G. VAN DE DIKKENBERG (SGP): „ZONDAGSRUST IN 'T GEDRANG" Amerongen vraagt Kroon om een hotel TARIEVEN ENGELENBURGH WORDEN VERHOOGD Daad van simpele rech tvaardigheid Afscheidsreceptie van pastoor J, Andriessen werd door velen bezocht Hervormd Renswoude kan weer zingen SINT BIJ RITMEESTER Ouderavond van Dokter Eervol ontsla® Renkumse jongen in Amerika neergestoken voor directeur Amro-bank Zang en Kleur exposeert in Opheusden Heksterschool Sint bezoekt NV V - jeugd VALLEI? Belt Waterhoogten Vertrek naar Doesburg 2e prijs voor EHBO - Leersum Orgel - na restauratie - in gebruik genomen Hartstichting richt afdeling op in Leersum Rhenen verloor van Apeldoorn Cursus EHBO van Rode Kruis 3328 TELEURSTELLING KREUPEL Gospelgroep zingt voor MPB-dames BURGERLIJKE STAND SCHAKEN Leven in donker Amsterdam BURGERLIJKE STAND DINSDAG 25 NOVEMBER 1969 u dan even a.u.b. voor Veenendaal 17.30 uur 10550 v".30-"; 11079 's Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen Nwe Veenendaalseweg 159 AMERONGEN „De welvaart, die over de Utrechtse Heuvelrug rolt, houdt op bij de gemeenten, die beschermd moeten worden. We moeten daar welis waar begrip voor hebben, maar dan mag toch ook worden verwacht dat er iets tegenover wordt gesteld". Dat /.ei gisteravond de burgemeester van Ame rongen, Jhr. mr. O. R. van den Bosch in een toelichting op het voorstel om bij De Kroon in beroep te gaan tegen het gedeeltelijk onthouden van goedkeu ring aan het bestemmingsplan. Gedeputeerde Staten van Utrecht hebben be/.waar aangetekend tegen de be stemming „bijzondere bebouwing", die was gegeven aan een terrein langs de Bergjessteeg. Het gemeentebestuur van Amerongen wil op dit stuk grond de vroegere plaats van het Johanniter-hospitaal een hotel trachten te realiseren, maar G.S. hebben de bouw daarvan afgewezen. De gemeenteraad van Amerongen was het, met uitzondering van de heer G. J. van de Dikken- berg, volledig eens met het college en men besloot De Kroon om een uit spraak te vragen. WETH. G. VAN BARNEVELD kreupel VEENENDAAL De verzor gingstarieven van het hervormd be jaardencentrum „De Engelenburgh" in Veenendaal wenden behoudens goedkeuring van de betreffende in stanties drastisch verhoogd. Het bestuur heeft de bewoners van het be jaardencentrum in een circulaire van de verhoging op de hoogte gebracht. De herziening van de verzorgingsta rieven houdt nauw verband met de verhogingen van salarissen en sociale lasten, die per 1 januari plaats vindt. „Deze kostenstijgingen noodzaken ons. hoewel zeer tot onze spijt, even eens met ingang van 1 januari 1970, behoudens goedkeuring van de be treffende instanties, een verhoging van de verzorgingstar ie ven door te voeren", aldus het bestuur van het bejaarden centrum in een toelichting. Het bestuur spreekt van een matige verhoging, maar deze mening wordt niet door alle bewoners van het bejaar dencentrum gedeeld. Integendeel, men vindt de verhoging van de verzorgings tarieven te drastisch en acht die niet in verhouding tot de kostenstijging. Het bestuur merkt in de circulaire nog op: „Deze matige verhoging is noodzake lijk om het verzorgingspeil in ons cen trum op het huidige niveau te houden en een sluitende exploitatierekening te houden". Overigens vertrouwt het bestuur op begrip van de bewoners, wie tot slot nog de verzekering wordt gegeven, dat ook in de toekomst al het moge lijke zal worden gedaan om de ver- zorgingsprijzen zo laag mogelijk te houden. I)e tarieven van De Engelen burgh zullen er m.i.v. 1 januari mits goedkeuring wordt verkregen als volgt uitzien: Eenpersoonskamer van f 545,- per