra I Nederlands enige treffer blijken te Bovendien demonstreerden de Bulgaren een aanzienlijlk de bal in het Bulgaarse doel. Het zou I zijn. gavere techniek dan de Nederlanders, hetgeen vooral na I de rust tot uiting kwam, toen de passes van onze land genoten naarmate de tijd verstreek steeds onzuiverder wer den. Dit nationale team miste aanvallend te veel werke lijke kwaliteit. Moulijn, die zelfs de persoonlijke duels niet schuwde, vormde de enige uitzondering. Slechts zelden zag het tot de nok gevulde stadion een vloeiende combinatie, want vrijwel steeds werd gepoogd openingen te vinden door een harde trap naar de vleugels, die prompt werd ge volgd door een hoge bal naar het Bulgaarse verdedigings centrum, waar mannen als Penef en Dimitrof keer op keer de toch bepaald niet kleine Van Hanegem en Wery in kop duels de loef afstaken. Bulgarije heeft de reis naar Mexico door dit gelijke spel vrijwel zeker verdiend en de reactie van de vele Bulgaarse supporters loog er dan na de wedstrijd ook niet om. Met name in de eerste helft is er voor het Nederlands elftal, ondanks het weinig fantasierijke aanvalsspel, toch nog gelegenheid geweest tot een hogere score te komen dan dat ene, onvoldoen de, doelpunt. Aanvankelijk demon streerden onze landgenoten aan vallend weinig activiteit en inzicht en^ ze liepen in het eerste kwartier en kele malen klakkeloos in de door de Bulgaren goed opgestelde buitenspel- val. Van Hanegem en Veenstra lieten el kaar de eer om profijt te trekken uit een pass op maat van Van der Kuylen, zodat Dimitrov zonder enige moeite de situatie kon klaren. iÜSSSM Ondanks de van zijn gezicht af te le-1 zen, diepe teleurstelling kwam bonds coach Georg Kessler onmiddellijk na afloop zijn collega en rivaal Boskov gelukwensen met de Bulgaarse zege ROTTERDAM De laatste strohalm van de hoop op Mexico was nog maar juist gebroken, toen bondscoach Georg Kessler, uiterlijk onbe wogen, getuigenis afleg de van zijn ongeschokt vertrouwen in de toe komst van het nationale voetbal: „Het Neder landse volk is nu een maal voor voetbal ge preoccupeerd", was de ■telling, die hjj met overtuiging verdedigde en hjj liet daarbjj niet na terloops, maar voor de insiders overduide lijk, te refereren aan de pech, die hem in de thans voorbije periode heeft getroffen bij de voorbereiding en uitvoe ring van zijn tactische plannen. De kwestie- Cruyff kwam daarbij niet ter sprake. Even verderop echter stelde Van Hanegem als voornaamste tekortko ming van 't Nederlands elftal vast: „Wij hadden wel bouwers rondlopen, maar met uitzondering van Wery eigenlijk geen af werkers. Van der Kuy len trok vaak veel te ver terug uit de spits. Daar door konden de twee Bulgaarse centrumver dedigers zich vrij opstel len". Kessler was dat niet opgevallen. Hij sprak er tenminste niet over: „Van der Kuylen heeft gedaan wat hij kon. Zo als iedereen trouwens. Ik ben trots op dit elf tal. Of eigenlijk kan ik beter zeggen „dertien tal", want mijne heren, heeft u gemerkt dat Van Dijk en Jansen direct volop in de acties be trokken werden toen zij v. d. Kuylen en Veen stra vervingen?" Waarom een dergelij ke vervanging? Kessler: „Van Dijk kon in de spits iets actiever optre den dan voor Van der Kuylen mogelijk was. Veenstra had voor rust zo'n grote actieradius ge had, dat hij wel vervan gen moést worden. Kessler had ook een pas klare verklaring voor 't ontstaan van het Bul gaarse tegendoelpunt: „Ik geloof te moeten zeg gen, dat wij er ingetrapt zijn. We werden naar- voren gelokt en toen verrast. Dat is een ge volg van gebrek aan in ternationale ervaring". Ook in dat opzicht zag Kessler beter tijden in het verschiet: „Het deel nemen van Feijenoord en PSV aan de