TERZAKE Drie weken in kelder van woning in Rhenen Politie deed gisteren inval „Full Speed" en „Annettina's" in kamp Overberg A.R. en C.H. gaan nog niet samen Kantongerecht Wageningen Duivenshow trok veel belangstelling Brandweer herdacht zesde lustrum Voor Club 500 Rechterlijk advies goede wekker te kopen I C.P.B. viert Kerstfeest D'66 start met werkgroep Gevonden Vice-praeses Musketiers treedt af Bestuur voor afdeling 'van Hartstichting Mej. Scholten al 42 jaar onderwijzeres Luxe auto botste op combinatie Musketiers-leden speelden bingo KESTEREN Winny Budding (16) en haar nichtje Annemiek Scholtus (13) uit Resteren zijn terecht. Beide meisjes, die drie weken spoorloos waren, zijn gisterochtend aangehouden toen de rijkspolitie in Rhenen een inval deed in de woning van Frans van L. aan de Cuneraiaan. Winny en Annemiek hadden zich ver stopt in de kelder van de woning. Zij waren bevriend met de broer van Frans van L., die samen met zijn vrouw, de meisjes ver borgen heeft gehouden. TIPS Klaverjassen bij Veenendaal WEKKER ZWEMMEN AFDREIGING STROPEN HOGER BEROEP ONVERSCHILLIG KEITJE MAANDAG 22 DECEMBER 1969 o ELST De postduivenvereniging „de Instuif" hield afgelopen vrijdag en za terdag een geslaagde tentoonstelling in de ontspanningszaal van café Zeiden- rust te Eist. Zeker 200 duiven waren er voor de expositie ingeschreven, die bui tengewoon veel belangstelling heeft ge trokken. De prijs voor de schoonste duif van de tentoonstelling werd toegekend aan de heer W. E. van Laar. De prijzen kwamen in het bezit van: Klasse I (on bevlogen doffers); T. van Mourik, le prijs, T. van Mourik, 2e prijs en H. van Burken 3e prijs. Klasse II (onbevlogen duivinnen); J. van Aalten, le prijs. Klasse III (doffers tot 500 km); M. brouwer, le prijs, H. van Burken 2e prijs en R. van Swetselaat 3e prijs. Klasse IV (duivinnen tot 500 km); T. van Mourik le prijs, M. Riemsdijk 2e prijs en T. van Mourik 3e prijs. IGasse V (doffers boven 500 km); W. E. van Laar, le prijs, T. van Mourik 2e prijs. Klasse VI (duivinnen boven 500 km) B. Vervat, le prijs. Klasse VI I (jo nge doffers); G. Drost, le prijs, T. van Mourik, 2e prijs en T. van Mourik 3e prijs. Klasse VIII (jonge duivinnen) M. Brouwer le prijs, B. Vervat, 2e prijs en T. van Mourik 3e prijs. Klasse IX (late jonge doffers); J. van Aalten le prijs en J. M. Brienesse, 2e prijs. Klasse X (late jonge duivinnen); J. M. Brienesse le prijs. De prijzen voor de schoonste serie, van vier (een oude doffer en duivin en een jonge doffer en duivin) werden toe gekend aan: T. van Mourik le prijs, R. van Swetselaar, 2e prijs en B. Ver vat 3e prijs. RENSWOUDE Dinsdagmorgen start de heer A. Veldhuizen in de Dorpsstraat met de verkoop in zijn ge heel vernieuwde groente- en fruitwin kel. Vanavond is er van 79 uur gele genheid om de geheel gemoderniseerde zaak te bezichtigen. TWEE MEISJES UIT RESTEREN TERUG Een eerdere inval in de woning had geen resultaat opgeleverd. Frans van L. bleef ook gisterochtend nog tegenover de politie ontkennen iets van de beide meisjes af te weten. Na «en huiszoe king kwamen de meisjes echter uit de SCHERPENZEEL Burgemeester J. Heij heeft vrijdagavond aan negen leden van de Scherpenzeelse brand weer een onderscheiding opgespeld we gens jarenlange trouwe dienst. Het waren de heren A. Vonk, A. v.d. Haar, J. v. Schaik, B. v.d. Brink, P. Osna- brugge, met 12V2 jaar. R. Westerang en C. Valkenburg Czn. 20 jaar, H. Vlaande ren 25 jaar en de commandant D. J. v. Ekris 30 jaar. Tegelijk met het huldi gen van deze jubilaressen werd het feit herdacht dat de vrijwillige brandweer dit jaar 30 jaar bestaat. De voorzitter van het korps de heer B. v.d. Brink doorliep ter gelegenheid van 't zesde lustrum de historie van de handpomp tot het moderne materiaal waarover men nu beschikt. Ook wees hij nog op de zeer