Watersport krijgt meer kans Meerderheid raad voor seksuele voorlichting op scholen De heer Slok uit zaken Stuwende kracht van Aanloophaven voor jachten verenigingsleven legt ligt nu in het verschiet bifltj' e er bij neer Pleidooi voor aanleg van parkeerplaatsen i „Goedgeboerd99 Climax 6 op weg naar top door 8-2 zege op Climax Tafeltennis in Gelderse V allei Burgemeester afkerig van Dolle Mina's Inspirator Op volger Raad herdacht oud- burgemeester Belt VERLICHTING Schaken Rhenense winst up Ede (61/2-3y2) WOENSDAG 4 FEBRUARI 1970 RHENEN Toen gisteravond de begroting voor het recreatieschap Rijn- en Lekoevers aan de orde kwam in de gemeenteraadsvergadering van Rhenen, deelde de burgemeester, mr. Bosch ridder van Rosenthal mee. dat de aan loophaven voor jachten besteksklaar mag worden gemaakt en dat er een reële kans bestaat dat deze haven op de subsidiepost van het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk zal worden geplaatst. De aanloophaven is gedacht nabij hotel „De Stichtse Oever", tussen de voormalige veerstoep en de eerste krib stroomafwaarts. Al vele jaren geleden nam de plaatselijke VVV het initiatief om tot een dergelijke haven voor Rhenen en omgeving te komen. De sereniging liet door een Scheveningse aannemer grondmonsters nemen. Sindsdien is er al zeer veel water door de Rijn gestroomd, maar nu ziet het er dan eindelijk naar uit, dat Rhenen zijn zo fei begeerde haven zal kunnen gaan aanleggen. Het zou een prachtig cadeautje zijn voor de VVV, die deze zomer 75 jaar bestaat! Zij zal dan eindelijk haar initiatief bekroond zien. Het werd door de voorzitter niet met ■oveel woorden gezegd, maar toen de heer H. Griffioen (ARP) vroeg hoe lang de gemeenschap nog met het noodpostkantoor op de Markt opge scheept zit en dientengevolge met ver keersproblemen, antwoordde de voor zitter dat moet worden gewacht op de bouw van de nieuwe Bantuinschool. Daaruit zou kunnen worden afge leid dat het in de bedoeling ligt het nieuwe postkantoor te bouwen op de plaats waar nu nog de oude Bantuin school staat, namelijk op de hoek Ban tu inweg-NieU we Veenendaalseweg. Aanleiding tot de vraag van de heer Griffioen was een voorstel om een parkeerverbod uit te vaardigen ten zui den van de Cunerakerk. De heer M. v. d. Berg (Vrije Partij) adviseerde de muur rond de kerk te slopen en daar plaats te maken voor het parkeren van auto's. „Dan bent u uit de moeilijkhe den", aldus de heer Van den Berg. De heer Griffioen vond de verkeers maatregelen van de laatste tijd rond het winkelcentrum maar zo-zo. „U be lemmert de neringdoenden in het zaken doen", zei hij. „dat is een bijzonder kwalijke zaak. „Trouwens elk parkeer verbod zit me dwars. Geef dan de mo gelijkheid tot parkeren voor bijvoor beeld anderhalf uur en niet langer". „Het nieuwe parkeerterrein achter het gemeentehuis, dat enorm groot is, is praktisch altijd leeg", antwoordde de burgemeester. „Dat is toch geen antwoord op mijn vraag, meneer de voorzitter", zei de heer Griffioen geïrriteerd. De burge meester kondigde daarop aan, dat er een hearing komt van de verkeerscom- missie met belanghebbenden. Hij vond het beter de resultaten daarvan af te wachten. De heer Van Donselaar (CHU) advi seerde tenslotte nog de onbewoonbaar verklaarde woningen rond de Markt al vast te slopen en daardoor parkeer ruimte te creëren. „Dan hebben we het begin van een groot plein op die plaats", zei hij. Over het voorstel om een parkeerver bod in te stellen moest gestemd worden. Het werd aangenomen met de heren Griffioen, Van der Spoel en Jansen (VVD) en Van den Berg (Vrije Partij) als tegenstemmers. Af. VAN DE BERG (Vr. Partij) slopen Er moest nog een keer worden ge stemd, namelijk