Raad stoort zich niet aan „ambtelijke haarkloverij Vrouw hotst tegen auto VAN DER KOLK VEENENDAAL N.V. Meer heer in verkeer LEERLING- VERKOOPSTER Resultaat Biafra-act ie overtrof verwachtingen H „CASH AND CARRY5 KW ARTIER IN RAAD VVD-VOORSTEL LIJNRECHT TEGEN PREADVIES: Panters contra Yalboval 3 VZC-heren naar Enschede Raad herdacht J. H. H. Jansen Veenendaal-Ede: voorlopige uitslag 3i/2-3 V2 Herdenking Bejaarden verzorging Nieuwe parochie lichtlijn I lecten ekozen Welkom v oster earing Speciale diensten Friese dienst V oorzitter Aangenomen Evangelisatie Ambtsdragers A.K.V. Kerkvoogdij VAN WOUT BLAUWKOUS VERWARRING ÉÉNDAGSVLIEG Permanent FORD-show in showroom REIN KOK VRIJDAG 16 JANUARI 1970 ADVERTENTIE VEENENDAAL Lijnrecht tegen het pre-advies van B. en W. in verklaarde de gemeenteraad gisteravond het beroepschrift van garagehouder R. Vonk ont vankelijk, waarin deze zich teweerstelde tegen een eerdere beslissing van het college, die gemeentelijke medewerking voor de vestiging van een verbruikers- markt aan de Parallelweg uitsloot. Dat betekent nog lang niet dat Veenendaal op die plek een soort cash and carry-bedrijf krijgt, want B. en W. hebben nu nog de bevoegdheid al of niet een vrijstelling te verlenen van bepalingen in de Bouwverordening, die verbiedt een bedrijfstak te laten vestigen in een bestem mingsplan dat daartoe niet is bedoeld. Burgemeester Bode liet er overigens geen twijfel aan bestaan dat het college de vrijstelling niet zal verlenen. Dat betekent, dat de heer Vonk dan opnieuw bij de raad in beroep kan gaan. al zal deze dan minder aanleiding vinden om het college te betichten van „ambtelijke haarkloverij", zoals mevrouw H. Buddingh (VVD) dat gisteravond deed. Omstreeks deze tijd van het jaar ge raakt mijn Driek in de ban van een vreemde macht, aangericht door de uitverkoop. Gelukkig laat zij zich maar één keer per jaar meeslepen door de zuigkracht die de midden stand veroorzaakt. De zomeroprui- ming gaat vrijwel geruisloos aan haar voorbij. Zo u mij zou vragen waarom zij al leen van de balansopruiming hodel- de-bodel raakt dan moet ik zeggen, dat ik daar geen verklaring voor kan geven. Ze heeft het 's winters, en 's zomers niet. We kunnen wel trachten om hiervoor de oorzaken op te sporen, maar het blijft slechts gissen. Het zou kunnen zijn dat zij met nog een aantal win terse maanden in het vooruitzicht niet zonder werk wil komen te zit ten. Deze tijd van het jaar leent zich bij uitstek voor het verwerken van het nodige materiaal. Dat zou de verklaring kunnen zijn, want Driek vergooit zich nooit aan de confectie. Het zijn uitsluitend lappen die haar de koorts bezorgen. Ze zit verwoed achter de zogenaam de coupons aan. Ze schept er 'n gren zeloos behagen in om scherp afge prijsde textiel te bemachtigen. Als ze thuiskomt met een lap stof die van een oorspronkelijke prijs van negen entwintig vijfenzeventig naar negen achtennegentig is gezakt, dan heeft ze iets van een roofdier dat de prooi op het nest deponeert. Nodig of niet, het moet verschalkt worden. Ik heb namelijk een gegronde reden om te veronderstellen dat het niet allemaal tot de noodzakelijke be hoeften van ons gezin gerekend kan worden, wat Driek mee naar honk sleept. Met de schoonmaak help ik haar een handje. Ik neem het goed van de la den en de schappen. Driek stoft en sopt de boel goed uit en ik leg de spullen direct weer op hun plaats. Dat werkt bijzonder efficiënt. Alles wat eruit komt gaat er meteen weer in. Maar bij dat karwei komen me ieder jaar lappen bekender voor. Er zijn er bij die wel een jaar of tien in magazijn liggen opgeslagen voordat er iets van wordt geproduceerd. Toch zeg ik er niks meer van. Ik heb 'et 'es een keer gewaagd om hardop te veronderstellen dat al dat goed op den duur verlegen zou zijn, zoals dat in vaktermen