Driemanschap lanceert uniek plan Kampioenenshow f6.50 Mijlpaal bij bouw nieuw zusterhuis LATE BEZORGING Verbouwde Bio brengt historie van Rhenen op 't scherm Voor nog geen anderhalve ton Daar opbouwenen hier zelf opvoeden Sint Sm strooi goed Inbrekers in Renswoude Kaarten voor Potasch en Perlemoer nu op straat Christelijk bestuur ziet geen kans tot samenwerking Minister haalt streep door schoolplannen Sport Veredelt exposeert St.-Nicolaas- actie in Eist ^EENENDAAL - Morgen maakt Veenendaal kennis met een uniek plan dat voorziet in een concreet en duidelijk gemotiveerde aanpak van ontwikkelingshulp. Drie jonge Veenendalers hebben een concept opgesteld waarin uiteen wordt gezet hoe vrijwel alle maatschappelijke stromingen in de gemeente, inclusief de politieke partijen en het ge meentebestuur, nauw betrokken kunnen worden bij de realisering van een voor Nederland nieuw project: het kiezen van een zusterstad in een ontwikkelingsgebied. De heren G. Brink, K. Harteveld en Th. Tuinstra vonden hun inspiratie in de gespreksgroepen die geformeerd zijn in het kader van 't gezamenlijke winterwerk van Sola Fide en de Gereformeerde Kerk. Hun plan willen ze echter geheel los daarvan uitvoeren. De enige binding die wordt getolereerd is die met de hele bevolking. PARTIJEN LENING CONCREET Vinyl hand schoenen Eerste steen Een interieur met per soonlijkheid... Rustig overlegd en gekozen bij RESPECTEREN WEL BETRAPT, MAAR ONTKOMEN MARKTEN BURGELIJKE STAND ■1*1.1 Al DONDERDAG 20 NOVEMBER 1969 ONTWIKKELINGSHULP VOOR ZUSTERSTAD Ontwikkelingshulp staat of valt onmiskenbaar met de voorraad geld die beschikbaar komt. Uit het plan voor de zusterstad spreekt echter oneindig veel meer dan alleen de wil om materiële hulp te bieden. Een gedifferen tieerde leefgemeenschap, zoals Veenendaal, krijgt de kans alle afzonder lijke en waardevolle ideële ambities samen te ballen, en één gezicht te vormen, waaruit behalve passieve bewogenheid ook actieve daadkracht spreekt. Gemeente kan grond kopen voor grotere sportaccommodatie RENSWOUDE Het gemeentebestuur van Renswoude kan voor nog geen anderhalve ton de grond kopen die nodig is om het sportveldencomplex op De Hokhorst te realiseren. Bovendien is er dan nog genoeg grond over voor de houw van een kleedlokaal en een niuziekrepetitiegebouw. De grond waarop de gemeente voor de uitbreiding van de sportaccommodatie het oog had laten vallen is eigendom van de heer Taets van Amerongen, die bereid werd gevonden de benodigde 4,6 hectare te verkopen voor een bedrag van f 132.500,met dien verstande dat wegens over- of ondermaat een vaste verrekenprijs van f 2,50 per vierkante meter zal worden aangehouden. De kosten voor het pachtvrij maken zullen voor gezamenlijke rekening van eigenaar en gemeente komen. Het aandeel van de gemeente hierin beloopt een bedrag van f 11.500, De gemeenteraad die onder meer ook hiervoor vanavond in een spoedeisende zitting bijeenkomt, was tijdens een vorige vergadering al op de hoogte gebracht, dat er onderhandelingen gaande waren. Alle plaatselijke afdelingen van de po litieke partijen, kerken, vakbonden en vrijwel alle overige denkbare instan ties krijgen morgen het concept in de brievenbus. Daarin leggen de drie he ren hun bedoelingen uit, waaruit blijkt dat zij het mes aan twee en meer kan ten laten snijden door een zusterstad voor Veenendaal te zoeken, haalt men zich een concreet doel voor ogen. „Sa men met de mensen die daar wonen kan gewerkt worden aan de opbouw van hun economie, en aan onze op voeding tot wereldburgers". Het plan: er wordt een stichting op gericht die tot taak krijgt een zuster stad in een ontwikkelingsland te pro pageren, deze in een later stadium door selectie te zoeken, en vervolgens de contacten ermee te kanaliseren. Die kanalisatie betreft dan alle krachten en