Het jongste boek over Koningin Wilhelmina sol en indien gewenst op gemakkelijke betalingsvoorwaarden! Dagravit Totaal 30 is een verantwoord vitamine- preparaat in moderne dragee-vorm van Dagra met 30 tdertigl werkzame bestanddelen; noodzakelijk voor een goede gezondheid, meer weerstand en betere prestaties in de winter. Dagravit Totaal 30 niet vergeten, morgen halen BON BEL de Marechaussee: ook actief te water een ingezetene van apeldoorn Uk? opleiding voor het rijks- diploma ziekenverzorging a. verwarmingstechnici b. 1e monteurs C.V. c. monteurs C.V. d. assistente e. aankomend typiste Dagra-Diemen Veiling landhuis met bosgrond te 't Harde (Vel.) r ,];n hv Ik verzoek u mij de brochure te zenden* „Een ingezetene van Apeldoorn" door ds. J. F. Berkel in november verkrijgbaar in de boekhandel BESTELBON MARTENS CARAVANS MARTENS CARAVANBOUW GEBR.VANHARN N.V. SSSÖS2? plaatst en wel. Voor grotere woningen vanaf ca. 3000,-. Wilt u dit bedrag niet ineens uittrekken, dan komt Gascon u tegemoet met een gunstige financie ringsregeling. Desgewenst tot 100%. In het algemeen is uw Gascon CV binnen een week geïnstalleerd. De brandstof is aardgas. Dat fs een groot voordeel, want aardgas gebruikt u ook voor ko ken en warm water. U komt met een Gascon CV in een lager tarief. Van plm. 20 ct. per m3 zakt de prijs tot ongeveer 7 ct. Zo bespaart u, vergeleken met gewone éénkamerverwarming, per jaar ruim 70,- aan stookkosten. Mocht dat ooit nodig zijn, dan kunt u in de meeste gevallen uw Gascon CV gemakkelijk meenemen en in een ander huis instal leren. Dat maakt Gascon CV ook zo ideaal voor huurhuizen! Dat u centrale verwarming wilt, spreekt vanzelf. Wie niet? Het hele huis be haaglijk warm. Geen kou, geen tocht. De kamerdeuren mogen open blijven. Ook al is het nog zo koud buiten, uw woning is van onder tot boven .be woonbaar". Wilt u een iets hogere of lagere temperatuur? Een knopje om draaien en het is voor elkaar! Dank zij aardgas en Gascon kunnen nu uw warmte-wensen in vervulling gaan. Voor een flat hebt u reeds vanaf ca. 2700,- een complete Gascon CV, ge- Deel uitmakend van de Verenigde Machinefabrieken N.V. Stork-Werkspoor ZATERDAG 25 OKTOBER 1969 Speciaal over de laatste veertien jaren van Koningin Wilhelmina schreef drs. J. F. Berkel, de hofprediker van Het Loo, zijn boek. Geef het U zelf cadeau en een ander. Rijk geillustreerd, 152 blz. Deze uitgave kunt U gemakkelijk bestellen door middel van onderstaande bestelbon. Wees verzekerd van uw exemplaar! Naam j Adres Woonplaats Handtekening: - verzoekt toezending van ex. „Een ingezetene van Apel- I doorn" voor de prijs van f 7,50 per ex. Deze bon in envelop (zonder postzegel) opzenden aan: Wegener, Antwoordnummer 170, Apeldoorn. Nieuw model 1970 is weer te bezichtigen Prijzen thans vanaf 8600. Koop rechtstreeks van fabriek, U verdient hiermede zelf Uw dealerkorting. Als tijdelijke aanbieding geven wjj bij aankoop van een caravan 'n geheel gesloten voortent op stormframe gratis. Elke verandering mogelijk naar eigen ont werp. 2 jaar schriftelijke garantie. Vraagt folder. Zaterdags en zondags geopend tot 5 uur. Voorsterweg 75 - Brummen - Tel. 05756-1486 PROT. CHRISTELIJK TEHUIS „DORESTAD" Rijksstraatweg 651, Wassenaar Ons tehuis voor psychisch gestoor de bejaarden neemt ook dit jaar enkele meisjes in Voor deze opleiding, die twee jaar duurt, is