een itho 59.- ventilatoren Een paar foto's meer en je hebt 'n verhaal. gebst: de beste raamventilator UITSPRAAK: Deze klant vanu leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. Een uitgemaakte zaak, ITHO raamventilatoren zijn onweerlegbaar de beste. Of wilt U nog bewijzen? Allereerst de unieke mogelijk heid van afzuigen, inblazen en circuleren van de lucht. Dan de grote luchtverplaatsing, de tochtvrije afsluiting en vooral ook het gemakkelijke onderhoud. Een ITHO raamventilator voldoet aan alle eisen van goede en moderne ventilatie. Voor keuken, woonkamer, kantoor of waar dan ook, U kiest terecht een ITHO. 3 jaar garantie. méér dan één miljoen in gebruik! Elektro-Technisch Installatiebureau Fa. P. VAN HOEFLAKEN ZN. Prins Bernhardlaan 72 - Veenendaal - Telefoon 12398 Elektro-Technisch Installatiebureau SUYDENDORP Gortstraat 110 - Veenendaal - Telefoon 12867 Fa. W. VAN SCHUPPEN ZN. Hoofdstraat 102 - Veenendaal - Telefoon 12729 HARRY ZIMMERMAN Kerkewijk 19 - Veenendaal - Telefoon 12646 Het leven is vol verhalen. Komisch^ en alledaagse spannende en fan tastische. Wie de stukjes fotografeert houdt het verhaal compleet. Want elke foto is een deel van het verhaal, 't Is een kwestie van knippen. Vaak knippen, raak knippen. Geen kunst aan met die toestellen en flitsers van tegenwoordig. Heeft u voldoende lampjes en films in huis? Want nu is het de tijd voor plezierige flitsfotogra- fie binnenshuis. En u weeteen paar foto's meer en je hebt een verhaal. Ze vroegen een jongen van 18, ze namen mij. „Medewerker 18) gevraagd voor licht administratief werk". Zo ongeveer stond het in de krant. Ik heb erop geschreven, hoewel ik iets onder ben: zevenenzestig. Ik ben bejaard, ja. Maar nog gezond en niks hulpbehoevend. Ik wil gewoon werken. Onder de mensen zijn. Contact houden met het échte leven. Velen van mijn collega-ouden-van-dagen zijn net zo eigenwijs als ik. Ze willen óók werken. Babysitten. Inpakken. Sorteren. Controleren. Telefoon aannemen. Administreren. Corrigeren. Boekhouden. Het geeft eigenlijk niet wat. Wellicht kunt u één van hen gebruiken. Voor een uurtje of een paar uurtjes. Voor hele of halve dagen. Incidenteel of regelmatig. Ja? Plaats dan een annonce in de krant. Met onderstaand vignet. (Het blad waarin u gaat adverteren heeft het in zijn bezit). Men weet dan dat het om oudere werkkrachten gaat. 1.342.567 Nederlanders zjjn bejaard. Niet verjaard. ts Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame Vertel zelf ook eens iets in foto's en doe dan mee aan de wedstrijd: 'een paar foto's meer en je hebt 'n verhaal'.Vanaf heden tot en met eind december zijn er 8 wedstrijden met elk drie prijzen van f 250.- (totaal f 6.000.-). Uw fotohandelaar zal u graag alle inlichtingen geven en daarbij krijgt u de speciale inzendenveloppe gratis.

De Vallei | 1969 | | pagina 16