hulp, die het plan wil losweken met een uitvoerig omschreven mobilisatie. „Het is vooral belangrijk dat aanvan kelijk iedere stroming haar vertegen woordiger in het stichtinsbestuur heeft" aldus het concept, „behoudens van de genen die zich duidelijk negatief opstel len. In een latere fase wordt het bestuur op democratische wijze door de leden gekozen. De uiteindelijke taak van de stichting is de kanalisering van de con tacten, die gelegd moeten worden door economische en maatschappelijke groe peringen in Veenendaal, zoals de nijver heid, vakbeweging, landbouwers, me dici, winkeliers, wijkverpleging, en on derwijs. Het is dus noodzakelijk dat de afzonderlijke groeperingen zich even eens organiseren om doeltreffend con tacten te kunnen leggen en te kunnen bijdragen tot de ontwikkeling van de zusterstad. De stichting zal dan de orga nisaties stimuleren en assisteren. Een belangrijke rol is gereserveerd voor de gemeentelijke overheid, omdat zij beschikt over mogelijkheden en ge zag die van beslissende betekenis kun nen zijn voor het welslagen van de veelomvattende onderneming". De he ren Brink, Tuinstra en Harteveld denken daarbij aan coördinatie van alle in spanningen samen met de stichting, en contacten met de overheden waaronder de zusterstad ressorteert. Om de ge meente in te schakelen wordt contact gezocht met de politieke groeperingen waarvan kan worden aangenomen dat zij in de nieuwe gemeenteraad vertegen woordigd zullen zijn. Hun wordt nog voor de verkiezingen een programma voorgelegd dat voorziet in deelneming van de gemeenten aan de ontwikkelings hulp in het algemeen of het zusterstad project in het bijzonder. De partijen kunnen dan kiezen: óf ze aanvaarden het plan en nemen het als geheel op in hun verkiezingsprogram ma, óf ze verwerpen het. Een tussen weg is er niet. „Het resultaat is dat de kiezers niet in het onzekere behoe ven te verkeren over de bereidheid van de partijen om mee te werken. Zo wordt tevens duidelijkheid in de gemeentepo litiek in de hand gewerkt", aldus het concept. Het effect dat de drie heren, admi nistrateur, hoofd van een school, en stu dent in Wageningen, beogen motiveren zij op de volgende wijze: „Als we sla gen om voldoende krachten in Veenen daal te mobiliseren kunnen we een ster ke impuls geven aan de economische en maatschappelijke ontwikkeling van onze zusterstad. Met de kennis en erva ring die in Veenendaal aanwezig is moet het mogelijk zijn een klein begin te ma ken met industrialisering. De gelden kunnen worden verkregen door een le ning uit te schrijven waarop alle be woners kunnen intekenen. Scholen kun nen op gunstige voorwaarden leermate riaal ter beschikking stellen. Een archi tect zou 'n ontwerp kunnen maken voor doelmatige huisvesting. Dit zijn maar een paar willekeurige voorbeelden. Wel lijkt het gewenst in de zusterstad een permanente vertegenwoordiger te heb ben die alles in goede banen leidt. Ook het effect van de onderneming in eigen land is doordacht: „De grotere betrokkenheid van de burger zal tot ge volg hebben dat nieuwe financiële VEENENDAAL Vanavond opent de kleurkanarietentoonstelling van „De Geldersche Vallei" in het NVV-ge- bouw haar poorten. Rond 360 vogels zijn er te bewonderen, alle volgens de keurmeesters die gisteren hun han den vol hadden, van goede tot zeer goede kwaliteit. De juryleden kwamen tot de volgende resultaten: generaal- kampioen werd de goud Isabel van J. W. Jansen (90 pnt.). De heer Jansen kreeg hiervoor de wisselbeker en di verse ereprijzen. Soortgelijke eerbewij zen waren er voor de kampioenen uit de verschillende klassen: Kampioen in de klasse stam 4 vogels werd de heer H. Leppers met o.r. Agaat n.l, vogels die 358 punten ver wierven. Kampioen in de klasse 2 vo gels werd de heer A. Leppers met o.r. Isabel n.i., totaal 180 punten. Kam pioen