Kantongerecht Wageningen Zonder licht op fiets; politie moet altijd dezelfde hebben Overberg krijgt water! Luxor Theater blijft (nog) gesloten RTTV herstelde zich tegen Arena Volgende bouwstroom in Amerongen voorbereid dd, Kroon wijzigt beschikking over dorpskern Macro-Rhenen bestaat 25 jaar Televisie defect ii komen direct M.T.S. TELEF- 08370-2838 EXPLOITANT STELT GEMEENTE EISEN Tafeltennis Gemeente in 't gelijk Feest in september Nationale primeur? Mist BEROEPEN Beter licht-actie van A.N.W.B. Klaverjassen bij .VeenendaaV Onderlinge competitie DC Voorstel grondtransactie u uw VALLEI? Belt G. J. v. Verseveld overleden KLAPPEN VLIEGEN Spannend 10550 11079 ZATERDAG 24 JANUARI 1970 WAGENINGEN Het was geen halszaak voor de politie en ook geen hals misdrijf dat was gepleegd, vond de officier van justitie, mr. J. H. C. Pieters, vrij dag bij het kantongerecht, maar een beetje sportiviteit van beide kanten zou toch wel gewenst zijn. Een halszaak was het zeker nieteen jonge Veenendaler werd ervan beschuldigd 's avonds zonder licht op de Hoofdstraat te hebben ge fietst. Hij had niet direct een bekeuring gekregen, maar een volgens de getui gende hoofdagent R. vriendelijke aanmaning alsnog aan de voorschriften te voldoen. „Komt in orde", zou Jacob van D. hebben geantwoord, maar met een ging hij op de trappers van zijn fiets staan, en hij verdween in het niets. De hoofdagent zette samen met een collega in de surveillancewagen de ach tervolging in, maar het mocht niet ba ten. Daarbij zou het gebleven zijn, als diezelfde politieman Van D. een week later niet opnieuw tegen het lijf was gelopen. Het gebeurde, en de hoofd agent verzocht Van D. de volgende dag even langs te komen op het bureau, om over het geval gehoord te worden. Dank zij een collega wist de hoofdagent inmiddels de naam van de jongeman. Een bezoek aan het bureau diezelfde avond nog was uitgesloten, want de po litie had haar handen vol aan nog veel meer jongeren, omdat Veenendaal juist zijn Lampegietersavond beleefde. Een derde maal werd Van D. gesigna leerd, nadat hij het politiebureau hard nekkig link9 had laten liggen. HU ont kende toen dat hij op de bewuste avond op de Hoofdstraat had gefietst. „Ik was toen in Ede," verklaarde hij, ook vrijdag tegenover kantonrechter mr. H. P. Jager. Achteraf had hij het ook niet nodig geoordeeld bij de politie langs te gaan, in de overuiging dat hij geen enkele overtreding op zijn geweten had. Een passant memoreerde hij overigens dat enkele rake klappen diezelfde Lam pegietersavond zijn deel waren gewor den. Met een breed armgebaar omschreef hij de afmetingen van de wapenstok ken die Veenendaals agenten toen han teerden. „De politie moet altijd dezelfden hebben", deelde hij mee, maar dat had verder weinig met zijn onverlichte fiets te maken. Het hele geval kostte hem 25 gulden boete, hoewel hij bleef ontkennen. Voor hoger beroep voelde hij echter niets. „Vrijspraak", was de conclusie van mr. Pieters in de zaak tegen de Benne- kómse timmerman J. A. M. v. d. B. die op de Veenderweg in Ede met zijn auto tegen een brommer was opgereden. De verklaringen van de twee getuigen a charge waren niet overtuigend genoeg, en het getuigenis décharge van v. d. B.'s verloofde Gerry van H. versterkte de positie van haar aanstaande echtge noot zodanig, dat de officier de schuld van verdachte niet als wettig en over tuigend bewezen kon beschouwen. De timmerman werd verweten niet genoeg rechts te hebben gehouden. Vol- VEENENDAAL Van 27 januari tot 1 februari zal de ANWB in Veenendaal een verlichtingsactie houden, teneinde de automobilisten in de gelegenheid te stellen gratis de verlichting van hun voerutig te laten controleren en de kop lampen te laten afstellen. Voor dit doel zal een ten geplaatst worden