enkele jaren voortgezet onderwijs noodzakelijk. Heeft u belangstelling voor dit beroep?1 december a.s. start weer een introductie-cursus. Vraag tijdig inlichtingen bij het hoofd personeelszaken, Monsterse- weg 93, Den Haag - Loosduinen, (telefoon 070—687270). ver warmings mij. VEENENOAAL Industrielaan 34 Tel. (08385) 19005 UTRECHT Bern. Weerd O.Z. 39 Telef. (030) 29364 Door de steeds verder gaande groei van ons be drijf, hebben wij plaats voor behalve aan een goede opleiding (PBNA en/ of ACI) hechten wij grote waarde aan een zeer ruime ervaring in de verwarmingstech niek. met ervaring in de montage van grote C.V.- installaties. met minimaal 5 jaar montage-ervaring. voor de directie. MULO-diploma en typevaardigheid zijn ver eist. Leeftijd tot 23 jaar. MULO-opleiding gewenst, type-diploma ver eist. Leeftijd tot 18 jaar. Alleen zij, die aan de bij de door hen Verlangde functie gestelde eisen voldoen, worden uitgenodigd te solliciteren. Wij bieden uitstekende salariëring 9 préstatie-beloning; winstuitkering; 0 goedé pensioenvoorzieningen; premiespaarregeling; studiekostenvergoeding; gratis bedrijfskleding voor het montage- oersoneel. Sollicitaties te richten aan ons adres te Veenendaal. Dagravit Totaal 30 is een modern multi-vitamine-preparaat met veel werkzame bestanddelen. Dagravit Totaal 30: een betrouwbaar multi-vitamine-preparaat voor volwassenen en kinderen dat met zijn vele bestanddelen krachtig meebouwt aan extra weerstand en prestatievermogen in de maanden met de „R" Dagravit Totaal 30. '4 Mix Jl Mo bij apotheker en drogist. lodeme ouders Moderne kinderen Moderne vrtanir.e Dagravit TotaalSO. Modem innemen. Geen gemors geen probleem metiepe's en k'evenge.fieses: Dagravit Totaal 20: too dragees ineen hygenische, vo zegetóe fiaco.--. Dagravit Totaa'20 Morgen begx.n»- een goede gezondheid *»;;j j en meerweerstand 'DAcnAvrf indewinter. rilOlUi,, i DagravitToteal 30. j®»0l Niet vergeten; MR. H. J. DOORN, NOTARIS te OLDEBROEK, is voor nemens op woensdagen 29 oktober en 12 november a.s. bij inzet en toeslag telkens te 3 uur n.m. resp. in café Regterschot en café Bosch te 't Harde, publiek te ver pen Het bijzonder fraai in bosrijk terrein gelegen LAND HUIS (C.V.) aan de Eperweg 92 te 't Harde met groot prieel en ingebouwde garage, tuin, bosgrond en toegangs weg, geheel groot 61.10 are. Indeling: beneden: grote kamer (ruim 50 m2) parket vloer, alsmede eetkamer ter weerszijden van hal met afz. garderobekast, kast en toilet, ingebouwde keuken en bijkeuken, volledig ingericht, met ruime, droge, diepe kelder; boven: le verd.: 4 slaapkamers, met balcons en badkamer, alles ruim van sanitair. 2e verdieping: 4 kleinere kamers met afz. bergruimte. Het pand is door zijn ligging tussen de bebouwde kom en de autosnelweg Zwolle-Amersfoort op een afstand van enkele minuten gaans van het station uitstekend geschikt voor personen met werkkring elders, ook met groter gezin, die buiten willen wonen in mooie om geving. Aanvaarding in eigen gebruik bij betaling uiterlijk 15 december a.s. Het geheel wordt voorgebracht in twee percelen a. een zuidelijk perceel bosgrond, groot ca. 11.10 are. b. het resterend gedeelte groot ca. 50 are. Bij toeslag voeging in massa. Nadere inlichtingen, ook inzake "eventuele bezichtiging, ten kantore van voornoemde notaris (tel. 05253-335). -X W&J.-rrrr.