maand wordt f 575,- per maand. Een persoonskamer van f 535,- per maand wordt f 565,- per maand. Tweeper soonskamer van f 830,- per maand wordt f 870,- per maand. De flatjes van f 191,- per maand worden f 196,- per maand. De flatjes van f 196,- per maand worden f 201,- per maand. De flatjes van f 201,- per maand worden f 206,- per maand. Het verloop van de verpleegprijzen sinds 1963 toen „de Engelenburgh" werd geopend is als volgt. In okto ber van dat jaar werd als vermoedelij ke verzorgingsprijs een bedrag van f 300,- genoemd. Via f 405,- op 1 janua ri 1966 en f 535,- per 1 januari van dit jaar wordt dit bedrag nu f 565,-. Voor tweepersoonskamers waren deze tarie ven respectievelijk f 500,-; f 650,-; r 830,- en f 870,-. PHILADELPIA De Nederlandse messjongen Teunis Janssen (19) uit Renkum was gisteren buiten levensge vaar nadat hij zaterdag in Philadelpia door een groep jongens was neergesto ken en op het hoofd geslagen. Teunis Janssen vaart op het vracht schip Ladon van de Koninklijke Neder landse Stoomboot Maatschappij in Am sterdam. Kapitein G. rinkers heeft gisteren twee keer gesproken met de mess jongen die een longperforatie had opgelopen. In het zuiden van de Amerikaanse havenstad hielden buurtbewoners een geldinzameling om de zeeman te hel pen. De politie deelde mee dat dergelij ke aanvallen de leatste tijd veel in de ze stad zijn voorgekomen. „Men moet de natuur in en rond Amerongen niet alleen beschermen voor de plaatselijke bevolking. Ook de mensen uit de Randstad Holland hebben het recht om ervan te komen genieten. Het functioneren van een recreatiegemeente als Amerongen is echter pas mogelijk als voor toeristen en recreanten de nodige accommoda ties aanwezig zijn. Omdat hotel-ac commodatie nagenoeg in onze gemeen te ontbreekt, is het noodzakelijk, dat op korte termijn in deze leemte wordt voorzien", aldus burgemeester O. R. van den Bosch. Ir. Joh. Tenge (VVD) deelde de me ning van het college, dat in Amerongen geen betere plaats voor een hotel te vinden is dan het daarvoor geplande terrein aan de Bergjessteeg. „Ik juich het standpunt van het college toe. Aan een hotel bestaat in onze gemeente een niet te onderschatten behoefte", merk te de VVD-er op. Jhr. mr. Van den Bosch, de grote promotor van het ho tel-plan, liep in zijn enthousiasme al wat op de zaken vooruit en noemde een mogelijke goedkeuring van het bestem mingsplan in beroep „een daad van simpele rechtvaardigheid". Teleurstelling viel te bespeuren bij nagenoeg alle raadsleden en bij het col lege toen de SGP-er G. J. van de Dik- kenberg zich ontpopte als een vurig te genstander van een hotel in zijn ge meente. „Ik ben bevreesd dat de zon dagsrust ernstig in het gedrang zal ko men. Kijk maar naar de hotels in de omgeving. De ontheiliging van Gods dag is niet in het belang van onze ge meente en het wordt nog erger als we daarvoor bovendien financiële offers moten brengen" voerde het SGP-raads- lid aan. „Ik respecteer uw standpunt, maar als we dat gaan hanteren, kunnen we nooit meer ergens een kopje koffie gaan drinken", reageerde jhr. mr. Van den Bosch, die bovendien nog tever geefs trachtte duidelijk te maken, dat de bouw van een hotel nog niet aan de orde is. „Het gaat nu om de goedkeu ring van het bestemmingsplan. Later kunt u altijd nog tegen de bouw van een hotel stemmen", legde de burge meester uit. De heer Van de Dikken- berg bleef onvermurwbaar. „Het is voor mij geen zaak die licht weegt, maar de beginselen van Gods Woord offer ik niet op aan zakelijke en com merciële belangen", aldus de SGP-er. Aan het slot van