Geladen boek geschreven Vanavond belangwekkende documentaire over doping Gem „lief meisje maar rebelse meid" MAN DOODDE EEGA MET 7 SCHOTEN Tom Poes en de Mob- beweging Megafoon Tragedi ie Doorbraak Vechter Hokj Studeren Straat op Massa programma os TELEVISIE es Republiek MARTEN TOONDER STRIP MAANDAG 19 JANUARI 1970 BERNADETTE WINDT ER GEEN DOEKJES OM LONDEN 't Is me wel een meid. Dat kwam steeds bij ons op tijdens het lezen van The price of my soul. De prijs van mijn ziel door Beraa- dette Devlin. Dezer dagen werd ze tot een half jaar gevange nisstraf veroordeeld wegens opruiing en oproerig gedrag. Nog geen jaar geleden koos het Noordierse district Midden-Ulster haar tot zijn afgevaardigde in het Britse Lagerhuis. Met haar 22 jaar 1» deze kleine jonge vrouw met het lange haar en de hupse minirok, het jongste parle mentslid. Het jongste en zeker 't onstuimigste. Haar hoek schreef ze met de ademloze geladenheid en spanning die deze rebelse jongedame alttyd tentoon spreidt. Het is autobiografie en geloofsbelijdenis te gelijk. Haar credo, haar oer-en-al-Ierse getuigenis. Bernadette is een kind van haar tijd ze is bitter, ze heeft kritiek op alle bestaande toestanden, ze spot met datgene waar oudere generaties ontzag voor op brengen. Zelfs spot ze met de manier waarop Enge land. ja de hele wereld haar in april bewierookte toen ze haar entree deed in het statige Lagerhuis. Ondanks de felle fierheid waarmee ze toen van zich af beet en de manier geselde waarop Engeland wei gerde om in te grijpen om een einde te maken aan de wantoestanden in Ulster. Toen nog was Bernadette Devlin de lieveling van iedereen De ware Bernadette ontpopte zich in augustus op de barricades van de Bogside in Londonderry, de ka tholieke arbeidersbuurt die toen in opstand kwam te»en de protestantse onderdrukkers. Bernadette vuurde toen haar troepen aan die ben zinebommen gooiden naar de politie die de opstand probeerde te dempen. Af en toe gooide ze stenen, maar het grootste deel van de tijd was ze in actie met een elektrische megafoon. De lieveling bleek een Kenau waar veel ouderen niet tegenop kunnen. Dat bleek bijvoorbeeld toen ze een Iaar geleden kandidaat was voor de parlementsver- :iezingen van Noord-Ierland, in het district Zuid- Derry. pernadette vocht daar voor de nieuwe beweging die gelijke burgerrechten eist voor de katholieke minder heid. Kandidaat voor de regeringspartij der protes tantse Unionisten was niemand minder dan majoor James Chichester-Clark, die korte tijd later premier werd van Ulster. Toen was hij nog minister van Landbouw. De majoor die geen al te grote mannetjesputter is, stond met een mond vol tanden toen Bernadette op de ochtend van de verkiezingen tegen hem zei ..Mo ge de beste vrouw winnen tie in Noord-Ierland, voor het grootste deel bestaand uit protestanten. Met haar vrienden uit de protestbeweging leerde Bernadette in de praktijk de bes te manier om je te verdedigen tegen een overmacht van keiharde politiemannen die er zonder aanzien des persoons op los ranselen. Ze krijgt het aan de stok met mede standers die volgens haar nog te veel denken volgens de hokjesgeest in beide delen van Ierland. Keer op keer legt ze uit in Prijs van mijn ziel, dat het niet gaat om protestanten èn om katho lieken en om gelijke rechten voor de laatsten. Ze wil voor alles eenheid tot stand brengen tussen de arbeiders van beide godsdiensten die volgens haar in gelijke mate worden onderdrukt. Het is een klassestrijd, niet in de eerste plaats tussen de religies. Bernadette Devlin vindt de verdeeld heid onder de arbeiders