CRANE proef Belinda de milde sigaret van Gladstone 25 voor 140 nu ook in menthol met water verzachter slank blonden vriendelijk Adverteert in dit blad Archief-medewerker Geldleningen pm CRANE ELBURG WOONHUIZEN LUNCHROOM OFFICIËLE PUBLIKATIE Wilt u thuis geld verdienen? Deze klant vanu leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. kwvwmvwwi 1:,. Ter overname AANGEBODEN ft „Als vakman adviseer ik All voor de moderne wasautomaat. All bevat water- verzachter en afgeremd schuim. Het is dus zéér, zéér veilig.Voor het wasgoed, maar vooral ook voor die dure machine die toch zeker ook recht heeft op een veilig wasmiddel. Voor mij is All het beste van alle wasmiddelen". Waarom is All nu eigenlijk niet te overtreffen Omdat er in All meer enzymen (veilige biologische vlekkenop- eters) zitten dan in welk ander wasmiddel ook. Voorwas Bij de voorwas gaat het om en zymen. De vele enzymen van All zorgen er in deze wasfase voor, dat meteen al enorm veel vuil en vlekken uit het wasgoed verwij derd worden. Dat kunt u zien aan het weggepompte sop. Hoofdwas In het begin van de hoofdwas (tot 60° celsius) kunnen All's enzymen opnieuw hun werk doen. Hierdoor lukt het All de hardnekkigste vlekken, die nog in het wasgoed zijn achterge bleven helemaal af te breken. En dat is nu juist de unieke eigen schap, waardoor All een grote voorsprong neemt op alle ge wone wasmiddelen. Hierna (tot 90° celsius) zorgt All dankzij zijn rijke samenstel ling voor een perfecte afwerking en een vlekkeloos, schitterend wit eindresultaat. Met All wordt het wasprogramma van uw wasautomaat maximaal benut. Van minuut tot minuut. DONDERDAG 15 JANUARI 1970 Crane is een groep van ondernemingen, met fabrieken over de gehele wereld. Crane Nederland N.V. houdt zich bezig met de produktie en verkoop van N pijpfittings, afsluiters, "sunnyday" gasketels en serie gietwerk. Crane, een dynamisch bedrijf met meer dan 21.000 werknemers waarvan ruim 750 in Deventer vraagt: voor tijdelijk een Onze gedachten gaan uit naar een gepensioneerd militair, in de leeftijd van 55 jaar. 4 SEW KJJK.17f Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit het bij houden van het Archief en de verzorging van de post voor de Afdeling Verkoop. Sollicitaties te richten aan de Chef Personeels zaken. U kunt ten alle tijde, zowel telefonisch als schrif telijk, inlichtingen verkrijgen. Tel. 05700-10888, toestel I29. <p> CRANE NEDERLAND N.V. DEVENTER POSTBUS 3 Te koop enkele nog te bouwen degelijke met garagebox en C.V. 2 onder 1 kap met vrij uitzicht Indeling o.m.: royale doorzonkamer ca. 29 m2, open trap naar le verdieping, 4 slaapkamers, 2 wastafels, doucheruimte met 2e toilet, zolder berging, dakkapel, etc. Koopsommen f 51.480, incl. BTW, waaraf ca. f 10.000, - rijkspremie in 9 jaar. Minimum eigen geld f 6.500.—. Inl. op onze zitting op donderdag 15 januari van 19.00 tot 21.00 uur in Hotel Stad Elburg te Elburg of bij Makelaardij De Jong, Julianalaan 11, Heerde. Telefoon 05782—2096. wegens gevorderde leef tijd. Vr. prijs 15.000, Brieven onder letter B 27. bureau van dit blad. RIJKSSTUDIETOELAGEN ten behoeve ven Wetenschappelijk onderwijs exclusief Landbouw- Hoger beroepsonderwijs onderwijs Opleidingsscholen voor kleuterleidsters De minister van onderwijs en wetenschappen brengt ter kennis van belanghebbenden, dat voor personen met goede studieaanleg gelegenheid bestaat tot het aanvra gen van rijksstudietoelagen, indien zij het studiejaar 1970-1971 een opleiding willen volgen aan een instelling van