chef productie P^l UfL hoofd bedrijfsbureau LaJ opleiding tot adjunct-accountant I o studie in de fiscale studierichting lo mm Bon moderne woonhuizen HUWELIJK Te huur gevraagd KOELRUIMTE U.T.S. of gelijkwaardig niveau TE KOOP TE EPE Makelaarskant. C. H. Dijkhuizen NEDERLANDS BEMIDDELINGS BUREAU ZATERDAG 10 JANUARI 1970 Een van onze relaties uit de papierverwerkende industrie in het midden des lands, heeft ons gemachtigd contact op te nemen met belangstellenden voor de functie van Voor deze zelfstandige en verantwoordelyke functie wordt gedacht aan iemand van ongeveer 35 jaar, met een opleiding op die bij voorkeur enige ervaring heeft opgedaan in een productie-functie. Hy dient als leider van een team enthousiaste medewerkers te fungeren en in staat te zijn het gehele productie- gebeuren goed te overzien. Bij de productieplanning en werk voorbereiding wordt hjj terzijde gestaan door het bedrijfsbureau. Men werkt met een 2-ploegenstelsel. Geboden wordt een goede honorering; bij het vinden van huisvesting kan bemiddeling worden verleend. Teneinde de zekerheid bij de ketxze te vergroten, zal van de diensten van het Amsterdams Psychotechnisch Laboratorium, Verdistraat 6, Amsterdam-Z, gebruik worden gemaakt. Gaarne ontvangen wij van belangstellenden een uitgebreide levensloop (met pasfoto), alsmede een korte met de hand geschreven motivering der sollicitatie, onder no. 92. Bureau Dr. Ph. M. van der Heijden, Apollolaan 22, Amsterdam-Z. Een baan met karakter Agent van gemeente politie De Politieapleidiiiggsdtool Noordoost- Nederland te Lochem zoekt sportieve Jongemannen die een goede toekomst willen opbouwen. Voor hen start in april 1970 onze nienwe opleidingscursus tot agent van gemeentepolitie. In een groot aantal gemeenten in de provincies Groningen, Friesland, Drente, Overijssel en Gelderland rijn plaat sings mogelijkheden. Met Uw persoonlijke wensen of voorkeur wordt bij Uw aanstelling rekening gehouden. Aanstellingseisen Nederlandse nationaliteit Leeftijd 17-25 jaar (van 17-20 jr. met MAVO-4 of gelijkwaardige opleiding) Bij voorkeur niet brildragend Minimale lengte in het algemeen 1.75 m Wat geboden wordt: Een uitstekend salaris. Tijdens de opleiding 523,voor minderjarigen en f. 703,voor meerderjarigen. Direct na de opleiding f. 800,voor minderjarigen en f. 851,voor meerderjarigen. Deze salarissen rijn exclusief 6% vakantietoeslag, kleding- toelage en onregelmatigheidstoeslag. Verdere promotiemogelijkheden Goede sociale voorzieningen Sollicitaties, vergezeld van een recente pasfoto, kunnen gezonden worden aan de directeur van de school. Indien U, alvorens te solliciteren, prijs stelt op uitvoerige inlichtingen, dan kunt U onderstaande bon opzenden aan: Politieopleidingsschool Noordoost-Nederland, Lochem. Dit is „De Cloese" in Lochem, waar jonge mannen worden opgeleid tot agent van gemeentepolitie. De cursus duurt 1 jaar en omvat een theoretische op leiding gecombineerd met een grote dosis sport en praktische scholing. Naam Adres MH. I Plaats f I Ik stel er prijs op ingelicht te I worden over de opleiding tot agent van gemeentepolitie I I NAC 10-1 I I nawuwMrt»' Een onzer relaties, een zich uitbreidende golfkarton- en eartonnagelndustrie op de Veluwe, heeft ons gemachtigd contact op te nemen met belangstellenden voor de functie van Het bedrijfsbureau functioneert als schakel tussen verkoop en productie. Naast het voorbereiden van de productie-orders behoort het zoeken naar meer efficiënte productiemethoden en het opstellen van de gehele productieplanning tot haar voornaamste taken. Voor deze verantwoordelijke functie wordt gedacht aan iemand van omstreeks 30 jaar, die z\jn middelbare opleiding en zijn praktische ervaring, vooral op het gebied der arbeidsanalysen en plannings methodieken, volledig ten nutte wil maken in een coördinerende en leidinggevende functie. Teneinde de zekerheid bij de keuze te vergroten, zal van de diensten van het Amsterdams Psychotechnisch Laboratorium, Verdistraat 6, Amsterdam-Z, gebruik worden gemaakt. Gaarne ontvangen wij van belangstellenden een uitgebreide levensloop (met pasfoto), alsmede een korte met de hand geschreven motivering der sollicitatie, onder no. 69/90. Bureau Dr. Ph. M. van der Heijden, Apollolaan 22, Amsterdam-Z. De Rijksoverheid biedt een opleiding tot adjunct accountant 1e klasse bij de Rijksaccountantsdienst. Reeds tijdens deze 5-jarige opleiding wordt men met praktische