goede verhoudingen met de brandweren van Woudenberg en Renswoude. Hierna feliciteerde burgemeester Heij het korps. Hij vond het vooral prettig dat hij zoveel van de geschiedenis van de brandweer had gehoord uit de mond van de voorzitter, waarbij hij de indruk had gekregen dat het een zeer prettig team was. Hij deelde de heer H. Vlaanderen mede dat hij was bevorderd tot hoofd brandwacht. Bijzondere dank bracht de burge meester aan de heer 'R. Westerneng die in de afgelopen jaren veel voor de scholing van de brandweer heeft ge daan. Hierna reikte zijn echtgenote de onderscheidingen uit nadat de burge meester ieder persoonlijk op zeer pret tige wijze had toegesproken. De dames die ook allen aanwezig waren ontvingen een bloemenhulde als dank voor de steun die zij altijd aan hun mannen hadden verleend. De voorzitter van de vereniging dank te de burgemeester voor zijn hartelijke woorden. Hij wees er nog op dat men ook aan vele wedstrijden in de kring had deelgenomen en hier een 4-tal maal door was afgevaardigd naar de landelijke wedstrijden. Na het officiële gedeelte bleef men nog enige tijd gezellig bijeen. OVERBERG In het kader van de vrijetijdsbesteding ten behoeve van de Jon gens van „Kamp Overberg" heeft afgelopen zaterdag voor de laatste maal dit jaar een ontspanningsmiddag plaats gevonden, verzorgd door Stichting Ontspanning voor Gehandicapten. Deze Stichting thans beter bekend onder de naam Club 500 is langzamerhand voor de vele in tehuizen verblijvenden een magisch begrip ge worden. Met een kort woord leidde de heer Lohuizen als organisator deze middag in, waarna de groep Full Speed de zaal vulde met popmuziek. Na enige technische moeilijkheden met de wir war van draden overwonnen te hebben deed deze groep haar naam alle eer aan, want een en andei werd met veel zwier en tempo gebracht. Zowel vocaal als instrumentaal waren de jongens goed op elkaar ingespeeld en vormden ze een geheel. Jammer dat vooral voor dit soort muziek de zaal volkomen on geschikt is. Het geluid wordt als het ware terugkaatst, wat bijzonder moei lijk spelen is. Wel bleek uit het totaal van het ge- presenteere, dat de Group Full Speed ondanks haar betrekkelijk korte aan looptijd re£ds een geheel eigen stijl heeft ontwikkeld. Tér onderbreking van deze kost tra den Anette Schipper en Ineke van Mun ster, beiden 13 jaar en afkomstig uit Utrecht onder de naam „De Annetti na's" voor het voetlicht. In deze kwali teit krijgen zij les van de bekende mu ziekleraar Lex de Jong uit Utrecht. Gezien het feit, dat dit charmante twee tal nauwelijks een half jaar als zodanig optreedt, mogen zij zeker gehoord wor den. Dit kan een goede aanwinst voor Club 500 worden. Hun repertoire, waar bij zelfs niet geschroomd werd veel buitenlandse liedjes ten gehore te bren gen, deed fris en aardig aan, waar bij alle onderdelen duidelijk aangekon digd werden. Na een toegift door de Group Full Speed bedankte de recreatie- coördina tor alle medewerkers, waarbij de da mes een kerststukje en de heren een rokertje werd aangeboden. kelder te voorschijn. Tegen Van L. en zijn echtgenote is proces-verbaal opge maakt wegens het onttrekken van min derjarigen aan het ouderlijk gezag. Winny Budding en Annemiek Schol tus zijn door de rijkspolitie in Kesteren ter beschikking van de kinderbescher ming gesteld en ondergebracht in een gesticht te Buren. Zij waren weggelo pen omdat ze meenden thuis niet goed te zijn behandeld. Achteraf blijkt de heer Budding kort voor het vertrek van zijn dochter met haar nichtje de twee meisjes een berisping te hebben gege ven. Tijdens het verhoor bleek dat de bei de meisjes geenzins de bedoeling had den gehad om naar huis terug te ke ren. Integendeel, zij overwogen een an dere schuilplaats te bemachtigen om vervolgens uit te zien naar werk. Toen de beide meisjes