van Ulster de grootste tragedie van Ulster. Zij vindt de enige oplossing voor het Ierse dra ma een socialistische republiek in belde leien van het land. Radicaal socialis tisch en niet scctarisch. Dat is het the ma van het hoek van Bernadette. die alles in haar leven en alles wat ze er- aart In de samenleving herleidt tot de .noraal van de arbeidersklasse. Eenzij dig? zeker, maar ze komt er oprecht voor uit. Nergens windt zij er doekjes im. De opstandige geest in Ulster dreef .bernadette vorig jaar snel van de uni versitaire studie naar de praktische en formele politiek, waar ze zoals ze schrijft, volkomen vreemd tegenover >taat. Ondanks haar afkeer van alle formaliteit liet ze zich na veel verzet candidaat stellen voor de verkiezingen voor een lagerhuiszetel in het district Midden-Ulster die was opengevallen. Ze een meerderheid van 4211 stem men in dit district dat tevoren een jnionist als vertegenwoordiger had in \et Britse parlement. Mij kreeg de schrik van zijn leven toen Bernadette Devlin bijna 6000 stem men kreeg en hij iets meer dan 9000. ..Wel zo wenste de rebelse jongeda me hem die avond geluk, „de beste vrouw won." Weer had de majoor er n4et van terug. Vechten en debatteren, vooral van ■4ch afbyten zit Bernadette Devlin In het bloed. Ze leerde het van jongs af aan. Bernadette* moeder was de doch ter van een niet onbemiddelde café houdster in Cooks town in Noord Tyrone Maar haar vader kwam. zoals ze aehrijft, „uit de bodem van Cookstown". Hij was de zoon van een straatveger. John James Devlin werkte zich op tot timmerman, die het grootste deel van zijn leven zijn brood in Engeland moest verdienen. De slechte economische toestand in Ulster dwong hem ertoe èn het feit dat hij er politiek onbetrouwbaar werd bevonden. Men verdacht hem van ille gale republikeinse activiteit. Het is Bernadette nooit duidelijk geworden of hij deel uitmaakte van het verboden Ierse Republikeinse leger, IRA. De enorme weerstand in de familie van Bernadette's moeder tegen het hu welijk van de dochter van de caféhoud ster met de timmerman was een uit stekende voedingsbodem voor het rebel se leven van hun dochter die parle mentslid werd. Voortdurend hakt Ber nadette tn haar boek op de familie van haar moeder, net zoals ze nu te keer gaat tegen haar politike tegenstanders. In een armzalige woning van twee kamers boven een ijasalon werd Berna dette op 23 april 1947 geboren als derde dochter van de Devlins. Er volgden er nog twee en een jongen. strijd won met het voordragen van fel republikeinse gedichten en een deel van de rede die een Ierse patriot uitsprak voor hij werd terechtgesteld. Ook de katholieken waren geschokt. Zoiets was ongehoord! Maar thuis had de timmermansdochter geleerd on conventioneel te zijn. Zeker toen haar vader vrij jong stierf en de kinderen moesten mee-beslissen over de gang van zaken in het gezin. Ze noemt dit. gezin „een coöperatie." Als „hoofdmeisje" was Bernadette Devlin verantwoordelijk voor handha ving van de discipline op school. Haar bewind was radicaal en "hard: soms liet ze haar mede-scholieren wel anderhalf uur schoolbijlijven. Maar discipline kwam er waar chaos heerste die de zus ters niet de baas konden. De begaafde leerlinge kreeg een beurs waarmee ze ging studeren op de Queen's universiteit in Belfast. Eerst volgde ze colleges Keltisch, maar in haar tweede jaar zwaaide ze over naar psychologie. Hier maakte het meisje uit Cookstown ook in de praktijk ken- pis met de politiek .Het eerste debat van een der studentenverenigingen waar ze aan deelnam ging over: Vrije liefde is te