„Onze bisschoppen spelen tegen Rome hoog spel" Watt en Half Watt komen via tv terug Prof. pater Waldram over moedige uitspraak inzake ontkoppeling priesterambt en celibaat: Stormstuw in Theems moet Londen beveilig* en Bijna uitgestorven Spaanse dorpjes houden uitverkoop KLEURLINGEN IN ZUID-AFRIKA RONOtitie Wissels zijn j verzetmaar j er is nog geen trein in bewegingj Scheiding Radio- meuwsdienst en A.N.P. bepleit Tom Poes en de Mob- beweging Krimpen model Geen banvloek mm Rokende Britse schoolkinderen Doleantie Vanavond op Nederland 2: programmaos TELEVISIE MARTEN TOONDER STRIP TELEVISIE RADIO DONDERDAG 22 JANUARI 1970 AMSTERDAM In de werkkamer van pater professor J. C. P. Waldram (35) van de orde der Kruisheren rinkelt met regelmatige tussenpozen de telefoon. Alle vragen aan hem hebben betrekking op de historische beslissing, die de Ne derlandse bisschoppen maandagnacht hebben genomen en waarin zij zich dui delijk uitspraken voor ontkoppeling van priesterambt en celibaat. j Verwonderlijk zijn de telefoontjes niet. Professor Waldram is hoogleraar in de kerkgeschiedenis aan de Katholie ks Theologische Hogeschool te Amster dam, heeft filosofie gestudeerd in Lei den, zes jaar theologie en kerkgeschie denis in Rome, daarna oud-christelijke letterkunde aan de Parijse universiteit van Nijmegen. Hij combineert daarmee een grondige wetenschapelijke scholing met een gro te ervaring in Vaticaanse aangelegen heden. Een man bij uitstek geschikt om een oordeel te vellen over de mogelijke gevolgen van de bisschoppelijke beslis sing. Ontdaan van de diplomatieke ver pakking, betekent het bisschoppelijke communiqué een duidelijke uitspraak voor afschaffing van het verplichte celibaat en daarmee de stellingneming tegen de paus. „Zonder enige twijfel. Maar wij die nen daarmee wel een onderscheid te maken. Het is een stellingneming tegen paus Montini en niet tegen het hoofd van de universele kerk. Dat neemt niet weg dat het bisschoppelijke communi qué in flagrante tegenspraak ls met datgene wat paus Paulus bij herhaling en tot kort voor de bijeenkomst van het LONDEN Een ingrijpend plan is bekendgemaakt om meer dan een mil joen Londenaren te vrijwaren voor overstromingsgevaar: de bouw van een machtige stormstuw in de Theems. Deze barrière, met ernaast een sluis voor grote ■chepen, zal zeker vtyftig miljoen pond kosten. Ze moet het hart van Londen beschermen tegen een overstromings ramp b(j een mogelijke springvloed zoals die van 1953, die vooral in Zuidwest- Nederland zoveel slachtoffers maakte. Een groot deel van Londen ontsnapte toen op het nippertje aan iets derge lijks: het peil van de Theems steeg toen tot nauwelijks vijf centimeter onder de hoogste kaden. En aan de Engelse oost kust, in de benedenloop van de Theems, kwamen in 1953 307 mensen om het le ven bij overstromingen. Het plan voor een stormstuw in de Theems is het resultaat van jarenlange studie, onder meer in Nederland, waar de stormstuw van Krimpen aan de IJs- sel nauwkeurig is bekeken door Engelse deskundigen. Wat zij zagen en hoorden in gesprek ken met Rijkswaterstaat vond zijn weerslag in het Londense plan, hoewel nog niet precies vaststaat hoe de stuw er gaat uitzien. De aanleg van de stormvloedkering sal zeven tot elf jaar vergen. Binnen enkele maanden worden de plannen afgerond; de beslissing is dringend noodzakelijk zei de minister van plaat selijk bestuur. De onthulling van het voorlopige plan ging gepaard met een felle poli tieke ruzie tussen de socialistische re gering en het conservatieve gemeente bestuur van Londen. Met gemeente raadsverkiezingen in aantocht, eisen beiden de eer op van het omvangrijke project. n»tunMnmn, s