de discussies over het hotel-plan, dat Amerongen nu al ja ren tracht te realiseren, gaf wethouder G. van Barneveld Gedeputeerde Staten van Utrecht nog een fikse veeg uit de pan. „Hier worden ambtelijke stok paardjes bereden, maar daarvoor zul len wij niet wijken. Als men ons tegen de schenen wil schoppen, dient men goed te beseffen, dat we als het m0et ook kreupel naar Den Haag kunnen komen", aldus de wethouder, die zich afvroeg of GS wel op de hoog te waren van de vroegere situatie op het omstreden stuk grond, waar tot 1954 het Johanniter-hospitaal heeft ge staan. Het voorstel tot onbewoonbaarverkla ring van een woning in de Overstraat SCHERPENZEEL Op de maande lijkse vergadering van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Scherpenzeel, werd besloten om van de Kerstavond op 22 december in Fi- lalethes een Gospelgroep uit Barneveld uit te nodigen. De zanggroep bestaat uit 25 personen en zal de gehele avond vullen. Tijdens de bijeenkomst van de NPB in hotel Schimmel hield een ver tegenwoordiger van Spectrum Uitge versmaatschappij in Utrecht een le zing. De dames werd een overzicht ge geven van hoe het boek in Nederland wordt gelezen. Er bestaat volgens spre ker, in Nederland een zeer grote be langstelling voor het boek. Hij toonde dit aan met een aantal cijfers. Alle dames kregen als herinnering een pocket-boek. AMERONGEN Geboren: Albert Rijk, z.v. A. Hardeman en A. G. de Man, Comelie Wijnanda, d.v. E. Blu- wendraat en A. H. van Esse; Carla En- gelina, d.v. W. Bouwer en J. B. Lam- mers; Monique Jacqueline, d.v. E. F. van Aagten en S. van Rheenen. G. J. VAN DE DIKKENBERG bevreesd werd na geuite bezwaren van enkele raadsleden door het college tot de vol gende vergadering teruggenomen. De eigenaar zal eerst nog in de gelegenheid worden gesteld om zodanige verbeterin gen aan het pand uit te voeren, dat van onbewoonbaarverklaring kan wor den afgezien. Eenstemmig ging de raad akkoord met de restauratie van ,,'t Huchtje". waarvoor bij de aanbesteding T. van Hoogevest N.V. uit Amersfoort als laagste had ingeschreven voor een bedrag van f 372.800,-. Het vergelijken de begrotingscijfer van de architect be draagt f 400.074,-. Tot slot keurde de raad een aantal begrotingswijzigingen goed en conformeerde hij zich aan het voorstel van B. en W. om de heer W. Veldhuizen een restauratiesubsidie te verstrekken. VEENENDAAL De heer A. Slagt, directeur van de AMRO-bank in Veen endaal en de daaronder ressorterende kantoren Amerongen, Leersum, Scher penzeel en Woudenberg is, per 30 no vember 1969 eervol ontslag verleend in verband met zijn wens elders een an dere werkkring te aanvaarden. OPHEUSDEN De Opheusdense vo gelvereniging „Zang en Kleur" organi seert op donderdag 27. vrijdag 28 en zaterdag 29 november haar jaarlijkse tentoonstelling. Dit maal wordt de ten toonstelling gehouden in de bovenzaal van het gymnastieklokaal aan de Ham- sestraat. Deze tentoonstelling omvat kanaries tropische vogels en parkieten. De expo sitie is geopend op donderdag en vrij dag van 19.00 uur tot 22.00 uur en zater dag van 14.00 tot 21.00 uur. DEN HAAG De waterhoogten van hedenmorgen zijn: Konstanz 275 onv.. Rheinfelden 191 17, Straatsburg 206 +34, Plittersdorf 324 +21, Maxau 360 +6, Plochingen 133 13, Mannheim 186 +6, Steinbach 140 +6, Mainz 193 5, Bingen 128 +1, Kaub 126 —1, Trier 316 +47, Koblenz 165 +13, Keulen 125 onv., RuhroU, 301 +7, Lobith 900 7, Nijmegen 686 +3, Arnhem 708 4, Eefde/IJssel 272 —2, Deventer 168 onv., Monsin 5520 +40, Borgharen 4063 80, Belfeld 1182 +46, Grave beneden de sluis 504 +1. LEERSUM Pastoor