Primitief duel bracht toch winst voor DO V0 Coach Piet Hiensch: „Alle spelers hadden een off-day STV-Climax deelde punten met Xerxes orL> Splinters Diepeveen scoort Landskampioen bedwongen Mooie prestatie G VVV: 3-3 MEISJES VA V STERK Candia bedwong Hercules: 2-1 Workum incasseerde 3-1 nederlaag Musketiers had 't moeilijk tegen Putten Fors verlies voor S VP VEENENDAAL Van de 31-overwinning DOVO zaterdag behaalde in de ontmoeting met Workum kan alleen de puntenwinst de supporters bevredigd hebben. Het werd zonder meer de slechtste wedstrijd die DOVO sinds lange tijd heeft laten zien. Op geen enkele wijze slaagden de Veenendalers er in de zwakte van hun tegenstanders aan te tonen, want tot tien minuten voor het einde leek het bepaald niet onmogelijk dat Workum er nog een gelijk spel uit zou gaan slepen. Mental-coach Piet Hiensch kon na afloop geen directe oorzaak noemen van het uitzonderlijk zwakke optreden van z'n team. „Noem het maar een volkomen off-day van alle spelers, ik heb er ook geen ver klaring voor", zei hij. „fn wellicht is het een slechte generale voor volgende week," voegde hij er aan toe, doelend op de komende ontmoe ting met DOVO's rivaal WHC. Schinkel en z'n mannen zullen dan echter heel wat anders voor de dag moeten komen dan in het derde-klasse duel van zaterdag tegen Workum. Dankbaar Bedrogen Hoopvol HOCKEY Salamanders contra Ar es: 1-0 Primitief Ongedaan Begeerd NSVS-Kulan gelijk spel ORIGINE Clubavond Valleivogels Voltreffer MAANDAG 3 NOVEMBER 1969 ,,We hebben niets te verliezen en dus sturen we aan op een gelijk spel", was de mening van het Friese team voor de wedstrijd een aanvang nam. Bijna waren de Workumers geslaagd in de ze opzet, na een drie uur durende reis naar Veenendaal. Vooral in de tweede helft heeft het er geruime tijd naar uit gezien dat de 21 ruststand naar een puntenverdeling zou groeien. Een doel punt van Aart Gerritsen in de 80ste mi nuut bezorgde DOVO echter definitief de zege, maar ongetwijfeld zijn veel toeschouwers zeer ontevreden naar huis gegaan door het inhoudloze spel van de thuisclub. Al in de eerste minuut kreeg de blon de Heintje Adema een uitstekende kans om de openingstreffer te scoren. Hij kwam onverwachts in bezit van de bal en stormde alleen op het doel van kee per Van Hardeveld af. Van te grote af stand vuurde hij een schot af dat hope loos naast ging. DOVO deed het wat be ter en in de 5de minuut kon een bijna gehalveerd DOVO-legioen van amper 1000 man juichen, toen Nico Diepeveen na goed aangeven van Aart Gerritsen het eerste doelpunt scoorde. Vanaf dat moment ging alles mis. Er werd aan beide kanten op alle manie ren geschutterd en er ging totaal niets uit van het anders zo vlot draaiende DOVO. Positie kiezen, plaatsen van de bal of enige vaart in het spel brengen was er deze keer niet bij. Toen in de 25ste minuut Schinkel naar voren ging applaudiseerde het publiek dankbaar dat de aanvoerder z'n teamgenoten op deze wijze aan het werk wilde zetten. Toch bleven de prestaties ver beneden de maat. Een machtig schot van links buiten Adema (ex-Cambuur) werd fraai gestopt door Van Hardeveld en aan de andere kant scheerde de bal ra kelings over de lat van het Workum- doel toen Roel Schoeman een keihard schot loste. Er waren nog twee minuten te spe len toen de stand op 20 gebracht werd. Gerritsen ondernam een solo-ac tie en bracht de bal langs een omweg tot voor het doel, waar Diepeveen sim pelweg kon doelpunten. Nog voor rust echter kon Workum de achterstand hal veren door een treffer van Jan Sloot jes, na een vrije trap van Adema en met deze 21 score floot scheidsrech ter Wijnia het pauze-teken. Wie na de hervatting op een verbete ring van het spelpeil had gerekend kwam bedrogen uit. DOVO