in de klasse 1 vogels werd de heer A. Leppers met Mozaïek, 90 pun ten. De derbyprijs werd gewonnen door de heer P. v. Dijk met zilver pastel, 89 punten. De show is geopend: donderdag 20 november 19-22.00 uur; vrijdag 21 november 19-22.00 uur; za terdag 22 november 10-21.00 uur. Za terdag is tevens de trekking van een aan de expositie verbonden verloting. De foto toont o.a. de juryleden na gedane arbeid. bronnen worden aangeboord waaruit de ontwikkelingssamenwerking kan wor den gefinancierd. Op zichzelf is dit al een belangrijk argument, maar be langrijker is misschien nog de grotere kennis van de ontwikkelinsproblema- tiek die zal voortvloeien uit het aanne men van een zusterstad. Misschien wordt het voorbeeld van Veenendaal gevolgd door andere plaat sen in Nederland, en de overige rijke landen. Zo zou Veenendaal worden tot een „Centrum van Hoop". Met hun project willen de heren Tuinstra, Brink en Harteveld tevens een mentaliteitsverandering teweeg brengen. „Ondanks goed georganiseer de acties voor ontwikkelingshulp voelen de mensen zich vaak bijna niet aange sproken. Er wordt wel gepraat over be steding van één procent van het nati onale inkomen, maar dat zegt zo wei nig. Wij geloven nu een concreet plan te hebben ontworpen, waar iedereen bij betrokken kan worden, en waarbij iedereen op zijn eigen manier werkelijk iets kan doen." De idee van een zusterstad is opzich- zelf niet nieuw. Diverse Nederlandse steden onderhouden betrekkingen met plaatsen in andere Europese landen, vooral met het doel om culturele en sportieve uitwisselingen te bevorderen. Zo wil men hgt onderlinge begrip die nen. „Een loffelijk.-- gedachte", vindt het Veenendaalse trio," maar de band die de burgers van zulke zustersteden bindt, is over 't algemeen weinig hecht. Dat is begrijpelijk, omdat het kwe ken van begrip zo'n abstracte zaak is, waarvoor maar weinig mensen enthou siast worden. Een zusterstad in een ontwikkelingsland levert dat bezwaar niet op, omdat dan een concreet doel aanwezig is, waarop een collectieve in spanning kan zijn gericht." 1 Zondag wordt in enkele Veenendaalse kerken aandacht besteed aan het plan, waarna dinsdag de zaak opnieuw in een twintigtal gespreksgroepen wordt doorgenomen. Het woord is vervolgens aan Veenendaal als geheel, dat hier mee de kans heeft om werkelijke en merkbare desgewenst controleerba re ontwikkelinghulp te bedrijven. ADVERTENTIE met bontvoering vanaf VEENENDAAL De bouw van het nieuwe zusterhuis bij het Julianazieken- huis is al zover gevorderd dat de eerste steen kan worden gelegd. Dit moment valt samen met het bereiken van het hoogste punt van het slakkenvormige gebouw in „de Trekpot'De eerste steen zal worden gelegd op vrijdagmid dag 28 november door de langst inwo nende zuster. ADVERTENTIE KORTE LIJNBAAN 21 TEL 010/112955 ROTTERDAM CiROTE MARKTSTR. 6 TEL 070/11Ö162 DEN HAAG MARIAPLAATS 2 TEL. 030/18900 UTRECHT BRINK 93 TEL. 05700/12411 DEVENTER In de laatste weken hebben vele lezers onze courant des avonds te laat ont vangen. De oorzaak van deze vertraging moet niet bij onze bezorgers wor den gezocht, doch in de produktiemiddelen van het dagblad. Zeer tot onze spijt laat de uitbreiding van technische apparatuur voor het zetten, stypen en drukken van de courant door lange levertijden op zich wachten, 'n factor waarvan de invloed storender is, naarmate de aouranten in de november- en decembermaanden dikker worden. De late bezorging komt vooral op maandagen en donderdagen voor. Wij bieden onze lezers voor het oponthoud onze verontschuldigingen aan en ver zoeken hen vooral niet kwaad te worden op onze bezorgers, die hun uiterste best doen. Intussen trachten wij het ongerief zo veel mogelijk te beperken, in het ver trouwen dat de lezers begrip willen tonen voor een tijdelijke, moeilijke situatie, die