echter gisterochtend met hun ouders werden geconfronteerd was er bij hen sprake van ontroering. Ook de ouders waren ontdaan toen zij de kinderen weer in hun armen konden klemmen. De inval in de woning van Frans van L. kwam nadat de politie enkele tips had onderzocht die in die richting we- OPHEUSDEN De afdeling Op- heusden van de Chr. Plattelandsvrou wen Bond zal maandagavond in gebouw Eltheto weer haar jaarlijkse kerstbij eenkomst houden. zen. De overtuiging, dat beide meisjes zich in het huis moesten bevinden was zo groot, dat werd overgegaan tot een intensieve huiszoeking. In de kelder, die aanvankelijk moeilijk in de woning te vinden was, troffen de drie politieagen ten de meisjes aan. Winny Budding, die bij haar vertrek van huis ongeveer 200 gulden had mee genomen, had daarvan voor haar en haar nichtje andere kleren gekocht. Ook de haardracht van de „vluchtelingetjes" was veranderd. Of met de meisjes tijdens hun onder duikperiode onzedelijke handelingen zijn gepleegd, was gisteravond bij de politie nog niet bekend. Daarnaar wordt nog een onderzoek ingesteld. RHENEN „Bij de laatste Tweede kamerverkiezingen is een groot aantal Rhenense stemmen op D'66 uitgebracht. Voorzichtige opiniepeilingen tonen aan dat deze partij bij een verkiezing op dit ogenblik wellicht het dubbele aantal stemmen zou mogen verwachten". Op grond van deze overwegingen is thans ook in Rhenen een werkgroep van D'66 van start gegaan. Zij stelt zich onder meer ten doel: de plaatse lijke sympathisanten van deze partij te burjdelen; de gedachten van D'66 in nog wijdere kring bekendheid te geven; constructief mede te werken aan de leefbaarheid in de Rhenense gemeen schap en te trachten vooral jongere en aanstaande kiezers bij de gang van za ken in de gemeente Rhenen te betrek ken. De werkgroep zoekt nu contact met symphatisanten. Hun wordt verzocht zich in verbinding te stellen met. één van de volgende adressen: D. J. Bovenschen, Fred v. d. Palts hof 12, H. H. Janssen, Willibrordweg 4. en Ir. M. J. Schuddeboom, Ericalaan 2. VEENENDAAL Vanavond orga niseert de ontspanningscommissie van voetbalvereniging Veenendaal weer een prijsklaverjasavond in de kantine op het Salamander-sportpark. Iedereen kan deelnemen aan deze kaartwedstrijden, die om acht uur be ginnen. ELST Gevonden twee huissleu tels. Inlichtingen Rijkspolitie te Eist. RHENEN In het verenigingsgebouw „Irene" vierden de kinderen van leden van het CNV zaterdagmiddag het Kerstfeest. Voor een tot de laatste plaatsen bezette zaal sprak bestuurder J. W. Brouwer het ope ningswoord uit, waarna een uitgebreid pro gram van Kerstliederen werd afgewerkt. De heer en mevrouw Drost hielden de kinderen bezig met een kerstverhaal. De heer Drost vertoonde verder dia's en zijn vrouw vertel de. Aan het slot van de middag kregen alle kinderen een kerstpakket mee naar huis. Wat er overbleef ging naar de kinderen van „Hei- merstein". De heer Hogend or p speelde deze middag op het orgel. laaiMaaiaaaaaiaaiaaaaiiiiiaaiaiiaaiiaian naaaiaiHMiMaaaaMaaaiiMiiaaiMiMiiiiiiaaaaaaaaai aaaaaaiaaaiaaiaaaaaaaaaaai ELST. Tijdens een vrijdagavond j.l. gehouden bestuursvergadering van v.v. Musketiers werd medegedeeld, dat de heer J. van Kranenburg zijn functie van tweede voorzitter om gezondheids redenen zal neerleggen. Over zijn opvolging zijn nog geen de finitieve beslissingen genomen. LEERSUM Het initiatief van B. en W. te Leersum om te komen tot het oprichten van een afdeling Leersum voor de Hartstichting is bekroond ge worden met het kiezen van het bestuur, dat als volgt is samengesteld: de heer Van de Bogerd, voorzitter, de heer De Jeu, penningmeester, de heer Meyer, secretaris en als verder toegevoegde leden de dames Van de Weterink en De Groot, en de heren Haak en Kui pers. Het gehele bestuur is bezield om met goede resultaten