Inwonertal tot ca. 5500 zielen steeg Tunnel Ingebruikneming kleuterschool na vertraging VEILING SEPTER T1EI NIEUWE LEIDER VOOR JEUGDZORG RHENEN erhitte discussies tijdens vergadering „Daar komt niets van terecht... 99 DSA-Renswoude versloeg WOG in spannende strijd Diefstal in nieuwbouw Jaarfeest van CPJ dit keer in Renswoude A. Veenbrink (25) zwaait de scepter in Bella Vista99 „Ik geloof meer in neutrale instelling. In Scherpenzeel Wethouder kwam voor de 2e maal met sinaasappels. 2e competitie helft start zaterdag Zangvereniging Slippartijen op Rijksweg 12 STAAN ENQUETEREN FUSIE Waterhoogten Engeland- Nederland rechtstreeks op televisie RUIMTE Tafeltennis Arbiters gaan klaverjassen DINSDAG 6 JANUARI 1970 VEENENDAAL GAAT OOK ZATERDAG VOETBALLEN VEENENDAAL ln een vrolijk versierde kantine van v.v. Veenendaal het is niet bekend of het clubhuis speciaal voor de halfjaarlijkse ledenvergade ring van de zondagclub was verrijkt met kleurrijke slingers heeft Veenen- daals oudste voetbalvereniging besloten om naast de zondag- ook een zaterdag afdeling te creëren. Dat gebeurde na verhitte discussies van 62 leden van de vereniging, die acte de présence gaven op deze belangrijke bijeenkomst. Het feit dat vele spelers van Vee nendaal zijn overgegaan naar een za terdagclub had het bestuur doen be sluiten een voorstel te doen om naast de zondag- ook een zaterdagsectie in het leven te roepen na de fusiepo ging van Veenendaal zo ongeveer het VEENENDAAL „Wij staan voor een belangrijke beslissing de ze avond". Met deze woorden opende Veenendaal-voorzitter Han- nink gisteravond de halfjaarlijkse ledenvergadering van de vereni ging. „Ik wil echter niet zover gaan als de plaatselijke pers die reeds rept over een beslissing die van verstrekkende betekenis is voor het voortbestaan van Veenendaals oudste voetbalvereniging"zo ver volgde de praeses, „want dat is overdreven Hij citeerde vervolgens op ironische toon een verslaggever die drie mogelijkheden had opge somd om het voortbestaan van de club te verzekeren. „Ik kan hier nog verschillende mogelijkheden aan toevoegen", aldus de heer Hannink, „bijvoorbeeld om er een zangvereniging van te maken De hilariteit was groot, doch die moest al gauw plaats maken voor loodzware ernst, toen eenmaal ,,de grote beslissing" moest val len. laatste redmiddel volgens velen en na een waterval van zeer uiteenlopen de meningen kozen vijftig leden inder daad voor een club met een zaterdag en zondagafdeling. Weliswaar mompelden enkele oud gedienden na de definitieve keuze voor deze verenigingsvorm dat dit „het ein de van Veenendaal betekende", maar het overgrote deel van de leden was aan het eind van de vergadering van mening dat dit de enige oplossing was voor de problemen waarmee de zon dagclub te kampen heeft de laatste tijd. ,,Het zijn toekomstdromen" klonk het tijdens de discussies door de kantine. „Daar komt niets van terecht, het komt te plotseling. De selectie-spelers moe ten beloven minstens drie jaar trouw te blijven aan de zondagafdeling, anders gaat zowel de zaterdag- als de zondag sectie te gronde", was ook een veelge hoorde mening, maar uiteindelijk kwam het er toch van. Het bestuursvoorstel werd aangenomen „en" aldus een be stuurder „dit is het enige juiste wat gedaan kon worden". Nadat de motulen waren voorgelezen en werd medegedeeld dat de heer A. P. A. Voorhout tot juli a.s. secretaris Roor zal vervangen die in verband met werk zaamheden zijn functie bij Veenendaal moet neerleggen, ging voorzitter H. W. Hannink er eens voor staan toen het voorstel van het bestuur om naast de zondag- ook een zaterdagafdeling te SCHERPENZEEL Burgemeester J. Hey heeft by het begin van de eerste raads vergadering in het nieuwe jaar enige hoofdiy'nen uitgestippeld voor het beleid in de jaren