wij moeten overbruggen. DIRECTIE. Gezamenlijke lea-school niet mogelijk RHENEN De laatste pogingen om in Rhenen een samenwerkingsschool op te richten voor lager economisch en administratief onderwijs (LEAO) zijn mis lukt. De Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Scholen met de Bij bel in Rhenen heeft het gemeentebestuur laten weten, dat zij geen mogelijkhe den ziet voor de gezamenlijke oprichting van een dergelijke onderwijsinrichting. Als bezwaar wordt aangevoerd, dat samenwerking tussen principiële vóór- en tegenstanders van christelijk onderwijs uitgesloten is. Eerder al werd in de gemeenteraad van Rhenen meegedeeld door de wet houder van onderwijs Mr. J. Deen, dat slechts dan een leao-school was te ver wezenlijken, wanneer alle groeperingen zouden samenwerken. Onder die groepen werden verstaan de gemeente, het Utrechts Landbouw Genootschap dat de streekhuishoudscool in Rhenen in stand houdt, de Sint Cunera Stichting ter be vordering van het RK-lager en kleu teronderwijs en de verenigin van de scholen met de bijbel. Voor zover be kend was nog maar alleen het wachten op een gunstig antwoord van laatsge- noemde vereniging. De andere deelge noten waren het er al over eens dat sa menwerking de enige oplossing was. „Wij betreuren het standpunt van de vereniging tot instandhouding van scho len met de Bijbel zéér," aldus merken burgemeester en wethouders op, „Naar onze mening moet het mogelijk zijn met eerbiediging van eikaars principes sa men een school op te richten en in stand te houden. Hoe dit verder ook zij, wij dienen de opvatting van de vertegen woordigers van het christelijk onderwijs te respecteren. Het heeft naar ons oor deel nu geen zin in te gaan op de door dit schoolbestuur aangevoerde zakelijke bezwaren". Eerder stellen B. en W. vast, dat op 'n aantal zakelijke motieven die worden aangevoerd door het schoolbestuur nog wel het een en ander valt af te dingen. Deze zakelijke motieven zijn vastgelegd in een schrijven aan de raad, waarvan geen exemplaar ter kennisneming aan de pers werd toegezonden. Waarschijn lijk zal er in de raadsvergadering van komende dinsdagavond nog wel een en ander over gezegd worden. Overigens willen B. en W. het hoofd nu in de schootleggen en stellen zij voor de andere partners te berichten dat de oprichting van een leao-school nu niet kan doorgaan. Ook de minister heeft roet gegooid in het Rhenense onderwijs-eten. Bij de raadsstukken ligt het eerste scholen plan voor de periode van 1970-1972 waarbij afwijzend is beschikt op het verzoek van de raad van Rhenen om in dit plan op te nemen een gemeentelijke school voor lager middenstandsonder- wijs. Volgens de minister is uit de samen- RENSWOUDE In de nacht van dinsdag op woensdag is ingebroken bij de firma G„ v. d. Vendel (elektriciteit en radio-tv). Tegen kwart over drie hoorde, zowel mvr. v. d. Vendel als haar zoon Jaap een hevig glasge rinkel. Ze opende het raam van haar slaapkamer, en keek in de richting van café Vink, omdat ze in eerste instantie dacht aan een auto-ongeluk. Maar daar na ontdekte ze voor de deur van haar winkel een oude grijze auto, waarna ze even later een man uit de winkeldeur zag stappen met iets onder zijn arm. Later bleek dat de winkelkassa te zijn. Het bleek dat de dader(s) een trot toirtegel uit de stoep hadden gelicht waarmee ze de ruit in de voordeur had den ingeslagen. In de kassa zat een bedrag van plm. f 250,-. Toen de daders bemerkten dat ze be spied werden namen ze overhaast de vluch ten ze verdwenen in de richting Scherpenzeel. De bestuurder van de wagen was tij dens de inbraak in de auto blijven wachten. De man die naar binnen was gegaan was, aldus mevr. v. d. V. ge kleed in een zwart leren vest. De Rijkspolitie was spoedig ter plaat se en heeft de zaak in onderzoek. Tegen de morgen kwam een