Gezellige mensen drinken Heineken... uit en thuis! Bericht van een zestigjarige tiener Charmante brarobes in leuke kleunen Heineken VRIJDAG 24 OKTOBER 1969 Lieverig naaktdan namaak li Do DS21 nu ook met elektronisch geregelde benzine-inapuRtog Onder cte motortrap zft een compatei Niet zo'n grote weliswaar, maar niettemin een computer. Om de DS2I zuiniger te laten rijden, "m pijlsnel te doen accelereren en voor een nieuwe topsnelheid te zongen één van maar even 188 km/u. Maar er In meer. went <Se computer zit toevallig" kissen het gaspedaal en de motor,, ofwel tussen u en de DS21 Om onder alle omstandigheden voor de meest efficiënte Injektfe van het mengsel benzine-lucht te zorgen. Wat behalve benzine ook do motor spaart (Terwijl u zorgeloos rijdt, vorworkt de computer gegevens over de temperatuur van de motor, de stand ven het gaspedaal, het toerental en de druk van de inkomende lucht om uw DS alles te gouon wat-ie op dat moment nodig heeft Niets meer en niets minder.) Voor t geval dat u toch al op het punt staat om subliem autorijcomfort in de DS te gaan zoeken (en vinden), is het bij deze prettig te weten dat Citroën er een dimensie aan toevoegde: een elektronische. Voor de geruststellende méérprtjs van slechts 1500 gulden. Waar koopt u vandaag de dag een computer voor dat bedrag? OMZET VERHOGEN - ADVERTEREN Maak het eens echt gezellig. Bestel er Heineken bij. Heerlijk, helder Heineken. Klink... en drink dat gulle bier en opeens is er een onovertroffen gezellige stemming. Daar zorgt u voor, samen met toonaangevend in foundations en lingerie zuiver scheerwol Wieringa is nu wel zestig, maar eigenlijk zijn we altijd een beetje tiener gebleven. Dat blijkt wel uit onze speciale tienerhoek, vol met leuk spul voor vrouwtjes die bij de tijd willen blijven. Of er op vooruit willen lopen natuurlijk. f?\ Kijk maar eens naar deze truitjes. ft Op zichzelf al fijn. Maar gecombineerd met de vele accessoires, waar we dit seizoen nu eenmaal niet buiten kunnen, Vt; helemaal het einde. ËEn zuiver scheerwol uiteraard. Omdat ook steeds meer tieners zeggen: Liever naakt dan namaak. 60 Jaar nu feestelijke prij Hoofdstraat 92-94, Apeldoorn Attentie: Wasautomaten met het Wolmerk zijn goedgekeurd door het Int. Wol Secr. voor het wassen van Wolmerk artikelen met het etiket „krimpwerend, vervilt niet". Vertederend vrouwelijk, zo'n M gracieuze combinatie van voorgevormde f beha en nylon onderjurk. Keuze uit r veel vrolijke kleuren en dessins in diverse maten en uitvoeringen. Voor een echte Hunkemölier-prijs: Q Van Heineken weet je zeker dat het altijd brouw-vèrs is.

De Vallei | 1969 | | pagina 6