Pastoraal Concilie heeft gezegd. We hoeven dit niet onder stoelen of banken te steken". Zal Rome disciplinaire maatrege len nemen? „Ik verwacht geen onmiddellijke reactie en ook geen banvloek. Het gaat om een beleidsplan van de bisschoppen en nog niet om een programma. Als ik een beeld mag gebruiken: de wissels zijn verzet, maar er is nog geen trein in beweging gebracht. Rome beseft bo vendien ook wel dat het voor een abso lute keus wordt gesteld en dat het ge- "l/^f kleine Spaanse dorpjes willen zich aan de regering verkopen, omdat de wereld hen letterlijk over het hoofd heeft gezien. De gemiddelde bevolking van elk van deze gemeenten in de berg achtige provincie Logrono in het cen trum van Noord-Spanje, is drie perso nen of minder. In geen van de vijf wonen kinderen of andere jeugdige personen. Achter in 1969 hebben de gemeenten zich tot de dienst Bosbeheer van de re gering gewend met een aanbod zich te verkopen, omdat bijna iedereen is weg getrokken. De prijzen variëren van 61.000 dollar voor Turrucum in het district Arnedo, de eniige plaats van de vijf die bereik baar is met een auto, tot 17.000 dollar voor Montaibo in het district Cameros. De andere gemeenten, die eveneens in het district Cameros liggen, zijn Santa Maria, La Santa en Luezas. Het aanbod is aan Madrid doorgege ven, maar het heeft nog niet tot een beslissing geleid. Bij de volkstelling van 1920 had Tur rucum 232 inwoners, La Santa 170, Santa Maria 110, Luezas 92 en Montai bo 83. De huidige toestand van de vijf ge meenten weerspiegelt de verschuiving van de bevolking van Spanje naar ste delijke gebieden, waarvan het tempo ■ich in de zestiger jaren heeft versneld. Tussen 1964 en 1967 is de bevolking van Madrid aangegroeid met 458.228 personen of meer dan 15 procent. De gemiddelde groei van de bevolking voor het land als geheel was 2,8 procent. Groot-Madrid heeft thans meer dan drie miljoen inwoners. De steden hebben in die tijd een ge- De Britse schoolkinderen roken meer, r.o heeft de tabaksstudiecommissie ver klaard. Jongens, die in 1968 op 15-jari- ge leeftijd die school verlieten, rookten gemiddeld 19,2 sigaret per week; in 1961 was het gemiddelde 13.4 per week. Meisjes van 15 jaar rookten gemiddeld 7,8 sigaret per week tegen 4,1 per week in 1961. Volgens de commissie begon 7 pet. van de ondervraagde jongens op 6-jari ge leeftijd te roken. Vier procent van de meisjes begon er op die leeftijd ■nee. weldige vlucht genomen, maar kleine gemeenten vooral die in afgelegen streken, blijven achteruit gaan. Santa Maria, Luezas, La Santa en Montaibo zijn slechts te voet of te paard bereikbaar. De enige mensen, die er nog blijven, zijn diegenen, die er vee of land hebben. Zij moeten ook de wei nige gemeentelijke ambten vervullen, die er nog zijn. Er zijn geen geregelde kerkdiensten. De mis wordt alleen gelezen op gods dienstige hoogtijdagen. Er is al een jaar geen dokter geweest. De school te San ta Maria is al twee jaar gesloten. Verwacht wordt, dat de regering de vijf dorpen zal kopen, aangezien het plan bestaat het gebied iin 1972 open te leggen voor uitbreiding van de indus trie. vaar bestaat met een snelle onbesuisde reactie zijn gezicht te verliezen. Ik ver wacht wel, dat Rome een gesprek zal aangaan." Uit alle recente verklaringen van de paus blijkt dat Rome geen discus sie over de celibaatskwestic wil. „Rome is inderdaad niet bar ver ge vorderd met die techniek, laat staan met de geest van de dialoog. Dat heeft de publikatie in Rome van de persoonlijke brief van de paus aan kardinaal Al- frink weer eens bewezen. Maar Rome heeft tot dusver met de gedachte ge speeld dat de meerderheid van de kerk