Yeenendaalse automobiliste voelde zich niet schuldig Werkloze fotograaf betaalde leergeld „Geen sex; allemaal leugens" FOTO VAN DE MAAND SGP kwam niet met motie tegen wethouder SUBSIDIEVERIENING BIJ DOORSTROMING Gladde banden en verroeste kokerbalk Inkomen van landbouwer blijft achter ,7.301" 10550 v% 307 11079 Televisie defect Wij komen direct M.T.S. TELEF. 08370-2838 „Er gebeurt nooit iets.... discussie Beroepen Schoolhoofd W. Neels: Raad vergadert Belt J. DENHARTOG GAAT 27 FEBRUARI WEG Bij N.V.V.H. Welvaart en welzijn in dd< t Geslaagd HARDLEERS AFWEZIG ALLES SAMEN VOORZITTER CBTB BURGERLIJKE STAND ZATERDAG 31 JANUARI 1970 WAGENINGEN Mevrouw E. M. G. uit Veenendaal had haar oude auto laten keuren door de A.N.W.B., want het voertuig wilde ze van de hand doen. Een kreet „ik heb hem laten keuren door de A.N.W.B.", zou misschien indruk maken op een aspirant-koper, moet ze gedacht hebben. Het bepaald niet roos kleurige rapport gaf haar echter geen aanleiding het voertuig in acceptabele rijvaardige staat te brengen, want toen de politie controleerde, bleken twee ban den tot op het canvas versleten te zijn en de overige drie banden hoorden ook thuis op de vuilnishoop. De kokerbaïken verkeerden ook in een slechte staat. De Wageningse kantonrechter, mr. A. C. v.d. Brand vroeg vrijdagmorgen aan de keurig geklede mevr. wat wel de achtergrond was van dit optreden. „Ik voel me helemaal niet schuldig", antwoordde ze. „Ik beroep mtf op het keuringsrapport; men had 't weieens mogen vertellen van die banden. Bovendien wilde ik de auto verkopen". Omdat het rapport haar uitstekend informeerde over de technische toestand van de auto en bovendien nog een mondelinge toelichting tot de normale service van de A.N.W.B. behoort, stelde officier van justitie, mr. H. C. Pieters, de kwestie in het juiste daglicht en eiste f 100,- boete voor het rtfden met twee glad de banden. De kantonrechter vonniste conform. Bij de behandeling van de overtreding van mevr. G. dreigde er een klein mis verstand te ontstaan over het aantal gladde banden. De verdachte hield vol dat 't er maar één was, ondat ze ken nelijk nog nooit had gehoord van 'n re serveband. Die was ook glad geweest, stond erin het verbaal én in het keu ringsrapport. De overige banden toon den een promillage van respectievelijk één, anderhalf en drieëneenhalve milli meter. „Hebt u dat rapport ingeke ken", wilde mr. Van de Brandt weten. Mevr. G. dacht dat ze dat gedaan had, „maar'', zo voegde ze er aan toe, „ik ben niet technisch; van zo'n reserveband weet ik niets af. Tenslotte wilde ik de auto toch verkopen. Ze hadden mij weieens mogen vertellen wat er alle maal aan de hand was en omdat ze dat niet gedaan hebben, voel ik mij niet schuldig". Ook toen zowel door de kantonrech ter als door de officier werd opge merkt dat je toch niet zomaar een auto door de ANWB laat keuren en dat al tijd mondeling met de eigenaar van de auto het rapport wordt doorgenomen, bleef de Veenendaalse zich happy voe len bij haar vermeende onschuld. Kenne lijk blij met de boete van 100,-. („Ik praat maar niet over de slechte koker- balken", zei mr. Pieters) verliet ze de edelachtbare heren zonder te groeten. De werkloze fotograaf G. J. G. uit Ede kan het niet laten op zijn scooter te rijden. Daar zou ook geen enkel be zwaar