wetenschappelijk onderwijs, hoger beroepsonderwijs of een opleidingsschool voor kleuterleidsters. Rijksstudietoelagen voor de bovenbedoelde studenten/ leerlingen worden verstrekt, indien de in het verleden behaalde studieresultaten daartoe aanleiding geven en indien blijkt dat de studenten/leerlingen of hun ouders niet in staat zijn de kosten van het te volgen onderwijs uit eigen middelen te bekostigen. Aan hen, die voor het lopende studiejaar tijdig een rijks- studietoelage aanvroegen, is in de regel in december 1969 reeds een aanvraagformulier toegezonden. Zij, die in december 1969 nog geen aanvraagformulier hebben ontvangen, kunnen dit in de maand januari 1970 verkrijgen a) indien zij thans reeds een der bovengenoemde instel lingen van onderwijs bezoeken bij deze instelling. b) indien zij thans deze instelling nog niet bezoeken bij de Afdeling Rijksstudietoelagen. In het laatste geval dienen zij daarbij gebruik te maken van een briefkaart. Hierop moeten duidelijk de volgende gegevens worden vermeld: klas/jaar. opleiding studie en instelling van onderwijs waarvoor een rijksstudietoelage wordt aangevraagd. Correspondentie-adres: Nieuwe Uitleg 1, 's-Gravenhage. De aanvraagformulieren moeten worden ingediend vóór 1 februari 1970. Alleen zij, die aan deze voorwaarde voldoen, kunnen op een tijdige afdoening van hun aanvrage rekenen. Zij. die in 1970 een eindexamen moeten doen. dienen dus tijdig een beslissing te nemen of zty in 1970/1971 een voortgezette studie willen volgen. Aanvragen van tegemoetkomingen voor het volgen van voortgezet onderwijs en middelbaar beroepsonderwijs worden behandeld door de Afdeling Tegemoetkomingen Studiekosten, H. W. Mesdagstraat 10. Groningen. Omtrent de wijze van aanvragen zullen bij officiële pu- blikatie nadere mededelingen worden verstrekt. Zij, die een toelage wensen voor studie op het gebied van het Landbouwonderwijs dienen zich te wenden tot de directeur van het Landbouwonderwijs van het Ministerie van Landbouw en Visserij, le van den Boschstraat nr 4 s-Gravenhage. Werkvakantie in Engeland Fantastische baantjes in va kantiekampen, hotels en pensions. Goed salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Spoedige sollicitaties ge wenst. Bij uitgezochte ge zinnen zijn plaatsen be schikbaar als ,,au pair" en hulp in de huishouding. Sol licitaties te richten aan Introduction Services (Be middelingsbureau met rijks toestemming), 31 Bell Lane, London N.W. 4, England. Dat kan op onze supersnelle ORION-dubbelbed- breimachine. Deze machine kunt u, door voor de Textielservice N.V. truien te breien, geheel terugverdienen. Tevens stellen wfj u in de gelegenheid ACRYL- breimachinegarens bij ons te betrekken Legen de prijs van f 16,50 per kg. Vraag inlichtingen bij: mevr. H. J. Boers. B. v. d Helststraat 1, Meppel of bij: M. P. Roos' Machine- handel N.V., Kloosterstr. 16. Naarden. telefoon 02159—15840. v.o. f 3.000 t.m. f 15.000 Iedereen die in het bezit is van een eigen huis kan los van de best. hypotheek deze geldleningen direct ontvan gen. f 3000 netto f 44 afl. p. mnd; f 5000 netto f 72 afl. p. mnd; f 7000 netto f 102 afl. p. mnd; f 8000 netto f 113 afl. p. mnd; f 10.000 netto f 144 afl. p. mnd; f 15.000 netto f 218 afl. p. mnd. Vervroegd aflossen is boetevrij toegestaan. Inl.: Home Crediet Service, Kruisstraat 65, Heerlen, tel. 04440-15481. „Biologisch Al 1 Het kampioen wasmiddel in voorwas en hoofdbassen veilig Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag.

De Vallei | 1970 | | pagina 16