slaagde er niet in om op een hoger tempo over te gaan en kwam nauwelijks beter uit de voeten dan het zwakke Workum. Maar liefst 25 minuten duurde het voor het eerste gevaarlijke schot na een redelij ke aanval op het doel van keeper Alte- na werd gelost. Gerritsen was de schut ter maar z'n kogel werd uitstekend ge stopt door de Workumse doelman. Pas in de laatste fase van de wedstrijd VEENENDAAL Het is STV-Cli max niet gelukt om het Rotterdamse Xerxes een nederlaag te bezorgen. Met ieder twee punten stonden beide teams aan de staart van de ranglijst. Na de overwinning op STV-Climax in de eer ste competitiewedstrijd was het de Rotterdammers niet gelukt nog een punt te scoren en de puntenverdeling die in deze ontmoeting werd bereikt waa dan ook wel de juiste uitslag. Het 2de team van STV-Climax wist tegen het sterker Torpedo uit Apel doorn na een hoopvolle 2-0 voorsprong niet verder te komen dan een 2-8 neder laag. Tegen de sterke speler van Xerxes, De la Fontaine, startte v. Wely over rompelend. Hij won de eerste game met 21/12 en had ook in de 2de game een comfortabele voorsprong. De Rot terdammer werd echter steeds vaster en wist deze game toch nog in z'n voor deel te beslissen (19/21). In de beslis sende game kon v. Wely na veel span ning toch nog op het nippertje de over winning grijpen (21/19). Vermeer was duidelijk sterker dan de jeugdige Lingen. Met tweemaal 21/18 wist de STV-Climax speler de nog maar 14 jaar oude opponent te overtreffen. Hierna had een wat ont moedigde Vos geen enkele vat op de sterk gekapte verdediging van Seelar, 16/21 en 5/21. In het dubbelspel was de combinatie de Ia Fontaine- Lingen veel sneller dan Vermeer-Van Kely en won met duidelij ke cijfers en ook in 't enkelspel tussen Vermeer en De la Fontaine kwam eerstgenoemde duidelijk snelheid te kort tegen z'n zeer goed reagerende tegenstander. Xerxes had een 2-0 ach terstand dus omgebogen tot. een 2-3 voorsprong, maar een sterk aanvallen de v. Wely bracht tegen Seelaar de stand weer gelijk. APELDOORN Het heren-hockey team van Salamanders uit Veenendaal heeft een i0 nederlaag moeten incas seren in de ontmoeting met het Apel- doornse A res. Na een aanvankelijk ge- lijkopgaande strijd toonde Ares zich iets sterker maar slechts via een straf- push kon de thuisclub tot winst komen. Een prettige wedstrijd is het niet ge worden doordat het duel volkomen werd lamgelegd door de uiterst stren ge toepassing van de nieuwe spelre gels voor sticks-overtreding. Pijnlijk nauwkeurig werd het reglement toege past door de arbiters, niet in het minst vanwege de controle langs de lijn, waar een tweetal officials van de bond nauwlettend toekeek. De kleine neder laag voor het Veenendaalse team kwam overigens niet ais een bijzondere ver rassing. Weer kwamen de Rotterdammers voor doordat Vos ondanks goede tegenstand in drie games het onderspit moest del ven tegen Lingen. Vermeer had hier na ook zeer veel moeite met de verde diging van Seelaar, maar wist met veel inspanning toch te zegevieren. Vos was tegen De la Fontaine volko men kansloos en verloor met 9'21 en 15/21, wat Xerxes op de halve winst bracht. In de slotpartij had Van Wely zeer veel moeite met Lingen. Deze laat ste wist de snelle aanvalsslagen van v. Wely uitstekend te „blocken" en eiste de eerste game met 14/21 voor zich op. In de beide volgende games wist van Wely echter door een uitstekende sprei ding van z'n aanval en ook door pure snelheid te zegevieren en bleef hier door de enige ongeslagen speler in de ze ontmoeting. STV Climax (2) Torpedo 2-8. De STV- Climax reserves gingen te gen de nog zonder puntenverlies zijnde Apeldoorners uitstekend van start. De Kleuver wist de ontstellend hard slaande Coldenhof uitstekend te be