tegen kunnen zijn, als hij ten minste maar een rijbewijs had. Eén keer was hij ter zake voor de examinatoren verschenen, doch zonder resultaat. Ettelijke processen-verbaal waren 't gevolg geweest en laatstelijk in oktober 1969 had de politie hem weer een bekeuring gegeven. „U bent hard leers", vond kantonrechter Van de Brandt. G. vond het allemaal wel best; hij antwoordde nauwelijks verstaan baar. De officier zag geen heil meer in kleine geldboetes en eiste deze keer 200,- of 20 dagen hechtenis. Het von nis kwam uit op f 100.- met een voor waardelijke hechtenis van vijf dagen RESTEREN „Ik begrijp niet waar ze die onzin vandaan halen. Het zijn pertinente leugens". Zo reageert het hoofd van de chris telijke Mavo-school in Resteren, de heer W. Neels, op de berichten, dat de leerlingen van zijn school hun brood in de middagpauze op straat moeten opeten. De „fris se lunch" zou, volgens de krante- berichten een gevolg zijn van het feit, dat de leerlingen tussen de middag sex bedreven. De heer Neels zou dit hebben geconsta teerd. „Bij ons op school geldt zelfs het verbod, dat de leerlingen hun brood op straat opeten. Van seksuele hande lingen heb ik nooit iets gemerkt. Nog sterker: de gedachte eraan is nog nooit bij mij opgekomen. De sfeer op de school is goed", aldus de heer Neels. Volgens het schoolhoofd kan mo gelijk verwarring zijn ontstaan door de regeling, dat de leerlingen bij goed weer naar buiten moeten, na dat ze hun brood hebben opgegeten. „Dat nuttigen van het lunchpakket gebeurt onder leiding", vervolgt de heer Neels. „Wij zijn een christelijke school vandaar dat er voor en na het eten door een van de leraren wordt voorgegaan in gebed. Ook wordt er nog een gedeelte uit de Bijbel voor gelezen. Pas dan moeten de leerlin gen, nogmaals als het goed weer is, naar buiten". De heer Neels vertelt dat er, wan neer het regent in de school door de leerlingen tijdens de pauzes gebruik mag worden gemaakt van aanwezige dam- en schaakborden, sjoelbakken etc. „Ik vraag me af wie of wat er meer mee gebaat is zulke pertinente leugens te spuien. Naar aanleiding van het krantenbericht kreeg ik en kele telefoontjes. Ze waren allemaal anoniem. Een keer werd alleen het woord „sex" geroepen". en een proeftijd van twee jaar. G. kreeg nog een extra toelichting van mr. Van den Brandt, omdat hij 't allemaal moeilijk kon bevatten. De opleiding voor maatschappelijk werkster speelde mej. H. J. de H. uit Voorthuizen parten, toen ze tijdens een stage-periode in de auto van haar tijde lijke werkgeefster tegen een stilstaande wagen opreed. Het bezoek dat ze daar voor bij een „klant" had afgelegd, bleek oorzaak te zijn van de vermin derde concentratie. De officier zag hierin een gevaarlijke ontwikkeling, ze ker in verband met het beroep dat ze heeft gekozen en adviseerde haar in het vervolg beter op te letten. Tenslotte was ze als bestuurster van een geleen de auto een duidelijk gevaar voor ande re weggebruikers geweest. Mr. Pieters eiste 75,- boete. Mej. De H. bracht dat razendsnel in verband met haar studiebeurs van 3800,- per jaar, de kamerhuur in Zwolle en nog een paar andere dingen en concludeer de dat dat toch vreselijk veel was. De kantonrechter voelde enigszins met haar mee en vonniste 50,-. „En maar hopen dat het beter gaat", zei hij. Dankbaar