Stewardess voelde uren pistool in haar rug Ned. kustvaarder brengt Biafranen voedsel uit steden in Nigeria Jongetjes vonden hun moeder doodgestoken JAVAANSE JONGENS Dolle Mina draaide de rollen eens om: ,LOS 'LOPENDE MANNEN DOOR MEISJES LASTIGGEVALLEN Kees van Iersel verlaat Studio Duitsland en België betwisten elkaar groot atoom-project Jongste zoon van Grieks koninklijk paar gedoopt Vaticaan weigert vrouwelijke diplomaat Zwitserse regering wil voor vrouwen kiesrecht Dubcek naar Turkije Kaper dwong piloot van Antilliaans vliegtuig naar Cuba te koersen DRAMA IN ROTTERDAM Afgewezen minnaar de dader Drie Italianen betrapt bij inbraakpoging AMNESTIE IN IRAK Papierconcern wil „Daily Mirrorhopen „Egyptenaren bij Libische koop van Franse vliegtuigen BIJ EXPLOSIE MUNITIE IN EILATH 19 DODEN Weer rellen in Londonderry Auto in botsing met tractor: twee doden Russen bouwen zelf „jumbo's" Vechtpartij om voorrang hij treintoilet TUSSENLANDING Da's geen geld voor zo'n goeie shag. Prima kwaliteit en lekker pittig. 50 gr. 1.10 JAVAANSE JONGENS Tembaco BREUK NEW YORK TIMES: VOOR GELIJKHEID ZOUT AAN BOORD Friendship in Nepal verongelukt Soekarno scheidt van Japanse tfWASHA NOEN. RUWE HANDEH. WNTfflHANDtN? MAANDAG 26 JANUARI 1970 CURASAO De stewardess Rose Marie Marchena voelde zaterdag drie uur lang het pistool in haar rug van de kaper, die een Fokker-Fricndship van de Antilliaanse Luchtvaart Maatschappij (ALM) dwong koers te zetten naar Cuba. *s Middags om half twee kwam op de luchthaven Dr. Albert Plesman op Cu- ra9ao het bericht binnen, dat het toestel onderweg daarheen was gekaapt. Het was om twaalf uur uit Santo Domingo vertrokken en vloog inmiddels in de richting van Havanna. Er waren 31 passagiers en vier bemanningsleden aan boord. Het bericht verwekte grote conster natie. Verscheidene Amerikaanse toe risten die kort erna op de luchthaven arriveerden, raakten in paniek. De bemanning bestond uit gezagvoer der David Taber (een 54-jarige Ameri kaan), de Nederlandse tweede vlieger Euwema en de dames Marchena en Dijk, beiden Antilliaanse stewardessen. Mejuffrouw Marchena was de enige van de bemanning die vloeiend Spaans sprak, en dat was de reden dat de ka per haar als tolk gebruikte. Kort na de start ging de Dominicaan se passagier Roberto Gonzales naar het toilet, waar hij zich geruime tijd op hield. Niemand schonk er bijzonder aandacht aan. Plotseling rende de man met een pi stool in zijn hand door het vliegtuig. Hij greep Rose Marie Marchena, die vruchtensap ronddeelde, beet en dwong haar naar de cockpit te gaan. Daar maakte hij de gezagvoerder duidelijk, dat de koers naar Havanna moest wor den gewijzigd. Onder een brede heu- priem haalde hij een granaat te voor schijn. De kaper zei dat nog drie passa giers een oogje in het zeil hielden. Die bleken later zijn gezin te vormen: de Cubaanse mevrouw Abigail Gonzales en de kinderen Mariene Tavares (Cu baanse) en Adeline Pina (Dominicaan se). De vlieger liet weten dat hij niet vol doende benzine had om Havanna te ha len. Er werd besloten op Haïti een tus senlanding te maken. Na de landing op de luchthaven van Port-au-Prince, vond de kaper het toch te gevaarlijk daar brandstof te tanken. De Friendship vertrok direct weer en sette koers naar Santiago op de zui- ADVERTENTIE i .r. *r> niëmeyer SHAG doostpunt van Cuba. Tijdens de vlucht erheen schonken de stewardessen alle beschikbare drank tot en met de eni ge fles whisky aan boord uit aan de passagiers. Onder hen waren de Neder landers Oscar Jansen, Ruben Wint en I. Nicolaas. De meeste overige passagiers waren jonge prostituées uit de Domini caanse republiek. Dank z(j de uitstekende naam van de ALM op Cuba, kreeg l het toestel een bijzonder coulante behandeling. De ka per en zijn gezelschap werden onmid dellijk door de politie weggeleid. De passagiers kregen een uitstekende behandeling. De