ADVERTEREN DOET VERKOPEN Santomei koffiemelk van de melkman Ga snel naar het Shell-Station! a. timmerlieden b. metselaars c. betonafwerkers zelfstandige uitvoerders u Hoog loon! Uw melkman laat daar een aardig duitje vallen. Hij brengt u tijdelijk een halve liter Santo mei koffiemelk voor 99 cent (i.p.v. f 1,08) Maak dus kennis met de beste koffie melk die er is. U hebt nu een "geld"ige reden. Dit Is de derde en laatste antieke kaart die Shell heeft laten reproduceren. Deze „kaart der Nieuwe Ontdekkingen Benoorden de Zuyd Zee" werd in 1750 vervaardigd. Onder meer staan de routes van een aantal spectaculaire ontdekkingsreizen aangegeven. Deze 6-kleuren-reproduktie (43x54 cm) is van grote historische betekenis. U krijgt hem voor maar 1,-. WOENSDAG 10 DECEMBER 1969 Ze vroegen een jongen van 18. ze namen „Medewerker 18) gevraagd voor licht administratief werk". Zo ongeveer stond het in de krant. Ik heb erop geschreven, hoewel ik iets ouder ben: zevenenzestig. Ik ben bejaard, ja. Maar nog gezond en niks hulpbehoevend. Ik wil gewoon werken. Onder de mensen zijn. Contact houden met het échte leven. Velen van mijn collega-ouden-van-dagen zijn net zo eigenwijs als ik. Ze willen óók werken. Babysitten. Inpakken. Sorteren. Controleren. Telefoon aannemen. Administreren. Corrigeren. Boekhouden. Het geeft eigenlijk niet wat. Wellicht kunt u één van hen gebruiken. Voor een uurtje of een paar uurtjes. Voor hele of halve dagen. Incidenteel of regelmatig. Ja? Plaats dan een annonce in de krant. Met onderstaand vignet. (Het blad waarin u gaat adverteren heeft het in zijn bezit). Men weet dan dat het om oudere werkkrachten gaat. 1.342.567 Nederlanders zijn bejaard. Niet verjaard. Cl Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame Si Voor bouwobjekten op de Veluwe en in Oostelijk Flevoland kunnen wij plaatsen: Sollicitaties te richten aan BOUWBEDRIJF H. MOES N.V. Postbus 13, Kampen. Tel. na 19.00 uur 0 5202-3264. WORDT VERTEGENWOORDIGER Verdien 180,per week. Bent u fabrieks-, winkel- of kantoorwerk moe Onze organisatie leidt op tot vertegenwoordiger (verkoper buitendienst). Geen colportage. Geen diploma's nodig. Bij aanstelling direct vast loon plus auto. Vele vacante plaatsen. Tevens mogelijkheid tot bijverdienste aan geboden. Schrijf brief of briefkaart met uw adres, leeftijd, beroep. Snel antwoord. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder nr. S 3, bureau van dit blad Bij groot aannemersbedrijf kunnen enkele worden geplaatst. Sollicitaties met levensloop, erva ring en opleiding te richten aan het bureau van dit blad onder nr. R 95. Discretie verzekerd. Ping ping. 'n f^fj produkt. Deze antieke wereldkaart in kleur kost u maar II-bij Shell ÜSÜT j/2 - 'i 2 2

De Vallei | 1969 | | pagina 12