heet. Ik kreeg een stevige bries van voren. Ik zou me niet moeteen mengen in zaken waar ik geen verstand van had en bovendien kon ik me wel continu in de handen wrijven dat ik zo'n zuinige vrouw getroffen had. Een die het meest gunstige getij voor de inkoop afwacht. Het moet inderdaad gezegd worden, dat het modeverschijnsel weinig of geen invloed op mijn vrouw heeft. Ze houdt van een degelijk stuk stof en trouwens daar is altijd nog iets van te maken, dat zich als actueel in de damesbladen heeft aangekon digd. Driek is beslist niet veeleisend al heeft ze graag iets in voorraad. Evenals de president van het oudste genootschap van neringdoenden hier ter plaatse zit ze helemaal niet te hunkeren naar uitbreiding van de winkelstand. Ze kan zich met be hulp van het huidige winkelapparaat ruimschoots voorzien van alles wat voor de instandhouding van onze huishouding noodzakelijk is. Ze denkt er dus hetzelfde over als de voorzitter van de in Handel en Nij verheid verenigde middenstand, al zijn de motieven anders. De zegsman van de winkeliers heeft zonder blikken of blozen verklaard, dat een verregaande uitbreiding van de middenstand niet verantwoord is. En dat met het oog op de komst van het nieuwe winkelcentrum. Ik heb daar even tegenaan gekeken. Ik behoor niet tot de belanghebben den, maar ik zou het toch wel een afgrijselijke zaak vinden als tussen de plaats waar het oude gemeente huis heeft gestaan en het nieuwe raadhuis het graf van ettelijke win keliers zou worden gegraven. Maar ik kan me echt niet voorstellen, dat on ze overheid daar geen onderzoek aan vooraf heeft laten gaan... Wout Blauwkous VEENENDAAL Op de Prins Bern- hardlaan raakte gistermiddag de Vee- nendaalse mevrouw De B. gewond toen zij met haar bromfiets tegen een personenauto reed. De automobilist F. A. van der S. stond op de parkeerstrook met de voorzijde van zijn wagen in de rich ting van De Klomp, en wilde wegrij den en keren in de richting Zwaai- plein. Bij deze manoeuvre botste de vrouw die uit de richting Zwaaiplein naderde tegen de auto aan. Zij werd per ambulance voor onderzoek naar het Julianaziekenhuis overgebracht. De auto liep lichte schade op, de brom mer was flink gehavend. Mevr. Buddingh kwam tol deze uit spraak op grond van een alinea in het pre-advies. Daarin stelde het college dat de Bouwverordening niet de ruimte laat om bij de raad in beroep te komen tegen het weigeren van principe- medewerking, zoals dat het ge val is geweest. Beroep is wel mogelijk wanneer het gaat om weigering van vrijstelling. Daarom meenden B. en W. dat het beroep niet ontvanke lijk moest worden bevonden. Voor mevrouw Buddingh was het in feite lood om oud ijzer, of er nu om VOLLEYBAL VEENENDAAL Morgenmiddag om twee uur treedt de herenformatie van Panters in de zaal aan de Tuin straat aan legen Valbovol 3 uit Woer den. waartegen in de eerste helft van de competitie gelijk werd gespeeld. De dames komen dit weekeinde niet tussen de lijnen. Valbovol staat slechts één punt onder Panters in de eerste klas. De Veenen- dalers hebben zich verleden week dooi de zege tegen Shot naar de derde plaats van de ranglijst gespeeld met twee punten achterstand op SV Tovo en 3 punten op de nieuwe leider Uni- tas uit Doorn, dat verleden week Tovo met 3-0 klopte. De competitie komt de komende week voor Panters in een slissend stadium, want na Valbovol komt a.s. donderdagavond Unitas aan de beurt in Doorn. Thuis won Panters van deze ploeg met 3-1, maar in Doorn is deze ploeg vrijwel onneembaar. Voor lopig echter morgen eerst Valbovol 3, waarvan gewonnen moet kunnen wor den. De verwachting is een spannende match tussen twee rivalen die beide de aansluiting met de kop niet willn verliezen. VEENENDAAL De herenploeg van VZC, die verleden week met 57 haar eerste wedstrijd in de eerste klas