dwingen en toen Van Dam hierna ver raste door Keizer te verslaan leek een goed resultaat mogelijk. Hierna kwam Bos tegen De Wit vastheid te kort. In het dubbelspel hadden De Velu- wer en v. Dam ook uitstekende winst kansen, maar vooral de 2de game ging na 'n 20-17 voorsprong volkomen onno dig verloren, en hierna konden de Vee nendalers tegen het nu op volle kracht draaiende Torpedo geen enkel succes meer behalen en werd het een duide lijke 2-8 nederlaag. Het zo succesvolle 4de team van STV-Climax gaat van avond in Nijmegen op bezoek bij Ons Vermaak 4. kwam de beslissing. Nico Diepeveen rukte met de bal aan z'n schoen op tot aan de doellijn en gaf een voorzetje naar Gerritsen, die voor de 31 stand zorgde. Nauwelijks een minuut later kreeg Gerritsen opnieuw een unieke scorings kans. Van dichtbij en uit vrije positie knalde hij de bal tegen de paal. De Veenendaalse aanvaller kreeg daarna nogmaals een goede gelegenheid om te doelpunten maar nu kwam hij niet ver der dan een corner. Ook Workum pro beerde nog eens doelman Van Harde veld te passeren maar daarvoor bleek de aanvalskracht van Bosma, Slootjes en Adema te gering. De slechte wedstrijd ten spijt hebben de DOVO-spelers wel hard gewerkt. Door een volkomen gebrek aan tactiek en tempo werd echter vrijwel elke aan val voortijdig afgebroken, waarbij het opviel dat de trage opbouw geheel in tegenstelling was met wat DOVO ge wend is te laten zien. De primitieve manier van spelen kon het publiek geen moment bekoren en ondanks de puntenwinst was het een wedstrijd om snel te vergeten. .vv;xv.,._ Zonder enige twijfel kan DOVO veel beter dan wat het zater dag aan voetbalspel liet zien in de wedstrijd tegen Workum. Op alle fronten faalde het anders zo vlotte team en het is de vraag wat daar van nu de oorzaak was. Een off day". zoals coach Piet Hiensch het falen verklaardemag, gezien de zwakke tegenstander, toch niet de reden zijn van het uitzonderlijk slechte spel van vrijwel alle spe lers. Zoiets kan eens gebeuren bij een enkele speler maar toch niet van een volledig op sterkte zijnd elftal. Want gezien de verhouding zou het zelfs niet vreemd zijn ge weest als juist het zwakke Workum de Veenendalers een gelijk spel zou hebben ontfutseld. Ook na rust (een anders felle DOVO-supporter vroeg nu waarom er eigenlijk gerust werd!) deed DOVO het niet beter. Mogelijk heeft de wetenscap dat Workum een zwakke tegenstander is er iets mee te maken dat DOVO zich een off-day" durfde permitteren. Een gevaarlijke instelling, want dat heeft de roodwitten als eens de be slissende punten gekost om een kampioenschap te missen. Om nog maar te zwijgen over de me ning van het publiek, dat toch wel bijzonder teleurgesteld moet zijn geweest. Nico Diepeveen passeert doel man Altena voor de eerste keer 1—0. HARDERWIJK GVVV heeft landskampioen VVOG bedwongen. Dat was zaterdag het goede nieuws uit Harderwijk, waar de Veenendalers na een 31 ruststand uitstekend terug kwamen en de halve winst mee naar huis konden nemen. Hoewel bij VVOG de befaamde schutter Ries Hoeve weer van de partij was werd z'n broer Ber- tus Hoeve, beker bekend als de doel man van de kampioenen, de man van de doelpunten, door tot ver na rust als centrale aanvaller te fungeren voor het Harderwijkse elftal. Een voortreffelij ke prestatie van GVVV. dat luid werd aangemoedigd door de vele Veenen daalse supporters die er een reisje naar Harderwijk voor over hadden om hun favorieten aan het werk te zien tegen de gerenommeerde tegenstanders. Er was ongeveer een kwartier ge speeld toen bij een aanval van VVOG de Veenendaalse verdedigers bleven staan en Bertus Hoeve het eerste doel punt scoorde. Er zat inderdaad 'n bui tenspelluchtje aan deze treffer, maar scheidsrechter