voor zo veel begrip repte de aspirant-maatschappelijk werkster zich de dèur uit. Een jeugdige (lachende) vrachtwa genchauffeur stond samen met een al „sorry" roepende adviseur voor het kantongerecht, omdat beide onduidelij ke rijtoeren hadden uitgehaald op rijksweg 12. Op dat moment waren werklieden bezig met het plaatsen van borden als „werk in uitvoering", „ver boden in te halen", „wegversmalling" enz. De vrachtwagenchauffeur S. be stuurde een zwaar beladen truck met oplegger en bij het zien van al die bor den was hij alvast op de linkerrijbaan gaan rijden. Toen bleek een personen auto, bestuurd door de adviseur K., al naast zijn achterwielen te rijden en tenslotte was het allemaal nog goed af gelopen. De werklui hadden volgens K. aan de politie verteld dat hij niet de schuldige was, maar omdat dit niet in het verbaal stond, volgde een reconstructie van het gebeurde. De adviseur begon tenslotte zijn mede-verdachte te beschuldigen en omdat die taak in casu is weggelegd voor de officier, werd hij onderbroken. „Sorry", zei de man en startte opnieuw zijn gloedvol betoog met de laatste ge gevens van de rijtest die de avond te voren op de televisie was afgenomen. Een en ander werkte op de lachspieren van de vrachtwagenchauffeur, die zich overigens erg zeker van zijn zaak vond. Mr. Pieters concludeerde tenslotte dat de vrachtwagen te snel naar links was gegaan en de adviseur had met een tus- sensprintje het inhaal verbod met gas pedaal willen treden. De eis was 75,- boete voor beiden en het vonnis 60,-. o RHENEN De burgemeester van Rhenen brengt ter openbare kennis, dat de gemeenteraad dinsdag 3 februari 1970 des namiddags 7 uur ten gemeen tehuize in openbare zitting bijeenkomt. Hij maakt de ingezetenen erop attent, dat de op deze vergadering betrekking hebbende stukken voor een ieder ter inzege liggen in de openbare lees zaal/bibliotheek (Wilhelminaschool) vanaf vrijdag 30 januari 1970. Rhenen, 27 januari 1970. De burgemeester voornoemd, L. Bosch v. Rosenthal. w dan avan a.u.b. voor Vaanandaal Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhanan 3328 Nwo Vaanandaalsawag I59 ADVERTENTIE Reparatie aan huis Opgave s.v.p. voor 12.00 u. RENSWOUDE De oranjevereniging in Renswoude wil de bevolking betrek ken bij het organiseren van de festivi teiten voor koninginnedag en de be- vrydingsherdenking op 5 mei. Op die manier wil men de vaak ge hoorde klacht „Er gebeurt nooit iets..." trachten te voorkomen. Inwoners van Renswoude, die ideeën hebben voor de komende festiviteiten kunnen die mel den bij de heren S. Laansma, Van Ree- deweg 124. D. Overeem, Dorpsstraat 10, J. Prins Eikenlaan 10 en E. van Voort huizen, Molenstraat 9. VEENENDAAL De Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, afdeling Veenendaal, organiseert dinsdagavond 3 februari in „De Korenbeurs" een dis cussieavond, waarvoor alle vrouwenor ganisaties uit Veenendaal zijn uitgeno digd. Er wordt gediscussieerd over het onderwerp „Welvaart en welzijn". De welvaart kan dan misschien voor namelijk worden bepaald door de man nen, de vrouw daarentegen is nauw be trokken bij het creëren van welzijn, zo redeneert de organiserende NVVH. Ook de dames die niet lid zijn van plaatee- lijke vrouwenorganisaties zijn van har te welkom. De bijeenkomst begint om 8 uur. Ook op 3 februari, maai dan N's mid dags om 2 uur, houdt de NWH afde ling Veenendaal weer een wandeltocht. Het vertrek vindt plaats vanaf hotel „La Montagne". De koffieochtend is op 11 februari in „De Korenbeurs". RESTEREN De S.G.P.