duur. Daar was ze het wel mee eens en wel hierom: „De maatschappij houdt er een dubbe le maatstaf op na. Ze tolereert vrije liefde maar geen buitenechtelijke kin deren." In januari 1967 overleed Bemadettes moeder. Ze werd 46 jaar. Met haar twee oudere zusjes heild zij dank zij taai doorzettingsvermogen het kinderrijke gezin bij elkaar. Hier leerde ze voor het eerst leiding geven. Op de universiteit en op straat leerde Bernadette steeds meer van haar ver deelde Ierland. De misstanden in Ul ster lagen als het ware voor het opra pen: de discriminatie der katholieken bij het verdelen van de woningvoor raad en van de te schaarse banen. Maar ze leerde ook dat het in de repu bliek lang niét koek en ei is. De jonge rebelse studente psycholo gie trok in de zomer van 1968 mee de straat op toen de beweging voor de bur gerrechten de eerste grote protestbe toging hield. Er volgden er meer .voor al in oktober. Daar werd gezaaid wat in de lente en zomer van vorig jaar werd geoogst: de opstand van de bena deelde katholieken in Londonderry en Belfast en die andere plaatsen die vo rig jaar het. wereldnieuws beheersten. Ze maakte toen ook voor het eerst ken nis met de brute methoden van de poli- Tot haar grote blijdschap kreeg Ber nadette ook de stemmen van zeker 1500 protestanten. Deze doorbraak van de traditionele scheidslijn was precies waar zij voor vecht. Maar ook tijdens de korte felle verkiezingspropaganda merkte ze weer hoe verdeeld het Volk van Ulster is: de lieve protestantse buurvrouw die haar gezin altijd trouw heeft geholpen schold haar toen uit als „katholiek uitvaagsel" en smijt nog steeds de deur in haar gezicht. En zo deed ze haar intrede in het La gerhuis in Londen niettegenstaande haar overtuiging: „Mijn functie in het leven is niet om politicus te zijn in het par lement: „die is om iets gedaan te krij gen." In d« grond van de zaak meent ze dat het parlementaire stelsel der de mooratie is ineengestort. Maar ze blijft het antwoord schuldig als men vraagt wat ervoor in de plaats moet komen. Het meeste heil ziet Bernadette Dev lin in militante massa-bewegingen te gen maatschappelijk onrecht als die welke Noord-Ierland in vuur en vlam hebben gezet. Dat ze daaraan heeft meegewerkt weet de hele wereld. Nu ook dank zij haar verbitterd en cynisch geschreven boek. MAASTRICHT Een Poolse arbei der heeft afgelopen weekeinde vlak over de Belgische grens bij Maastricht uit wraak zijn van hem gescheiden levende vrouw met zeven dum-dumkogels dood-' geschoten. Hij vuurde op haar door het raampje van het tollet en achtervolgde haar al schietend tot in de keuken. De vrouw hield er een minnaar op na, die enige tijd geleden had getracht de Pool om het leven te brengen. Dob Uschi, die voor de NOS-ra- *-*dio al veel opzienbarende klank beelden heeft samengesteld, heeft nu een programma gemaakt over doping. Het wordt vanavond van 20.05 tot 22.10 uur op Hilversum 1 uitgezonden en het is weer een erg interessant geheel geworden. In het eerste deel van het pro gramma vertellen sportlieden over hun standpunt ten opzichte van do ping. Hein van Breenen, zelf jaren lang wielrenner en oud-bondscoach van de KNWU (Koninklijke Neder landse Wielrenunie), geeft openlijk toe regelmatig stimulerende midde len te hebben gebruikt. Hetzelfde doet een anonieme - amateurwielrenner. Deze man ont hult welke grote hoeveelheden hij nagenoeg altijd innam. Maar de rest van de ondervraagde sportlie den zeggen tegen doping te rijn, het niet nodig te vinden, er rviets var. af te weten enz. enz. Die sportmensen zijn onder meei Jan Janssen, Mieke