van kampioenskandidaat Zwemlust verloor, reist morgen naar Enschede om de strijd aan te binden met ZCE. Deze ploeg belandde vorig jaar aan het einde van het seizoen op de 9e plaats in de eerste klas met 21 punten, slechts 6 punten verwijderd van het gepromoveerde IJZSC. ZCE pleegt thuis de meeste punten te behalen. Vorig jaar is de Enschede- se ploeg een gevaarlijke tegenstander geweest voor elke kopploeg en het ligt voor de hand dat VZC het bijzonder moeilijk gaat krijgen. Hopelijk is goa lie Henk van der Meer van zijn griep hersteld, hetgeen de zekerheid van de achterhoede zal vergroten. medewerking of om vrijstelling werd gevraagd. Het ging volgens ha: al leen maar om verschillend woordge bruik, en ze vond dat de raad eerst maar eens moest beslissen of het be roepschrift gerechtvaardigd was, en daarna nog eens over de ontvanke lijkheid. „Om het nu op formele gronden niet-ontvankelijk te verklaren, vind ik niet behoorlijk," steloe zij. en fn twee de instantie: „In 't licht van public- relations is hel zaak de burger correct te behandelen. Dit is haarkloverij, die de burgerij geen recht doet." Mevrouw Buddingh lanceerde ver volgens het voorstel het beroepschrift ontvankelijk te verklaren, en met 9 tegen 8 stemmen ging de raad met haar in zee. Er werd ook gestemd over een voor stel van de heer C. G. van Hall (PvdA) waarin hij bij B. en W. aandrong op een procedure die een ruimere inter pretatie van de voorschriften zou mo gelijk maken, zodat in een dergelijk geval wél medewerking kan worden verleend. Met dezelfde, maar tegenge stelde stemmenverhouding moest hij genoegen nemen. Niet in stemming kwam een voor stel van KVP-er Hendriks om de zaak terug te nemen en andere mogelijkhe den na te gaan, nadat burgemeester Bode had uitgelegd dat de raad niets anders te doen had dan de (juridische) waarde van het beroepschrift te er kennen of het niet-ontvankelijk té verklaren. De burgemeester sprak er zijn ver wondering over uit dat uit de raad zoveel aanmerkingen kwamen. Dat had volgens hem meer voor de hand gelegen als B. en W. direct „ja" had den gezegd tegen het verzoek om me dewerking van Vonk, omdat dan in strijd zou zijn gehandeld met een door de raad zelf vastgesteld uitbreidings plan, nl. „Industrieterrein I". Volgens dat plan mogen daar geen bedrijven worden gevestigd die hoofdzakelijk di rect aan de consument leveren, zoals een verbruikersmarkt. Al in het begin van het ruim vijf kwartier durende debat over dit ene agendapunt signaleerde SGP-er G. v. d. Berg een begripsverwarring rond om cash and carry en verbruikers- markt. Hij vond het maar een trieste zaak voor Vonk dat deze geen toe stemming had gekregen en drong er op aan om toch maar bepaalde zaken op het industrieterrein toe te laten die óók aan consumenten leveren. Er waren nogal uiteenlopende ge dachten. Zo suggereerde de heer Van Hall het bestemmingsplan in die zin te wijzigen, ofschoon hij wel akkoord kon gaan met de conclusies van B. en W., en voor de (middenstands-)motie- ven van oneerlijke concurrentie, waarop burgemeester Bode in zijn beantwoording van vragen ook doel de. De heer H. van Wagensveld (CHU) voelde met hem mee, maar veronder stelde dat de provinciale planologi sche dienst niet gauw met een wijzi ging van het plan akkoord zou gaan, en ook dat B. en W. na een volmon- x i -o- VEENENDAAL Dit is een schets van de loopbrug die Veenendaal ca deau krijgt van architectenbureau II. Nieuwenhuys en de bouwmaatschappij Van Eist NV. De brug komt over het Omleidingskanaal als verbinding tus sen de Raadhuisstraat en het terrein ten noorden van de Sterke Arm. waar een parkeerterrein is geprojecteerd. Burgemeester; en wethouders stel den voor deze schenking onder dank zegging te aanvaarden, en dat gebeur de gisteravond in het raadhuis, hoe wel WD-raadslid