Lub wilde daarvan niets horen. De 1-0 voorsprong voor de thuisclub duurde niet lang en werd al vijf minuten later ongedaan gemaakt door Dick van Limburg, die na een goe de combinatie met Marcus met een knap schot voor de gelijkmaker zorgde. Er volgde een evenwichtige strijd met wisselende acties tot aan de 35ste mi nuut, toen Cees Hardeman met een sli ding op de rand van het strafschopge bied een overtreding maakte toen hij Ries Hoeve wilde uitschakelen. Wat al te zwaar was de straf van de arbiter: een strafschop. Hoewel Barend Ditewig de bal nog wel raakte kon hij niet verhinderen dat Hoeve met z'n pe nalty doel trof en daarmee 2-1 scoorde. Juist voor het rustsignaal klonk bracht Bertus Hoeve de stand op 3-1. Na de hervatting kwam GWV ge weldig terug. Er volgde een vrijwel on afgebroken aanvalsreeks op het Harder wijkse doel en tenslotte slaagde Gerrit Beukhof er in om ook via een doelpunt de grote verandering aan te tonen. De 3-2 score had tot gevolg dat Bertus Hoeve weer onder de lat ging staan van het VVOG-doel en GVW ging door met het belagen van de WOG-vesting. Trainer Baams dirigeerde op tactische wijze z'n team en liet Beukhof vervan gen door Nieboer. Vijf minuten later moest ook Cees Hardeman het veld ruimen. Hij werd vervangen door Jan Kampert, maar nog steeds bleef VVOG een kleine voorsprong behouden. Een nadeel was dat de aanvallen van GVW vrijwel constant door het midden wer den gespeeld, waarbij Marcus onvol doende in het spel werd betrokken. Twee minuten voor het einde kwam de zo begeerde gelijkmaker. Jan van de Bovenkamp ontdeed zich van een tegenstander en scoorde van grote af stand met een zuiver gericht schot 3-3. Voldoende voor een winstpunt, waar mee de Veenendalers kregen wat zij ruimschoots verdienden. GVVV blijft daardoor de derde plaats beze'fen op de ranglijst, een fraoie positie die van veel betekenis is voor de promotie naar de eerste klasse. VEENENDAAL Nationaal ma rathon-kampioen Aad Steylen won zaterdag de 5000 meter cross in de regionale wedstrijden van het dis trict Oost, georganiseerd door de Veenendaalse Atletiek Vereniging V.A.V. Een overweldigende deelna me en een echt cross-parcours maakten de wedstrijden tot een vol ledig succes. Opvallend waren voor VAV de prestaties van Greta van Burken bij de meisjes D op de 600 meter en van W. ter Haar bjj de 1000 meter sprint H. van Rosendaal leverde een goede prestatie op de 1000 meter. De uitslagen waren: Jongens D. 1000 mtr. 1. P. Gelis- sen Coubertin, 2. R. Keulen AVVOG, 3. H. v. Rosendaal VAV. Meisjes D. 600 mtr. 1. L. Zweers Coubertin, 2. G. v. Burken VAV, 3. M. Dijkslag Gemzen. Meisjes C. 600 mtr. 1. J. Brouwer Coubertin, 2. R. Nyenhuis de Gem zen, 3. J. Keympema DOS. Jongens C. 1000 mtr. 1. F. Stigt Tans de Gemzen, 2. H. v. Weenen DOS, 3. R. Haver Pallas 67. Jongens B. 2000 mtr. 1. H. Emaus AVVOG. 2. S. Nijkamp de Gemzen, AVVOG, 2. M. ten Haken AWOG. Meisjes B. 600 mtr. 1. C. Speerstra Gemzen, 2. A. Voortman Coubertin, 3. A. Dirker AVVOG. Meisjes A 1000 mtr. 1. L. de Vroon AVVOG, 2. M. ten Haken AVOG. Dames 1000 mtr. 1. G. Miltenburg AV '34. Jongens A. 3000 mtr. 1. W. Rem mers Coubertin, 2. G. J. Looman AVVOG, 3. G. Mentink Coubertin. Heren Sprint 1000 mtr. 1. M. Mo- ser Coubertin, 2. R. Solie DOS, 3. W. ter Haar VAV. Heren Senioren. 