Internationaal assortiment, merkkwaliteit,marktprijs, Queenie Princesse Fleurette Cleopatra Chatelaine Arabesque Venus Soirée London Ensemble Sultane Comtesse Twisted Twinkle Regnera Passionata Duchess Pallas Curieux Fiesta a @®lk ©DTMKlIk ,rt |4( Jltl 10 Hahaha - een kruidenier die gouden sieraden verkoopt. En zilver. En uurwerken. Dat is toch te gek, zeg! Wat kan dat nou wezen? Wel, dat is gauw verteld. Dat zijn Droomwensen die voor vele mensen werkelijkheid worden. Ingekocht - niet dooor 'n kruidenier - maar door gediplomeerde experts. Bij de beste ateliers, waar Juwelier De Gruyter een behoorlijk grote klant is. En dus eisen kan stellen. Juist omdat wij niet alleen door u kritisch bekeken worden, moeten wij extra goed uit de bus komen. En juist omdat u van een plaatje kiest, kunt u bij ons zonder meer ruilen of krijgt u zonder meer uw geld terug. En - let op, dit is heel belangrijk, want dat doet lang niet iedereen - Juwelier De Gruyter vermeldt bij alle gouden sieraden het gewicht. Zodat u weet, dat wat uw oog streelt ook als belegging verantwoord is. Wat wilt u nog meer? Rijkskeur? Natuurlijk. Garantie? Natuurlijk. Service? Natuurlijk. Er is maar één ding waarin Juwelier De Gruyter bij andere juweliers schromelijk achter blijft. Dat zijn de prijzen - die tot 40% lager zijn. Wij voelen dat niet als een bezwaar. U waarschijnlijk ook niet. Vraag de Droomwensen-catalogus. En kies uit die prachtige kollektie armbanden, colliers, broches, zilverwerk, horloges en stijlklokken. Tot 40% onder de werkelijke winkelwaarde. Bij Juwelier De Gruyter. O

De Vallei | 1969 | | pagina 18