-fractie in Resteren heeft gisteravond niet, zoals zij tijdens de vorige raadsvergadering had aangekondigd, een motie van wan trouwen ingediend tegen A.R.P.-wet- houder J. den Hartog. Voor de stamp volle publieke tribune betekende het uitblijven van de zoveelste wethou- dersrel in Resteren een hoorbare te leurstelling. Tijdens de vorige raadsvergadering stelde S.G.P.-fractieleider J. van Eek wethouder Den Hartog het ultimatum dat hij per 1 februari zijn functie neer moest leggen. De wethouder voelde daar niets voor en zei besloten te heb ben in febr. te vertrekken. De S.G.P.-er antwoordde daarop dat in dat geval andere middelen te baat zouden worden genomen, zoals een motie van wantrou wen. Wethouder Den Hartog heeft in middels aangekondigd dat hij zijn func tie op 27 februari neerlegt. In de wan delgangen van de Kesterense gemeente raad werd gisteravond een voorlopige S.G.P.-kandidaten lijst voor de gemeen teraadsverkiezingen bekend. De volgor de op de lijst is als volgt: 1. P. Schaap, 2. C. H. Jansen-Schuiling; 3. P. C. van Tuil; 4. J. van Eek. Het is nog niet ze ker of alle kandidaten met hun plaat sing op de lijst akkoord zullen gaan. De heer J. van Eek zou bijvoorbeeld nogal enkele bedenkingen hebben. De raad besloot gisteravond met alge mene stemmen de heer P. B. J. Coen- raad te benoemen tot onderwijzer aan de openbare lagere school# in Kesteren. Voorts werd nog een krediet beschik baar gesteld voor hot gereedmaken van een nieuwe vMilnièjtiyrtplaats in de Tielse straat. ARNHEM De landbouwer blijft met zijn inkomen achter bij de andere zelfstandige beroepen. Hij verdient maar tweederde van de laagst beloonde inkomensgroep. In het oostelijk zandge bied is de situatie nog erger. De boer daar verdient gemiddeld 6450 gulden per jaar, een derde minder dan zijn col lega's elders. Die cijfers, zoals ze zater dag te vinden zijn in de Gelderse editie van Ons platteland, noemde de voorzit ter van de Christelijke Boeren en Tuin- dersbond, L. J. de Regt, op de werkver gadering van de bond in Arnhem. „Er hapert nog heel wat aan de Inko menspositie van de boeren", moest hij daarbij vaststellen. „Aangezien de prij zen in de eerste plaats van de marktpo sitie afhangen omdat de EEG slechts globale maatregelen neemt hebben heel wat zwakkere bedrijven het moeilijk. Het meeste verweer daartegen moet ge geven worden door goed ondernemer schap", aldus de heer De Regt. Aan het begin van de zitting herdacht de voor- ziter het overleden erelid en oud-voor zitter C. Hey. VEENENDAAL De minister van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening heeft om de doorstroming te bevorderen een nieuwe subsidieregeling ontwor pen, die vanaf 1 januari 1970 zal gelden. De nieuwe regeling houdt in, dat de gemeenten een uitkering kunnen verstrekken wegens doorstroming. De minister zal van dit uitgekeerde bedrag 80 aan de gemeenten vergoeden. De gemeenten passen dus /.elf per geval tenminste 20 bij. De minister heeft voorts, bepaalde voorwaarden gesteld waaraan moet worden voldaan om voor subsidie in aanmerking te komen. Deze voorwaar