Filmmarathon uitstekend gestart met produkt van Henri Verneuil De Vrouin Zendtijd „Voorlichting" op Duitse tv Ondanks hoge kijkdichtheid: Vanavond film over Jehova s Getuigen RONOtitie m Billy Eckstme naar Nederland Tom Poes en de Mob- beweging SS CINEMANIFESTAT1E '70 Graafwerk bij Rome brengt oude fossielen aan het licht Twee Franse schepen vergaan programma os Terugtrekken TELEVISIE MARTEN TOONDER STRIP TELEVISIE RADIO DONDERDAG 29 JANUARI 1970 SONGFESTIVAL LOOPT OP Z'N EINDE Vanavond begint in het Amersfoorbe Grand Theatre het voor spel in het geniep, want de tv is er nog niet bij van het vijf tiende Eurovisie-songfestival. Avondvullend, glitter- en gezang- uit-volle-borst-werk van buiten, zenuwen, narigheid en een dode lijke clichématigheid van binnen. Maar als de voortekenen niet bedriegen en waarom zouden zij is dit het laatste Eurovisie-songfestival, dat zijn finale en zwanezang op 21 maart zal beleven in het Amsterdamse RAl- congrescentrum. Twee dagen voor het komende tv-festival van Montreux komen in die plaats alle Europese tv-amusementsbonden bijeen om aan de langste traditie van het Europese televisiewezen een eind te maken. Een eind dal wel een nieuw begin moet betekenen van een ander soort amusementscompetitie, waarmee de overkoepe lende organisatie de European Broadcasting Union in Geneve haar eenheid kan visualiseren. Twee en één derde maal heeft Nederland het songfestival gewon nen. De laatste en één derde maal vorig jaar in Spanje (Lenny Kuhr), wat tot gevolg heeft dat de NOS dit jaar verplicht is ook de internationale finale te organiseren. De zaak gaat ruwweg tweehonderdduizend gulden kosten. Aange zien de NOS „wel een festival, maar geen begrafenisplechtigheid'' wilde voorbereiden, is een paar maanden geleden, tijdens de half jaarlijkse vergadering van de EBU dit keer in Londen de be slissing over het voortbestaan van het festival uitgesteld. Over een paar maanden echter komen de heren weer bijeen en dan wordt naar verwachting aan de diverse chefs amusement het verzoek gedaan voor dit festival een opvolging te zoeken. Daarover zegt Warry van Kampen, chef amusement KRO-tv, en sinds zes jaar voorzitter Werkgroep amusement van de NOS „Ik denk dat in Montreux vooral de Scandinavische landen zich zullen roeren. Deze hebben zich al eerder uit de competitie teruggetrokken. Van internationale samenwerking op amusementsgebied komt eigen lijk nog niets terecht". O ..Het is jammer dat er nog niet iets anders is ontwikkeld. We zijn bezig ge weest op pogebied, maar daar krijgen •we helemaal geen vinger in de pap. Ik vind persoonlijk dat er in Europa iets moet zijn waaraan veel landen mee moeten doen. En wedstrijden doen het altijd het best". r ,,Dè mensen zien, graag iemand ver liezen. Iemand anders dan; dat zijn na tionalistische gevoelens. Misschien moe ten we een internationale wedstrijd uit schrijven om aan een bruikbaar alter natief voor dit songfestival te komen". Zwanenzang, begrafenisplechtigheid of bloeiend Eurovisiesongfestival; ze ker is het dat het dit jaar nog twee avonden lang (de nationale finale op 11 februari en de internationale finale) op het scherm komt. Zeker is ook dat de publieke belangstelling uitgedrukt in kijk- en waarderingscijfers nog steeds boven het gemiddelde ligt. Vorig jaar waren zeventig procent van de tv-toestellen op de finale in Madrid afgestemd, met de zeer hoge waarde ring van 7,4. Toch zegt Warry van Kampen: „Het gehalte van de festivals is niet zo hoog meer. Sandie Shaw is er nog uitge- knald, maar zoiets komt haast niet meer voor". „Ik begrijp ook niet dat de liedjes zo ver van het hitwezen staan. Terwijl hier aan de tien