autoriteiten stelden ook ruim voldoende brandstof ter be schikking voor de terugreis naar Curagao. Het toestel vertrok vijf uur na aankomst en landde er 's avonds om kwart voor twaalf na een tussenlan ding op Aruba. Voor de ALM was het incident wel een strop. De tweede Friendship is voor zes weken uit dienst omdat hij geheel nagekeken moet worden. Er was daar om zaterdag veel vertraging. ROTTERDAM - Met bestemming Biafra, is zaterdagmiddag uit Rotter dam de kustvaarder Breewijd vertrok ken, die door het Nederlandsche Roode Kruis van de Rotterdamse rederij P. A. van Es Co. is gecharterd. Het Ne- ROTTERDAM Uit woede, omdat zij weigerde de verhouding met hem te her stellen, heeft 'n 34-jarige zeeman gisternacht de 32-jarige mevrouw M. C. H. Zuid- meer in Rotterdam doodgestoken. De twee oudste kinderen van het slachtoffer, twee jongens van tien en acht jaar, kwamen gisterochtend vroeg aan het politiebureau Sandelingeplein vertellen, dat z(j hun moeder thuis dood in de achterkamer hadden gevonden. PARIJS Jean Lecanuet, die in de presidentiële verkiezing van 1965 een nederlaag leed tegen generaal de Gaul le, is zondag herkozen als president van de Centrumpartij. Een uur later arresteerde de recher che in zijn kosthuis in Rotterdam-Zuid de zeeman, de van Curagao afkomstige Frank H. I. Deze was in de kost bij een nicht van mevrouw Zuidmeer, die bij haar in de buurt woonde. Daar had mevrouw Zuidmeer, toen nog getrouwd met een hardwerkende huisschilder, Frank an derhalf jaar geleden ontmoet. Hij kwam, volgens haar buren, daarna re gelmatig bij haar over de vloer, meestal als haar man naar zijn werk was. Ongeveer een jaar geleden scheidde mevrouw Zuidmeer van haar man en trok Frank bij haar in. Na verloop van tijd kwamen er klachten over mishan delingen van de vrouw en vernielingen door hem bij de politie binnen. Enkele maanden geleden maakte zij een eind aan de verhouding, waaruit inmiddels een meisje nu een half jaar oud was geboren. De zeeman weigerde zich daarbij neer te leggen. Hij bleef de vrouw be zoeken, ook al weigerde zij hem binnen AMSTERDAM De Amsterdamse politie heeft drie beroepsinbrekers: de 38-jarige A. C. de 30-jarige M. G. en de 31-jarige F. B., op heterdaad betrapt toen zij bezig waren in een fotostudio aan de Kalverstraat. De bemanning van een patrouilleauto ontdekte het drietal. Na een oproep om versterking konden de drie worden in gerekend. Eén van de inbrekers, die het vermoedelijk begrepen hadden op een naast de fotostudio gelegen juweliers zaak, was gewapend met een geladen pistool. In het dashboardkastje van een bui ten gereedstaande huurauto, lag een tweede pistool. Bij huiszoeking vond de politie nog een derde pistool. De inbrekers zijn afkomstig uit Ita lië. te laten. Kort voor de Kerst verschafte hij zich nog toegang tot haar woning aan de Hollandsestraat door een ruit in te gooien. Het raam was niet gerepa reerd, maar met een plank afgesloten. Gisternacht kwam Frank door een raam ernaast opnieuw naar binnen. Volgens zijn bekentenis tegenover de politie, deed hij toen tevergeefs een be roep op de vrouw hem weer in huis te nemen. Er was een ruzie ontstaan, waarbij hij zo woedend was gewor den, dat hij een dolkmes, dat hij altijd bij zich droeg, had getrokken en zes keer had toegestoken. De steken hadden de vrouw in de hals en het hart ge raakt. Buren hadden omstreeks vier uur ge gil gehoord. Een bejaarde buurvrouw had na het gegil de man zien weglopen. Omdat de politie ook al eerder te hulp was geroepen, was het voor haar niet moeilijk de dader te vinden. BAGDAD De regering van Irak heeft een algemene amnestie afgekon digd' voor alle burgers en militairen die betrokken zijn bij de strijd van de Koerden. Ook is de verplichting opgeheven dat de betreffende burgers en militairen de in hun bezit zijnde wapens afgeven. Ook zullen alle ambtenaren