den moeten worden verwerkt in een nieuwe Doorstromingsverordening. Over het voorstel van burgemeester en wet houders tot vaststelling van deze nieu we Doorstromingsverordening zal de raad op 5 februari a.s. beslissen. Volgens deze ontwerpverordening komt men voor een vergoeding in aan merking indien men binnen de gemeen te Veenendaal verhuist: a. naar een duurdere woning: b. naar een eigen woning; c. naar een kleinere woning; d. naar een woongelegenheid, die geen zelfstandige woning vormt, b.v. naar het bejaardencentrum. Uiteraard zijn er diverse voorwaar den gesteld. Men komt niet voor een vergoeding in aanmerking: indien vanwege een an dere regeling van overheidswege in de gemaakte kosten wordt of kan worden bijgedragen of indien de aanvraag later dan 3 maanden na de verhuizing word' ingediend. Voorwaarden met betrekking tot de te verlaten woning: de huur mag ten hoogste 140,- zijn; de woning moet voldoen aan redelijke eisen van de be woonbaarheid; de woning n^oet ter be- BIOSCOPEN Veenendaal Luxor Theater geen voorstellingen. Rhenen Bio: za. 20.00 uur en zo. 14.30 uur: „De maan sluipt mee", zo. 20.00 uur: „De dertiende man". Utrecht Stadsschouwburg (Lucas Bolwerk) wo. 4 febr. 20.00 uur De Haagse Comedie met „De bakker, de bak kersvrouw en het bakkersjong". Vr. 6 febr. 20 uur Het Nationaal Ballet. Muzevalcabaret za. 31 jan. 20.30 uur „Dagboek van twee gekken" met Annemarie Konincks Hennie Olie- muller, Herman Berkien en John de Groot. BIOSCOPEN CITY, (Voorstraat 89) dag. en zondag: 14.15 en 20.00 uur: Krakatau - east of Java. FILM AC, (Vredenburg 29) za. en zo. 14.30 en 16.30 uur: Een aanslag op Rusty, a.l. OLYMPIA, (Amsterdamsestraatweg 350) da. 18.45 en 21 uur; wo. tevens 14.30 uur; zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21 uur. do./zo.: Het slavenschip, ma./wo.: De gewetenloze plunde raars van Mexico. PALACE, (Vredenburg 29) dag. 12.30, 14.30, 16.30, 18.45 en 21.00 uur (van 12.30 tot plm. 18.30 uur doorlopend) Naakt onder de zon. REMBRANDT, (Oudegracht 73) dag 14.30, 18.45 en 21.15 uur: zo. 13.30, 16.00, 18.45 en 21.15 uur. 7e week: On her majesty's secret service. SCALA, (Potterstraat 16) dag. 14.30- 18.45-21.00 uur: zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 uur: Uw vrouw, het on bekende wezen. VREEBURG, (Vredenburg 8a) dag. 14.30, 18.45 en 21.00 uur, zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 uur: Brand Parijs. Nachtvoorstellingen: PALACE, (Vredenburg 29) vrij. en za. 23.30 uur: Western Cyclus: The chase. VREEBURG, (Vredenburg 8a) vrij. en za. 23.15 uur: 2e week: De roze panter. Cinemafestatie: Wo. 28 jan t m do. 5 febr.: Cameradag: 14.30, 18.45, 21.15 en 24.00 uur. Studiodag: 12.45. 19.00 en 21.45 uur. Films: A time for dying. Le Lit de la vierge. Deine Zartlichkeiten. Eerste liefde. The Fall. Model Shop. Lion's Love. La loi du survivant. La bataille d'alger. Duble suicide. De roden en de witten. Arnhem Stadsschouwburg za. 31 jan. 20 uur Toneelgroep Theater „Het vergeet boek" blijspel van Jean Claude Carrière. Wo. 4 febr. 20 uur Nederlandse Co medie met „Vrijdag" van Hugo Claus. Vrij. 6 febr. 20 uur Nederlandse Co medie met „Dat verhaal van jou". Theater aan de Rijn. zo. 1 febr. 20.30 uur Tsjechow-programma met Li- selot Beekmeijer, Eric van der Donk, Wik Jongsma, Carol