Europese bekertoernooien zal on getwijfeld het nationale elftal ten goede komen". En terwijl Rijnders zich erover verbaasde, dat men bij het Bulgaarse doelpunt van hem ver wacht had veertig meter op zijn directe rivaal goed te maken en er zich over beklaagde, dat nie mand zijn taak had overgenomen of daar al thans een poging toe had gedaan, vatte Kessler zijn opmerkingen samen in: „We gaan gewoon door". Doctor Stefan Boskov, de Bulgaarse coach, hoefde geen moment over zijn eerste zin te denken. „Ik ben tevre den. Dit gelijke spel is een overwinning voor ons". Verder vertelde hij: „Een punt hier uit deze spannende, sensa tionele en ook werkelijk niet slechte wedstrijd telt voor twee. Ik ben werkelijk zeer tevreden. Nadat wij in moeilijke uitwedstrijden tegen En geland en Italië erin wa ren geslaagd gelijk te spelen, was dat ook mijn uitgangspunt voor de wedstrijd tegen Neder land. Hoewel het Neder landse voetbal vooruit is gegaan, heeft de ploeg als geheel het ons toch niet te moeilijk gemaakt. Nederland speelt te veel in de breedte. Het elftal mist in de eerste plaats een grote individualist, die openingen kan ma ken. Nederland wordt daardoor gedwongen zijn aanvallen steeds breed op te zetten. Ieder weet, hoe tijdrovend dat werkt en ieder heeft kunnen zien, hoe monotoon het spel daardoor wordt. On ze verdedigers kregen steeds de gelegenheid zich in het centrum te groeperen en ze hebben het daar, ondanks het schijnbare overwicht van Nederland, zelden echt moeilijk gehad. Zij konden steeds voldoende mensen terug brengen naar de bedreigde pun ten en dan bleek, dat Nederland de man mist, die een verrassend schot kan lossen. Wij hebben wél zulke spelers. Daar om geloof ik, dat de uit slag juist is, hoewel het resultaat natuurlijk voor ons veel aantrekkelijker is dan voor de Nederlan ders". Tegenover de mening van Boskov waren de uitlatingen van de Ne derlanders duidelijk in mineur. Het ontbreken van de geluksfactor en vooral het ongeluk, dat zij meenden dat hun had getroffen, werd herhaal delijk genoemd. Maar Rinus Israël toonde zijn werkelijkheidszin: „Wij zijn de tweede helft te lauw begonnen. De ge dachte, dat we er al wa ren heeft iets teveel bij ons geleefd na het ge weldige doelpunt van Veenstra. Daarbij verge leken was hun gelijkma ker toch een sof goal. We hebben na rust niet echt vertraagd, maar het ging gewoon niet meer. Het leek wel, of de scheids rechter na de rust veel meer tegen ons floot dan in de eerste helft". Wery sloot zich volle dig aan bij de gedachten van Boskov: „Wij heb ben geen openingen kun nen maken. Hun „aus- putzer" in het centrum was niet weg te branden. De man hoefde ook eigenlijk nooit weg, om dat hij altijd voldoende hulp had. Toch vind ik het een schlemielige ne derlaag, net als in Polen. Ik krijg gelukkig met Feijenoord nog een her kansing". Willy van der Kuylen: „Ik moest veel switchen en in het eerste kwartier lukte dat niet. Twee kansen gehad, geen ge luk, maar ja, wat zijn twee kansen? Je moet in een moment alles doen. Achteraf bedenk je, dat je het misschien beter anders had kunnen uit voeren, maar tijd is er niet. Ik ben uit de ploeg gehaald omdat ik een spierblessure in mijn en kel had". Eddy Treytel: .Alles wat wij konden doen hebben we gedaan. Iede re man heeft zich tot het uiterste gegeven. Meer mag je niet van een voetballer vragen". Een schitterende kans op de openings treffer kreeg Van der Kuylen in de achttiende minuut. Hij onderschepte met een uitgestoken been een wat on zuivere pass van de bijzonder vinnige Aladjov, maar richtte van dichtbij precies in de handen van doel man Semeonov. Gebrek aan activiteit was er even later oorzaak van, dat op nieuw een kans verloren