Langer werken in ruil voor vakantie Na herinvoering zesdaagse week 3 maanden vrij Bloed van Blaiberg was niet goed voor harttransplantatie Achter het nieum in nieuwe gedaanU Nieuwe regeling Toekomstige taak Kamer van Koophandel wordt in regio belangrijker Plastic bron van grote problemen Minder geld voor research Tom Poes en de Mob- beweging R ussische gast bij Mies Daling aantal arbeidsplaatsen in mijnstreek Brazilië wijst verplicht celibaat af MET INGANG VAN MAANDAG A.S.: programmaos Verschillende oorzaken CONTINUÏTEIT MOGELIJKHEDEN AANTREKKELIJKER Andere jas MARTEN TOONDER STRIP Niet „populair" TELEVISIE TELEVISIE RADIO WOENSDAG 14 JANUARI 1970 BEVERWIJK De verpleegsters van het Rode Kruis-Ziekenhuis in Bever wijk kunnen drie maanden per jaar op vakantie gaan. Ze kunnen ook hun va- HEERLEN (ANP In de mijn streek is tussen 1 juli 1965 en 31 de cember 1969 een daling van de werk gelegenheid opgetreden met twaalf- tot dertienduizend arbeidsplaatsen. Dit werd veroorzaakt door vervroegde pen sionering van arbeidskrachten uit de mijnen, voorzieningen voor mindervali- de werknemers en vertrek naar elders. De voorzitter van de Kamer van Koop handel en fabrieken voor de mijnstreek, de heer B. Slobbe, zei dit gisteren in zijn jaarrede bij de opening van het nieuwe gebouw van de Kamer. Hij con stateerde tevens, dat 28.000 mensen die de mijnindustrie hebben verlaten, een sociaal acceptabele baan hebben ge vonden. De heer Slobbe verwacht dat het slinken van het aantal arbeids plaatsen nog door zal gaan. Door ver dere sluiting van de mijnen zullen er nog zeventienduizend verloren gaan. RIO DE JANEIRO De Braziliaan se bisschoppen en andere r-k-geestelij- ken hebben zich eenstemmig uitgespro ken voor afschaffing van het priesterce libaat. Dit gebeurde maandag op een regionaal congres in Recife, waar de geestelijkheid uit de noord-ostelijke staten van Brazilië bijeen was. Men ve tleitte voorts de re-integratie van ge- nwde priesters in de zielszorg. Het noordoosten van Brazilië behoort tot de economisch meest achtergeble ven gebieden van het land. De aarts bisschop van Recife, Dom Helder Ca- mara, verklaarde, dat daar ongeveer tien miljoen Brazilianen onder het men selijke bestaansniveau leven. Het te kort aan priesters is hier zeer groot. kantic opsparen en eens in de vijf Jaar een heel jaar er tussen uit gaan. Het is geen liefdadigheid van de zie kenhuisdirectie: de zusters werken er er geen dag korter dan elders. Het ge heim van hef plan, dat bij ongeveer de helft van de bijna honderd verpleegsters met geestdrift is begroet, is herinvoe ring van de zesdaagse werkweek. Het idee is uitgedokterd door de eco nomische directeur van de instelling, drs. A. N. Versluijs. Hij is er wild-en- thousiast over en voorziet guden ber gen voor de personeelswerving van zijn ziekenhuis (en voor andere, die het na volgen). „Doordat de werktijden steeds korter worden krijgt de patiënt steeds andere verpleegsters aan zijn bed. Dat is voor de patiënt niet plezierig en het is ook niet bevorderlijk voor de continuïteit van de verpleging. Bovendien maakt het de organisatie bijzonder ingewikkeld. Wij hadden al eens dromerig tegen el kaar gezegd: hadden we die zesdaagse ADVERTENTIE werkweek nog maar. Dan liep alles veel beter", aldus drs. Versluis. Toen hij ging rekenen bleek die zes daagse week nog best mogelijk. Aan de voordelen daarvan voor het ziekenhuis en voor de verpleegsters leek geen eind te komen. De werkdag (op 1 april acht en een half uur) wordt korter: (acht uur). De zesde werkdag is een spaardag die over het hele jaar gerekend twee extra maanden vakantie oplevert (ver pleegsters hebben al