Lins- sen, Rene Lobo en Siem Vroom. Musis Sacrum do. 5 febr. 20.00 uur Het Gelders Orkest o.l.v. Carl von Garaguly. BIOSCOPEN REMBRANDT, (Velperplein) aan vangstijden 2.30, 6.45 en 9 uur: The party. LUXOR, (Willemsplein) aanvangstij den 2.30, 6.45 en 9 uur: Als de naakte wind der zee. Zaterdag 23.30 uur nachtvoorstel ling: In het web der ontucht. PALACE, (Bakkerstraat) aanvangs tijden 2.30, 6.45 en 9 uur donder dag t/m zaterdag: Het geheim van de vijf graven, zondag t/m woens dag: Ontsnapping op de Filippij nen. SASKIA, (Looi i^traat) aanvangstij den 2.30, 6.45 en 9.15 uur (donder dag en vrijdag geen middagvoor stelling) On her majesty's secret service. STUDIO A (Langewal) aanvang 7.30 uur. 6e en definitief laatste week! Dokter Zjivago Zaterdag, zondag en woensdag 2.30 uur: Donald Duck en zijn vriendjes. schiklring komen en blijven van een door burgemeester en wethouder aan te wijzen gegadigde; de woning moet ge heel zijn ontruimd; de woning mag haar functie in het doorstromingspro ces niet hebben verloren tengevolge van afbraak, verkoop of anderszins; de woning mag niet zijn verlaten op grond van een rechterlijk vonnis tot ontrui ming. Voorwaarden ten aanzien van de te betrekken woning: Van goedkoop naar duur: huurver- schil van tenminste 50 pet: huur wo ning moet tenminste 110,- zijn en mag niet meer bedragen dan 250,-. Van groot naar klein: woning moet 2 vertrekken kleiner zijn van de te verla ten woning. Met huur wordt in de verorden in bedoeld de basishuur per maand. Ve warmingsko.sten. uinvoo /.ieningen. containerrecht etc. worden niet meege rekend. Met betrekking tot de verhuizing naar een eigen woning worden in aan merking genomen de maandelijkse las ten, die in de plaats treden van de huur en die als volgt worden berekend. Men neemt 112 van 10 pet van de bouw- of koopkosten, verminderd met de door de minister van Volkshuisves ting en Ruimtelijke Ordening verleende premie voor het eerste jaar ingevolge de Beschikking geldelijke steun eigen woningen. Men koopt een reeds bestaande wo ning voor 30.000,-. 10 pet daarvan Is f 3000,-, maandelijkse lasten bedragen dus 3000,- 12 250,-. Men koopt een nieuw te bouwen wo ning, waarvan de bouwkosten 40.000,- bedragen. 10 pet daarvan is 4000,-. De minister verleent b.v. over het le jaar 1000,- subsidie, zodat de maandelijkse lasten komen op 4000,- - 1000,- 3000,- 12 250,-. De verhuizing van goedkoop naar duur en van huur naar eigen woning kan opleveren: a. de vergoeding van verhuis- en inrichtingskosten met een maximum van 500,- en b. een bedrag van 15 x het verschil tussen de „oude" huur en de „nieuwe" huur met een maximum van 500,-. In totaal dus 1000,-. Dit bedrag wordt met 250,- verhoogd, indien men verhuist van een eengezinswoning naar een flat. Indien men verhuist van groot naar klein krijgt men een vast bedrag van 1000,-, ook weer verhoogd met 250,- als men van een eengezinswoning naar een flat gaat. De verhuizing naar het bejaardente huis levert 750,- op. Met nadruk wordt er nog op gewezen, dat om voor een uitkering in aanmer king te komen aan alle voorwaarden moet zijn voldaan. Tot slot wordt nog opgemerkt, dat alleen die personen voor een uitkering op grond van de nieuwe verordening in aanmerking komen, die zijn verhuisd na 1 januari 1970. Formulieren voor hel Ha:--.