die er bij betrokken zijn in hun functies worden teruggeplaatst! Verder zijn nog belang rijke maatregelen aangekondigd ter normalisering van de situatie im het noorden van Irak (het gebied dus dat door de Koerden wordt bewoond). LONDEN Het grote Britse papier concern Reed wil voor 120 miljoen pond sterling de „International Publishing Corporation" overnemen. De Britse autoriteit die toeziet op mo nopolievorming, zal de fusie vermoede lijk moeten goedkeuren. IPC is de grootste personderneming ter wereld en geeft de bladen Daily Mirror, Sunday Mirror, People, Sunday Mail en Daily Record uit, alsmede talrijke tijdschrif ten. Bij Reed en de IPC samen werken 72.000 man. ROME De doop van prins Nicholas, zoon van koning Constantijn en ko ningin Anne Marie van Griekenland door de Griekse aartsbisschop Chry- sostomos. Op de foto v.l.n.r. koningin Ingrid van Denemarken, koning Fre- derik van Denemarken, koning Con stantijn, koningin Anne Marie, konin gin-moeder Frederika van Grieken land, prinses Irene, prinses Elexia en prins Paul. >11 NEW YORK De New York Times meldde zaterdag in grote opmaak van zeer geloofwaardige zijde in Washing ton te hebben vernomen dat er Egypte- naren waren in de Libische delegatie die in Parijs heeft onderhandeld over de aankoop van 100 militaire vliegtui gen. Zij hadden zich van Libische pas poorten voorzien. Het blad schrijft dat Egypte deze toestellen twee j&ar geleden van Frank rijk heeft willen kopen, maar nul op het request heeft gekregen. Er is wel een clausule in het Frans-Libische con tract opgenomen, dat de vliegtuigen niet aan andere landen mogen worden doorverkocht, maar die betekent weinig, aldus de New York Times, nu Libië, Egypte en Soedan hebben afgesproken hun strijdkrachten samen te voegen in een oorlog met Israël. Een woordvoerder van het Ameri kaanse departement van Buitenlandse Zaken wilde geen commentaar op dit bericht geven. Van gezaghebbende Franse zijde wordt het verhaal van de Amerikaanse krant „een sprookje" ge noemd. PRAAG De vroegere Tsjechoslo- waakse partijleider Alexander Dubcek is gisteravond per vliegtuig uit Praag naar de Turkse hoofdstad Ankara ver trokken. Hij zal in Turkije als ambassa deur van zijn land gaan optreden. Dubcek werd op het Praagse vlieg veld uitgeleide gedaan door hoge amb tenaren van het ministerie van buiten landse zaken en door de Turkse ambas sadeur in Tsjecho-Slowakije. De Turkse pers heeft de nieuwe am bassadeur veel lof toegezwaaid. Hij werd omschreven als „Held no 1 van het Tsjechoslowaakse volk" en als „de man die tegen de Russen opstond". Na zijn aankomst op het vliegveld van Istanboel werd Dubcek omstuwd door verslaggevers en fotografen. Hij kon met moeite één van de hallen op het vliegveld bereiken. Hier greep de politie in die de verslaggevers en foto grafen uit de hal joeg. AMSTERDAM Dolle Mina heeft geen hart van prikkeldraad. Toch was het zaterdagavond voor alleenlopende mannen verstandiger geweest als ze thuis gebleven waren. Want dertig meisjes die de actiegroep Dolle Mina vormen, waren in Amsterdam toen driftig op pad. Op de versiertoer zogezegd. Zij wilden de heren eens laten voelen hoe verve lend het voor meisjes is op straat nagefloten of zelfs betast te worden. Hun doel was de aandacht te vestigen op hun theorie: man en vrouw zijn gelijk, want om die gelijke rechten gaat het de leden van actiegroep Dolle Mina. Het lijkt misschien een nieuw streven, maar dat ls het allerminst. Aan het eind van de negentiende eeuw werd met veel succes het volgende lied in Amsterdam gezongen: „Om gelijke rechten kampt de vrouw nu met de man. Maar gelukkig heeft zij op de fiets de broek slechts an. Als de man op zijn beurt nog eens kinderen krijgen kon. Dan was er gelijkheid en iets nieuws onder de zon". U ziet het, vandaag de dag is er niets nieuws onder de zon. Want was dit lied geschreven