een maand vakan tie) of in vijf jaar twaalf maanden (waarin het salaris natuurlijk wordt doorbetaald; het vakantiegeld telt even wel elleen óver de gewone vakantie maand. De verpleegsters krijgen veel betere mogelijkheden om aan cursusen voor hogere functies mee te doen; ze kunnen in hun vrije jaar ervaring in hpt buiten land opdoen (dubbel betaald!). „We willen de meisjes niet bevoog den'. aldus de heer Versluijs, „maar als ik over het perspectief van onze zes daagse werkweek nadenk dan zie ik steeds meer mogelijkheden voor per soonlijke ontplooiing". Het enige bezwaar het opofferen van een wekelijkse vrije dag is ver zacht, doordat de verpleegsters die aan de regeling meedoen (wat niet verplicht is) een ruime vrije aag overhouden: Drs. A. N. Versluys van het Rode Kruis-ziekenhuis in Beverwijk: Personeel enthousiast over nieuwe re geling die langere vakantie mogelijk maakt. met een vroege dienst op de dag ervoor en een late dienst op de dag erna. „Het is allemaal heel ingrijpend zegt de heer Versluijs, „maar het kan". We willen daarbij niet overdrijven: zo mo gen de verpleegsters niet al hun vakan tie opsparen. Hun gewone vakantie moe ten ze gewoon opnemen. Het zou onver antwoord zijn om mensen die zo'n druk leven hebben als de verpleegsters, er toe te brengen een paar jaar achter el kaar geen vakantie te nemen'. De heer Versluijs geeft ronduit toe dat het plan ook is opgezet om te voor zien in het verpleegsterstekort van het Beverwijkse ziekenhuis. „Maar", zegt hij, „als anderen het overnemen, dan is daarmee een begin gemaakt met het aantrekkelijker maken van het vak ver pleegster of verpleger. En daar is de hele ziekenhuiswereld mee gediend'. Hij voegt er haast gniffelend van plezier aan toe dat het bedrijfsleven het plan nooit kan overnemen, ^omdat men daar tezeer gehecht is aan het vrije weekeinde een verworvenheid die ver pleegsters toch niet hebben. ROTTERDAM Philip Blaiberg, de Zuidafrikaan die ruim negentien maanden verder heeft geleefl met een ingeplant hart, is bezweken aan ver vetting van de kransslagader. Dit blijkt uit een bericht dat het Ne derlands Tijdschrift voor Geneeskunde heeft overgenomen uit het medische vakblad The Lancet. In dat bericht is Blaiberg niet met name genoemd. Dat hij wordt bedoeld blijkt uit de mededeling dat de man waarover het bericht gaat op 2 janua ri 1968 het hart van een 24-jarige ne ger kreeg ingeplant. DEN HAAG Voor de Kamer van Koophandel zal de inspraak namens het bedrijfsleven bij de nieuwe regi onale bestuursvormen een van de hoofdtaken, zo niet de hoofdzaak wor den. Doordat de kamers stoelen op de ▼rije organisatie in het bedrijfsleven mogen zij stellen namens het gehele bedrijfsleven te kunnen spreken. Al dus stelde dinsdag de voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Den Haag. de heer W. van Geleuken, in zijn nieuwjaarsrede. De heer Van Geleuken meende dat de zestiger jaren ons bewust hebben gemaakt van de noodzaak tot aanpas sing der bestaande structuren aan de steeds groter wordende samenhangen. Het tot stand komen van gewestelijke bestuurseenheden zal op den duur niet kunnen uitblijven. Er zal, zoals het in de Haagse agglomeratie tot stand ge komen „Centraal Overleg- en Advies orgaan". aan de inspraak van het, be drijfsleven een doeltreffende vorm ge geven moeten worden, aldus de heer Van Geleuken. Wanneer het bedrijfs leven zijn beste mensen via de vrije organisaties bij het werk van de Ka mer van Koophandel laat betrekken bestaat er geen behoefte om voor pro blemen die een algemeen karakter dragen afzonderlijk te blijven opere ren. „Zowel uit oogpunt van coördina tie als op grond van efficiency ver