bericht door van Loenen a.d. Vecht dat daar tegen 5 uur een inbraak was gepleegd waarbij eenzelfde signalement werd genoteerd. gestelde gegevens gebleken, dat uit het te verwachten aantal leerlingen redelij kerwijs niet kan worden afgeleid, dat er een zodanige behoefte aan beoogde school bestaat, dat deze in overeen stemming zou zijn met een evenwichtig geheel van onderwijsvoorzieningen. Eenzelfde afwijzende beschikking is ontvangen ten aanzien van het verzoek om opneming in het scholenplan 1970- 1972 van een school voor hoger algemeen voortgezet onderwijs (havo), te verbin den aan de in Rhenen bestaande open bare school voor middelbaar algemeen voortgezet onderwijs (mavo). Dit is de school aan de Wilhelminastraat. Ook hier wordt hetzelfde motief aangevoerd. In verband hiermee acht de minister de stichting van een havo-school in Rhenen niet in overeenstemming met een even wichtig geheel van onderwijsvoorzienin gen. Burgemeester en wethouders conclu deren tenslotte dat het geen enkele zin heeft tegen de afwzende beschikkingen in beroep te gaan, reden waarom zij de raad adviseren eveneens met betrekking tot deze twee takken van onderwijs het hoofd maar in de schoot te leggen. OPHEUSDEN In de zaal van Ho tel de Zwaan organiseert de Opheus- dense Konijnen- en Pluimveevereniging Sport Veredelt een tentoonstelling op a.s. vrijdag en zaterdag. Voor deze jaarlijkse clubtentoonstel ling hebben de leden 141 konijnen en 56 stuks pluimvee ingezonden. Onder deze inzendingen zijn zeldza me exemplaren zoals Japanse Krielen, Javakrielen, Columbia Wyandottes en Antwerpse Baardkrielen. De opening wordt verricht door de burgemeester van Kesteren, D. J. Pott, vrijdag om 20.00 uur. De tentoonstelling is geopend op vrij dag van 20.00 uur tot 23.00 uur en op zaterdag van 10.00 uur tot 21.00 uur. Tijdens deze tentoonstelling wordt een kleine verloting gehouden waarvoor mooie prijzen beschikbaar zijn gesteld. ELST De contactgroep van winke liers te Eist heeft in de weken van 20 november t/m 6 december een St.- Nicolaasactie georganiseerd. Dat houdt o.a. in, dat bij de tien aangesloten winkeliers voor iedere be stede gulden bonnen worden verschaft. Bij inlevering van een volgeplakt vel (welk formulier gratis verkrijgbaar is bij deze winkeliers) kan men meedingen naar diverse geldprijzen, die de waar de hebben van f 250,-, f 150,-, f 100,- f 50,- en een aantal van f 25,- en f 10,-. De volgeplakte kaarten dienen uiterlijk maandag 8 december om 6 uur te wor den ingeleverd, aangezien de trekking op woensdag 10 december plaatsvindt en wel om half acht in de muziektent. Voorts zijn de contactgroepwinkels in genoemde periode tot 's avonds 9 uur geopend (ook 's woensdags). Speciaal voor de kinderen zullen St.- Nicolaas en Pieter op zaterdag 29 no vember een bezoek aan Eist brengen. Evenals voorgaande jaren arriveren zij weer per boot aan het Ingense Veer om 3 uur n.m. Daarna maken de Goed heiligman en zijn knecht een rijtoer door Eist, onder begeleiding van mu ziekvereniging Ons Genoegen uit Ame rongen. SCHERPENZEEL dd. 19 novem ber 1969. Eiermarkt. Aanvoer 750.- 750.000 eieren. Prijzen kippeëieren f 13.25 f 14.25 en henneëieren f 9,f 12.00. Alles per 100 stuks. Handel wisselend. Varkensmarkt. Aanvoer 180 biggen. Prijzen f 85,f 104,- per stuk. Han del goed. SCHERPENZEEL, 19 november Prijzen Eiermarkt. Aangevoerd 750.000 stuks. Prijzen kippeëieren f 13,25 tot f 14.25, henneëieren f 9,- tot f 12,- alles per honderd stuks. Handel matig. Biggenmarkt. Aangevoerd 180 stuks Prijzen f 85,- tot f 104,- per stuk. Han del goed. RHENEN De heer Wierda. exploi tant van de Bio „Eigen Gebouw" aan de Eikenlaan deelde gisteren mee, dat op 29 november officieel de heropening van de Rhenense bioscoop zal plaats vinden. „Er is veel veranderd in de laatste weken," aldus de