in Nederland en het episcopaat in deze kwestie achter de paus zouden staan. Het grote voordeel van de bisschoppelijke verklaring is, dat daaruit blijkt, dat de bisschoppen kunnen rekenen op steun van de hele geloofsgemeenschap Persoonlijk zou ik hebben gewild dat de bisschoppelijke verklaring zich nog veel duidelijker zou hebben uitgespro ken, omdat alle onderzoekingen en ook de grote enquête onder de priesters hebben geleerd, dat de grote meerder heid van de priesters voor afschaffing van het verplichte celibaat is. Dat neemt niet weg dat de verklaring een moedige daad van de bisschoppen is, waarmee zij hun eigen gezag in de waagschaal hebben gesteld en het hoge spel geen spelen waarop mgr. Bluyssen onlangs doelde." Gesteld dat de paus zegt: ik wil er niet over praten, wat gebeurt er dan? „De paus zal vast niet op eigen houtje reageren. Wel is het mogelijk en ik heb zoiets al horen verluiden dat hij een speciale bisschoppenconferentie uit de hele wereld zal beleggen. In de meeste landen is het zo, dat de meer derheid van de priesters voor afschaf fing van het celibaat is, maar dat de bisschoppen of niet de moed hebben om dit openlijk te ondersteunen, of zich er niet over uitspreken. Als de paus alle bisschoppen mobiliseert en hij krijgt een massieve adhesie voor zijn DATER J. WALDRAM is geboren J in Amsterdam in 1934. H(j heeft een „klassieke" priesteropleiding ge- had, d.w.z. dat htf al heel jong twaalf jaar naar het seminarie ging in TJden van de Kruish<fa$n. H(j is na studies m Rome, Parffe heiden en Nijmegen, docent geweest'W» Cuyk en in Venray. De orde der Kruishe ren is in de dertiende eeuw gesticht. De naam is vermoedelijk ontleend aan de kruisdevotie van die ttfd of aan de Kruistochten. IMMIMMiaMlliaHmiMIIIMIIMIiailllllMaiMMMMIIMaatM» traditionele standpunt, dan ontstaat een dramatische situatie." War bedoelt u: een conflict, een breuk of een schisma? Er is al sprake van een conflict zon der meer. Van een schisma kan alleen gesproken worden als het gezag van de paus wordt ontkend. Daarvan is hier geen sprake, al zal de paus dit wellicht wis zodanig interpreteren. Ik geloof dat we, als zo'n dramatische situatie zou ontstaan naar het voorbeeld van een groep hervormden in 1876 de dolean tie iin moeten. We kunnen niet terug." Beschouwt u de verklaring van de bisschoppen als een historische daad in de kerkgeschiedenis? „Ja. Niet zozeer omdat de bisschop pen zich oprichten tegen paus Montini, ook niet omdat ze breken met een Wes terse traditie, maar historisch in die zin, dat nu eindelijk een episcopaat het aandurft om op te komen voor het recht op een eigen levensvorm, een ei gen stijl, zoals het Tweede Vaticaanse ConoiMae dat heeft geformuleerd. Als de paus deze pluriformiteit ook erkent, hoeft hij ook geen stap terug te doen. De concequentie van de uitspraak op het Tweede Vaticaanse Concelie over pluriformiteit is, dat wij strikt ge nomen geen formele goedkeuring van de paus nodig hebben om het nieuwe beleid van de bisschoppen uit te voe ren." Vanavond zenden 1KOR/CVK via Nederland 2 (22.20 uur) Hugh Bur net's derde reportage over Zuid- Afrika uit. Deze is een vervolg op de twee films, die het IKOR onder dezelfde titel („Je moet er geweest zijn als blanke als neger) precies een jaar geleden uitzond. BBC-documentarist Burnet verbleef er opnieuw enkele maanden om de situatie van de middengroep te ver kennen. Twee miljoen van Zuid-Afrika's 19 miljoen bewoners staan geregis treerd als kleurling, een klasse la ger dan de blanken, een klasse hoger dan de negers. De 'problemen die de apartheidspolitiek voor de kleurlin gen meebrengt, zijn naar zelfs de premier van