over het voorstel om op de openbare scholen seksuele voor lichting te gaan geven. De heer Van Wijk (SGP) had al schriftelijk laten weten er tegen te zijn. De voorzitter zettenog eens duidelijk uiteen dat het "iet als leervak zal worden ingevoerd, want dat hij dan ook een fel tegenstan der zou zijn, maar dat de seksuele voorlichting zal worden gegeven wan neer het terloops in de klas ter sprake komt. Feitelijk was de heer Van Wijk het daarmee wel eens, hoewel hij het in eerste instantie een taak van de ouders bleef vinden. „Laten we de ouders dan eerst seksuele voorlichting gaan geven", zei hij, „als die het tot nu toe verzui men". De heer Kerkstra (CHU) was het met de heer Van Wijk eens. Ook hij zag het als een taak van de ouders. Wethouder Deen (PvdA), wethouder Van Lienden (CHU) en ook de burge meester waren van mening, dat de sek suele voorlichting inderdaad een taak is van de ouders, maar wanneer die erin tekort schieten, zoals maar al te vaak gebeurt, dan moet de voorlichting op school eraan te pas komen. Daarin is «•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••at, I Rhenen zielental j nadert 15.000 RHENEN Aan het begin van de gemeenteraadsvergadering van gis- teravond zei burgemeester jhr. mr. L. Bosch ridder van Rosenthal het al te laat te vinden Om nog een Nieuwjaarstoespraak te houden. „Ik zal het hou- j den bij een terugblik en enkele punten aansnijden die u allicht zullen in- j teresseren." De voorzitter begon met te releve ren, dat er een geboorte- en vesti gingsoverschot was aan het eind van 1969 van 199 inwoners, waarvan 69 mannen en 130 vrouwen. Het zielen aantal is daardoor gekomen op 14.860. Voor de burgemeester aanlei ding op te merken: „We hebben goed geboerd. Maar Rhenen is dan ook als woongemeente erg geliefd". Dat er een vrouwenmeerderheid is vond de burgemeester niet erg, zolang het maar, zoals hij zei: „geen Dolle Mi- na's worden!" Het woningbestand was weer toe genomen. Waren het er 4114 aan het begin van het oude jaar, nu staan er 4261 te boek. Er zijn nog 261 wonin gen in uitvoering. Dat er nog 400 gezinnen niet wo nen zoals ze graag zouden willen, noemde de burgemeester een grote schande. „We moesten ons met z'n allen feitelijk diep schamen dat we 25 jaar na de oorlog nóg niet de wo ningnood hebben kunnen oplossen". Hij vroeg zich af of de prioriteit wel goed was gekozen. De werkgelegenheid in 1969 was normaal. Ongeveer 1800 Rhenenaren vinden in eigen gemeente werk. Na verschillende personen te heb ben herdacht, die in het afgelopen jaar waren overleden, sprak de bur gemeester met spijt in zijn stem over het gemis van de chef van de afdeling burgerlijke stand en bevol king, de heer I). Meijer, die nu al weer vele maanden wegens ziekte verstek moet laten gaan. Uit de terugblik bleek verder, dat de voorbereidingen voor de nieuw bouw van de openbare school aan de Bantuinweg annex de openbare kleuterschool gereed' zijn gekomen. In 1969 kwamen 287 verzoeken om een uitkering op grond van de bij standswet binnen bij het gemeente bestuur. De opbrengst van de collec ten was iets teruggelopen. In 1947 was het 45000.-, in het afgelopen jaar 39.700.