1. A. Steylen A. V. Hanzasport, 2. K. de Ruiter AV'34 3. L. Jansen Ciko'66. VEENENDAAL Er was bepaald geen derby-sfeer aanwezig bij de ont moeting tussen de elftallen van NSVS en Kulan. Wel werd er een bijzonder sportieve wedstrijd gespeeld op het ter rein aan de Dennenlaan, een duel dat onbeslist eindigde door een 11 gelijk Leppers van NSVS in duel met springende Blankesteijn. spel. Hoewel de strijd geruime tijd een volledig evenwicht aantoonde werd na rust Kulan iets sterker. Het team vol verdedigers kon evenwel geen gebruik maken van de geboden scoringskansen, waarbij vooral Roks de grootste kan sen miste door gebrek aan inzicht. Het elftal van Kulan was drastisch gewijzigd en zeer opmerkelijk was het feit dat de aanvalslinie deze keer be stond uit Roks, Eimers, Blankestijn en Van Hall, allen van origine spelers uit de verdediging. Hoewel NSVS de vrij harde wind mee had ontwikkelde zich een nagenoeg gelijkopgaande strijd en pas na een half uur veranderde dat toen Kulan een licht overwicht kreeg. Laurens Roks was bepaald wat onge lukkig toen kort voor de rust tweemaal een doelpunt werd afgekeurd door scheidsrechter Van Bruggen. Na de hervatting bleek Pauw Bleyen- berg als invaller bij NSVS de gevaar lijkste man te worden. Al na vijf mi nuten bracht hij de stand op 10, door er razend snel bij te zijn toen Van Leeu wen onjuist terugspeelde op z'n doel man. De vreugde in het NSVS-kamp was echter van korte duur, want slechts drie minuten later was de score al weer in evenwicht. Dat gebeurde door Cees van Hall, die gebruik maak te van een voorzet van de naar links SCHERPENZEEL Vrijdagavond, 7 november houdt de voetbalvereni ging Vallei vogels een clubavond voor leden (met echtgenotes en verloofdes). Er zal een film worden vertoond over de laatste reis en tevens een aantal kleurendia's. Verder bingo en 'n stuk je dansmuziek. gezwenkte Eimers en met een kopbal zorgde de Kulan-speler voor de gelijk maker. In de resterende tijd kreeg Kulan on getwijfeld meer doelrijpe kansen dan de gastheren van NSVS. Het lukte voor al Roks niet om tot een goede afwer king te komen maar daar stond tegen over dat NSVS voor een goed sluitende verdediging zorgde. RHENEN Tijdens een minder goe de wedstrijd, waaraan de felle wind veel schuld had, heeft Candia '66 met 2-1 gewonnen van het Utrechtse Her cules. Tot aan de rust bleef de stand dubbelblank. Pas in de tweede helft na men de Rhenenaren de leiding. Tegen het einde scoorde Candia voor de twee de maal. Vlak daarna kreeg Hercules nog een doelpunt cadeau (2-1). De Candianen hadden gedurende de eerste speeltijd de stormachtige wind pal tegen. Feitelijk kregen de bergbe woners maar twee kansen. Al direct in de eerste minuut, toen rechtsbuiten Evers alleen voor doelman Van den Brink kwam te staan, maar de bal niet onder controle kon krijgen en deze naast een verlaten doel terecht kwam. Na een kwartier plaatste Soestbergen een voltreffer, maar die werd afge keurd wegens buitenspel. Hercules beukte voortdurend op het doel van re serve-keeper Van Ingen, die was opge steld in plaats van de geblesseerde Kok. Af en toe lanceerde Candia een uitval, maar er stonden te weinig man nen in de aanval om de spits te kun nen ondersteunen. De gasten kregen talrijke kansen, maar ze werden alle maal om zeep gebracht. Na de rust stond Candia met de PUITEN Musketiers heeft zater dag aan den liive ondervonden dat er in Putten hard gevoetbald kan wor den. Drie Musketiersspelers moesten achtereenvolgens het veld verlaten: Cor Henzen. Adrie van Dalem en Cor Drost. De laatste werd zelfs per bran card van het veld gevoerd. Later bleek, dat hjj niets gebroken had. maar een beschadiging van de knieschijf had op gelopen. Musketiers eindigde de bikkelharde wedstrijd dus met tien man, omdat toen Cor Drost circa tien minuten voor het einde door twee SDCP-spelers was gevloerd het maximum van twee invallers al bereikt was. Henny Gijsberts had namelijk in de rust de plaats van Cor Henzen ingenomen, en vlak daarna ging Jan van Vondel de plaats innemen van Adrie van Dalem. Niettemin hielden de tien overige spelers dapper stand en sleepten een 0-0 gelijk spel uit de