dient het de voorkeur de Kamers van Koophandel in staat te stellen het ge schikte apparaat te vormen om op een onpolitieke, objectieve wijze bij te dra gen aan de besluitvorming op gewes telijk niveau", aldus de voorzitter van de Kamer. Hij wees er in dit verband op dat in de nota midden- en kleinbe drijf aangedrongen wordt op een co ördinatie en intensivering van de ac tiviteiten van alle regionaal werkzame instituten en functionarissen op een punt in de regio. De heer Van Geleu ken achtte, mede omdat in de Haag se agglomeratie een schaarste aan vakbekwaam personeel is, dat een re gionaal overleg- en adviesorgaan op het gebied van de vorming en onder wijs evenzeer nodig is als op het ge bied van de ruimtelijke ordening en de arbeidsmarkt. tegenstaande het feit dat het iedere lezer ervan duidelijk moest zijn dat het om de bekendste van alle harttrans plantaties ging. De medische ethiek schrijft voor dat medici geen mededelingen in het M openbaar doen over hun patiënten wel ke hun patiënten zöutien kunnen scha den. NEW YORK Het is alsof je ..Bub ble gum" kwtyt wilt in een asbak - zo noemden twee onderzoekers van de universiteit van Syracuse In de staat New York 't probleem van de verbran ding van plastic afval, een probleem waarmee alle steden in Amerika zitten. Na het overlijden van Blaiberg werd h^t ingeplante hart onderzocht. Daar bij kWam een ernstige vervetting van de kransslagaders aan het licht, waar door die aders tot spleten waren ver nauwd. Volgens de schrijver van het bericht in The Lancet, J. G. Thompson, was ten tijde van de harttransplantatie niets van adervervetting bij de patiënt te zien geweest. De adervervetting, ontstaan na de harttransplantatie was vermoedelijk het gevolg van een hoog gehalte cho lesterol in Blaibergs bloed. Hartlijders met een hoog cholesterolgehalte in het bloed zijn daarom volgens Thompson geen geschikte kandidaten voor hart transplantaties. In het bericht in het Nederlands Tijd schrift voor Geneeskundie zijn over eenkomstig de beginselen van de me dische ethiek de namen van de betrok kenen ongenoemd gebleven. Dat niet- Dr. Richard Heimburg zei: „We le ven in een wereld van weggooiplastic en die wereld wordt steeds groter. Het is bijna altijd goedkoper om voor ver pakking plastic in plaats van glas of me taal te gebruiken. Maar plastic is bijna niet te verdelgen en als het verbrand wordt, raken de verbrandingsovens ver stopt of onklaar". De universiteit van Syracuse heeft een schenking ontvangen van het bureau voor milieu-verontreiniging van het mi nisterie van openbare gezondheid om een onderzoek te verrichten. Men hoopt te leren welke giftige gassen vrijkomen, als plastic verbrand wordt. Zijn ze scha delijk voor mens en dier? Zijn de ver brandingsresten gevaarlijk als zij ter op vulling van land in de grond worden ge stort? Er is een zeer speciale verbrandings oven gebouwd om proeven te nemen me verschillende soorten plastic. De dampen worden geanaliseerd voor ze kamers passeren met laboratoriumratten en planten. De actualiteitenrubriek ..Achter het Nieuws" van de Vara-televisie, krijgt met ingang van maandag 19 januari een nieuw gezicht. Na bijna zevenhonderd uitzendin gen volgeijs de huidige formule, heb ben hoofdredacteur Herman Wigbold fen zijn mensen besloten, een andere opzet te kiezen. Gistermiddag lichtte Herman Wig bold zijn plannen toe. Hij vertelde: „De afgelopen jaren heb ik in En geland en Frankrijk een ontwikke ling in de actualiteitenrubrieken ge zien, die tot zong stemde. Ik miste iets. Ze waren niet slecht, maar ze waren jar enachtereen hetzelfde ge bleven. de verrassing was er uit, er zat geen trilling meer