mevr. Buddingh een bedankje helemaal niet nodig vond. „Het is alleen het vervullen van een voorwaarde die is gesteld toen die be drijven een kantorenflat aan de Raad huisstraat wilden bouwen, nl. dat voor voldoende parkeerruimte zou worden gezorgd. Bij of onder dat gebouw zou het te duur zijn geworden, en door middel van deze brug wordt het par keerterrein aan de overkant bereik baar". vond zij. Burgemeester Bode zei de brug niet zozeer als een voor waarde te willen beschouwen, maar meer als een van de mogelijkheden. Hij bleef dankbaar. ADVERTENTIE Kerkewijk 128 Veenendaal Telefoon (08385)12244 MEVR. H. BUDDINGH niet behoorlijk dig „ja"' van de raad bij de Kroon een verzoek om vernietiging van dit besluit zouden indienen. De heer H. van Manen (ARP) merkte op dat het college er zich volgens hem met een .Jantje van Leiden" had afgemaakt, maar stelde dat de bevolking meer ge baat zou zijn bij een gezonde midden stand (die investeringen heeft gedaan i.v.m. het nieuwe koopcentrum, red.) dan bij een „ééndagsvlieg, zoals een cash and carry-bedrijf". Heel moeilijk was het allemaal voor ds. D. van Enk (ARP). „Ik voel veel voor mevrouw Buddingh. maar ook voor Hendriks en Van Hall", zei hij, „ik vind het niet juist dat de raad nu een be slissing moet nemen. Ik wil nu wel achter allerlei voorstellen gaan staan, maar het is te moeilijk, neemt u het maar terug VEENENDAAL Te oordelen naar het jaaroverzicht van de politie heeft men zich in Veenendaal vorig jaar in het verkeer beter gedragen dan in het jaar daarvoor. Zowel het aantal verkeersovertre dingen ate he* aantal politiële waar schuwingen daalde respectievelijk van 1855 tot f 679 en van 1516 tot 1194. Ge vallen die het Wetboek van Strafrecht als misdrijven aanduidt namen even wel toe van 217 in 1968 tot 354 vorig jaar. De sterkste stijging vertoont het aantal diefstallen. Dit aantal liep op van 202 in 1968 tot 235 gevallen in 1969. Het aantal verkeersmisdrijven bleef gelijk (63). Er vonden in 1969 om pre cies te zijn 502 verkeersongevallen plaats. 72 personen werden licht ge wond, 33 zwaar gewond en net als in 1968 kwamen vier personen in het ver keer om het leven. EEN MEISJE dat het leuk vindt, mensen te adviseren op zulke uiteen lopende gebieden als verf en parfum, behang en cosmetica, schoonmaakartike len en geneesmiddelen; dat de handen uit de mouwen weet te steken; dat 15 of 16 jaar is. Is het meisje dat w(j zoeken als Goede arbeidsvoorwaarden 5-daagse werkweek. Telefonisch of schriftelijk aan melden bij Drogisterij/Parfumerie Gelderland/hoek Hoogstraat VEENENDAAL - Tel. 12656 VEENENDAAL De raadsvergade ring begon gisteravond met enkele ogenblikken stilte ter nagedachtenis van het vorige week plotseling overle- leden PvdA-raadslid de heer J. H. H. Jansen. Burgemeester P. Bode sprak een in memoriam uit, waarin hij de kwalitei ten van de heer Jansen belichtte. Be halve diens ruim 23-jarige raadslid maatschap memoreerdé de burgemees ter ook andere functies van de heer Jansen, w.o. zijn voorzitterschap van VRC. ♦v WM Veenendaal gaf twaalf kinderen meer levenskans VEEiïElSDAAL - Het resultaat van de gisteren gehou den bliksemactie ten bate van de Biafraanse kinderen in Gabon heeft alle verwachtingen overtroffen. Veenendaal heeft er voor gezorgd dat voorlopig twaalf kinderen een jaar lang van het nodige kunnen worden voorzien. Voor lopig twaalf want de verwachting is gerechtvaardigd dat het gisteravond bereikte totaalcijfer van bijna 34.000,- nog wel tot veertig mille zal oplopen. „Veenendaal heeft zdch van zijn goe de kant laten zien". Dat was de reactie van burgemeester P. Bode toen hij Ook de politie hielp mee tijdens de bliksemactie voor de Biajraantjes. aan het eind van de gisteravond ge houden raadsvergadering de raad het totaalcijfer mededeelde. Het bedrag komt neer