-. voor de school een grote en belangrijke taak weggelegd. De sprekers zagen het zelfs als zeer positief tegen de seksuele verwording van vandaag. De heer Van Donselaar (CHU) proef de uit de stukken, dat'naar een bepaald leerplan wordt toegewerkt. „En dat lus' ik niet, meneer de voorzitter". Na stemming bleek een grote meer derheid van de raad voor de seksuele voorlichting op de.scholen te zijn. Al leen de heren Van Wijk. Verwoerl, bei den SGP. de heer Lodder (BP) en de heer Kerkstra (CHU) stemden tegen. De raad besloot unaniem tot verbete ring van de straatverlichting vanaf Zwijnsbcrgen in Eist tot aan de grens met Wageningen met natrium verlich ting. Op een vraag van de heren Jansen (VVD) en Van den Berg (Vrije Partij) of dan ook de binnenstad van een der gelijke verlichting zou worden voorzien, omdat de rijksweg dwars door het cen trum loopt, antwoordde de voorzitter ontkennend. Hij gaf toe dat in het bij zonder het Fred. v. d. Paltshof niet al te best in het licht zit, maar hij wees er wel op, dat in omliggende gemeenten de middenstand vaak voor een verlichting zorgt. De heer Griffioen vond dat goed en best. „Maar het Hof leent zich er niet voor, omdat het veel en veel te breed is", aldus zijn mening. De burgemeester beloofde tenslotte de zaak te zullen be kijken. Waarschijnlijk zullen er andere armaturen aangebracht worden. SPORTCOMMISSIE De heer A. Jansen (VVD) deelde mede, nu de Sportstichting in de ijskast verdwijnt, als voorzitter van die stich ting te bedanken. De heer Van Donse laar (CHU) volgde zijn voorbeeld. „Ter begrafenis van de Sportstich ting", aldus wethouder mr. J. Deen (PvdA), „betreur ik het dat de sport geen gebruik heeft gemaakt van de mogelijkheid die was geschapen om de nodige inspraak te krijgen. Kennelijk wordt die inspraak door de sport niet gewenst". „Zo mag u het niet formuleren", viel de voorzitter in de rede, „we hebben te veel hooi op onze vork ge nomen. In andere gemeenten geeft het ook veel moeilijkheden. We be hoeven ons dus helemaal niet te scha men". De heer Jansen tenslotte was het op gevallen dat B. en W. vertegenwoordi gers van de grootste sportverenigingen voordragen voor een bestuursfunctie in de nieuw te vormen sportcommissie. „Dat zijn juist de verenigingen die voor de Sportstichting zijn," zei hij. „Ik be twijfel het of zij wel de nodige man kracht willen leveren." KREDIET Op het verzoek van de werkgroep D'66' (elders afgedrukt. Red.) besloot de raad een krediet beschikbaar te stellen voor het huren van een neutrale zaal om daar de politieke partijen de gele genheid te geven met dé jeugd van ge dachten te wisselen en voorlichting te geven, onder voorwaarde dat er een be hoorlijke leiding aanwezig zal zijn en het geen rommeltje wordt. De burgemeester was optimitisch ge stemd over het initiatief van D'66. De heer Glasbergen (P.v.d.A.) zag er zeer veel in, maar hoopte wel dat de- burge meester gelijk zou krijgen. De heer Griffioen sprak de hoop uit, dat de politieke partijen er een waardig gebruik van zouden maken. De raad bèsloot geen presentiegeld ai' te staan voor de hulp aan Biafra. Evenmin vond de raad het een gemeen telijke taak kinderen te adopteren. Deze hulpverlening behoort thuis in het per soonlijk vlak. De heer Glasbergen stelde het an ders. „Ik verzoek ae raadsleden uit eigen vrije wil een bepaald bedrag te storten bij de gemeentesecretaris. Wij moeten als politieke figuren een vuist maken ten opzichte van de in gezetenen. Wanneer de politieke fi guren in de gemeente Rhenen hun bijdrage hebben gestort bij de ge meentesecretaris kan dit een aanspo ring zijn voor de ingezetenen dat voorbeeld te volgen." Dit voorstel sloeg aan. De burgerij wordt opgewekt het voorbeeld te vol gen. Men kan het geld ook storten op A. JANSEN (VVD) bedanken girorekening 33810 van de gemeente Rhenen. BENOEMINGEN De heren C. v. d. Berg, P. Kerkstra, G. J. Verwoert werden voor twee jaar hérkozen in de woningadviescommissie. De heer H. Moret werd herkozen in de studie-adviescommissie. Op aandringen van de heer Glasbergen zullen in deze commissie ook vertegenwoordigers wor den benoemd van de werkende jeugd. In de recréatiecommissie werden ge kozen de raadsleden J. van Donselaar. Glasbergen en