op de acties van de vooruitstrevende vrouwen uit die tijd onder wie Wilhelmina Drucker, naar wie actie groep Dolle Mina is genoemd het zou ook nu geschreven kunnen zijn. Wat willen de meisjes van Dolle Mina nu eigen lijk? Kleuterleidster Rita Hendriks: „Wij willen ijveren voor gelijk loon voor man en vrouw, gratis crèches, afschaffing van de dubbele sexuele moraal, legale gratis abuortus en openbare we's voor vrou wen. Vandaar dat wij vandaag demonstreerden en de openbare toiletten van de heren de „krullen", die overigens ook steeds schaarser worden in 't stads beeld hebben dichtgebonden en beplakt." „Dan moeten de heren ook maar eens naar de kroeg gaan of naar de derde etage van V D om daar tegen betaling van een dubbeltje het toilet te mogen bezoeken. En dan blijven ze nog gespaard voor de onbegrijpende óf hongerige blikken, die ons ten deel vallen als we alleen een kroeg komen bin nenstappen". De leden van de actiegroep zijn nog allerminst aan het eind van hun latijn. Zij willen een algehele kookstaking proclameren en andere acties voorbe reiden, die alle tot doel hebben „een harmonische maatschappij te verwezenlijken". Naast Man, Vrouw, Maatschappij en Woman Power donderdagavond op de televisie nu ook Dolle Mina in actie. AMSTERDAM In de toneelgroep Studio zijn dermate ernstige menings verschillen aan het licht getreden, dat een aantal vooraanstaande medewer kers het gezelschap aan het begin van het seizoen 1970-1971 gaat verlaten. Het zijn de artistieke leider Kees van Iersel, de regisseur Lodewijk de Boer, de pro- duktieleider Edwin Prins en de drama turge mevrouw E. L. Verkade Catier- Van Dissel. Als reden voor het vertrek van deze medewerkers wordt aangevoerd dat er verschillen van inzicht bestaan over de heroriëntering van Studio als laborato riumtheater in het kader van de huidi ge toneelontwikkeling. De beslissingen over het uitt^pden van de medewerkers zijn zondagmiddag genomen op een vergadering van het stichtingsbestuur en de complete toneelgroep. Daar werd tevens besloten een rege ling te realiseren inzake het medebe slissingsrecht van de leden van het ge zelschap. VATICAANSTAD Het Vaticaanse staatssecretariaat heeft de accredite ring geweigerd van de 44-jarige West- duitse Elisabeth Muller als tweede am bassaderaad bij de Westduitse ambas sade bij het Vaticaan. Volgens een woordvoerder van het Vaticaan wordt de voorkeur gegeven aan instandhouding van de traditie vol gens welke slechts mannen op hoge posten verbonden aan de Heilige Stoel kunnen worden benoemd. Volgens kringen bij het Vaticaan maakt er wel een vrouw deel uit van de Nederlandse delegatie bij het Vaticaan, maar heeft zij een veel lagere rang. TEL AVIV Negentien mensen heb ben zaterdagmiddag in de Israëlische havenstad Eilath aan de Rode Zee het leven verloren door de ontploffing van een auto, geladen met springstof en munitie. 42 mensen werden gewond. Zeventien ernstig gewonden zijn per vliegtuig naar ziekenhuizen noordelij ker in het land gebracht. De andere ge wonden konden in Eilath worden opge nomen. In een officiële Israëlische verkla ring is gezegd dat onomstotelijk vast staat dat de ontploffing een ongeluk was. De meeste slachtoffers zijn Israë lische militairen. Twee Palestijnse or ganisaties hadden kort na de ontplof fing bekend gemaakt dat deze met een door hun leden geplaatste bom was veroorzaakt, maar waarvan maken ze in dergelijke situaties een gewoonte. LONDEN In de stad Londonderry, in Noord-Ierland, is het zaterdag weer onrustig geweest. Britse soldaten moes ten door het aanleggen van prikkel draadversperringen roomskatholieken en protestanten geschieden houden. Slachtoffers zijn er niet gevallen, maar in een politiebureau werden alle ruiten ingegooid. Vijf mensen zijn gearresteerd. derlandsche Roode Kruis heeft dit schip voorlopig voor vier maanden ter beschikking