op f 1,15 per inwoner en de burgemeeser toonde zich bijzonder blij met de betoonde vrijgevigheid van de Veenendaalse bevolking. Bedrijven en scholen namen twaalf mille voor hun rekening, uit de op der tien plaatsen opgestelde bussen kwam 18.598,68 tevoorschijn en het winter werk bracht ruim 3165,- bij elkaar. Een klein legertje naamloze vrouwen onder naamloze leiding had de wacht gehouden bij de bussen, terwijl de po litie zowel 's middags als 's avonds met een surveillance-wagen de bevol king nog eens attendeerde op de actie. Met de toezeggingen en ban ^over schrijvingen verwacht het comité dat het tot dusver bijeen gebrachte bedrag nog wel met enige duizenden guldens zal stijgen. VEENENDAAL Het eerste team van de Veenendaalse schaakvereniging speelde deze week tegen Ede I. De voorlopige uitslag werd 3 1/2 3 1/2 met 3 afgebroken partijen. De uitslagen waren: L. Vrijkes P. Nauta 0-1; F. Leechange G. A. Os- sekoppele 1/2-1/2; J. N. Elenbaas M. J. S. Kreeft afgebr.; J. W. Boelens J. G. Breekveldt 1-0; L. H. Honner M. Boonzaayer 1-0; C. ter Hogt A. Th v. Ravenstein 0-1; G. R. Kets J. Boonstra, afgebr.; M. de Kleuver D. Roseboom afgebr.; J. C. v. d. Pol L. C. Haitsma 0-1. Voor de onderlinge competitie werden de volgende partijen gespeeld. C. T. de Gooyer J. Hage, afgebr.; J. Hage A. Jonker 1/2-1/2; G. v. Veen A. Jonker 1/2-1'2; A. Jonker C. Baars 0-1; G. de Koning C. Wijnberger 1/2-1/2; J. de Gooyer R. Knol 1-0. In een bijzondere kerkdienst die morgenavond in de oude kerk wordt gehouden wordt het zestigjarig be staan van de afdeling Veenendaal van de gereformeerde zendingsbond herdacht. De herdenkingsrede wordt uitgesproken door ds. K. van de Pol te Ede, voorheen hervormd predi kant te Veenendaal. De opening ver richt de voorzitter van de plaatse lijke afdeling ds. S. P. van Assen berg, terwijl ds. A Vroegindeweij zal sluiten. De heer J. Gaasbeek zal een overzicht geven van het plaat selijke zendingswerk. De centrale kerkeraad van de her vormde gemeente te Rhenen be noemde de heer J. H. van Bemmel le verzorging der bejaarden. Tot' tot ouderling, belast met de pastora- jeugddiaken werd gekozen de hr. A. P. Zevenbergen. dien zal men door samen te doen de rand- en buitenkerkelijken beter be reiken. of kapelaan een speciale taak krijgt in het dekenaat? Wat vindt u er van als een andere priester vanuit het dekenaat in onze parochie b.v. les geeft op school, op ziekenbezoek gaat, huisbezoek doet bij bepaalde groepen in de paro chie b.v. bij bejaarden, gemengd gehuwden enz.? Als u onze pastoor of kapelaah zou zijn, wat zou u dan van de ge lovigen verwachten? Wat zou een niet-gewijde kapelaan in onze parochie kunnen doen? Wat zou een gehuwde priester in onze parochie kunnen doen? Wat zou u zelf in deze parochie kunnen doen? worden gepleegd met de kerke raad van de hervormde gemeente. Op de begroting 1970 van kerk voogdij en diaconie van de her vormde gemeente Sola Fide te Vee nendaal prijkt een tekort van bijna 20.000 gulden. Om dit te dekken is een gemiddelde verhoging van twintig procent van de vrijwillige bijdragen nodig. Als richtlijnen voor het verlenen van de vrijwillige bij dragen worden aangegeven: een half procent van een bruto in komen tot 4000 gulden, een heel pro cent van een bruto inkomen tot 8000 gulden, anderhalf procent van een bruto inkomen boven 8000 gul den. Tot ouderlinge van de hervormde gemeente „Sola Fide" te Veenendaal is gekozen mevr. A. van de Meer- Seijdell. Namens de hervormde jeugdraad zullen gemeenteleden tot dertig jaar die zich in Rhenen vestigen, worden bezocht. Men hoopt op die manier de nieuwe inwoners snel actief bij het jeugdwerk te betrekken. Tot koster van de hervormde ge meente te Amerongen is benoemd de heer M. G. Harinck. De centrale kerkeraad van de her vormde gemeente te Rhenen