uitgekozen atiesten toch volledige vrijheid wordt gegeven om hun eigen repertoire te kiezen. Maar een behoorlijk repertoire schijntr bijzonder moeilijk ie vinden te zijn. Je hebt het weer gezien aan Helen She pherd, die zich terugtrekt, omdat ze niks behoorlijks Reeft kunnen vinden. „Er zijn ook te weinig artiesten meer die willen meedoen. De angst om af te gaan wordt met het jaar sterker. Het is een feit dat het Eurovisie- songvestival een aantal ongeneeslijke kwalen heeft opgelopen. Van de negen tien oorspronkelijke participerende lan den zijn er nog maar dertien over. De Scandinavische landen trokken zich een paar jaar geleden terug, omdat ze het artiesieke peil van het festival veel te laag vonden. Van de vijf avonden TV die aan de Nederlandse voorfinale wer den besteed, is maar één avond over. Warry van Kampen nu: „Vijf avon den achter elkaar; ben je gek zeg. Het is de laatste jaren ook gewoonte gewor den dat een aantal deelnemers zich te rugtrekt. In 1968 waren dat er zes, vo rig jaar drie en dit jaar weer drie. Warry van Kampen: „We zijn toen begonnen met het aanwijzen van eser- De drie zangeressen die ooit een songfestival wonnen. Links Corry Brokken, midden Lenny Kuhr en rechts Teddy Scholten. begonnen met het aanwijzen van reser ves; die hebben we dit jaar allemaal moeten gebruiken. Ja, het kost een hoop tiud met veel ellende. Het is elk jaar weer een crime. Toch zullen straks op ?1 maart driehonderd miljoen mensen in zeven tien Europese landen en in Brazilië (een directe uitzending via een satellietver binding) kijken naar dat, wat nu nog Eurovisie-songfestival heet. Warry van Kampen tenslotte: „Er is niet achter te.komen wat de mensen nu eigenlijk willen, maar kijken doen ze. En daar doen we het dan maar voor. T TT RECHT In 't vriendelijke film- huis van de firma Wolff aan de Oude Gracht in Utrecht twee bios copen onder één dak staan de ze nuwen sinds gisteravond weer bol van de spanning. Want de derde Cinema nifestatie, het ingrijpende tweejaarlijk se filmfeest, is in de schaduw van de destijds zo somber neergezette Dom toren begonnen. En de organisatoren hebben er op hoog festival-niveau het nodige tegen aan gegooid om met een programma te komen, dat de welwillende bezoekers de komende zeven etmalen volledig zal be- üij de oude Via Flaminia in Rome ■*-* wordt op het ogenblik een olifan tefossiel opgegraven, dat vermoedelijk 250.000 jaar oud is. Twee tanden van de mammoet zijn rqeds te voorschijn ge komen. Zij zijn elk twee meter lang. Wat van het fossiel behouden is gebleven, zal blijken bij de voortzetting van het graafwerk. De ontdekking werd gedaan door een student van een kunstacademie uit Rome, die met, medestudenten zocht naar restanten van vroeg-Romeinse bescha vingen. Hij vond een stuk va* een tand en verzocht zijn medestudenten onmid dellijk met hem mee te graven. In de loop van het graafwerk vonden zij bovendien de schedel van een ander dier: een „megaceros", die vermoedelijk 200.000 jaar geleden heeft geleefd. De studenten zijn van plan ook dit tweede dier op te graven. RENNES Twee Bretonse treilers zijn vorige week in de Ierse zee met man en muis vergaan. Tot deze slotsom is men gekomen, nadat alle nasporingen geen resultaat hadden opgeleverd. De twee vaartuigen, die te zamen 13 man aan boord hadden, verdwenen in een storm in de nacht van 22 op 23 januari. In totaal kostte dit noodweer aan 17 zeelieden het leven. zighouden. Het wordt opnieuw een marathon van kijken naar en praten over film: er staat een serie premières te wachten, die er echt niet om liegt. Filmers, ac teurs en actrices uit verscheidene lan den staan op de gastenlijst. En als hou vast dient