in verband met deze uitbreiding komen de volgende funkties beschikbaar computer-divisie amsterdam systeem ontwerper/ analist systeem instrukteur hoofd operator groepsleider kontroleurs medewerkers bedrijfs bureau operators ocr-divisie apeldoorn salesman program meurs operators Meer dan 500 bedrijven maken nu reeds gebruik van onze service via het Siemens 4004 tapes/discs systeem, waarmee in multi-programmering wordt gewerkt. Verdere uitbouw van ons dienstenpakket zal binnenkort leiden tot uitbreiding van het Computerpark. Aan de hand van algemene richtlijnen zal deze medewerker administratieve systemen ontwerpen voor onder andere voorraadbewaking en -beheersing; fakturering, ledenadministraties, die enerzijds zijn gericht op de huidige Computerconfiguratie en anderzijds een algemene toepasbaarheid moeten hebben voor klein- en middenbedrijf. Een grondige administratieve kennis - minstens op SPD-niveau - vinden wij noodzakelijk. Onze opdrachtgevers, die gebruik maken van onze administratieve systemen moeten worden voorgelicht en begeleid bij de invoering van hun nieuwe werkmethode. Hiervoor zoeken wij een medewerker met MBA-opleiding die enige ervaring heeft opgedaan in instruktie of automatisering. Het werken met computers van de 3e generatie - het zelfstandig „sturen" van de apparatuur - leiding geven aan een team operators vraagt om een aktieve man met een ruime ervaring op dit gebied. Door deze groep wordt kontrole verricht op de invoergegevens en op de vervaardigde eindprodukten van de computer. De groepsleider zal, behalve het zelfstandig behandelen van 'moeilijke' gevallen, tevens leiding geven aan enkele controleurs. Een MULO-opleiding en administratieve ervaring zijn noodzakelijk. Het plannen, dé zorg voor een goede produktievoortgang en het verstrekken van werkopdrachten ten behoeve van de uitvoerende computergroep behoort tot de taak van het Bedrijfsbureau. Voor ons Bedrijfsbureau hebben wij behoefte aan accurate medewerkers met MULO-opleiding. Na een gedegen opleiding zullen zij onder leiding van de Hoofd-Operator de apparatuur moeten bedienen. Leeftijdsgrens30 jaar. Binnen enkele jaren zal het gehele bedrijf van Centraal Beheer naar Apeldoorn verhuizen. Voorde verplaatsing van onze werknemers worden uitstekende faciliteiten geboden Begin 1970 wordt de nieuwste ontwikkeling op het gebied van Elektronische Leesmachines (Optical Character Recognition) in gebruik genomen. Deze dienstverlening aan computergebruikers maakt het tijdrovende ponsen en controleren van de ponskaarten overbodig. Het „aan de man" brengen van het gebruik van dit optisch leessysteem vraagt een op en top verkoper tussen de 30 en 45 jaar, die met succes heeft gewerkt in de verkoop van computers en computertoepassingen. Een opleiding op HBS-niveau vinden wij zeker nodig. In nauwe samenwerking met de salesman en opdrachtgevers moeten de opdrachten middels de programmering produktierijp worden gemaakt. Ervaring in assembier-programmering, opgedaan na een middelbare schoolopleiding, is vereist. Leeftijd tussen-de 20 en 35 jaar. Een uitbreiding van de bedieningservaring kan dit betekenen voor de jongeman, die er van houdt in teamverband te werken, paniekbestendig is en de leeftijd van 30 jaar niet te boven gaat. Opleiding op MULO-niveau. Centraal Beheer verzekeringen en dienstverlening voor bedrijven Vereniging voor centrale elektronische administratie het computer dienstbureau van centraal beheer gaat zijn aktiviteiten uitbreiden Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te zenden aan de afdeling Arbeidszaken van CENTRAAL BEHEER Bos en Lommerplantsoen 1, Amsterdam- W. 78

De Vallei | 1969 | | pagina 12