in. Tot en met vorig seizoen hebben we met „Achter het Nieuws" aan dat gevaar weten te ontsnappen, maar ik vreesde dat het ook bij ons zou komen. Daarom heb ik naar een andere vorm gezocht". Die vorm is nu in grote lijnen uit gestippeld. Eenmaal in de week HERMAN WIGBOLT DEN HAAG Blijkens een medede ling van het centraal bureau voor de statistiek heeft het rijk in 1967 om en nabij de 400 min. aan speurwerk uit gegeven, hierbij niet meegerekend de speurwerkactiviteiten van de universi teiten. Dit is gemiddeld 12 procent lager dan het zgn. „wetenschapsbudget" over 1969. dat het ministerie van onderwijs en wetenschappen jaarlijks aan de bei de kamers der Staten-Generaal aan biedt. Van genoemde 400 min. was 29 min. of wel 6 procent, bestemd voor speurwerk op het gebied van de a-we tenschappen, 371 min. (94 Rrocent) voor de b-wetenschappen. Deze gelden werden ter beschikking gesteld aan stichtingen die overwegend door de overheid zijn gefinancierd (32 procent), aan TNO (21 procent), aan de organisatie voor ZWO (12 procent), aan rijksinstellingen (13 procent) en aan feiternationale organisaties (14 proc.). 6797 Heer Ollie belandde met een doffe slag op de grond en Tom Poes sprong haastig opzij. „W-wat-w-was dat?" vroeg de eerste, een glazige blik op de rokende bank werpend. ,.Er ontplofte iets," zei Tom Poes. „Een rotje of zo. Ik ruik kruitdamp!" Nu ritselde het in de struiken en er sprong een vreemd kereltje te voorschijn, dat op een onrustige wijze op en neer danste. „Niet zitten!" riep hij bekommerd „Niet zitten!" „Wat betekent dat?" vroeg heer Bom mel ontstemd. „Wat zijn dat voor stre ken?" „Geen streken!" verklaarde het ventje. ..Ik ben een mob, vandaar!" „Een mob?" herhaalde heer Ollie Hij stond op en boog zich streng over de boosdoener heen. „Ik weet niet wat je bedoelt," hernam hij. „Maar van dit soort dingen zijn we hier in het geheel niet gediend. Men kan een 'lieer niet met rotjes werpen, als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou er iets voor voelen om je bij de politie aan i geven Hoe is je naam?" „Ik ben Rep", verklauide de vicemde- ling. „En toen ik u hoorde praten wist ik meteen, dat u ook een mob was. Bewe ging is goed, zei u. Zitten geeft vetzucht, zei u. En toen ging u zitten. U loopt grote gevaren! Daarom dacht ik: laat ik hel pen." Heer Bommel verbleekte en keek ont daan naar Rep, die zich springerig om om hem heen bewoog. „G-gevaren?" herhaalde hij. „W-wat bedoel je? Kan je niet een beetje stil >taan als ik tegen je praat?" „Zitten en stil staan zijn gevaarlijk," legde Rep uit. „U staat op de grens om naar de stabs over te gaan, vandaar!" KOOS POSTEMA, de enige pre sentator. krijgt „Achter het Nieuws" dat dan veertig minuten duurt een andere jas aan. De andere uitzendingen blij ven volgens het oude stramien lo pen. In de nieuwe uitzendingen vormt Koos Postema het middelpunt. Hij De beroemde Russische zanger acteur Iwan Rebroff komt naar Nederland. Hij is een van de gas ten in het VARA-showprogjramm? „Een van de acht" van Mies Bouw man. dat zaterdag via de televisie wordt .uitgezonden. Iwan Rebroff werkt momenteel in Parijs, waar hij avond aan avond in „Anatevka" speelt. Het optreden van Rebroff in Ne derland zal overigens niet recht streeks worden uitgezonden. In verband met het gebrek aan tijd zal de zanger donderdag in ons land opnamen maken, die daarna in het programma worden inge last. wordt de enige presentator. Als MJ door onvoorziene omstandigheden niet kan, zal een ander zijn plaats innemen. Maar dat wordt wel uit zondering. Een tweede belangrijk verschil punt met de andere uitzendingen is, dat er publiek in de studio aanwe zig