De Britse P O Line heeft tien Nederlandse meisjes aangenomen als stewardess. Vier van hen hadden het al tot de brug gebracht toen de 300.000-tonner Arcadia hen ophaalde in de haven van Rotterdam. In de buurt van het Duitse Saarbrücken wordt een stad van „laddertorenflats" gebouwd, waar dertigduizend men sen zullen wonen. Een Engels-Nederlandse rederij finan ciert de eerste fase van het project. En daar is-ie dan weer. Sinterklaas, die ditmaal ki Amsterdam werd ontvangen door burgemeester Samkalden, Sjoukje Dijkstra en Joan Haanappel. Modernisering van de luchtvaart ook op de grond: op het vliegveld van Helsinki maakte de man-met-de-vlag plaats voor de man-op-de fiets die de toestellen nu aanwijst waar ze moeten stoppen. In Praag poseerde zevenvoudig Olympisch kampioene Vera Caslavska met man en dochter; van dit drietal heeft alleen de jongste nog geen lauwerkransen gehad. Een Landrover met de bof of een pompbediende, die even met zijn gedachten elders was? De oplossing is minder eenvoudig: het zijn bijzonder goed uitgedachte banden, waarmee de Landrover In het Engelse Yarmouth een demonstratie amfibieën gaf. „Niet één dode meer in Vietnam" zo werden ook In San Francisco opnieuw demonstraties gehouden, evenals m vele an dere steden van de V.S. Tweede bij de Miss Hollandverkiezing en nu naar Londen voor de hogere graden: de 23-jarige Nente van der Vliet, op weg naar de Miss Worldver- kiezing nog even te gast in de antiektentoonstelling op Schiphol. „Jaja, 't is wél nodig", schijnt Feijenoord-voorzitter A. A. Couwenberg te denken, terwijl hij de open brief bestudeert, waarin supporters worden opgeroepen zich in 't vervolg fatsoenlijk te gedragen in het stadion. Frits Brouwers (12 jaar), de tienduizendste deelnemer aan de Teleaccursus schaken, aan zet in een partij tegen grootmeester prof. dr. M. Euwe. Op de foto in het midden Lisa Heybroek, ook een schaakleerlinge van de Lv.-cursus. „Ik schrijf zoals ik vertel niet met m'n hoed voor mijn gezicht" zo kon digde de Duitse chansonzangeres en musicalster Hildegard Knef aan toen bekend gemaakt werd, dat zij memoires ging schrijven. Vele prominenten in de internationale showbusiness zien dat boek dan ook enigszins veront rust tegemoet De best verzorgde dierenkinderen in Stuttgart zijn wellicht deze drie ape dochters, die in het gezin van dierenverzorger Heinz Scharpf opgroeien Zij zijn alle drie verstoten door hun moeders. Waarom eigenlijk, zou je zeggen als je ze zo ziet......

De Vallei | 1969 | | pagina 15