J. Andriessen heeft gisteravond tijdens een druk be zochte receptie in hotel Darthuizen af scheid genomen van Leersum. De pas toor is benoemd in Doesburg en wordt daar zaterdag geïnstalleerd. Over enke le weken zo bleek gisteravond, wordt de benoeming van een nieuwe parochie leider in Leersum verwacht. In de vele toespraken die tijdens de afscheidsreceptie werden gehouden, kenschetste men Pastoor Andriessen als een vooruitstrevende persoonlijk heid. Als voorstander van de oecumene heeft hij in Leersum sinds z'n installa tie op 4 mrt. '64 veel baanbrekend werk verricht. Ook was hij de animator bij de bouw van de nieuwe R.K. Kerk, die al tijdens de kerstdagen van 1964 offi cieus in gebruik kon worden genomen. Onder de velen, die gisteravond van hun belangstelling blijk gaven, bevond zich het voltallig college van bur gemeester en wethouders, de hervorm de predikant ds. B. Koole en diens ge reformeerde collega, ds. Brouwer. Ook ds. Gramberg, oud-predikant van reva lidatiecentrum „De Hoogstraat" was op de receptie aanwezig. Dr. A. Verkuyl, geneesheer-directeur van „De Hoog straat" herinnerde in een korte toe spraak aan de prettige verstandhouding tussen de R.K.parochie en het revali datiecentrum. Dr. Verkuyl zei de voor uitstrevende ideeën van de pastoor bij zonder te .waarderen. Pastoor Andriessen werd bij zijn af scheid overladen met geschenken. In zijn nieuwe parochie Doesburg zullen deze hem stellig nog vaak aan Leersum doen terugdenken. In verband met de installatie van pastoor Andriessen in Doesburg die zaterdagavond om half acht plaatsvindt, worden in Leersum deze week geen Heilige Missen gehou den* VEENENDAAL Donderdag 27 no vember wordt, 's avonds om 8 uur, in het NVV gebouw te Veenendaal een ou deravond van de Dokter Heksterschool gehouden. Er is in het afgelopen jaar veel ver anderd bij deze school. Aan de ouders zal worden uitgelegd hoe bepaalde ver beteringen tot stand zijn gekomen. De nieuwe leider van de school, de heer Sollaart, geeft een uiteenzetting van zijn plannen betreffende de onderwijs vernieuwing. Verder zal, nadat enkele huishoude lijke zaken zijn geregeld, de jeugdcon- sulent van het Arbeidsbureau, de heer C. J. de Kruiter o.a. met behulp van kleuren-dia's een overzicht geven van opleidingsmogelijkheden en de gang van zaken bij de beroepskeuze. LEERSUM Het was voor de ploeg van de EHBO van de afdeling Leersum „loon naar hard werken" toen zij zater dag in Rhenen mee deed aan de dis- tricts-junioren wedstrijd en een twee de plaats behaalde. Eerste werd Loe- nen aan de Vecht. De Leersumse EHBO'ers zijn pas in het bezit van hun diploma zodat dit ze ker een goede prestatie is. De ploeg bestond uit de dames Eder- veen en Verbree en de heer T. v. Ewijk. RENSWOUDE ln een vrijwel volle Ned. Herv. Kerk te Renswoude heeft de kerkelijke gemeente aldaar het gerestaureerde kerkorgel gis teravond weer in gebruik genomen, waarbij de Rotterdamse organist Dirk Jansz. Zwart het instrument bespeelde. Tevens verleende de Chr. Gemengde Zangver. „Con Amore" o.l.v. de heer Hans Boelee haar medewerking. Wanneer we dit zo koelweg neer schrijven, betekent dat geenszins dat het een avond geweest is zonder glans en warmte. Integendeel, Dirk Jansz. Zwart die tevens adviseur geweest is bij de restauratie, gaf met veel gevoel en pathos enkele soli weg, die het or gel in alle aanwezige glorie deden op klinken. Met name de toccata en fuga in d van Joh. Seb. Bach kwam er dit keer volkomen maatvast en goed gere gistreerd uit. Natuurlijk moet men van een 1-kla- viers orgel geen grote dingen verwach ten, maar