Zuid-Afrika verklaarde onoplosbaar. De groep van de kleurlingen past niet in de apart heidsfilosofie, omdat ze het ideaal van de ras-zuiverheid ondermijnt. Sommige blanken vrezen, dat als hun afkomst onderzocht wordt blij ken zal, dat ze zwart bloed in de fa milie hebben. Onlangs werd zelf een afstammeling van Paul Krüger door een dergelijk onderzoek bedreigd. Een blanke vrouw werd op haar verzoek als kleurlinge geregistreerd De Radionieuwsdienst en het Al gemeen Nederlands Persbureau ANP moeten gescheiden worden. Het zou juister zijn wanneer de radio haar nieuws kreeg op dezelfde wijze als het NOS-journaal nu, door een ge woon abonnement op het ANP. Dat is een van de conclusies van een eigenlijk nog geheim rap port dat is samengesteld door een speciale commissie die, in opdracht van het programmabeleidscollege voor de radio van de NOS een on derzoek heeft ingesteld naar het functioneren van de Radionieuws dienst. Bij dit onderzoek zijn de hoofdredacteuren van het ANP en de Radionieuwsdienst betrokken ge weest. Andere conclusies uit het rapport zijn dat het leestempo opgevoerd zou moeten worden en dat er meer va riatie in de presentatie zou moeten komen. Overigens moet het rapport nog in het programmabeleidscollege worden behandeld, waarna de Raad van Beheer van de NOS en het be stuur een beslissing nemen. Over het eventueel uitvoeren van de uitkomst van de studie kan op dit moment dan ook nog niets gezegd worden. NEDERLAND I 18.45 NOS: Kleur: Fabeltjeskrant. 18.55 Journaal. 19.04 TROS: Kleur: De wereld waar in wij leven, TV-film. IV. Dev Zonnekijkers. 19.31 Kleur: De getrouwde vrijge zel Moeilijkheden, TV-film. 20.00 NOS: Journaal. 20.20 TROS: Tros-Toto. 20.40 Kleur: De dief van Washing ton, TV-film: De dief in Japan. 21.30 AFC 75 jaar, documentaire. 22.10 Op de man af, tweewekelijks interview. 22.25 NOS: Journaal. 22.30-23.00 Teleac: Bij leven en wel zijn les 2 (herh.). NEDERLAND II 18.45 NOS: Kleur: Fabeltjeskrant. 18.55 Journaal. 19.04 Scala: informatief programma. 19.30 Van gewest tot gewest. 20.00 Journaal. mmmmmmsmm 6804 Toen Tom Poes de volgende morgen een wandeling maakte kwam hij heer Bommel tegen, die zich huppelend over de weg bewoog. „Wat is er aan de hand?" vroeg Tom Poes ongerust. „U lijkt Rep wel!" „Praat me er niet van," zei heer Ollie hijgend. „Rep is door de politie wegge haald. voordat ik hem met raad en daad ter zijde heb kunnen staan. Het is héél onrechtvaardig, jonge vriend!" „Hm," zei Tom Poes. „Maar wel veel rustiger, lijkt me. Het was maar een vreemd ventje." „Rep was een mob!" riep heer Bom mel uit. „En een mob is eigenlijk een vrij heidsstrijder, die geholpen moet worden door een oudere en wijzere. Wat er in Rep's land aan de hand is weet ik niet precies; maar het zijn ernstige misstanden. Hier ligt een taak!" „Daar was ik al bang voor," zei Tom Poes. „Maar als u nu even stil staat kan ik beter luisteren." Heer Bommel gehoorzaamde vermoeid. Zijn adem ging met gierende stoten en het duurde even voordat hij genoeg kracht verzameld had om verder te gaan. „Het is inderdaad wel erg afmattend," hernam hij ernstig. „De mob-beweging, bedoel ik. Maar als heer voel ik, dat er tegen de verstarring opgetreden moet wor den, en daarbij moet jij me helpen, jonge vriend! Kijk, de toestand is zo..." Hij zweeg, want op dat moment naderde er een taxi over de weg; en de plunjezak die op het dak lag kwam hem erg bekend voor. om te kunnen trouwen met de Chi nese vader van haar drie kinderen. Het is wettelijk verboden de kleur- grens door een huwelijk te over schrijden. Sommige kleurlingen sla gen er in voor blank door te gaan. echter niet zonder daarvoor familie en vrienden