zeventig. Evenals hy dat by de aanbieding van de begroting voor 1970 al deed bepleitte hy een meerjarenplan teneinde het leefklimaat in Scherpen zeel veilig te stellen. Tegen de achtergrond hiervan noemde hy het wegenplan en een woningbouwplan, dat moet voorzien in de woningbehoefte tot 1990. creëren aan de orde kwam. Nadat hij de (drie) mogelijkheden voor een „ge zond Veenendaal" had opgesomd (1., zondagclub blijven, 2. naast de zondag een zaterdagafdeling en 3. de gehele club naar de zaterdag) wilde hij de aan wezigen in de gelegenheid stellen om hierover vrijuit te discussiëren, doch onmiddellijk ontstond er naar later bleek een misverstand over de te vol gen procedure. Eén der leden wenste een meer gerichte discussie en deed hiervoor enkele suggesties aan de hand, terwijl een ander onmiddellijk bespeur de dat het bestuur met weinig of geen materiaal ter vergadering was versche nen. Volgens hem had men de spelende leden moeten enquêteren over hun wens, doch dat vond de heer Hannink niet juist. „Dat is geen gezonde basis om op te bouwen. Wij moeten voor iedereen de kansen scheppen om tot een besluit te komen en er dan het beste van verwach ten", aldus de praeses die er even la ter voor werd gewaarschuwd niet te emotioneel te worden. Eén der aanwe zigen: „Wij hebben destijds op emo tionele gronden de zaterdagafdeling af gestoten en wij moeten ervoor waken dat nu op dezelfde wijze een zaterdag afdeling wordt gekozen". Hij meende dat de heer Hannink in staat was om in zijn enthousiasme in tranen uit te barsten, van welke „gave" de Veenendaal-voorzitter zich nog niet bewust was. De heer Hannink: „De eerste aorg van het bestuur is kansen te scheppen voor een bloeiende vereniging en zonder za terdagafdeling zien wij die kansen niet. Als er nog meer spelers bij ons vertrek ken naar een zaterdagvereniging, gaan wij eraan kapot. Wanneer die uittocht blijft voortduren dan kan men ons ver wijten maken en wij streven toch naar een gezonde club. Daarom hebben wij dit voorstel gedaan. Er is nagenoeg geen andere mogelijk heid". Volgens hem wordt bij het creëren van een zaterdagafdeling de mogelijk heid tot een eventuele fusie in de toe komst niet afgesneden. „Bovendien zijn er veel meer mogelijkheden daft mo menteel het geval is. Het hangt van de resultaten af wat er wordt gedaan in de toekomst. Floreert de zaterdagafdeling, dan kunnen we eventueel in zijn geheel over naar deze sectie en andersom is hetzelfde mogelijk". Hij zag geen ver lies van goed materiaal aan de te vor men zaterdagafdeling, want „de spe lers hebben genoeg verantwoordelijk heidsgevoel om er het beste van te ma ken". Na een regen van bezwaren overi gens vaak van dezelfde personen werd er, nadat men had gepauzeerd en on derwijl hevig gediscussieerd, besloten tot een stemming. In de eerste „ronden" stemden 12 le- Gebaseerd op recente cijfers voorziet het woningplan in de bouw van 1500 wo ningen tot het jaar 1990 en wel 580 wo ningen voor 2000 inwoners in de periode 1968-1973, 470 woningen voor 1350 inwo ners van 1974 tot 1980 en 460 woningen voor 1200 inwoners van 1980-1990. Daar naast moet een schema worden opge steld voor andere noodzakelijke voor zieningen op het gebied van sport, cul tuur, recreatie onderwijs gepaard aan ten open beleid van het gemeentebe stuur waarbij iedere ingezetene de ge legenheid moet krijgen zich uit te spre ken. Als plannen op korte termijn stel de de burgemeester in het vooruitzicht kapitaalswerken voor het bestemmings plan „Wittenberg", verbouwing van de openbare lagere school aan de Dorps straat, nieuwbouw voor de Holevoet- school, een overdekt instructiebad en de verschijning van een brochure over de begroting en de aanbiedingsbrief als mede een boekwerkje over Scherpen zeel dat aan alle ingezetenen, autoch