gesteld van het Ni- geriaanse Rode Kruis. Dat wil er voed sel mee vervoeren tussen de Nigeriaan- se steden en de noodgebieden in Biafra. Volgens het Rode Kruis, ligt er op het ogenblik voor één tot twee maanden voedsel in de buurt van het door hon gersnood bedreigde gebied opgeslagen, maar vormt het transport het knelpunt. De Breewijd kan daarbij goede diensten bewijzen omdat zij een geringe diep gang heeft en dus een flink eind de delta van de Niger kan invaren. Ze kan eventueel ook vrachtwagens aan boord meenemen voor het laatste traject tot de bedreigde gebieden, want die zijn voor de kustvaarder niet helemaal be reikbaar. De Breewijd kan per tocht ze venhonderd ton vervoeren, zeventig keer zoveel als één vrachtvliegtuig. Omdat volgens de inlichtingen van het Rode Kruis het voedsel zelf geen knelpunt meer is, vaart de Breewijd vrijwel leeg naar Nigeria. Zij heeft al leen zestig ton zout aan boord, een ge schenk van het Nederlandse concern AKZO, omdat zout in Nigeria een schaars en daardoor erg waardevol ar tikel is. De Breewijd, die over twee weken in Nigeria moet aankomen staat onder commando van kapitein J. Kist. Hjj had ook het bevel over de Imber, een andere kustvaarder van Van Es, die van december 1968 tot augustus vorig jaar voor het Rode Kruis in Nigeria heeft gevaren. De Breewijd kost het Nederlandsche Roode Kruis voorlopig vierhonderddui zend gulden. Het kan dat betalen van de giften die binnenkomen op giro 400 van het Biafracomité, want van elke vier ton, die daar binnenkomen, krijgt het Rode Kruis er één. «Het driejarig zoontje van de fami lie Ruiter uit Den Haag, die sinds twee jaar in Antibes (Z.-Frankrijk) een tuin derij heeft, is vrijdag verdronken in een waterput op het erf van het bedrijf. BERN De Zwitserse regering j heeft besloten op federaal niveau j stemrecht en verkiesbaarheid voor j vrouwen mogelijk te maken, zo 1 blijkt uit een rapport voor het parle- I ment, dat zaterdag in Bern is gepu- bliceerd. I De federale raad had in 1959 al j een dergelijk plan aan de bevolking voorgelegd, die het heeft verworpen j met ruim 650.000 tegen ca. 320.000 j stemmen. Van de 25 kantons ver- wierpen 22 het voorstel, j Politieke rechten voor de vrouw op kantonaal niveau werden voor het eerst in 1959, door de kantons Vaud, Genève en Neuchatel ver- I leend. Thans ls de vrouw ook in Ba- j zei-stad, Bazel-land, Tessino en j Freiburg politiek erkend. I Om het succes van het regerings- voorstel te verzekeren, zal het dit I jaar nog niet in parlementaire be- j handeling worden gebracht, zo is in j politieke kringen in Bern vernomen. Men wil eerst afwachten tot één I van de grote kantons, Zürich of Bern, er toe is overgegaan, kantona- le politieke rechten aan de vrouw 1 toe te kennen. NEW DELHI De Nederlander Os car Holleman uit Den Haag is zaterdag avond aan de dood ontsnapt toen de Fokker Friendship van de Nepalese luchtvaartmaatschappij waarin hij met zeventien andere passagiers en vijf be manningsleden zat tijdens slecht weer bij de landing in New Delhi de baan miste en drie kilometer verder veronge lukte. De eerste vlieger is als enige om gekomen. Van de andere inzittenden moesten een bemanningslid en een Ne palese passagier in een ziekenhuis wor den opgenomen. BONN West-Duitsland en België z(jn verwikkeld in een verbeten strijd om een van 's werelds grootste wetenschappelijke instrumenten, dat verscheidene Euro pese landen samen willen gaan gebruiken. Het gaat om de plaats en vestiging van de protonen-versneller van het Europese centrum voor kernonderzoek (CERN), die ongeveer een miljard gulden moet gaan kosten. De protonen-versneller zal een cirkelvormige tunnel met een middellijn van enkele kilometers worden, waarin protonen met zeer grote snelheden worden rondgeslingerd. van België e* West-Duitsland over een oplossing van deze kwestie die het af gelopen