Sterk RTTVI wees Oldra met 7-3 terug Keiharde strijd op laatste dag van bijzonder geslaagd toernooi Collectieve poging van getuigen de verdachte alle schuld te geven Avondje uit eindigde met botsing tegen paal Kantongerecht Tiet Natuurfilms in wijkgebouw Bierschuur verdwijnt JAN VAN SCHUPPEN BURGERLIJKE STAM) Kerk wil haar bruidegom ook ontwijken Bezichtiging van nieuw wijkgebouw Cabaret trok meer clan voetbal Scholierenkampioenschappen tafeltennis Ledental van NCVB achteruit Sterk spel Finales Eindklassering JONGETJE KLAPBAND NADELIG WEGGEREDEN DS. JONKERS VOOR N.C.V.B. Klassey gepaard aan modebewustheid Organisatie van warme bakkers DONDERDAG 23 OKTOBER 1969 TIEL ,,B«j het doorlezen van de vier getuigenverkla ringen krijgt men het onbehaaglijke gevoel, dat deze vier jonge mannen na de aanrijding een zodanige afspraak gemaakt hebben, dat alle schuld op de schouders van deze verdachte terecht zou komen". Dat zei officier van justitie nir. J. A. Kopp gistermorgen in verband met een aanrijding, die plaats had gehad bij een inrit van de Tielsestraat in Opheusden. De 43-jarige Ochtenaar Cornells van S. was daar afgeslagen zonder dat was hem in ieder geval ten laste gelegd vol doende voor te sorteren. Een achterop komende auto met vier jongens zou daardoor tegen de wagen van de Och tenaar gebotst zijn. Mr. Kopp memoreerde echter, dat de verklaringen van de jongelui zo op elkaar afgestemd waren, dat er zelfs bepaalde gedeelten letterlijk het zelfde waren. Hij kreeg daardoor, zoals hij zei, eep onbehaaglijk gevoel. Geen van de jongens was gisteren op komen da gen en de officier wilde de zaak niet aanhouden om hun lezing nog eens te horen. „Ik ben bang, dat we dan met meidneed te maken krijgen. De zaak is ons toch al duidelijk genoeg." Die duidelijkheid had hij gekregen door de Ochtenaar, wiens voorkomen gekenmerkt werd door ernst en be trouwbaarheid. De man was duidelijk overrompeld door de gelijkluidende verklaringen van de jongens. Als ver weer voerde hij zelf aan, dat het ter plaatse op de Tielseweg onmogelijk was om meer voor te sorteren en dat hij er alles aan gedaan had om het achterop komende verkeer te waar schuwen. Zijn lezing werd bevestigd door een jongetje van acht jaar, dat in een huis langs de Tielsestraat woonde en de aanrijding tot in de finesses aan zijn vader vertelde. En die stond gisteren ook bij het Tielse kantongerecht om voor de zaak van de Ochtenaar te plei ten. Mr. Kopp zei vervolgens meer waarde te hechten aan de woorden van het jongetje dan aan de vier jongeman nen. Hij vroeg vrijspraak voor de ver dachte en daarmee ging de kantorrech- ter akkoord. De 24-jarige Wilhelmus v.d. M. uit Oss was met enkele vrienden naar Amster dam geweest en keerde in de late uur tjes terug. Op Rijksweg 2 bij Waarden- burg raakte hij de macht over het stuur kwijt, begon te slippen en botste tenslotte tegen een lantaarnpaal aan. De inzittenden, van wie er één pas wakker schoot door de klap, maakten zich zo snel mogelijk uit de voeten, maar konden later toch door de politie achterhaald worden. Bestuurder Wilhelmus v.d. M. bleek niet in het bezit te zijn van een rij- en kentekenbewijs. De auto was wel van hem en dat verklaarde hij door te zeg gen: „Mijn vrienden rijden meestal. Die avond hadden we echter wat in Amsterdam gebivakkeerd en een 'ca feetje bezocht. M'n kameraden dron ken een paar glazen pils en ik alleen een cola en een seven-up. Daarom ook besloot ik zelf te rijden. Door een klap band vloog ik tegen die paal op." Het kantongerecht boog zich eens even in gepeins voorover, want al had de verdachte een fout