Jansen, alsmede de WV-bestuurders J. Baars en Joh. Smit. De reglementen voor deze commissie werden op voorstel van de heer Glas bergen in die zin gewijzigd, dat de bur gemeester géén stem zal hebben. GEEN LAVO-MAVO Op voorstel van B. en W. besloot de raad niet over te gaan tot oprichting van een lavo-mavo scholengemeen schap. De heer Glasbergen vond het maar een kwalijke zaak, dal pas in laatste instantie bekend werd dat er 18 leerlingen in het geding zijn. „Dat had de onderwijscommissie en ook de schoolraad moeten weren, dan had de zaak al direct anders gelegen. Ik dring er wel op aan, dat die 18 leerlingen be hoorlijk worden ondergebracht". De voorzitter was het daarmee roe rend eens. „Daarvoor hebben wij de volle verantwoordelijkheid", bevestigde hij. Er bleken op een begrotingswijziging enkele posten te zijn geraamd, onder andere voor een koffie-automaat en het inrichten van een gezelschapskelder onder de brandweerkazerne, terwijl én de koffie-automaat al lang was aange kocht én de gezelschapskelder al lang bij de brandweer in gebruik was. De heer Griffioen viel over de kof fie-automaat. de heer Donselaar over de kelder. „Zet u er dan in het vervolg bij, waarom het zo laat wordt ge raamd", zei hij, „zo in de geest van zo- is-het-gekomen". Als lachertje werd hierna de begrotingswijziging geaccep teerd. Het ging uiteindelijk om twee duizend gulden. ELST Op vrijdag 6 februari vindt de heropening van De Kleine Bijenkorf plaats. Tevens is er na vijf uur 's middags de gelegenheid afscheid van de familie Slok te ne men en kennis te maken met de nieuwe eigenaar, de heer P. A. van Walsem en zijn echtgenote, afkom stig uit Wageningen. De zaken zul len grotendeels op de oude voet wor den voortgezet, behoudens enkele kleine veranderingen in het inte rieur. Een primeur voor Eist bete kent ongetwijfeld de installatie var een discobar. Ook het assortiment grammofoonplaten wordt aanzien lijk uitgebreid. De heer Walsem heeft voor de toekomst nog mee- uitbreidingsplannen, betreffende het algehele assortiment. Zo zal hij zich gaan specialiseren in sportartikelen. De overdracht van deze winkel in huishoudelijke artikelen heeft feite lijk een trieste achtergrond. De heer Slok, nauwelijks 58 jaar oud, moest om gezondheidsredenen noodge dwongen met zijn werk ophouden, wat beter zijn levenswerk genoemd kan worden. Gebrek aan ambitie bij zijn twee zoons en andere omstan digheden lieten hem geen andere keus dan de zaak, die hij gaarne nog had zien groeien, aan een buiten staander te verkopen. „Hoewel ik vanouds Veenendaler ben, zou ik "voor geen geld Eist uit willen", vertelt een wat droevig ge stemde heer Slok. „Ik heb zoveel dingen meegemaakt en zien uitbrei den, dat ik echt aan deze plaats verknocht ben. Ik herinner me nog goed, hoe ik in het jaar 1932 ben gestart met ven ten. Dat deed ik met een bakfietsje, waarmee ik de hele omtrek door trok. In 1938 verving ik de bakfiets door een paard en wagen met twee wielen en een jaar later werd dat een wagen met vier wielen. Dat venten beviel mij bijzonder goed en als mijn gezondheid het zou toestaan, zou ik .er het liefst weer op uittrekken". Ondanks zijn drukbezette bestaan vond de heer Slok nog ruimschoots de tijd voor het verenigingswerk in zijn woonplaats. Jarenlang is hjj nlr de stuwende kracht geweest van de Contactgroep van Winkeliers, alsme de van diverse andere instellingen. Hij was de initiatiefnemer en inspi rator van het cultureel-maatschap- pelijk leven in Eist en bedreef zijn vele functies met zoveel enthousias me, dat op zijn schouders dikwijls het meeste werk neerkwam. Direct na de oorlog werd de actieve oud-winkelier voorzitter van de toenmalige