de gedachte, dat de cinema tografie een steeds belangrijkere rol in ons vrijetijdsleven zal gaan spelen. De Cinemanifestatie, die ditmaal voor het eerst tegelijkertijd ook in Eindhoven wordt gehouden (de films en filmers vliegen heen en weer), is vooral uniek omdat zij in 1966 aan een strikt particulier initiatief ontsproot. Het festijn werd een duidelijk succes en werd dan ook twee jaar later her haald. Achteraf bleek toen echter, dat de initatiefnemer met een verlies van tussen de twintig- en de dertigduizend gulden was blijven zitten. Daarom werd voor dit jaar een nieuwe formule geko zen. Men riep, zoals dat heet, een stich ting in het leven met organisator Huub Bals op de directiezetel. Deze onvermoeibare filmgek zegt over deze nu juist uit de startblokken gesprongen manifestatie: „Dit is geen filmfestival voor alleen maar insiders. Wij als bioscoopmensen willen iets meer doen dan alleen maar moderne ci nema. Het moet feestelijk worden, het moet iets extra's zijn. Daarom is ook een deel van de films typisch gekozen voor een groot publiek. Wanneer dit festival bij dat grote publiek niet overkomt, is het mislukt". Huub Bals kan inmiddels gerust zijn. Wat in Utrecht betreft, is de stormloop op de kassa nu reeds overdonderend te noemen en over de allereerste festivi teit hoeft hij zich evenmin zorgen te maken. Want dié gold gisteravond de openingsfilm „De. Clan van de Sicilia- nen", een uitstekend uit de voeten ge komen thriller van de Franse cineast Henri Verneuil. De rolbezetting die hij voor dit in zestig Franse theaters uitgebrachte werk koos liegt er waarlijk niet om. Het succes is zo groot, dat Verneuil sa men met zijn glunderende producent Strauss voor de Nederlandse première naar Utrecht is gekomen. Over zijn film die kassamagneten als Jean Gabin, Alain Delon en Lino Ventura bevat (om over de fraaie Irina Demick nog niet te spreken) zei hij: „We zitten in Frank rijk op het gebied van de film in de ergste depressie die er ooit is geweest. Het tijdperk van de zogeheten kunst film schijnt voorgoed voorbij. Daarom hebben wij deze aanpak gekozen. Het is de duurste produktie geworden die Frankrijk ooiKheeft gekend: de kosten lagen om en nabij de drie miljoen dol lar. We hadden daarvoor een contract met Fox, anders had het natuurlijk nooit gekund". „En wat blijkt? De film is een waan zinnig succes. De mensen staan in Pa rijs en in de provincie twee uur tevoren in de regen om een kaartje te kopen. Zoiets hebben we in het Franse bios coopbedrijf nog nooit eerder meege maakt. Maar de mensen willen die combinatie zien: Gabin naast Delon en Ventura. Van de film is nu ook een En-' gelse versie klaar. Ik geloof wel dat hij over de gehele wereld goed aan zal slaan. En dat geeft misschien toch een injectie aan onze verpauperde filmin dustrie". Waarmee kan worden gesteld dat de Utrechtse Cinemanifestatie gelukkig en veelbelovend is begonnen. Hoe de eind conclusie zal moeten zijn, weet ik pas wanneer ik over zeven dagen nog kans zie de slaap uit mijn ogen te krijgen. Maar ik heb er de allerbeste verwach tingen van. „ledereen. die de wil van God doet, zal Armageddon overleven", zegt één van de Jehova's Getuigen in de BBC-documentaire. die CVK en IKOR vanavond om 22.20 uur via Nederland 2 onder de titel „Ar mageddon" uitzenden. Maar wat Gods wil is, weten alléén de leden van deze wereldorganisatie, die met een dynamische ijver het einde van de wereld aankondigen. Hoe de or ganisatie werkt, wordt in deze film door getuigen, die de beweging ver laten hebben, duidelijk gemaakt. Armageddon is de naam voor het symbolische slagveld waar uiteinde lijk de beslissende strijd tussen de machten van goed en kwaad zal plaats vinden. De Jehova's Getuigen voorspellen met vaste regelmaat een jaartal voor deze eindstrijd en de ondergang van de wereld wordt nu voor 1975 aangekondigd. Deze ver wachting van de eindstrijd en de toewijding, waarmee de getuigen hun leven aan de beweging wijden was uitgangspunt voor deze film. 