tone en import, gratis ter hand zal worden gesteld. Verder deelde burgemeester Heij me de, dat in 1969 het aantal zielen met circa 350 was toegenomen tot cica 5500. Vooral met het oog op het steeds toene mende aantal eenkamerwoningen be pleitte de voorzitter tenslotte de bouw of inrichting van een rouwkamer in het centrum van de gemeente. Hij hoopte dat het college hierover binnenkort met voorstellen bij de raad zou kunnen ko men. De heer G. van Rootselaar dankte de voorzitter voor de goede wensen die hij eerder aan het adres van de raads leden had uitgesproken en wenste hem namens de raad alle goeds voor 1970 toe. RENSWOUDE De jeugdclub DSA uit Renswoude heeft tijdens het at'ge- lopen weekend na een spannende wed strijd een 15-13 overwinning behaald op VVOP uit Voorthuizen. De krachten van de beide wedstrijdteams werden op velerlei terrein gemeten. Tot enkele se conden voor het eind bleven de ploegen eikaars gelijke. In het laatste wedstrijd onderdeel jeu de boules toonde DSA zich met gering verschil de meer dere. De spelwedstrijd tussen de jeugd clubs uit Voorthuizen en Renswoude, die plaatsvond in gebouw „Rehoboth", begon met een voetbalquiz. Een 50-tal vragen over de voetbalsport werd het best beantwoord door WOG, dat ver diend de twee te behalen punten op streek (0-2). De gasten uit Voorthui zen toonden zich opnieuw de meerdere van DSA met de quiz „Kent gij uw land" (0-4). Met flessenvoetbal bouwde WOG de voorsprong verder uit. Met een 0-6 achterstand begon de DSA- jeugd aan de tweede ontmoeting fles senvoetbal. Dit bracht voor de jeugd uit Renswoude de eerste twee punten op het scorebord (2-6). De eerste krachtmeting in het touw trekken leverde DSA twee punten op, terwijl in de tweede ontmoeting WOG de kostbare punten in de wacht sleepte. (8-4). Nö de pauze waarin de leden van beide teams zich tegoed deden aan fris drank zag DSA kans met de estafette en ringhockey een voorsprong te ne men (12-8). WOG nam met deze uit looppoging van DSA geen genoegen en bereikte via twee partijen zaalvoetbal de stand op 13-13. Vervolgens na een eerste partij jeu de boules, die door WOG werd gewonnen steeg de span ning ten top. De laatste partij bracht verlichting. DSA won, zij het dan met wat geluk (15-18). VEENENDAAL. Twee personen, een 73-jarige mevrouw uit Den Haag en een 19-jarige Duitser, kwamen maan dagmorgen in het Juliana-ziekenhuis terecht nadat de auto's waarin zq zaten door het gladde wegdek op Ryksweg 12 in een slip raakten. In beide gevallen botsten de auto's op reeds geslipte wagens, zodat op een ge geven moment tien wagens zo ernstig werden beschadigd dat ze moesten wor den weggesleept. De bejaarde dame, mevr. U. uit Den Haag, liep behalve een hersenschudding ook nog rugklachten en een gebroken knie op. De Duitser, de 19-jarige S. kreeg een hersenschudding en inwendige kneuzingen. den voor een sndagclub en twee voor een zaterdagvereniging, maar in de be slissende stemming was verreweg het grootste gedeelte voor een nieuwe af deling naast de bestaande sectie. En dat wag het vruchtbare resultaat van de rumoerige, zeer importante bij eenkomst van v.v. Veenendaal, waarop na afloop overigens weer vele bezwa ren en grote onzekerheden naar voren kwamen omtrent de nieuwe verenigings vorm. Maar het besluit was genomen... SCHERPENZEEL Al» het Scherp enze else gemeenteraadslid de heer K. Berendse (Gem. Bel.) zijn zin krijgt wordt aan de ge vaarlijke toestand bij het kruis punt Willaerlaan-Eikenlaan 'n ein de gemaakt door de bouw van een tunnel. Dit voorstel lanceerde hij gisteravond toen het b. en w. voor stel in de raad ter sprake werd gebracht om er een voorrangs kruising van te maken in die zin dat het verkeer over de Willaer laan voorrang krijgt boven het verkeer over de Eikenlaan. De heer Berendse wierp zich op als kenner van de problemen ter plaat se toen hij de voorzitter de ver zekering gaf dat hij al meer dan 55 jaar bekend was met de situatie Nadat zijn suggestie was wegge lachen lanceerde de heer G. Aar- sen (P.vdA) de suggestie het ver keer over de Eikenlaan voorrang te geven boven dat van de Willaer laan. De voorzitter vond deze sug gestie zo gek niet, maar kreeg de meerderheid van de raad achter het B. en W.