Oranje-commissie. Hij zegt „Dat heeft geduurd tot 1962, toen in Eist de School met de Bijbel werd opengesteld. De verschillende meningen liepen nogal uiteen en de gemoederen raakten verhit, aan gaande het feit of er al of niet Ko- ninginnefeest gevierd zou worden en op welke wijze. Er viel gewoon niet tegen te vech ten en als zakenman leek het mij maar het verstandigst mij geheel te rug te trekken, waardoor de Oran je-commissie werd opgeheven. In de laatste jaren ben ik verschil lende malen door onze burgemeester benaderd met het verzoek toch voor al weer een Oranje-commissie te stichten, maar heus, ik zie echt geen mogelijkheid hoe. Al betreur ik het zeer, dat in een dorp als Eist (behal ve vorig jaar dan, toen het feest door de brandweer werd géorgani- seerd) er jaren achtereen geen feest was voor de kinderen, die er natuur lijk toch verlangend naar uitkeken En dat allemaal vanwege het feit, dat bepaalde lui elkaar in de haren zouden vliegen". Die Oranje-commissie kwam des tijds voort uit buurtverenigingen die als in zoveel plaatsen, ook in Eist als paddestoelen uit de grond rezen. Eén buurtvereniging houdt het hoofd nog boven water, nl. de buurtvereniging „De Franseweg", waar de heer Slok ook al voorzitter van is en blijft. „Ik hoop nu maar, dat er in de toekomst een nieuwe Oranje-com missie wordt gesticht. Als mijn raad wordt gevraagd, zal ik die zeker ge ven, maar verder wil ik er niers meer mee te maken hebben". Behalve dat de heer Slok naast voornoemde, nog praeses van ver scheidene andere verenigingen is ge weest, met name van de zo'n twintig jaar geleden bestaande voetbalver eniging „Eist" en van de biljartclub „Zeldenrust", die nog bestaat, is en blijft hij voorzitter van de Commis sie Uitgaansdag Ouden van Dagen. Van deze vereniging is hij een be stuurslid dat met hart en ziel een veelbelovende uitgaansdag voor de bejaarden voorbereid. De Contactgroep van Winkeliers, waarvan de heer Slok 10 jaar de voornaamste man was, heeft nog geen plaatsvervanger. Dezer da gen wordt evenwel een vergadering belegd, waaruit een nieuwe voorzit ter wordt gekozen. Is er, om welke redenen dan ook, geen Oranjefeest voor de kinderen, de jaarlijkse lampionoptochten en de St.-Nicolaasactie georganiseerd door de Contactgroep, zullen niet de mist ingaap. Want dat zou de oud-voor zitter toch wel heel erg vinden. ••••••••••••••••••••••••••••a t VEENENDAAL De wedstrijd tussen STV Climax 5 en STV Climax 6 is op een debacle voor STV Climax 5 uitgelopen. Wel dient te worden vermeld dat het moest aantreden zonder H. v. Veluw. Lnvaller M. Bosschaart kwam eenmaal tot winst tegen K. Vos, die met 21-17, 21-18 verloor. K. Vos verloor ook van G. de Man met 21-15, 21-18. C. v. Hal anders de sterkste speler bij STV Climax 5. had een volslagen off-day en verloor al zijn partijen. A. Roelof- sen en E. Vos wonnen al hun partijen zodat de uitslag 8-2 in het voordeel van STV Climax 6 werd. Jammer dat deze wedstrijd werd ontsierd door twee spe lers, die het met de sportiviteit niet zo nauw namen. STV Climax 6 gaat vol gens insiders zeer hoge ogert gooien in afdeling 3P. H. GLASBERGEN (P.v.d.A.) vuist Het tweede treffen ging tussen Ritac 1 en SKF I. Een gelijkopgaande strijd, welke in een gelijk spel eindigde. Bij 'n 32 achterstand voor Ritac, kwam dit team voortreffelijk terug en nam een 53 voorsprong, welke echter door J. v. d. Berg en J- v. Manen weer keurig teniet werd gedaan. Voor Ritac kwamen de punten van Helmond (lx) en Burg stede en v. Beveren (2x). Bij SKF kwamen de punten van J. v.d. Berg (3x) en J. v. Manen (lx). G. Di- teweg kwam niet tot winst. Schimmel- penninck leed zijn tweede nederlaag nu met 91 van RTTV 6. Alleen v. Leus den