op het parkeerterrein achter het Raadhuis, gelegen aan de Brou wersstraat. Een aantal technische employés zal met behulp van in deze tent opgestelde hulpmiddelen de controle verrichten. Op circa 15 plaatsen in de gemeente zullen driehoekige publikatieborden worden geplaatst, teneinde de automo bilisten te attenderen op deze verlich tingsactie. van gens de verschillende verklaringen had vóór hem een auto gereden, die vlak bij de plaats van het ongeval rechtsaf sloeg. Het vermoeden bestond dat v. d. B. enigszins naar links uitweek om om de auto heen te rijden, juist toen van de andere kant de bromfietser v. d. K. na derde, met een meisje op de duo. Ver dachte beweerde dat de bromfietser achterom keek en zwaaide naar een kennis aan de overkant, en zo op de linkerweghelft terecht was gekomen. Bovendien moest de brommer een op die plek geparkeerde auto passeren. Als getuige was de man naar wie ge zwaaid was aanwezig. Volgens hem was v. d. B. met zijn auto naar links gegaan, waardoor de botsing een feit werd, en ADVERTENTIE Reparatie aan huis Opgave s.v.p. voor 12.00 u. AMERONGEN Op verzoek burgemeester en wethouders van Ame- rongen is de Veenendaalse Waterlei ding Maatschappij begonnen met het ontwerpen van plannen voor het aan leggen van waterleiding in Overberg. De maatschappij heeft inmiddels reeds plannen ingediend voor de wegen Heu- velse Steeg, Parallelweg en Parallelweg ten noorden van de spoorlijn. Binnenkort kan een plan voor het aanleggen van waterleiding worden verwacht voor de Bergweg en het stuk je Dwarsweg vanaf het kamp Overberg tot de Bergweg. Op het thans ingedien de plan is de subsidieregeling „Super- onredabele gebieden" van toepassing. Deze subsidieregeling is in 1961 door Provinciale Staten van Utrecht vastge steld. Door de aanleg van een hoofdbuizen net kunnen, blijkens het ingediende plan, dertig percelen in Overberg op het waterleidingnet worden aangeslo ten. De totale kosten van de aanleg be dragen 120.025,11. Hierin zijn begre pen de extra kosten voor de kruisingen met o.a. de rijksweg 12, Valleikanaal en de spoorlijn Utrecht - Arnhem. De gemeente Amerongen zal, ingevol ge dc eerdergenoemde subsidieregeling, aan de waterleidingmij. een bijdrage verstrekken van 400 gulden per aan- sluitbare eenheid. Dit betekent een to taal bedrag van 12.000, hetgeen echter door de gemeente teruggevorderd zal worden op de belanghebbenden. De bijdrage van Amerongen bestaat verder uit het verstrekken van een ren teloos voorschot van 25.581,90, dat door de: waterleidingmij. zodra en voor zover de verwachte bijdrage van het Hijk het bedrijf daartoe lidstaat stelt. VEENENDAAL De ontspannings commissie van v.v. Veenendaal organi seert zondagmiddag in de kantine op het Salamander-sportcomplex weer een klaverjaswedstrijd, waaraan iedereen kan deelnemen. De kaartmiddag begint om drie uur. Maandagavond om acht uur kunnen de liefhebbers van dit spel eveneens In de kantine terecht. het meisje gewoed midden op straat te recht kwam. Een andere getuige had vanuit zijn huis op de hoek de bromfietser met zijn passagier „door de lucht zien vlie gen", kort nadat hij de klap had ge hoord („dat was een klap..", zei hij met z'n hand voor zijn mond). Ook volgens zijn lezing was de brommer niet op het verkeerde weggedeelte geweest. De aanrijding zelf had hij eigenlijk niet gezien, noch de auto die in het spel was. Van de B. verliet na de uitnodiging aan de deurwaarder „volgende zaak alstu blieft", voldaan samen met zijn ver loofde de zaal. „Wat hebt u erop te zeggen?", vroeg kantonrechter mr. Jager aan de koop man R. J. uit Leeuwarden. „Niets", was het laconieke antwoord. Het ging erom dat hij op de Prins Bernhardlaan in Veerjendaal rechtsaf het Verlaat op was gereden, en dat hij daarbij