V i- yrypf,)** -*- ^r^"Wr'»-'"T'^.'^ <■**-*•- Lukt het wel lukt het niet Hier wil het ijs de eerste waaghalzen in leder geval nog niet dragen en op vele andere plaatsen zal dat ook nog het geval zijn. Een medewerkster van het befaamde veilinghuis Sotheby in Londen met zestig centimeter hoge „stokgod" uit India. In het land van herkomst worden die stokgoden In de grond gestoken. De ruimtevaart heeft al heel wat gebruiksvoorwerpen opgeleverd, die ook voor andere dingen dienst kunnen doen zwaartekrachtproeven be zorgden bijvoorbeeld revalldatle-artsen deze experimentele looptrainer, waarvan de Vrije Universiteit in Amsterdam een exemplaar in bezit kreeg. Zestienhonderd kolenhandelaren uit heel Nederland kwamen bijeen In het Haagse congresgebouw. Zij protesteerden kraohtig te gen het uitblijven van een goede regeling voor schadeloosstelling en sanering van deze bedrijfstak in verband met het aardgas. Op de laatste dag van dit jaar zal nog de kroon worden gezet op de lokken van de nieuwe miss Frank rijk. Rechts op de foto de 20-jarige Micheline Beaurain, die al tot miss Parijs werd gekozen. Na een stormachtig optreden in Californië keerden de Rolling Stones terug naar Engeland, waar Stone Keith Richard werd begroet door vrouw en zoon. Sinds tientallen jaren heeft geen leeuwin In gevangenschap meer vijf welpen tegelijk in le- van kunnen houden, maar In de Hamburgse dierentuin schijnt het nu toch te lukken: deze vijfling Is al een maand oud en kon nu aan den volke worden vertoond. Onder voorzitterschap van luitenant-generaal A. B. Wolff (midden), chef van de Nederlandse luchtmachtstaf, bespraken deskundigen uit verschillende NATO-landen welk vliegtuig geko zen zal worden als opvolger van de Starfighter. In de Utrechtse H. Gertrudiskerk werd prof. dr. Kok (rechts op de foto) gewijd tot bisschop van het Oud-Katholieke aartsbisdom UtrechL Ook In Schotland hebben zich ernstige ongeregeldheden voorgedaan Dij rugbywedstrijden, waarin de Zuidafrikaanse Springbokken uitkomen. Een gewonde demonstrant wordt door de politie weggedragen. Een macabere stoet vrachtwagens, volgeladen met lijkkisten, rijdt de heuvels bij Athene In. waar een DC-6 van Olympic Airways verongelukte. ét

De Vallei | 1969 | | pagina 11