'die door de Jehova's Getuigen zelf werd gewenst. Toen tijdens de voor bereidingen bleek, dat ook uitgesto ten getuigen hun ervaringen zouden mogen vertellen zag de beweging van verdere medewerking af en zo is deze, deels gespeelde, documentai re ontstaan uitsluitend met oudle den. De documentaire laat zien, hoe deze van oorsprong Amerikaanse be weging geloof en methoden indoc trineert onder strenge „theocrati sche controle". „Je kunt je laten gelden doo - an deren het einde van de wereld aan te kondigen en dat maakt heel wat teleurstellingen goed. Als - je eruit gaat houd je één knelpunt over, na melijk de twijfel, dat het toch waar is", verklaart een vroegere Jehova's Getuige in deze film. De wereldvermaarde jazzzanger Billy Eckstine komt donderdag 5 fe bruari naar Nederland. Hij zal dan opnamen maken voor een radiopro gramma van de Tros. Billy Eckstine zal vergezeld zijn van zijn eigen dirigent en drummer. Hij wordt begeleid door een speciaal voor deze gelegenheid samengesteld ensemble onder leiding van Cees Smal. Ned I Kleur: De Fabeltjes in het teken teken- 6810 De korte overtocht verliep voor spoedig, en de volgende morgen vroeg liet de Albatros reeds het anker vallen op de rede van Starring. Een kille wind floot treurig door het touwwerk en boven het eiland krijsten de meeuwen. „Hoe komen we nu aan land?" vroci heer Ollie, terwijl hij beklemd naar de schuimkoppen staarde. „In een sloep", zei Tom Poes. „Kon mee, heer Bommel, daar hangt de \al reep. en als u zich goed vast houdt kan er niets gebeuren". Heer Ollie gehoorzaamde met grote te genzin, en die werd er niet minder op toen hij bij het afdalen ontdekte dat er nog meer passagiers waren. „Hoe moet dat nu?" mompelde hij. ..Dat bootje is maar klein en dat ventje laar beneden is erg onrustig, en ik Maar wacht even! Dat is Rep!" „Daar is Bommel!" riep het kereltje lat zich springend door de sloep bewoog U weet wel, de vreemdeling, die mij z< oed begreep, oom Slof!" De"heer Stabiel, die zwaar op de ach lerbank zal, wierp een uitdrukkingloze blik pop zijn medepassagier cn verroerde zich niet. „Wil je een ogenblikje gaan zitten?" roeg hij met trage stem. „Je weet niet hoe vermoeiend al deze beweging om mij heen is. Woelend water en slopende deining Mijn arme hoofd zit vol stuwing! Dank ie, dat is beter Deze dank kwam echter te vroeg, want Rep sprong vol geestdrift op heer Ollie af. En deze, die net een voet op het ranke bootje had gezet, verloor daardoor het evenwicht en viel achterover in de gol ven Dit is Marsha Huntdie he kend werd door haar rol in de Londense versie van de musical ..Hair". Zij is vanavond om 19.04 uur op Ne derland 1 te zien en te horen in het VPRO - program- ma ..Zendtijd", dat ditmaal ge heel gewijd is aan de vrouwen wel speciaal aan ,de moderne jonge vrouw, die zich van haar eigen waarde en haar eigen mogelijk heden bewust is. Er komen ook uit spraken over de vrouw in voor van mannen, zoals Arthur Rimbaud. Bertrand Russel en Desmond Mor ris. Sinds enige weken geeft de Duitse televisie iedere zondagavond na tie nen ongeveer een half uur seksuele voorlichting. De titel van de serie luidt „Elternschule". dus: „School voor ouders". Dat klinkt een beetje vreemd, want het wekt allereerst de indruk, dat de cursus be- stebd is voor mensen van (pak weg) boven de veertig, die hun thans opgroeiende