gemaakt, hij maakte toch een bijzonder goede in druk zoals hij daar stond met zijn gro te blonde kuif, zijn korte, duidelijke antwoorden en zijn uiterst correcte ma nieren zonder enige zweem van valse onderdanigheid. naar voren, die keihard in zijn nadeel pleitten. In eerste instantie hadden de jongens tegen de politie gezegd, dat iemand anders (met een rijbewijs) ge reden had en dat werd ontdekt. Verder bleek Wilhelmus van de M. in 1964 al eens veroordeeld te zijn voor het be sturen van een auto zonder rijbewijs. Bovendien was bij het onderzoek vast komen te staan, dat de oorzaak van het ongeluk geen klapband was, maar het voortschuiven van de auto toen de bestuurder de controle over zijn voer tuig kwijtraakte. Mr. Kopp twijfelde tot slot nog aan het verhaal, dat verdachte alleen seven- up en cola gedronken had. „Ik kan het tegendeel natuurlijk niet bewijzen, maar Amsterdam maakt erg dorstig...." Dat de Ossenaar inmiddels zijn rijbe wijs gehaald had, betekende in de straf maat evenwel een verzachting. Toen hij dat waardevolle papiertje buiten uit zijn auto gehaald had en het de kantonrechter getoond had, werd hij uiteindelijk veroordeeld tot een to tale boete van f 250. De voorwaardelij ke ontzegging van de rijbevoegdheid, die de officier geëist had, ging niet door. Kantonrechter mr. D. S. Baron van Slingelandt: „Omdat U dat rijbe wijs juist gehaald heeft, willen we niet direct met het zwaard van Damocles gaan zwaaien". De 34-jarige Wilhelmus H. uit Ech- teld had voor het rijden met een auto waarvan de chassisbalken bijna of hele maal verrot waren, een transactie thuis gekregen met f 175 boete. Omdat hij het een „norm zware" straf vond, kwam hij naar het kantongerecht. Toen mr. Kopp eerst geïnformeerd had, waarop de automobilist uit Ech- teld nu eigenlijk gezeten had („alles was immers weggerot"), kon deze ver dachte zijn verhaal doen: „Voor f 500 heb ik de auto in een garage gekocht. Er was me gezegd dat hij reeds door- gesmeerd was. Zo erg was het volgens mij ook weer niet, want de politie liet me van Geldermalsen waar ik aan gehouden was toch maar helemaal naar huis rijden". De officier zei dat f 500 een wel heel klein bedrag is voor een auto. „Ik ben van mening, dat weggebruikers zich voldoende moeten oriënteren over de staat van een te kopen auto." Hij eiste f 150 boete. Het vonnis was conform. ADVERTENTIE RHENEN Geboren: Henriëtte, d.v. C. van Drumpt en T. van Baaren (Kesteren); Gerardus, z.v. G. J. Jansen en J. van Deelen (Veenendaal); Klaas, z.v. A. Goodijk en A. Nieuwenhuis (Veenen daal); Hendrik Jan Willem, z.v. H. Heikamp en D. A. van den Velden (Veenendaal); Anna Petronella, d.v. J. D. Nout en A. F. Rebergen (Veenen daal); te Utrecht: Juliette, d.v. H. Kor- stanje en J. W. L. Molenkamp. Ondertrouwd: W. van de Bovenkamp, 23 jr. (Veenendaal) en J. Kroesbergen, 22 jr. Getrouwd: J. C. Burgersdijk (Arn hem) en J. van Baaren; F. Bakker (Amsterdam) en M. J. Tollenaar (Wa- geningen); P. J. den Heeten (Leersum) en D. van Veenendaal; H. van Beugen (Lienden) en C. Hootsen. Overleden: Jelle Brouwer, 73 jr., echt. v. T. Bruins, Veenendaal. Ingekomen: J. C. Leenheer van Arn hem naar Parallelweg 2; H. M. Zwart met gezin van Heemstede naar Rozen- laan 131; J. H. Cieremans van Rotter dam naar Herenstraat 88; J. Prins van Uithoorn naar Cuneraweg 52; A. F. Maters met gezin van Fijnaart naar Korenbloemstraat 17; O. L. P. Tam- mens met gezin van Schiedam naar Bremlaan 25; A. F. L. Kaan met ge zin van Heemskerk naar Beukenlaan Woensdagavond hield de Ned. Chr. Vrouwenbond afdeling Renswoude zijn maandelijkse vergadering