typiste wolfheze 99 iemand met accuratesse assistentie) op de boekhouding Deze 25 milde Amerikanen zouden eigenlijk 1.50 moeten kosten. Maar 1.50 is dit jaar geen sigaretten-'y prijs. Daarom kost Curtiss 1.40 KONINKLIJKE MARINE verpleger Csterl assistent therapie leidster ziekenverzorgster WELKE JONGE ONDERNEMER BEJAARDENHELPSTER opleiding voor het rijks diploma ziekenverzorging Wolfheze (bij Arnhem.) Tel. 08308 - 241 Prot. Chr. Bejaardenstichting „PROBEZO" n.v. carbonia - deventer ZATERDAG 8 NOVEMBER 1969 Het psychiatrisch ziekenhuis St. Josephstichting te Apeldoorn vraagt voor haar centrale typekamer voor spoedige indiensttreding een Wij zoeken een medewerkster van omstreeks 20 jaar, die naast een afgeronde mulo-opleiding en het diploma typen, beschikt over voldoende ervaring om het hoofd van de typekamer bij afwezigheid te vervangen. Zij die interesse hebben voor deze funktie, ver zoeken wij hun sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Deventerstraat 459, Apeldoorn. PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS - APELDOORN BEN JE ZELFSTANDIG? Wil je iets bereiken en betekenen? Kies dan een interessant en mooi beroep. Volg een vfeifheze- opleiding voor Een bekende opleiding met verschillende mogelijkheden voor nu en later. Plaatsing als leerling is o.a. afhankelijk van de genoten voor opleiding en de persoonlijke geschiktheid: Wil je meedoen aan creatief denken en handelen in de verzorging van zieke medemensen, schrijf dan naar afdeling Personeels zaken. Coupon voor inlichtingen Naam: Straat: Plaats: Wil gaarne meer weten over deQtofherae- opleiding. I"T8 /^"l Psych. Ziekenhuis „Ver. tot Chr. Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" De carrièremakers" Is het slim om bij de marine te gaan Ja, dat is 't en wel hierom: De marine is een eigentijds technisch bedrijf, bezig met de toekomst. Gewend om salarissen boven het gemiddelde te betalen. Dat is een. Twee: de marine werkt met goed opgeleide vakmensen. Dat doen we zelf. Varenderwijs. Drie: de marine biedt tweeëndertig vakkanten. Van elektrotechnicus tot schoenmaker aan toe. Vier: het is gewoon hartstikke fijn er eens een tijdje uit te zijn, de aardbol van alle kanten te bekijken en nog een goed vak te leren op de koop toe. Daarom beginnen een heleboel levenslustige jonge kerels hun carrière bij de marine. Da's heel slim van ze. For now and ever. Stuur mij a.u.b. de gratis pocket „Watje kunt worden bij de Koninklijke marine". Naam: Straat: Plaats: Leeftijd:Opleiding: In gesloten envelop zonder postzegel zenden aan: *-» Koninklijke marine, Antwoordnummer 801, Den Haag. uit de bouwwereld heeft bekwaamheden en belangstelling om als directielid te worden opgenomen in een op te richten N.V. Proefperiode in overleg. Geldelijke deelneming geen vereiste. Eventuele gegadigden gelieven te schrijven onder letter G 41 bur. NAC, met vermelding van leeftijd, opleiding, uitgevoerde werken gedurende de laat ste 5 jaren, geloofsovertuiging en dergelijke. Informaties zullen eerst worden ingewonnen na mondeling overleg. 1.50 en toch... 1.40 dus is Curtiss een dubbeltje beter Curtiss Europe-Saturn Trad. Cy. Welke jonge vrouw of meisje wil ons komen helpen als In ons moderne huis hebben we een vrije kamer voor haar beschikbaar. Prettige werksfeer, vertrouwde omgeving. Salaris volgens de richtlijnen van de Fed. v. Bejaardenzorg. Sollicitaties aan de directrice van de Arent. Krijtsstraat 48, Diemen (bij Amsterdam). Telefoon 020-922716. PROT. CHRISTELIJK TEHUIS „DORESTAD" Rijksstraatweg 651, Wassenaar Ons tehuis voor psychisch gestoor de bejaarden neemt ook dit jaar enkele meisjes in Voor deze opleiding, die twee jaar duurt, is enkele jaren voortgezet onderwijs noodzakelijk. Heeft u belangstelling voor dit beroep?1 december a.s. start weer een introductie-cursus. Vraag tijdig inlichtingen bij het hoofd personeelszaken, Monsterse- weg 93, Den Haag - Loosduinen, (telefoon 070—687270). voor die een Ulo- of gelijkwaardige opleiding genoten heeft en met enige vaardigheid op de schrijf machine heeft carbonia plaats als u kunt schriftelijk solliciteren of telefonisch een afspraak maken voor een kennisma kingsgesprek parallelweg 4 - telefoon 05700- 12324* Een baan met karakter Agent van gemeente politie De Politieopleidingsschool Noordoost- Nederland te Lochem zoekt sportieve jongemannen die een goede toekomst willen opbouwen. Voor hen start in april 1970 onze nieuwe opleidingscursus tot agent van gemeentepolitie. In een groot aantal gemeenten in de provincies Groningen, Friesland, Drente, Overijssel en Gelderland zijn plaatsings mogelijkheden. Met Uw persoonlijke wensen of voorkeur wordt bij Uw aanstelling rekening gehouden. Aanstellingseisen: Nederlandse nationaliteit Leeftijd 17-25 jaar (van 17-20 jr. met MAVO-4 of gelijkwaardige opleiding) Bij voorkeur niet brildragcnd Minimale lengte in het algemeen 1.75 m Wat geboden wordt: Een uitstekend salaris. Tijdens de opleiding f. 523,voor minderjarigen en f. 703,voor meerderjarigen. Direct na de opleiding f. 800,voor minderjarigen en f. 851,voor meerderjarigen. Deze salarissen zijn exclusief 6% vakantietoeslag, kleding- toelage en onregelmatigheidstoeslag. Verdere promotiemogelijkheden Goede sociale voorzieningen Sollicitaties, vergezeld van een recente pasfoto, kunnen gezonden worden aan de directeur van de school. Indien U, alvorens te solliciteren, prijs stelt op uitvoerige inlichtingen, dan kunt U onderstaande bon opzenden aan: Politieopleidingsschool Noordoost-Nederland, Lochem. Ik stel er prijs op ingelicht te worden over de opleiding tot agent van gemeentepolitie Dit is „De Cloese" in Lochem, waar jonge mannen worden opgeleid tot agent van gemeentepolitie. De cursus duurt 1 jaar en omvat een theoretische op leiding gecombineerd met een grote dosis sport en praktische scholing. Naam Adres Plaats

De Vallei | 1969 | | pagina 10