Sterk, Maria Gommers, Kees Pellenaars, Jan Wienese, Huub Harings, Ada Kok Gerben Karstens, Eddy Merckx er Leen Pfrommer. Ronduit onthullend is het verhaa van soineur Sjeng CoUard als hi vertelt, hoe hij er achter weet te ko men welke stimulerende middelen de grote vedetten gebruiken. In het tweede deel van het pro gramma wordt het. gebruik van sti mulerende middelen in het gewone leven behandeld. Schokkend is he: relaas van een 24-jarige vrouw, di* door het gebruik van stimulantia een hartaanval kreeg, en opzienba rend is de uitspraak van dokter J. H. Rol ink, clubarts van Ajax er medisch begeleider van veel sport mensen dat hij, als hij het erg drul heeft, ook wel eens naar een stimu lerend middel grijpt. „Ik grijp dar wat ik voor het pakken heb. vaak een amphetaminepreparaat", aldus dokter Ptolink. Verder komen in .dit deel van het programma nog een aantal mensen aan het woord, die in het dagelijks leven op een of andere wijze „iets" gebruiken. Het programma wordt besloten De Devlin» zijn katholiek. Bernadet te werd het eveneens, maar zij kwam ook in haar geloofsleven al spoedig In onstand. Ze ergerde rich al spoedig aan de hokjesgeest die niet alleen de protes tanten In Ulster kenmerkt, maar even zeer de katholieken. Zij vecht meer voor gelijke rechten dan voor de katholieken. Ze vecht, ook tegen het sectarisme en het conserva tisme van haar eigen -kerk in Ulster en in de Ierse republiek. Bernadette verwijt ook de r.k. kerk dat die veel te lang berustte in het vele onrecht in Ierland, vooral op sociaal gebied. Sociale misstanden en onverdraag zaamheid maakten Bernadette Devlin tot een socialiste met ultra-revolutionai re opvattingen. Van haar vader leerde ze voldoende om haar tot een vurig Ierse patriot te maken. Een oer-Ierse moeder-overste op het gymnasium zorg de ervoor dat Bernadette fel republi keins ging denken. Heel Cookstown stond op zijn achter ste benen toen de twaalfjarige Berna- Éette op school een declamatiewed- 6801 Toen heer Bommel de verzor ging van Rep persoonlijk op zich had ge nomen namen professor Prlwytzkofsky en Tom Poes hoofdschuddend afscheid. Zodoende betrad de begrijpende heer even later alleen met zijn beschermeling de hal van slot Bommelstein. „De mobs hebben het niet gemakke lijk!" hoorde Joost de laatste zeggen. „Als we maar niet zo klein waren, en als er maar een oudere was om ons een handje te helpen. Het is nu zo vaak mis kleunen, dat zie je aan die vuurpijl. Dat komt alleen door gebrek aan ervaring! Maar ja, alle ouderen zijn stabs of ver grond..." „Oho!" riep heer Ollie uit „Niet alle ouderen, heer Rep! U hebt precies de gene getroffen, die u nodig hebt! Een vol wassen heer met onderscheidingsvermo gen. Kom binnen, dan kunnen we eens rustig praten." Zo sprekende ging hij zijn gast voor, en de rest van zijn woorden ging verloren door het sluiten van de deur. „Dat is een héél druk en bewegelijk persoon!" sprak Joost tot zichzelf. „Ik hoop, dat heer Olivier weet wat hij doet. Ik voor mij voorvoel moeilijkheden, als men mij toestaat!" Een beetje bekom merd sloot hij de buitendeur en liep de gang door om naar de keuken te gaan. Doch reeds bij het passeren van de zitka mer bleek hem, dat zijn voorgevoel juist was. In het vertrek klonk een knal en door de kieren drongen rookwolkjes de gang in, die naar kruitdamp roken... met het commentaar van een aan tal medici en andere deskundigen op wat in de twee klankbeelden naar voren ia gebracht. Tot de deskundi gen op dit terrein behoort, o.a. staats secretaris dr. R. J. H. Knrisinga. In totaal is voor het programma acht uur aan interviews opgeno men. De meest treffende uitspra ken rijn samengebracht in ruim twee uur uitzending. Het geheel wordt gepresenteerd door Pierre Huys- kens. Rien van Nunen zingt van avond om half acht op Neder land 1 nog niet mee in Breng eens een zonnetje", maar hij was dezer dagen toch in een rolstoel aanwezig bij de opname. Op het podium ziet u links Bert van Dongen en rechts Van Nunens plaatsvervanger Her- bert Joeks. NEDERLAND I 18.45 NOS Kleur: De Fabelt jeskr. 