op te geven. Met dit conflict opent de film, die van zeer nabij gadeslaat, wat het betekent een kleurling in Zuid-Afri ka te zijn. In het Gelders programma van de RONO wordt vrijdag een meditatie in de streektaal uitgezonden, die wordt uitgesproken door moderator G. W. Pas uit Arnhem. In hetzelfde programma wordl een boekbespreking uitgezonden van J. Vredenberg. Besproken wordt het boek van dr. Oudemans: „Bijdragen tot de geschiedenis van de Veluwe". In het programma-onderdeel „Schoolschrijven" schenkt Jan F. de Zanger aandacht aan hetgeen ver schenen is in de Gelderse school kranten. De KRO haalt het Deense humoris tische duo Watt en Half Watt voor drie zaterdagmiddagen terug uit de twintiger jaren. De filmpjes, die onder leiding van regisseur Lau Lauritzen ontstonden, werden tussen 1911 en 1936 ge maakt. In totaal moeten het er on ge veer tachtig zijn geweest. Harald Madsen (de kleine) en Cari Schenström (de lange) legden in hun films minder het accent op het „gooi- en smijtwerk" dan hun Ame rikaanse collega's Laurel en Hardy. Zij zijn sterk in hun poëtische, naïeve humor. Zij waren bovendien het eerste komiekenduo, dat op he' filmdoek verscheen. Watt werd „de meest beminnelijke komiek ter wereld" genoemd. Hij is verlegen en aardig. Half Watt wil af en toe eens buiten zijn boekje gaan, maar wordt door zijn compag non steeds vaderlijk tot de orde ge roepen. Toch blijven zij ieder op hun manier kinderlijk bezig: Half Watt ondeugend, Watt op een jon gensachtige wijze nobel. Generaties mensen hebben om het duo moejen lachen. In Duitsland werden zij Pat und Patachon ge noemd, in Engeland Long and Short en Frankrijk Doublepatte en Pata chon en in Nederland Watt en Half Watt. De KRO wil ook de jongste gene ratie Nederlanders met Watt en Half Watt laten kennismaken. De Deense produktiemaatschappij Pal ladium Film in Kopenhagen is bezig aan een ingewikkeld technisch kar wei. De filmpjes worden opgelapt an aangepast aan de eisen van de moderne projectietechniek, de rol prenten van muziek en van com mentaar voorzien. Een staaltje van technisch vernuft :s het spreken van Watt en Half Watt. Hier en daar worden woorden in de mond van de helden uit de stomme film gelegd. Het resultaat mogen de kijkers beoordelen. Zaterdag 24 januari om 16.02 uur begint Half Watt als boks kampioen, zaterdag 21 februari Watt en Half Watt als muzikanten en Watt en Half Watt en de kleine danseres. Zaterdag 21 maart eindigt de Deense komiekenserie met Watt en Half Watt aan het Noordzee strand. 20.20 VPRO: AI, Japans tekenfilm pje. 20.30 Josef van Sternberg, een do cumentair programma. 21.30 Duck Soup, film met de Marx Brothers. 22.20 CVK/IKOR: Je moet er ge weest zijn... als kleurling, repor tage over Zuid-Afrika. 22.50-22.55 NOS: Journaal. DUITSLAND I (Regionaal programma: NDR: 18.00 Documentair programma. 18.30 Actualiteiten. 18.45 Kleur: Zandman netje. 18.55 Regionale kroniek. 19.26 Kleur: Die Kramer, TV-film. 19.59 Programma-overzicht. WDR: 8.20- 8.45, 10.20-10.45 en 12.10-12.35 Schooltelevisie. 18.00 Kleur: Lieber Onkel Bill, TV-film. 18.30 Kleur: Voor de kinderen. 18.40 Hier und Heute met Goedenavond. 19.20 KI: Treffpunkt Hollywood, TV-film.) 20.00 Journaal en weerbericht. 20.15 Jana, TV-film. 21.45 Ost und West, TV-serie. 22.30 Journaal, commen taar en weerbericht. 22.50 Film over Olivier Messiaen. DUITSLAND II 18.05 Actualiteiten en muziek 18.40 Ich und Paris, TV-film. 19.10 Zwei Tage im Juli, kort TV-spel. 19.45 Nieuws, actualiteiten en weer bericht. 