kinderen niet, nauwelijks of verkeerd hebben voorgelicht. Er zullen echter ook heel wat jongere en aanstaande ou ders naar kijken. Of dat werkelijk het geval is, zal wellicht zondag avond a.s., tijdens een gesprek over de eerste drie uitzendingen, bekend worden. Vooruitlopend op de dan te geveh commentaren ben ik zo vrii te ver onderstellen, dat deze serie voor ve len in een behoefte zal voorzien. Men kan'zich dan ook afvragen, of het geen aanbeveling verdient, iets dergelijks ook via de Nederlandse televisie te brengen. Misschien dat men hier de Duitse serie zou kunnen kopen, want zij munt uit door des kundige, verre van sensationele en toch niet gevoelloze behandeling van de stof, waarbij veel respect aan de dag wordt gelegd voor het delicate ondetwerp en voor de persoonlijke opvattingen van de kijkers. De serie zal dan ech ter wel van Nederlandse ondertitels moeten worden voorzien en dat zal het geheel wat onpersoonlijk maken. Misschien zou er een geheel Neder landse, duidelijk door de Duitse serie geïnspireerde versie van kunnen ko men. Maar dan wel graag met een even sympathieke, integere presen tator als de deskundige, die het in Duitsland allemaal vertelt. J. v.d. K. In het Gelders programma van de RONO is vrijdag de streektaal van het Land van Maas en Waal onder wérp van gesprek in de rubriek ..Door taal tot leven". Daartoe heeft dr. H. Entjes een vraaggesprek met de heer W. van Oss, die geboren is in Druten en leraar oude talen is aan het Carmellyceum in Oldenzaal. In de rubriek „Draei ow is umme" wordt gesproken over de scholing van Duitse douanebeambten voor het onderkennen van verdovende middelen. Dit in verband met de Joename van klandestiene invoer uit Nederland. 18.45 N.O.S. krant. 18.51 STER Reclame. 18.55 N.O.S Journ. 19.00 STER Reclame. 19.04 VPRO Zendtijd van de vrouw. 19.55 STER Reclame. 20.00 N.O.S. Journ. 20.15 STER Reclame. 20.20 VPRO Eggs, Japanse film. 20.30 Kleur: Wereld op wieien. 21.00 Wetenschap en oorlog, docu mentair programma. 21.45 Op straffe des doods, TV-spel. 22.30 N.O.S. Journ. 22.35 TELEAC Studeren, informatief programma. 22.40-23.10 Bij leven en welzijn, les 3 (herh.). NEDERLAND II 18.45 N.O.S. Kleur: De Fabeltjes krant. 18.51 STER Reclame. 18.55 N.O.S. Joum. 19.00 STER Reclame. 19.04 N.O.S. Scala, informatief pro gramma. 19.30 Van gewest tot gewest. 19.55 STER Reclame. 20.00 N.O.S. Journ. 20.15 STER Reclame. 20.20 TROS, TROS-Toto. 20.40 Kleur: De zeven zeeën: IV. De Atlantische Oceaan, filmreporta ge. 21.30 Kleur: Roosje zag een knaapje staan, showprogramma. 21.55 Wegwezen, quiz voor autorij dende echtparen. 22.25 CVK IKOR Tot Armageddon, documentaire (produktie van de BBC). 22.55-23.00 N.O.S. Journ. DUITSLAND 1 Régionaal programma: NDR: 18.00 Toeristische tips voor het weekend. 18.30 Actualiteiten. 18.45 Kleur: Zandmannetje. 18.55 Nordschau-Ma- gazin. 19.26 Kleur: Die Kramer, TV-film. 1959 Programmaoverzicht. WDR: 8.20-8.45, 10.20-10.45 en 12.10- 12.35 Schooltelevisie. 18.00 Kleur: Lieber Onkel Bill, TV-film. 18.30 Kleur: Voor de kinderen. 18.40 Hier und Heute. met Goedenavond. 19.20 Kléhr: Filmrep. 20.00 Journ. en weerber. 20.15 Das Haus Lunjowo, documentair spel. 21.45 Filmrep. 22.30 Journ., commentaar en weer ber. 22.50 Concert. 23.25 Journ. DUITSLAND II 18.05 Actualiteiten en muziek. 18.40 Ich und Paris. TV-film. 19.10 Der Lebersklave, TV-spel. 19.45 Nws, act. en weerber. 20.15 Amusementspro gramma. Aansl: Nws. 2L45 Journa listen vragen, politici antwoorden. 22.45 Nws.. weerber. en weerber. voor de wintersport. Ned I N.O.S. N.O.T: 10.45-12.00 Schooltele visie DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journ. van gister avond. 