Zwart presteerde er onge looflijke dingen op. Vooral in de Aria van J. B. Loeillet liet hij de mogelijk heden horen, die dit herstelde instru ment met zijn niet te scherp gento- neerde stemmen bezit. Alleen de trom pet als solostem konden we niet waar deren, maar misschien weet orgelbou wer Koppejan uit Ederveen die nog wat bij te schaven. Slechts eenmaal bleek het orgel adem en kracht te kort te komen en wel in de glorieuze Finale uit de Eerste So nate van Guilmant. Zwart deed er al les aan maar in dit stuk bleek toch wel dat men, ondanks de gave samen stelling van het orgel, te maken heeft met een 10 stemmen tellend instru ment. De tremulant, die gelukkig wel aan wezig is (leg mij niet verkeerd uit) vi breert op juiste snelheid, waardoor ro mantische orgelwerken op behoorlijk niveau zijn uit te voeren. Dat bleek overduidelijk in de zeer beheerste ver tolking van Jan Zwart's bewerking van psalm 6. Het Chr. Gemengd koor „Con Amo re" bracht op voortreffelijke wijze en kele geestelijke liederen. Dat Hans SCHERPENZEEL Op zaterdag 29 november komt Sint Nicolaas op be zoek bij de kinderen van de leden van 't NVV in Filalethes. De muziekvereni ging Caecilia zal haar medewerking ver lenen. Na het bezoek van Sint Nicolaas kunnen de kinderen kijken naar pop penkast. Ook de leden van het NVV zijn voor zover er plaats is in het wijkge- bouw welkom. SCHERPENZEEL Op donderdag avond 27 november komt voor de af deling Scherpenzeel van de Ned. Chr. Vrouwenbond in Filalethes spreken de in Nederland bekende Lt. Kolonel van het Leger des Heils A. M. Boshardt. Ze zal spreken over het Leven in don ker Amsterdam. Boelee het koor in handen en de mu ziek in de vingers heeft, is overduide lijk. Alleen heeft Dirk J. Zwart de on hebbelijkheid, die veel doorkomt in die richting van de orgelkunst, te veel te willen domineren in de begeleiding. Soms liep hij kennelijk tot ergenis van Boelee op de koorzang vooruit, waardoor moeilijkheden ontstonden bij het maathouden. Dat was dan ook het enige negatieve. De hervormde gemeente heeft voor deze restauratie f 11.000 bijeenge bracht en het kan niet anders gezegd worden, dan dat Renswoude in zijn his torische kerk voor dat bedrag er een orgel bij heeft gekregen, dat meer concerten rechtvaardigt. JAN HESSELS MULDER LEERSUM In 1967 heeft de we reldgezondheidsorganisatie een plan dr wereld ingestuurd om de hand over hand toenemende epidemie van hart- en vaat ziekten een halt toe t eroepen. Sedert dien staat de bestrijding van de sterfte aan hartinfarct (de hartverlamming) het hoogst genoteerd. De hart- en vwuzlekten zijn volksvij and no. 1 geworden. Bijna de helft van alle sterfte gevallen is te wijten aan de gevolgen van deze ziekten. In ^,is land bedraagt dit 40.000 slachtoffers per jaar, waarvan door hartinfarct alleen al 120 personen per dag getroffen worden en in de huidige omstandigheden er 40 tot 60 personen overlijden. Het kan mo gelijk zijn, dat door uw steun aan de Ne derlandse Hartstichting er een halt toe geroepen wordt aan de onrustbaren de stijging van deze ziekten, welke he laas zo vaak op vrij jonge leeftijd slachtoffers eisen. Om meer inzicht te geven in de vele mogelijkheden, die aangewend worden, belegt de Afd. van de Ned. Hartstich ting in Leersum op 9 december a.s. een voorlichtingsavond in café „Damlust" Rijksstraatweg 130 te Leersum. Aan vang 20.00 uur. De Utrechtse cardioloog Dr. B. K. Bootsma houdt een inleiding en het is mogelijk om vragen te stellen. De heer H. Kloosterman van Wyck (hoofdpromotor) zal voorts over de or ganisatie van de Ned. Hartstichting