- ^51 hu Nog wat ballast van het oude jaar, die in de kerstvakantie even helemaal weggegooid kan worden in januari zien we dan weer verder. Zwarte Panters In de rechtszaal van Los Angeles, nadat hun groep in felle gevechten met de politie verwikkeld was geweest. De leden van de beweging worden beschuldigd van moord en het aanvallen van politiemannen. Met een collectie exclusieve, maar niet extravagante modellen moesten cur sisten van de Meesterschool voor de Mode in München naar het examen ko men; zij kregen er veel bijval mee. Jan Verstappen, als voorman van de Vereniging van Verontruste Voormannen in de tienerfilm „Drop out" of „De meester kan me nog meer vertellen", die deze week in Amsterdam In première ging. De minister van Binnenlandse Zaken, mr. H. K. J. Beernink, opende in Heerlen hel Zuidneder lands Instituut voor de Gemeentepolitie-opleidlng. In Heerlen zijn nu 108 leerlingen. Te gast op de party van Huntinghord Hartford in New York, bij de introductie van het nieuwe blad Show: Mia Farrow en haar vriend Andre Previn, compo nist en dirigent van het London Symphony Orchestra. Het beeld „Hurkende vrouw" van Zadkine behoorde tot de kunstwerken, die dezer dagen bij Mak en Waay in Amsterdam onder de hamer van de veiling meester kwamen. De Jury van de World Press Photo organisatie in Den Haag bezig met het uitzoeken van de te be kronen foto's. V.l.n.r. mevrouw Plesko (USSR), A. Rothsteln (USA), Th. W. Coersen (Nederland) D. Knight (Engeland), J. L Lepigeon (Frankrijk) en C. Scherer (Nederland). Ook de felste politieke tegenstanders van bondskanselier Willy Brandt kunnen geen kwaad woord horen van zijn vrouw Rut. Niemand is bestand tegen haar charme en gevoel voor humor. De Duitse ertscarrier Tete Oldendorf, die deze week vastliep op de Noorderpier bij Hoek van Holland, vertoont nog geen enkele neiging om weer vrij te raken. Klaar voor de start, die inmiddels heeft plaats gevonden: de vliegtuigjes op net vliegveld Biggin Hill aan de vooravond van de race Londen-Syd ney. - 'V.v |j|gK

De Vallei | 1969 | | pagina 15