voor de dag te komen, maar doet bij voorbaat reeds een be roep op de ingezetenen van Leersum om de inschrijfformulieren tot het aanmel den van een lidmaatschap niet te laten slingeren, maar deze direct na bezor ging in te vullen en in te zenden. RENSWOUDE De AR kiesvereni ging was in vergadering bijeen om te spreken over de kandidatenlijst voor de verkiezing van leden van de Pro vinciale Staten van Utrecht en in de tweede plaats om een standpunt in te nemen ten aanzien van samenwerking met de plaatselijke CHU bij en voor de gemeenteraadsverkiezingen van volgend jaar. De Provinciale Organisatie had met betrekking tot het samenstellen van de kandidatenlijst voor de Prov. Sta ten een groslijst en een advieslijst ingezonden. Aan de hand hiervan wer den de kandidaten stuk voor stuk on der de loep genomen, temeer daar door enkele kiesverenigingen en door de Arjos afwijkende aanbevelingen waren gedaan. De argumentatie die in de verschillende stukken naar vo ren kwam vertoonde veel punten van overeenkomst en kennelijk wilde men een meer radicaal gerichte bezetting der zetels. De vergadering zag echter geen en kele aanleiding om deze angst té de len en van het advies van het bestuur af te wijken, zodat men besloot deze advieslijst geheel te volgen en op het stembiljet over te nemen. Er werd vervolgens verslag gedaan door het bestuur van de bijeenkom sten, die reeds belegd waren door de besturen van CHU en ARP te Rens- Inhaalmanoeuvre liep bijna op frontale botsing uit WAGENINGEN „Ik zal die asbak opeten als er twintig centimeter afstand was tussen de auto's die voor mij reden". Met deze krasse toezegging onder streepte de Nijmegenaar F. B. vrijdagmorgen voor het Wageningse kantonge recht zijn overtuiging, dat hij onmogelijk had kunnen invoegen toen hij een voor hem rijdende vrachtauto had willen inhalen op de weg Renswoude-Plan- ken Wambuis. Verdachte was in botsing gekomen met een tegenligger, die naar zijn zeggen bovendien plotseling uit een mistbank was opgedoemd. Noch kan tonrechter mr. A. C. van den Brand, noch de officier van justitie mr. J. A. C. Pieters kon hij evenwel met zijn asbakhonger overtuigen. Overeenkomstig de eis van de officier werd hij veroordeeld tot honderd gulden boete. De Veenendaalse kok A. C. B. ver scheen voor de balie omdat hij in zijn woonplaats op het kruispunt Govert Flinckstraat Jan Steenlaan geen voorrang had verleend aan een perso nenauto. B. had op een motor gereden waarvoor hij geen geldig rijbewijs en kentekenbewijs bezat. B. verklaarde ruiterlijk schuldig te zijn geweest. Dat hij niettemin de boe te verzuimde te betalen had te maken met verzachtende omstandigheden die hij meende te kunnen aanvoeren. „Ik was bij de politie geweest om een oe fenvergunning te halen, maar aange zien de administratie al gesloten was moest ik onverrichterzake naar huis" Op weg naar huis kwam hij in botsing met de auto, ook al omdat een liguster heg hem het uitzicht naar links benam. „U had zeker al eens meer gereden op die motor", informeerde de kanton rechter. Verdachte gaf dit toe, maar gaf tevens de verzekering dat dit alleen op stille buitenwegen had plaats gevon den onder het toeziend oog van een vriend. De officier eiste voor het geen voorrang verlenen f 40,- boete en voor het ontbreken van een geldig rijbewijs en kenteken achtereenvolgens f 50,- en f 25,-. Het vonnis luidde conform. C. W. B. uit Oosterbeek kreeg van de kantonrechter het advies een nieuwe wekker te kopen. Verdachte was op weg naar zijn werk in Amerongen en verbaliseerd omdat hij in Rhenen te hard gereden had. „Ik had me versla pen en probeerde toch nog op tijd te zijn", zo luidde zijn verweer. De offi cier zag hierin geen a anleiding de strafmaat milder te hanteren. „U reed bovendien tachtig in plaats van vijftig" zo hield hij de verdachte