10.30 Culturele kroniek. 11.15 Witwer mit fünf Töchern. Duitse speelfilm. 12.50 Internationaal pers overzicht. 13.00-13.30 Journ. 16.05 Journ. 16.10 Arlberg-Kandahar-ski- wedstrijden te Garmisch Partenkir- chen. 16.40 Kleur: Voor de kinderen. 17.25 Gevarieerd programma. 17.55 18.00 Journ. DUITSLAND II 16.55 Taalcursus Duits. 17.25 Weer ber. voor de wintersport. 17.30 Nws. en weerber.. 17.35 Sportnws. Hilv. I AVRO 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgym nastiek. 7.20 Lichte grammof oonmu- z.iek en rep. (8.11 Radiojourn. 8.30 De groenteman). N.O.S. 9.00 Interna tionaal Spectrum, oude koorwerken en moderne orkestmuziek (9.35-9.40 Waterstanden). AVRO 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (gr). (11.00-11.02 Nws.). 11.30 Instru mentaal trio, klassieke en moderne muzie. 11.55 Beursber. N.O.S. 12.00 Blik op de wereld, populair pro gramma over ontwikkelingshulp. Overheidsvoorlichting. 12.30 Uitzen ding voor de landbouw. N.O.ê. 12.40 Stereo Lichte grammofoonmuz. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nws. VARA 13.11 Actualiteiten. 13.20 Ste reo Gevarieerde grammofoonmuz. 14.30 Van je buren moet ie 't maar hebben, radiowedstrijd tussen Ne derlandse en Belgische microkorf balteams. 15.00 Stereo Aspecten van de kamermuz., oude- semi-klassie- ke- en moderne kamermuz. 15.45 Toerisme, toeristische informatie uit binnen- en buitenland. VPÊO 16.00 VPRO-Vrijdag: gevarieerd program ma. (16.00 Nws. 17.55 Mod.. 18.00 Nws. 18.20 Uitzending De Vrije Ge dachte. 19.30 Nws.). VARA 21.00 Ste reo Radio Filharmonisch Orkest; Groot Omroepkoor en solisten, se- mi-klassieke muz. 22.30 Nws. 22.40 Med. 22.45 Actualiteiten. 22.55 Stereo Prettig weekend, licht gevarieerd platenprogramma. 23.55-24.00 Nws. Hilv. II KRO 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo Badinerie. klas sieke muz. (gr.). (7.30 Nws. 7.32 Ac tualiteiten, 7.50 Overweging, 8.00 Nws.) 8.30 Nws. 8.32 Voor de huis vrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de huisvrouw) 9.40 Schoolradio. 10.00 Stereo Aubade, moderne orkestmuz. (gr.). 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Med. 12.00 Stereo Van twaalf tot twee, gevarieerd programma (12.22 Wij van het land, 12.26 Med. tbv land- en tuinbouw, 12.30 Nws., 12.41 Actualiteiten, 13.00-13.05 Raden maar14.05 Schoolradio. 14.30 Stereo Licht ensemble met zangso liste. TROS 14.45 Stereo Concert a la carte, verzoekprogramma van opera- muz. 16.00 Nws. 16.03 Disco-drive-in, de showbusiness op de korrel genoe- men. 17.00 Uit de pers. x7.15*Sport- kompas. 17.45 Actualiteiten. NCRV 18.00 Stereo Koorzang. 18.20 Uitzen ding van de Anti Revolutinaire Par tij. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Wereldpanorama. 19.10 Stereo Veel gevraagde gewijde muz. (gr.) 19.40 Wijd als de wereld, wekelijkse internationale oriëntatie in kerkf, zending en oecumene. 19.50 Zingen met Cecilia, volksmuz. 20.05 Stereo Op het weekend af, licht platenpro gramma. 20.48 De alderdroefste man, documentair klankbeeld over Bre- deroo. TROS 22.00 Stereo Iene miene muze, nieuws over underground en westcoast music. 22.30 Nws. 22.40 Tsjies plies, licht amusementpro gramma. 23.15 Stereo Toontje later, licht platen programma. 23.45 Actua liteiten. 23.55-14.00 Nws. Hilv. VARA 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Bec ker Show. (10.00 Nws.) N.O.S 11.00 Nws. 11.03 De Felix Meurders Show. VPRO 12.00 Nws. 12.03 Top-30. (13.00 Nws.) TROS 14.00 Nws. 14.03 Lynx of los). AVRO 15.00 Nws. 15.03 Muz Boetiek. (16.00 Nws.). 17.00 Nw: 17.02 Radiojourn. 17.05-18.00 Zinger de bougie, gevarieerde muz. voor r tomobilisten.

De Vallei | 1970 | | pagina 11