weekeinde werden gehouden in Bonn hebben nog geen resultaat opgele verd. Beide partijen kwamen overeen het overleg voort te zetten. België zou de „atoomrenbaan" graag zien gevestigd in de provihcie Namen, nabij Focant, uit overwegingen van binnenlandse politiek. Dat zou voor de Walen een compensatie zijn tegenover de vergroting van de havens van Ant werpen en Zeebrugge, beide in Vlaan deren. West-Duitsland hecht veel aan vesti ging van de reusachtige versneller in Westfalen uit prestigeoverwegingen die het buitenlandse beleid van dat land raken. Daarom is West-Duitsland ook bereid een derde van de kosten te dragen hoewel aan dit grote weten schappelijke Europese project zes lan den deelnemen. De andere vier landen zijn Frankrijk, Italië, Oostenrijk en Zwitserland. Besprekingen van ministersdelegaties DRACHTEN Op rijksweg 43 bij Drachten zijn gistermorgen bij een ver keersongeluk de 22-jarige A. Souissa en de twintigjarige mej. J. Sipacula, bei den uit Hoogkerk, om het leven geko men. Zij reden met een auto, bestuurd door de heer Souissa, tegen een door een tractor getrokken aanhangwagen, die de rijksweg overstak. Een derde inzittende, de negentienjarige J. Hallatu werd met ernstig hoofdletsel in het ziekenhuis opgenomen. Bij Rucphen verongelukte zaterdag middag de dertigjarige militair H. van Amstel, toen hij met zijn auto tegen eén boom reed. Vier inzittenden van de auto moesten met ernstige verwondingen in een ziekenhuis in Roosendaal worden opgenomen. MOSKOU r-v De Russische minister voor de burgerluchtvaart, Loginov, heeft gezegd dat de Sovjet-Unie voor nemens is zelf Jumbo-straalvliegtuigen te gaan bouwen met een capaciteit van 300 tot 500 passagiers. De „komende ja ren" zullen de toestellen in dienst wor den genomen. DRIEBERGEN De vraag wie hel eerst het toilet mocht gebruiken heell gisteren op het station Driebergen ge leid tot een vechtpartij tussen Griekse en Nederlandse treinreizigers. De trein liep een half uur vertraging op. Het gevecht ging er zo heet aan toe. dat de trein, die op weg was naar Arn hem niet kon vertrekken. De politie moest de vechtenden scheiden. De ove rige reizigers moesten met een volgende trein de reis voortzetten. Een lege trein die voetbalsupporters naar het Stadion Feijenoord had ge bracht, is gistermiddag omstreeks half twee bij het- rangeren in de buurt van het station Rotterdam-Zuid uit de rails gelopen. Voordat de wedstrijd was af gelopen stond de personentrein er weer DJAKARTA Oud-president Soe karno van Indonesië heeft een verzoek tot echtscheiding van zijn Japanse vrouw Ratna Sari Dewi aanvaard. Hij heeft de vereiste documenten „met te genzin" aan haar toegezonden. Soekarno is elf jaar met Dewi, dit voor haar huwelijk in een bar in Tokio werkte, getrouwd geweest. Zij hebben een dochtertje, Kartika, dat in maan 1967 is geboren. De 29-jarige Dewi woont op het ogen blik in Parijs. Zij heeft Soekamo laten weten dat zij graag in het huwelijk wil treden met een Japanse zakenman. Dewi is de vierde officiële vrouw van wie Soekamo gescheiden is. Zijn enig overgebleven vrouw is de Javaan se Hartini, die nu tegen de vijftig loopt MEXICO Een „Convair" verkeers vliegtuig met vijftien verslaggevers en fotografen en vijf bemanningsleden ia zondag bij Poza Rica in de Mexicaans# staat Vera Cruz neergestort. Er zijn geen overlevenden. De persvertegenwoordigers volgden Luis Echeverria, kandidaat/voor de pre sidentiële verkiezingen die in juli zullen worden gehouden, tijdens zijn campag ADVERTENTIE Als zelfs het beste afwasmiddel uw handen niet meer voldoende beschermt, dan moet u eens San Balm handcrême proberen. Laten we u niet gaan vermoeien met de samenstelling, u een zorg, als 't maar helpt. En dèt doet 'tl U hebt al een tube voor f1,70 bij uw drogist of apotheker. san maakt uw handan handcrême weer gaa' zacht-

De Vallei | 1970 | | pagina 5