in Rehoboth, onder leiding van zjjn presidente mevr. Hosang. Als spreker was uitgenodigd ds. J. C. Jonkers. Deze gaf een visie over het bijbelboek „Hooglied". Spreker stelde dat in de droom de bruid (in het Hooglied genoemd,) een sleutel bezit naar de waarheid van die droom. Toen haar bruidegom aan haar deur klopte ging zij niet kijken, maar toen zij later wel ging was hij weg. Ds. Jonkers bracht dit voorbeeld te rug op de kerk die ook bloot staat aan de verzoeking om haar bruidegom te ontwijken. ft De meest opvallende figuren (of liever: figuurtjes) op de scholieren kampioenschappen tafeltennis waren zonder enige twijfel de broertjes Ber tie (links) en Johnny Vos. Dit. tweetal was veruit favoriet bij het publiek door de pure concentratie, het zeer sterke spel en de show, die zij ten beste gaven. Trots lieten de gebroeders zich foto graferen met hun hondje Snuffy. ADVERTENTIE SCHERPENZEEL De Scherpen- zeelse Wilhelminaziekenverpleging stelt allen die belangstelling hebben in de ge legenheid om het nieuwe wijkgebouw te bezichtigen aan de hoek Vijverlaan-Mo lenweg. Deze mogelijkheid bestaat op vrijdagavond 31 oktober van 7 uur tot 8.30 uur. ELST Op verzoek van de Cultuur- Natuurhistorische Vereniging „Zuid- Oost Utrecht" te Eist zal de Esso- filmdienst op dinsdag 28 oktober weer een aantal natuurfilms uit de bekende Walt Disney-serie vertonen. Verder staan er voor deze avond een aantal interessante reisbeschrijvingen op het programma. De bijeenkomst vindt plaats in het Wijkgebouw aan de Vee- nendaalsestraat. SCHERPENZEEL 22 oktober 1969 Eiermarkt. Aangevoerd 750.000 stuks Handel vlug. Prijzen kippeëieren f 12,50 tot f 13,50. De heneieren van f 9,- tot f 11,50 alles per 100 stuks. VEENENDAAL De Bierschuur van Veenendaal is bezig te verdwijnen. Slopers maken korte metten met het niet al te stabiele gebouwtje, aan 't Gelderland, waaraan Veenendalers ve le generaties gewend zijn geweest een paar gezellige uurtjes door te brengen. In 1924 kwam de schoonvader van de laatste particuliere eigenaar, de hr. J. Heij erin. De Bierschuur ontwikkel de zich tot een trefpunt van biermin naars die ervan hielden om zittend op biervaatjes wat met elkaar te praten. Toen de nieuwe Drankwet in november van het vorige .jaar van kracht werd wilde de heer Heij de zaak verbouwen om te kunnen voldoen aan de mini mumeisen van vlieroppervlakte (35 m2). Hij kreeg echter geen vergunning. Toen bovendien een nachtelijke weg gebruiker met zijn auto zo'n vreemde manoeuvre maakte dat hij tegen een hoek van het café aanreed, tekende het naderend einde van de Bierschuur zich steeds duidelijker af. De zaak moest gestut worden, omdat instorting niet uitgesloten moest worden geacht. Het pand werd verkocht aan de gemeente, die het nu laat slopen. Er komt geen nieuw gebouw voor in de plaats. Toen kwamen er echter enkele feiten Rotterdam naar Rozenlaan 11. ADVERTENTIE Een Santega-kostuum toont u, hoe klasse op een overtuigende manier gepaard kan gaan aan de nieuwste tendensen in de herenmode. De snit is helemaal 1970 - let op het hoog sluitende kolbert.de iets verbrede revers en de schouderlijn - en toch past dit slankmakende kostuum zelfs de moeilijkste maten. Wilt u een kostuum met allure? 