kwam tot winst tegen Nieuwenhuis. Korver en Meyer kwamen niet tot winst. Bode en Need bleven bij RTTV 6 ongeslagen. Een zeer goed resultaat voor deze Rhenense spelers. In de 4de klasse P3 trok SKF 2 naar STV Climax 8 en won verdiend met 7-3. Alleen J. Rust was bij STV Climax 8 zijn tegenstanders te vlug af. J. Vos en E. Haalboom verloren hun partijen van hun tegenstander. Van SKF-zijde kwamen allen 2x tot winst, zodat de ne derlaag van verlden week gerevan cheerd werd. Ritac 2 won verdiend met 10—0 bij Etac 3. STV Climax 7 en STV Climax 9 kwamen niet achter de tafel. 3 D 3 De strijd om de twee degradatieplaat sen is in volle hevigheid ontbrand. Zo won Shot 3, versterkt met Angenent, ternauwernood met 64 van Etac 2. DEV 3 boekte een 91 overwinning op DEV 5, dat wel een van de zwakste teams is uit deze groep. RTTV 5 won verdiend met 73 van KEV 4. G. v. d. Wetering bleef voor RTTV 5 ongesla gen. B. Middel kwam lx tot winst en H. v. Amerongen 2x. Elands kwam bij KEV 4 niet tot winst. v. Silfhout 2x en R. Veenendaal lx tot winst. 4 D 5 WSTC 1, verleden week ternauwer nood een gelijk spel, kreeg nu een 100 nederlaag te slikken legen Shot 4. Beu- mer,*Verwey en De Boer zorgden voor deze 100. SKF 3 boekte een kleine 46 nederlaag tegen KEV 6. Mevr. Tol lenaar kwam niet tot winst en K. Slot boom en Budding ieder 2x tot winst. Hectors bleef voor KEV 6 ongeslagen. 4 D 6 KEV 7 leed hier een forse 100 ne derlaag tegen Swift 3 dat nog niet eens in de sterkste opstelling achter de tafel kwam. RTTV 7 en SKF 4 deelden de puntjes. Van RTTV-zijde kwamen de punten als volgt voor de dag: Mevr. Notermans 3x, A. v. Breenen en G. v. Veenendaal ieder lx. Van SKF was v. Tuil de succesvolste speler. Hij won 2x en G. v. Geerenstein en J. Cobben kwa men lx tot winst. RHENEN Aan het begin van de gisteravond gehouden gemeenteraads vergadering herdacht de raad staande de op 73-jarige leeftijd in Lank te Zwitserland zo plotseling overleden oud-burgemeester Jhr. Mr. M. L. van Jilthe tot Echten. „De heer Van Holthe," aldus burge meester Bosch ridder van Rosenthal in zijn herdenkingstoespraak, „was een goed burgemeester van Rhenen. Hij heeft vooral in de moeilijke crisisjaren veel gedaan. Ook na de verwoesting van Rhenen in de meidagen trok hij zich het lot van zijn oud-ingezetenen bijzonder aan. Hij speelde toen een grote rol in de Greb- becommissie, de mede door hem opge richte instelling om de eerste nood van de slachtoffers te lenigen. Maar ook in de illegaliteit nam de oud-burgemeester een belangrijke plaats in. Diezelfde Grebbecommissie werd ge bruikt om te onderhandelen met groe pen Duitsers die een einde wilden ma ken aan de oorlog. Wijlen de heer Van Holthe nam zelf aan die onderhande lingen deel. De heer Van Holthe had een groot en goed verstand. Hij liet ie dereen in zijn waarde en hij had begrip voor de gedachten van een ander. Hij probeerde altijd synthetisch samen te werken. „Moge hij ruste in vrede", aldus bur gemeester Bosch, die namens de ge meente de begrafenis heeft bijge woond. u dan avan a.u.b voor Veenendaal ,7,oT* 10550 v;ï3O7:°; 11079 's Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenen 3328 Nwe Veenendaalseweg 159 RHENEHN De Rhenense Schaak club heeft een 6J43'/« overwinning ge boekt op het tweede tiental van Ede. De volledige uitslagen waren als volgt: Rhenen 1Ede 2: J. H. v. d. Berg J. Huisjes ViVaD. J. Bovenschen D. Rozeboom 01; M. ter HaarL. C. Haitsma V2Va; C. ter BeekC. Joos- ten 1—0: J. VerwoertH. Oosterveld ViV»; D. van ManenA. Gaasbeek 1—0; T. van Dijk—H. J. Verbakei 0—1; B. van DoornA. J. Noordende 10; C. P. de JoodeD. Bergeijk 10; J. W. D. AardenW. L. de Beer 10.

De Vallei | 1970 | | pagina 5