voor en hij eiste f 90,- boete. De kantonrechter handhaafde zijn tarief en vonniste met honderd gulden boete. „U zult niet bederven van een eindje lopen", aldus de kantonrechter tegen W. A. v. d. L. uit Wageningen, die voorbije zomer zijn onverzekerde brom fiets uit de schuur had gehaald om te gaan zwemmen. Tegenover de verbali sant had hij verklaard dat brommen al tijd nog gemakkelijker is dan lopen. Uiteindelijk werd het een duur zwem- kaartje want hij kreeg eer. boete van f75,- waarbij de rechter zich confor meerde aan de eis van de officier. De Wageningse kraanmachinist J. W. B. den O. stond terecht omdat hij een vuurwapen, een wapenstok en mu nitie voorhanden had gehad. Verdach te had tegenover de politie verklaard dat hij deze attributen in zijn wagen meevoerde omdat hij wel eens met veel geld op zak onderweg was. Tegenover de kantonrechter draaide verdachte daar wat omheen. Wel bestreed hij dat het vuurwapen een cilinderrevolver was geweest. „Het was een alarm pistool", zo corrigeerde hij de tenlaste legging. .Revolver of-niet, dit soort overtre dingen komt de laatste tijd herhaal delijk voor en ze zijn geschikt voor afdreiging in de zin van de vuurwa- penwet", aldus de officier. Hij eiste twee maal f 40,- boete er. onttrekking aan de circulatie van de inbeslag ge nomen attributen. De kantonrechter ging mee met deze eis. In de volgende zaak waren twee ver dachten gedagvaard. Het waren A. v. d. B. en G. H. uit Veenendaal, die in de afgelopen zomer op een mooie zon dagmorgen in het veld met een wind buks waren aangetroffen. Van de B. was wel ter zitting verschenen, zijn metgezel liet verstek gaan. Eerstge noemde had de auto bestuurd en had een ruitje opengedraaid om H. in de gelegenheid te stellen een fazant op de korrel te nemen. Van de B. wilde aanvankelijk geloof waardig maken dat hij niet wist, waar om H. met een buks in de auto was ge stapt maar ontlokte daarmee weinig positieve reacties bij de magistratuur. „U wist donders goed waar het om ging", aldus de officier. Hij eiste in totaal f 300,- boete voor beide verdach ten met verbeurdverklaring van het vuurwapen, en de munitie. De kantonrechter legde hier nog eens honderd gulden bovenop en gaf v. d. B. de verzekering dat bij herhaling ook de auto verbeurd zal worden verklaard. Nog voordat de kantonrechter hier tot het uitspreken van een vonnis was gekomen gaf de jeugdige landbouwer K. J. van G. uit Renkum te kennen dat hij in hoger beroep zou gaan. „Zelfs al maakt u er f 500,- van" Hij stond terecht wegens het overschrijden van de maximum snelheid met zijn bromfiets waarvoor hij in Oosterbeek op de bon was gegaan. Bovendien bleek de brommer te zijn opgevoerd en man keerde er het een en ander aan de krachtoverbrenging. De officier eiste in totaal f 125,- boe te. De kantonrechter maakte er f 175,- van plus een voorwaardelijke ontzeg ging van drie maanden van de bevoegd heid een bromfiets te besturen met een proeftijd van twee jaar. Ook de brom fiets werd verbeurd verklaard. A. V. uit Renkum had ook te snel ge reden met zijn bromfiets. Bovendien ontbrak het verzekeringsbewijs en mankeerde er iets aan de voorrem. De onverschilligheid, die V. voor het hekje demonstreerde ontlokte de officier de uitspraak: „Het is moeilijk een stuk onverschilligheid te doorbreken, maar we zullen toch proberen door repressie ve maatregelen hieraan iets te doen". Hij eiste f 50,- voor de snelheid, f 10, voor de remmen f 100, voor het niet kunnen tonen van een verzekeringsbe wijs. De kantonrechter wrhoogde het be drag voor de snelheid tot f 65,- en con formeerde zich aan de andere boetes. W. R. uit Ede stond terecht omdat een van zijn vrachtwagenchauffeurs op de Law. Allee te Wageningen had ge reden met een zandauto, die ondeskun dig beladen was. Een van de wagen ge rolde steen had de