een bromfietser had gehinderd. Dat hij nu achter het hekje stond was alleen een gevolg van het feit dat hij op meer dan één adres te bereiken is: in Leeuwarden (het woonwagenkamp daar), Hilversum en Rotterdam. De schikking die wel was verstuurd had hij nooit onder ogen gehad, waarop de Justitie met een op roep reageerde. „Veertig gulden", zei de officier. „Akkoord" zei de man, die wel meteen wilde betalen. VEENENDAAL Het Luxor filmtheater aan de Munnikenweg in Veenen daal is dicht. Hoge exploitatietekorten hebben de eigenaar van het theater, de heer G. J. C. W. Westland uit Oosterbeek, tot de sluiting gedwongen. Wanneer het gemeentebestuur van Veenendaal niet aan een aantal eisen van de theater exploitant tegemoet komt wordt Luxor niet meer heropend. Voor het theater zal in dat geval een andere bestemming worden gezocht. De eisen die de heer Westland aan het gemeentebestuur stelt zijn: 9 Opheffing van de vermakelijkheidsbelasting die twintig procent bedraagt. Een subsidie (in ieder geval tijdelijk) om de exploitatietekorten te kunnen inlopen en om nieuwe investeringen te doen, die het theaterbezoek moeten verhogen. „De vermakelijkheidsbelasting, die aan de gemeente Veenendaal betaald moest worden is de grootste oorzaak van het tekort. Opheffing daarvan lijkt mijns inziens geen enkel bezwaar te kunnen opleveren, temeer omdat er vele gemeenten in ons land zijn waar al t RHENEN RTTV heeft zich prima hersteld van de zwakke eerste wedstrijd in de promotiegroep. Het sterke Arena 2 werd in een uitwedstrijd met 46 ver slagen, hetgeen een uitstekende prestatie mag worden genoemd. D. v. Breenen was z'n inzinking weer te boven en had een groot aandeel in de zege door al z'n partijen te winnen. R. v.d. Brink en C. Lief tink wonnen beiden eenmaal en ook het dubbel leverde een Rhenense overwinning op. C. Lieftink speelde de eerste partij tegen de sterke Coopman. In een prima gespeelde partij wist hij deze sterke speler in 2 games te verslaan (12/21- 15/21). D. v. Breener stuitte in de le game tegen v. Eek op nogal wat tegen stand, doch in de 2e game was daar weinig meer van over (19/21-8/21). R. v. d. Brink kon vervolgens in zijn partij tegen Derksen niet verhinderen dat deze de achterstand verkleinde door in 2 games te winnen (21/17-21/17). In het dubbel zegevierden C. Lief- tink en D. v. Breener over Derksen en v. Eek na voorad een spannende 2e game (15/21-22/24). C. Liertink kon te gen v. £ck in een erg lange schuitpar tij, die 3 games vergde, juist niet op (21/15-19/2-^1/18), waaraoor Arena de achterstand reduceerde tot 2-3. R. v. d. Brink bezorgde in een mooie partij Coopman in 3 games z'n 2e ne derlaag van deze avond (21/19-19/21- 16/21), terwijl D. v. Breener ook z'n 2e partij won van Derksen. Arena kwam echter terug. R, v, d. Brink kon niet op tegen v. Eek, en ver loor van deze speler in 2 games: 21/17- 21/19. C. Lieftin khad hierna weinig in te brengen tegen Derksen (21/9 en 21/19. C. Lieftink had hierna weinig in D. van Breener won de partij met één of twee punten voor R.T.T.V. D. v. Breener won de partij met 14/21-17/21, waardoor de zege een feit was. Maandagavond gaat RTTV haar Boemerang in Nijmegen. Gezien het goede resultaat van de afgelopen wed strijd mag worden verwacht dat deze match minstens een gelijk spel zal ople- VEENENDAAL Deze week werd in het „Trefpunt" de onderlinge competi tie van VDC voortgezet. A. v.d. Brand- hof speelde remise tegen J. Vermeer, terwijl het nieuwe lid D. Scholte de toch bepaald niet zwakke E. de Kleuver wist te verslaan. De vordere uitslagen waren: J. Roks - G. Rotterdam 1-1; B. Val kenburg - D. Bouman 2-0; J. v.d. Vliert A. Kalter 1-1; A. Keyman - H. Ver hoef 2-0; N. Valkenburg - W. de Kleu ver 2-0. veren. Boemerang is echter een onbere