20.15 Kleur: Carnavalpro gramma. Aansl. Nieuws in het kort. 22.00 Dialoog met Heinz Kuhn. 22.45 Nieuws, weerbericht en weerbericht voor de wintersport. NEDERLAND I 10.45-11.10 en 11.35-12.00 NOS NOT: Schooltelevisie. DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journaal van gis teravond. 10.30 Ost und West, TV- serie. 11.15 Puppe mit Pfiff (Belle ma poVere), Frans-Italiaanse speel film. 12.50 Internationaal persover zicht. 13.00-13.30 Journaal. 16.40 KI.: Voor de kinderen. 17.35 Internatio nale jeugdkroniek. 17.55-18.00 Jour naal. DUITSLAND II 16.55 Taalcursus Duits. 17.25 Weerbericht voor de wintersport. 17.30 Nws en weerbericht 17.35 Sportnieuws. HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Lichte gr. muziek. (8.00 Nws; 8.11 Radiojourn; 8.30 De groenteman). NOS: 9.00 Intern, spec trum: mod. orkestmuziek en oude koorzang. (9.35-9.40 Waterst). AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeids vitaminen: populair verzoekplaten- progr. (11.00-11.02 Nws). 11.30 Stereo: Komt vrienden in het ronde: progr. rondom het volkslied. 11.55 Beurs berichten. NOS: 12.00 Blik op de wereld: informatief progr. over pro blemen van Europese integratie. 12.30 Overheidsvoorl: Uitz. voor de landbouw. 12.40 Stereo: Licht ork. (gr).-12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nws. VARA: 13.11 Act. 13.20 Voor de middenstand. 13.25 Stereo: klassieke symfonische muziek (gr). NOS: 14.30 Krachtlijnen voor een strategie van de Arbeidersbeweging, toespraak. 15.00 Stereo: Aspecten van de kamermuziek: moderne ka mermuziek (opn). 14.45 Toerismo: Toeristische informatie uit binnen- en buitenland. VPRO: 16.00 VPRO- Vrijdag, gev. progr. (16.00 Nieuws; 17.55 Med.; 18.00 Nws; 18.20 Uitzen ding van de WD; Tussen 19.00 en 19.30 uur (NOS) Het Europees kam- pioensch. hardrijden op de schaats voor heren in. Inssbruck; 19.30 Nws). VARA: 21.00 Stereo: Pianore cital: klassieke muziek. 22.30 Nws. 22.40 Med. 22.45 Act. 22.55 Stereo: Prettig weekend: Licht gev. platen- progr. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Badinerie: klas sieke en semi-klassieke muz. (gr). (7.30 Nws; 7.32 Act.; 7.50 Overweg; 8.00 Nws). 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de huisvrouw) 9.40 Schoolra dio. 10.00 Stereo: Aubade: Mod. or kestmuziek (gr). 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Med. 12.00 Ste reo: Van twaalf tot twee: Gev. progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 Me dedelingen voor land- en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.41 Act. 13.00 Raden maar). 14.05 Schoolradio. 14.30 Licht kwartet en zangsol. (opn). TROS: 14.45 Stereo: Concert la carte: ver- zoekplatenprogr. 16.00 Nws. 16.03 Disco-Drive-In: de showbusiness op de korrel genomen. 17.15 Sportkom- pas. 17.45 Act. NCRV: 18.00 Kapel van de Koninklijke Luchtmacht. 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 (NOS): Verslag van het Hoogovenschaak toernooi in Wijk aan Zee. NCRV: 19.03 Wereldpanorama. 19.10 Veel gevraagde gewijde muz. (opn). 19.40 Wijd als de wereld: wekelijkse in ternationale oriëntatie in kerk, zen ding en oecumene. 19.50 Kinderkoor zang. 20.05 Op het weekend af: licht platenprogr. 21.38 Fata Morga na, hoorspel. TROS: 22.00 Stereo: Iene Miene Muze: nws. over under ground en westcoast music. 22.30 Nws. 22.40 In ruil voor 'n reserve wiel, hoorspel. 23.15 Stereo: Toon tje later: licht platenpr. 23.45 Act. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Becker Show. (10.00 Nws). NOS: 11.00 Nws. 11.03 De Felix Meurders Show. VPRO: 12.00 Nws. 12.03 Top- 30. (13.00 Nws). TROS: 14.00 Nws. 1403 Lynx (of los). AVRO: 15.00 Nws. 15.02 Muziek Boetiek. (16.00 Nws). 17.00 Nws. 17.02 Radiojourn. 17.05-18.00 Zingende Bougie: gevari eerd platenpr. voor automobilisten. J

De Vallei | 1970 | | pagina 9