zal zijn. Herman Wigbold: „We wilden er pobliek bij hebben om con tact met de kijker te krijgen en om het publiek althans enige inspraak te geven. Het blijft een lapmiddel, maar het is een poging". Dat publiek zal voor een deel be staan uit „gewone" mensen en voor een deel uit van tevoren geselecteer den. Wanneer bijvoorbeeld de land bouwpolitiek aan de orde is, zullen er onder het publiek een aantal agra riërs zitten. Dat houdt volgens Herman Wig bold echter niet in dat deze uitzen dingen het karakter krijgen van een programma zoals Frits van der Poel dat heeft gedaan. Ook wordt het geen Wibo van der Linde's Avro Televi- zier Magazine. Herman Wigbold: „In principieel opzicht blijft „Achter het Nieuws" zoals het was. We zullen dezelfde onderwerpen aansnijden en in geen geval de populaire kant opgaan. Er komt geen vermenging van amuse ment en actualiteit. Met Koos Pos tema wordt het een klein beetje een personality-programma. maar niet in de geest van Frits van der Poel. Het publiek krijgt wel op voldoende wijze de kans zijn zegje te doen". Herman Wigbold had de nieuwe vorm al aan het begin van het sei zoen willen invoeren. Door gebrek aan studioruimte was dat niet moge lijk. Nu het programma „Opmaat" verdwijnt, is die mogelijkheid er wel. De zgn. „specials" waarmee Ach ter het Nieuws in het verleden taboes doorbrak en veel succes oogstte worden nog maar incidenteel ge maakt. Tenslote zal de aan- en afkondi ging van het programma op het scherm ook veranderen. De ratelen de telex verdwijnt. Er voor in de plaats komt een wereldbol. Lautlose Jagd, film. 18.30 KI.: Voor kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen NEDERLAND I 18.45 NOS: Kleur: Fabeltjeskrant. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 NOS: Scala: informatief progr. 19.20 CVK/IKOR/RKK: Kenmerk: informatierubr. over kerk en sa menleving. 1945: NOS: Kleur: Rep. voetbalwed. Engeland - Nederland. 20.30 Uitzending van D'66. 20.45 Kleur: Reportage voetbalwed strijd Engeland - Nederland. 21.30 Toonbeeld: Radio Philharmo- nisch Orkest: werken van Debus sy en Ravel. '22.10 Uitzending Stichting Socutera. NOS: 22.30-22.35 Journaal. NEDERLAND II 18.45 NOS: Kleur: Fabeltjeskrant. 18.55 NOS: Journaal. 19.04 KRO: MIK: muzikaal amuse- mentsprogr. 2.0.00 NOS: Journaal. 20.20 KRO: Stage Coach, speelfilm. 21.54 Zelf doen: adviezenrubriek. 22.35 NOS: Journaal. 22.40-23.10 Teleac: Vamos a ver: Spaanse les voor beginners - les 1. DUITSLAND I (Reg. progr. NDR: 18.00 Cul tuurspiegel. 18.30 Act. 18.45 KI.: Zandmannetje. 18.55 Reg. kron. 19.26 KI.: Polizeifunk ruft, serie. 19.59 Progr. overz. WDR: 18.00 KI.: de kleuters. 18.40 Hier und Heute en Nws. 19.20 KL: Die Karawane, film). 20.00 Journ. en weerber. 20.15 KL: Filmrep. 21.00 Das Eigenheim. Eng. film. 21.45 Flitsen uit rede Bonds kanselier voor de Bondsdag en de debatten. 23.00 Journ., comment, en weerber. DUITSLAND II 17.30 Nws. en weerber. 17.35 Progr. voor oudere generatie. Aansl.: Lief- dadigheidsoproep. 18.05 act. en muz. 18.40 Westlich von Santa Fé, film. 19.10 John Klings Abenteuer, film. 19.45 Nws., act. en weerber. 20.15 Act. kron. Aansl.: Nws. in het kort. 21.00 Alle hatten sich abgewandt. film. 22.40 Nws. en weerber. 22.50 Discussie, plm 23.35 Einde. DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journ. van gister avond. 10.30 Der Kommissar, detecti ve-serie. 11.30 Act. kron. 12.20 Wal Disneys bunte Welt, natuurfilm 12.50 Internat, persoverz. 13.00-13.3 Journ. 16.05 Nws. 16.10 Intern, ski wedstrijden. 16.40 Voor de kinderer 17.25 KL: Die Seen von Plitvice, filrr 17.55-18.00 Nws. DUITSLAND II 17.25 Weerber. voor wintersp. 17.S Nws. en weerber. 