een uiteenzetting geven. De bijeenkomst is gratis toegankelijk voor personen boven 17 jaar. Het voor lopige comité voor de Afd. Leersum is als volgt samengesteld: De heer A. van de Bogerd; mevr. N. M. Roelofs- Ploeg; mevr. M. van de Wetering-Brig- geman; mevr. L. L. H. de Groot van Hevelingen; de heer W. J. de Jeu; de heer K. A. Meyer (onder voorbehoud); de heer J. F. Haeck en nog een nader aan te wijzen persoon van de wijkver pleging te Leersum. VEENENDAAL Speciaal voor de kinderen van personeelsleden van j Ritmeester Sigarenfabrieken N.V. in Veenendaal was een toch al razend- drukke Sint-Nicolaas gisteren naar het verenigingsgebouw aan de Eiken- laan gekomen om daar een ietwat nerveuze kinderschare te bezoeken en... i uiteraard enige presentjes te overhandigen. De langgerokte, sympathieke grijsaard beperkte zich overigens niet tot f het uitreiken van cadeautjes, maar hij was ook genoodzaakt enkele ver- manende woorden te richten tot de ongehoorzamen onder zijn gespannen publiek. Aan het gezicht van het op de met een smetteloos wit kleed gesierde knie van de Sint gezeten meisje te zien behoorde zij tot deze categorie RHENEN De schaakclub Rhenen speelde tegen Apeldoorn de eerste com petitiewedstrijd van dit seizoen in de tweede klasse A van de oostelijke schaakbond. De uitslag was 5V4-4V4 in in het voordeel van Apeldoorn. De uit slagen aan de tien borden luidde als volgt: Apeldoom-Rhenen; S. J. ten Broeke- J. H. v.d. Berg 1-0; mevr. A. Donker- D. J. Bovenschen 0-1; B. IJzerman-M. ter Haar 0-1; D. J. Kroonenburg- J. Verwoert V«-;V» W. P. v. Laar-A. v. Manen 1-0; N. E. Lapré-H. Visch 1-0; L. Bleijenga-T. v. Dijk 1-0; G. Markus- J. F. Meijer 0-1; W. Horst-E. ter Beek 0-1; A. Donker-E. B. Visch 1-0. SCHERPENZEEL Het Scherpen- zeelse Rode kruis is in haar afdeling het afgelopen jaar en ook dit jaar zeer ac tief- Vorig jaar heeft men een EHBO- cursus georganiseerd. Dit seizoen wordt een herhalingscursus gehouden die in januari begint. Men heeft de hr. Van Velzen uit Zeist bereid gevonden om de cursus te leiden. Deelnemers kunnen zich opgeven bij A. v.d. Berg, Eikenlaan 89 en P. v. Vollen- hove, Eikenlaan 33. De Welfare cursus is ook gestart en het aantal deelnemers is 16 in totaal. De EHBO-cursus bestaat uit 12 lessen. Pastoor J. Andriessen (links), tij dens de afscheidsreceptie in ge sprek met de burgemeester van Leersum, mevrouw C. M. s'Jacob des Bouvrie. VEENENDAAL Geboren: Tineke S. d.v. Chr. G. Schoeman en T. Brands; Tjeerd D. z. v. A. Robbertsen en J. B. Schuurman; Gijsbertha d. v. G. v. Wijk en W. J. Gaal; Ale z. v. J. Ariesen en C. J. v. Ree; Hennisje H., d.v. J. Hulshui zen en E. Nagelhout; Alida J., d. v. C. Vonk en M van Ginkel; Ronny, z.v. G. Conrad en B. Blouw, Marc, z.v. A. W. Reddy en M. J. Roxs, Hendrika d.v. R. van der Lei en J. van den Hoek; Heidi Huibertina d.v. W. Demand en B. D. Colijn. Ondertrouwd: J. van Alfen en P. W. Bruijs; J. van Baaren en G. Veenhuis; W. Wiegel en M. Bastenhof; M. J. L. Franssen en A. Roseboom; G. Veenhof en E. van den Berg; W. Gerritsen en B. Willemsen. Getrouwd: G. Bos en W. C. van Ca- pellen; H. Hensen en M. H. Koudijs; A. G. van Viegen en G. A. Renes (Scher penzeel); J. B. Heijnen en A. H. M. v.d. Pol; P. C. Davelaar (Apeldoorn) en E. Diepeveen; P. A. R. Sans Grau en D. R. Prieto Llerandi; F. Heusdens (Utrecht) en B. G. M. van Kessel; W. J. Achterberg en W. C. van Doorn. Overleden: Maria Westdijk, 74 jaar: Petrus Johannes J. M. Baart 2 2j.; Jacob van Beek, 69 jaar; Cornells van Doorn, 65 jaar; Hendrik van de Craats, 45

De Vallei | 1969 | | pagina 3