voorruit van de wa gen van V. uit Opheusden verbrijzeld. Laatstgenoemd diende een civiele vor dering in van f 53,31 voor een nieuwe ruit. Dat een rukwind wat zand met keit jes van de wagen geblazen had calcu leerde de officier niet in bij zijn eis van f 25,- boete en toewijzing van de civiele vordering. „Bij het beladen van de auto moet men hiermee rekening houden", aldus de officier, die bezwe rend de handen ophief na de bewering van R. dat er automobilisten met een gebroken voorruit bewust een zandauto narijden om de chauffeur daarvan de schuld te kunnen geven. R. werd conform de eis veroordeeld. woude, waarbij de eventuele samen werking tussen beide kiesverenigingen onderwerp van gesprek was. Van weerskanten bleek steeds, dat de wens tot samenwerking groot was, doch dat dit nog niet behoeft te bete kenen, dat men gezamenlijk met één lijst zal uitkomen. Dit hangt van meer factoren af, o.a. van de vraag of hier- mee wel stemmenwinst geboekt zal worden. In elk geval voelen beide groepen veel voor een geheel gelijkgerichte verkiezingsactie en gelijkgerichte pro gramma's en folders. Ook zou geza menlijk beraad der beide fracties mo gelijk zijn, wanneer deze na de ver kiezingen zijn samengesteld. Als eerste start van de samenwer king wordt momenteel hard gewerkt aan de voorbereiding van een geza menlijke forum-avond, waarbij de raadsleden en wethouders van beide groepen toekomstplannen zullen ont vouwen en verder de vragen uit de vergadering zullen beantwoorden. Het forum zal worden aangevuld met een bestuurslid van weerskanten, die de meer algemeen-politieke zaken voor hun rekening zullen nemen. Deze avond is gepland op vrijdag 9 januari 1970. Vervolgens wordt gedacht aan een gezamenlijke vergadering van beide groepen voor de verkiezing van le den der Provinciale Staten. Daar handtekeningenacties e.d. naar de mening der vergadering wei nig zin hebben op dit moment, werd besloten voorlopig nog geen actie te ondernemen ter zake van de eventuele samenvoeging van de gemeenten Renswoude, Scherpenzeel en Wouden berg. KESTEREN Vrijdag was het 42 jaar geleden dat mej. D. Scholten bij het onderwijs kwam. 's morgens werden door de schoolkin deren wat versjes gezongen, waarna een prachtige ets werd aangeboden. Om half drie 's middags vond het of ficiële gedeelte plaats waarbij burge meester D. J. Pott mej. Scholten bedank te voor het onderwijs dat ze altijd met zoveel plezier gegeven heeft. De inspecteur die eveneens al 40 jaar in het onderwijs werkzaam is haalde nog verschillende herinneringen op. 's Avonds werd er een receptie gehou den waarbij zeer veel oud-leerlingen aanwezig waren. Als verrassing kwa men op het toneel van elk jaar twee oud leerlingen die een paar versjes voor mej. Scholten ten gehore brachten. De muziekvereniging Fanfare zorgde voor een paar vlotte nummers. Hierna was er nog een gezellig sa menzijn voor alle belangstellenden. SCHERPENZEEL Zaterdagmor gen botste de Arnhemmer B.N. met zijn luxe auto op de Stationsweg tegen een dwars over de weg staande vracht auto met aanhanger, waarbij hij lichte verwondingen opliep. De bestuurder van de combinatie W.W. uit Scherpenzeel was ter hoogte van het diepvriesbedrijf van de heer H. bezig een inrit in te rijden, zonder maatregelen te hebben* genomen dat hij voor het overige ver keer goed zichtbaar was. Er was veel materiële schade. ELST. De ontspanningscommissfe van v.v. Musketiers heeft j.l. zaterdag weer een geslaagde bingo-dansantavond georganiseerd, waarvoor veel belang stelling bestond. Het festijn vond plaats in het clubhuis achter hotel De Stuyvenberg, terwijl de muzikale begeleiding als steeds in han den was van The River Trio met zang van Mary Valk. Op 7 februari a.s. zal er weder een bingo-dansantavond in het clubhuis plaatsvinden.

De Vallei | 1969 | | pagina 3