kenbare tegenstander. OTTV 1 RTTV 3: 5-5. In een nogal slecht gespeelde wed strijd moest team 3 de halve winst in Overasselt laten. H. v. d. Broek won 2 maal, O. Meyer en J. Notermans beiden eenmaal, en ook het dubbel leverde een punt op. De andere teams beginnen vol gende week met het 2e gedeelte van de competitie. lang geen vermakelijkheidsbelasting betaald hoeft te worden", aldus de heer Westland. Volgens de eigenaar van het Luxor Theater bestaat er weinig hoop, dat de gemeente Veenendaal zijn eisen zal inwilligen. De chèf van de afdeling financiën van de gemeente Veenendaal verzeker de gisterochtend dat hem geen enkel verzoek van de theaterexploitant had bereikt. „We kunnen moeilijk iets ge ven waarom niet eens is gevraagd. Of ficieel weet ik alleen, dat het theater is gesloten. Dat heeft de heer Westland ons schriftelijk bericht", aldus de ge meentefunctionaris. NUNSPEET Bij het ruitercentrum „De Witte Wieven" is donderdagavond het eerste veulen van dit jaar geboren. De zeldzaamheid van dit geboortebe- richt is wel, dat het hier waarschijnlijk het eerste veulen van dit jaar is. Een andere zeldzaamheid is volgens deskundigen ook, dat de moeder al 11 jaar oud is en nog nooit eerder een veu len heelt gehad. Met spanning werd de laatste dagen de komst van het veulen afgewacht, maar toen men donderdagavond nog even bij de toekomstige moeder ging kijken, stond de kleine al met zijn vier benen op de grond. De moeder is Szaresa, een Hongaarse halfbloed. De vader is Guzeon een in Nederland gefokte halfbloed van de lijn van Nicolaas. In de vader zit Han- overaans bloed en in de moeder Monius bloed. Dit dan voor de kenners. Vol trots laten de heer en mevrouw Wiarda ons moeder en zoon zien. Een naam is nog niet bedacht, want daar komt altijd de hele familie aan te pas. Op\,kraamvisite" zijnde, praten we In de paardesoos nog wat na over deze nieuwste aanwinst van de stal Wiarda. Volgende week zal men namelijk ook nog 15 Hongaarse paarden krijgen. Die worden ondergebracht in Hotel „De Mallejan" en zijn bestemd voor de ver koop. Daarvoor zijn de heer en mevrouw Wiarda vorig jaar november 7000 km. door Hongarije getrokken- om de kost bare paarden te kopen. Als deze paar den er zijn, heeft de stal Wiarda 60 paarden. In Hongarije heeft mevrouw Wiarda Hongaarse herders gezien, waar ze nu mee gaat fokken. Zo is er het eerste nieuwe leven bij dit drukke ruitercentrum. Men ver wacht dit seizoen nog twee veulens. Hopelijk z«^?n die met een wat gun stiger klimaat ter wereld komen. AMERONGEN Burgemeester en wethouders van Amerongen hebben plannen voorbereid om te komen tot een volgende bouwstroom. Om de plannen te kunnen realiseren is het noodzakelijk dat de gemeente de beschikking krijgt over een strook grond gelegen oostelijk van de Boslaan. De grond is momenteel eigendom van de Stichting Zendings Diaconessenhuis te Amerongen. De stichting heeft het gemeentebe stuur van Amerongen bericht dat zij zich met de verkoop kan verenigen. De eigenaresse gaat akkoord met het door middel van taxaties bepaalde bedrag van 15.219,-. Het voor realisering van een nieuwe bouwstroom benodigde stuk grond is momenteel verpacht. Het college wijst de raad er in een voorstel tot de tran sactie op, dat de gemeente ter pacht- vrijmaking van de grond verplicht is aan de pachter een vergoeding toe te kennen. Over dit bedrag wordt echter nog onderhandeld. Naast de eerdergenoemde kosten komt de eventuele uit deze transactie voortvloeiende belastingschade voor re kening van de gemeente. De gemeente raad van Amerongen /.al woensdag avond over de voorgestelde grondtrans actie beslissen. BIOSCOPEN. Veenendaal: Luxor Theater; geen voorstellingen.Rhenen: Bio za. 20 uur en zo. 14.30 uur „De smokke laars van Oran"; zo. 20 uur „De be zeten jacht". UTRECHT. Stadsschouwburg: za. 20 uur To neelgroep Centrum met „Jongens onder elkaar" van Marr Crowley; zo. 20 uur Das Deutsche Schauspielhaus Buenos Aires met „Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny" van Ber- thold Brecht; di. 20 uur Toneelgroep „Theater" met Oom Wanja van Tsjechof; wo. 20 uur „De Haagse Comedie" met „Veertig Karaat" van Barillet en Gredy; do. 20 uur De Ne derlandse Comedie met „Vrijdag" van Hugo Claus. Tivoli: di. 20 uur Ned. Studenten - orkest o.l.v. Jan Brusse; wo. 20.15 uur USO-concert o.l.v. Paul Hup- perts. BIOSCOPEN. CAMERA (Oudegracht 156) dag. 14.30, 18,45 en 21.00 uur; zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 uur: 2e week: L'étreinte... de omhelzing. CITY (Voorstraat 89) dag. 14.30, 18.45 en 21.00 uur: zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 uur: De heerser forge river. FILMAC (Vredenburg 29) za. en zo. alleen 14.30 en 16.30 uur: Het te ken van Zorro. OLYMPIA (Amsterdamsestraat weg 350) dag 18.45 en 21 uur; wo. te vens 14.30 uur; zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21 uur: do/zo: strijd om San Se bastian; wo./ma.: Het verraad der Tartaren. PALACE (Vredenburg 29) dag. 12.30, 14.30, 16.30, 18.45 en 21.00 uur (van 12.30 tot plm. 18.30 uur doorlo pend). Vrouwen in ketenen. REMBRANDT (Oudegracht 73) dag 1£.30. 18.45 en 21.15 uur: zo. 13.30, 16.00, 18.45 en 21.15 uur: 6e week: De allernieuwste James Bond 007: On her majesty's secret service. SCALA (Potterstraat 16) dag. 14.30 - 18.45 - 21.00 uur: zo. 14.15 16.30 - 18.45 en 21.00 uur: 6e week: The love Bug; zo. 10.30 uur: 5e en laatste week: Op Safari, a.l. STUDIO (Oudegracht 154) dag. 14.45, 19.00 en 21.15 uur: zo. 14.30, 16.45, 19.00 en 21.15 uur: De vreem deling. VREEBURG (Vredenburp 8a) dag. 14.30, 18.45 en 21.00 uur, zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 uur: De nacht van inspecteur Tibbs. NACHTVOORSTELLINGEN CAMERA (Oudegracht 156) vr. en za. 23.15 uur: The girls of Roche- fort. PAL ACE (Vredenburg 29) vr. en za. 23.30 uur: Django, de man zonder genade. STUDIO (Oudegracht 154) vr. 23.45 uur: Tarzan and the green Goddess; za. 23.45 uur: Crime-serie: Murder at the gallop. VREEBURG (Vredenburg 8a) vr. en za. 23.15 uur: De roze panter. ARNHEM STADSSCHOUWBURG: za. 20 uur „Toneelgroep Theater" met „Oom Wanja" van Tsjechow; wo. 20 uur Nederlandse Comedie met „Don Qui- chotte op de bruiloft van Kamacho" van Pieter Langendijk, do. en vr. 20 uur Fons Jansen met zijn program ma „Driemaal andermaal"; za. 20 uur Toneelgroep „Theater" met „Het Vergeetboek". Theater aan de Rijn: zo. 20.30 uur Tsjechow-programma met Liselot Beekmeijer, Erik van der Donk, Wik Jongsma, Carol Linssen, René Lobo en Siem Vroom; ma. 20.30 uur V.U.- voorstelling „De acteur aan het werk". Musis Sacrum: di. 20 uur Het Gel ders Orkest o.l.v. Carl von Garaguly; wo. 20 uur Het Nederlands Studen ten Orkest o.l.v. Jan Brussen. Rembrandt (Velperplein) aan vangstijden 2.30, 6.45 en 9.15* uur - 5e Succesweek On her Majesty's secret service. Luxor (Willemsplein). Aanvangs tijden 2.30, 6.45 en 9 uur: Als de naakte wind der zee. Zaterdag 23.30 uur - Nachtvoorstelling: Ibiza, zon en zonde. Palace: (Bakkerstraat). Aanvangs tijden 2.30, 6.45 en 9 uur, donderdag t/m zaterdag: De duivels van het ge weld; zondag t/m woensdag: De naakte jungle cat. Aanvangstijden 2.30, 6.45 en 9 uur - 5e week: Easy Rider. Studio A (Langewal). Aanvang 7.30 uur - 5e en laatste week: Dokter Zjivago; zaterdag, zondag en woens dag 2.30 uur: Donald Duck en zijn vriendjes. AMERONGEN Op een beroep ingesteld door de gemeente Amerongen tegen beschikkingen van de ministers van Cultuur en van Volkshuisvesting, waarb\j de dorpskern van Amerongen met het Huis Amerongen en een ten