-voorstel toen hij op merkte, dat verkeersdeskundigen het eerstgenoemde plan als het bes te hadden aangemerkt. Bovendien wordt er meer gebruik gemaakt van de Willaerlaan vooral bij zo merdag als het zwembad is ge opend dan van de Eikenlaan. VEENENDAAL. Uit een in aan bouw zijpd huis aan '1 Sandenburg is in de 'nacht van zondag op maandag een boormachine gestolen, evenals een aluminium waterpas en een luchtbe vochtiger roor een hete lucht rerwar- mingsinstallatie. De dader richtte bo vendien enige schade aen in het huis. De politie stelt een ondersoek fo. RENSWOUDE De afdeling Scher penzeel en omstreken van de C. P. J. houdt zaterdagavond in gebouw Reho both aan de Kerkstraat in Renswoude haar jaarfeest. Ook ditmaal is weer gestreefd naar een aantrekkelijk en ge varieerd programma met toneel, zang en muziek. De toneelgroep van de C.P. J. brengt hef blijspel, geschreven door Frans Drost, „Vader gaat op stap" voor het voetlicht. Het muzikale gedeel te wordt verzorgd door „The Investi gators" uit Nunspeet, een groep jonge muzikanten, die onlangs met succes op traden in het radioprogramma De Springplank. Kaartverkoop vanaf 7 uur aan de zaal. Konstanz 263 onv.; Rheinfelden 180 5; Straatsburg 220 +44; Plittersdorf 323 -f33; Maxxau 362 +20; Plochingen 150 +22; Mannheim 169 3; Steinbach 124 +1; Mainz 185 +8; Bingen 117 8; Kaub 111 +3; Trier 253 —9; Ko blenz 134 +11; Keulen 83 2; Ruhr- ort 245 onv.; Lobith 844 4; Nijmegen 638 —5; Arnhem 665 —5; Eefde IJssel 242 6; Deventer 145 —8. Monsin 5460 +24; Borgharen S933 +30; Belfeld 1102 43; Grave beneden de sluis 502 +5. De minst gepeilde diepten in de vaar geul, heden vermeld op de waarschu wingsborden, zijn in centimeters: MillingenNijmegen 280; Nijmegen St. Andries 290; Uitvaartdiepte aan de sluis te Weurt 275; PannerdenIJssel- kop 260; IJsselkopHeveadorp 175; HeveadorpAmerongen 190; IJssel kopDoesburg 175; DoesburgZutphen 190; Zutphen—Deventer 220; Deven terWindesheim 230. Vaardiepte IJsselpandTwentekanalen 210. RHENEN Gisterochtend zou de nieuwe kleuterschool aan de Korenbloem straat in het bestemmingsplan „Domineesberg" in gebruik worden gengmen. Een enthousiaste wethouder van onderwijs, mr. J. Deen, was al vroeg uit de veren om de kleuters in het nieuwe home te verwelkomen. Maar toen puntje bij paaltje kwam bleek het nieuwe schoolgebouw gelijk te zijn aan een ijskelder. De centrale verwarming had het in het afgelopen weekeinde laten afweten en wethouder Deen stond voor het onverwachte feit, dat „zijn" kleuters onver- richterzake huiswaarts moesten worden gestuurd. De voetbalwedstrijd Engeland- Nederland, die op woensdag 14 januari in het Londense Wem- bley-stadion wordt gespeeld, komt rechtstreeks op het Neder landse televisiescherm. De reportage van de Neder landse Omroep Stichting begint om 19.15 uur op het eerste net en duurt tot 21.30 uur. Commentator bij deze voetbal interland is Koen Verhoeff. Veilbericht van de Tielse velling Septer van maandag 5 januarL1970 Opgave na klasse mm maat 9 55 60 1 2 Appelen 75/opw 70/75 65/70 60/65 x Cox Orange k.l 70—76 60—65 37—58 28—45 x Cox Orange k.2 65—71 50—61 31—36 19—36 x Golden Delicious k.l 3140 30—37 28—35 20—23 x Golden Delicious k.2 3036 20—33 16—27 13—17 x Goudreinet k.l 38—53 37—40 31—36 x Goudreinet k.2 32—50 27—40 20—35 x Jonathan k.l 32—35 22—31 x Jonathan k.2 16—29 12—26 