-. een uitkering zijn verkrijgbaar in he' raadhuis. VEENENDAAL Het uitblijven van foto's van de amateurfotografenver- eniging „Camera Obscura". waarvan voor kort regelmatig de foto van de maand werd gepubliceerd, betekent niet dat de vereniging ter ziele is gegaan. Het ledental stijgt nog steeds en iedere eerste dinsdag van de maand vindt een bijeenkomst plaats in de Kon. Juliana- school aan de Kerkewijk. Bovenstaande opname die tot foto van de maand werd uitverkoren is van de heer G. Sukkel. Inlichtingen over het werk van „Camera Obscura" worden gaarne ver strekt door het secretariaat. Palmen- grift 131. Ede Geboren: Frederik G. J., z.v. F. G. J. Jansen en J. van den Berg; Marcel S., z.v. J. Koops en J. C. Bussink; Angeli- que A., d.v. H. Tauran en M. L. Mahu- lette; Belinda, d.v. J. B. Teunissen en J. .1. van Holland; Adrianus E., z.v. J. W. Meurs en M. E. van Offeren; Léön I., z.v. E. Veenstra en H. Bijlsma; Corne lia, d.v. H. Altena en H. Moolenaar; Jo hanna M., d.v. J. T. Verboom en J. de Jong; Michel A. R., z.v. J. Jongepier en J. H. Kriele; Evelina H„ d.v. H. Teunis sen en H. van Huigenbo.s; Hendrik J., z.v. W. van Omme en W. Hijwegen; Adriana, d.v. H. van de Braak en T. de Wit; Michel J. C., z.v. M. H. G. Vergou we en F. W. van Heteren; Juliana H., d.v. M. Sahertian en M. Metekohij; Jo hannes C. F., z.v. P. A. van den Berg en N. den Hollander; Adrianus C., z.v. J. Schouten en A. E. Baars; Adriana E., d.v. J. Schouten en A. E. Baars; Wilhel- mina, d.v. W. Willemsen en H. Boeve; Paulus, z.v. D. Eshuis en A. M. Tie- mens; Wiihelmina'H. J., d.v. J. G. Tom broek en G. Brouwer; Lucia, d. v. ,B. van de Maat en K. Okken; Thomas W. A., z.v. H. W. Mosselman en A. Teunis sen; Elvire S., d.v. J. Titarsole en W. Rasmini; Brand J., z.v. R. M. Broekhui zen en H. Soetendaal; Martine J., d.v. G. .J. van den Berg en N. J. Koot; Wij nand T., z.v. W. Voskuil en T. van de Vliert; Antoinette M., d.v. W. M. Koud- ijs en W. T. M. van Beusekom; Jan R. A. C., z.v. J. van Hoorn en A. C. van Dee; Johan, z.v. D. Tichelaar en H. Hardeman; Christian J. P. z.v.M. W. A. Verstegen en H. E. H. Spiert.z; Willem E. J., z.v. H. van de Pol en A. Boekhout; Marco, z.v. D. Timmers en G. I>entjes. Ondertrouwd: Hendrik J. van de Krol en Gerritje E. van Heerikhuize; Frans C. O. Lint en Beatrix M. Ipsen; Johan nes J. Derks en Geerdina M. van Dijk. Getrouwd: J. C. van Wingerden en E. M. T. Smit; A. van Dijk en W. J. Theu- nissen; J. W. Harbers en J. G. Evers. Overleden: Marinus van Ginkel, geb. 24 okt. 1897; Frans Swagers, geb. 31 juli 1899; Breunis Snitselaar, geb. 24 dec. 1888; Jannigje van den Berg, geh. gew. met J. van Roekel, geb. 6 okt. 1903; Mieneke L. van Randwijk, e.v. S. de Vries, geb. 4 nov. 1945; Paulus Spendel, geb. 1 juni 1890; Cornelia M. de Groot, e.v. Jansen, geb. 13 febr. 1899; Geurt van de Kamp, geb. 21 sep. 1901; Geurt van de Kamp, geb. 21 sept. 1901Lousi- sa G. J. Bongers, geh. gew. met B. Meijlink, geb. 1 juni 1912; Willem van de Bospoort, geb. 28 jan. 1894; Petronel- la M. E. van Sas, e.v. B. Navest, geb. 29 mrt. 1882. EDERVEEN De kerkeraad van de Nederiandse Hervormde Kerk alhier heeft een beroep uitgebracht op ds. Van Slooten te Nijkerk. SCH E R PEN ZEEL De heer J. J P. Wijs is in Utrecht geslaagd voor zijn doctoraal.

De Vallei | 1970 | | pagina 3