strijd. Musketiers startte met een openingsoffensief, dat echter geen resultaten opleverde om dat de voorhoedespelers te week wa ren voor de fors spelende SDCP achter hoede. De Musketiers-defensie, die wat aarzelend startte, begon steeds beter te draaien en de SDCP-aanvallers kregen weinig schietkansen. Toch werd voor rust nog een keer gedoelpunt door de SDCP-rechtsbinnen. Dit doelpunt werd evenwel door scheidsrechter Ducro uit Utrecht afgekeurd wegens buitenspel. Bij Musketiers moest het te veel van Teus Heikamp komen, die echter wei nig speelruimte kreeg van zijn bewa kers. Na rust golfde het spel regelma tig op en neer, maar ook nu bleven de defensies overeind. Na ongeveer 15 minuten spelen zag Teus Heikamp een treffer afgekeurd wegens buitenspel, omdat rechtsbuiten Van Vondel de bal in buitenspelpositie kreeg. Aan de an dere zijde kwam Musketiers goed weg, toen keeper Van Kranenburg door tij dig uit te lopen een SDCP-treffer voor kwam. Vooral in het laatste kwartier kwam de Musketiersdefensie onder zware druk te staan doordat de thuisclub door de talrijke fanatieke supporters werd opgezweept om vooral een over winning uit het vuur te slepen. De Elstenaren hielden echter kranig stand en na het laatste fluitsignaal verlieten tien moegestreden groen-wil- ten het veld. Zij namen één puntje en drie geblesseerde spelers mee naar huis. wind in de rug en Hercules met de rug tegen de muur. Maar het zou nog lang duren, voordat Jan ten Braak uit 'n in directe vrije trap, ondanks de Hercules muur, zou scoren. De scheidsrechter keurde het doelpunt echter terecht af. Ten Braak nam revanche in de 72ste minuut. De tot aan de cornervlag op gedrongen achterspeler Lieuwen gaf 'n gave voorzet, die weliswaar door Her cules-doelman Van den Brink werd on derschept, maar doordat hij de bal liet vallen was dat aanleiding voor de nog altijd watervlugge en bliksemsnelle Jan ten Braak onmiddellijk keihard in te schieten (1-0). Hercules was geschrokken van deze snelle reactie en zette nu alles op allet om een tegenpunt te scoren. Dat ge lukte bijna negen minuten later, maar de bal ging rakelings naast. Even later verraste Soestbergen doel man Van den Brink door een vliegend schot af te geven, dat buiten bereik van de Hercules-doelman in de rechter hoek belandde (2-0). Candia kwam opnieuw terug, nu door Evers. Bijna schoot een Hercules-verde diger in eigen doel, maar de paal bracht redding. Candia had de wed strijd in feite al gewonnen, ook al scoorden de gasten vlak voor het ein de (2-1). HOEVELAKEN Geheel in tegen stelling tot de grote nederlaag die SVP moest incasseren van Hoevelaken had het Veenendaalse team geruime tijd een duidelijke veldmeerderheid. Tot aan de rust werd de strijd voorname lijk uitgevochten op de helft van de thuisclub en pas in de 32ste minuut kon Greeve de stand op 10 brengen. Toen was het gebeurd met SVP, want de tweede helft bleek overduidelijk voor Hoevelaken en in die periode kwam de Panter-formatie er nauwe lijks meer aan te pas. In de 22ste minuut na rust zorgde Buckert voor 20 en een tiental minu ten later werd er opnieuw geblunderd in de verdediging van SVP, waardoor de score op 30 kwam. In de voor laatste minuut verkeek doelman Van Kooten zich op een schot van Sikkema, waardoor de eindstand op 40 werd gebracht. Een teleurstellend resultaat van de Veenendaalse ploeg, die in de eerste helft uitstekend voor de dag kwam en in feite een ruime voorsprong had ver diend, al werd er dan ook onvoldoende afwerking gegeven aan de vele Vee nendaalse aanvallen. Na rust echter waren de SVP-ers nergens meer er bleek Hoevelaken oppermachtig, waar door het mee blijft doen in de strijd or de leiding in de tweede klasse A.

De Vallei | 1969 | | pagina 13