- In de haven van Amsterdam komt de marechaussee vrijwel dagelijks bij velerlei nationaliteiten aan boord. Op coasters, jachten, vracht- en passa giersschepen. De voertaal is Engels en de marechaussee kent het vakjar gon. Hij controleert de passen van toeristen, de monsterboekjes van de bemanningen en werkt nauw samen met de havendienst. De dagen zijn vol afwisseling en hij ontmoet in zijn werk mensentypen uit alle hoeken van de wereld. Een marechaussee werkt meestal buiten. Zijn toekomst is zeker Bent u tussen 17 en 25, minstens 1.75 lang en niet getrouwd? Hebt u goede ogen (geen bril of contactlenzen) en (m)ulo/mavo/lts of een paar jaar ander voortgezet onderwijs? Dan zou u méór over de Koninklijke Marechaussee moeten weten. Dat kan via de couponStuur 'm vandaag nog even op. COUPON COUPON,j. COUPON COUPON COUPON COUPON COUPON COUPON COUPON /TT Aan de afdeling Personeelspublicltoit, j i Grote Marktstraat 40, Den Haag. f. -y thuis te komen Inlichten adres: woonplaats: geb.datum: schoolopl.: 'doorhalen wat nlat gewenst wordt. m HA 0110 marechaussee Gascon centrale verwarming, ook hi een huurhuis, nu vanaf ca.f2700,- Dit is Gascon Een grote installatie-onderneming, gespecialiseerd in aardgas. Deel uitmakend van de Verenigde Machinefabrieken N.V. Stork-Werkspoor. In Neder land bouwde Gascon al ruim een miljoen gas- aansluitingen om. De centrale verwarmingen worden geïnstalleerd door ervaren vakmensen. Gascon installaties Het vertrouwde, solide warm-water-systeem, in kostenbesparende standaard-uitvoeringen. Sterke constructie, perfecte afwerking. Eénpijpsysteem, dus vlotte aanleg. Overal gelijkmatige warmte. Mooie, modem-strakke convectoren voor elk in terieur. Warmte-regeling naar wens. Keuze uit: CV met centrale haard voor flats en eengezins woningen. Ketelsysteem voor eengezins-en grotere huizen. Maatsysteem - aangepast aan bijzondere eisen of wensen. Gascon monteurs werken anel en netjes. Tijdens de installatie (ongeveer één week) kan uw huishouding vrijwel ongestoord doorgaan. Prijzen Vanaf 2700,- voor flats. Vanaf 3000,- voor een gezinswoningen. Alle prijzen inclusief installatie- kosten, maar exclusief aanleg gas- en elektriciteits leidingen (worden wel door Gascon aangelegd; kosten afhankelijk van aantal meters leiding dat nodig is). Niet inbegrepen is ook het schilderen van de buizen. Garantie op elke installatie: een vol jaar. Speciale prijzen voor combinatie-opdrachten! Voor 5 of meer gelijke of bijna gelijke huizen gel den speciale prijzen! Interessant voor bouwers, woningbouwverenigingen, beleggers, maar ook voor particulieren. Bespreek 't eens met uw buren I Gascon service Bijzondere aandacht wordt bij Gascon besteed aan de service. Over het hele land verlenen Gascon medewerkers vlotte, accurate service. Dag en nacht en ook in de weekends staat de Gascon service tot uw dienstl U wilt méér weten? De uitgebreide Gascon brochure ligt voor klaar! Bel: Den Haag, 070 - 244455 (Intertel dag-en-nacht service) of vul de bon in. Zend mij s.v.p. de gratis brochure over aardgas CV volgens Gascon systeem Naam; Straat: Woonplaats: Telefoon: Op briefkaart geplakt (met 12 ct porto), of in open envelop (met 12 ct porto) opzenden naar: Gascon N.V., Postbus 214, Amersfoort Intertel Den Haag 070 - 244455. U wordt dag en nacht persoonlijk te woord gestaan. 532

De Vallei | 1969 | | pagina 18