Vuil verdwijnt Wit verschijnt Biologisch biolon wast opgewekt wit en... door en door schoon THOMASSEN DRIJVER- VERBLIFA N.V ti IB RAIFFEISENBANK bediener-instellers lakapparatuur hulpvakarbeider Vergeelde overhemden? Vergeelde bloezes? Vergeelde onderjurken? Vergeelde vitrage? Andere vergeelde moderne weefsels? Nu met het nieuwe fijnwasmiddel Biolon geen probleem meer. Biolon maakt ze weer opgewekt wit En, omdat Biolon een biologisch wasmiddel is, bovendien nog door en door schoon. De Raiffeisenbank is goed voor uw geld Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Itgbf&t Nationaal Dagblad Onderzoek. Zij: Is dat gemakkelijk - je salaris op een privé- rekening bij de Raiffeisenbank? Hij: Natuurlijk. En bovendien krijgen we nog 3'/2% rente! Najaars Kunst- en Antiekveiling Jurrissen - Zutphen Bij JAARCONTRACT REDUCTIE op losse mm prijs U weet hoe biologische wasmiddelen werken. De natuurlijke bestanddelen (enzymen) doen alle vuil en vlekken verdwijnen, zonder het weefsel aan te tasten. In het biologische fijnwasmiddel Biolon worden zelfs boorden en manchetten van overhemden weer door en door schoon en vanzelfsprekend verdwijnen alle vlekken en vuil. Oók transpiratievlekken Moderne witte weefsels zijn niet wit Van nature. In de fabriek wordt een optische witlaag op de vezel aangebracht. Dat wit verdwijnt door het dragen en wassen, waardoor het weefsel er vergeeld en grauw uit gaat zien. Biolon bevat een optisch wit dat zich opnieuw aan de vezel hecht. Zo worden moderne weefsels weer opgewekt wit na een wasbeurt met Biolon. En ze blijven wit als u ze voortaan regelmatig met Biolon wast! dubbelpak Naaimachine nieuws ZIG-ZAG koffernaaimachines NIEUWPrijs 159,00 W.F.B. naaimachines r* verpakkingsindustrie SPAARBANK EN ALLE BANKZAKEN DINSDAG 18 NUVhMBtK 1969 Alleen biolon maakt ver oh elde weefsels wit en» nog biologisch schoon ook (want 't is biologisch) in het Patriciërshuis „Hof van Flodorf", Halterstraat 22, t.o.v. Notaris H. M. Bloemhof op dinsdag 25 en woensdag 26 nov. '69 Geveild wordt uit diverse nalatenschappen op dinsdag 25 november a.s. 9.80 uur: Antiek koper en tin: vijzels, kandelaars - akers - kolenhelmen enz. - antieke meubelen: 2 en 4 deurs kasten - hoekkasten - ronde Biedermeier tafels - series antieke stoelen, voltaires - baro meters - eiken mahoniekabinetten - dames bureaus - boekenkasten - staande klokken - Friese klokken - lantarenklokken - Franse pen dules - blauw en gekleurd porselein - Imari enz. - oude moderne schilderijen - Perzische tapijten en kleedjes - kristal en glaswerk - spiegels - kronen en lampen - tuinornamenten - vleugel piano enz. Dinsdag 25 november 7 uur: Faillissementsveiling van een juweliersbedr(jf stijlklokken - gouden dames- en herenhorloges - gouden dames- en herenringen - colliers - juwe len - pendules en pendulettes, alles in nieuwe staat - Gerocassettes enz. enz. Woensdag 26 november 9.30 uur: wegens opheffing van antiquaire de gehele win kelvoorraad koper en tin - kasten - bureaus tafels en stoelen uit verschillende tijdperken. Woensdag 26 november 7 uur: huishoudelijke goederen uit de betreffende in boedels in het souterrain. De catalogus, omvattende 1500 nummers, is uit sluitend verkrijgbaar op de kijkdagen in be perkte oplaag a 1,50. Kijkgeld 0,50. Kijk dagen: vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 november van 9-5 uur. Alle inlichtingen en voorlichting verstrekt de vendumeester die zich tevens met kooporders belast. Tel. 05750-4021. Voor handwas en alle wasmachines .Absoluut veilig. FABRIEKSNIEUWE 10 jaar garantie - Beperkte voorraad - Gratis demonstratie aan huis - Servicemonteurs voor Gelderland aanwezig - (Schriftelijke aanvragen) BESTEL NU TIJDIG UW NAAIMACHINE VOOR ST. NICOLA AS Industrieweg 32 - Postbus 418 - Nijmegen Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. vraagt voor de afdeling DRUKKERIJ/LAKKERIJ van het bedrqf Deventer Zuid, gelegen aan de Zweedsestraat enkele Tevens zijn in deze afdeling mogelijkheden tot plaatsing van een aantal medewerkers in de functie leeftijd tot 40 jaar. Speciale vakkennis verlangen wij niet van u, wel een goede algemene ontwikkeling en enige tech nische belangstelling, aangezien u door ons intern wordt opgeleid. Tevens de bereidheid om in twee- of drieploegen dienst te werken. Behalve een goede beloning (volgens C.A.O.-me- taal) kent ons bedrijf tal van gunstige voorzie ningen. Het bedrjjf verzorgt, indien mogeiyk, zelf het per- soneelsvervoer. Komt u eens op de voorlichtingsavond welke wjj houden op: woensdag 19 november 1969 op het Gewestelijk Arbeidsbureau, v.d. H. v. Oordtlaan 8 te Apeldoorn, 's-avonds van 19.00-20.00 uur. Bent u verhinderd en toch geïnteresseerd, neem dan contact op met het bureau personeelsvoor ziening, Parallelweg 6, Deventer, tel. (05700) - 8 22 65. Het bureau is dagelijks geopend van 9.00 -12.00 uur en bovendien iedere maandagavond van 19.00 - 20.00 uur Zij: Hoe zit dat precies? Hij: Nou, het betalen van rekeningen is een kwestie van even een formuliertje invullen. De Raiffeisenbank regelt verder alles en stuurt ons regelmatig over zichten. Zij: Maar hoe.moet liet met andere uit gaven? Hij: Je bedoelt benzine tanken, aanschaf van kleren enzo? Heel eenvoudig-daar voor kunnen we gebruik maken van die handige betaalcheques. En natuurlijk kunnen we steeds contant geld bij de Raiffeisenbank opnemen. Zij: Wat een service! En we krijgen ook nog 31/2% rente! Hij: Inderdaad. En met zo'n privé-reke- ning kun je gemakkelijk sparen. Je laat heel eenvoudig iedere maand een vast bedrag naar je spaarrekening over boeken! CB «9 0S

De Vallei | 1969 | | pagina 8