heer Wierda, die vertelde dat de hal is vernieuwd en veranderd, dat het podium is gewij zigd, dat er 70 stoelen uit gehaald zijn, waardoor er tussen de rijen meer ruim te is gekomen, dat de zaal nu zal op lopen naar achteren en dat er een an dere vloer Is in gelegd. Tijdens de heropening en daarna ge durende een aantal weken zal er aan het bioscoop-programma een voorfilm pje voorafgaan met opnamen die be trekking hebben op Rhenen. De heer Wierda heeft daarvoor Polygoon bena derd, waar men thans druk bezig is een film van ongeveer twintig minuten samen te stellen. Er zijn volgens de heer Wierda bij zonder interessante opnamen bij, on der andere uit 1922. uit 1929 toen de pontonniers een brug over de Rijn sloegen, uit 1936 over de restauratie werken aan de Cuneratoren(l) uit 1937 rond de Kerstsfeer in Rhenen en uit 1940 handelende over een herdenking vam de gevallenen op de Grebbeberg. De film zal ook het moment bevat ten waarop Dr. Göbbels, de propagan dist van Adolf Hitler, een krans legt in 1942 op de militaire begraafplaats van de Grebbeberg, waar toen nog gesneu velde Duitse soldaten lagen. Ook de zeepkistenrace, die in 1950 zo'n groot succes was, komt op de film voor. VEENENDAAL Vrijdagavond en zaterdag overdag wordt bij de Nuts- spaarbank aan de Markt-Hoofdstraat een loketje geplaatst, waar kaarten worden verkocht voor de voorstelling van „Potasch en Perlemoer" op 28 november. Een deel van de kaarten is al in voorverkoop van de hand gegaan, zo deelt de organiserende wijkgemeen- schap „De Engelenburg" mee. De be langstelling neemt steeds toe, waar aan de populariteit van Johan Bos kamp en Johan Kaart, vertolkers van de titelrollen, wel debet zal zijn. De voorstelling wordt gegeven in het ver enigingsgebouw aan de Eikenlaan. RHENEN Geboren: Hendrik Ja cob, z.v. H. J. Hees en C. W. Jonkers, Renswoude; Melis, z.v. G. van Kruis- tum, en H. Geijtenbeek, Veenendaal; Arend, z.v. A. Kalter en M. C. J. Slot boom, Veenendaal; Cornelia, d.v. G. van Mourik en C. Baars, Veenendaal; te Wageningen: Mariska Wilhelmina, d.v. D. Rietveld en M. W. Bos. Ondertrouwd: C. Ditewig, 25 j. te Vee nendaal en J. van Capellen, 21 j. te Rhenen; R. van der Lippe, 23 j. te Kes teren en C. J. v. d. Scheur, 22 j. te Rhe nen; M. J. van Soelen, 27 j. te Rhe nen en J. A. Rowe, 25 j., te Rhenen; A. Ariesen, 23 j. te Veenendaal en J. F. van de Scheur, 22 j. te Rhenen. Overleden: J. Kosters, 80 j. geh. gew. met L. Nagel, Eist; G. van Asselt, 76 j. Veenendaal; G. van de Haar, 72 j. echtg. v. J. Versteeg; M. van den Broek 70 j. echtg. v. A. H. van Laar; M. Westdijk, 74 j. geh. gew. met R. Leen heer, Veenendaal; te Helmond; J. J. H. Kortstee, 31 j.te Zierikzee: M. Lange- rak, 88 j. geh. gew. met J. G. Baak. Ingekomen: Ch. H. Koopman van Arn hem naar Rhenen; C. F. Bakker van Amsterdam naar Rhenen; B. M. Metal- si van Veenendaal naar Rhenen; Mo- hamed ben Messaous ben Mohamed, van Utrecht naar Rhenen; H. Ezen- dam met gezin van Brouwershaven naar Rhenen; P. M. J. Kalfs van Ede naar Rhenen; H. E. Eersel van Wage ningen naar Rhenen; G. Spies van Maurik naar Rhenen; H. J. W. Burge meister met gezin van 's Hertogen bosch naar Rhenen. Vertrokken: M. van Swetselaar g/m Verschuur van Eist naar Arnhem; J. Kroesbergen, g m van de Bovenkamp, van Eist naar Veenendaal; C. B. v Ekris van Rhenen naar Amsterdam; M. A. Doornenbal, van Rhenen naar Ame rongen; M. Meziane, van Eist naar Leersum; M Zakhnjr.!, van Rhenen naar Veenendaal; W. E. Rebergen wed. v. Van de Grift, met gezin van Rhenen naar Amerongen; J. van Lent, van Rhenen naar Amsterdam; A. J. Achter berg van Rhenen naar Kesteren; A. euder, van P' Gen naar Renkum; A. van Dijk me» gezin van Rhenen naar Maarn; A. Novotny. van Rhenen naar Zeist; A. Parmentier met ge zin van Rhenen naar Lienden.

De Vallei | 1969 | | pagina 3