17.35 filmnieuwc HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.1.1 Ochtenc gymnas. 7.20 Stereo: Lichte gram mofoonmuz. 8.00 Nws. 8.11 Radio journ. 8.20 Stereo: Lichte grammo foonmuz. (8.30-8.33 De Groenteman 8.50 Morgenwijding. 9.00 Stereo Klankjuwelen (gr). 9.35 Waterstan den. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor d KEES SCHILPEROORT. vanavond om 19.04 op Nederland 2 weer als Gait-Jan Kruutmoein „MIK". (gr). (11.00-11.02 Nws). 11.30 Rond om 12: progr. voor de vrouw. (11.55 Beursber). 12.30 Sportrevue. 13.00 nws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 Stereo: 't Muzikantenuur: 1. Cello en piano: klass. en mod. muz. II. Klein Omroep Vrouwenkoor: mod. muz. 111. Pianorecital: Klass. muz. 14.30 Met het oog op de toekomst (IV), klankbeeld. 15.00 Voor de zie ken. 16.00 Nws. 16.03 De wereld van de opera: L'Orfeo, Monteverdi: mu zikale lezing. 17.00 Tussen 10 plus en 20 min: lichte gramm.muziek voor de tieners. 17.30: een rondje radio. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.11 Ra diojournaal. 18.20 Uitzending van de Boeren Partij. 13.30 Stereo: Lichte orkestmuz. 18.55 Voor de kinderen. 19.00 Stereö: Big Band Beat (opn). 19.25 Gesproken brief. 19.30 Nws. IKOR: 19.35 Kerk veraf en dichtbij. 19.40 Mens en Bijbel: radiocateche se. 19.50 Avondgebed. AVRO: 20.05 Stereo: Mezzo-sopraan en piano: klass. en semi-klass. liederen (opn), met discussie tussen uitvoerenden en publiek. 21.10 Het proces tegen Mi- lya Karamazov (II), hoorspel. 22.30 Nws. 22.40 Mededelingen. 22.42 Ra diojournaal. 22.55 Stereo: Weens iehrammelorkest en Hongaars En semble (opn). 23.20 Stereo: Mens, nuziek, materie: muz. uit de tijd Ier Renaissance. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM L KRO: 7.00 Nws. 7.11 Het levende oord. 7.16 Stereo: Badinerie: klass. en semi-klass. muz. (gr). (7.30 Nws.; (.32 Act.; 7.50 Overweging; 8.00-8.10 Nws.) 8.30 Nws. 8.32 Voor de huis vrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de huisvrouw.) NOS: Wat heeft dat kind?, pedagogische rubr. 10.20 Stereo: Muz. uit de Barok. KRO: 11.00 Voor de zieken. 11.55 Medede lingen. NCRV: 12.00 Los-Vast. geva rieerd programma. (12.26 Medede- ingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws.; 12.41 Act.) 14.00 Stereo: The Kilima Hawaiians Show. 14.30 School radio. 14.50 Stereo: lichte grammo- foonmuz. 15.00 Christelijk gerefor meerde middagdienst. NOS: 15.30 Meer over minder: een programma met meer informatie over mensen en dingen die minder op de voor grond treden. (16.00-16.02 Nws.) 17.45 Sportactualiteiten. 18.00 Stereo: Tijd vrij voor muziek in vrije tijd: radio competitie koren en korpsen. 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 Verslag van het Hoogovenschaaktoernooi in Wijk aan Zee. 19.03 Spektrum: maatschap pelijke vraagstukken nader belicht. 19.15 Stereo: Muziek van het Leger des Heils (gr.) 19.30 Klass. gewijde orgel- en koormuz. (opn.). 20.00 Fer dinand Huyck, een seriehoorspel (deel 14). 20.24 Stereo: lichte gram- mofoonmuz. 20.30 Radio Actief, ge varieerd progr. (22.30-22.40 Nws.) '3.55—24.00 Nws. HILVERSUM III NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Terug van .veggeweest: muz. van toen voor luisteraars van nu! 9.30 Zzzoef...!: instrumentaal progr. 10.00 Nws. 10.03 Muz. bij de koffie. (11.00- Nws.) NOS: 12.00 Nws. 12.03 Pop-slick. KRO: 13.00 Nws. 13.03 Piet Römer met licht amusementsprogr. 14.00 Nws. 14.03 Holster: pop- en country- muz. (15.00 Nws.) 16.00 Nws. 16.03 10 RRRrr popmagazine. 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.07-18 00 Draaijtjof draaiik: verzoekplatenprogr. I

De Vallei | 1970 | | pagina 9