'n Santega past u HOOFDSTRAAT 90 VEENENDAAL ys V Vertrokken: D. H. van der Burg g/m Blankesfcijn van Cuneraweg 191 naar Egmond aan Zee; W. E. van Swetse- laar met gezin van Beatrixstraat 71 Eist naar Amerongen; M. M. Th. Goos- sens van Koningshof 7 naar Enschede; A. Madanu Azouz van Cuneraweg 411 naar Echteld; M. Moh El Hadii van Cuneraweg 411 naar Echteld; K. Mar ker van Driftweg 23a Eist naar Duits land; H. J. van Oort van Boslandweg 10 naar Vlaardingen; H. van Schie met gezin van Valleiweg 54 naar Ede; G. van Ravenhorst wed. v. Dekker van Cuneraweg 330 naar Veenendaal; M. C. J. Lodder van Zuidwal 32 naar Do- dewaard; J. P. Bovenschen 'van Heren straat 43 naar Amersfoort; P. van El- dik van Nieuwe Veenendaalseweg 157 naar Veenendaal; J. W. Rigter van Roghairweg 5 naar Maartensdijk; A. van Erk van Nieuwe Veenendaalse weg 227 naar Veenendaal; 'C. van der Bijl met gezin van Rijksstraatweg 53 Eist naar Amerongen; J. J. van der Bijl van Rijksstraatweg 53 Eist naar Almelo; D. Visser met gezin van Bea trixstraat 42 Eist naar Hilversum; P. H. van der Schaaf van Herenstraat 102, naar Nijmegen. KESTEREN Geboren: Johanna, d.v. J. Budding en P. van Blijderveen; Hendrika, d.v. M. Vink en H. G. van Gaaien; Alber- tus, z.v. G. Verwoert en M. P. van der Poel. Ondertrouwd: W. Roelofsen en A. v. Beek; J. Meijering (Ede) en J. J. Thijs- sen; K. Scholtus en C. J. van Brenk. RHENEN Ondanks de voetbalwed strijd Nederland-Bulgarije op de televi sie was gebouw „Irene" gisteravond tot de laatste plaats bezet, ter gelegen heid van een cabaret-avond, aangebo den door de Cunera-combinatie aan in woners van Rhenen en omgeving, die gratis toegang hadden, wanneer zij ge durende een bepaalde periode hun in kopen hadden gedaan in de winkels van de bij deze combinatie aangesloten winkeliers en daarvan het bewijs in de vorm van een aantal zegels op tafel konden leggen. De combinatie had een. gezelschap geëngageerd bestaande uit Joop Rey nolds, piano, Peter Piekos, conferen cier, Al Preston en Valery, goochelen, Rita Corita, Conny Vink en de Wama's. Het cabaret-gezelschap slaagde erin, ondanks vele bekende nummers van radio en televisie, de zaal te boeien. SCHERPENZEEL 22 oktober 1969. Biggenmarkt. Aangevoerd 70 stuks. Handel matig. Prijzen f 90,- tot f 103,- per stuk. RHENEN Ook voor de Rhenense tafeltennisvereniging, RTTV, is de competitie weer begonnen. De club komt hierin met zeven senioren- en vier juniorenteams uit. De eerste twee formaties zjjn ondergebracht in de eerste klasse, team 3 en 4 komen uit in de tweede klasse en team 5 en 6 zijn ingedeeld in de derde klasse. De zevende editie van RTTV speelt in de vierde klasse. RTTV startte uitstekend door Oldra uit Arnhem met de cijfers 73 terug te wyzen. In vergelijking met vorig jaar was Oldra op 2 plaatsen gewijzigd, maar dat was geen verzwakking. D. v. Bru- nen won voor RTTV 3 partijen, terwijl R. v.d. Brink en C. Lieftink ieder 2 partijen voor hun rekening namen. Door deze overwinning mag RTTV, ook dit jaar wel weer tot de kanshebbers worden gerekend in de le klasse. D. v. Brunen begon tegen de altijd gevaarlijke v. Wolferen. Na een ach terstand van 6-14 wist hij de le game toch nog met 21/9 te winnen. V. Wol- VEENENDAAL „Ik ben werkelijk bijzonder blij dat dit toernooi tot stand is gekomen in Veenendaal. Aanvanke lijk zag het daar volstrekt niet naar uit, maar dank zij de heer Van Wely kon de wedstrijdenserie toch worden gehouden en gisteren en vandaag is wel gebleken dat het een groot succes is. Nogmaals dank aan Van Wely en zijn medewerkers voor het organiseren van dit jeugdsportevenement". Deze woorden sprak loco-burgemees ter Ant. de Ruiter gistermiddag in de zaal aan de Tuinstraat voordat hij de prijzen uitreikte van de eerste Veenen- daalse scholierenkampioenschappen ta feltennis, die werden georganiseerd door STV-Climax. Na de poule-wedstrijden van dinsdag hebben de deelnemers en deelneem sters keihard gestreden in de slotwed strijden, die werden