ging. Wery loste een daverend schot en doelman Semeonov kon de bal niet onder con trole krijgen. De Nederlanders bleven op afstand staan kijken, hoe Jetchev in alle gemoedsrust opruiming kon hou den. Het was volkomen begrijpelijk, dat de Bulgaren de Nederlanders rustig lieten komen en alle mogelijkheden aangrepen, om het spel te vertragen. Zij hadden ervaring genoeg om zich niets van het boeh-geroep van het Ne derlandse publiek aan te trekken. Het Nederlandse aanvalsspel bleef doorzich tig en vaak, vooral door Van Hanegem, te traag. Bulgarije beperkte zich tot on verwachte uitvallen, maar die waren bepaald niet zonder gevaar, omdat de spelers van het Bulgaarse team stuk voor stuk een enorme snelheid en een vaak fabelachtige balvoering demon streerden. Zo moest Treytel een keer languit naar de voeten van Bonev, die overigens met goedvinden van arbiter Michaelson, meters buitenspel stond. Eindelijk, in de vijfendertigste mi nuut, bracht Nederland verrassing in een aanval en toen was het meteen raak. Wery speelde Van der Kuylen vrij, die in een halve omdraai een harde voorzet gaf, waaruit Veenstra languit vallend de bal langs Semeonov kopte. Het leek er even op, of Nederland zou zich ontworstelen aan de druk van de zenuwen. Een snelle aanval over rechts had geen resultaat omdat een Bulgaar, uit het gezicht van de arbiter, de bal met de hand onderschepte. En een nieuwe kans ontstond, toen de tam boer maltre van het muziekkorps een fluitsignaal gaf en Shalamanov de bal oppakte, omdat hij meende, dat de scheidsrechter de rust had aangekon digd. Het kostte hem een vrije trap, waaruit enkele gevaarlijke situaties en twee corners voor het Bulgaarse doel resulteerden. Niet meer echter... Te ver met de bal lopen door doel man Semeonov leverde Nederland bin nen het Bulgaarse strafschopgebied nog een indirecte vrije trap op, maar ook daarvan werd geen profijt getrokken. Het was logisch en begrijpelijk, dat de Bulgaren na de rust volledig op de aanval zouden gaan spelen. Ze moesten uit deze ontmoeting tenminste een ge lijk spel halen om hun kansen op Me xico niet in gevaar te laten komen. En de aanval kwam, met snelle acties over de vleugels en onnavolgbare rush es van Asparoechof en Dermendjiev ADVERTENTIE door het Nederlandse verdedigingscen trum. Nu was het de beurt aan Ne derland, om het spel te vertragen en op balbezit te spelen, maar door een vaak te gebrekkige techniek en te wei nig gevoel voor de positie mislukte dat nogal eens. Hoezeer dat mislukte bleek na wel geteld dertien minuten spelen in die tweede helft. Een geraffineerde, bijzon der snelle aanvalscombinatie van de Bulgaren bracht de Nederlandse verde diging zozeer van haar stuk, dat Bonev in volle vrijheid voor Treytel ver scheen. De Nederlandse doelman zag de bal tussen zijn benen door in het net caramboleren. Opnieuw werden daarna de rollen om gekeerd. Bulgarije ging terug op zijn verdedigende systeem, Nederland zocht opnieuw de aanval. Maar de rust en het inzicht in de Nederlandse combina ties was zoek. En dat gebrek werd ern stiger naarmate de tijd verstreek. Weer beperkten de Bulgaren zich tot snelle uitvallen en bij één daarvan had Treytel alle geluk van de wereld, toen Bonev bijzonder knap Dermendjiev vrij speelde en de laatste de bal over de lat lepelde. Van der Kuylen maakte in tussen plaats voor Dick van Dijk, die de Bulgaarse doelman met een da verend schot uit een moeilijk hoek op de proef stelde en daarna ook niet bijs ter veel meer liet zien. De plaats van Veenstra werd even later ingenomen door Jansen, die prompt Van Dijk vrij speelde, die op zijn beurt Van Hane gem een open kans bood. De Feijen- oorder zag geen kans er een doelpunt uit te