11—17 Jasappel Lombarts Calville k.l 24—26 Lombarts Calville k.2 18—21 23—25 13—18 Dijkmanszoet Goudreinet rode verp. 59—66 36—38 Jonathan verp. k.l 30—32 41—44 24—35 Jonathan verp. k.l 21—23 15—19 48—52 18—28 37—47 17—25 Zuurkroet per 100 kg 7,50, rood 6,zoet 6,- Fabrieksfruit blank per 100 kg 11,10, rood 8,70. Peren Brederode 81—114 57—82 Giezewildeman 140145 4474 Winterjannen 51—60 St. Remy 72—99 62—66 Conference k.2 6163 45—54 IvAgiponts k.l 53—55 43—45 Comtesse de Paris 4430 2027 Perenkroet per 100 kg 4,70. Groenten Andtfvie 96103, boerenkool 1726, prei 73104 3765, wortelen 1420 811, uien 4051, rode kool 30—54 23—31, spruiten 62—129 4554, witlof 163168 79120, koolraap 1114, knolselderie per stuk 3548, kroeten 1315, savoole- kool 3234, sjalotten 6466. x hoofdaanvoer Alles ln oenten per kg tenzy anders vermeld. RHENEN Gisteravond bedt de stichting Jeugdzorgwerk een nieuwe jeugdleider in dienst gesteld in de per soon van de heer A. Veenbrink (25), geboortig uit Rotterdam. Tot nog toe werd het werk van de instuif in „Bella Vista" gedragen door vrijwilligers. De aanstelling van een beroepskracht be tekent dus in het werk van deze al ja ren draaiende stichting een mijlpaal. De heer Veenbrink heeft na zijn Mulo-opleiding gestudeerd voor jeugd leider en het diploma kinderbescher ming-B. Twee en een half jaar nam hij deel aan het clubhuiswerk van „De Bark" in Rotterdam, waar hij kinderen van acht tot eenentwintig jaar onder zijn hoede had. Daarna verhuisde hij naar Twello, waar hij een jaar lang zijn verdere opleiding genoot in de stichting „Wezeveld". 'n instituut voor moeilijk opvoedbare jongens. „Ik las in een krant een oproep voor sollicitanten naar de Rhenense Instuif. Het centrum van het land trok me en ik waagde er een sollicitatie aan. Het resultaat ziet u voor U. Ik ben vanavond voor 't eerst in dienst." De heer Veenbrink is niet maar zo jeugdleider geworden. Feitelijk zit het in zijn bloed. „Mijn vader werkte bij de reclas sering," zei hij, „eigenlijk heeft hij bij mij belangstelling opgewekt voor dit jeugdwerk." Op achttienjarige leeftijl kwam de heer Veenbrink in dienst bij de ge meente Rotterdam. Hij kreeg daar een aanstelling op de sociale dienst in een vrij onbelangrijke functie. „Het was mijn bedoeling volop in het maatschappelijk werk te duiken. Maar eerst moest ik mijn militaire dienstplicht vervullen. Als vrijwilliger werkte in veel voor het Katholieke jongeren werk. De nieuwe Rhenense jeugdleider, die ongehuwd is, is bel ei - dend Rooms-Katholiek. „Ik geloof meer in een neutrale in stelling, zoals hier in „Bella Vista. „Wanneer de jeugd zich elders meer thuis voelt, moet ze daar be slist blijven. Naar mijn mening voor ziet ook „Bella Vista" in een behoef te." De heer Veenbrink was van mening in Rhenen een goede basis te hebben aan getroffen om op verder te bouwen en uit te breiden. Hij is de ganse dag voor de jeugd beschikbaar. En wat nog een nieuwtje is: op korte termijn ligt het in het voornemen „Bella Vista" ook op zaterdag en zondag voor de jeugd open te stellen. „Ik wist als leek ook niet wat er aan de verwarming mankeerde," zei hij. „Ik heb wel geprobeerd de kachel weer aan de slag te krijgen door er een schop tegen te geven. Maar dat hielp niets. Van de technische dienst van ge meentewerken wist men ook al geen oplossing. Totdat de technici te hulp kwamen en het euvel ontdekten. De waakvlam was uitgedoofd met als ge volg dat het in de nieuwe school steen koud was geworden. We hebben de kleuters toen maar naar huis gestuurd en 's middags opnieuw laten „opdra ven". Toen was alles lekker warm en konden de kinderen plaats nemen in de twee speelwerklokalen." Opnieuw was wethouder Deen aanwe zig om namens het gemeentebestuur acte de présence te gjven. Voor elke kleuter had hij