bijgewoond door een zeer groot aantal belangstellenden. De show werd deze middag gestolen door de broertjes Johnny en Bertie ELST Dinsdagavond vond in het gebouw Pniël de jaarvergadering van de Nederlandse Christen Vrouwenbond plaats. Uit de jaarverslagen van se cretaresse en penningmeesteresse bleek, dat het afgelopen jaar in finan cieel opzicht een gunstig verenigings jaar is geweest. Hoewel het ledental nogal was terug gelopen en slechts één nieuw lid zich had aangemeld, bedraagt het aantal leden thans 79. Hierna was de bestuurswisseling aan de orde. Voor.de functie van propagan diste werd mevr. Van Spanje niet her kozen. In haar plaats komt thans me vrouw L. Wildeman. In het dagelijks bestuur waren er geen mutaties. Dit blijft dus als volgt: meVr. N. S. N. van Maienstijn, presi dente; mevr. A. van Garderen, secr. en mevr. G. v. d. Oosterkamp, pen ningmeesteresse. Na de pauze droeg mevr. Wesseling- Lengkeek 't verhaal van Sil de strand jutter voor. Gekleed in de klederdracht van het Terschelling anno 1888 deed zij dit zeer stijlvol en karakteristiek, waar bij zij de stemmen van de in het ver haal voorkomende personen meester lijk wist te imiteren. De enthousiaste aanwezigen hebben ruim een uur met interesse naar haar declamatie geluisterd. Vos, die in de finale van de A-klasse tegen elkaar uitkwamen. Deze talent volle spelertjes - ware acteurs - reser veerden in hun wedstrijden (ondanks de grote spanning) toch nog enige tijd voor pure show, die het publiek aan de lopende band beloonde met een driftig applaus. Vooral 's middags waren er veel toe schouwers - onder wie zeer veel jeugdi gen - maar de gymnastiekzaal aan de Tuinstraat gekomen om de verrichtin gen van de schooljeugd gade te slaan, Er werd in alle klassen bijzonder sterk gespeeld en de deelneemsters en deel nemers trokken zich in feite niets aan van het rumoer in de zaal. Dat lawaai verdween toen initiatief nemer Rijn van Wely - voor de finales - een schitterende demonstratiewedstrijd speelde tegen clubgenoot Wim de Kleu- ver. Van Wely gaf het publiek' uitleg van de verschillende slagtechnieken - met name de loopingdrives en de contra- attaques van de spelers maakten in druk - waarna hij een wervelende par tij in drie games speelde tegen de evenals hijzelf zeer beweeglijke en ta lentvolle De Kleuver. Hierna ontbrandde in alle hevigheid de strijd in de finales. De eindstrijd in de A-klasse meisjes had toen reeds plaatsgevonden en hierin zegevierde Els Oosterbeek over Anja Bouwland. In de A-klasse jongens was de hoog ste eer voor Bertie Vos, in de B-klasse werd Henk Schoeman winnaar en in de C-klasse veroverde Maarten Bos- schaart de eerste prijs. De door de gemeente Veenendaal be schikbaar gestelde wïsselbekcrs gingen bij het lager onderwijs naar de CNS 1 en bij het voortgezet onderwijs naar de L.T.S. Van de 173 inschrijvers hebben 133 scholieren 'deelgenomen aan de kam pioenschappen. De uitslagen van de fi nale-partijen waren als volgt: A-klasse meisjes: Anja Bouwland- Els Oosterbeek 8/21, 9/21. A-klasse jongens: Johnny Vos-Bertie Vos 8 21, 10/21. B-klasse jongens: Gert-Jan van Nieuwamerongen-Henk Schoeman 18/ 21, 14/21. C-klasse jongens: Maarten Bos- schaart-Jan Stuyvenberg 21/14, 21/12. De eindklassering van de Veenen- laalse scholierenkampioenschappen ta feltennis luidde: Meisjes lagere school (A-klasse): 3. Hanneke Vroman (CNS I); 2. Anja Bouwland (CNS III); 1. Els Oosterbeek (CNS III). Jongens lagere school (A-klasse): 4. Steven v.d. Steeg (Patrimoniumsch.); 3. Jaap van Spanje (Patrimoniumsch.); 2. Johnny Vos (Joh. CalvijnSCh.)1. Bertie Vos (Joh. Calvijnsch.). Jongens voortgezet onderwijs (B- klasse): 4. Ruud van Kooten (LTS); 3. Leo van Zanten (LTS); 2. Gert-Jan v. Nieuwamerongen (LTS); 1. Henk Schoe man (LTS). Jongens voortgezet onderwijs (C- klasse)3. Harry Schoonhoven (LTS); 2. Jan Stuivenberg (Ichtus); 1. Maar ten Bosschaart (Lyceum). Wisselbeker L.O.: 3. CNS III 9 pnt.; 2. Joh. Calvijnsch. 