peuren en schoot de bal recht in de handen van Semeonov. En dat betekende in feite het mo ment, waarop de strijd voor onze land genoten was gestreden. Steeds onzui verder werden de passes en steeds slordiger werd er gespeeld. Een rush van Moulijn werd besloten met een te scherpe voorzet en kopballen van We- HAMBURG West-Duitsland, in de finale van het toernooi om het wereld kampioenschap van 1966 te Londen ver slagen door Engeland, heeft andermaal het eindtoernooi bereikt. Door een zwaar bevochten overwinning (32) op Schotland in Hamburg eindigden de Duitsers in groep zeven bovenaan met elf punten uit zes wedstrijden. West- Duitsland bleef daarmee in de 22e kwa lificatiewedstrijd sedert 1934 ongesla gen. Het was een keiharde wedstrijd, die in het Volksparkstadion door 72.000 mensen werd bijgewoond. De Zwitserse scheidsrechter Droz zag zich twee mi nuten voor tijd zelfs genoodzaakt om de Schotse verdediger Gemmel van het veld te sturen. De ploegen gaven el kaar niets toe en het spel moest her haaldelijk onderbroken worden voor blessures. De beste speler in het Duit se elftal was de in Italië voetballende Helmut Halier, net als in de eerste wedstrijd te Glasgow (11). In de derde minuut nam Schotland verrassend de leiding door een treffer van Johnstone. Lang had West-Duits land nodig om van deze schok te beko men. Negen minuten voor de rust slaagde Fichtel erin de gelijkmaker te scoren. Toen Gerd Müller in de 58e mi nuut Duitsland op 21 zette na een kopbal van Seeler leek de strijd be slist. Vier minuten later had Gizean echter succes met een kopbal: 22. Voor het eerst moest de Duitse ver dediging in een kwalificatiewedstrijd op eigen bodem twee treffers toestaan. De beslissing viel in de 78e minuut, toen Halier met een pass van zeker veertig meter Libuda bereikte. Libuda schoot de bal hoog in de hoek van het doel achter Herriot: 32. De stand in groep 7 is: West-Duitsland 6 5 1 0 11 20— 3 Schotland 5 3 11 7 18— 5 Oostenrijk 5 2 0 3 4 10— 7 Cyprus 6 0 0 6 0 12 BOEDAPEST Hongarije heeft woensdagavond in Boedapest de wed strijd tegen Denemarken in groep 2 van de voorronden van het wereldkam pioenschap voetbal met 30 gewonnen. De Hongaren waren gedurende de ge hele wedstrijd in de meerderheid en hadden bij de rust een voorsprong van 20 door doelpunten van de uitblinken de kanthalf Bene en Szucs. Na de rust deden zij het rustig aan. De Denen kregen echter geen kans en drie minu ten voor tijd bepaalde Bene de eind stand op 30. Door deze overwinning hebben de Hongaren nog een kans Tsjecho-Slowa- kije in te halen. Zij moeten daartoe op 11 november de thuiswedstrijd tegen Ierland winnen, waarna een beslis singswedstrijd noodzakelijk zou zijn. De stand in groep 2 is: Tsj.-Slowakije 6 4 119 126 Hongarije 5 3 117 127 Denemarken 6 2 1 3 5 610 Ierland 5 0 14 1 310 MOSKOU Het Russische voetbal elftal heeft woensdagavond in Moskou in een wedstrijd voor groep vier van de voorronden om het wereldkampioen schap met 20 gewonnen van Noord- Ierland. Bij de rust stonden de Russen, die door ruim 100.000 toeschouwers in het Lenin-stadion werden aangemoe digd, reeds met 10 voor. De Ieren waren danig verzwakt door het niet meespelen van George Best, die maan dagavond bij een vriendschappelijke blesseerd raakte. De Russische doelpunten werden ge scoord door Nodia (24e min.) en Bysjo- wets (79). Door hun overwinning op de Ieren zijn de kansen van Rusland op plaat sing voor Mexico aanmerkelijk geste gen. Noord-Ierland, dat al zijn wed strijden heeft gespeeld, staat op vijf punten, evenveel als de Russen, die echter nog een wedstrijd tegen Turkije moeten spelen. Een gelijk spel in deze wedstrijd is voor Rusland voldoende om zich te plaatsen voor de eindronde. Voor de wedstrijd kreeg Lev Jashin, de keeper, die 78 maal in het Russi sche elftal speelde, ter gelegenheid van zijn veertigste verjaardag bloemen aangeboden. De stand in groep 4 is: Rusland 3 2 1 N.