werkzaamheden belast waarvoor een salaris wordt toegekend. Daarnaast ontvangt men een tegemoet koming in de studiekosten. Het beginsalaris van adjunct accountant is f 13 344,-. Dit salaris klimt geregeld op met jaarlijkse verhogingen. De maximumsalarissen verbon den aan de hogere rangen zijn adjunct-accountant 1e klasse f 27 396,- accountant f 31 920,- hoofdaccountant-tttulair f38 460,- hoofdaccountant f 42 084,- Bij deze bedragen is geen rekening gehouden met de salarisverhoging per 1 januari 1970 en de jaarlijkse vakantie uitkering van 6%. De AOW- premie komt voor rekening van het Rijk. Zij die voor deze opleiding in aanmerking wensen te komen, dienden op 1 januari 1970 de leeftijd van 24 jaar nog niet te hebben bereikt en in het bezit te zijn van het einddiploma HBS of gymnasium of in 1970 dit diploma denken te behalen. Voor hen die in militaire dienst zijn geweest is de leeftijds grens 26 jaar. Zij die binnen vijf jaar na de benoeming tot adjunct accountant [ongeveer 3V2 jaar na de aanvang van de oplei ding] ontslag vragen, dienen de studiekosten geheel of ge deeltelijk, waarvan de hoogte afhankelijk is van het aantal vervulde dienstjaren, te be talen. Kandidaten dienen deel te nemen aan een vergelijkend toelatingsonderzoek, waarvan het schriftelijke gedeelte plaats heeft op 29 of 30 januari 1970 te Utrecht Schriftelijke of persoonlijke sollicitaties, zo spoedig mo gelijk, doch uiterlijk 20 januari 1970 bij de voorzitter van de commissie belast met het toe latingsonderzoek. Breestraat 18 te Leiden, telefoon [01710]-2 56 41, bij wie ook nadere inlichtingen zijn te verkrijgen. op de Veluwe temidden van bosrijke omgeving nabij de grote verkeerswegen met schuur of garage en voor- en achtertuin. KOOPSOMMEN vanaf 49.800,— k.k. Desgewenst zeer ruime hypotheek mogelijk. Inlichtingen dagelijks (ook zaterdags) van 10 tot 17 uur bij HOGE HAGT 58 te EPE Telefoon 05780 - 3015 en 3035 Voor betrouwbare contact bemiddeling kunt u zich wenden tot de 14 samen werkende afdeling van het Hoofdadm. Postbus 6037 Amsterdam. Afd. ArnhemOude Vel- perweg 13, tel. 085-423093. Desgewenst vrjjbl. huis bezoek. in UTRECHT en in ARNHEM/APELDOORN 0 gr. -f 5 gr. C. en groot ca. 100 m2 of een ruimte (buiten of binnen) waar een demontabele koelcel van 100 m2 geplaatst kan worden. Goed bereikbaar voor vrachtauto's en parkeer ruimte voor 10 bestelauto's. Aansluiting voor krachtstroom noodzakelijk. Brieven onder nr. A 28 bureau van dit blad. De Rijksoverheid biedt een tegemoetkoming van f 18300,- in de totale kosten van de studie in de fiscale studie richting van de Rijksuniver siteit te Leiden of van de economische faculteit van een universiteit of hogeschool. Na het voltooien van deze studie, welke leidt tot de hoe danigheid van meester in de rechten of doctorandus in de economie, wordt men be noemd tot adjunct-inspecteur van 's Rijks belastingen. De regel is dat men na een 3-jarige stage wordt benoemd tot inspecteur van 's Rijks belastingen. Het beginsalaris van de adjunct-inspecteur is f 16 428,-. Het salaris klimt geregeld op met jaarlijkse verhogingen. De maximum salarissen verbonden aan de hogere rangen zijn inspecteur f 31 920,- hoofdinspecteur-titulair f 38 460,- hoofdinspecteur f 42 084,- Bij deze bedragen is geen rekening gehouden met de salarisverhoging per 1 januari 1970 en met de jaarlijkse vakantie-uitkering van 6%. De AOW-premie komt voor rekening van het Rijk. Zij die voor deze tegemoet koming in aanmerking wensen te komen, dienden op 1 januari 1970 de leeftijd van 21 jaar nog niet te hebben bereikt en in het bezit te zijn van het einddiploma HBS of gymna sium of in 1970 dit diploma denken te behalen. Voor hen die in militaire dienst zijn geweest is de leeftijdsgrens 23 jaar. Zij die binnen acht jaar na benoeming tot adjunct inspecteur ontslag vragen, dienen de genoten tegemoet koming geheel of gedeeltelijk, afhankelijk van het aantal ver vulde dienstjaren, terug te betalen. Kandidaten dienen deel te nemen aan een vergelijkend toelatingsonderzoek, waarvan het schriftelijke gedeelte plaats heeft op 29 of 30 januari 1970 te Utrecht. Schriftelijke of persoonlijke sollicitaties, zo spoedig mo gelijk, doch uiterlijk 20 januari 1970 bij de voorzitter van de commissie belast met het toelatingsonderzoek, Breestraat 18 te Leiden, telefoon [01710]-2 56 41, bij wie ook nadere inlichtingen zijn te verkrijgen.

De Vallei | 1970 | | pagina 10