heeft zijn fiat gegeven aan de speciale diensten die de Open-deurgroep zal beleggen. Deze diensten zullen sa men met de plaatselijke gerefor meerde kerk worden gehouden. De kerkeraad ziet in de diensten een mogelijkheid waardoor de beide ker ken dichter bij elkaar komen. Boven- Onder het motto „Heeft Veenen daal in 1970 nog pastoor en kape laan" wordt maandagavond 19 ja nuari in het NVV-gebouw een paro chiële hearing gehouden. Aanleiding hiertoe is een brief van de Neder landse rk bisschoppen waarin werd gesteld, dat hét aantal priesters de laatste jaren steeds minder wordt. In hun brief hebben de bisschoppen gevraagd de parochianen hierover zoveel mogelijk te laten meedenken. Als handleiding voor de discussie zijn de volgende vragen opgesteld: Wat verwacht u van uw pastoor en kapelaan? Wat vindt u er van als uw pastoor De kerkvoogdij van de hervorm de gemeente te Eist heeft besloten om een collecte tijdens de kerkdien sten te laten vervallen. Dit met een proeftijd van een half jaar. In het vervolg zullen twee rondgangen plaatsvinden, één voor de diaconie en één voor de kerkvoogdij. De kerkeraad van de hervormde kerk te Scherpenzeel heeft een be roep uitgebracht op ds. H. A. van Slooten uit Nijkerk. Leden van de Friese verenigingen in Veenendaal, Wageningén en Ede kunnen op zondag 18 januari om 16.30 uur in de Doopsgezinde kerk, de Formoanje, aan het Delhorstpad te Wageningen een Friese kerkdienst meemaken waarin zal voorgaan ds. J. Gulmahs. Zij die niet over „eigen vervoer" beschikken en deze kerk dienst willen bijwonen kunnen zich opgeven bij de besturen van de ver eniging waar zij lid van zijn. Tot voorzitter van de gerefor meerde bond in de hervormde kerk is benoemd ds. W. L. Tukker te Groot-Ammers. Ds. Tukker volgt ds. G. Boer te Zoetermeer op. Deze moest om gezondheidsredenen zijn functie neerleggen. Ds. D. Biesma te Aalsmeer heeft het beroep aangenomen van de chr. geref. ^Bethel kerk te Veenendaal. Voordat de gereformeerde kerke raad te Leersum een evangelisatie commissie samenstelt zal overleg Zondag 11 januari is in alle katho lieke gemeenschappen, die tot het gebied van de Utrechtse Heuvelrug béhoren (dus ook Renswoude, Scher penzeel en Overberg, die nog tot de parochie Veenendaal behoren) een brief voorgelezen van kardinaal Al- frink, waarin werd meegedeeld dal de oprichting van een parochie „De Utrechtse Heuvelrug" aanstaande is. De pastorale zorg in dit gebied zal worden uitgeoefend door een team van drie pastores: pastoor Spit van Maarnv Vrehe van Doorn en een nog nader te benoemen der de pastoor. Samen zullen zij de verantwoorde lijkheid dragen voor de pastorale verzorging en begeleiding van alle katholieken in dit gebied. Dit bete kent dus ook dat Renswoude, Scher penzeel en Overberg binnenkort nlel meer tot de parochie Veenendaal zullen behoren. Met het bestuur van de afdeling Rhenen van de gereformeerde bond in de hervormde kerk zal de cen trale kerkeraad van de hervormde gemeente te Rhenen de mogeljk- heid doorspreken om ambtsdragers uit deze kring te kiezen. De cen trale kerkeraad heeft zich al wel op het standpunt gesteld, dat dit ambtsdragers van de gehele ge meente moeten zijn. De agenda van de algemene (her vormde) kerkvergadering die in mei a.s. wordt gehouden zal in de her vormde gemeente te Rheden wor den beproken op donderdag 19 febr. a.s. in gebouw Irene. Tijdens bijeenkomst zal ook wor den besloten wie als afgevaardig den van de gemeente naar de kerk vergadering zullen worden gezonden De kerkvoogdij van de hervorm de gemeente Sola Fide le Veenen daal is met ingang van 1970 als volgt samengesteld: Th. W. Diepe- veen, president, P. A. van Schup- pen, eerste secretaris, M. Wijde- nes, tweede secretaris. C. Vroege, penningmeester en N. de Waal, ge bouwendienst.

De Vallei | 1970 | | pagina 3