-Ierland 4 2 1 Turkije 3 0 0 0 5 1 5 3 0 5— 0 7— 3 1—10 CARDIFF In groep 3 versloeg Oost-Duitsland in Cardiff Wales met 31. De ruststand van de ontmoeting, die door 23.000 toeschouwers werd bij gewoond, was 00. De Oostduitse doel punten werden in de 53e, 58e en 62e mi nuut gescoord door Vogel en Frenzel (2 keer). Zeven minuten voor het ein de maakte Powell het enige doelpunt voor Wales. Oost-Duitsland heeft door deze overwinning zijn voorsprong op Italië in groep 3 vergroot tot vier pun ten. Italië komt echter nog uit tegen zowel Oost-Duitsland als Wales. Oost-Duitsland 3 2 1 0 5 74 Italië 2 1 1 0 3 3—2 Wales 3 0 0 0 0 2—6 ry en Van Hanegem misten de goede richting. Scheidsrechter Michaelson floot pre- vies op tijd af, geen rekening houdend met de tijd, die was verspeeld bij de tal rijke overtredingen, die vooral in de tweede helft de strijd ontsierden. De duizenden toeschouwers gingen teleur gesteld de mist in, zoals de droom van Mexico de mist was ingegaan- De stand in groep acht is: 1. Bulgarije 4 3 1 0 7 93 2. Nederland 6 3 1 2 7 9—5 3. Polen 5 3 0 2 6 16— 8 4. Luxemburg 5 0 0 5 0 321 BUENOS AIRES Nestor Combin, de in Argentinië geboren speler van A. C. Milan, is woensdagavond na de wedstrijd tegen Estudiantes door de Argentijnse federale politie gearres teerd. Volgens berichten, die niet onmiddel lijk bevestigd konden worden, zou Com bin de Argentijnse dienstplichtwet heb ben overtreden door zich nimmer voor de dienst in de strijdkrachten gemeld te hebben. Combin vertrok als kleine jongen uit Argnetinië en ging naar Frankrijk, waar hij de Franse nationaliteit aan nam. Hij keerde nimmer naar Argentinië terug en heeft niet in het Argentijnse leger gediend. ROTTERDAM De kans, dat Ed de Noorlander niet zal worden geschorst, is niet denkbeeldig. Het onderzoek, dat een aantal pharmacologen heeft inge steld, heeft duidelijk gemaakt dat het vitamine B 2-preparaat, dat de Rotter damse tienkamper op de Europese at- letiekkampioenschappen in Athene heeft gebruikt, een vrijwel gelijke reactie teweeg brengt als methoxyphenamine. Deze stof werd in de Griekse hoofd stad op De Noorlander gevonden. Naar aanleiding daarvan werd hij van het gebruik van stimulerende middelen be schuldigd en gediskwalificeerd. Een en ander zal door een delegatie van de Koninklijke Nederlandse Atle- tiekunie (KNAU) op het kalendercon gres van de Internationale Atletiekfede- ratie (IAAF) begin volgende maand in Boekarest, naar voren worden gebracht. Een definitieve beslissing over het lot van De Noorlander zal daar niet wor den genomen. Deze kan niet eerder worden verwacht dan in maart van het volgende jaar als het hoofdbestuur (council) van de IAAF bijeenkomt. BUENOS AIRES AC Milan heeft woensdagavond in Buenos Aires de wereldbeker veroverd. De Italianen verloren weliswaar de tweede ontmoe ting tegen het Argentijnse Estudiantea met 21, maar zij hadden in de ste wedstrijd een ruime (5—0) O' winning behaald. Alle doelpunten werden In de eerste helft gemaakt. In de 30e minuut gak Rivera AC Milan de leiding, Estudian tes kwam kort voor rust door twee doelpunten in een minuut van Conigliari en Aguirro Suares op 3—1. In de tweede helft werden twee spe lers van Estudiantes van het veld ge stuurd: Aguirre Suarez in de 67e min. en Manera in de 84e minuut. AC Milan heeft een hoge prijs moe ten betalen voor de wereldbeker, inzet van het officieuze wereldkampioenschap voor clubs. De Italianen raakten woens dagavond in Buenos Aires in de