uit zijn eigen zak een sinaasappel meegebracht. Dat gaf aan deze officieuze gebeurtenis alsnog een feestelijk tintje. De nieuwe kleuterschool in het plan ..Domineesberg" geeft ruimte aan on geveer vijftig kinderen. Voorlopig is de school nog niet helemaal bezet, van daar dat er ook nog kinderen komen uit andere wijken van Rhchen. Maar de bedoeling is, dat de nieuwe onder wijsinrichting in de toekomst uitslui tend bevolkt zal worden door kinderen uit het plan „Domineesberg-West". Er is ook nog geen naam bedacht voor deze nieuwe kleuterschool. Ver moedelijk zal het de „Korenbloem- school" worden. Hoofd is mevrouw Tar- ry-Luning uit Wageningen. Tijdelijk leidster is mevrouw Klootwijk. De officiële opening zal op een nog nader bekend te maken tijdstip plaats vinden. Dan zal eerst nog veel moeten worden gedaan aan de tuin rond het gebouw. Vermoedelijk zal de plechtig heid samenvallen met de eerste-steen- legging van de nieuwe school aan de Bantuinweg. Die zal volgens de heer Deen geschieden door de leerlingen. De eerste steen voor de daar te bou wen openbare kleuterschool zal even eens worden gelegd door kleuters, die momenteel nog de nood-school bezoe ken, Een datum kon de wethouder niet noemen, maar het wordt vermoede lijk eind februari. De kosten van de nieuwe openbar# kleuterschool aan de Korenbloemstraat bedragen ruim twee ton. VEENENDAAL Zaterdag gaat voor de landelijke teams van STV-Climax de tweede competitie-helft beginnen. Beide teams starten met een uitwed strijd. De eerste editie gaat op bezoek bij Wibats 3 in Den Haag, terwijl de 2e editie naar Apeldoorn moet om Tor pedo te bestrijden. Daar Vos zich voor de rest van dit seizoen heeft teruggetrokken, zal van Dam zijn rentree maken in het eerste team. De spelers van dit team zullen zich tot het uiterste moeten geven om zich in de hoofdklasse te handhaven, maar gezien de uitmuntende vorm waarin v. Dam de laatste tijd verkeert, zal er waarschijnlijk van een verster king sprake zijn. Daar het tweede team zich in de pro- motiegroep heeft geplaatst, kent men ook zonder v. Dam geen degradatiezor- gen. Wie deze speler gaat vervangen is nog niet bekend, maar door opschui vingen die moeten plaatsvinden, zullen alle reserveteams ongetwijfeld wat ver zwakt worden. Het derde team lijkt sterk genoeg om zich in de 1ste klasse te handhaven, maar voor het vierde team kan het wel eens een zware op gave worden om naar de le klasse te promoveren, hetgeen gezien het huidi ge spelersarsenaal van STV-Cldmax toch wel wenselijk is. Voor deze twee laatste teams begint de competitie pas weer over enkele we ken. Zoals uit de nu volgende eind stand van de eerste helft blijkt, miste het derde team de promotiegroep met slechts 1 punt. Eerste klasse C: Boemerang 10 gesp. 19 pnt 71-29; Oldira 2 10 gesp. 13 pnt 58-42; STV-'Climax 3 10 gesp. 12 pnt. 60-40; Ons Vermaak 3 10 gesp. 9 pnt. 53-47; Swift 10 gesp. 4 pnt. 35-65; Treffers 10 gesp. 2 pnt. 29-71. Pers.-prestaties: v. d. Weerd 24 gesp. 18 gew., 75 pet.; v. Eist 27 gesp. 17 gew. 63 pet.; v. Beek 15 gesp. 7 gew. 47 pet. 2e klasse C: STV-Climax 4 8 gesp. 14 pnt. 70-10; Ons Vermaak 4 8 gesp. 10 gesp. 47-33; Flamingo's 2 8 gesp. pnt. 36-44; RAS 8 gesp. 5 pnt. 29-51; Actief 2 8 gesp. 2 pnt. 18-62. Pers.-prestaties: Doornkamp 18 gesp. 18 gew. 100 pet.; C. Hunderslag 24 gesp. 22 gew. 92 pet.; H. Hunterslag 24 gesp. 19 gew. 79 pet. VEENENDAAL Vrijdagavond wordt in café ,.De Ouwe Grens" in Veenen daal weer een klaverjasavond georga niseerd door de ontspanningscommissie van de scheidsrechtersvereniging groep Veenendaal en omstreken. Voor deze kaartavond, die om acht uur begint, kan iedereen inschrijven en daardoor in aanmerking komen voor de fraaie prijzen die wederom beschikbaar zijn gesteld.

De Vallei | 1970 | | pagina 3