18.51 STER. Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NCRV: De scheepsjongens van Bontekoe, vervolgverhaal. 19.14 Jeugdherinneringen, een filmver haal (deel 1). 19.30 Breng eens een zonnetje, amusementsprogramma voor bejaarden. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NCRV: Actualiteitenrubriek. 20.45 Kleur: Please Sir. een luch tige TV-serie. 21.10 Tweekamp, een quiz tussen studententeams. 21.35 De kleine zielen, TV-feu-ille- ton (deel 9). 22.35 Psalter: reli gieus programma. 22.45 NOS: Journaal. 22.50-23.20 Teleac: Statistiek les 15 (herh. - laatste les). NEDERLAND II 18.45 NOS: Kleur: De Fabelt jeskr. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala: informatief pro gramma. 19.30 VARA: Coronation Street. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Kleur: Hier is Lucy. TV-film. 20.45 Eind augustus in Hotel Ozon. Tsjechische film van Jan Schmidt. 22.15 Achter het nieuws. 22.55-23.00 NOS: Journaal. DUITSLAND I (Regionaal programma: NDR 18.00 Hafenpolizei, TV-film. 18.30 Actualiteiten. 18.45 Kleur: Zandman netje. 18.55 Sportjournaal. 19.26 KL: Lieber Onkel Bill. TV-film. 19.59 Programmaoverzicht. WDR: 8.20 - 8.45, 10.20-10.45 en 12.10-12.35 School televisie. 18.00 Kleur: Weekoverzicht. 18.05 Kleur: E>er Mann von gestern, TV-film. 18.30 Kleur: Voor de kinde ren. 18.40 Hier und Heute, met Goe denavond. 19.20 Kleur: Colomba, TV- spel. 20.00 Journaal en weerbericht. 20.15 Filmreportage bij het nieuws van gisteren en morgen. 21.00 Kleur: Muzikale show met. Liesbeth List. 21.35 De Televisie-discussie uit Mün- chen. 22.20 Journaal, commentaar en weerbericht. 22.40 Kleur: Eine plus Eine (One plus one), Engelse speelfilm. 0.20 Journaal. DUITSLAND II 18.05 Actualiteiten en muziek. 18.40 Kleur: Auf dem Jahrmarkt, poppenspel. 19.10 Kleur: Junger Herr auf altem Hof. TV-film. 19.45 Nieuws. actualiteiten en weerbericht. 20.15 Kleur: Film reportage van een expeditie door West-Afrika. Aansluitend: Nieuws in het kort. 21.00 Die Schwindier (II Bidone). Italiaans-Franse speelfilm. 22.40 Nieuws en weerbericht. kunstkroniek. 17.15 Stereo: Jazz Spectrum. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18.25 Stereo: Liedjes bij de vleet: Ge mengd koor en licht instrumentaal kwintet. 18.50 Paris vous parle. 18.55 Voor de kleuters. 19.00 Tref punt: discussie-rubriek vol actuele zaken. 19.30 Nieuws. 19.35 Vanavond: vrolijkheid, muziek, actualiteiten en wetenswaardigheden. 22.00 „O", een rondje radio: programma voor de jeugd. 22.30 Nieuws. 22.40 Medede lingen. 22.42 Radiojournaal. NOS: 22.55 Stereo: Signaal - muziek van eigen stijl. 23.35 Horizon: Japanse kamermuziek. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nieuws. 7.11 Het le vende woord. 7.16 Stereo: Op het gehoor: klassieke en semi-klassieke muziek (gr). (7.30 Nieuws; 7.32 Ac- TELEVISIE NEDERLAND 1 NOS NOT: 10.45-12.00 Schooltele visie. DUITSLAND I 10.00 Nieuws. 10.05 Journaal van gisteravond. 10.30 Reisreportage. 10.15 Cinderella Rockefella: licht muziekprogramma. 12.00 Filmrepor tages. 12.50 Internationaal persover zicht. 13.00-13.30 Journaal. 