tweede ontmoeting tegen het Argentijnse Estu diantes drie spelers (Malatrasi, Prati en Combin) kwijt, maar slaagden er desondanks in de nederlaag tot 21 te beperken, voldoende na de overwinning van 30 in de eerste ontmoeting om de beker na vier jaar weer naar Milaan te brengen. Estudiantes de la Plata is in het sta dion van Boca Juniors niet afgeweken van wat een slechte traditie lijkt te worden. Met grof geweld probeerden de Argentijnen de achterstand ongedaan te maken, maar zij gingen tenslotte door hun eigen bandietisme ten onder. Twee keer greep de Chileense arbiter Massaro in: in de 67e minuut stuurde hij Auguirro Suarez van het veld en zes minuten voor tijd kon ook Manera de kleedkamer opzoeken. Van de 25 spelen die in totaal op het veld hebben gestaan, waren er bij het eindsig naai nog slechts 19 over Na de ontmoeting tussen Racing Club Buenos Aires en Celtic Glasgow in 1967 en tussen Estudiantes en Manchester United van vorig jaar krijgt de strijd om de wereldbeker steeds meer de al lure van een straatgevecht De Argen tijnen domineerden meer dan tachtig minuten, maar bleken machteloos tegen de koelbloedig en bekwaam ingrijpende defensie van de Italianen. Toen hun voetbalkwaliteiten niet toereikend wa ren een opening te vinden naar het doel van Cudicini, zochten zij hun heil in alle trucs, die het voetbal kent maar niet toestaat. Ook hiermee echter zijn de Italianen niet te verslaan. Na een half uur leek Rivera de strijd te hebben beslist toen hij AC Milan aan een voorsprong van 10 hielp. Conigliari (43emin.) en Aguirre Suarez (44e min.) gaven Estudiantes en de 45.000 toeschouwers echter nog voor rust nieuwe hoop. Prati was toen al met een gescheurde spier van het veld ge dragen en kort na rust volgde Malatra si. Ook de Argentijn op wie Malatrasi in de 52e minuut was gebotst, Billardo, verliet het veld. Bij een van de vele maar weinig effectieve stormlopen van de Argentijnen sneuvelde twintig min. later Nestor Combin, die door Aguirre Suarez zo werd toegetakeld, dat hij met een hevig bloedend gezicht op een bran card moest worden weggedragen. Scheidsrechter Massaro kende geen par don: Suarez naar de kleedkamer. Tien minuten later voerde Manea de strijd naar een beschamend dieptepunt: hij misdroeg zich zo tegen Rivera, dat ook hij er uit werd gestuurd. De opstellingen waren: Estudiantes: Poletti, Manera, Aguirre Suarez, Madero Malbernat Billardo (Etchecopar), Ro meo, Togneri, Conigliari, Taverna, Ve- ron. AC Milan: Cudicini, Anquiletti, Malatrasi (Fogli), Schnellinger, Rosato, Maldera, Lodetti, Rivera, Sormani, Combin, Prati (Rog non). PARIJS Antonin Magne, een van de grootste vooroorlogse Franse wiel renners, is ontslagen als ploegleider van Mercier, zo deelde hij woensdag mee. „Tonin" was voor de oorlog wereld kampioen en winnaar van de Ronde van Frankrijk. In, 1945 trad hij in dienst van Mercier en heeft kampioe nen als Louison Bobet, Rik van Steen bergen en Fred Debruyne onder zijn hoede gehad. Tot zijn „stal" behoorde ook Ray mond Poulidor. Als opvolger van Mag ne is benoemd Louis Caput, die op het moment ploegleider van Frimatic is. EREDIVISIE ADO—SVV1 MVVTelstar 1 Go AheadDWS ...•■•■•■••1 SpartaNAC 3 NECFeijenoord 2 AjaxDOS1 AZ '67—FC Twente2 FlaarlemPSV..3 GVAV—Holland Sport3 EERSTE DIVISIE Helmond SportRCH1 DFCVolendam 1 ExcelsiorVitesse1 Willem II—HVC1 Blauw-WitVeendam1 De GraafschapSC Cambuur 3 Fortuna VI.FSC1 ElinkwijkFC Den Bosch 1 HeraclesDe Volewijckers3 TWEEDE DIVISIE LimburgiaEDO,1 EindhovenZFC1 HeerenveenSC Gooiland3 RBCNO AD1 WageningenPEC.3 SC Drente—AGOVV3 Hermes DVS—WV1 VeloxRoda JC3 De wedstrijden met ervoor staan op het totoformulier voor zondag a.s.

De Vallei | 1969 | | pagina 19