metromarkt de gruyter Kalfsbout CT" Vers mager spek Onderrih M Roomschnitzel Frikadellen Magere runderlap ijne riblap Een modelslager is een slager die weet hoe het hoort. Dat vind je niet veel meer tegenwoordig, maar Modelslager De Gruyter houdt het ambacht in ere. Al ons vlees is uit de kunst gesneden, vakkundig ontbeend en zorgvuldig ontdaan van overtollig vet en vel. U koopt prima kwaliteit en dat willen wij u graag bewijzen. Daarom verpakt alléén De Gruyter zijn voorgesneden vlees in glasheldere bakjes. U kunt dus ter plekke konstateren dat onze magere lappen werkelijk mager zijn. Ook aan de achterzijde. Modelslager De Gruyter helpt u voorts om voordelig meer variatie in het vleesmenu te brengen. Wij verkopen pakweg 67 soorten vers vlees. Om te bakken, te braden, te stoven, te sudderen, te marineren, te grilleren. Nu is 67 bereidingswijzen een beetje veel om steeds aan te denken als u vlees koopt. Daarom doen wij overal een receptje bij. Dat brengt u op ideeën. Zoals ,,0, ja - goedkoop vlees kan ook heel lekker zijn als ik er zus of zo mee doe". SpaarService De Gruyter De Gruyter's spaarservice biedt u 3 spaarmogelijkheden. Voor elke f 25.- die u spaart ontvangt u f 27.50 contant, dus een rijksdaalder extra. Of u kiest een rentespaarbrief die in 5 jaar aangroeit tot f 37.50. En steeds krijgt u 3 droomwens-bestel kaarten voor luxe en huishoudelijke artikelen met grote korting. Vraag de droomwens-catalogus in uw metromarkt. Internationaal assortiment, merkkwaliteH, marktprijs Ga ook gezellig metromarkten en ontdek:

De Vallei | 1969 | | pagina 20