oosten van het dorp gelegen groepering tabaksschuren zjjn aangewezen tot beschermd dorpsge zicht, heeft de Kroon deze beschikkingen vernietigd wat betreft de aanwüzing als beschermd dorpsgezicht van het terrein ten noorden van de rijksweg Utrecht- Arnhem in de gemeente Amerongen. De Kroon ontkent niet dat het in het geding zijnde terrein ten noorden van de Rijksweg Utrecht-Arnhem uit een landschappelijk oogpunt van waarde is. Deze waarde wordt verhoogd door de aanwezigheid van de tabaksschuren, die als zeldzame overblijfselen van de vroeger voor deze streek zo belangrijke tabakscultuur kunnen worden be schouwd. De Kroon meent echter dat het ter rein met een betrekkelijk gering aantal zeer verspreid gelegen schuren op zich zelf niet als een stads- of dorpsgezicht in de zin der wet kan worden be schouwd. Bovendien, zo redeneert de Kroon, vormt de afstand, waarop het terrein is gelegen ook niet een zodanige eenheid met de dorpskern van Ameron gen, dat het met een of meer tot die dorpskern behorende monumenten een beeld vormt. dan «van a.u.b. voor Vaanondaal Tot 17.30 uur Van 17.30- 19.30 uur 'i Zatard. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenon 3328 Nwa Vaonondaalsoweg 159 Hieruit vloeit voort dat de aanwijzing tot dorpsgezicht van het terrein met ta baksschuren niet gehandhaafd kan blijven, zo zegt ee Kroon. RESTEREN In de nacht van don derdag op vrijdag is een van de be kendste inwoners van Resteren, de heer G. J. van Verseveld op 67-jarige leef tijd overleden. Hij genoot zijn bekend heid vooral als exploitant en kastelein van het Ambtshuis in Resteren. Daar naast beklredde hij enige functies in het maatschappelijk leven. VEENENDAAL De kerkeraad van de Gereformeerde gemeente (syn) heeft een beroep uitgebrachl op dS. P. Blok uit Dirksland. Geref. Kerken Beroepen: te Gorinchem: T. L. H. Pieterse te Culemborg. Geref. Kerken Vrijgemaakt Beroepen: te Urk: J. Stuij t« Wieringermeer. Bedankt: voor Ommen: J. van Dijk te Uithuizen. RHENEN De Macro-Rhenen bestaat dit motorsportseizoen vijfentwintig jaar. Dit zilveren jubileum wordt gevierd op 12 september met een receptie in restaurant „De Koningstafel", terwijl er vei der verschillende evenementen op louw worden gezet voor de leden, zoals een hengelwedstrijd, kaartavond en een betrouwbaarheidsrit. In de schouwburg Junushotf te Wa geningen wordt een cabaretavond ge bracht met een bekende Nederlandse artiest. Tenslotte ligt het in de bedoeling in november een toneelavond te organi seren samen met „Ons Genoegen" en een gezellig bal na afloop. Voorzitter Joop Mol moest gister avond tijdens de jaarvergadering in het repetitielokaal van „Ons Genoegen" tot zijn spijt mededelen, dat de secretarie Kroes wegens ernstige familie omstan digheden verstek moest laten gaan. In verband hiermee bracht de tweede s< cetants de heer Van Apeldoorn 't jaa. verslag uit, waaruit bleek dat de v< eniging nog 89 leden heeft en dat c motocross van het afgelopen jaar op de Grebbeberg gehouden, de grootste was van Nederland. Op vragen vanuit de vergadering werd geantwoord, dat de bekende Ne derlandse motocrosser, Jan Keizer, geen lid meer is van de Rhenense Macr. De beide aftredende bestuursleden D. J. Bovenschen en L. van Setten werden bij gebrek aan tegenkandidaten bij ac clamatie herkozen. Het door penning meester Bovenschen uitgebracht finan cieel verslag was kerngezond. De voor zitter sprak de hoop uit nog vele jaren >p hem te mogen rekenen. Over de in dit jaar te houden Leccius Ridder-motocross viel nog weinig te /gen. Wel werd door de voorzitter ter nnis Vai. de leden gebracht dat drie :issen zijn toegewezen aan Rhenen, melijk de 250-senioren internationaal, de internationale zijspanklasse en de 500-junioren. r

De Vallei | 1970 | | pagina 3