16.35 Jour naai. 16.40 Voor de kinderen: Das ukrainische Rotkappchen: poppen kast. 16.55 Kleur: Voor de kinde ren: vertellen, spelen, knutselen. 17.15 Kleur: Voor de kinderen: Het ongehoorzame eendje. Bulgaarse trucfilm. 17.25 Wie haltst Du's mi der Religion?: Jeugd en kerk. 17.55- 18.00 Journaal. DUITSLAND II 17.30 Nieuws en weerbericht. 17.3 Wagen 54 bitte melden,. (TV-filrr RADIO HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochten< gymnastiek. 7.20 Stereo: Lichte g muziek. 8.00 Nieuws. 8.11 Radio jour naai. 8.20 Stereo: Lichte gramme foonmuziek (vervolg), (8.30-8.33 E groenteman). 8.50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Praten met de minisfc (III), discussie tussen kiezers e een minister. 9.35 Waterstander 9.40 Muziek uit de Middeleeuwen ei Renaissance. AVRO: 10.00 Voor d< kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen: po pulair verzoekplatenprogrammc 11.00 Nieuws. 11.03 RVU: Balleteve nementen, door N. Sickens de Wa 11.33 Rondom 12: programma voo de vrouw. Om 11.55 Beursberichter 12.30 Overheidsvoorlichting: Uitzen ding voor de landbouw. 12.40 Top pers van toen (gr). 13.00 Nieuws 13.11 Radiojournaal. NOS: 13.30 Spie gel van België: muziek en nieuw van onze zuiderburen. 14.00 Stereo Klein Chanson. 14.40 Rostrum o Composers 1969: internationaal fo rum met hedendaagse muz. AVRC 15.10 Stereo: Scala - jonge kunste naars: I. Fluit en piano: modern' muziek; II. Bariton en piano: klas sieke muziek; III. Stereo: Instru mentaal ensemble: oude muziek 16.00 Nieuws. 16.03 Stereo: Kamer koor: klassieke muziek. 16.25 Stereo: Fluit en klavecimbel: klassieke mu ziek. 16.45 Land der Muzen: LUCY BALL, vanavond weer terug op de VARA-tv (20.20 uur op Nederland 2). ualiteiten). 8.00 Nieuws. 8.11 Te Deum laudamus: geestelijke liede ren (gr). 8.30 Nieuws. 8.32 Stereo: Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gym nastiek voor de huisvrouw). 9.35 Schoolradio. 10.00 Koren op de mo len, godsdienstige lezing. 10.15 Ste reo: Duitse en Italiaanse opera fragmenten (gr.) 11.00 Nieuws. 11.03 Ferdinand Huyck (14). serie hoorspel (herhaling van donderdag il.). 11.27 Voor de zieken. 11.55 Me dedelingen. KRO: 12.00 Stereo: Van .waalf tot twee: gevarieerd pro gramma (12.22 Wij van het. land; 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.41 Actua- 'iteiten; 13.00 Raden maar: quiz). '4.00 Conciliepostbus. 14.05 School- adio. 14.30 Pizzicato: muzikaal mid- 'agmagazine. (16.00-16.02 Nieuws). iverheidsvoorLichting: 17.00 Jeugd- oncerten op Curagao. Spr.: Henk •ennert. KRO: 17.10 Voor de kleu- ts: 17.15 Hail: familieprogramma. 3.19 Uitzending van het Gerefcr- leerd Politiek Verbond. 18.30 Nws. 1.41 Actualiteiten. NOS: 19.00 Ver lag van het Hoogovenschaaktoer- ooi in Wijk aan Zee. KRO: 19.03 icht ensemble en solisten (opn. 9.40 Conciliepostbus (herhaling). 9.45 Wie is in Godsnaam Jezus 'hristus?, godsdienstige lezing. 20.00 '.ollage XIX: Lofzang aan de vreug- e, spel met muziek. 21.15 Het vsteem van Pater Jensen, hoor- nel. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 1.40 De zingende kerk, muzikale •ring. 23.00 Kontekst: magazine, aarin op de dingen wordt door- ^praat. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nieuws. 9.02 Plaatjes :>or de pep. (10.00 Nieuws). 11.00 "ieuws. 11.03 Een opvallend vrolijk -evarieerde visite. (12.00 Nieuws). 3.00 Nieuws. 13.03 Ekspres: licht datenprogr. 14.00 Nieuws. 14.03 De 3ddy Becker Show. 15.00 Nieuws 15.03 Drie-draai. 16.00 Nws. 16.03- 18.00 Mix: 120 minuten rijp en groer op alle toeren (17.00-17.02 Nieuws).

De Vallei | 1970 | | pagina 6