10 pnt.; 1. CNS I 15 pnt. Wisselbeker V.O.: 2. Herv. Mavo II 9 pnt.; 1. LTS 20 pnt. Voor elke winstpartij van gisteren werd een punt toegekend aan de school die de deelneemster of deelnemer be zoekt. Opvallend is hierbij de 2e plaats van de Calvijnschool, waarvan slechts Johnny en Bertie Vos deelnamen. Dit tweetal scoorde maar liefst 10 punten. feren won echter de 2e game met 17/21 zodat de derde de beslissing moest brengen. Na opnieuw een achterstand van 5-10 won D. v. Brunen deze game toch (21/15). Hierna liet C. Lieftink zien dat hij zich prima thuisvoelt in het le team door in 2 games te zegevieren over de jonge speler Marcelis (21/19 en 22/20). Hierdoor gesteund bleef R. v.d. Brink duidelijk de baas over de 3e Oldra-spe- ler, T. de Bruin. Hij won de wedstrijd in 2 games, 21/17-21/17. Het dubbel ging voor RTTV verloren, omdat C. Lief tink en D. v. Brunen nog niet goed op elkaar waren ingespeeld, (14/21-20/22). Oldra verkleinde z'n achterstand nog meer doordat C. Lieftink alleen de le game van Van Wolferen kon winnen, welke laatste zijn spel zodanig ging veranderen, dat in de 2 volgende games C. Lieftink er niet meer aan te pas kwamen (21/14, 10/21 en 11/21). D. v. Brunen vergrootte de voor sprong tot 4-2 door in 2 games te win nen van T. de Bruyn 21/13, 21/18 doch Marcelis bracht de spanning weer te rug toen hij in een mooie partij te sterk bleek voor R. v.d. Brink. C. Lieftink herstelde zich keurig van z'n nederlaag tegen v. Wolferen en won nu in 2 games van T. de Bruyn (21/14 en 21/18), waardoor de halve winst binnen was. R. v.do. Brink stelde de zege vervol gens veilig door Van Wolferen die men taal weer bijzonder zwak was in 2 ga mes geen kans te geven (21/17-21/8). De laatste partij was voor D. v. Bru nen die Marcelis versloeg (21/13 en 21/13). Deze week moet RTTV naar Fla mingo's '56 in Gennep, een team dat gepromoveerd is uit de 2e klasse. Er moet door RTTV gezien het goede re sultaat tegen Oldra, gewonnen kunnen worden in Gennep. Tios 2-RTTV 2 4-6. In deze wedstrijd lukte het RTTV 2 het'sterker geachte Tios 2 te verslaan, vooral door J. Engelaar die z'n 3 par tijen won en samen met W. de Groot Mulder ook het dubbel. Laatstgenoem de speler won evenals A. Udo 1 partij. Tios 3-RTTV 3 3-7. Hier was H. v.d. Broek de grote man met 3 overwinningen. O. Meyer won 2 x en J. Notermans 1 x, terwijl ook het dubbel winst opleverde. RTTV 4-YVST 1 2-8. Zoals te verwachten was kon team 4 het niet redden tegen deze oud-eerste klassers. O. Weysserfeld en W. Rose- boom kwamen 1 x tot winst, doch dit lukte E. v. Hees niet, zodat de uitslag 2-8 werd. Kr. en Vr. 4-RTTV 5 5-5. In deze wedstrijd was G. v.d Wete ring op dreef en hij zegevierde dan ook driemaal. H.. v. Nw.Amerongen en B. Middel kwamen 1 x tot -winst. RTTV 6-SKF 1 4-6. A. Nud bracht het in dit team tot 2 overwinningen, terwijl J. de Bode en J. Nieuwenhuis ieder 1 partij wonnen. RTTV 7-Shot 4 3-7. Mevr. T. Notermans bleef ongesla gen in deze wedstrijd, doch mevr. A. v. Brunen en G. Veenendaal konden niet tot winst-Jcomen. Junioren-uitslagen RTTV a-SKF b 8-2; RTTV b-SKF a 3-7; RTTV c-Shot d 6-4, RTTV d-Shot 6-4. Als u Beko ziet staan, zit daar een warme bakker achter. ADVERTENTIE

De Vallei | 1969 | | pagina 5